Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-16, 14:27   #2491
Aleksa_888
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksa_888
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 303
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez athm Pokaż wiadomość
Zostały mi 3 pieczątki do końca 2 poziomu i na tym skończę. Chyba wybiorę któryś z pyłków. Rzadko się maluję cieniami, ale jak mają je wycofać, to chcę chociaż wypróbować
pyłki już jakiś czas temu zniknęły ze stacjo
Aleksa_888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 14:30   #2492
athm
Zadomowienie
 
Avatar athm
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 445
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Aleksa_888 Pokaż wiadomość
pyłki już jakiś czas temu zniknęły ze stacjo
Moja jest mała i jeszcze są wszystkie oprócz kryształowego. Po kilka sztuk, ale na pewno jeszcze jakiś czas poleżą, bo ekspedientki twierdzą, że to niezbyt chodliwy towar
athm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 14:35   #2493
Aleksa_888
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksa_888
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 303
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez athm Pokaż wiadomość
Moja jest mała i jeszcze są wszystkie oprócz kryształowego. Po kilka sztuk, ale na pewno jeszcze jakiś czas poleżą, bo ekspedientki twierdzą, że to niezbyt chodliwy towar
fajnie, że się u Ciebie uchowały myślę, że za pieczątki jak najbardziej warto brać i wypróbować
Aleksa_888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 14:37   #2494
athm
Zadomowienie
 
Avatar athm
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 445
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Aleksa_888 Pokaż wiadomość
fajnie, że się u Ciebie uchowały myślę, że za pieczątki jak najbardziej warto brać i wypróbować
Też tak myślę Zastanawiam się nad kolorem, który pasuje do zielonych oczu i blond włosów. Ktoś coś doradzi?
athm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 15:44   #2495
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 728
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Ktoś kiedyś pytał, czy Yves Rocher testuje produkty na zwięrzętach dla rynku chińskiego. Odpowiedź brzmi tak:
"Yves Rocher oferuje niektóre ze swoich produktów w Chinach. Pragniemy potwierdzić, iż nie przeprowadzamy żadnych testów tych produktów na zwierzętach ani nie zlecamy przeprowadzania takich testów.
Jednakże władze chińskie mogą w sposób jednostronny, zlecić przetestowanie kosmetyków przed wprowadzeniem ich do sprzedaży na terenie ich kraju. Władze chińskie przeprowadzają badania w ośrodkach badawczych specjalnie przeznaczonych do takich badań. Niestety ośrodki te nie stosują metod alternatywnych, nad czym szczególnie ubolewamy, jako że od wielu lat walczymy z zadawaniem cierpienia zwierzętom.
Nie odwracamy się jednak od problemu, postanowiliśmy utrzymywać kontakty z właściwymi najwyższymi władzami chińskimi, aby uczulić je w zakresie cierpienia zwierząt i przekonać o wiarygodności i skuteczności obecnie stosowanych na rynku metod alternatywnych. Nie podzielamy zdania, iż zaprzestanie dialogu jest najlepszym sposobem na zmianę postawy i sposobu myślenia. Jest to jednakże codzienna walka, która, nad czym szczerze ubolewamy, wymaga długiego czasu, zważywszy na fakt, iż ma miejsce w kraju głęboko tradycyjnym.
"
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 16:28   #2496
201708250923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 813
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Aleksa_888 Pokaż wiadomość
Byłam dziś w stacjonarce zrealizować smsa i mailing. W sklepie spędziłam ponad 20min- jakieś 5-10min rundka po sklepie i krótka rozmowa z obsługującą Panią, reszta czasu przy kasie (nie, nie było kolejki…)

Pani się zdziwiła, że chcę zrealizować mailing podając tylko kod- powiedziała, że pierwszy raz zdarza jej się taka sytuacja i „musi iść spytać kierownika” (a ja po prostu nie mam Internetu w komórce, a w okolicy sklepu nie ma wi-fi). Wróciła, było ok. Dalej- chcę zrealizować smsa- Pani się zdziwiła, że w smsie nie ma kodu (no bo co ona ma wbić do systemu?), więc ponownie poszła do kierownika i to z moim telefonem… Aż z ciekawości zerknęłam później na wcześniejsze smsy (od lutego br. w żadnym nie było kodu). Wraca już z Panią kierownik- ta jej podaje tajemny kod, aby system przyjął ofertę z smsa, potem znów muszę podać kod z mailingu (uff, wszystko się zgadza).

