Bukiety ślubne - cz. II - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-11, 10:29   #2461
agnn74
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Mam pytanko do Ewaleny czy realne jest znalezienie pod koniec kwietnia konwalii??? Pani w kwiaciarni bezradnie rozkłada ręce, podobno w tym czasie nie da się ich zdobyć. Czym można ewentualnie zamienić???
__________________
_________________________ _________________________ _
http://www.suwaczek.pl/cache/9d7fb9e09a.png
agnn74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 12:11   #2462
ewalena
Zadomowienie
 
Avatar ewalena
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 586
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez agnn74 Pokaż wiadomość
Mam pytanko do Ewaleny czy realne jest znalezienie pod koniec kwietnia konwalii??? Pani w kwiaciarni bezradnie rozkłada ręce, podobno w tym czasie nie da się ich zdobyć. Czym można ewentualnie zamienić???
Przykro mi ,ale nie znam niczego co było by podobne do konwalii. Nie wiem z jakiego miasta jesteś ale w Broniszach na giełdzie kwiatowej widuję konwalie już w marcu. Niestety są bardzo drogie bo jest to cała roślinka łącznie z kłączem. Wadą konwalii jest to że musi być ich sporo.
A ta wiązanka mnie oczarowała.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lk.jpg (43,1 KB, 117 załadowań)
ewalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 12:26   #2463
kassate1203
Rozeznanie
 
Avatar kassate1203
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 887
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Witajcie Dziewczynki!
od dłuższego czasu zaglądam na wasze forum, ale dopiero teraz postanowiłam się włączy do dyskusji

ja mam ślub 18 lipca i tez zastanawiałam się nad jakimś ładnym bukiecikiem myyślałam albo o białych różach albo o kaliach bo mi osobiście się b.podobają. no ewentualnie kolor mógłby być herbaciany.

myślę o bukieciku podobnym jak jest w załaczniku, co wy o tym sądzicie???

Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0144.jpg (52,8 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0338.jpg (54,3 KB, 24 załadowań)
kassate1203 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 14:32   #2464
ewalena
Zadomowienie
 
Avatar ewalena
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 586
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez kassate1203 Pokaż wiadomość
Witajcie Dziewczynki!
od dłuższego czasu zaglądam na wasze forum, ale dopiero teraz postanowiłam się włączy do dyskusji

ja mam ślub 18 lipca i tez zastanawiałam się nad jakimś ładnym bukiecikiem myyślałam albo o białych różach albo o kaliach bo mi osobiście się b.podobają. no ewentualnie kolor mógłby być herbaciany.

myślę o bukieciku podobnym jak jest w załaczniku, co wy o tym sądzicie???

Pozdrawiam
jaka suknia jakie dodatki jak ubrany PM??????????????????????? ??????????
ewalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 15:45   #2465
kassate1203
Rozeznanie
 
Avatar kassate1203
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 887
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

sukienka w załączniku (tylko będzie miała jeszcze szelki). dodatki: welon do pasa, ekawiczki i komplet czyli naszyjnik i kolczyki. Innych dodatków raczej nie bexzie. co do garnituru to jeszczen ie jest kupiony ale bedzie albo czarny albo grafitowy, napewno nie jasny.

ewalena mam jeszcze jedno pytanie (może trochę głupiutkie) ale w jaki sposób powinno się dobierać rodzaj bukietu do sukni i garnituru? Znaczy się jezeli suknia jest bardziej "strojna" to i bukiet większy, a jeżeli jest prostsza to prosty bukiet? i jaka jest zalezność garnituru i bukietu? Pytam bo mnie to zawsze ciekawiło, a w tych sprawach to nie mam pojęcia a ty jesteś wprost nieoceniona w tych sprawach.

pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nowe095.jpg (20,8 KB, 108 załadowań)

Edytowane przez kassate1203
Czas edycji: 2009-02-11 o 16:31
kassate1203 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 19:49   #2466
ewalena
Zadomowienie
 
