H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28 - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-05-02, 15:06   #2431
ciaszunia
Zakorzenienie
 
Avatar ciaszunia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 5 997
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Dziewczynki dziękuję za wszystkie opinie! moje stopy są delikatne, a sporo głosów za tym, że te buty nie są wygodne. Głosy, że są wygodne, uważam za potwierdzenie tej reguły Mnie cisnęły przy chodzeniu po sklepie. To czółenka wysoki obcas zamszowe. Spodobały mi się bardzo, ale boję się, że jak już mnie cisną w sklepie to dalej będzie gorzej. Przemyślałam sprawę wczoraj na spokojnie i doszłam właśnie do takiego wniosku. Same buty bardzo fajne i obcas ok, jak chodziłam po sklepie, no, ale co zrobić, boję się wtopić trochę kaski w nieudany zakup
Ale nie powiem teraz tymi głosami, za, mnie zmyliłyście

Kilaneczka - to obcas słupek, stabilny, tylko mnie cisnęły


Beatiska, Ciaszunia Wasze stopy lubią zarowe buty?
Niestety nie Ale h&m premium daje radę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ciaszunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-02, 15:23   #2432
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez ciaszunia Pokaż wiadomość
Niestety nie Ale h&m premium daje radę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
no moje stopy nie znoszą zarowych dlatego pytam, bo wiem, że są stopy, które je noszą bez problemu dla mnie zarowe to betonowe buciki
HMowe buty bardzo lubię, choć dotąd miałam 2 pary, ale bardzo wygodne. No to teraz mi klina zabiłaś Ciaszunia
Ryłko chyba nie robi przecen za bardzo nie ani akcji weekendowych?
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-02, 16:33   #2433
Clair123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 77
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Mam pytanie o zamowienia online. Moze gdzies tam sie juz pojawila podobna kwestia...
Jakis czas temu zamowilam rzeczy online przez aplikacje hm i bylo ok. Teraz zrobilam nowe zamowienie. kupilam 4 produkty. Widze w aplikacji ze tak chocby podzielili moje zamowienia na 2 . Dodatkowo troche dziwnie to wygląda bo 2 produkty sie powtarzaja i jeden występuje podwojnie w pierwszej paczce, a drugi w kazdej z nich w il 1 szt. (jestem pewna ze nie zamawialam 2 szt takich samych ubran tym bardziej ze mam potwierdzenie zamowienia). Troche sie pogubilam w ich logice podzialu...z 4 szt produktow zrobilo sie 6, ktore sa podzielona na 2 paczki. jakby sie cos podwoilo im wg aplikacji. Czy ktos mial cos podobnego? Sugerowac sie wgl ta aplikacja? Jak mówiłam na mailowym potwierdzeniu zamowienia nie ma zadnego podzialu na paczki i ilosci szt sa poprawne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Clair123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-02, 16:49   #2434
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Dziewczyny, żeby sobie nabijać pkty stacjonarnie to co trzeba mieć? Appkę?
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-02, 16:52   #2435
julietta83
Zakorzenienie
 
Avatar julietta83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4 718
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez Clair123 Pokaż wiadomość
Mam pytanie o zamowienia online. Moze gdzies tam sie juz pojawila podobna kwestia...
Jakis czas temu zamowilam rzeczy online przez aplikacje hm i bylo ok. Teraz zrobilam nowe zamowienie. kupilam 4 produkty. Widze w aplikacji ze tak chocby podzielili moje zamowienia na 2 . Dodatkowo troche dziwnie to wygląda bo 2 produkty sie powtarzaja i jeden występuje podwojnie w pierwszej paczce, a drugi w kazdej z nich w il 1 szt. (jestem pewna ze nie zamawialam 2 szt takich samych ubran tym bardziej ze mam potwierdzenie zamowienia). Troche sie pogubilam w ich logice podzialu...z 4 szt produktow zrobilo sie 6, ktore sa podzielona na 2 paczki. jakby sie cos podwoilo im wg aplikacji. Czy ktos mial cos podobnego? Sugerowac sie wgl ta aplikacja? Jak mówiłam na mailowym potwierdzeniu zamowienia nie ma zadnego podzialu na paczki i ilosci szt sa poprawne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też tak mam, myślę, że to błąd w aplikacji i rzeczy przyjdą jak w zamówieniu, z tym że w dwóch paczkach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:52 ---------- Poprzedni post napisano o 17:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, żeby sobie nabijać pkty stacjonarnie to co trzeba mieć? Appkę?
Pokazuję kartę w aplikacji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
julietta83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-02, 16:57   #2436
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Dziewczynki macie jakieś doświadczenia z butami na obcasie z Ryłko? I ewentualnie z reklamacjami u nich? Doradzacie czy nie, że tak wprost spytam
Różnie bywa.
Mam zamszowe na klocku 3 czy 4 cm i jakieś niezbyt wygodne są.
Mam czółenka na obcasie 6,5 cm ze skóry licowej - miałam je na 2 weselach, cudowne, nigdy mnie nie obtarły, co jest wręcz niemożliwością, bo zdarza mi się, że szmaciaki mnie obetrą. Tańczyło mi się w nich bardzo wygodnie, są stabilne.
Mam płaskie lordsy - średnio wygodne
I mam sandały - wygodne, chociaż niestety ciut przyduże jednak - w Ryłko tak 0,5 rozmiaru mniejsze trzeba brać.