W końcu przyszedł czas na pieczątki- wydałam niecałe 30zł- więc powinnam dostać 2 za zakupy i 10gratisowych.
Wchodząc do sklepu brakuje mi 14pieczątek, aby zakończyć poziom, Pani zaczyna nabijać, ale minę ma jakąś zagubioną i nie zatrzymuje się na należnych 12, tylko dobija do końca. Ja stoję i nie przeszkadzam. Pani odrywa te wszystkie przylepione karteczki z pieczątkami, wrzuca je gdzieś (nie musiałam podpisywać takiego „pokwitowania”, że odebrałam prezent za ukończenie poziomu) i idzie po wybrany przeze mnie prezent. Wraca i mówi, że musi teraz przylepić nową karteczkę z datą, aby wbić resztę pieczątek. Jeszcze jakieś pieczątki?- myślę sobie, ale stoję cicho i tylko kiwam głową. No i wstawiła jeszcze 5kolejnych (wciąż się zastanawiam, jak ona to policzyła?) Na koniec miała problem z wbiciem na kasę prezentu za ukończony poziom i druga ekspedientka musiała jej pokazać krok po kroku, co i jak.

Ogólnie Pani przemiła, parokrotnie mnie przepraszała i choć akurat się śpieszyłam, to sytuacja mnie raczej ubawiła. Ja, pomimo wielu lat z YR wciąż uczę się czegoś nowego, a Pani dopiero się odnajdywała w zawiłych zasadach YR, co nie jest łatwe, więc (jeśli, to czyta) życzę powodzenia i pozdrawiam
Kupiłaś 4 rzeczy, czy można jednocześnie zrealizowac sms i ulotke/mailing? Jednocześnie tzn podczas jednej transakcji.
201708250923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 16:38   #2497
Aleksa_888
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksa_888
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 303
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez athm Pokaż wiadomość
Też tak myślę Zastanawiam się nad kolorem, który pasuje do zielonych oczu i blond włosów. Ktoś coś doradzi?
ja mam tylko popielaty i b. mi się podoba, pasuje także do mojej urody (jasna karnacja- blond włosy, niebieskie oczy). Myślę, że do zielonych oczu może nawet bardziej pasować
Innych kolorów nie brałam, jakoś mnie nie porwały. Ale wiadomo, wszystko to rzecz gustu Jeśli tylko są też u Ciebie testery, to pomacaj, zobacz na żywo
Swego czasu Escapism przedstawiła pyłki na swoim blogu- może coś Ci to pomoże:
http://mylovelyfuschia.blogspot.com/...r-polecam.html

Cytat:
Napisane przez wredot_ka Pokaż wiadomość
Kupiłaś 4 rzeczy, czy można jednocześnie zrealizowac sms i ulotke/mailing? Jednocześnie tzn podczas jednej transakcji.
przy jednej wizycie możesz zrealizować ulotkę, smsa i mailing- od sprzedawczyni zależy czy nabije Ci to na jeden paragon czy trzy (u mnie było na jeden). ja kupiłam 2 rzeczy "na smsa" i 2 rzeczy "na mailing", aby załapać się tu i tu na gratisowe pieczątki

Edytowane przez Aleksa_888
Czas edycji: 2015-11-16 o 16:46
Aleksa_888 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-16, 17:40   #2498
c794f3216fa96d344d93a9c8b507d0f47f8f8180_61da25c290477
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 130
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Czy dzisiaj zmieniają się prezenty?
c794f3216fa96d344d93a9c8b507d0f47f8f8180_61da25c290477 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 17:47   #2499
Agnexx
Zadomowienie
 
Avatar Agnexx
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 516
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Byłam dzisiaj w stacjonarce. Ekspedientki szykowały świąteczną ekspozycję. Zrobiłam zakupy za 40 zł, dobrałam świeczniki, które zaskoczyły mnie wielkością ( są naprawdę duże). Odebrałam wisiorek na urodziny i owieczkę z ulotki. Nic szczególnego nie potrzebowałam, więc wzięłam 2 szampony ekologiczne, żel pod prysznic jabłko w karmelu, waciki. Wystawione już były zestawy świąteczne.

