Mamusie styczniowe 2020 cz.2 - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-06-23, 02:41   #2491
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez martuniaaa25 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak wyglądają u Was kąpiele? Ja mam wanienkę na stelażu i odkąd mała leży na tym leżaczku to jest zadowolona natomiast jest zadowolona do tego stopnia że chlapie nogami coraz mocniej. Dziś była powódź, nasze ciuchy mokre, ściany Jak zacznie siedzieć i chlapać jeszcze rękami to ja nie wiem... Do brodzika mi się wanienka nie zmieści a brodzik płytki...

I jeszcze jedno może głupie pytanie jak śpicie z dziećmi? Tzn np obok Was na jednej poduszce, na poduszce obok, na ręce przytulone?

Mój śpi na samym prześcieradle, na płasko, na środku łóżka - tak mniej więcej na wysokości mojej pachy, żeby był najłatwiejszy dostęp do piersi. I w nocy jak się obudzi i trzeba karmić to ja zmieniam stronę po której leżę. Póki co żadnych poduszek.

Cytat:
Napisane przez verna_ Pokaż wiadomość
U nas mały śpi między nami, ma rozłożony na płasko rożek, a na nim pieluszkę. Śpi bez poduszki, a czasem my zjeżdżamy do niego z naszych poduszek i się przytulamy głowami.

Jakie macie podkłady w łóżkach? Ja raz założyłam taka ceratkę, ale była cienka i jak mały się ruszał to się przesunęła i jak była awaria to i tak musiałam czyścić materac

Nie wiem czy to przypadek, ale po zmianie pieluch na lupilu nie zdarzył nam się jeszcze poranny przeciek i pranie wszystkiego. Może zbieg okoliczności, bo mały robi teraz rzadziej kupki.

Też wcześniej mój spał na rozłożonym rożku, ale przez te upały chyba bardziej się pocił i teraz leży tylko na prześcieradle.

Ja mam łóżko i materac z Ikea i do tego dodatkowo taki ochraniacz: https://www.ikea.com/pl/pl/p/kungsmy...erac-30299145/
W ubiegłym tygodniu się zdarzyła wpadka, więc prześcieradło i ochraniacz był do prania. Dobrze, że materac się uchował.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-23, 03:20   #2492
martuniaaa25
Zadomowienie
 
Avatar martuniaaa25
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 154
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez miniminiv Pokaż wiadomość
Mój śpi na samym prześcieradle, na płasko, na środku łóżka - tak mniej więcej na wysokości mojej pachy, żeby był najłatwiejszy dostęp do piersi. I w nocy jak się obudzi i trzeba karmić to ja zmieniam stronę po której leżę. Póki co żadnych poduszek.




Też wcześniej mój spał na rozłożonym rożku, ale przez te upały chyba bardziej się pocił i teraz leży tylko na prześcieradle.

Ja mam łóżko i materac z Ikea i do tego dodatkowo taki ochraniacz: https://www.ikea.com/pl/pl/p/kungsmy...erac-30299145/
W ubiegłym tygodniu się zdarzyła wpadka, więc prześcieradło i ochraniacz był do prania. Dobrze, że materac się uchował.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Tak no jak śpi w swoim łóżeczku to ma sam materac nie wiem tylko właśnie jak ją układać nad ranem jak biorę do siebie mam wrażenie że jak ją położę obok poduszki to to nic nie da bo nie będzie mnie"czuła" no i ona strasznie wierzga tu się pojawia moja panika że przyłoży buzię z boku do poduszki i się udusi 🙄😄 więc najbezpieczniej czuję się jak ją całą kładę na moją poduszkę tylko nie wiem czy jej tym nie szkodzę.
martuniaaa25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-23, 05:09   #2493
verna_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 648
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Lepiej jak spróbujesz ją kłaść na plasko. A u mnie mały też zaczął się pocić jak było ciepło. Chyba muszę zamówić taki ochraniacz na materac
verna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-23, 05:25   #2494
MagJa123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 521
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Też mam ten podkład z Ikei, jest super, w razie co tylko ściągam i do pralki
MagJa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-23, 05:41   #2495
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

