Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17 - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-12, 16:44   #2491
d666666
Wtajemniczenie
 
Avatar d666666
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Zielona Wyspa :)
Wiadomości: 2 169
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

[QUOTE=[B]Fenris;23595060][/B]A u mnie odwrotnie. Facet powiedział mi, że mam za grube uda, brzuch i tyłek. Inny, że jak schudnę to łaskawie mogę z nim być (a wcale nie chciałam). Jeszcze inny patrzył na mnie jak na krowę. A ważyłam 69kg przy 163cm, także wcale nie jakoś tragicznie...
Teraz jestem z tym pierwszym (od tyłka, ud i brzucha) i przykro trochę jak widać jak się cieszy, że chudnę. Chciałabym, żeby mnie akceptował przez cały czas. Mam straszne kompleksy przez swoją wagę. Bardzo chciałabym ważyć już te 50kg i móc normalnie "wyjść do ludzi" i chodzić uśmiechnięta. Przez wagę bierze się dużo moich osobistych problemów.

Kochanie, przestan pitolic Cie prosze. To nie z Toba jest nie tak, tylko z tymi facetami, ktorzy widza w Tobie tylko wyglad, i to ich trzeba sie pozbyc jak najszybciej, a znalezc fajnego jednego, ktory jest Ci pisany i pewnie sam sie znajdzie, w najmniej oczekiwanym momencie. Mi tez zawsze sie wydawalo, ze przez nadwage wlasnie nie moge sobie znalezc chlopa, a on mnie znalazl i pokochal wbrew wszystkiemu, byl i jest i mam nadzieje, ze bedzie przy mnie zawsze. Od poczatku naszego zwiazku przytylam 30 kg, ktore zrzucam sama dla siebie i zdrowia, i te kilosy wcale mu nie przeszkadzaly, kochal mnie i juz, i dzieki niemu mam sile, zeby sama od siebie i dla siebie schudnac. Jemu nie robi roznicy moj ciezar ciala. Wiec taki z tego moral, ze masz na ten tychmiast mi przestac tak myslec, bo mi przypominasz siebie jako licealistke, a potem studentke, ktora tez tak myslala, jak ty i nie mogla zrzucic tych 5 kg... A tu nie o to chodzi i uwierz mi)))A od takich facetow to jak najdalej, bo to wampiry energetyczne, ktore powoduja depresje....
__________________
Wzrost 176cm
start maj 2010 prawie 3d, dukam stukam
marzec 2011- jedyne 81 kg
Moze kiedys magiczne 66 kg



Uciekam przed jojo
plazowy wieloryb
d666666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 17:05   #2492
SimplyDivine
Zakorzenienie
 
Avatar SimplyDivine
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Koszalin/UK (DE74)
Wiadomości: 5 836
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

d jak cytujesz wiadomosc to musisz pamietac zeby nie usunac [/QUOTE] na koncu wiadomosci osoby ktora cytujesz bo inaczej caly tekst sie polamie i nie bedzie cytatu Musi byc [QUOTE] na poczatku i [/QUOTE ] na koncu (bez spacji oczywiscie bo inaczej moj tekst by zacytowalo )
__________________
12.01.2008 - 14.05.2012 - 10.05.2014
SimplyDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 17:06   #2493
martikya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Lublyn;p
Wiadomości: 213
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Czesc Wszystkim!
Czy moge do Was dolaczyc?
__________________
117-...108-103...-100-99-98...95-...90-...zeby chociaz 80
martikya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 17:11   #2494
pauledda
Rozeznanie
 
Avatar pauledda
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Sardynia
Wiadomości: 861
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

witam wieczorowo
makaronikom nie podszedl moj sernik na zimno, ale chyba lepiej bo zostal caly dla mnie i juz polowy nie ma
nosi mnie na cos ale nie wiem na co. otreby juz wykozystalam dzisiaj.. moze nutelke sobie zrobie? sama nie wiem.

