Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Jaki tytuł powinna mieć III część naszego wątku?
Trzeci wątek nam już leci, coraz większe nasze dzieci 7 11,86%
Czy to chłopiec, czy dziewczynka, każda z nas chce córcię, synka 0 0%
Trymestr pierwszy, drugi, trzeci, już za chwilę będą dzieci 0 0%
Już nam pięknie rosną brzusie, to wrześniowo-październikowe są mamusie 8 13,56%
Były kropki, są dzidziusie, a mamusiom rosną brzusie 13 22,03%
Idzie wiosna, rosną brzusie, a w nich piękne są dzidziusie 4 6,78%
Idzie wiosna, rosną brzusie, a w nich ukochane dzidziusie 0 0%
Choć dzieciaczki takie małe, serca mają nasze całe 3 5,08%
Rosną, rosną dumne mamy, na dzieciaczki już czekamy 0 0%
Już nie fasolki, a dzieciaki, są dziewczynki i chłopaki 0 0%
Każda mama wiedzieć chce, co tam w brzuchu chowa się 5 8,47%
W brzuchu dziecię sobie fika, u mamy z września lub października 1 1,69%
Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. III 18 30,51%
Głosujący: 59. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-01, 20:48   #2431
SAMBAdiJANEIRO
Zakorzenienie
 
Avatar SAMBAdiJANEIRO
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 505
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez jowisia Pokaż wiadomość
Acha, i jeszcze jedno, DZIEWCZYNY!
Mój gin powiedział, że bez problemu może wypisać mi specjalne leki na mdłości. Zapytałam go zaskoczona : To takie leki istnieją??? A on był chyba jeszcze bardziej zaskoczony niż ja, i mówi : Oczywiście, to nie wiedziała Pani? W Polsce raczej rzadko się o tym słyszy... Tu w Lux są przeróżne leki przepisywane na receptę, które skutecznie hamują nudności i wymioty kobiet w ciąży! Ja dostała syrop Primperan.
Dzisiaj już moja apteka nieczynna, jutro z samego rana idę go kupić...
mi w Niemczech lekarz ogolny nic nie chcial przepisac, ale jak poszlam do gina i tylko powiedzialam ze wymiotuje to od razu dal mi tabletki Nausema.... bez recepty specjalnie na mdlosci dla kobiet w ciazy...


Jowisia mam pytanko jak tylko zrobi sie cieplej chcemy sie wybrac gdzies z mezem na przedluzony weekend i rozwazamy opcje luksemburga bo jeszcze nie bylismy... polec co tam ciekawego mozna zobaczyc? i w ogole ile czasu potrzebujemy na zobaczenie czegokolwiek?? jakbys znala jakis hotelik w w miare przystepnej cenie to tez miloby bylo ja bede czegos szukac jak juz sie zdecydujemy...
poki co zastanawiamy sie gdzie by tu jechac... w Amsterdamie bylismy, w Brukselii i Antwerpii tez i teraz padlo na luksemburg ja bym jeszcze chciala Zurych i Paryz ale tam to trzeba sie wybrac na dluzej i jak moze wreszcie lepiej bede sie czula haha

poradzilam sobie z Paypalem... proste to jak budowa cepa
SAMBAdiJANEIRO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-01, 20:57   #2432
Diorisha
Zakorzenienie
 
Avatar Diorisha
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 5 890
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Mamusie w drugich ciążach.
Nie dopadają was czasami myśli, że nie dacie rady?
Ja dziś jestem taka umęczona kij wie czym, że gdyby nie pomoc mamy to nie wiem jak bym ogarnęła. codziennie wstaję ok 9-10 i ledwo wstanę a już mam wrażenie, że siły mi wyparowały i tylko czekam kiedy mały padnie żeby w niego się wtulić i pospać chociaż tę godzinę dodatkowo . Później jak go usypiam to prawie zawsze z nim padnę i tż mnie nie może dobudzić Jednak ta pierwsza ciąża wygląda zupełnie inaczej
Oj żebyś wiedziała,że dopada mnie ta myśl.Wieczorami przeważnie padam razem z małą czyli ok.21 a tu się przecież szykuje zarywanie nocek.Mnie dodatkowo stresuje fakt,że z dziećmi będę sobie musiała sama poradzić.Mąż już teraz przejął część moich obowiązków po porodzie przejmie resztę i zwyczajnie będzie zbyt przemęczony żeby mi jeszcze pomagać w domu.Zresztą w chwili rozpoczęcia starań ustaliliśmy,że ja się zajmuje dziećmi i domem a On firmą.Teraz zaczyna mnie to lekko przerażać...

