Mamy LIPCOWE 2019 cz.2 - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-06-07, 17:46   #2461
kevschaa
Zakorzenienie
 
Avatar kevschaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 356
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Kamerka dobrze, że długo nie trwało. To chyba nie wirusówka. Na poród jeszcze trochę za wcześnie, więc się nie oczyszczaj



Laktator biorę medela swing i jeśli okaże się że idzie mi bez laktatora to go odeślę, a kupię sobie jakiś tańszy do okazjonalnego odciagania jak będę chciała wyjść z domu.



Ciężki dzień dzisiaj. Tz spóźnił się 10 minut na obiad a jak przyszedł to ryczalam jakby mi oznajmił że ma inną kobietę

Teraz na szczęście humor mi się poprawił i oby tak zostało bo zwariuje.
kevschaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-07, 18:38   #2462
himbeere
Rozeznanie
 
Avatar himbeere
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 769
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Podziwiam wasza energię bo mnie się nic nie chce nawet nie mam torby spakowanej do szpitala czy ja jestem jedyna?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
himbeere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-07, 18:52   #2463
Icannotfly
Zakorzenienie
 
Avatar Icannotfly
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Południe Polski
Wiadomości: 6 166
GG do Icannotfly
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Ja też nie mam spakowanej, ale mam wszystko kupione, więc myślę, że spakuję się ostatecznie w przyszłym tygodniu.

Ja dziś 3 godziny prasowania i jeszcze pokoik małej posprzątałam, a tak ciągle wydaje mi się za mało i że jestem gdzoeś w tyle. Chyba włączyło mi się wicie gniazda.

Teraz kręgosłup mnie boli, a i tak bym coś porobiła.
__________________
Lubię ten stan
Rozkoszne sam na sam
Cisza i ja
Cisza, ja i czas...



Icannotfly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-07, 18:59   #2464
ewka1368
Zakorzenienie
 
Avatar ewka1368
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 893
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Ja tez nie mam torby spakowanej😁 ale wszystko mam😁

Ciuchy malego leżą na strychu nie ma kto uprac😁

Po córce tez muszę przebrać ciuchy ale na strychu upał 😁



Ja dzis po wizycie u gina mam ma nisko główkę ale krążek trzyma😁

Tak mnie dzis "wymeczyl" na fotelu że masakra...

Pessar wyciągnął badal później zakładał eh....

Dzis 34tc Franek jest Frankiem😊
__________________
19.12.2014
ewka1368 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-07, 19:16   #2465
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez himbeere Pokaż wiadomość
Podziwiam wasza energię bo mnie się nic nie chce nawet nie mam torby spakowanej do szpitala czy ja jestem jedyna?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja czuje się bardziej leniwa niz w ciazy z corka, ale z drugiej strony robię wiecej, moze stąd to zmęczenie wieczne. Nie mam juz tego efektu wicia gniazda jak z corką. Teraz robie wszystko bo muszę, a nie dlatego że mnie nosi.

Zrobilam wlasnie spagheti na jutro, bo dzien wyjazdowy skoro maz wraca wiec juz czasu na gotowanie nie będzie.

ewka - fajnie, jaka waga ?

kamerka - dziwne, ale odpoczywaj!

kevscha - heh, tż zdziwiony reakcją?

Ja jestem z tych co wyrzuca na bieżace, nie znosze zbieractwa. Wiec na tą chwilę wszystko co mamy u moich rodzicow to takie istotne dla nas fo zycia.
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-07, 19:53   #2466
pelnoletnia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 706
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Mi też się wicie gniazda włączyło i to takie solidne😀 właśnie przejrzeliśmy komodę z papierami i innymi i okazało się, że 3 z 4 szuflad opróżniliśmy.. nie wiedziałam, że tyle papierów, jakiś kabli, starych pocztówek mi się nazbierało. także mam gdzie chować ciuchy małej😀 dwa prania dziś wstawione, jedno z wczoraj już u mojej 86-letniej babci, która nie odpuści i SAMA chce poprasować dla prawnuczki😀

torba do szpitala stoi ale pusta, mam już koszule poprane, wszystko kupione ale ciągle pakowanie przekładam. dzisiaj już pewnie się nie spakuję chyba, że po prysznicu.

