Kosmetyki Essence - część XIII - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-19, 11:38   #2461
pudelkonakredki
Zadomowienie
 
Avatar pudelkonakredki
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Piotrków Tryb.
Wiadomości: 1 368
GG do pudelkonakredki
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez adi_89 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny, trochę byłam nieobecna na forum..lecicie takim tempem
Testuje lakier, śliczny kolorek wpadający w mięte..tylko kurcze po wyschnięciu a raczej w trakcie zrobiła mi się taka kaszka..jakby małe bąbelki z powietrzem..? Zdarzyło Wam się to? Nie wiem czy ja coś źle robię? Uzyłam przyśpieszacza wysychania i gel-look na koniec. Dołączyłam zdjęcie..tylko kiepskiej jakości Tyle zabawy z nalożeniem dwoch warstw a efekt niezadowalajacy
ja bym podejrzewała gel-looka, bo wczoraj malowałam sobie miętuskiem z miss sporty i wszystko było fajnie, kaszka pojawiła się dopiero po gel-looku możliwe, że jak mówiła Estelle, nie współgrają ze sobą, a szkoda
pudelkonakredki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 12:10   #2462
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez pudelkonakredki Pokaż wiadomość
ja bym podejrzewała gel-looka, bo wczoraj malowałam sobie miętuskiem z miss sporty i wszystko było fajnie, kaszka pojawiła się dopiero po gel-looku możliwe, że jak mówiła Estelle, nie współgrają ze sobą, a szkoda
Może to być to. Jak gel jest w połowie opakowania mniej więcej to zaczyna bąblować.
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 12:34   #2463
Jelly Bean
Raczkowanie
 
Avatar Jelly Bean
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 436
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Też bym stawiała na Gel Looka. Zostawił mi na dwóch paznokciach takie bąbelki, ale te akurat są na tyle minimalne, że widać je tylko po niemal całkowitym wsadzeniu sobie palca do oka napociłam się z nim co nie miara, ale jestem oczarowana efektem, dopiero wczoraj udało mi się go poskromić i pomalowałam paznokcie rano, żeby mieć pewność, że żadna kołderka się nie odbije. A dziś już zostały skomplementowane, co prawda za kolor, ale przecież Gel Look też miał w nim swój udział mój sposób na utwierdzenie się w pewności, że nic tam nie zacznie schodzić, to nie malowanie do końca boków lakierem, ale za to pokrycie ich dokładnie GL. Zobaczymy, ile wytrzymają nienaruszone
__________________

Jelly Bean jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 12:46   #2464
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ja jej teraz używam. Co chciałabyś wiedzieć? Wszystko napiszę za parę dni na blogu.
Glownie mi chodzi czy dobrze matuje? Mam cere mieszana swiece sie na czole na nosie myslisz, ze bedzie dobra dla mnie? Moge poczekac te kilka dni i wpadne na bloga tam sobie poczytam
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 13:24   #2465
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

No właśnie tu jest problem, bo ja mam cerę suchą, więc nie do końca umiem ocenić stopień matowienia. Wydaje mi się, że radzi sobie całkiem dobrze i powinna utrzymywać mat podkładu na dłużej, ale niestety nie jestem w stanie sama tego stwierdzić. Ja chciałam ją stosować jako krem koloryzujący, na razie niestety sprawdza się tak sobie bo nie kryje nic a nic, ale chcę ponosić ją jeszcze kila dni, wtedy będę mogła napisać więcej.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 13:54   #2466
adi_89
Raczkowanie
 
Avatar adi_89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 34
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość

BTW, czy to nowa wersja You belong to me?
Nie, Colour & go nr 53.
Hmm może to faktycznie wina gel-look'a, używałam go wczoraj pierwszy raz..dopiero go zakupiłam.. Muszę wypróbować z innymi.. lakier piękny ale ta kaszka wygląda strasznie
dzięki dziewczyny
__________________
A dziś za późno, nie umiem tak głośno krzyczeć,
żebyście tam gdzie jesteście mogli mnie usłyszeć



pamiętaj, pamięć odbiera kłamcom Bóg za karę
adi_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 13:56   #2467
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
Glownie mi chodzi czy dobrze matuje? Mam cere mieszana swiece sie na czole na nosie myslisz, ze bedzie dobra dla mnie? Moge poczekac te kilka dni i wpadne na bloga tam sobie poczytam
Ja mam mieszaną i u mnie nie matuje w ogóle. Zresztą ona nie jest matująca tylko wygładzająca. Natomiast dużo łatwiej rozprowadza się na niej podkład i dłużej się on trzyma.