Avatar ewalena
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 586
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez kassate1203 Pokaż wiadomość
sukienka w załączniku (tylko będzie miała jeszcze szelki). dodatki: welon do pasa, ekawiczki i komplet czyli naszyjnik i kolczyki. Innych dodatków raczej nie bexzie. co do garnituru to jeszczen ie jest kupiony ale bedzie albo czarny albo grafitowy, napewno nie jasny.

ewalena mam jeszcze jedno pytanie (może trochę głupiutkie) ale w jaki sposób powinno się dobierać rodzaj bukietu do sukni i garnituru? Znaczy się jezeli suknia jest bardziej "strojna" to i bukiet większy, a jeżeli jest prostsza to prosty bukiet? i jaka jest zalezność garnituru i bukietu? Pytam bo mnie to zawsze ciekawiło, a w tych sprawach to nie mam pojęcia a ty jesteś wprost nieoceniona w tych sprawach.

pozdrawiam
Do tej sukni wybrała bym bukiet w kształcie "rogala" = "księżyca" który dłuższy element będzie miał z lewej strony. Wyeksponuje to dekorację sukni.

Ja nie stosuję ogólnie przyjętych zasad typu "Pani Zima", Pani Lato" czy dla wysokiej krótki bukiet dla niskiej długi. W praktyce sprawdza się to średnio. Jesteśmy WYJĄTKOWE każda z nas jest inna, inaczej zbudowana nawet jeśli ma tyle samo centymetrów wzrostu inny odcien skóry, kolor oczu itp.
Co do koloru to para młoda to są dwie plamy kolorystyczne (chyba że ktoś ma intensywnie rude włosy to mamy problem bo mamy trzy plamy) do tego musimy dodać jeszcze jedną plamę która najlepiej współgra i to jest kolor bukietu.
Istnieje to wszystko w cieniu kolorytu skóry i włosów (jasnych lub ciemnych), Kształt to po prostu dobre proporcje.
Bukiet ma uzupełnić całość i tu jest indywidualna praca z PM - co chce podkreślić co schować itp. W tym wszystkim ważna jest także praktyka ,a także posługiwanie się technikami wizualizacji.
Mam nadzieję że troszkę pomogłam.
ewalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 08:13   #2467
iwi_83
Zadomowienie
 
Avatar iwi_83
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 052
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

ewalena czy moge liczyc na pomoc?
mam 2 typy sukienek i w sumie jeszcze nie wiem ktora wybiore ale obie sa w podobnym stylu i kolorze (ta z niebieska kokarda w rzeczywistosci jest w ekri i kokarda rowniez w ekri, po prostu nie moglam znalezc innego koloru tej sukienki).
narzeczony 185 cm, brazowe włosy, czarny garnitur, czyli klasycznie. ja mam ciemne wlosy, 165 cm .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg herta.jpg (15,1 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gown_390ad5aa3b24c98127047f178511cff2.jpg (58,2 KB, 78 załadowań)
__________________
pachnę

Edytowane przez iwi_83
Czas edycji: 2009-02-12 o 08:22
iwi_83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-12, 08:55   #2468
ewalena
Zadomowienie
 
Avatar ewalena
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 586
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez samotronka87 Pokaż wiadomość
http://www.speedyshare.com/162872113.html oto link mojej sukni prosze jaki bukiet byście wybrali.... ???? dzięki za pomoc i pozdrawiam...
Niestety nie otwiera mi się w prosty sposób załącznik (każe mi zakładać konto). Poproszę o tradycyjne wklejenie zdjęcia.
ewalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 09:49   #2469
kassate1203
Rozeznanie
 
Avatar kassate1203
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 887
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Ewalena dziękuję za pomoc jesteś niezastapiona! jednak czy mogłabym cię jeszcze prosić o pomoc w doborze koloru bukietu i rodzaju kwiatów?

jak już pisałaś kolor zależy od wyglądu młodych więc:
ja- cera jasna, włosy koloru ciemny blond + pasemka w kolorze janego blondu. niebieskie oczy.
on- cera jasna, oczy niebieskie, włosy ciemne.

co do sukni to tak jak widziałaś biała, bez żadnych dodatków w innych kolorach aniżeli biel. Pan Młody kamizelkę będzie miał też jasną taką typowo ślubną.