póki co sprzątam tak jak co tydzień, kręgosłup mi dziś dokucza i schylanie się i kucanie to mordęga
pelnoletnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-07, 20:14   #2467
Patti_1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 774
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Ja dziś prasowałam rano, ale dosłownie z pół godziny.. nie da rady w taki upał. Jak tak dalej będzie to nie wiem czy przed porodem się ogarne z torbą chociaż wolę zrobić to sama, bo jakby przyszło dla starego mnie pakować to olaboga, nie wiem co bym w tej torbie zastała 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Patti_1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-06-07, 20:39   #2468
kevschaa
Zakorzenienie
 
Avatar kevschaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 356
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Martb tz był w szoku, próbował mnie przytulać i pytać o co chodzi, ale jak tylko się do mnie zbliżał to ja jeszcze większy ryk

W końcu zajęliśmy się psem, który źle się czuł po operacji i przestałam płakać i się rozluznilam to mu wytłumaczyłam na tyle ile się dało dlaczego ryczałam.



Nie wiem co mi dzisiaj jest ale poza zdartymi kolanami mam jeszcze zdarty o szafkę palec, uderzyłam się o stół w zdarte kolano.

Jakaś autodestrukcja mi się włączyła chyba.



I zaczynają łapać mnie skurcze w łydki. Wczoraj w nocy i dzisiaj już nawet w dzień do tego w nocy mi dretwialy nogi.

Jem aspargin który ma magnez i potas i dodatkowo osobno magnez, więc chyba skurcze nie powinny się pojawiać... Ale mama mi chyba mówiła że właśnie ją w ciąży lapaly
kevschaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-07, 20:50   #2469
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

kevscha - uważaj na siebie podwójnie w takim razie Tż zrozumie co to znaczy burza hormonów
co do skurczy, jak mi sie nawracają to pomaga jedynie zwiększenie dawki magnezu, i to też na kilka dni. Na tsn moment łykam juz 4 tabletki asmag forte. Niestety ale ja wlasnie w ciązy mam sklonnosc do tego i musze to uciszac. Generalnie bez ciazy tez mirwam okresy kiedy musze uzupelnic magnez, ale wtedy to już tylko sporadycznie
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-07, 21:23   #2470
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Ja torbę mam spakowaną - jutro już jesteśmy donoszone!

No i jutro sobie idę na spontaniczne usg. Oby mi babka szyjkę zbadałą, bo głównie po to idę. No i ile mała waży oszacowała.
Chyba pościemniam, że mnie boli w okolicach blizny po cc i ogólnie trochę pościemniam, żeby brzmieć poważniej i żeby mnie zbadała. Jak już tyle kasy płacić, to za coś.
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-07, 21:27   #2471
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez mala_biegaczka Pokaż wiadomość
Ja torbę mam spakowaną - jutro już jesteśmy donoszone!

No i jutro sobie idę na spontaniczne usg. Oby mi babka szyjkę zbadałą, bo głównie po to idę. No i ile mała waży oszacowała.
Chyba pościemniam, że mnie boli w okolicach blizny po cc i ogólnie trochę pościemniam, żeby brzmieć poważniej i żeby mnie zbadała. Jak już tyle kasy płacić, to za coś.
Jak prywatnie, to bez laski, ze przebada.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-07, 21:32   #2472
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
Jak prywatnie, to bez laski, ze przebada.
Mam nadzieję. Taka ta lekarka.... pomocnicza Niby ma dobre kwalifikacje - ma nawet certyfikat fmf na badania 2. trymestru, ale te wizyty to tak po najmniejszej linii oporu. Wprowadzili w tej przychodni przepis, ze przy badaniach na fotelu lub usg dopochwowym musi byc pracownik inny - zazwyczaj kobita z rejestracji - wiec oni unikaja jak moga tych badan, zeby nie musiec jej non stop wolac. Będę naciskac.
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-07, 22:13   #2473
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez mala_biegaczka Pokaż wiadomość
Mam nadzieję. Taka ta lekarka.... pomocnicza Niby ma dobre kwalifikacje - ma nawet certyfikat fmf na badania 2. trymestru, ale te wizyty to tak po najmniejszej linii oporu. Wprowadzili w tej przychodni przepis, ze przy badaniach na fotelu lub usg dopochwowym musi byc pracownik inny - zazwyczaj kobita z rejestracji - wiec oni unikaja jak moga tych badan, zeby nie musiec jej non stop wolac. Będę naciskac.
U mnie w szpitalu takie "kwiatki". Jak bylam kilka dni temu, to tez polozna przyszla jak mi lekarka szyjke sprawdzala i brala wymaz. Oni sa strasznie przeczuleni, bo tu o wszystko ludzie pozywaja, byle wyrwac pare groszy. Jeszcze bym zrozumiala gdyby lekarz byl facetem, ale zeby kobieta musiala miec asyste, to troche dziwne. Pamietam, ze jak corke rodzilam, to tez we dwie przychodzily polozne sprawdzac rozwarcie.
Swoja droga, dla kobiety z rejestracji, tez sytuacja moze byc malo komfortowa...
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-08, 10:16   #2474
kevschaa
Zakorzenienie
 