---------- Dopisano o 14:56 ---------- Poprzedni post napisano o 14:55 ----------

A jeszcze chciałam powiedzieć że dorwałam dzisiaj żel do skórek 15 sekundowy. Ostatni był w astrze, tego w tubce nie było w ogółe.
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-19, 14:03   #2468
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
No właśnie tu jest problem, bo ja mam cerę suchą, więc nie do końca umiem ocenić stopień matowienia. Wydaje mi się, że radzi sobie całkiem dobrze i powinna utrzymywać mat podkładu na dłużej, ale niestety nie jestem w stanie sama tego stwierdzić. Ja chciałam ją stosować jako krem koloryzujący, na razie niestety sprawdza się tak sobie bo nie kryje nic a nic, ale chcę ponosić ją jeszcze kila dni, wtedy będę mogła napisać więcej.
To widzisz dobrze, ze piszesz bo tez wlasnie liczylam na ten efekt kryjacy dzieki za odp i wpadne na bloga poczytac bo luknelam tak szybko i duzo informacji wiec musze tam wpasc na dluzej

---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 15:00 ----------

Cytat:
Napisane przez summerisgone Pokaż wiadomość
Ja mam mieszaną i u mnie nie matuje w ogóle. Zresztą ona nie jest matująca tylko wygładzająca. Natomiast dużo łatwiej rozprowadza się na niej podkład i dłużej się on trzyma.

---------- Dopisano o 14:56 ---------- Poprzedni post napisano o 14:55 ----------

A jeszcze chciałam powiedzieć że dorwałam dzisiaj żel do skórek 15 sekundowy. Ostatni był w astrze, tego w tubce nie było w ogółe.
A czy uzywasz lub uzywalas moze jakiegos podkladu matujacego z tej firmy ktory mozesz polecic bo sprawdzilas na sobie?
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 14:09   #2469
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
To widzisz dobrze, ze piszesz bo tez wlasnie liczylam na ten efekt kryjacy dzieki za odp i wpadne na bloga poczytac bo luknelam tak szybko i duzo informacji wiec musze tam wpasc na dluzej

---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 15:00 ----------



A czy uzywasz lub uzywalas moze jakiegos podkladu matujacego z tej firmy ktory mozesz polecic bo sprawdzilas na sobie?
Nie, dawno już przerzuciłam się na zwykłe podkłady w duecie z sypkim pudrem. Zresztą podkładów essence nigdy nawet nie próbowałam - wszystkie są dla mnie o wiele za ciemne.
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 14:14   #2470
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez summerisgone Pokaż wiadomość
Nie, dawno już przerzuciłam się na zwykłe podkłady w duecie z sypkim pudrem. Zresztą podkładów essence nigdy nawet nie próbowałam - wszystkie są dla mnie o wiele za ciemne.
Rozumiem dzieki A czy tu mozna zapytac jaki uzywasz ten podklad bo jesli tez masz cere mieszana to bym chetnie sie poradzila skoro go uzywasz i jestes zadowolona Ja w sumie podkladow nie uzywam bo wlasnie nie wiem jaki bedzie dobry dla mnie. Stosuje tylko puder taki prasowany zeby sie wlasnie nie swiecic. Jesli to nie problem to bede wdzieczna
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 14:20   #2471
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
Rozumiem dzieki A czy tu mozna zapytac jaki uzywasz ten podklad bo jesli tez masz cere mieszana to bym chetnie sie poradzila skoro go uzywasz i jestes zadowolona Ja w sumie podkladow nie uzywam bo wlasnie nie wiem jaki bedzie dobry dla mnie. Stosuje tylko puder taki prasowany zeby sie wlasnie nie swiecic. Jesli to nie problem to bede wdzieczna
Teraz używam Avon Calming Effects i jestem zadowolona, ale on jest słabo kryjący. Jak potrzebuję większego krycia np. na wieczór to mieszam go z dermacolem. Natomiast moim ideałem jest estee lauder double wear light tyle że najjaśniejszy odcień zrobił się dla mnie za ciemny po zimie. Może wypróbuj kremy BB? Ostatnio, chyba u azjatyckiego cukru czytałam listę kremów BB polecanych do cery mieszanej i tłustej.
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-19, 14:45   #2472
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez summerisgone Pokaż wiadomość
Teraz używam Avon Calming Effects i jestem zadowolona, ale on jest słabo kryjący. Jak potrzebuję większego krycia np. na wieczór to mieszam go z dermacolem. Natomiast moim ideałem jest estee lauder double wear light tyle że najjaśniejszy odcień zrobił się dla mnie za ciemny po zimie. Może wypróbuj kremy BB? Ostatnio, chyba u azjatyckiego cukru czytałam listę kremów BB polecanych do cery mieszanej i tłustej.
No wlasnie ja oprocz tego, ze mieszana to jeszcze z naczynkami wiec taki lepiej kryjacy by byl. Moze sie to wyda smieszne ale jakie to sa kremiki BB bo nie mam pojecia wczoraj pierwszy raz tu wpadlam i tak sie nie orientuje we wszystkim. Sorki, ze tak glowe Ci zawracam.
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 14:51   #2473
pierniczkowa
Zadomowienie
 