a kwiaty to tak jak mówiłam podobają mi się kalie albo róże ewentaualnie są jeszcze jedne tylko nie pamiętam nazwy coś podobne do orchidei (a może to są orchidee?).

proszę cię o pomoc i dziękuje z góry.
kassate1203 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 09:58   #2470
samotronka87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 20
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

http://www15.zippyshare.com/v/5481760/file.html
Zabardzo fotki nie umiem tu wklejac :/ ale dałam inny link
Mam 171 wzrostu blądynka 60 kg wagi niebieskie oczy...
Narzeczony wysoki 191 czarne oczka i ciemny brunet..
samotronka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 09:55   #2471
ravserge80
Raczkowanie
 
Avatar ravserge80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Bielefeld/Niemcy/od lipca Warszawa!:)
Wiadomości: 144
GG do ravserge80
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Ostatnio bylam w kwiaciarni i sie zalamalam. Chcialam bukiet z brudno rozowych kalii z peoniami w takim samym kolorze. Bukiet mial byc mocno wiazany, taki gesty w ksztalcie kulki. Ale pani mnie zalamala, bo powiedziala, ze na kalie w tym kolorze nie maja odrebnej nazwy i jak sie je zamawia to nie wiadomo jakie przyjda i ze na odradza wszystkim pannom mlodym te kwiaty, bo jeszcze nigdy nie dostala koloru takiego jaki chciala. Czy to prawda?
Bukiet powinien wygladac jak ten na zdjeciu nr1, tylko w innej kolorystyce.
Peonie chcialabym z bukietu 2, a kalie z bukietu 3. Czy to jest do zrobienia? Bardzo prosze o pomoc!
Czy moze w zwiazku z tym zostac przy bukiecie z samch rozowych kalii??? taki jak w zalaczniku nr4?
Dodam jeszcze moja suknie, w zapytaniu, czy te bukiety ktore wybralam wogole pasuja do tej sukni
Dziekuje z gory za rade
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg totenbukiet.jpg (25,8 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bouquet-155-lg.jpg (65,6 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg painterjc3.jpg (52,2 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 242396_UAA4Z7JJKN7RAESVGF34Q2VNREYLIK_1_robe_24_bouquet_tige_simple_H150116_L.jpg (30,8 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1902.jpg (23,3 KB, 78 załadowań)

Edytowane przez ravserge80
Czas edycji: 2009-02-13 o 10:03
ravserge80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-13, 11:09   #2472
samotronka87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 20
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Ja bym sobie nigdy w życiu nie zrobiła bukietu z czerwonych róż z kalii itp. jakoś mi nie przypada do gustu czerwony kolor bukietu na ślub ale to mój gust... pozdrawiam
samotronka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 11:16   #2473
ravserge80
Raczkowanie
 
Avatar ravserge80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Bielefeld/Niemcy/od lipca Warszawa!:)
Wiadomości: 144
GG do ravserge80
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez samotronka87 Pokaż wiadomość
Ja bym sobie nigdy w życiu nie zrobiła bukietu z czerwonych róż z kalii itp. jakoś mi nie przypada do gustu czerwony kolor bukietu na ślub ale to mój gust... pozdrawiam

Ja czerwonego tez nie chce! Absolutnie!
Ma byc brudny roz
Ten co podalam to tylko typ bukietu a kolor ma byc inny wlasnie
ravserge80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 12:10   #2474
ewalena
Zadomowienie
 
Avatar ewalena
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 586
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez iwi_83 Pokaż wiadomość
ewalena czy moge liczyc na pomoc?
mam 2 typy sukienek i w sumie jeszcze nie wiem ktora wybiore ale obie sa w podobnym stylu i kolorze (ta z niebieska kokarda w rzeczywistosci jest w ekri i kokarda rowniez w ekri, po prostu nie moglam znalezc innego koloru tej sukienki).
narzeczony 185 cm, brazowe włosy, czarny garnitur, czyli klasycznie. ja mam ciemne wlosy, 165 cm .
Mnie szalenie podoba się ta pierwsza - proponuję wiązanke kameliową ("bardziej puchatą") np. z płatków białej lilii, ale spody płatków na wierzchu - o dziwo całość wygląda jak zakręcona do góry. Nie mam zdjęcia ale poszukam linku do stronki.
ewalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 12:19   #2475
ewalena
Zadomowienie
 