Avatar kevschaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 356
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Dzień dobry. Wstawiam wam moje kolana i pytam się jak żyć? Mam tylko sukienki nad kolano i nie dość że wyglądam jak czołg to jeszcze przerysany
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20190608_111301.jpg (100,6 KB, 62 załadowań)
kevschaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-08, 10:41   #2475
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez kevschaa Pokaż wiadomość
Dzień dobry. Wstawiam wam moje kolana i pytam się jak żyć? Mam tylko sukienki nad kolano i nie dość że wyglądam jak czołg to jeszcze przerysany
Ale chociaz rowno zdarte
Nie przejmowalabym sie, przeciez kazdemu moze sie zdarzyc.

Przypomnialo mi sie, jak kiedys bylam gdzies spozniona i musialam biec, zahaczylam o plyte chodnikowa, spektakularnie wywalilam sie na oczach dziesiatek osob a do celu dotarlam z obdartym butem i dziura w spodniach
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-08, 10:46   #2476
Icannotfly
Zakorzenienie
 
Avatar Icannotfly
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Południe Polski
Wiadomości: 6 166
GG do Icannotfly
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez kevschaa Pokaż wiadomość
Dzień dobry. Wstawiam wam moje kolana i pytam się jak żyć? Mam tylko sukienki nad kolano i nie dość że wyglądam jak czołg to jeszcze przerysany
Ja bym to potraktowała podkładem.
__________________
Lubię ten stan
Rozkoszne sam na sam
Cisza i ja
Cisza, ja i czas...



Icannotfly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-08, 10:56   #2477
sovianka
Rozeznanie
 
Avatar sovianka
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 995
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Zazdroszczę Wam, ja nie mam siły na żadne porządki, nic mi się nie chce, najchętniej spałabym całymi dniami nie chce mi się włączyć komputera, żeby skończyć zamawiać wyprawkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sovianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-08, 11:41   #2478
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Ja mam ostatnio ogromna ochote na zupy. Ziemniaki z sosem i miesem moga dla mnie nie istniec. Co gorsza, ciagnie mnie do zup typowo polskich jak szczawiowa, botwinka czy koperkowa a szczawiu i botwinki nie ma u mnie w warzywniakach. Na szczescie udalo mi sie zamowic od Polakow na przyszly tydzien i bede sie zupowac przez kilka dni
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-08, 11:46   #2479
kevschaa
Zakorzenienie
 
Avatar kevschaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 356
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Martynka ja kiedyś chciałam pokazać jaka jestem super fit jak bieglam n przystanek i przeskoczyć plotek. Zahaczylam o niego i się wyrznelam na przystanku pełnym ludzi :p



Icannotfly podkład odpada, bo jeszcze rana jest trochę lepka i szczypie, ale może później przetestuję.