ewcia85 i policzanka śliczne brzuszki

Cytat:
Napisane przez jowisia Pokaż wiadomość
Dziewczynki, wczoraj byliśmy na USG. Dzisiaj jestem w 1. dniu 10-ego tygodnia
Mój kosmita ma niecałe 3cm. Czy to nie za mało?
Super

Cytat:
Napisane przez bajka1807 Pokaż wiadomość
bozeee caly dzien mnie nie bylo wiec nawet jeszcze nie bralam sie za nadrabianie...

krotka relacja z genetycznego
no wiec, wszystko jest w jak najlepszym porzadku mlode ma prawie 7 cm, dokladnie 69,8 mm. wielkoscia odpowiada 13t1d wiec wg OM jest wieksze tylko o jeden dzien wiec data porodu w sumie niezmiennie na 6 wrzesnia. NT mamy 1,3 mm wiec wg tych wszytskich wykresikow jest ok. serduszko moglo by bic troche szybciej, bo jest 151 no ale miesci sie w normie. nie wiem kto tam sie ulokowal. w sumie ciezko bylo cokolwiek zmierzyc bo mlode bardzooo ruchliwe. ogolnie kamien z serca. zla jestem troche, bo nagrywac filmik zaczal DOPIERO w momencie kiedy juz wszystko pomierzyl, wiec takim sposobem mlode tak o ogladalismy 3 min 21 s i taki dlugo mam filmik. tylko to mnie wkurzylo no ale pare fotek mam, niestety drukowane na zwyklym papierze razem z wynikami wiec tez kijowej jakosci acha no i znowu lozysko lokuje sie na przedniej scianie wiec nie jestem szczesliwa z tego powodu heh.

filmik i fotki http://www.youtube.com/watch?v=dn3p-...ature=youtu.be

ide dalej nadrabiac...

Super,że wszystko ok Gratuluję

Od późnego popołudnia jakoś dooopowato się czułam,bolało mnie podbrzusze i brzuch robił się twardy ale kimnęłam się godzinkę i już jest oki.Niedawno obudziłam się głodna i pochłonęłam 3 kanapki z serem żółtym i jest git Zerkam jeszcze łakomym okiem w stronę lodówki gdzie czeka na mnie serek wiejski
Diorisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-01, 21:02   #2433
bajka1807
Zakorzenienie
 
Avatar bajka1807
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8 269
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

zapomnialam jeszcze napisac, ze dostalam jednak skierowanie do poradni diabetologicznej :/ ide 12 marca, bo wczesniej nie dam rady
__________________
02.08.2010 Blanka
23.08.2013
Amelka
Mel B 14/14 ✓
bajka1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-01, 21:04   #2434
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez Diorisha Pokaż wiadomość
Oj żebyś wiedziała,że dopada mnie ta myśl.Wieczorami przeważnie padam razem z małą czyli ok.21 a tu się przecież szykuje zarywanie nocek.Mnie dodatkowo stresuje fakt,że z dziećmi będę sobie musiała sama poradzić.Mąż już teraz przejął część moich obowiązków po porodzie przejmie resztę i zwyczajnie będzie zbyt przemęczony żeby mi jeszcze pomagać w domu.Zresztą w chwili rozpoczęcia starań ustaliliśmy,że ja się zajmuje dziećmi i domem a On firmą.Teraz zaczyna mnie to lekko przerażać...
Widzę, że też serek wiejski króluje

No właśnie. Dzieki dziewczyny za odpowiedzi. Bałam się że tylko ja tak myślę, a jednak to chyba normalne. Też własnie jestem przerażona bo mąż do ok 16-17 w pracy. Moja mama pracuje. Mama męża godzinę drogi od nas. I pewnie będe sama musiała ogarniać dwójkę. Niby myślalam o tym, ale chyba widziałam to w jakiś nad wyraz kolorowych barwach
Nie wyobrażam sobie wspólnych spacerów, spania i usypiania jak jedno drugie obudzi
Z drugiej strony odchowamy i możemy ruszać podbijac świat.
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-01, 21:13   #2435
Diorisha
Zakorzenienie
 
Avatar Diorisha
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 5 890
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez bajka1807 Pokaż wiadomość
zapomnialam jeszcze napisac, ze dostalam jednak skierowanie do poradni diabetologicznej :/ ide 12 marca, bo wczesniej nie dam rady
jednak.A co Ci powiedział o tym cukrze na czczo?