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Coo? Dla mnie Ryłko są mega wygodne. Wiadomo,że jak założy się całkiem nowe,to muszą się dostosować do stopy, ale są dla mnie jak kapcie. Na obcasie z Ryłko mam tylko botki, no mogłabym w nich biegać, skakać i wszystko robić. Bardzo wygodny obcas.
Za to niewygodne są Wojasy. Te buty od początku do końca są niewygodne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam oksfordki z Wojasa i wielbię je Są z nabłyszczanej skóry licowej (ale jeszcze nie lakierek) i długo były twarde. Trochę się męczyłam, żeby je rozchodzić, ale teraz to jedne z najwygodniejszych butów skórzanych, jakie mam.

---------- Dopisano o 17:57 ---------- Poprzedni post napisano o 17:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
no moje stopy nie znoszą zarowych dlatego pytam, bo wiem, że są stopy, które je noszą bez problemu dla mnie zarowe to betonowe buciki
HMowe buty bardzo lubię, choć dotąd miałam 2 pary, ale bardzo wygodne. No to teraz mi klina zabiłaś Ciaszunia
Ryłko chyba nie robi przecen za bardzo nie ani akcji weekendowych?
Nie ma przecen
Tylko końcówki z poprzednich kolekcji są przeceniane, ale lepiej nie czekać, bo rozmiary są wtedy przebrane, a i tak nie jest to przecena rzędu 50-70%, a raczej 10-30%
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-02, 17:01   #2437
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez ciaszunia Pokaż wiadomość
Dokładnie. Dla mnie to najwygodniejsze buty jakie mam. A ostatnio kupuję tylko tam. Reklamacje są rozpatrywane normalnie w sensie naprawiają ale niestety nie ma opcji zwrotu pieniędzy przynajmniej ja nigdy nie miałam a reklamowałam tylko buty męża kilka razy, swoich nigdy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeszcze z gwarancji nie korzystałam. Mam nadzieję,że nie będę musiała Ale jakoś mam zaufanie do tej marki.

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość


Beatiska, Ciaszunia Wasze stopy lubią zarowe buty?
Niestety nigdy nie miałam butów z Zary ani h&m, więc nie wiem

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
:
Ryłko chyba nie robi przecen za bardzo nie ani akcji weekendowych?
Mają słabe przeceny. Baaardzo rzadko zrobią jakaś promocje. Mimo wszystko nie warto czekać,bo potem na wyprzedaży zostaje mało numerów. Choć kupiłam na zimowej wyprzedaży kozaki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-05-02, 17:51   #2438
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez Clair123 Pokaż wiadomość
Mam pytanie o zamowienia online. Moze gdzies tam sie juz pojawila podobna kwestia...
Jakis czas temu zamowilam rzeczy online przez aplikacje hm i bylo ok. Teraz zrobilam nowe zamowienie. kupilam 4 produkty. Widze w aplikacji ze tak chocby podzielili moje zamowienia na 2 . Dodatkowo troche dziwnie to wygląda bo 2 produkty sie powtarzaja i jeden występuje podwojnie w pierwszej paczce, a drugi w kazdej z nich w il 1 szt. (jestem pewna ze nie zamawialam 2 szt takich samych ubran tym bardziej ze mam potwierdzenie zamowienia). Troche sie pogubilam w ich logice podzialu...z 4 szt produktow zrobilo sie 6, ktore sa podzielona na 2 paczki. jakby sie cos podwoilo im wg aplikacji. Czy ktos mial cos podobnego? Sugerowac sie wgl ta aplikacja? Jak mówiłam na mailowym potwierdzeniu zamowienia nie ma zadnego podzialu na paczki i ilosci szt sa poprawne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
APLIKACJa tak pokazuje.
Podział na paczki i podsumowanie całego zamówienia raz jeszcze. Dlatego widzisz niektóre produkty podwójnie