U nas kapiele sa w wannie od jakiegos czasu, wlasnie przez chlapanie

A spi pomiedzy nami na rozlozonym rozku i pieluszce flanelowej. Wyzej niz my i wtedy koldra ja do pasa przykrywa. W nocy jak zmieniam piers to ja przesuwam na tym rozku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milawo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-23, 06:39   #2496
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez milawo Pokaż wiadomość
U nas kapiele sa w wannie od jakiegos czasu, wlasnie przez chlapanie

A spi pomiedzy nami na rozlozonym rozku i pieluszce flanelowej. Wyzej niz my i wtedy koldra ja do pasa przykrywa. W nocy jak zmieniam piers to ja przesuwam na tym rozku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Też tak robiłam jak spał na rożku i jak spał z nami TŻ. Teraz tatuś woli spać w salonie a my z Młodym mamy łóżko 180 tylko dla siebie
On się tak w nocy rozkopuje, że nie ma szans, żeby się przykrył kołdrą jakoś za dużo.


Ale właśnie śpi na mnie. Biedny już drugi dzień gorączkuje a zębów nadal brak.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-23, 06:58   #2497
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez miniminiv Pokaż wiadomość
Też tak robiłam jak spał na rożku i jak spał z nami TŻ. Teraz tatuś woli spać w salonie a my z Młodym mamy łóżko 180 tylko dla siebie
On się tak w nocy rozkopuje, że nie ma szans, żeby się przykrył kołdrą jakoś za dużo.


Ale właśnie śpi na mnie. Biedny już drugi dzień gorączkuje a zębów nadal brak.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Oj bidulek

U nas zebow ani widac ani slychac.

Z tym rozkopywaniem to jest tak przy wieczornym zasypianiu. Zero przykrycia musi byc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milawo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-06-23, 07:33   #2498
netkaa00
Zakorzenienie
 
Avatar netkaa00
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 4 479
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Tez mam ten pokrowiec z ikei
u nas już dwa zabki maja jakieś 3-4 mm i chyba idzie dwójka
Dziś super noc, 3 pobudki na karmienie i wstala o 6:30




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
netkaa00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-23, 08:47   #2499
verna_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 648
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

A u nas dzisiaj pranie i poranna kąpiel a teraz mały ma stan podgorączkowy, mam nadzieję że to tylko zęby.
verna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-23, 09:03   #2500
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Moja malutka jest kąpana w dużej wannie. Leży trochę na brzuchu i się bawi. A tak to tata ją trzyma i myje Wanienki się wczoraj pozbyliśmy.

Dzisiaj był pierwszy samodzielny obrót! Oby ruszyła do przodu, bo nie chce mi się do fizjo iść. Ale jak będzie trzeba to wiadomo, że pójdę.

Noc tradycyjnie kiepska. Nie mam już sił do niej Teraz była zmęczona, prawie zasnęła przy piersi, to weszło rodzeństwo do pokoju i po spaniu. A oczy trze jak szalona

I niestety okruszek to moje pierwsze dziecko, które mnie gryzie podczas karmienia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-23, 09:46   #2501
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez Inevera123 Pokaż wiadomość
Moja malutka jest kąpana w dużej wannie. Leży trochę na brzuchu i się bawi. A tak to tata ją trzyma i myje Wanienki się wczoraj pozbyliśmy.

Dzisiaj był pierwszy samodzielny obrót! Oby ruszyła do przodu, bo nie chce mi się do fizjo iść. Ale jak będzie trzeba to wiadomo, że pójdę.

Noc tradycyjnie kiepska. Nie mam już sił do niej Teraz była zmęczona, prawie zasnęła przy piersi, to weszło rodzeństwo do pokoju i po spaniu. A oczy trze jak szalona

I niestety okruszek to moje pierwsze dziecko, które mnie gryzie podczas karmienia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Brawo dla orkuszka za obrot

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milawo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-23, 10:27   #2502
Wendy_123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 229
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez Inevera123 Pokaż wiadomość
Moja malutka jest kąpana w dużej wannie. Leży trochę na brzuchu i się bawi. A tak to tata ją trzyma i myje Wanienki się wczoraj pozbyliśmy.