Avatar pierniczkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Gex
Wiadomości: 1 330
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ja jej teraz używam. Co chciałabyś wiedzieć? Wszystko napiszę za parę dni na blogu.
to ja czekam na pelna recenzje bo wlasnie zastanawiam sie czy jej nie kupic
__________________
pierniczkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 14:53   #2474
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez summerisgone Pokaż wiadomość
Teraz używam Avon Calming Effects i jestem zadowolona, ale on jest słabo kryjący. Jak potrzebuję większego krycia np. na wieczór to mieszam go z dermacolem. Natomiast moim ideałem jest estee lauder double wear light tyle że najjaśniejszy odcień zrobił się dla mnie za ciemny po zimie. Może wypróbuj kremy BB? Ostatnio, chyba u azjatyckiego cukru czytałam listę kremów BB polecanych do cery mieszanej i tłustej.
Według mnie to smalec...

Mam w planach spróbowanie nowego podkładu z Essence. Ma któraś?
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 15:05   #2475
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Według mnie to smalec...

Mam w planach spróbowanie nowego podkładu z Essence. Ma któraś?
W sensie że jest tłusty czy że nie matuje? Tego żeby był tłusty nie zauważyłam ale faktycznie błyszczy. Ja i tak na każdy podkład nakładam transparentny sypki puder więc połysk samego podkładu mi nie przeszkadza.
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 15:25   #2476
Pandorzyca__
Raczkowanie
 
Avatar Pandorzyca__
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 210
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez TuRQoUiS Pokaż wiadomość
Soul Sista nie będzie dostępna w naturach pytałam na fb
i po tej informacji cała SSista zniknęła z allegro
Pandorzyca__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 15:30   #2477
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
No właśnie tu jest problem, bo ja mam cerę suchą, więc nie do końca umiem ocenić stopień matowienia. Wydaje mi się, że radzi sobie całkiem dobrze i powinna utrzymywać mat podkładu na dłużej, ale niestety nie jestem w stanie sama tego stwierdzić. Ja chciałam ją stosować jako krem koloryzujący, na razie niestety sprawdza się tak sobie bo nie kryje nic a nic, ale chcę ponosić ją jeszcze kila dni, wtedy będę mogła napisać więcej.
Daj znać tu u nas, jak już wysmarujesz wpis. Pliiizzzz.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 15:39   #2478
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Jasne, dam wam znać. Napisałabym recenzję już teraz, ale wciąż nie wiem co o niej myśleć, jednego dnia mi się podoba, innego nie widzę w ogóle efektu, a ostatnio TŻ zapytał się mnie czemu cała twarz mi się tak świeci (zerknęłam w lusterko i rzeczywiście w ostrym sobotnim słońcu padającym mi na twarz było widać drobinki o których istnieniu nie miałam pojęcia). Ale nie wiem, może to na pędzlu coś było, bo jakoś nie chce mi się w te drobinki wierzyć, a na razie nie ma znów takiego światła żebym je mogła zobaczyć. Taki kameleon, jeszcze tej bazy nie rozgryzłam.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km

Edytowane przez emememsik
Czas edycji: 2012-03-19 o 15:41
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 15:45   #2479
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

