Br±zowow³ose farbowane cz. VI :) - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2014-01-29, 14:41   #2491
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Nie no, nie wyrobiê z wami dziewuchy Morgan, przyzwyczajaj siê, sama chcia³a¶

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
IDÊ! Jeszcze sobie jakie¶ ploty kupiê do czytania
Trzymam kciuki i czekam na foty
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-29, 14:49   #2492
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

dobra to ja siê przyznajê do pope³nienia k±pieli rozja¶niaj±cej
po rozja¶nianiu kolor wyszed³ pomarañczowo rudy! zanim stonowa³am ca³o¶æ zrobi³am testy na pasemkach:
1. joanna go³êbi popiel
2. Inebrya 7/0+8/0 + mix fioletowy
3. Inebrya 7/0 + mix niebieski + kapeczka fioletu

W koñcu na ca³o¶æ pacnê³am Inebrya 25g 7/0 + 15g 8/0 + sporo mixa niebieskiego i kapeczka fioletu. I wysz³o tak jak widaæ. Jestem zadowolona
to kolor ju¿ po 3myciach. Bêdê kombinowaæ dalej ale póki co jest spoko. Najpierw prostowanie, które i tak wyje mi sporo koloru (tak zak³adam) a potem farbowanie na co¶ z czekolad±.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1783.jpg (37,3 KB, 45 za³adowañ)
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-29, 15:15   #2493
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Goldika szalejesz Kolor wed³ug mojego lapka jest, ¿e tak powiem, dziwny Z³oto-rudo-zielonkawy (??).


A ja czekam na ksiêdza i umieram. Szuja znowu pewnie przylezie do nas na samym koñcu, a mnie do tego czasu szlag trafi bo chcê siê tylko wymoczyæ w ciep³ej/gor±cej wodzie i po³o¿yæ.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-29, 15:21   #2494
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Goldika szalejesz Kolor wed³ug mojego lapka jest, ¿e tak powiem, dziwny Z³oto-rudo-zielonkawy (??).


A ja czekam na ksiêdza i umieram. Szuja znowu pewnie przylezie do nas na samym koñcu, a mnie do tego czasu szlag trafi bo chcê siê tylko wymoczyæ w ciep³ej/gor±cej wodzie i po³o¿yæ.
zielonki nie ma jest jest dziwny to fakt, jak po rozjasnianiu.
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-29, 15:25   #2495
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
zielonki nie ma jest jest dziwny to fakt, jak po rozjasnianiu.
To w takim razie mój lapek tak pokaza³ kolor. Zielonkawe siê wydaje tam, gdzie ci siê w³osy na samym dole wywijaj± z ty³u.

Ale op³aca³o ci siê teraz to robiæ? Encanto mo¿na (wed³ug asmeny) robiæ 2 tygodnie przed lub po farbowaniu. Chocia¿ w sumie, jakby¶ najpierw da³a encanto, to k±piel± mo¿e by czê¶æ wysz³a, wiêc...
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-29, 15:31   #2496
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

bêdzie tydzieñ po rozja¶nianiu encanto.
Z tego co na w±tku pisz± robi± wcze¶niej ni¿ 2tyg po farbowaniu i nie ma ró¿nicy.
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-29, 15:39   #2497
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
bêdzie tydzieñ po rozja¶nianiu encanto.
Z tego co na w±tku pisz± robi± wcze¶niej ni¿ 2tyg po farbowaniu i nie ma ró¿nicy.
Aha, no to spoko.
Ja siedzê i marzê o tym, ¿eby stanik zdj±æ, bo mam wra¿enie, ¿e nie mogê g³êbiej odetchn±æ
Zaczyna siê narzekanie na wszystko i ustanie dopiero jak siê po³o¿ê do ³ó¿ka
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-01-29, 15:39   #2498
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

W W trakcie...



CAM01457.jpg
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-29, 15:43   #2499
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
W W trakcie...



Za³±cznik 5561014
HAHAHAHAHAHHAHAHAHA
Tego mi by³o trzeba, po¶miaæ siê z czego¶ normalnego, co wygl±da absurdalnie
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-29, 16:27   #2500
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
To chyba nie jest kwestia u mnie odcienia. Jak przykladam aobie do twarzy np clipy które s± chlodniejsze w odcieniu to i tak mi siê nie podoba nie czujê siê sob±. Ale dam sobie jeszcze czas ¿eby nic tym razem nie robiæ pochopnie.
Morgan, pono¶ trochê ten blond, pobaw siê odcieniami, ¿eby Ci siê znudzi³, bo inaczej za rok znów bêdziesz wracaæ do jasnych (jak ponownie dokopiesz siê do starych zdjêæ i siê oka¿e, ¿e to Twój kolor)

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
W W trakcie...