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Widzę, że też serek wiejski króluje

No właśnie. Dzieki dziewczyny za odpowiedzi. Bałam się że tylko ja tak myślę, a jednak to chyba normalne. Też własnie jestem przerażona bo mąż do ok 16-17 w pracy. Moja mama pracuje. Mama męża godzinę drogi od nas. I pewnie będe sama musiała ogarniać dwójkę. Niby myślalam o tym, ale chyba widziałam to w jakiś nad wyraz kolorowych barwach
Nie wyobrażam sobie wspólnych spacerów, spania i usypiania jak jedno drugie obudzi
Z drugiej strony odchowamy i możemy ruszać podbijac świat.

Ano króluje-pochłaniam codziennie jeden a bywają dni,że i dwa

U mnie jest o tyle dobrze,że Natalka na ósmą idzie do przedszkola i wraca dopiero ok.15tej także właściwie będę z maluszkiem sama.Popołudniu odbiór małej z przedszkola i odrabianie lekcji no i wiadomo,że też trzeba będzie poświęcić Jej trochę czasu żeby nie czuła się odtrącona.Moja mam niestety 200km od nas ,teściowie również 200km od nas z tym,że w innym kierunku Prawdziwe z nas Matki Polki
Diorisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-01, 21:24   #2436
Larysa88
Zakorzenienie
 
Avatar Larysa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 559
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

aaaaaaa bajka prze fajny filmik, przypomniała mi się moja wizyta tylko moje jeszcze bardziej skakało i brykało
też nagram z następnej wizyty
Larysa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-01, 21:37   #2437
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Szczęściara. Mnie nacięła b.lekko. Później mnie pytali czy na pewno cięta byłam na obchodach i kontrolach. Ale zastanawiałam się jak to za drugim razem. Czy po tym samym tną czy z drugiej strony...?!
Mnie nacięli też niewiele, 2 czy 3 szwy miałam.
Nie mam pojęcia, jak jest za drugim razem. W sumie jak ja ledwo widoczną bliznę mam (serio, sama nie mogłam jej znaleźć ), to skąd oni mają wiedzieć? Nikt raczej o to nie pyta
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-01, 21:38   #2438
mariiasia
Zadomowienie
 
Avatar mariiasia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 941
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez 87czarna Pokaż wiadomość
LaLoca ło matko,przepuklina pępkowa? Nie no, bez przesady... ja myślę,że to po prostu taki defekt po pierwszej ciąży :P
Nie strasz mnie,kobieto :P
może w pierwszej ciąży dzidziulinka kopnęła Cię w pępek od środka i się uwypuklił w drugą stronę

Cytat:
Napisane przez maomami Pokaż wiadomość
Ja w diagnostyce za samo TSH płaciłam 18 zł
ja za same badania w zeszłym tyg dałam już ok 500 zł, a teraz czekają mnie kolejne za 140 zł + usg 80

Cytat:
Napisane przez Mlebidakin Pokaż wiadomość
cześć! wróciłam z usg - mam termin na 5 września, NT w normie, nos jest...
13t1d
ale jakoś nie mogę się uspokoić po tych badaniach - tak bardzo się stresowałam

będzie dobrze

Cytat:
Napisane przez Mlebidakin Pokaż wiadomość
fajny?
kombinezon śliczny

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
no to jak już się chwalimy pierwszymi zakupkami to i ja pokażę swoje mini skarpetunie na żywo są tak maleńkie że można zamknąć je w dłoni jedna para z misiami a druga para z żyrafkami
a czy takich z żyrafkami nie było w większym rozmiarze?
Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
(...)