Zaczynam się przyzwyczajać do tego że ekpedientki w sklepach są dla mnie tak miłe... Będzie mi brakować otwierania dla mnie specjalnie kasy. Naprawdę i w Lidlu i biedronce nie spotkałam się żeby kasjerka, albo sami ludzie nie pchali mnie na początek kolejki. Tzn nie spotkałam się w dużym mieście, bo w Kołobrzegu to i ludzie i kasjerki mnie olewali.



Ma któras napisany plan porodu i pokaże? Jakoś nie mogę się do tego zabrać skończy się że będę spisywać go na kolanie jadąc na porodowke...
kevschaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-08, 12:45   #2480
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Witamy się DONOSZONE

Ja właśnie za plan porodu muszę się wziąć. Ale pewnie ściągnę jakiś czyjś i go trochę zmodyfikuję jedynie
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-08, 12:51   #2481
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez mala_biegaczka Pokaż wiadomość
Witamy się DONOSZONE

Ja właśnie za plan porodu muszę się wziąć. Ale pewnie ściągnę jakiś czyjś i go trochę zmodyfikuję jedynie
o kurczaki 😱 to juz takie realne 😱
kciuki za wizytę! Mam nadzieje ze zbada Cie porzadnie

kevscha - ałć! do porodu sie zagoi!

ja uwielbiam szczawiową, ale tylko z prawdziwego szczawiu z ogrodu, a kupnym w sloiku (ostatnio robilam) to a nie szczawiowa. Zupa koperkowa? ale ze jak? nie jadlam nigdy

---------- Dopisano o 12:51 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------

My dzis zaliczylismy budowę, ogarniamy wlasnie zwroty, bo duzo materiałów nam zostało, a potem kolejne zakupy na nastepne etapy. Idzie calkiem sprawnie, nawet z córką

a dzis wraz z mężem poczynilismy krok milowy w kwestii wychowania corki, oboje spisalismy sie na piatke i jestesmy z siebie mega dumni.
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-08, 12:56   #2482
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

marttb co to za krok milowy ?

Czytam plany porodowe Angielek - "I also would like that you refer to my contractions as waves."
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-08, 13:02   #2483
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez marttb Pokaż wiadomość
ja uwielbiam szczawiową, ale tylko z prawdziwego szczawiu z ogrodu, a kupnym w sloiku (ostatnio robilam) to a nie szczawiowa. Zupa koperkowa? ale ze jak? nie jadlam nigdy
No ja wlasnie normalny szczaw zamowilam, bo kiedys kupowalam w polskim sklepie ten w sloiku i nie dosc, ze smak pozostawial wiele do zyczenia, to jeszcze trafilam na taka "niespodzianke", ze szczawiowej mi sie odechcialo na dobry rok albo i wiecej.

Koperkowa tez jest smaczna. Piers z kurczaka, przyprawy, marchewka, korzen pietruszki, ziemniaki i tona swiezego kopru do tego. Na koniec zaklepuje smietana. Niebo w gebie.


Planu porodu nie mam. Z polozna sie nie widzialam od polowkowego, wiec nawet nie wiem jak teraz to wszystko wyglada. W pierwszej ciazy spisywalam z polozna na wizycie czy ma byc partner, czy zgadzam sie na naciecie krocza itd a teraz nie mam z kim poruszyc tematu. Z drugiej strony nie czuje potrzeby spisywania tego, bo jak zwykle wszystko wyjdzie w praniu. W pierwszej ciazy planowalam i w sumie nikt tego pod uwage nie bral, tylko pytaly polozne na bierzaco o to, co bylo w planie.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-08, 14:26   #2484
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
No ja wlasnie normalny szczaw zamowilam, bo kiedys kupowalam w polskim sklepie ten w sloiku i nie dosc, ze smak pozostawial wiele do zyczenia, to jeszcze trafilam na taka "niespodzianke", ze szczawiowej mi sie odechcialo na dobry rok albo i wiecej.

Koperkowa tez jest smaczna. Piers z kurczaka, przyprawy, marchewka, korzen pietruszki, ziemniaki i tona swiezego kopru do tego. Na koniec zaklepuje smietana. Niebo w gebie.