Za³±cznik 5561014
KACHULA, LIVE!

Goldika, jest o wiele lepiej, ni¿ jak ostatnio wkleja³a¶ zdjêcie z odrostem. Musisz jeszcze trochê popracowaæ, ale widzê ¶wiate³ko w tunelu. U mnie zieleni nie widaæ, tylko ¶rodek jest lekko ró¿owawy (to kwestia ustawiñ mojego monitora?)
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-29, 16:28   #2501
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Kachula ¶wietna fotka Wygl±dasz jak kosmitka Oby wysz³o ³adnie.

Goldika no rewelacja! 100 razy lepiej ni¿ w tej kolorowej têczy na g³owie! Teraz chocia¿ w miarê równomierny masz ten odcieñ. No i zdecydowanie jest to blond Nawet ³adny.
Ja na swoim monitorze widzê z³oto-czerwonawy, a wiêc bardzo ciep³o. Ale ogólnie ³adny kolorek.
A za tajemnice nale¿y ci siê lañsko! Se nic nie powie i robi! Oj ty oj ty. Masz szczê¶cie, ¿e dobrze wysz³o, bo gdyby wysz³o ¼le, to pewnie nawet by¶ siê nie przyzna³a, ¿e co¶ kombinowa³a¶ z w³osami


Morgan we¼. Mi rêce i cycki opadaj±. Tyle walki o blond i ci siê nie podoba? Dobrze, ¿e dajesz sobie jeszcze czasu, ale ju¿ ja ciê znam., Dzis mówisz 3 tygodnie, a jutro napiszesz, ¿e nie wytrzyma³a¶
Wytrzymaj. Mo¿e inne kolory ciuchów pomog±?


A u mnie szpital. Tzn. mê¿ulka zwioz³am na badanie do szpitala, bo tylko tam jest lekarz po po³udniu. Dosta³ chorobowe do koñca tygodnia. Mam nadziejê, ¿e ozdrowieje do tego czasu.
Kurde jakie to nie sprawiedliwe! To ja jestem chora i chcê, ¿eby nade mn± skakano. A ten siê wepchn±³ i to teraz ja muszê skakaæ nad nim! No ale bidulek le¿y, a w³a¶ciwie ¶pi z gor±czk±. Synek ju¿ lepiej, te¿ ¶pi.
Mi znowu gorzej, wiêc le¿ê pod kocem i napawam siê cisz±
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-29, 16:48   #2502
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
dobra to ja siê przyznajê do pope³nienia k±pieli rozja¶niaj±cej
po rozja¶nianiu kolor wyszed³ pomarañczowo rudy! zanim stonowa³am ca³o¶æ zrobi³am testy na pasemkach:
1. joanna go³êbi popiel
2. Inebrya 7/0+8/0 + mix fioletowy
3. Inebrya 7/0 + mix niebieski + kapeczka fioletu

W koñcu na ca³o¶æ pacnê³am Inebrya 25g 7/0 + 15g 8/0 + sporo mixa niebieskiego i kapeczka fioletu. I wysz³o tak jak widaæ. Jestem zadowolona
to kolor ju¿ po 3myciach. Bêdê kombinowaæ dalej ale póki co jest spoko. Najpierw prostowanie, które i tak wyje mi sporo koloru (tak zak³adam) a potem farbowanie na co¶ z czekolad±.
Bardzo ciep³o Ci wysz³o. Du¿o da³a¶ mixa?

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
W W trakcie...



Za³±cznik 5561014
Nie no czad
Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
Morgan, pono¶ trochê ten blond, pobaw siê odcieniami, ¿eby Ci siê znudzi³, bo inaczej za rok znów bêdziesz wracaæ do jasnych (jak ponownie dokopiesz siê do starych zdjêæ i siê oka¿e, ¿e to Twój kolor)



KACHULA, LIVE!

Goldika, jest o wiele lepiej, ni¿ jak ostatnio wkleja³a¶ zdjêcie z odrostem. Musisz jeszcze trochê popracowaæ, ale widzê ¶wiate³ko w tunelu. U mnie zieleni nie widaæ, tylko ¶rodek jest lekko ró¿owawy (to kwestia ustawiñ mojego monitora?)
Ponoszê na pewno. Mo¿e wyprobuje farbe cece 10.77 (fiolet).