Dzisiaj był pierwszy samodzielny obrót! Oby ruszyła do przodu, bo nie chce mi się do fizjo iść. Ale jak będzie trzeba to wiadomo, że pójdę.

Noc tradycyjnie kiepska. Nie mam już sił do niej Teraz była zmęczona, prawie zasnęła przy piersi, to weszło rodzeństwo do pokoju i po spaniu. A oczy trze jak szalona

I niestety okruszek to moje pierwsze dziecko, które mnie gryzie podczas karmienia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Brawo obrotu! Moja tez mnie gryzie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wendy_123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-23, 11:24   #2503
netkaa00
Zakorzenienie
 
Avatar netkaa00
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 4 479
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez Inevera123 Pokaż wiadomość
Moja malutka jest kąpana w dużej wannie. Leży trochę na brzuchu i się bawi. A tak to tata ją trzyma i myje Wanienki się wczoraj pozbyliśmy.

Dzisiaj był pierwszy samodzielny obrót! Oby ruszyła do przodu, bo nie chce mi się do fizjo iść. Ale jak będzie trzeba to wiadomo, że pójdę.

Noc tradycyjnie kiepska. Nie mam już sił do niej Teraz była zmęczona, prawie zasnęła przy piersi, to weszło rodzeństwo do pokoju i po spaniu. A oczy trze jak szalona

I niestety okruszek to moje pierwsze dziecko, które mnie gryzie podczas karmienia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Moja tez niestety gryzie
Brawo za obrót!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
netkaa00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-23, 14:46   #2504
Skarpeciara12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 151
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Dziewczyny, skąd zamawiałyście sukienki do chrztu dla córek? Mamy za 3 tygodnie i muszę coś kupić


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Skarpeciara12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-23, 16:32   #2505
Wendy_123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 229
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez Skarpeciara12 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, skąd zamawiałyście sukienki do chrztu dla córek? Mamy za 3 tygodnie i muszę coś kupić


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja kupilam w smyku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wendy_123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-23, 16:42   #2506
Justi2019
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 481
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Hej dziewczyny u mnie 3 chrzest i przed żadnym nie miałam żadnych nauk , jedna wizyta w kancelarii a druga 15 min przed chrztem zanieść kartki od chrzestnych ze spowiedzi i kartki że mogą być chrzestnymi i podpisy wtedy skladalismy . U nas odchodziła spowiedź bo jestem po rozwodzie także do komunii nie mogę przystąpić , mąż też. Ja dawałam 200 zł , proboszcz niby powiedział co łaska ale przed chrztem Ady inny ksiądz powiedział że daje się 200 zł więc teraz też tak dałam , z zapytaniem czy coś się zmieniło a Ksiądz odparł że nie .
Co do spania to mała śpi koło naszego łóżka w swoim łóżeczku na kółkach , jak z niego wyrośnie koło 6 miesiąca to przeniose ją do pokoju Ady ,mąż złoży łóżko drewniane po Adzie . Jak mi się obudzi o 1 to ja karmię na siedząco i odkładam do łóżeczka a jak obudzi się o 5 to czasem ja biorę do nas śpi między nami na rożku oczywiście zawsze skopie z siebie to czym jest przykryta i śpi w rampersie i skarpetkach i śpi tak do 7-8 zależy o której Ada przydrepta i ją obudzi .
Jeśli chodzi o kąpiel to moja też tak w wanience chlapie nogami że połowa wody jest na mnie i na podłodze .