---------- Dopisano o 18:11 ---------- Poprzedni post napisano o 18:09 ----------

Cytat:
Napisane przez martikya Pokaż wiadomość
Czesc Wszystkim!
Czy moge do Was dolaczyc?
jasne ze mozesz
__________________
Start
22/10 84,5 kg I faza -3,9 kg
16/02 69,0 kg II faza - 11,6
I cel 70 kg - OSIAGNIETY!! zastoj
III faza - 04/03 - na razie..
II cel 68 kg
III cel 65 kg
pauledda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 17:14   #2495
martikya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Lublyn;p
Wiadomości: 213
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Bylam kiedys, kiedys na innym watku , ale...ale zaprzestalam diety, a chcialabym znow!!! Bo sie strasznie spodobalo ;D
__________________
117-...108-103...-100-99-98...95-...90-...zeby chociaz 80
martikya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 17:14   #2496
SimplyDivine
Zakorzenienie
 
Avatar SimplyDivine
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Koszalin/UK (DE74)
Wiadomości: 5 836
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez martikya Pokaż wiadomość
Czesc Wszystkim!
Czy moge do Was dolaczyc?
Pewnie, ze mozesz Opowiedz cos wiecej o sobie

Cytat:
Napisane przez pauledda Pokaż wiadomość
witam wieczorowo
makaronikom nie podszedl moj sernik na zimno, ale chyba lepiej bo zostal caly dla mnie i juz polowy nie ma
nosi mnie na cos ale nie wiem na co. otreby juz wykozystalam dzisiaj.. moze nutelke sobie zrobie? sama nie wiem.
Ja mam dzis okresowego PacMan'a i zaraz bede wcinac kotleciki indycze z papryka i pieczarkami

Slodzik zostawilam w pracy i musze pic gorzka kawe

Ale znalazlam na Amazonie syropy do kawy bezcukrowe to sobie zakupie po swietach orzechowy, karmelowy i waniliowy
__________________
12.01.2008 - 14.05.2012 - 10.05.2014
SimplyDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 17:17   #2497
kasssikk19
Zadomowienie
 
Avatar kasssikk19
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: domciu :D
Wiadomości: 1 385
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez pauledda Pokaż wiadomość
witam wieczorowo
makaronikom nie podszedl moj sernik na zimno, ale chyba lepiej bo zostal caly dla mnie i juz polowy nie ma
nosi mnie na cos ale nie wiem na co. otreby juz wykozystalam dzisiaj.. moze nutelke sobie zrobie? sama nie wiem.
ja dzisiaj mam mega głoda zjadłam już prawie 1kg bigosu ciągle chodzę i bym coś podjadła :P ssernika też ale nie chce mnie się robić
kasssikk19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-12, 17:18   #2498
Inuyashka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 282
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez martikya Pokaż wiadomość
Czesc Wszystkim!
Czy moge do Was dolaczyc?
pewnie zapraszamy
Inuyashka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 17:20   #2499
martikya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Lublyn;p
Wiadomości: 213
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Hmmm...
odchudzanie zaczelam w marcu tego roku.
Udalo mi sie schudnac 7 kg, ale potem rzucilam w diably cala diete.(1000kcal)
Do czerwca przytylam spowrotem cale 7, a nawet 8 kg.
I znow mialam przelom. Zaczelam sie odchudzac (dukan). Do polowy lipca schudlam 15 kg, mialam zastoj, a pozniej chyba jeszcze ze dwa.
I przestalam sie odchudzac jakos tak w polowie sierpnia.
I przytylam spowrotem...tylko, ze mniej. Tylko 3 kg.
I chce od nowa zaczac...Bo chce byc piekna, no
__________________
117-...108-103...-100-99-98...95-...90-...zeby chociaz 80
martikya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 17:20   #2500
pauledda
Rozeznanie
 
Avatar pauledda
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Sardynia
Wiadomości: 861
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez SimplyDivine Pokaż wiadomość
Ja mam dzis okresowego PacMan'a i zaraz bede wcinac kotleciki indycze z papryka i pieczarkami