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula ¶wietna fotka Wygl±dasz jak kosmitka Oby wysz³o ³adnie.

Goldika no rewelacja! 100 razy lepiej ni¿ w tej kolorowej têczy na g³owie! Teraz chocia¿ w miarê równomierny masz ten odcieñ. No i zdecydowanie jest to blond Nawet ³adny.
Ja na swoim monitorze widzê z³oto-czerwonawy, a wiêc bardzo ciep³o. Ale ogólnie ³adny kolorek.
A za tajemnice nale¿y ci siê lañsko! Se nic nie powie i robi! Oj ty oj ty. Masz szczê¶cie, ¿e dobrze wysz³o, bo gdyby wysz³o ¼le, to pewnie nawet by¶ siê nie przyzna³a, ¿e co¶ kombinowa³a¶ z w³osami


Morgan we¼. Mi rêce i cycki opadaj±. Tyle walki o blond i ci siê nie podoba? Dobrze, ¿e dajesz sobie jeszcze czasu, ale ju¿ ja ciê znam., Dzis mówisz 3 tygodnie, a jutro napiszesz, ¿e nie wytrzyma³a¶
Wytrzymaj. Mo¿e inne kolory ciuchów pomog±?


A u mnie szpital. Tzn. mê¿ulka zwioz³am na badanie do szpitala, bo tylko tam jest lekarz po po³udniu. Dosta³ chorobowe do koñca tygodnia. Mam nadziejê, ¿e ozdrowieje do tego czasu.
Kurde jakie to nie sprawiedliwe! To ja jestem chora i chcê, ¿eby nade mn± skakano. A ten siê wepchn±³ i to teraz ja muszê skakaæ nad nim! No ale bidulek le¿y, a w³a¶ciwie ¶pi z gor±czk±. Synek ju¿ lepiej, te¿ ¶pi.
Mi znowu gorzej, wiêc le¿ê pod kocem i napawam siê cisz±
Wiem ¿e mi ju¿ nikt nie wierzy i siê w sumie nie dziwiê Ale obiecalam sobie ¿e nic nie robiê pochopnie tym razem. A i obiecalam sobie nagrodê za miesiêczne niefarbowanie (i nie jest to br±zowa farba ). Tak serio to nie my¶lê prawie wcale teraz o farbowaniu, nie ogl±dam palet kolorów i dobrze mi to robi na psychikê
Du¿o zdrowia Wam ¿yczê
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-29, 17:19   #2503
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Dziewczyny, to oficjalne - jestem debilem do kwadratu

Wczoraj i dzisiaj ca³y dzieñ narzekam na to, ¿e "dzi¶" ksi±dz po kolêdzie chodzi. Otó¿ chodzi w ¶rodê, ale 5 lutego. Teoretycznie
Jak sprawdza³am daty kolêdy to szuka³am mojej ulicy, dnia i godziny, bo zawsze plan by³ na 1 tydzieñ w przód. A tutaj pierwszy raz dowalili "prognozowany terminarz" (w poprzednich tygodniach takich cudów na kiju nie dawali) i wysz³o tak, ¿e Ania ¼le zobaczy³a i stwierdzi³a, ¿e to dzi¶
Moja mama siê ze mnie nabija, bo narzeka³am ¿e to dzisiaj, a potem zadzwoni³ brat i jak mu powiedzia³a, to stoj±c w drugim koñcu kuchni s³ysza³am jak siê zacz±³ ¶miaæ
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-29, 17:19   #2504
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez morganlefay Poka¿ wiadomo¶æ
a i obiecalam sobie nagrodê za miesiêczne niefarbowanie (i nie jest to br±zowa farba ).

Edytowane przez rumpleteazer
Czas edycji: 2014-01-29 o 17:21
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-29, 17:28   #2505
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
Goldika, jest o wiele lepiej, ni¿ jak ostatnio wkleja³a¶ zdjêcie z odrostem. Musisz jeszcze trochê popracowaæ, ale widzê ¶wiate³ko w tunelu. U mnie zieleni nie widaæ, tylko ¶rodek jest lekko ró¿owawy (to kwestia ustawiñ mojego monitora?)
Pewnie ustawienia monitora takie, bo ja ró¿u ¿adnego nie widzê, za to lekk± zieleñ po lewej stronie na samym dole