---------- Dopisano o 18:47 ---------- Poprzedni post napisano o 18:45 ----------

[1=c794f3216fa96d344d93a9c 8b507d0f47f8f8180_61da25c 290477;53481332]Czy dzisiaj zmieniają się prezenty?[/QUOTE]

Oferta obowiazuje do 30.11.2015r.
Agnexx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 17:47   #2500
201607121243
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 396
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Z aplikacji mobilnej:
3 pieczątki GRATIS za zakup dowolnego zestawu w koszyku. Oferta ważna do 24/12/2015
Kod: 512595

Edytowane przez 201607121243
Czas edycji: 2015-11-16 o 17:48
201607121243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 19:01   #2501
201604301932
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 145
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Ja mam popielaty pyłek i go kocham.

Szkoda, że je wycofują.
201604301932 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-16, 19:08   #2502
Black_Isabell
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 203
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Kostka do kąpieli YR... do czego można ją zastosować?

Przychodzą mi na myśl dwa pomysły:
- tradycyjny: kąpiel ciała w wannie
- mniej tradycyjny: kąpiel nóg w misce

Czy znacie jeszcze jakieś zastosowania? Jestem ciekawa opinii.
Black_Isabell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 19:48   #2503
Iryska75
Zakorzenienie
 
Avatar Iryska75
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: z kociego raju
Wiadomości: 4 716
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Black_Isabell Pokaż wiadomość
Kostka do kąpieli YR... do czego można ją zastosować?

Przychodzą mi na myśl dwa pomysły:
- tradycyjny: kąpiel ciała w wannie
- mniej tradycyjny: kąpiel nóg w misce

Czy znacie jeszcze jakieś zastosowania? Jestem ciekawa opinii.
włożyć do szafy lub do torebki, chusteczki zapachowe też wkładam do torebki. Najdłużej i najmocniej pachnie jaśminowa
Iryska75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 20:05   #2504
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Black_Isabell Pokaż wiadomość
Kostka do kąpieli YR... do czego można ją zastosować?

Przychodzą mi na myśl dwa pomysły:
- tradycyjny: kąpiel ciała w wannie
- mniej tradycyjny: kąpiel nóg w misce

Czy znacie jeszcze jakieś zastosowania? Jestem ciekawa opinii.
Do kąpieli w wannie nie dawaj, za mała jest i za słaba żeby ją poczuć
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 20:15   #2505
Black_Isabell
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 203
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Iryska75 Pokaż wiadomość
włożyć do szafy lub do torebki, chusteczki zapachowe też wkładam do torebki. Najdłużej i najmocniej pachnie jaśminowa
O, niezły pomysł

---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
Do kąpieli w wannie nie dawaj, za mała jest i za słaba żeby ją poczuć
Nie daję, bo... nie mam wanny

Zużywam kostkę do kapieli stóp, ale zastanawiam się nad innymi zastosowaniami
Black_Isabell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 21:00   #2506
aniaprze
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 251
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Junebug Pokaż wiadomość
... To moje odczucia ale najbardziej niezadowolona jestem z tego, że zamiast tuszu VV- przysługującego z Krok3 - dostałam płyn dwufazowy do demakijażu
Czy mogłabyś napisać jak się skończyła ta historia z tuszem VV? Jestem bardzo ciekawa, ponieważ chciałam zrobić zamówienie z kodem KROK3 specjalnie dla tego tuszu. Jeśli go nie ma jako prezent to zrezygnuję zamówienia
aniaprze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-17, 05:36   #2507
dianor
Rozeznanie
 
Avatar dianor
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 943
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Od teraz do środy, do zamówienia online otrzymać możesz:

Rewitalizujący roll-on pod oczy lub Wodę perfumowaną Quelques Notes d’Amour.