W szkole rodzenia uczą jak masoważ krocze i jakie są śmieszne przyrządy do tego celu. Podobno bywają kobiety, które rodzą bez nacięcia i pęknięcia, ale czasami lepiej już wziąć cięcie, niż popękać w kilku miejscach lub np pęknąć do odbytu
i weź potem kupę zrób
Cytat:
Napisane przez passion80 Pokaż wiadomość
ja myślę o baloniku epino, w ramach ochrony krocza
a co to ten balonik?
Cytat:
Napisane przez emisko86 Pokaż wiadomość
Jesteśmy po badaniach serduszko bije, moje szczęście ma 13 mm i wszystko jest dobrze oby tak dalej!!!
termin wypada na 15 pazdziernika, wiec jeden dzien przed moimi urodzinami fajnie!!! i chyba jestem w tym momencie najmłodszą mamą tutaj
jeśli chodzi o termin rodzenia, to nie jesteś najmłodsza
mnie powinien wypadać koło 20 października, ale pewnie dowiem się w środę na USG

Cytat:
Napisane przez wadera4 Pokaż wiadomość
15 października? To moje maleństwo też powinno mieć coś koło tego
A właśnie, zauważyłyście, że nie ma mamusiek z końca października?..
ja jestem!!! ja!! ja!!

Cytat:
Napisane przez jowisia Pokaż wiadomość
Dziewczynki, wczoraj byliśmy na USG. Dzisiaj jestem w 1. dniu 10-ego tygodnia
Mój kosmita ma niecałe 3cm. Czy to nie za mało?
piękny kosmita

dziewczyny, czy to normalne, że mnie zaczyna mdlić delikatnie po południu i wieczorem, a nie rano?

AHA!! i upraszam się o wpis na listę
Joanna, lat 25, OM 17 stycznia, TP- się okaże w środę
__________________
15.10.2013 Szymuś

mój mały wielki cud



72--65--->62


Edytowane przez mariiasia
Czas edycji: 2013-03-01 o 21:39
mariiasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-01, 21:47   #2439
Snow_White1
Wtajemniczenie
 
Avatar Snow_White1
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 918
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Mariiasia,

Mnie mdliło głównie wieczorem, od 18 do późnej nocy, ale zaczyna przechodzić
__________________
08.09.2013 Adaś
Snow_White1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-01, 21:56   #2440
zmienniczka
Zadomowienie
 
Avatar zmienniczka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 177
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez wadera4 Pokaż wiadomość
No to 80 i 15 nie równa się 100

---------- Dopisano o 17:35 ---------- Poprzedni post napisano o 17:33 ----------



a, teraz zobaczyłam co dopisałaś
nie martw się, nie jesteś sama
Cytat:
Napisane przez teacherka Pokaż wiadomość
Po prostu to taka magiczna granica, dlatego mi tak przykro jakoś. No nie zdążyłam schudnąć, nie zdążyłam...
tak, tak...ja napisalam ze waze 80 przy 173

Cytat:
Napisane przez ewacia85 Pokaż wiadomość
dziewczyny czy ja dobrze pamiętam że któraś z was czuła już ruchy a przynajmniej miała takie wrażenie??? Ja od jakiegoś już czasu w nocy wyciszam się i ledwo oddycham trzymając rękę na brzuchu że niby coś wyczuje choćby jakieś bulgotanie a tu nic, w końcu jeszcze za wcześnie i jestem tego świadoma. Ale dziś w pracy miałam wrażenie jakby coś tam stuknęło 3 razy. Gazy to nie były na pewno no chyba że tętno na brzuchu sobie wyczułam. Ale to było takie realistyczne ,że coś 3 razy jakby stuknęło. Nie wiem może to ja głupieje:confus ed:
ja pisalam ale to chyba jednak bylo tylko zludzenie

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Może zmęczona już była, skoro wieczór

Ja szukałam ostatnio bavarii 0% i nie znalazłam a jak piwa nigdy nie piję to teraz mam ochotę niby jest lech free ale on już chyba ma coś tam alkoholu.

---------- Dopisano o 18:44 ---------- Poprzedni post napisano o 18:41 ----------


W szkole rodzenia uczą jak masoważ krocze i jakie są śmieszne przyrządy do tego celu. Podobno bywają kobiety, które rodzą bez nacięcia i pęknięcia, ale czasami lepiej już wziąć cięcie, niż popękać w kilku miejscach lub np pęknąć do odbytu
jakie np te urzadzenia

Cytat:
Napisane przez jowisia Pokaż wiadomość




Ja również. Moja "teściowa" się mojego Pana dwa lata temu na basenie zapytała, czy jestem w ciąży

Mając duży brzuszek przed ciążą, i bardzo duży rozmiar piersi, aż się boję pomyśleć, co będzie za kilka miesięcy....