Avatar ewalena
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 586
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez ravserge80 Pokaż wiadomość
Ostatnio bylam w kwiaciarni i sie zalamalam. Chcialam bukiet z brudno rozowych kalii z peoniami w takim samym kolorze. Bukiet mial byc mocno wiazany, taki gesty w ksztalcie kulki. Ale pani mnie zalamala, bo powiedziala, ze na kalie w tym kolorze nie maja odrebnej nazwy i jak sie je zamawia to nie wiadomo jakie przyjda i ze na odradza wszystkim pannom mlodym te kwiaty, bo jeszcze nigdy nie dostala koloru takiego jaki chciala. Czy to prawda?
Bukiet powinien wygladac jak ten na zdjeciu nr1, tylko w innej kolorystyce.
Peonie chcialabym z bukietu 2, a kalie z bukietu 3. Czy to jest do zrobienia? Bardzo prosze o pomoc!
Czy moze w zwiazku z tym zostac przy bukiecie z samch rozowych kalii??? taki jak w zalaczniku nr4?
Dodam jeszcze moja suknie, w zapytaniu, czy te bukiety ktore wybralam wogole pasuja do tej sukni
Dziekuje z gory za rade
Tak to prawda- dostawy cantadeski są chimeryczne. Wprawdzie zamawiający określają odmianę numerem katalogowym, ale dostawy są z róznych stron świata w których nasłonecznienie sposób hodowli są różne.
A wracając do bukietu to jeśli na boku sukni jest coś co przypomina różę to może iśc w tym kierunku - no chyba że będziemy udawać że tych kwiatów z boku nie ma to zrobiła bym cantedeski ale trochę więcej i nieco krótsze.
ewalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 13:03   #2476
mekintoszek
Rozeznanie
 
Avatar mekintoszek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 580
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Ewalena, czy mogłabym poprosić o pomysł na jakiś bukiet z polnych kwiatów, albo przynajmniej wyglądających w ten sposób, który pasowałby do prostej sukni w kolorze kości słoniowej. Butki, dodatki złote+perełki. Pan młody w ciemnym garniturze, a koszuli i reszcie w kolorze sukni. Ja blondynka, on brunet.

Edytowane przez mekintoszek
Czas edycji: 2009-02-13 o 13:28
mekintoszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 14:20   #2477
judith8
Rozeznanie
 
Avatar judith8
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 905
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Ewaleno juz mi radzilas, tylko z powodu niekompetencji salonu musialam zmienic salon i suknie wiec generlanie musze myslec od nowa, pomijajac bez sens calej sytuacji i ilosc nerwow czy zdarze jeszcze inna wybrac to skonczylo sie dobrze

w zalaczniku suknia , model huella z salonu madonny, bedzie w kolorze ecru w rozmiarze 34 czyli na wymiary 88/66/91, moj wzrost to 169, buty 6 cm obcasy, bez welonu, wlosy ciemny braz, do ramion klasyczy bob; TZ ciemny garnitu albo czern albo grafit ciemny; slub w ostatnia sobote sierpnia

przy tej sukience chyba mam wiecej opcji do wyboru niz ostatnio, TZ podobaja sie bukiety okragle, bez zwisow itd. beda sie nadawaly? co o tym mylisz?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg huella.jpg (17,9 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg huella_1.jpg (14,4 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg huella_2.jpg (13,6 KB, 15 załadowań)
judith8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 14:54   #2478
ewalena
Zadomowienie
 