Kod promocyjny: AMOUR
Prezent otrzymasz gdy Twoje zamówienie przekroczy 119 zł. Z promocji można skorzystać tylko raz


Kod promocyjny: ELIX79
Prezent otrzymasz gdy Twoje zamówienie przekroczy 119 zł. Z promocji można skorzystać tylko raz
dianor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-17, 05:55   #2508
athm
Zadomowienie
 
Avatar athm
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 445
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez aniaprze Pokaż wiadomość
Czy mogłabyś napisać jak się skończyła ta historia z tuszem VV? Jestem bardzo ciekawa, ponieważ chciałam zrobić zamówienie z kodem KROK3 specjalnie dla tego tuszu. Jeśli go nie ma jako prezent to zrezygnuję zamówienia
Nie wiem jak się skończyła historia Junebug, ale tusze VV czarne są już dostępne. Ostatnio zapisałam się na newsletter z nowego maila i dostałam ofertę KROK3 z tuszem gratis. Dodaje się do koszyka, wskakuje na potwierdzenie zamówienia, więc raczej nie mają wyjścia i muszą go dać. Albo dosłać, jak nie dadzą od razu

---------- Dopisano o 06:55 ---------- Poprzedni post napisano o 06:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Aleksa_888 Pokaż wiadomość
ja mam tylko popielaty i b. mi się podoba, pasuje także do mojej urody (jasna karnacja- blond włosy, niebieskie oczy). Myślę, że do zielonych oczu może nawet bardziej pasować
Innych kolorów nie brałam, jakoś mnie nie porwały. Ale wiadomo, wszystko to rzecz gustu Jeśli tylko są też u Ciebie testery, to pomacaj, zobacz na żywo
Swego czasu Escapism przedstawiła pyłki na swoim blogu- może coś Ci to pomoże:
http://mylovelyfuschia.blogspot.com/...r-polecam.html
Bardzo dziękuję za radę i linka Chyba skuszę się właśnie na popielaty, a jak mi się spodoba jakiś inny kolor, to może dokupię, póki są
athm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-17, 06:15   #2509
aniaprze
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 251
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez athm Pokaż wiadomość
Nie wiem jak się skończyła historia Junebug, ale tusze VV czarne są już dostępne. Ostatnio zapisałam się na newsletter z nowego maila i dostałam ofertę KROK3 z tuszem gratis. Dodaje się do koszyka, wskakuje na potwierdzenie zamówienia, więc raczej nie mają wyjścia i muszą go dać. Albo dosłać, jak nie dadzą od razu [COLOR="Silver"]
O, dzięki, to mnie pocieszyłaś
aniaprze jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-17, 07:46   #2510
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 376
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez maddzia007 Pokaż wiadomość
Ja za niedługo też będę musiała wybrać jakiś prezent za 3 poziom i kompletnie nie mam pomysłu, w sumie to żałuje że nie skończyłam na drugim. Doradzicie co warto sobie wybrać?
Ja już też nie będę robiła trzeciego poziomu jak zwykle, bo potem mam problem, by coś wziąć. Ostatnio wzięłam korektor na plamy pigmentacyjne, wcześniej krem So Elixir. Do perfum trzeba sporo dopłacać, więc średnio się to opłaca.
Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Ktoś kiedyś pytał, czy Yves Rocher testuje produkty na zwięrzętach dla rynku chińskiego. Odpowiedź brzmi tak:
"Yves Rocher oferuje niektóre ze swoich produktów w Chinach. Pragniemy potwierdzić, iż nie przeprowadzamy żadnych testów tych produktów na zwierzętach ani nie zlecamy przeprowadzania takich testów.
Jednakże władze chińskie mogą w sposób jednostronny, zlecić przetestowanie kosmetyków przed wprowadzeniem ich do sprzedaży na terenie ich kraju. Władze chińskie przeprowadzają badania w ośrodkach badawczych specjalnie przeznaczonych do takich badań. Niestety ośrodki te nie stosują metod alternatywnych, nad czym szczególnie ubolewamy, jako że od wielu lat walczymy z zadawaniem cierpienia zwierzętom.
Nie odwracamy się jednak od problemu, postanowiliśmy utrzymywać kontakty z właściwymi najwyższymi władzami chińskimi, aby uczulić je w zakresie cierpienia zwierząt i przekonać o wiarygodności i skuteczności obecnie stosowanych na rynku metod alternatywnych. Nie podzielamy zdania, iż zaprzestanie dialogu jest najlepszym sposobem na zmianę postawy i sposobu myślenia. Jest to jednakże codzienna walka, która, nad czym szczerze ubolewamy, wymaga długiego czasu, zważywszy na fakt, iż ma miejsce w kraju głęboko tradycyjnym.
"
No, niestety to jest ta druga strona medalu Również nad tym ubolewam, w ogóle testowanie na zwierzętach uważam za okrutne barbarzyństwo, a niestety kosmetyki i chemię kupuję nieświadomie.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-17, 07:55   #2511
Sharlottka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 228
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Szkoda, że YR lekceważy kwestie etyczne. Podobno założyciel marki bardzo dbał o kwestie ekologii, nietestowania na zwierzętach itp. To się zmieniło wraz z nastaniem nowego zarządu. Niby producenci kosmetyków na rynek chiński jak jeden mąż deklarują, że zabiegają o zmiany w tamtejszym prawie, ale jakoś efektów nie widać.