---------- Dopisano o 19:04 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------





Ja odkąd zaciążyłam, jem przynajmniej raz dziennie frytki, a do tego mocno posypane pieprzem ()
pieprzem

Cytat:
Napisane przez passion80 Pokaż wiadomość
ja myślę o baloniku epino, w ramach ochrony krocza
coz to takiego???

Cytat:
Napisane przez emisko86 Pokaż wiadomość
Jesteśmy po badaniach serduszko bije, moje szczęście ma 13 mm i wszystko jest dobrze oby tak dalej!!!
termin wypada na 15 pazdziernika, wiec jeden dzien przed moimi urodzinami fajnie!!! i chyba jestem w tym momencie najmłodszą mamą tutaj
i 2 dni po moich

Cytat:
Napisane przez bajka1807 Pokaż wiadomość
bozeee caly dzien mnie nie bylo wiec nawet jeszcze nie bralam sie za nadrabianie...

krotka relacja z genetycznego
no wiec, wszystko jest w jak najlepszym porzadku mlode ma prawie 7 cm, dokladnie 69,8 mm. wielkoscia odpowiada 13t1d wiec wg OM jest wieksze tylko o jeden dzien wiec data porodu w sumie niezmiennie na 6 wrzesnia. NT mamy 1,3 mm wiec wg tych wszytskich wykresikow jest ok. serduszko moglo by bic troche szybciej, bo jest 151 no ale miesci sie w normie. nie wiem kto tam sie ulokowal. w sumie ciezko bylo cokolwiek zmierzyc bo mlode bardzooo ruchliwe. ogolnie kamien z serca. zla jestem troche, bo nagrywac filmik zaczal DOPIERO w momencie kiedy juz wszystko pomierzyl, wiec takim sposobem mlode tak o ogladalismy 3 min 21 s i taki dlugo mam filmik. tylko to mnie wkurzylo no ale pare fotek mam, niestety drukowane na zwyklym papierze razem z wynikami wiec tez kijowej jakosci acha no i znowu lozysko lokuje sie na przedniej scianie wiec nie jestem szczesliwa z tego powodu heh.

filmik i fotki http://www.youtube.com/watch?v=dn3p-...ature=youtu.be

ide dalej nadrabiac...
to chyba nie jest normalne ze mi swieczki stanely jak ogladalam

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
jowisia moja koleżanka urodziła w 3 h i bez nacinania ani pęknięcia krocza. SN rzecz jasna
co to jest SN????

Cytat:
Napisane przez mariiasia Pokaż wiadomość

dziewczyny, czy to normalne, że mnie zaczyna mdlić delikatnie po południu i wieczorem, a nie rano?
mnie mdlilo na pocz w ciagu dnia a pozniej przenioslo mi sie na wieczor a teraz roznie
__________________
OM 23-12-12
TP wg OM 29-09-13
wg USG 25-09-13

http://babystrology.com/tickers/baby..."180"></embed>
zmienniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-01, 22:08   #2441
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez mariiasia Pokaż wiadomość
AHA!! i upraszam się o wpis na listę
Joanna, lat 25, OM 17 stycznia, TP- się okaże w środę
Dopisałam, ale uprzejmie proszę o pisanie PW, bo inaczej nie obiecuję, że będę dopisywać, gdyż nie zawsze prawdopodobnie będę mieć czas nadrabiać każdą stronę

Cytat:
Napisane przez zmienniczka Pokaż wiadomość
co to jest SN????
SN - sposób naturalny
CC - cesarskie cięcie
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-01, 22:20   #2442
mariiasia
Zadomowienie
 
Avatar mariiasia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 941
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez Snow_White1 Pokaż wiadomość
Mariiasia,

Mnie mdliło głównie wieczorem, od 18 do późnej nocy, ale zaczyna przechodzić
Cytat:
Napisane przez zmienniczka Pokaż wiadomość
(...)
mnie mdlilo na pocz w ciagu dnia a pozniej przenioslo mi sie na wieczor a teraz roznie
aha, czyli jednak możliwe

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
Dopisałam, ale uprzejmie proszę o pisanie PW, bo inaczej nie obiecuję, że będę dopisywać, gdyż nie zawsze prawdopodobnie będę mieć czas nadrabiać każdą stronę