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
A u mnie szpital. Tzn. mê¿ulka zwioz³am na badanie do szpitala, bo tylko tam jest lekarz po po³udniu. Dosta³ chorobowe do koñca tygodnia. Mam nadziejê, ¿e ozdrowieje do tego czasu.
Kurde jakie to nie sprawiedliwe! To ja jestem chora i chcê, ¿eby nade mn± skakano. A ten siê wepchn±³ i to teraz ja muszê skakaæ nad nim! No ale bidulek le¿y, a w³a¶ciwie ¶pi z gor±czk±. Synek ju¿ lepiej, te¿ ¶pi.
Mi znowu gorzej, wiêc le¿ê pod kocem i napawam siê cisz±
Biedulko ty moja Ale jak ju¿ z synkiem lepiej troszkê to te¿ masz ¶wiate³ko w tunelu

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Wiem ¿e mi ju¿ nikt nie wierzy i siê w sumie nie dziwiê Ale obiecalam sobie ¿e nic nie robiê pochopnie tym razem. A i obiecalam sobie nagrodê za miesiêczne niefarbowanie (i nie jest to br±zowa farba ). Tak serio to nie my¶lê prawie wcale teraz o farbowaniu, nie ogl±dam palet kolorów i dobrze mi to robi na psychikê
Du¿o zdrowia Wam ¿yczê
LOLOLOLOLOLOLOL
Matko, dziewczyny kocham was, bo mi zawsze która¶ humor poprawi
Bo to takie pocieszaj±ce wiedzieæ, ¿e mi to jeszcze tak nie odbi³o jak niektórym na punkcie farbowania (przynajmniej na razie )

¯yczê ci Morgan wytrwa³o¶ci (tym razem ) i tego, ¿eby urodzi³a ci siê decyzja jak najmniej destrukcyjna dla w³osów i portfela
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-29, 17:46   #2506
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

JESTEM PO!!!!

Dziewczyny dzia³o siê sporo. Ogólnie nie mam po³owy w³osów Ale od pocz±tku.

Fryzjerka standard baleja¿ ponoæ na niskiej wodzie ale ja ukradkiem spojrza³am na butlê jak± odstawi³a i tam chyba by³o 9%
Siedzia³am chyba z 20minut? No kurde nie wiem ale krótko. Posz³am zmywaæ i patrzê na twarz fryzjerki a ona: http://24.media.tumblr.com/ae1cacefb...jfmao1_500.gif
Na to druga fryzjerka podskoczy³a i patrzy: http://media.tumblr.com/tumblr_lwg6cwaMzA1qzjix8.gif
I s³yszê: "kurde... Ania z Zielonego Wzgórza" Mia³am na koñcach i tak do po³owy ponoæ to: http://favimages.com/wp-content/uplo...tion-funny.gif

Uspokajam fryzjerkê, ¿e nie ma problemu mo¿emy podci±æ trochê w³osów jeszcze a ona do mnie: To bêdzie raczej sporo w³osów...

Ogólnie moje kosmyki od do³u tak ró¿nymi d³ugo¶ciami w górê by³y normalnie zielone jak cholera! Normalnie w ¿yciu tak zielonych w³osów nie widzia³am chyba, ¿e jak gif powy¿ej.
Zaczê³y¶my podcinanie a ja zamiast martwiæ siê o d³ugo¶æ w³osów napawa³am siê jasnym czubkiem g³owy jak g³upia. Ogólnie skoñczy³am na tym, ¿e próbowa³y¶my ogarn±æ sk±d ta zieleñ, czemu na tylko po³owie w³osów i wtedy pojê³am co mo¿e byæ: http://i.imgur.com/HurrjOo.gif
Ta d³ugo¶æ w³osów co zosta³a ¶ciêta, poza ró¿nymi farbami mia³a na sobie jaki¶ czas temu henne! Od czasu henny w³a¶nie tak podros³y mi w³osy, ¿e to co by³o na dole to w³a¶nie to! Musia³a byæ henna bo inaczej nie wiem jak wyt³umaczyæ tak wrednie wychodz±c± zieleñ tylko do po³owy g³owy?