[1=4a76f9601d26f07fbd1341d 93bf1dac994330f1e_6420ce7 2cabf7;32899749]zależy mi przede wszystkim na megablasku i odrobinie trwałości, często zmieniam mani, ale jak mi się wyjątkowo spodoba jakieś zdobienie, to chętnie w nim połażę 3-4 dni... mimo wszystko dla spokoju sumienia, że wypróbowałam niedrogie środki, spróbuję
a na temat nail teka porozmawiajmy proszę na ot, chciałabym się czegoś więcej o nich dowiedzieć, bo moja ukochana odżywka Nailgrowth Miracle już nie działa, tak mi się pazurki przyzwyczaiły...[/QUOTE]
Rozumiem
Jeżeli masz jakieś pytania odnośnie NT II to służę pomocą
Cytat:
Napisane przez Jelly Bean Pokaż wiadomość
Pięęękny będzie ten róż z Marble Manii! A spróbują mi Lublinianki go wyczyścić z półek, tak jak rozświetlacz Crystalliced, to inaczej sobie pogadamy
Ja go nie ruszę, nie kręci mnie czekam na inne cuda

Nie znoszę Was za kuszenie gel-lookiem będę musiała go nabyć, bo aktualnie nie mam topa, z którego byłabym zadowolona.
Sealing top jest właśnie typowym sealing do wzorków, sprawia, że one przestają być chropowate (choć nie do końca) i wtapiają się w pazur - ale żeby coś robił z trwałością lakieru czy wysychaniem to nie...
Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
3 lata tusz??
Hmm ja też latami miałam tusze z L'oreala... i dawały radę..
Essencowe w kilka miesięcy wysychają całkiem.
Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
ja nakladam na nailteka lakiery i nic mi nie smuzy
Ja mam dokładnie to samo z NT nawet mega-smużące były nagle ułożone i doprowadzone do porządku
Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
na pierwszy ogien rzucilam sie na Cafe Ole : zdjecia


dziewczyny mi nie smuzy i super sie naklada
Chcę
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Błyszczyki matowe dla tych co nie mają basic i nie chce im się ganiać za manhattanem
I lakiery ciekawe, choć nieco wtórne
Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Słuchajcie, dostanę skórkowańca w Warszawie w Centrum w którejś z Natur? Bo nie wiem czy specjalnie jechać, a jutro mam rozmowę ws pracy i chcę wyglądać i czuć się na tip top. Nota bene, trzymajta jutro kciuki.
i jak poszło?
Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Dostałam tę nową pracę!!! : jupi:
No to gratulacje
Tez bym chciała zmienić pracę, ale narzekać tez aż tak nie mogę...
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Dziś swatche ładnych lakierów.
http://lusterko-em.blogspot.com/2012...colour-01.html
Polecam, naprawdę dobra seria.
Musiałaś mi to zrobić? Od początku podoba mi się ten 01
Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość

Tylko mnie te żrące alkalia w składzie martwią
Nie tylko Ciebie...
Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
Kupiłam 02 My glammy acrobat (lip lacquer) Wiem, rychło w czas
lepiej późno niż wcale.
Lacquery wymiatają
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-19, 15:45   #2480
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Pandorzyca__ Pokaż wiadomość
ps: Na All dostępna jest Legends of The Sky i Soul Sista !
Ja widzę też puder z Glam rock. Nie patrzę jakoś rygorystycznie na daty ważności, tj. nie wyrzucam kosmetyków od razu po przeterminowaniu, ale ile to ma lat?
Są też graty z Eclipse.

PS to Soul Sista już gdzieś jest dostępna?
Która z dziewczyn przebywających za granicą byłaby tak kochana i mi kupiła?

Cytat:
Napisane przez TuRQoUiS Pokaż wiadomość
Soul Sista nie będzie dostępna w naturach pytałam na fb

tym bardziej proszę dobrą duszę o zakupienie SS....
Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
Zgodnie z obietnicą, umieściłam na blogu notkę o c&g 93 c'est la vie! z nowości. Trudny on do sfotografowania, ale chyba się udało
Dzięki
A czy mogłabyś go jeszcze bardziej porównać do koralowego lakieru z Balleriny? Bo wspominałaś o podobieństwie, ale nie do końca zrozumiałam, na czym ono polega.
Cytat:
Napisane przez adi_89 Pokaż wiadomość
Nie, Colour & go nr 53.
53 to własnie you belong to me.
Teraz pytanie czy masz starą wersję (krem) czy nową (z drobinami)
Cytat:
Napisane przez Pandorzyca__ Pokaż wiadomość
i po tej informacji cała SSista zniknęła z allegro
super...
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 15:57   #2481
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
A czy mogłabyś go jeszcze bardziej porównać do koralowego lakieru z Balleriny?
Ja mogę zrobić zdjęcia.