Dziewczyny zmienię temat czy wasze maluszki miały taki okres że przystawiane do piersi , po 5 minutach denerwowały się jak by mleko nie leciało ? Tylko że mleko leci i nie wiem czym to jest spowodowane ? Moze w 5 min sie najada i nie chce więcej? Tylko że jak tak robi to daje jej drugą pierś a ona chwilę pociucha i znów się denerwuje , mleko jest bo już się zaczęłam martwić że może za mało mam ale gdy naciskam leci i gdy ona przestaje też buźkę ma brudną od mleka , nie wiem co jest grane , od paru dni tak ma i to tylko w dzień , w nocy je i zasypia. Teraz zjadła normalnie ale są momenty że się denerwuje. Mała ma 4,5 miesiąca

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Justi2019 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-23, 16:58   #2507
MagJa123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 521
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez Justi2019 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny u mnie 3 chrzest i przed żadnym nie miałam żadnych nauk , jedna wizyta w kancelarii a druga 15 min przed chrztem zanieść kartki od chrzestnych ze spowiedzi i kartki że mogą być chrzestnymi i podpisy wtedy skladalismy . U nas odchodziła spowiedź bo jestem po rozwodzie także do komunii nie mogę przystąpić , mąż też. Ja dawałam 200 zł , proboszcz niby powiedział co łaska ale przed chrztem Ady inny ksiądz powiedział że daje się 200 zł więc teraz też tak dałam , z zapytaniem czy coś się zmieniło a Ksiądz odparł że nie .
Co do spania to mała śpi koło naszego łóżka w swoim łóżeczku na kółkach , jak z niego wyrośnie koło 6 miesiąca to przeniose ją do pokoju Ady ,mąż złoży łóżko drewniane po Adzie . Jak mi się obudzi o 1 to ja karmię na siedząco i odkładam do łóżeczka a jak obudzi się o 5 to czasem ja biorę do nas śpi między nami na rożku oczywiście zawsze skopie z siebie to czym jest przykryta i śpi w rampersie i skarpetkach i śpi tak do 7-8 zależy o której Ada przydrepta i ją obudzi .
Jeśli chodzi o kąpiel to moja też tak w wanience chlapie nogami że połowa wody jest na mnie i na podłodze .

Dziewczyny zmienię temat czy wasze maluszki miały taki okres że przystawiane do piersi , po 5 minutach denerwowały się jak by mleko nie leciało ? Tylko że mleko leci i nie wiem czym to jest spowodowane ? Moze w 5 min sie najada i nie chce więcej? Tylko że jak tak robi to daje jej drugą pierś a ona chwilę pociucha i znów się denerwuje , mleko jest bo już się zaczęłam martwić że może za mało mam ale gdy naciskam leci i gdy ona przestaje też buźkę ma brudną od mleka , nie wiem co jest grane , od paru dni tak ma i to tylko w dzień , w nocy je i zasypia. Teraz zjadła normalnie ale są momenty że się denerwuje. Mała ma 4,5 miesiąca

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja czasem tak robi. Zazwyczaj dlatego, że po prostu nie jest głodna i jest zmęczona, mleko za szybko leci a ona chce ciumkac i spać a nie jeść i się denerwuje, bo się męczy. Ja wtedy ją usypiam i jak się budzi to wtedy je już spokojnie.


Przyszła mi dziś ta mała torba z aliexpress, dwa tygodnie i dostawa do paczkomatu. Wygląda naprawdę fajnie
MagJa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-23, 17:08   #2508
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez Justi2019 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny u mnie 3 chrzest i przed żadnym nie miałam żadnych nauk , jedna wizyta w kancelarii a druga 15 min przed chrztem zanieść kartki od chrzestnych ze spowiedzi i kartki że mogą być chrzestnymi i podpisy wtedy skladalismy . U nas odchodziła spowiedź bo jestem po rozwodzie także do komunii nie mogę przystąpić , mąż też. Ja dawałam 200 zł , proboszcz niby powiedział co łaska ale przed chrztem Ady inny ksiądz powiedział że daje się 200 zł więc teraz też tak dałam , z zapytaniem czy coś się zmieniło a Ksiądz odparł że nie .
Co do spania to mała śpi koło naszego łóżka w swoim łóżeczku na kółkach , jak z niego wyrośnie koło 6 miesiąca to przeniose ją do pokoju Ady ,mąż złoży łóżko drewniane po Adzie . Jak mi się obudzi o 1 to ja karmię na siedząco i odkładam do łóżeczka a jak obudzi się o 5 to czasem ja biorę do nas śpi między nami na rożku oczywiście zawsze skopie z siebie to czym jest przykryta i śpi w rampersie i skarpetkach i śpi tak do 7-8 zależy o której Ada przydrepta i ją obudzi .
Jeśli chodzi o kąpiel to moja też tak w wanience chlapie nogami że połowa wody jest na mnie i na podłodze .