SN - sposób naturalny
CC - cesarskie cięcie
dziękuję za dopisanie
widziałam że jesteś ON więc napisałam tutaj, ale w razie "w" będę pamiętać
__________________
15.10.2013 Szymuś

mój mały wielki cud



72--65--->62

mariiasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-01, 22:32   #2443
teacherka
Zakorzenienie
 
Avatar teacherka
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 745
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez emisko86 Pokaż wiadomość
Jesteśmy po badaniach serduszko bije, moje szczęście ma 13 mm i wszystko jest dobrze oby tak dalej!!!
termin wypada na 15 pazdziernika, wiec jeden dzien przed moimi urodzinami fajnie!!! i chyba jestem w tym momencie najmłodszą mamą tutaj
no wieeeeeesz co, ja mam ten sam termin;P



Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeny jaka jestem wzdęta, nienawidzę tego... spodnie dresowe, mięciutkie i rozciągliwe tak mnie drażniły że nie mogłam ich mieć na brzuchu tyko niżej... Co z tym można zrobić? Espumisan brałam już wczoraj, nie wiem czy codziennie to dobrz.e..
teacherka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-01, 22:49   #2444
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

A ja robię gofry

---------- Dopisano o 23:49 ---------- Poprzedni post napisano o 23:47 ----------

I żegnam 10 tydzień, gdyż za 11 minut zaczynam 11
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-01, 22:59   #2445
Diorisha
Zakorzenienie
 
Avatar Diorisha
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 5 890
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
A ja robię gofry

---------- Dopisano o 23:49 ---------- Poprzedni post napisano o 23:47 ----------

I żegnam 10 tydzień, gdyż za 11 minut zaczynam 11
Pora akuratnia Ja wciągnęłam właśnie 3 kawałki Milki karmelowej

Gratki Ja za dobę wchodzę w 12ty tydzień
Diorisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 04:16   #2446
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Hej dziewczynki

Obudziłam się o 4 nad ranem na siku, i za cholerę nie mogę już zasnąć....

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
jowisia moja koleżanka urodziła w 3 h i bez nacinania ani pęknięcia krocza. SN rzecz jasna
Ale że co, pierwsza ciąża? Jak to się robi?! Ja też chcę !

Cytat:
Napisane przez SAMBAdiJANEIRO Pokaż wiadomość
Jowisia mam pytanko jak tylko zrobi sie cieplej chcemy sie wybrac gdzies z mezem na przedluzony weekend i rozwazamy opcje luksemburga bo jeszcze nie bylismy... polec co tam ciekawego mozna zobaczyc?

poradzilam sobie z Paypalem... proste to jak budowa cepa
Samba zaraz wyślę Ci priwa.
A na Paypala nie zdążyłam ci odpisać, widzę, żę sobie już dziewczynka poradziła

Cytat:
Napisane przez mariiasia Pokaż wiadomość
piękny kosmita

dziewczyny, czy to normalne, że mnie zaczyna mdlić delikatnie po południu i wieczorem, a nie rano?
Dziękuję

Ja już kiedyś pisałam, że mi się mdłości zaczynają międzhy 13 a 14 i trwają do zachodu słońca.... I też pytałam, czy to normalne? Bo nigdy rano Na szczęście z każdym tygodniem są coraz mniejsze
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 05:09   #2447
201704210903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12 461
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

bajka - gratulacje!!!
mam dobrą wiadomość - od 4 dni mnie nie mdli, więc chyba jednak w 13t mijają mdłości
za 5 dni wkraczam w II trymestr!!!
201704210903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 06:43   #2448
ewacia85
Wtajemniczenie
 
Avatar ewacia85
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: .............
Wiadomości: 2 737
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez Mlebidakin Pokaż wiadomość
bajka - gratulacje!!!
mam dobrą wiadomość - od 4 dni mnie nie mdli, więc chyba jednak w 13t mijają mdłości
za 5 dni wkraczam w II trymestr!!!
to super Ja mam dzisiaj 13t7d więc jak ja to mówię "od jutra jestem oficjalnie w ciąży"
BTW witam się z rana Wstałam o 7 wyspana jak nigdy

---------- Dopisano o 07:43 ---------- Poprzedni post napisano o 07:41 ----------