---------- Dopisano o 18:49 ---------- Poprzedni post napisano o 18:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, żeby sobie nabijać pkty stacjonarnie to co trzeba mieć? Appkę?
Może być screen karty

---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:49 ----------

Co.do butów to zależy od modelu. Część z zary dramat. Tak jak hm
Część super. Bez zależności
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-02, 20:50   #2439
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Też tak mam xd

Wysłane z mojego ASUS_X00DD przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-02, 22:06   #2440
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
no moje stopy nie znoszą zarowych dlatego pytam, bo wiem, że są stopy, które je noszą bez problemu dla mnie zarowe to betonowe buciki
HMowe buty bardzo lubię, choć dotąd miałam 2 pary, ale bardzo wygodne. No to teraz mi klina zabiłaś Ciaszunia
Ryłko chyba nie robi przecen za bardzo nie ani akcji weekendowych?
A już myślałam że tylko ja w butach z Zary czuję się jak w chodakach z ołowiu. Nigdy przenigdy nie kupię już ani jednej pary

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fehn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-03, 07:45   #2441
ciaszunia
Zakorzenienie
 
Avatar ciaszunia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 5 997
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez fehn Pokaż wiadomość
A już myślałam że tylko ja w butach z Zary czuję się jak w chodakach z ołowiu. Nigdy przenigdy nie kupię już ani jednej pary

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam kozaki skórzane camelowe i bordowe z tej wyprzedaży i to tylko ten model jest dla mnie wygodny. Szpilki wszystkie musiałam odsyłać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ciaszunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-03, 07:59   #2442
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Ja z zary kozaki za kolano mam jedne. Bo reszta nie nadawała sie do chodzenia. Z hm mam 3 pary za kolano. Wszystkie super
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-03, 09:50   #2443
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Dziewczyny kiedy miał działać ten kod -20%?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fehn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-03, 09:55   #2444
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

6 maja
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-03, 09:55   #2445
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez fehn Pokaż wiadomość
Dziewczyny kiedy miał działać ten kod -20%?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Wydaje mi się, ze od poniedziałku
__________________

KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-03, 14:46   #2446
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Ten kod będzie na wszystko?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-03, 17:05   #2447
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, żeby sobie nabijać pkty stacjonarnie to co trzeba mieć? Appkę?
Nie. Ja podaję numer mojego HM klub mam wpisany w telefon, bo nie zawsze w galeriach działa u mnie net


Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Różnie bywa.
Mam zamszowe na klocku 3 czy 4 cm i jakieś niezbyt wygodne są.
Mam czółenka na obcasie 6,5 cm ze skóry licowej - miałam je na 2 weselach, cudowne, nigdy mnie nie obtarły, co jest wręcz niemożliwością, bo zdarza mi się, że szmaciaki mnie obetrą. Tańczyło mi się w nich bardzo wygodnie, są stabilne.
Mam płaskie lordsy - średnio wygodne
I mam sandały - wygodne, chociaż niestety ciut przyduże jednak - w Ryłko tak 0,5 rozmiaru mniejsze trzeba brać.


Nie ma przecen
Tylko końcówki z poprzednich kolekcji są przeceniane, ale lepiej nie czekać, bo rozmiary są wtedy przebrane, a i tak nie jest to przecena rzędu 50-70%, a raczej 10-30%

Marta, a lubią Twoje stopy buty z zary?
No szkoda, że nie biorą udziału w tych obniżkowych akcjach


Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Jeszcze z gwarancji nie korzystałam. Mam nadzieję,że nie będę musiała Ale jakoś mam zaufanie do tej marki.