Ja szczerze mówiąc mam dylemat, bo bardzo lubię zapachy z YR, a z drugiej strony jeśli mogę wybrać kosmetyki firmy naprawdę nietestującej na zwierzętach, to chyba jednak wolę to zrobić.
Sharlottka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-17, 08:10   #2512
Giwejra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 184
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez dianor Pokaż wiadomość
Od teraz do środy, do zamówienia online otrzymać możesz:

Rewitalizujący roll-on pod oczy lub Wodę perfumowaną Quelques Notes d’Amour.


Kod promocyjny: AMOUR
Prezent otrzymasz gdy Twoje zamówienie przekroczy 119 zł. Z promocji można skorzystać tylko raz


Kod promocyjny: ELIX79
Prezent otrzymasz gdy Twoje zamówienie przekroczy 119 zł. Z promocji można skorzystać tylko raz
Czy podali jaka jest pojemność tej wody? Po dodaniu do koszyka nie ma takiej informacji.
Giwejra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-17, 08:10   #2513
201607121243
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 396
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Giwejra Pokaż wiadomość
Czy podali jaka jest pojemność tej wody? Po dodaniu do koszyka nie ma takiej informacji.
W mailu jest informacja o wartości prezentu 132 zł, więc pewnie 30 ml.
201607121243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-17, 08:14   #2514
201604131205
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 135
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez empress_ Pokaż wiadomość
W mailu jest informacja o wartości prezentu 132 zł, więc pewnie 30 ml.
W mejlu pisze, że to 30ml
201604131205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-17, 09:45   #2515
xNieTakaAnielicax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 16
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

oferty urodzinowe z 1 strony mają wysyłkę gratis od 70 czy 110 ?
xNieTakaAnielicax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-17, 09:55   #2516
201607121243
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 396
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez xNieTakaAnielicax Pokaż wiadomość
oferty urodzinowe z 1 strony mają wysyłkę gratis od 70 czy 110 ?
Te z 1-szej strony mają wysyłkę gratis od 70 zł, przecież jest napisane.
201607121243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-17, 10:12   #2517
xNieTakaAnielicax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 16
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez empress_ Pokaż wiadomość
Te z 1-szej strony mają wysyłkę gratis od 70 zł, przecież jest napisane.
tylko ze na blankietach zamówienia ze zdjęć jest napisane ze od 110 jest darmowa przesyłka stąd moje pytanie
xNieTakaAnielicax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-17, 10:18   #2518
201607121243
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 396
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez xNieTakaAnielicax Pokaż wiadomość
tylko ze na blankietach zamówienia ze zdjęć jest napisane ze od 110 jest darmowa przesyłka stąd moje pytanie
Aaaa, o to chodzi . Bo na blankietach numer oferty ma inne cyfry na końcu. Jak zmieni się ostatnie cyfry na 06 to wtedy wysyłka jest gratis od 70 zł (oferta się nie zmienia).
201607121243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-17, 10:24   #2519
xNieTakaAnielicax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 16
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez empress_ Pokaż wiadomość
Aaaa, o to chodzi . Bo na blankietach numer oferty ma inne cyfry na końcu. Jak zmieni się ostatnie cyfry na 06 to wtedy wysyłka jest gratis od 70 zł (oferta się nie zmienia).
acha dzięki wielkie za pomoc
xNieTakaAnielicax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-17, 10:31   #2520
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Skonczyła mi się baza rozswietlająca i to nagle wszystko zostało na ściankach i nie było widać aż tak dużego ubytku. Jeszcze mam na 2 razy tylko a jasna na razie za jasna..

Coś muszę zamówić ale nie mogę się zdecydować z jakiej oferty. Dylematy współczesnej kobiety
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-11 13:41:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:24.