Avatar ewalena
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 586
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez judith8 Pokaż wiadomość
Ewaleno juz mi radzilas, tylko z powodu niekompetencji salonu musialam zmienic salon i suknie wiec generlanie musze myslec od nowa, pomijajac bez sens calej sytuacji i ilosc nerwow czy zdarze jeszcze inna wybrac to skonczylo sie dobrze

w zalaczniku suknia , model huella z salonu madonny, bedzie w kolorze ecru w rozmiarze 34 czyli na wymiary 88/66/91, moj wzrost to 169, buty 6 cm obcasy, bez welonu, wlosy ciemny braz, do ramion klasyczy bob; TZ ciemny garnitu albo czern albo grafit ciemny; slub w ostatnia sobote sierpnia

przy tej sukience chyba mam wiecej opcji do wyboru niz ostatnio, TZ podobaja sie bukiety okragle, bez zwisow itd. beda sie nadawaly? co o tym mylisz?
Przy Twojej budowie i tej sukni każdy okrągły bukiet będzie idealny. Jesteś wysoka i niezwykle szczupła i wydłużony bukiet odpada, poczochrany będzie zakłócał niezwykle uporządkowana suknie i sylwetkę modelki no jeszcze może byc cos ekstrawaganckiego co nie przypomina bukietu ale nim jest.
ewalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 17:50   #2479
waniliaania2009
Wtajemniczenie
 
Avatar waniliaania2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Malopolskie
Wiadomości: 2 236
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Jaki bukiet najbardziej pasowalby do mojej sukni? prosze o pomoc
Mam dlugie blond wlosy. Suknia ma duzo srebrnych dodatkow-kornka ktorej nie widac niestety na zdjeciu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg spod wawelu sklep.jpg (18,3 KB, 61 załadowań)

Edytowane przez waniliaania2009
Czas edycji: 2009-02-13 o 18:07
waniliaania2009 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-13, 18:30   #2480
judith8
Rozeznanie
 
Avatar judith8
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 905
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez ewalena Pokaż wiadomość
Przy Twojej budowie i tej sukni każdy okrągły bukiet będzie idealny. Jesteś wysoka i niezwykle szczupła i wydłużony bukiet odpada, poczochrany będzie zakłócał niezwykle uporządkowana suknie i sylwetkę modelki no jeszcze może byc cos ekstrawaganckiego co nie przypomina bukietu ale nim jest.
jejku ale mi milo, dziekuje szczegolnie za te 'sylwetke modelki' w takim razie bede szukac, dziekuje
judith8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 18:52   #2481
Alicja z Krainy Czarów
utknęła w Króliczej Norze
 
Avatar Alicja z Krainy Czarów
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: bliżej dołu niż środka
Wiadomości: 273
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

dziś koleżanka mi powiedziała że do sukni typu rybka pasuje bukiet z kandenisków ułożonych kaskadowo...jak kandensiki wyglądają wiem, ale za chińskiego boga nie potrafię sobie wyobrazić i ich kaskadowego ułożenia...pomoże ktoś mojej wyobraźni ?
__________________
Most people never show up in their own lives
Alicja z Krainy Czarów jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 18:58   #2482
iwi_83
Zadomowienie
 
Avatar iwi_83
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 052
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez ewalena Pokaż wiadomość
Mnie szalenie podoba się ta pierwsza - proponuję wiązanke kameliową ("bardziej puchatą") np. z płatków białej lilii, ale spody płatków na wierzchu - o dziwo całość wygląda jak zakręcona do góry. Nie mam zdjęcia ale poszukam linku do stronki.
dziękuję za odpowiedź, prosiłabym o linka do tej stronki bo mi ciężko sobie wyobrazić taki bukiet.
__________________
pachnę
iwi_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 19:23   #2483
judith8
Rozeznanie
 
Avatar judith8
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 905
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez Alicja z Krainy Czarów Pokaż wiadomość
dziś koleżanka mi powiedziała że do sukni typu rybka pasuje bukiet z kandenisków ułożonych kaskadowo...jak kandensiki wyglądają wiem, ale za chińskiego boga nie potrafię sobie wyobrazić i ich kaskadowego ułożenia...pomoże ktoś mojej wyobraźni ?
nie jestem pewna, ale moze chodzi o takie ulozenie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg B109-1.jpg (15,6 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bukietM.jpg (21,5 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bukiet-slubny-08.jpg (18,8 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg m%2525C3%2525B3j%252520bukiet.jpg (62,3 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg BW254lg.jpg (27,4 KB, 39 załadowań)
judith8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-14, 19:57   #2484
ewalena
Zadomowienie
 
Avatar ewalena
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 586
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez judith8 Pokaż wiadomość
nie jestem pewna, ale moze chodzi o takie ulozenie?