Dziewczyny zmienię temat czy wasze maluszki miały taki okres że przystawiane do piersi , po 5 minutach denerwowały się jak by mleko nie leciało ? Tylko że mleko leci i nie wiem czym to jest spowodowane ? Moze w 5 min sie najada i nie chce więcej? Tylko że jak tak robi to daje jej drugą pierś a ona chwilę pociucha i znów się denerwuje , mleko jest bo już się zaczęłam martwić że może za mało mam ale gdy naciskam leci i gdy ona przestaje też buźkę ma brudną od mleka , nie wiem co jest grane , od paru dni tak ma i to tylko w dzień , w nocy je i zasypia. Teraz zjadła normalnie ale są momenty że się denerwuje. Mała ma 4,5 miesiąca

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja tak robi czasem od jakiegos czasu. Przedtem po zjedzeniu potrafila sobie jeszcze lezec spokojnie przy piersi i gaworzyc a teraz 5 min i wiecej nie chce, denerwuje sie i chce sie podnosic sama. W nocy nie ma takiego problemu.

Dzis strasznie marudne popoludnie. Nie wiem czy to efekt szczepienia. Wczoraj nic nie bylo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milawo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-23, 18:45   #2509
Rose08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 660
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

U nas dzis straszna maruda. Nic nie moge zrobic, to juz nawet nie jęczenie, ale po prostu ryk. Non stop... Przyciagnelam dzis bujaczek do kuchni, żeby byla blisko jak cos robie, ale również spazmy... Chyba ida kolejne zęby. Serio, to gorsze niz skok



Moja tez gryzie. Krzycze wtedy a ona sie odrywa gwałtownie. Pewnie niepedagogiczny sposob, ale licze ze kiedys zakuma



Ja sukienke kupilam w Reserved, biala prosta. Nie chcialam takiej co to wyglada jak mini wersja sukni slubnej - tiule, itp 🙈
Rose08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-23, 20:17   #2510
verna_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 648
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Justi u mnie mały tak robi jak za mocno leci.. Ciężko go wtedy opanować.



U nas dzisiaj ciężki dzień, stan podgorączkowy a teraz gorączka i zębów nie widać.
verna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-23, 21:51   #2511
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez verna_ Pokaż wiadomość
Justi u mnie mały tak robi jak za mocno leci.. Ciężko go wtedy opanować.



U nas dzisiaj ciężki dzień, stan podgorączkowy a teraz gorączka i zębów nie widać.

Możemy sobie podać ręce, bo u nas już drugi dzień gorączki. Ale tylko przed południem.

Za to po południu dziecko jak nowo narodzone. Postanowił dzisiaj ćwiczyć pełzanie i powoli posuwa się do przodu
I spróbowaliśmy też dzisiaj pierwszy raz bboxa. Załapał od razu. Jestem taka dumna


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-24, 07:21   #2512
Angelika1237
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 517
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Dziewczyny młoda przekręca się z plecków na brzuszek wczoraj pierwszy raz i teraz kręci się cały czas w poniedziałek będzie miała 5 miesięcy No i oczywiście tez kupiłam bboxa ale u nas jeszcze miesiąc do wprowadzania a już widać ze bardzo chce


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Angelika1237 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-24, 07:27   #2513
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez miniminiv Pokaż wiadomość
Możemy sobie podać ręce, bo u nas już drugi dzień gorączki. Ale tylko przed południem.