Niestety nigdy nie miałam butów z Zary ani h&m, więc nie wiem

Mają słabe przeceny. Baaardzo rzadko zrobią jakaś promocje. Mimo wszystko nie warto czekać,bo potem na wyprzedaży zostaje mało numerów. Choć kupiłam na zimowej wyprzedaży kozaki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz



Cytat:
Napisane przez fehn Pokaż wiadomość
A już myślałam że tylko ja w butach z Zary czuję się jak w chodakach z ołowiu. Nigdy przenigdy nie kupię już ani jednej pary

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W dwóch parach od samego stania stopy mi się zagrzały w butach! w czółenkach, jedne były skórzane, więc to nie o materiał chodzi. Inne kilka lat temu, też czółenka, tak mi zmasakrowały stopy w jeden dzień, że do pracy wzywałam taxi żeby wrócić do domu była jesień, uprzedziłam pana, że idę na boso, bo mam tak zmasakrowane stopy. Miałam wtedy ciężki dzień w pracy i pamiętam, że łykałam tabletki przeciwbólowe żeby go przeżyć przez te buty
Ale wiem, że są stopy, którym te buty nic nie robią


Cytat:
Napisane przez ciaszunia Pokaż wiadomość
Ja mam kozaki skórzane camelowe i bordowe z tej wyprzedaży i to tylko ten model jest dla mnie wygodny. Szpilki wszystkie musiałam odsyłać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to tak, jak ja szpilki odpadają.


Dziewczynki dziękuję Wam bardzo!
przemyślę sprawę, najwyżej zamówię ryłkowe buty do domu i pochodzę po domu i zobaczę czy one mnie cisną czy są wygodne, bo w sklepie 5 minut to miałam mocno mieszane odczucia, bo już mnie cisnęły, choć rozmiar wzięłam dobry
Szkoda tylko, że nie mają fajnych promocji.
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-04, 08:09   #2448
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Nie. Ja podaję numer mojego HM klub mam wpisany w telefon, bo nie zawsze w galeriach działa u mnie net





Marta, a lubią Twoje stopy buty z zary?
No szkoda, że nie biorą udziału w tych obniżkowych akcjach









W dwóch parach od samego stania stopy mi się zagrzały w butach! w czółenkach, jedne były skórzane, więc to nie o materiał chodzi. Inne kilka lat temu, też czółenka, tak mi zmasakrowały stopy w jeden dzień, że do pracy wzywałam taxi żeby wrócić do domu była jesień, uprzedziłam pana, że idę na boso, bo mam tak zmasakrowane stopy. Miałam wtedy ciężki dzień w pracy i pamiętam, że łykałam tabletki przeciwbólowe żeby go przeżyć przez te buty
Ale wiem, że są stopy, którym te buty nic nie robią




No to tak, jak ja szpilki odpadają.


Dziewczynki dziękuję Wam bardzo!
przemyślę sprawę, najwyżej zamówię ryłkowe buty do domu i pochodzę po domu i zobaczę czy one mnie cisną czy są wygodne, bo w sklepie 5 minut to miałam mocno mieszane odczucia, bo już mnie cisnęły, choć rozmiar wzięłam dobry
Szkoda tylko, że nie mają fajnych promocji.

Szwagierka przymierza się do zakupu szpilek w Ryłko i opowiadała, ze obsługa wręcz zachęcała, zeby kupiła i przez kilka dni chodziła po domu, bo podobno dopiero wtedy można ocenić komfort ich butów.


Dziewczynki, czy ktoś ma te buty z działu premium i może coś na ich temat powiedzieć ? Botki/sztyblety mają ostre nosy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Botki1.jpg (39,9 KB, 123 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Botki2.jpg (32,7 KB, 125 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Espadryle.jpg (128,7 KB, 125 załadowań)
__________________

KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-04, 08:18   #2449
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez KarinaBallerina Pokaż wiadomość
Dziewczynki, czy ktoś ma te buty z działu premium i może coś na ich temat powiedzieć ? Botki/sztyblety mają ostre nosy.
Ja mam jedną parę, a moja mama drugą
Mama ma ogromny problem z butami, a o tych mówi, że bardzo wygodne. Z resztą dostała kilka kompletów za nie
Ja noszę 39 i taki rozmiar mam, ale musiałam włożyć wkładkę, bo były odrobinę zbyt luźne.
Ogólnie, jakość wykonania jest super.
Jak je kupowałam, to na wątku dziewczyny pisały, że wydłużają stopę. Porównując buta do innego, to wcale nie są dłuższe, natomiast są szczupłe i smukłe. Przy moim wzroście 173vm, nie mam wrażenia, że stopa jest jakoś nieproporcjonalnie długa w stosunku do reszty ciała.
Teraz są w dobrej cenie, a z rabatem, to już się bardzo opłaca. Dlatego polecam kupić, i przymierzyć


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-04, 08:28   #2450
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Ja mam jedną parę, a moja mama drugą
Mama ma ogromny problem z butami, a o tych mówi, że bardzo wygodne. Z resztą dostała kilka kompletów za nie
Ja noszę 39 i taki rozmiar mam, ale musiałam włożyć wkładkę, bo były odrobinę zbyt luźne.
Ogólnie, jakość wykonania jest super.
Jak je kupowałam, to na wątku dziewczyny pisały, że wydłużają stopę. Porównując buta do innego, to wcale nie są dłuższe, natomiast są szczupłe i smukłe. Przy moim wzroście 173vm, nie mam wrażenia, że stopa jest jakoś nieproporcjonalnie długa w stosunku do reszty ciała.
Teraz są w dobrej cenie, a z rabatem, to już się bardzo opłaca. Dlatego polecam kupić, i przymierzyć


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Kilaneczko, z nieba mi spadłaś


Czyli espadryle nie są jakies betonowo ciężkie i klapiące ? Bo spotkałam się i z taką opinią, chociaż ogólnie są chwalone
Co do botków, doskonale Cię rozumiem, zresztą u Ciebie 39 przy 173 to tak proporcjonalnie. Ja mam raczej 40 i to przy 166 , za to stopę szczupłą. No, ale co robić. Dlatego wydłuzeniem się bardzo nie przejmuję, ponieważ i tak mam długą stopę. A takie noski lubię, też uważam, ze wyglada to zgrabnie Wkładkę do botków mogę włożyć (opinie były sprzeczne, niektórzy twierdzili, że wypadają ogromne, inni, że trzymają rozmiar). Dlatego najlepsza opinia z pierwszej ręki. Dziękuję
__________________

KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-04, 09:07   #2451
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez KarinaBallerina Pokaż wiadomość
Kilaneczko, z nieba mi spadłaś


Czyli espadryle nie są jakies betonowo ciężkie i klapiące ? Bo spotkałam się i z taką opinią, chociaż ogólnie są chwalone
Co do botków, doskonale Cię rozumiem, zresztą u Ciebie 39 przy 173 to tak proporcjonalnie. Ja mam raczej 40 i to przy 166 , za to stopę szczupłą. No, ale co robić. Dlatego wydłuzeniem się bardzo nie przejmuję, ponieważ i tak mam długą stopę. A takie noski lubię, też uważam, ze wyglada to zgrabnie Wkładkę do botków mogę włożyć (opinie były sprzeczne, niektórzy twierdzili, że wypadają ogromne, inni, że trzymają rozmiar). Dlatego najlepsza opinia z pierwszej ręki. Dziękuję
Nie wiem jak espadryle
Moja mama ma 40 i są ok, na mnie 39 są lekko luźne.
Mnie się podobają, bo są lekko za kostkę, czyli nie muszę upychać skarpetek, żeby nie wystawały. A i przy rahstopach Kępie wyglądają, bo przylegają do nogi knie lubię jak botki dostają przy kostce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-04, 09:22   #2452
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez KarinaBallerina Pokaż wiadomość
Szwagierka przymierza się do zakupu szpilek w Ryłko i opowiadała, ze obsługa wręcz zachęcała, zeby kupiła i przez kilka dni chodziła po domu, bo podobno dopiero wtedy można ocenić komfort ich butów.