Ogólnie mam fryzurê podobn± do tej co kiedy¶ nosi³am i pocieniowane w³osy. Jedynie co mi siê nie podoba to ta moja grzywka, która tu nie pasuje. Kolor jest do¶æ ciep³y ale nie przeszkadza mi to tak, bo stopniowo teraz bêdê robiæ ja¶niej po odrostach. Nigdy wiêcej kombinowania blondu na w³asn± rêkê.
A teraz najwa¿niejsze. Foty. Kolor wychodzi dziwnie w ¶wietle lamp, wiêc jutro powtórzê sesjê przy ¶wietle dziennym i przy oknie. Mata i patrzta

Pierwsze foty przed wyj¶ciem do fryzjerki. Mój dziwny zielono bury kolor i mega przet³uszczone w³osy

Image5.jpg

Image6.jpg

Image7.jpg

A to ju¿ po, co lampa inny kolor:

Image3.jpg

Image2.jpg

Image1.jpg
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2014-01-29 o 17:50
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-29, 17:54   #2507
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Hahahahahhaha
Kachula nam zafundowa³a post w moim stylu, czyli okraszony gifami z reakcjami

Ale kolor wydaje siê ³adny, szczególnie na 1 focie "po" http://media.tumblr.com/tumblr_m670vpoJqU1rqyyns.gif
Teraz czekam na foty z jutra w ¶wietle dziennym
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2014-01-29 o 17:57
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-29, 18:04   #2508
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Kachula ¶liczny kolor a relacja mega

Ale ja by³am przekonana ¿e Ty chcesz ja¶niej
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-29, 18:18   #2509
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula ¶liczny kolor a relacja mega

Ale ja by³am przekonana ¿e Ty chcesz ja¶niej
Na chwilê obecn± ja¶niej nie mogê ze wzglêdu na stan w³osów po domowym cudowaniu
Samiutkie odrosty s± ja¶niejsze, poza tym kolor przyciemniaj± te pasemka co zosta³y nieruszone przy baleja¿u (mój stary kolor). No ale po tym co dzi¶ zobaczy³am to ju¿ ich nie ruszam do rozja¶niania i zapuszczam aby podcinaæ. Na koñcóweczkach z przodu mam jeszcze ciuteñkê zieleni przebijaj±cej ale nawet fryzjera nie ciê³a wy¿ej bo za krótko by by³o. Nie widaæ tego praktycznie i dobrze.

---------- Dopisano o 19:18 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Hahahahahhaha
Kachula nam zafundowa³a post w moim stylu, czyli okraszony gifami z reakcjami

Ale kolor wydaje siê ³adny, szczególnie na 1 focie "po" http://media.tumblr.com/tumblr_m670vpoJqU1rqyyns.gif
Teraz czekam na foty z jutra w ¶wietle dziennym
No jutro te¿ siê chcê zobaczyæ w ¶wietle dziennym bo pewnie inaczej bêdzie siê to prezentowaæ.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-29, 18:22   #2510
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
No jutro te¿ siê chcê zobaczyæ w ¶wietle dziennym bo pewnie inaczej bêdzie siê to prezentowaæ.
To na pewno, pytanie tylko jak du¿o. W ka¿dym razie bêdê czatowaæ na foty, bo jak na razie jest spoko A inaczej ju¿ siê nie da, ¿eby jasno zosta³o.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-29, 18:57   #2511
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Dok³adnie. Teraz zapuszczanie odrostów z 2-3 a nawet 4 miesi±ce. Bêdê chodziæ jak fleja ale im wiêcej zapuszczê tym bardziej ja¶niej bêdzie sie robiæ.

---------- Dopisano o 19:43 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------

Dobra uciekam na razie, bo walczê z gor±czk± u synków. Jeden i drugi padaj±, wiêc czas siê mamu¶ka wzi±æ za obowi±zki a nie w³osy

---------- Dopisano o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:43 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
dobra to ja siê przyznajê do pope³nienia k±pieli rozja¶niaj±cej
po rozja¶nianiu kolor wyszed³ pomarañczowo rudy! zanim stonowa³am ca³o¶æ zrobi³am testy na pasemkach:
1. joanna go³êbi popiel
2. Inebrya 7/0+8/0 + mix fioletowy
3. Inebrya 7/0 + mix niebieski + kapeczka fioletu

W koñcu na ca³o¶æ pacnê³am Inebrya 25g 7/0 + 15g 8/0 + sporo mixa niebieskiego i kapeczka fioletu. I wysz³o tak jak widaæ. Jestem zadowolona
to kolor ju¿ po 3myciach. Bêdê kombinowaæ dalej ale póki co jest spoko. Najpierw prostowanie, które i tak wyje mi sporo koloru (tak zak³adam) a potem farbowanie na co¶ z czekolad±.
Ok. Goldika sza³ normalnie Powiem Ci tylko, ¿e na komórce w³osy by³y ró¿owawe ale na kompie koñcówki (sam dó³) mieni mi siê zieleni± jak u Mcromance. Patrzy³am pod ró¿nym kontem i widzê zieleñ...