Bajka oglądam kolejny raz twój filmik i właśnie się zczaiłam że mały trzyma nóżke na nóżce przełożoną
ewacia85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 07:00   #2449
maharet1092
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 7 907
GG do maharet1092
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Nie mogę spać, przed snem puściłam pawia i mam zgagę...
maharet1092 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-02, 07:07   #2450
karolson
Zakorzenienie
 
Avatar karolson
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 039
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez Diorisha Pokaż wiadomość
Pora akuratnia Ja wciągnęłam właśnie 3 kawałki Milki karmelowej

Gratki Ja za dobę wchodzę w 12ty tydzień
Matal gofry w nocy mniam tez bym zjadla ale moja 20 letnia gofrownica odmowila posluszenstwa.
Co do czekolady staram jesc sie codziennie po kawalku ciemnnej bo ma zelazo a mi trzeba zelaza....
Stanellam przed chwila na wage a tam 73 przy 179 cm wzrostu czyli tyle ile przed ciaza a to kuz 14 tydzien, fakt ze mam dobra przemiane ostatnio od tych owocow chyba ale czy mie powinnam c przytyc? Mam poczucie ze malo jemp wczoraj : 1 bulke z bialym serem maslem 1 papryka , kisc winogron, 4 kawalki ryby, z garsc frytek, kopa surowki z kapuchy.. zero zachcianek
__________________
F I L I P 22-08-2013
karolson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 07:13   #2451
wadera4
Wtajemniczenie
 
Avatar wadera4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 141
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez bajka1807 Pokaż wiadomość
Jakie to cudo maleńkie

Cytat:
Napisane przez mariiasia Pokaż wiadomość
ja jestem!!! ja!! ja!!
no już wiem, wiem

Jedziemy dzisiaj do rodzinki męża i nie mam co na siebie włożyć. Już się nie mieszczę w ubrania to znaczy zmieszczę się, ale ściska mnie w pasie, a wtedy jeszcze bardziej chce mi się
__________________

Są groby uwiecznione tylko wspomnieniem, na których wciąż tli się płomień rozpaczy.
wadera4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 07:15   #2452
maharet1092
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 7 907
GG do maharet1092
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Listopadowo grudniowe już się pojawiły
maharet1092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 07:22   #2453
emisko86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 62
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez maomami Pokaż wiadomość
Mnie każdy kto już wie o dzidzi i z kim się spotkam mówi że będzie dziewczynka. W sumie obsypało mnie okropnie na buzi i na biuście, może po tym tak sądzą.
a ja nie mam nic tyko mi wydaje się ze jestem straszna. reszta mówi że kwitne... mam mdłości, ale nie wymioty, lekarz mi powiedział, że to na chłopaka

---------- Dopisano o 08:22 ---------- Poprzedni post napisano o 08:17 ----------

Cytat:
Napisane przez jowisia Pokaż wiadomość
Dziewczynki, wczoraj byliśmy na USG. Dzisiaj jestem w 1. dniu 10-ego tygodnia
Mój kosmita ma niecałe 3cm. Czy to nie za mało?
Ale już super widać
emisko86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 07:25   #2454
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

cześć
wyspałam się a przez okno świeci mi słonko takie piękne wiosenne
Cytat:
Napisane przez bajka1807 Pokaż wiadomość
no wiec, wszystko jest w jak najlepszym porzadku mlode ma prawie 7 cm, dokladnie 69,8 mm. wielkoscia odpowiada 13t1d wiec wg OM jest wieksze tylko o jeden dzien wiec data porodu w sumie niezmiennie na 6 wrzesnia.
filmik i fotki http://www.youtube.com/watch?v=dn3p-...ature=youtu.be

ide dalej nadrabiac...
ale super zazdroszczę, mnie ten stres czeka za tydzień chciałabym już być po i wiedzieć, że wszystko ok
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 08:07   #2455
Snow_White1
Wtajemniczenie
 
Avatar Snow_White1
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 918
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez Mlebidakin Pokaż wiadomość
bajka - gratulacje!!!
mam dobrą wiadomość - od 4 dni mnie nie mdli, więc chyba jednak w 13t mijają mdłości
za 5 dni wkraczam w II trymestr!!!
Potwierdzam ja właśnie zaczynam 14t, a w 13t zaczęłam powolutku czuć się lepiej.
__________________
08.09.2013 Adaś
Snow_White1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 09:07   #2456
87czarna
Zakorzenienie
 