Slodzik zostawilam w pracy i musze pic gorzka kawe

Ale znalazlam na Amazonie syropy do kawy bezcukrowe to sobie zakupie po swietach orzechowy, karmelowy i waniliowy
ojej kawa bez cukru to porazka, nie dam rady pic :/ az mnie trzepie jak sobie pomysle
mniam kotleciki. ja sobie zjem wiesniaka z tunczykiem i musztarda.
potem zupe z kalafiora a na koniec jakis deser. marzy mi sie ta wczorajsza pizza
ide rzucic garnek na gaz
__________________
Start
22/10 84,5 kg I faza -3,9 kg
16/02 69,0 kg II faza - 11,6
I cel 70 kg - OSIAGNIETY!! zastoj
III faza - 04/03 - na razie..
II cel 68 kg
III cel 65 kg

Edytowane przez pauledda
Czas edycji: 2010-12-12 o 17:39
pauledda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 17:34   #2501
Olggie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 69
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez d666666 Pokaż wiadomość
Kochanie, przestan pitolic Cie prosze. To nie z Toba jest nie tak, tylko z tymi facetami, ktorzy widza w Tobie tylko wyglad
Tylko weź się najpierw naucz tej złotej zasady całkowitego olewania facetów, którzy tak reagują Jak w wieku 18 lat (czyli bardzo drażliwym) usłyszałam "wiesz, ogólnie jesteś fajna, ale dla mnie za gruba, jakbyśmy razem wyglądali" to tak to mną wstrząsnęło, że dopiero 3 lata później wróciłam do spraw damsko-męskich. A właściwy facet pojawił się później i uwielbiał mój wielki tyłek
Olggie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-12, 18:00   #2502
d666666
Wtajemniczenie
 
Avatar d666666
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Zielona Wyspa :)
Wiadomości: 2 169
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez [B
SimplyDivine[/B]]d jak cytujesz wiadomosc to musisz pamietac zeby nie usunac
na koncu wiadomosci osoby ktora cytujesz bo inaczej caly tekst sie polamie i nie bedzie cytatu Musi byc
Cytat:
na poczatku i [/QUOTE ] na koncu (bez spacji oczywiscie bo inaczej moj tekst by zacytowalo )
happy now? uczysz ojca dzieci robic

---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

nie o to chodzilo, ale mam to .....
__________________
Wzrost 176cm
start maj 2010 prawie 3d, dukam stukam
marzec 2011- jedyne 81 kg
Moze kiedys magiczne 66 kg



Uciekam przed jojo
plazowy wieloryb
d666666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 18:12   #2503
zmienniczka
Zadomowienie
 
Avatar zmienniczka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 177
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez SimplyDivine Pokaż wiadomość
Ciesze sie, ciesze Szczegolnie, ze przed wazeniem mialam mysli w stylu ''Od jutra Trojka bo juz nie daje rady'' a tu taki zonk i sily do Dukania powrocily
heh..to tak jak ze mna...mialam bardzo duze zalamanie i juz na powaznie myslalam od kilku dni o 3 fazie...a tu dzis opiekunka babci tż-ta ktora widuje mnie codziennie odkad dukam (i wczesniej takze-jak fitnessowalam sie codziennie 2 godz. - przed dukanem) i po dokladniejszym zlukaniu mnie od gory do dolu powiedziala: "wiesz, lenka..ty sporo schudlas!! i to wiecej napewno niz jak intensywnie cwiczylas...i to bardzo widac"... ale mi sie morda ucieszyla....i motywacja wzrosla

---------- Dopisano o 19:12 ---------- Poprzedni post napisano o 19:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Olggie Pokaż wiadomość
Tylko weź się najpierw naucz tej złotej zasady całkowitego olewania facetów, którzy tak reagują Jak w wieku 18 lat (czyli bardzo drażliwym) usłyszałam "wiesz, ogólnie jesteś fajna, ale dla mnie za gruba, jakbyśmy razem wyglądali" to tak to mną wstrząsnęło, że dopiero 3 lata później wróciłam do spraw damsko-męskich. A właściwy facet pojawił się później i uwielbiał mój wielki tyłek
ojj znam ta skads...czyzby z autopsji?? w dodatku przez ponad rok mowil mi "kocham" prosto w oczy...a pozniej rozstalam sie z nim bo okazalo sie, ze uwaza mnie za za gruba... ale koniec koncow teraz mu zal dupe sciska plan schudniecia i pokazania na co mnie stac przyniosl spektakularny efekt-sam odezwal sie po chyba poltora roku proszac o udostepnienie profilu bo chcialby zobaczyc jak sie zmienilam oczywiscie delikatnie powiedzialam" spieprzaj dziadu, teraz to mozesz mnie w doope pocalowac"..