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula ¶wietna fotka Wygl±dasz jak kosmitka Oby wysz³o ³adnie.

Goldika no rewelacja! 100 razy lepiej ni¿ w tej kolorowej têczy na g³owie! Teraz chocia¿ w miarê równomierny masz ten odcieñ. No i zdecydowanie jest to blond Nawet ³adny.
Ja na swoim monitorze widzê z³oto-czerwonawy, a wiêc bardzo ciep³o. Ale ogólnie ³adny kolorek.
A za tajemnice nale¿y ci siê lañsko! Se nic nie powie i robi! Oj ty oj ty. Masz szczê¶cie, ¿e dobrze wysz³o, bo gdyby wysz³o ¼le, to pewnie nawet by¶ siê nie przyzna³a, ¿e co¶ kombinowa³a¶ z w³osami


Morgan we¼. Mi rêce i cycki opadaj±. Tyle walki o blond i ci siê nie podoba? Dobrze, ¿e dajesz sobie jeszcze czasu, ale ju¿ ja ciê znam., Dzis mówisz 3 tygodnie, a jutro napiszesz, ¿e nie wytrzyma³a¶
Wytrzymaj. Mo¿e inne kolory ciuchów pomog±?


A u mnie szpital. Tzn. mê¿ulka zwioz³am na badanie do szpitala, bo tylko tam jest lekarz po po³udniu. Dosta³ chorobowe do koñca tygodnia. Mam nadziejê, ¿e ozdrowieje do tego czasu.
Kurde jakie to nie sprawiedliwe! To ja jestem chora i chcê, ¿eby nade mn± skakano. A ten siê wepchn±³ i to teraz ja muszê skakaæ nad nim! No ale bidulek le¿y, a w³a¶ciwie ¶pi z gor±czk±. Synek ju¿ lepiej, te¿ ¶pi.
Mi znowu gorzej, wiêc le¿ê pod kocem i napawam siê cisz±
Weronisia mam nadziejê, ¿e Wy wszyscy szybko siê wykurujecie. U mnie walka z wirusówk± u dzieciaków. Normalnie szkoda mi ich jak patrzê jak mêczy ich gor±czka.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-29, 19:38   #2512
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Jak po 18 siê okaza³o, ¿e ksi±dz to nie dzi¶ ³azi i mia³am i¶æ zrealizowaæ moje pragnienie (cieplutka k±piel i do wyrka) to przylaz³a do mamy s±siadka na ploty. Nadal siedzi, ale 40 minut temu stwierdzi³am, ¿e chrzaniê to, nie czekam a¿ polezie i posz³am siê k±paæ. Teraz mi jest cudownie, bo wesz³am do ³ó¿eczka. Jeszcze tylko herbatkê zrobiê i bêdzie miodzio

Kachula, wiem co czujesz patrz±c na swoich ch³opaków le¿±cych z gor±czk±, bo ja tak samo mam z bratem, mimo ¿e ch³opiê to skoñczy³o ju¿ 22 lata Szkoda mi go strasznie jak jest chory, ale on to zazwyczaj ma na w³asne ¿yczenie, bo przecie¿ czapka czy szalik s± passé, je¿eli nie ma trzaskaj±cego mrozu
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2014-01-29 o 19:46
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-29, 19:55   #2513
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Kachula, nie wiem co lepsze Twoja trzymaj±ca w napiêciu relacja, czy efekt koñcowy

Fajnie Ci to wysz³o. Kolor w³a¶ciwy to nam jutro w ¶wietle dziennym poka¿esz, ale wielowymiarowo¶æ koloru bardzo przypad³a mi do gustu. Ja nie za bardzo lubiê pasemka i takie tam, ale to co masz na g³owie wygl±da bardzo naturalnie i optycznie pogrubia w³osy.