Dziewczynki, czy ktoś ma te buty z działu premium i może coś na ich temat powiedzieć ? Botki/sztyblety mają ostre nosy.
Mam espadryle. Tyle że czerwone. Jak dla mnie genialne buty. Z HM buty mam 37 i z tych też 37.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fehn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-04, 10:06   #2453
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Nie wiem jak espadryle
Moja mama ma 40 i są ok, na mnie 39 są lekko luźne.
Mnie się podobają, bo są lekko za kostkę, czyli nie muszę upychać skarpetek, żeby nie wystawały. A i przy rahstopach Kępie wyglądają, bo przylegają do nogi knie lubię jak botki dostają przy kostce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Aaaa, to źle Cię zrozumiałam W każdym razie, dziękuję. Mam nadzieję, ze nie anulują mi zamówienia.

---------- Dopisano o 09:06 ---------- Poprzedni post napisano o 09:05 ----------

Cytat:
Napisane przez fehn Pokaż wiadomość
Mam espadryle. Tyle że czerwone. Jak dla mnie genialne buty. Z HM buty mam 37 i z tych też 37.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Bardzo dziekuję Mam nadzieję, ze hm nie anuluje mi zamówienia, bo bardzo mi się podobają.
__________________

KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-04, 10:09   #2454
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Złożyłam to swoje pierwsze zamówienie a w nim 2 koszulki i 2 wielopaki majtek. No i realizują je do dziś. Ile trwa ta wysyłka?
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-04, 10:21   #2455
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Złożyłam to swoje pierwsze zamówienie a w nim 2 koszulki i 2 wielopaki majtek. No i realizują je do dziś. Ile trwa ta wysyłka?

Raz czekałam 2 tygodnie Ale to było kiedyś, teraz się poprawili (odpukać).
Jak zamawiam to czasem mam nawet na drugi dzień, najczęściej ok. 3 dni robocze.
Teraz wszystko wzięło w łeb przez długi weekend i część moich zamówień z 30 kwietnia jest jeszcze w realizacji.
__________________

KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-04, 13:29   #2456
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez KarinaBallerina Pokaż wiadomość
Szwagierka przymierza się do zakupu szpilek w Ryłko i opowiadała, ze obsługa wręcz zachęcała, zeby kupiła i przez kilka dni chodziła po domu, bo podobno dopiero wtedy można ocenić komfort ich butów.


Dziewczynki, czy ktoś ma te buty z działu premium i może coś na ich temat powiedzieć ? Botki/sztyblety mają ostre nosy.

pokazalabys na stopie ?
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-04, 13:38   #2457
36acb097cabec02316c4aaec630d441280b2f16b_63b8b621cf6a6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 448
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Czy buty divided brać w swoim rozmiarze? Chodzi mi o sandałki i espadryle za nieduże pieniądze, bo takie buty mam zazwyczaj sezon

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
36acb097cabec02316c4aaec630d441280b2f16b_63b8b621cf6a6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-04, 13:44   #2458
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

[1=36acb097cabec02316c4aae c630d441280b2f16b_63b8b62 1cf6a6;86777812]Czy buty divided brać w swoim rozmiarze? Chodzi mi o sandałki i espadryle za nieduże pieniądze, bo takie buty mam zazwyczaj sezon

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]


Ktoś kiedys pisał chyba, ze w swoim, ja zamówiłam raz i były za krótkie

---------- Dopisano o 12:44 ---------- Poprzedni post napisano o 12:43 ----------

Cytat:
Napisane przez wspaniala Pokaż wiadomość
pokazalabys na stopie ?

Jasne ! Tylko trzymaj kciuki, żeby hm wysłało, bo klikałam ostatnie pary
__________________

KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-04, 19:49   #2459
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość

Marta, a lubią Twoje stopy buty z zary?
No szkoda, że nie biorą udziału w tych obniżkowych akcjach
Nie mam pojęcia, żadnych nie mam.
Mierzyłam kiedyś jedne, wydały mi się sztywne i niewygodne i się nigdy nie trudziłam z zamawianiem innych (noszę 35 i w sklepie stacjonarnym rzadko bywa coś w moim rozmiarze)
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-05, 15:19   #2460
36acb097cabec02316c4aaec630d441280b2f16b_63b8b621cf6a6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 448
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Czy hm wysłał coś komuś od 29/30go? Mnie wszystko stoi, nawet nie nadane

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
36acb097cabec02316c4aaec630d441280b2f16b_63b8b621cf6a6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-24 07:45:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:58.