Planu porodu nie mam. Z polozna sie nie widzialam od polowkowego, wiec nawet nie wiem jak teraz to wszystko wyglada. W pierwszej ciazy spisywalam z polozna na wizycie czy ma byc partner, czy zgadzam sie na naciecie krocza itd a teraz nie mam z kim poruszyc tematu. Z drugiej strony nie czuje potrzeby spisywania tego, bo jak zwykle wszystko wyjdzie w praniu. W pierwszej ciazy planowalam i w sumie nikt tego pod uwage nie bral, tylko pytaly polozne na bierzaco o to, co bylo w planie.
Ulubiona mojego syna

Ja z tymi planami jakoś tego nie czuję - komu się będzie chcialo to czytac ? :P
A moge wlasnie na biezaco mowic - 3 lata temu mnie informowalio o wszystkim wlasnie. Zawsze mozna powiedziec nie i tyle.
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-08, 14:57   #2485
kevschaa
Zakorzenienie
 
Avatar kevschaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 356
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

No ja na początku nie chciałam planu, ale w moim szpitalu pytają czy się ma, więc chyba gdzieś go aż tak nie mają
kevschaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-08, 15:02   #2486
himbeere
Rozeznanie
 
Avatar himbeere
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 769
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Ja w poprzedniej ciąży uznałam plan porodu za zbędny bo stwierdziłam że i tak zrobią to co będą chcieli, ale w szpitalu kazali mi wypełnić bo czym po badaniach stwierdzili że będę mieć cc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:02 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------

Patrzę na pierwszą stronę i chyba trzeba zaktualizować że już jedną mamusie mamy

Ciekawe jak tam Millusia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
himbeere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-08, 15:06   #2487
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez kevschaa Pokaż wiadomość
No ja na początku nie chciałam planu, ale w moim szpitalu pytają czy się ma, więc chyba gdzieś go aż tak nie mają
To akurat fajnie Mnie polozna o to nie pyta, a mnie tez nie chce sie z nimi siedziec. Moze jak mnie wena najdzie, to cos skrobne, bo zalezy mi zwlaszcza, zeby przy ewentualnej cc mozliwie jak najpozniej odciac pepowine np. i zeby maly byl od razu do mnie podany.

Cytat:
Napisane przez himbeere Pokaż wiadomość
Ja w poprzedniej ciąży uznałam plan porodu za zbędny bo stwierdziłam że i tak zrobią to co będą chcieli, ale w szpitalu kazali mi wypełnić bo czym po badaniach stwierdzili że będę mieć cc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:02 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------

Patrzę na pierwszą stronę i chyba trzeba zaktualizować że już jedną mamusie mamy

Ciekawe jak tam Millusia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Faktycznie, zrobie update
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-08, 15:33   #2488
Patti_1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 774
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Ja mam wydrukowany od położnej ale nie uzupełniony. Nie wiem jak się za to zabrać..

Mała, i możesz mnie dopisać
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Patti_1
Czas edycji: 2019-06-08 o 15:37
Patti_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-08, 16:11   #2489
milllusia88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 241
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

U mnie bez zmian Dalej leżę w szpitalu w te upały. W pon będzie decyzja kiedy cc mój lekarz postara się by to było w 37tc skonczone narazie puki co 36+1 Więc jeszcze tydzień czasu.ledwo się kulam
__________________
http://fajnamama.pl/suwaczki/zt875xa.png


https://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e5eegywedjr.png



Aniołek 24.05.2016r. 9tc[*]
Aniołek 02.07.2018r. 7tc[*]
milllusia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-08, 16:33   #2490
antonina_bielska
Polka Ogarniaczka
 
Avatar antonina_bielska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: słoikowo
Wiadomości: 8 106
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez milllusia88 Pokaż wiadomość
U mnie bez zmian Dalej leżę w szpitalu w te upały. W pon będzie decyzja kiedy cc mój lekarz postara się by to było w 37tc skonczone narazie puki co 36+1 Więc jeszcze tydzień czasu.ledwo się kulam
Ostatnia prosta, trzymaj się Kochana

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
Lubię czytać

„Leć tam gdzie miłość głaszcze Cię dłonią, nie płacz za tymi, co miłość Twą trwonią”
antonina_bielska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-15 20:17:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:07.