Jeszcze raz zdrowia wszystkim ¿yczê. Ja dzi¶ trochê kicham i w nosie mi ¶widruje, ale siê nie dam.
__________________

Edytowane przez rumpleteazer
Czas edycji: 2014-01-29 o 19:56
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-29, 19:59   #2514
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Kachula super wysz³o. Kolor jest zupe³nie inny ni¿ sobie wyobra¿a³am, ale jest 100 razy ³adniej ni¿ by³o. Ciêcie super!
No ale w to zapuszczanie 4 -mce to chyba sama nie wierzysz Pogadamy tak za 4-6 tygodni

mcromance zazdroszczê ci tego chorowania w spokoju i samotno¶ci
U mnie troje dzieci na najwy¿szych obrotach
M±¿ chyba ju¿ umar³, bo odk±d go przywioz³am od lekarza to jeszcze nie wsta³. Gor±czkê mu mierzy³am, to jest gorzej ni¿ by³o. Ca³y czas ¶pi. Nie wiem co on bêdzie robi³ w nocy
Ja wziê³am dwie apiryny i tylko dziêki temu dzia³am. Zadzwoni³am do pracy, ¿e jutro nie przyjdê. Nie mogê przecie¿ zostawiæ synka pod opiek± tak chorego taty


Kachula ja równie¿ czekam na foty.
Goldika, na twoje fotki w ¶wietle dziennym te¿
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-29, 20:20   #2515
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Rumpleteazer, jak Kachula umyje w³osy i sama je u³o¿y, to wtedy siê oka¿e, czy to z³udzenie gêsto¶ci to zas³uga baleja¿u i dobrego ciêcia, czy tylko suszenie fryzjera. Oby to by³a zas³uga koloru i ciêcia.

Np. je¶li o mnie i moje kud³y chodzi, to sama jestem zaskoczona, bo ostatnie ciêcie wysz³o mojej fryzjerce naprawdê dobrze i w³osy wygl±daj± na gêstsze ni¿ s±. Chyba przez te 2 lata, co nie ¶cina³am wiêcej ni¿ 2-4 cm z koñców siê jej technika poprawi³a

Tobie te¿ zdrówka ¿yczê


Weronisiu, ja nie chorujê w spokoju W samotno¶ci to i owszem, ale w spokoju to nie. Sama sobie stwarzam sytuacje stresowe, bo przecie¿ za nudno by by³o, gdybym siê choæ raz dziennie nie wkurzy³a na co¶
Odno¶nie mê¿a - podetknij mu jakie¶ lusterko pod nos, jak zrobi siê na nim mgie³ka to znaczy, ¿e ¿yje A na powa¿nie to strasznie wspó³czujê sytuacji.
No i co tu du¿o gadaæ:
1. Jak facet choruje to umiera i nie mo¿e palcem ruszyæ.
2. Jak kobieta choruje to mo¿e umieraæ, ale i tak zrobi co musi, bo - patrz punkt 1.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2014-01-29 o 20:21
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-29, 20:33   #2516
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Rumpleteazer, jak Kachula umyje w³osy i sama je u³o¿y, to wtedy siê oka¿e, czy to z³udzenie gêsto¶ci to zas³uga baleja¿u i dobrego ciêcia, czy tylko suszenie fryzjera. Oby to by³a zas³uga koloru i ciêcia.
Ale tak czy siak, czy zrobi sobie fryzurê lwa czy przyliz, to takie drobno tkane pasma o zbli¿onej kolorystyce zawsze bêd± zagêszcza³y optycznie fryzurê Przyliz jednokolorowy by³by rzadszy

Cytat:
Tobie te¿ zdrówka ¿yczê
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-29, 20:38   #2517
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
Ale tak czy siak, czy zrobi sobie fryzurê lwa czy przyliz, to takie drobno tkane pasma o zbli¿onej kolorystyce zawsze bêd± zagêszcza³y optycznie fryzurê Przyliz jednokolorowy by³by rzadszy
To ja mam taki jednokolorowy Ale jest mniejszy, ni¿ jak mia³am d³u¿sze, wiêc zawsze co¶


Kurka, mnie to ³atwo zadowoliæ. Wystarczy, ¿e mi ciep³o Humor mi wróci³
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2014-01-29 o 20:39
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-29, 20:41   #2518
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
To ja mam taki jednokolorowy Ale jest mniejszy, ni¿ jak mia³am d³u¿sze, wiêc zawsze co¶
Mcromance, wesz³am w Twój album "szyde³kowe potwory". £adny ten lisek, mog³aby¶ sprzedawaæ swoje wytwory
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-29, 20:50   #2519
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Jak po 18 siê okaza³o, ¿e ksi±dz to nie dzi¶ ³azi i mia³am i¶æ zrealizowaæ moje pragnienie (cieplutka k±piel i do wyrka) to przylaz³a do mamy s±siadka na ploty. Nadal siedzi, ale 40 minut temu stwierdzi³am, ¿e chrzaniê to, nie czekam a¿ polezie i posz³am siê k±paæ. Teraz mi jest cudownie, bo wesz³am do ³ó¿eczka. Jeszcze tylko herbatkê zrobiê i bêdzie miodzio