alez faceci to kretyni
__________________
OM 23-12-12
TP wg OM 29-09-13
wg USG 25-09-13

http://babystrology.com/tickers/baby..."180"></embed>

Edytowane przez zmienniczka
Czas edycji: 2010-12-12 o 18:14
zmienniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 19:20   #2504
Nikita_8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 257
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Hmmm wpadł dziś mój brat, z którym się miesiąc nie widziałam. Na wszystkich świętach usłyszałam, że przytyłam - i słusznie bo wtedy ostro przybrałam, ale teraz... Spytałam "wtedy mówiłeś że przytyłam, to może teraz widzisz że schudłam?" A on na to "no tego nie powiem". Heh on naprawdę nic nie zauważył! A przecież 10 kg to już jest jakiś zauważalny chyba wynik?? Widocznie jednak nie
Pewnie to dlatego, że z pół roku temu i tak ważyłam mniej niż teraz, więc bardziej zauważył przytycie. Ale i tak trochę przykro się zrobiło.
Ten weekend to w ogóle był spisany na straty. Dziś w miarę usiłowałam być na dukanie, ale bez większych wyrzutów sumienia wypiłam sok pomarańczowy, zjadłam trochę marchewki z jabłkiem, no i ze 3 babeczki.
Ale od jutra w pracy to powinno być łatwiej Byle te 2 tygodnie (niecałe już) do świąt wytrzymać, po sylwestrze powinno być łatwiej, choć sama nie wiem.
Lekki dół egzystencjalny mnie łapie i motywacja do odchudzania spadła. Zwłaszcza, że czuję różnicę w wadze - lepiej się czuję ogólnie. Staram się tylko i wyłącznie dla siebie, więc...
Ale nadal wierzę, że zrzucę jeszcze 10 kg dukając A może nawet 15 kg? Tyle jeszcze nie ważyłam :P
__________________
RESTART --> 9.01.2011 --> 96,2 kg
Cel I: 90 kg (do końca stycznia) I JEST!! 21.01.2011
Cel II: 85 kg (do połowy lutego? )
Cel III: 80 kg
Cel IV: 75 kg
Cel V: 70 kg... ?

Stan licznika: 89,0 kg
Nikita_8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 19:22   #2505
Inuyashka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 282
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez Olggie Pokaż wiadomość
Tylko weź się najpierw naucz tej złotej zasady całkowitego olewania facetów, którzy tak reagują Jak w wieku 18 lat (czyli bardzo drażliwym) usłyszałam "wiesz, ogólnie jesteś fajna, ale dla mnie za gruba, jakbyśmy razem wyglądali" to tak to mną wstrząsnęło, że dopiero 3 lata później wróciłam do spraw damsko-męskich. A właściwy facet pojawił się później i uwielbiał mój wielki tyłek
jejkuu maskara co za #%$#^%@ !!!
az mną telepie jak słyszę takich ludzi
kochana po prostu trafiłaś na taboreta nie faceta
Inuyashka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 19:42   #2506
Kostka09
Zakorzenienie
 
Avatar Kostka09
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 044
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez pauledda Pokaż wiadomość
marzy mi sie ta wczorajsza pizza
ide rzucic garnek na gaz
jaki masz przepis na pizze?? musze wszystkie wyprobowac
a ja kawę niewyobrażam sobie pic slodkahaha

witajcie kochane

u mnie obżarstwo weekendowe ale wszystko dukanowe, impreza sie udala wszyscy byli zszokowani bratem (-20kg) po dukanie, zaraz przechodzi na 3 faze, a na 2 fazie byl 14 tygodni...

ale nie waze sie dzisiaj bo jednak zjadlam tego wszystkiego...

nikita co ja czytam, odpuscilas??? dlaczego podjadasz??