Za to po południu dziecko jak nowo narodzone. Postanowił dzisiaj ćwiczyć pełzanie i powoli posuwa się do przodu
I spróbowaliśmy też dzisiaj pierwszy raz bboxa. Załapał od razu. Jestem taka dumna


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Super ja jeszcze nie wyjelam z opakowania 🤦☠♀️
Dawalam na razie wode w doidy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milawo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-24, 11:46   #2514
verna_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 648
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Miniminiv jak gorączka? Minęło już? U nas dzień drugi męki..

Gratulacje dla małych obrotówców!
verna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-24, 14:17   #2515
Skarpeciara12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 151
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez milawo Pokaż wiadomość
Super ja jeszcze nie wyjelam z opakowania
Dawalam na razie wode w doidy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ile mniej więcej Twoja córka wypija wody z kubeczka? Bo też próbuje dawać ale to jest jeden łyk i pluje, a widze ze chce jej sie pić


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Skarpeciara12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-24, 15:26   #2516
Maziula2020
Raczkowanie
 
Avatar Maziula2020
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 236
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez Skarpeciara12 Pokaż wiadomość
Ile mniej więcej Twoja córka wypija wody z kubeczka? Bo też próbuje dawać ale to jest jeden łyk i pluje, a widze ze chce jej sie pić


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
My też próbujemy z doidy robi może dwa małe lyki, ogólnie chętnie je ale wodą pluje, czy z kubeczek czy łyżeczka nie ma znaczenia
Codziennie daje może się przyzwyczai, polubi?

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Maziula2020
Czas edycji: 2020-06-24 o 15:27
Maziula2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-24, 15:28   #2517
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez Skarpeciara12 Pokaż wiadomość
Ile mniej więcej Twoja córka wypija wody z kubeczka? Bo też próbuje dawać ale to jest jeden łyk i pluje, a widze ze chce jej sie pić


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ona jest tak chetna na ta wode ze mam wrazenie ze ile bym nie dala to tyle by probowala pic
Leje tak z 0.5cm moze. A ile wypija a ile cieknie po brodzie to nie wiem
Moja za to do jedzenia niechetna wiec znow czekam pare dni. U Was idzie to gladko? Co juz podawalas?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milawo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-24, 15:41   #2518
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez verna_ Pokaż wiadomość
Miniminiv jak gorączka? Minęło już? U nas dzień drugi męki..

Gratulacje dla małych obrotówców!

Dzisiaj rano, miedzy 6 a 7 był taki mocno rozpalony, ale usnął mi na rękach i trochę pospał w pozycji jak do kangurowania. Po ok. godzinie już gorączki nie miał.
Oby już nie wróciła.

Też podejrzewasz, że to od zębów?
Ja już nie wiem, bo większych zmian w tych dziąsłach nadal nie widzę


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-24, 18:05   #2519
verna_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 648
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Tak podejrzewam i taką mam nadzieję, chociaż u nas też nie widać żadnych zmian. Dzisiaj było już trochę płaczu. Jedyne po czym mogę podejrzewać że to ząbki to to, że podczas płaczu dziś tak przygryzał wargi.. Widzę też że między naszymi maluchami jest dzień różnicy. Twój jest dzień starszy
verna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-24, 21:49   #2520
Skarpeciara12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 151
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez milawo Pokaż wiadomość
Ona jest tak chetna na ta wode ze mam wrazenie ze ile bym nie dala to tyle by probowala pic
Leje tak z 0.5cm moze. A ile wypija a ile cieknie po brodzie to nie wiem
Moja za to do jedzenia niechetna wiec znow czekam pare dni. U Was idzie to gladko? Co juz podawalas?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dynie, brokuły, bataty, zwykłe ziemniaki, marchewkę (ale akurat tym pluje ) ogórka ale i tak najlepiej jej wchodzi kaszka manna i banany kaszke je codziennie powiedzmy „na drugie śniadanie” dodaje jej do niej pieczone jablko, banana, maliny albo jakis inny owoc i mam wrazenie ze ile bym jej nie zrobila to i tak wszystko by zjadła. „Gołą” też bardzo lubi


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Skarpeciara12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-02-09 07:47:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:20.