Kachula, wiem co czujesz patrz±c na swoich ch³opaków le¿±cych z gor±czk±, bo ja tak samo mam z bratem, mimo ¿e ch³opiê to skoñczy³o ju¿ 22 lata Szkoda mi go strasznie jak jest chory, ale on to zazwyczaj ma na w³asne ¿yczenie, bo przecie¿ czapka czy szalik s± passé, je¿eli nie ma trzaskaj±cego mrozu
Jak mój m±¿. Nawet kaptur odpi±³ i w taki mróz z go³± ³epetyn± ³azi.

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula, nie wiem co lepsze Twoja trzymaj±ca w napiêciu relacja, czy efekt koñcowy

Fajnie Ci to wysz³o. Kolor w³a¶ciwy to nam jutro w ¶wietle dziennym poka¿esz, ale wielowymiarowo¶æ koloru bardzo przypad³a mi do gustu. Ja nie za bardzo lubiê pasemka i takie tam, ale to co masz na g³owie wygl±da bardzo naturalnie i optycznie pogrubia w³osy.

Jeszcze raz zdrowia wszystkim ¿yczê. Ja dzi¶ trochê kicham i w nosie mi ¶widruje, ale siê nie dam.
Dziêki. Za tê wielowymiarowo¶æ lubiê baleja¿. A gêsto¶æ to mo¿e jednak suszenie na okr±g³ej szczotce

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula super wysz³o. Kolor jest zupe³nie inny ni¿ sobie wyobra¿a³am, ale jest 100 razy ³adniej ni¿ by³o. Ciêcie super!
No ale w to zapuszczanie 4 -mce to chyba sama nie wierzysz Pogadamy tak za 4-6 tygodni

mcromance zazdroszczê ci tego chorowania w spokoju i samotno¶ci
U mnie troje dzieci na najwy¿szych obrotach
M±¿ chyba ju¿ umar³, bo odk±d go przywioz³am od lekarza to jeszcze nie wsta³. Gor±czkê mu mierzy³am, to jest gorzej ni¿ by³o. Ca³y czas ¶pi. Nie wiem co on bêdzie robi³ w nocy
Ja wziê³am dwie apiryny i tylko dziêki temu dzia³am. Zadzwoni³am do pracy, ¿e jutro nie przyjdê. Nie mogê przecie¿ zostawiæ synka pod opiek± tak chorego taty


Kachula ja równie¿ czekam na foty.
Goldika, na twoje fotki w ¶wietle dziennym te¿
Ja te¿ czego¶ innego siê spodziewa³am ale zwa¿aj±c na to co przesz³y moje w³osy to i tak dobrze wysz³o
Jeszcze raz zdrówka. Mój starszy te¿ siê przekima³ w dzieñ i teraz s³yszê jak wierci siê po ³ó¿ku zamiast spaæ.



Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Rumpleteazer, jak Kachula umyje w³osy i sama je u³o¿y, to wtedy siê oka¿e, czy to z³udzenie gêsto¶ci to zas³uga baleja¿u i dobrego ciêcia, czy tylko suszenie fryzjera. Oby to by³a zas³uga koloru i ciêcia.
Ja w³a¶nie siê bojê co jutro po spaniu bêdzie No i po pierwszym myciu
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2014-01-30 o 06:27
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-29, 20:58   #2520
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
Mcromance, wesz³am w Twój album "szyde³kowe potwory". £adny ten lisek, mog³aby¶ sprzedawaæ swoje wytwory
Dziêki za pochwa³ê, bo to by³ próbny tworek Doda³am fotki 2 cosiów, które uda³o mi siê sprzedaæ. Kucyka przypadkiem jak by³am na sta¿u i pokaza³am innym sta¿ystom, a zielonego mini-liska "na zlecenie" kumpeli.
Tylko kto wiêcej by to chcia³, bo niestety do¶æ drogo takie amigurumi wychodzi (materia³ + czas) w porównaniu do sklepowych maskotek.

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Jak mój m±¿. Nawet kaptur odpi±³ i w taki mróz z go³± ³epetyn± ³azi.
Có¿ mogê powiedzieæ, poza: FACECI !!!
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-04-03 06:39:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:45.