Edytowane przez Kostka09
Czas edycji: 2010-12-12 o 19:44
Kostka09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 19:50   #2507
pauledda
Rozeznanie
 
Avatar pauledda
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Sardynia
Wiadomości: 861
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez Kostka09 Pokaż wiadomość
jaki masz przepis na pizze?? musze wszystkie wyprobowac
a ja kawę niewyobrażam sobie pic slodkahaha

witajcie kochane

u mnie obżarstwo weekendowe ale wszystko dukanowe, impreza sie udala wszyscy byli zszokowani bratem (-20kg) po dukanie, zaraz przechodzi na 3 faze, a na 2 fazie byl 14 tygodni...

ale nie waze sie dzisiaj bo jednak zjadlam tego wszystkiego...

nikita co ja czytam, odpuscilas??? dlaczego podjadasz??
kopiuje moj post ze wczesniejszej strony:
pizza z tego przepisu:
http://dukanowa.blox.pl/html/1310721,262146,169.html?6
dodam tylko ze ja uzylam mozzarelli light bo nie mialam sera dukanowego. tluszczu ma 8 g wegli 1,5 g a bialek 20g wiec zasada B> T+W zostala zachowana
nastepnie jako dodatki dalam tunczyka z puszki i fileciki odsaczone anchua ( nie wiem jak sie pisze) plus przecier pomidorowy i oregano.
miodzio! polecam wszystkim. gratuluje oczywiscie blogu tej dziewczynie, co za mozg



---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Nikita_8 Pokaż wiadomość
Hmmm wpadł dziś mój brat, z którym się miesiąc nie widziałam. Na wszystkich świętach usłyszałam, że przytyłam - i słusznie bo wtedy ostro przybrałam, ale teraz... Spytałam "wtedy mówiłeś że przytyłam, to może teraz widzisz że schudłam?" A on na to "no tego nie powiem". Heh on naprawdę nic nie zauważył! A przecież 10 kg to już jest jakiś zauważalny chyba wynik?? Widocznie jednak nie
Pewnie to dlatego, że z pół roku temu i tak ważyłam mniej niż teraz, więc bardziej zauważył przytycie. Ale i tak trochę przykro się zrobiło.
Ten weekend to w ogóle był spisany na straty. Dziś w miarę usiłowałam być na dukanie, ale bez większych wyrzutów sumienia wypiłam sok pomarańczowy, zjadłam trochę marchewki z jabłkiem, no i ze 3 babeczki.
Ale od jutra w pracy to powinno być łatwiej Byle te 2 tygodnie (niecałe już) do świąt wytrzymać, po sylwestrze powinno być łatwiej, choć sama nie wiem.
Lekki dół egzystencjalny mnie łapie i motywacja do odchudzania spadła. Zwłaszcza, że czuję różnicę w wadze - lepiej się czuję ogólnie. Staram się tylko i wyłącznie dla siebie, więc...
Ale nadal wierzę, że zrzucę jeszcze 10 kg dukając A może nawet 15 kg? Tyle jeszcze nie ważyłam :P

__________________
Start
22/10 84,5 kg I faza -3,9 kg
16/02 69,0 kg II faza - 11,6
I cel 70 kg - OSIAGNIETY!! zastoj
III faza - 04/03 - na razie..
II cel 68 kg
III cel 65 kg
pauledda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 19:56   #2508
legalna_blondynka
Rozeznanie
 
Avatar legalna_blondynka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: niebo
Wiadomości: 783
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez Nikita_8 Pokaż wiadomość
ale bez większych wyrzutów sumienia wypiłam sok pomarańczowy, zjadłam trochę marchewki z jabłkiem, no i ze 3 babeczki.
HALO !!! SPADŁO CI 10KG W NIECAŁY MIESIĄC...!!!
Ta dieta to jest wszystko albo nic... nawet jak się raz grzech zdarzy to dukamy dalej ale kochana przeginasz...
Dieta z czasem jest coraz trudniejsza i coraz wolniej spada!!!
Korzystaj z tego ze na razie Twój metabolizm się rozkręca!!
__________________
13.10 -
Pilates z JF
legalna_blondynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 20:20   #2509
Kostka09
Zakorzenienie
 