Avatar 87czarna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 280
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Dzień doberek wszystkim
__________________
Maja 16.03.2011
Julia 2.10.2013




"Dziecko to taki sympatyczny początek człowieka"
87czarna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 09:07   #2457
Diorisha
Zakorzenienie
 
Avatar Diorisha
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 5 890
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Witam się sobotnio


Cytat:
Napisane przez karolson Pokaż wiadomość
Matal gofry w nocy mniam tez bym zjadla ale moja 20 letnia gofrownica odmowila posluszenstwa.
Co do czekolady staram jesc sie codziennie po kawalku ciemnnej bo ma zelazo a mi trzeba zelaza....
Stanellam przed chwila na wage a tam 73 przy 179 cm wzrostu czyli tyle ile przed ciaza a to kuz 14 tydzien, fakt ze mam dobra przemiane ostatnio od tych owocow chyba ale czy mie powinnam c przytyc? Mam poczucie ze malo jemp wczoraj : 1 bulke z bialym serem maslem 1 papryka , kisc winogron, 4 kawalki ryby, z garsc frytek, kopa surowki z kapuchy.. zero zachcianek
Mamy bardzo podobną budowę ciała Ja mam 183cm i startowałam z wagą 75kg.
Zazdroszczę braku zachcianek bo moje ciągłe podjadanie to nic innego jak gotowy przepis na wielką dooopę Jutro kończę 11ty tydzień a przybrałam już 2kg Obiecałam sobie wprowadzić jakiś ograniczenia w stylu- nie jem po 20tej -zobaczymy jak mi wyjdzie.
Diorisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 09:16   #2458
bojatoja
Zakorzenienie
 
Avatar bojatoja
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 201
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Witam się w 13tc

Bajka super filmik

A ja już pomyłam sobie podłogi, mąż z teściem od wczoraj robią tą szafe z drzwiami przesuwnymi i nie mogę dojść do ładu. Mam zamiar zrobić przegląd w ciuchach i w tych co nie chodzę- wywalić.
Nic mi się dzisiaj nie chce
bojatoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 09:39   #2459
mariiasia
Zadomowienie
 
Avatar mariiasia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 941
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez Mlebidakin Pokaż wiadomość
bajka - gratulacje!!!
mam dobrą wiadomość - od 4 dni mnie nie mdli, więc chyba jednak w 13t mijają mdłości
za 5 dni wkraczam w II trymestr!!!


leżę i się byczę, i mnie mdli. póki co jest to do zniesienia
__________________
15.10.2013 Szymuś

mój mały wielki cud



72--65--->62

mariiasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 09:43   #2460
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez jowisia Pokaż wiadomość
Ale że co, pierwsza ciąża? Jak to się robi?! Ja też chcę !
Nie wiem, ale też chcę tak umieć

Cytat:
Napisane przez karolson Pokaż wiadomość
Matal gofry w nocy mniam tez bym zjadla ale moja 20 letnia gofrownica odmowila posluszenstwa.
Co do czekolady staram jesc sie codziennie po kawalku ciemnnej bo ma zelazo a mi trzeba zelaza....
Stanellam przed chwila na wage a tam 73 przy 179 cm wzrostu czyli tyle ile przed ciaza a to kuz 14 tydzien, fakt ze mam dobra przemiane ostatnio od tych owocow chyba ale czy mie powinnam c przytyc? Mam poczucie ze malo jemp wczoraj : 1 bulke z bialym serem maslem 1 papryka , kisc winogron, 4 kawalki ryby, z garsc frytek, kopa surowki z kapuchy.. zero zachcianek
Ja nawet się boję na wagę wchodzić, bo myślę, że z 4 kg więcej mogę już mieć. Ale ponieważ się odchudzałam ostro przed ciążą, to jakby nie mogę mieć do siebie AŻ takich pretensji
No dobra, weszłam na wagę, cały czas mam +3 kg



Witam się z pokrzywką alergiczną na całym ciele i po wizycie na nocnej pomocy lekarskiej o 2:30.
Oczywiście jedyne, co usłyszałam: "w pierwszym trymestrze, to musi się pani przemęczyć"
Nie spałam pół nocy... znów. Swędzi
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:47.