---------- Dopisano o 16:57 ---------- Poprzedni post napisano o 16:51 ----------

A jednak nie mogę, tych kolorów nie da się dobrze sfotografować.
Są do siebie bardzo podobne, jednak ten z BB jest trochę bardziej żywy, nie ma w sobie tej przygaszonej nuty, która tak mnie razi w c'est la vie.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 16:08   #2482
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez summerisgone Pokaż wiadomość
W sensie że jest tłusty czy że nie matuje? Tego żeby był tłusty nie zauważyłam ale faktycznie błyszczy. Ja i tak na każdy podkład nakładam transparentny sypki puder więc połysk samego podkładu mi nie przeszkadza.
Że jest tłusty. Nie będę zarzucała podkładowi nawilżającemu, że nie matuje . Poza tym ma fatalną gamę odcieni- Ivory jest pomarańczowy
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 17:52   #2483
SOCKI
Zakorzenienie
 
Avatar SOCKI
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 3 567
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość

PS to Soul Sista już gdzieś jest dostępna?
Która z dziewczyn przebywających za granicą byłaby tak kochana i mi kupiła?
W Niemczech jeszcze niet. Przynajmniej nie w moim mieście.
__________________
Wymiana książkowa, czyli porządki styczniowe

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post44413363
SOCKI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 18:00   #2484
adi_89
Raczkowanie
 
Avatar adi_89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 34
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
53 to własnie you belong to me.
Teraz pytanie czy masz starą wersję (krem) czy nową (z drobinami)
aaaa..to nie wiedziałam w takim razie stara wersja bez drobinek..
__________________
A dziś za późno, nie umiem tak głośno krzyczeć,
żebyście tam gdzie jesteście mogli mnie usłyszeć



pamiętaj, pamięć odbiera kłamcom Bóg za karę
adi_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 18:21   #2485
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 363
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Jasne, dam wam znać. Napisałabym recenzję już teraz, ale wciąż nie wiem co o niej myśleć, jednego dnia mi się podoba, innego nie widzę w ogóle efektu, a ostatnio TŻ zapytał się mnie czemu cała twarz mi się tak świeci (zerknęłam w lusterko i rzeczywiście w ostrym sobotnim słońcu padającym mi na twarz było widać drobinki o których istnieniu nie miałam pojęcia)
Efekt Edwarda?
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 18:21   #2486
rudaaa90
Zadomowienie
 
Avatar rudaaa90
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 551
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Soul Sista nadal jest na allegro, wcale nie zniknęły te dwie paletki swoją drogą - niezłą mają cenę... chociaż nie ma co się dziwić, rozświetlacz z cc osiąga nawet 30zł
__________________
już nie ruda
rudaaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 18:22   #2487
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
Efekt Edwarda?
Taki to chyba tylko po rozsmarowaniu rozświetlacza Crystalliced na całej twarzy.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 18:27   #2488
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Taki to chyba tylko po rozsmarowaniu rozświetlacza Crystalliced na całej twarzy.
Nie tylko! Wszystkim fankom Edwarda polecam zakup podkładu Revlon PhotoReady . Z rozświetlaczem z Crystalliced efekt będzie piorunujący
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 18:38   #2489
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
i jak poszło?

No to gratulacje
Tez bym chciała zmienić pracę, ale narzekać tez aż tak nie mogę...
Dzięki.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 18:42   #2490
Truflowa Babeczka
Raczkowanie
 
Avatar Truflowa Babeczka
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 320
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Melduję że we Włoszech dopiero co pojawiła się Marble Mania i Season of extremes. Widziałam dzisiaj pełny stand tej lakierowej limitki, ale nic mnie nie porwało, więc zostawiam kaskę na SS

Edytowane przez Truflowa Babeczka
Czas edycji: 2012-03-19 o 18:45
Truflowa Babeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:02.