Avatar Kostka09
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 044
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez pauledda Pokaż wiadomość
pizza z tego przepisu:
http://dukanowa.blox.pl/html/1310721,262146,169.html?6
dodam tylko ze ja uzylam mozzarelli light bo nie mialam sera dukanowego. tluszczu ma 8 g wegli 1,5 g a bialek 20g wiec zasada B> T+W zostala zachowana
to robilam z innego bloga ale przepis taki sam wychodzi rzeczywiscie super, tylko musze w takim razie wyprobowac jeszcze z mozzarella light...to jutro
Kostka09 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-12, 21:03   #2510
asio90
Raczkowanie
 
Avatar asio90
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Dom, Opole :)
Wiadomości: 249
GG do asio90
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Widze że tochę z nas ma takie same problemy.
Parę dni temu byłam u dziadka, porobić mu świąteczne porządki.
Dziadek pyta: To ile schudłaś? Bo ja jakoś nic po tobie nie widze...

Taaaaaaaaa! 12 kg i nic nie widać!
Ludzie po prostu nie umieją otworzyć oczu! Bo widać, zawsze! Ale jak człowek tylko się patrzy na twarz, która się jakoś drastycznie nie zmienia, no to co się dziwić??
Jak człowiek siedzi, to widać tylko powiedzmy od biustu w górę. Ja niestety biustu nie zgubiłam NIC. No i ludzie widzą - cycki tak samo wielkie, to reszta też. takich to tylko właśnie pałą lać

Koniec wywodu

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:00 ----------

Cytat:
Napisane przez legalna_blondynka Pokaż wiadomość
Dieta z czasem jest coraz trudniejsza i coraz wolniej spada!!!
Korzystaj z tego ze na razie Twój metabolizm się rozkręca!!
Zgadzam się... mi o wiele wolniej teraz spada
I grzechy kuszą bardziej niż wcześniej....
Ale trzeba być TWARDYM a nie MIENTKIM
asio90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 21:36   #2511
kamisiag84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 50
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

hej
przede wszytstkim TO ODCHUDZAMY SIE DLA SIEBIE!! nie tam dla jakiegos chloptasia, czy kogos jeszcze durniejszego. to my kobitki mamy sie czuc w swoim ciele pieknie i atrakcyjnie!! nie wazne czy jedna schudnie 3,6,15 czy 30kg! moze to byc nawet 0,5kg ale robimy to dla siebie! a to ze dziadek czy brat albo kolezanka nie widzi to juz maja problem(prawodopodobnie z oczami ).NO!
takie jest moje zdanie, i ja tak mysle i robie! jest ok i juz!
dzisiaj juz mi lepiej psychicznie i fizycznie, wczoraj na noc wzielam wapno, wit C i spac. ale tak mnie cos wzielo na slodnie ze zjadlam 1 delicje ale tylko 1! a i do obiadu zjadalm kilka frytek ale nie czulam sie z tym zle, w koncu IIIfaza na cos pozwala.
a dzisiaj kolejny spadek, jakis cud! chociaz zakilka dni @ wiec licze na wzrost.
aaaaa tak mi sie chce pizzy ze chyba zrobie albo moze jakas uczta na miescie. chociaz to malo zdrowe.
buziaki
kamisiag84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 21:49   #2512
pauledda
Rozeznanie
 
Avatar pauledda
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Sardynia
Wiadomości: 861
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

ja schudlam 10 kg i nikt z rodziny mojego meza nie zauwazyl ale jakos mam to w doopie ja sie sobie co raz bardziej podobam, ciuchy na mnie wisza i jest super no nie powiem bo moj mietek widzi ze chudne i ciagle sie pyta gdzie sie moje uda podzialy
kolezanki czasem zauwaza cos, ale naprawde nie przywiazuje do tego wiekszej uwagi bo ludzie czesto nie sa zbyt szczerzy wiec wole zaufac swojemu lustru w sypialni
powodzenia i zmiany nastawienia ( ale mi sie zrymowalo)
__________________
Start
22/10 84,5 kg I faza -3,9 kg
16/02 69,0 kg II faza - 11,6
I cel 70 kg - OSIAGNIETY!! zastoj
III faza - 04/03 - na razie..
II cel 68 kg
III cel 65 kg
pauledda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 22:28   #2513
asio90
Raczkowanie
 