Najprawidłowiej ułożony jest ostatni - kaskadowe ułożenie zaczynamy od szczytu bikietu czyli 1 kwiat niżej 2 niżej 3 itd. bukiet tworzy rodzaj trójkata.
ewalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 12:30   #2485
Alicja z Krainy Czarów
utknęła w Króliczej Norze
 
Avatar Alicja z Krainy Czarów
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: bliżej dołu niż środka
Wiadomości: 273
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Dzięki dziewczyny za pomoc
__________________
Most people never show up in their own lives
Alicja z Krainy Czarów jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 14:07   #2486
ewalena
Zadomowienie
 
Avatar ewalena
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 586
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez waniliaania2009 Pokaż wiadomość
Jaki bukiet najbardziej pasowalby do mojej sukni? prosze o pomoc
Mam dlugie blond wlosy. Suknia ma duzo srebrnych dodatkow-kornka ktorej nie widac niestety na zdjeciu

Czy ta suknia ma z przodu kokardę??
ewalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 14:10   #2487
waniliaania2009
Wtajemniczenie
 
Avatar waniliaania2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Malopolskie
Wiadomości: 2 236
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez ewalena Pokaż wiadomość
Czy ta suknia ma z przodu kokardę??
nie nie ma kokardy ale po boku ma kwiatki- taki jaklby stroik jak moge to tak nazwac
sprzodu ma duzo srebrnej koronki oraz krysztalki

Edytowane przez waniliaania2009
Czas edycji: 2009-02-15 o 14:27
waniliaania2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-16, 09:57   #2488
szczepka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8
Smile Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Witam w związku z tym że juz niedługo również stanę na slubnym kobiercu) bardzo prosiłabym o poradę odnosnie bukietu przetrząsnęłam juz tutaj chyba wszystkie wątki ale zamiast rozwiązania mam teraz tysiąc wizji, bo mnóstwo cudnych bukietów tu zamieszczacie)))
jęsli chodzi o moją sukienkę to wygląda ona tak:




bardzo podobaja mi się bukiety z Cantadesek, jak myslicie będą pasować? szczególnie prosiałbym o poradę ekspertke forumową Evalenę, głównie jesli chodzi o kolor ( kolor sukienki to złamamana biel/kość słoniowa) slub jest we wrześniu 05.09.2009 )) ponizej wklejkam kilka bukietów które mi sie spodobały pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pronepal.jpg (28,0 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bukiet9.jpg (55,6 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (30,0 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b52.jpg (30,4 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pinkbouquet.jpg (39,2 KB, 46 załadowań)
szczepka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-16, 10:08   #2489
szczepka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Wklejam jeszcze jedno zdjęcie sukienki bo chyba na tym poprzednim nie była zbyt widoczna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nepal_c.jpg (48,2 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nepal 1.jpg (53,3 KB, 29 załadowań)
szczepka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-16, 11:34   #2490
ewalena
Zadomowienie
 
Avatar ewalena
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 586
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez szczepka1 Pokaż wiadomość
Witam w związku z tym że juz niedługo również stanę na slubnym kobiercu) bardzo prosiłabym o poradę odnosnie bukietu przetrząsnęłam juz tutaj chyba wszystkie wątki ale zamiast rozwiązania mam teraz tysiąc wizji, bo mnóstwo cudnych bukietów tu zamieszczacie)))
jęsli chodzi o moją sukienkę to wygląda ona tak:




bardzo podobaja mi się bukiety z Cantadesek, jak myslicie będą pasować? szczególnie prosiałbym o poradę ekspertke forumową Evalenę, głównie jesli chodzi o kolor ( kolor sukienki to złamamana biel/kość słoniowa) slub jest we wrześniu 05.09.2009 )) ponizej wklejkam kilka bukietów które mi sie spodobały pozdrawiam
Ja polecam pierwszy w intensywnym kolorze - moze troszkę mniej cantadeskii i koniecznie zakończeni ozdobne łodyg bo to dobrze wygląda i zabezpiecza suknie przed poplamieniem.
ewalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:13.