Avatar asio90
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Dom, Opole :)
Wiadomości: 249
GG do asio90
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Mój TŻ też widzi.
Śmieje się 'a gdzie sie twoja pupcia podziała?'
Jego rodzice zaś się smieją, czy się w łóżku nie gubię, bo tyle schudłam
Ale fakt, robimy to dla siebie! A ja poluję od 2 tygodni na śliczną sukienkę z reserved. Zmieściłabym się w 38 rozmiar, gdyby nie moje cyce jak donice nie dopiełam sie przez biust... Ale może jak znajdę 40, to będzie idealna.
A tak w niej ślicznie wyglądałaaaaaaaaaaaaaaam!

Btw... JA! POLUJĘ! NA! SUKIENKĘ!
to niebywałe! w całym swoim zyciu chodziłam w sukienkach tylko jak byłam mała i mama mnie ubierała. Nigdy nie chciałam chodzić w sukienkacz czy spudnicach. Do komunii chcialam iść w spodniach
A teraz szukam kiecki!
Czego to dukan nie robi z ludźmi
asio90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 22:43   #2514
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Dobry wieczór
Pewnie macie rację z tymi facetami, ale ja się zawsze ładuję w jakieś toksyczne związki. I sama też jestem pewnie toksyczna.
Mało jadłam przez ten weekend (w szkole), mało piłam i źle się z tym czuję, ale nie miałam czasu (miałam kilka zaliczeń i się uczyłam na przerwach). No i bardzo mnie brzuch bolał. Powinnam dostać @, ale jakoś go nie ma (już drugi miesiąc). Myślałam, że to przez zmianę tabletek anty, ale to już długo trwa i źle się z tym czuję.

Ciekawe co rano waga pokaże. Dobranoc
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 00:46   #2515
Siala_Bala
Zakorzenienie
 
Avatar Siala_Bala
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 4 683
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Ja od rana rzucam palenie... plasterki niquitin mam i zobaczymy co mi z tego wyjdzie... baj, baj ponad dwunastoletni nałogu
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/82down155vemfnqi.png
"I Panie Boże spraw żeby te wszystkie kilogramy poszły mi w cycki..."

Wzrost 175cm. Start: 90,2
Plan minimum: 70
Satysfakcja maksymalna: 61,4(max wg Dukana choć nie Dukam)

Obecnie: 74,2kg
Siala_Bala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 04:31   #2516
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość
Ja od rana rzucam palenie... plasterki niquitin mam i zobaczymy co mi z tego wyjdzie... baj, baj ponad dwunastoletni nałogu
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 06:39   #2517
Kostka09
Zakorzenienie
 
Avatar Kostka09
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 044
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez kamisiag84 Pokaż wiadomość
hej
przede wszytstkim TO ODCHUDZAMY SIE DLA SIEBIE!!
masz racje ja tak samo, robie to dla siebie dla dobrego samopoczucia i dla zdrowia, i tak o tym staram sie myslec, choc tez mi czasem przykro jak nikt nie zauważa (prawie 8kg) to juz troche ciala mniej jest...

Cytat:
Napisane przez asio90 Pokaż wiadomość
Nigdy nie chciałam chodzić w sukienkacz czy spudnicach. Do komunii chcialam iść w spodniach
A teraz szukam kiecki!
Czego to dukan nie robi z ludźmi
ja to samo, rozmiar 42 i ja w nim w sukience podoba mi sie duuuzo bardziej niz 46i tez poluje ostatnio na sukienke

Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość
Ja od rana rzucam palenie... plasterki niquitin mam i zobaczymy co mi z tego wyjdzie... baj, baj ponad dwunastoletni nałogu
siala bala i trzymam kciuki za wytrwalosc

u mnie zastój a nawet mały wzrost po weekendowy (choc nie grzeszylam to duuzo zjadlam dukanowego zarelka tylko wiekszosc dosc pozno wieczorem...) i jest prawie kilo wiecej ale tez nie zalamuje sie bo brak porcelanki i mysle, że wiekszosc z tego to to co siedzi w jelitachno nic do swiat spinam pasa i dukam ze zdwojona sila, i po 19 NIE JEM NIC!!!

dzisiaj i jutro mam wolne wiec biore sie za swiateczne sprzatanie

Edytowane przez Kostka09
Czas edycji: 2010-12-13 o 06:54
Kostka09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 07:07   #2518
Nikita_8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 257
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Ale mi się oberwało
No i dziś na wadze 91 kg, ale podejrzewam że to w dużej mierze brak porcelanki i zatrzymanie wody w organizmie. Przeżyję
Siala_Bala powodzenia w rzucaniu!! Ja się jakoś nie mogę zebrać - nie mam ochoty ani motywacji.

Gratuluję spadków, wspieram zastojowe i życzę miłego dnia

I jeszcze jedno mi się przypomniało - od kilku dni czuję lekkie pobolewanie brzucha jak przed @, tylko że nic nie ma. A powinna być tydzień temu. Martwi mnie to, bo od kilku lat walczyłam o wyrównanie @ i gdzieś od roku była w miarę regularnie - nie co do dnia, ale tak mniej więcej co miesiąc. Szkoda by było gdyby Dukan mi rozregulował znów. Chyba że potem wróci i będzie ok.
__________________
RESTART --> 9.01.2011 --> 96,2 kg
Cel I: 90 kg (do końca stycznia) I JEST!! 21.01.2011
Cel II: 85 kg (do połowy lutego? )
Cel III: 80 kg
Cel IV: 75 kg
Cel V: 70 kg... ?

Stan licznika: 89,0 kg

Edytowane przez Nikita_8
Czas edycji: 2010-12-13 o 07:27
Nikita_8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 07:30   #2519
legalna_blondynka
Rozeznanie
 
Avatar legalna_blondynka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: niebo
Wiadomości: 783
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Zastojowe...! do puki dajecie rade trzymajcie się...! U mnie dzisiaj - 600g (czyli -400) ciesze się jak małe dziecko... Po ponad 3tyg z łaski swojej ruszyło..

Cytat:
Napisane przez asio90 Pokaż wiadomość
Ale fakt, robimy to dla siebie! A ja poluję od 2 tygodni na śliczną sukienkę z reserved. Zmieściłabym się w 38 rozmiar, gdyby nie moje cyce jak donice nie dopiełam sie przez biust... Ale może jak znajdę 40, to będzie idealna.
A tak w niej ślicznie wyglądałaaaaaaaaaaaaaaam!

Btw... JA! POLUJĘ! NA! SUKIENKĘ!
to niebywałe! w całym swoim zyciu chodziłam w sukienkach tylko jak byłam mała i mama mnie ubierała. Nigdy nie chciałam chodzić w sukienkacz czy spudnicach. Do komunii chcialam iść w spodniach
A teraz szukam kiecki!
Czego to dukan nie robi z ludźmi
Wstaw nam fotkę kiecki jak znajdziesz...
Ja bardzo lubie sukienki... szczególnie takie które sa w stanie ukryć mój tyłek i uda...

Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość
Ja od rana rzucam palenie... plasterki niquitin mam i zobaczymy co mi z tego wyjdzie... baj, baj ponad dwunastoletni nałogu
Tylko ma się obejść bez podjadania...! Zobaczysz jak Cie się cera poprawi..
__________________
13.10 -
Pilates z JF

Edytowane przez legalna_blondynka
Czas edycji: 2010-12-13 o 07:59
legalna_blondynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 07:35   #2520
kasssikk19
Zadomowienie
 
Avatar kasssikk19
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: domciu :D
Wiadomości: 1 385
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Witam z ranka
gratuluje spadeczkóww
legalna_blondynka
wpierdziel spuszczam NIkicie i mam nadzieje że @ będzie ok.
Ja moze dzisiaj wreszcie wyskocze na zakupy przed świateczne
Życze miłego dzionka
kasssikk19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:10.