Br±zowow³ose farbowane cz. VI :) - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2014-01-29, 21:05   #2521
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja siê w³a¶nie siê bojê co jutro po spaniu bêdzie No i po pierwszym myciu
Na razie to siê ciesz, a nie bój na zapas

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Tylko kto wiêcej by to chcia³, bo niestety do¶æ drogo takie amigurumi wychodzi (materia³ + czas) w porównaniu do sklepowych maskotek.
Niestety przy zalewie chiñszczyzny rêkodzie³o nie ma brania ze wzglêdu na cenê. Ale czasem co¶ tam mo¿na opchn±æ a widzê, ¿e masz talent.
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-29, 21:18   #2522
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
Niestety przy zalewie chiñszczyzny rêkodzie³o nie ma brania ze wzglêdu na cenê. Ale czasem co¶ tam mo¿na opchn±æ a widzê, ¿e masz talent.
Ha, chiñszczyzna to s³owo klucz wszêdzie. Ja du¿o za te "maskotki" nie bra³am, bo za kuca 20, a za zielonego liska-brelok 14 mi kole¿anka wcisnê³a. Ale jak mo¿na kupiæ s³odkie, puchate co¶ za mniej to ludzie kupi± za mniej.
A opchniêcie tego by siê op³aca³o, gdybym np. mia³a jakiego¶ bloga z tymi gówienkami i oferowa³a sprzeda¿, ewentualnie robienie na zamówienie. Ale mo¿e siê okazaæ, ¿e ja w materia³y w³adujê kupê kasy, bo dobra, bezpieczna dla ma³ych dzieci we³na trochê kosztuje, a chêtnych nie bêdzie.
Szybciej bym siê mog³a wzi±æ np. za szycie takich maskotek, ale w ca³ym mie¶cie nie ma nikogo, kto mo¿e naprawiæ maszynê do szycia mojej mamy (stary model po PRL-owski)

Tak wiêc talent mo¿na mieæ, ale jak nie ma ¶rodków finansowych na start, to nic z tego nie bêdzie.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-29, 21:22   #2523
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Kachula opis farbowania genialny a fotka podoba mi siê najbardziej druga

co do moich w³osów to muszê je zafarbowaæ ju¿ na jednolity kolor ale kompletnie nie wiem na jaki chyba najbezpieczniej naturami?
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-29, 21:30   #2524
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
co do moich w³osów to muszê je zafarbowaæ ju¿ na jednolity kolor ale kompletnie nie wiem na jaki chyba najbezpieczniej naturami?
Bior±c pod uwagê to jak ci farby lubi± wychodziæ z³otawo i to, ¿e rozja¶nia³a¶ to tak, natura powinna byæ najbezpieczniejsza.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-29, 21:54   #2525
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

kurde ale jaki poziom :/ 7? akurat mi siê skoñczy³a. Wiêc nie wiem czy teraz kupowaæ 7 czy 6? a mo¿e te dwa zmieszaæ? mam 8 ale to za jasne ¿eby wyrównaæ.

---------- Dopisano o 22:54 ---------- Poprzedni post napisano o 22:49 ----------

mêcz±ce jest schodzenie do ja¶niejszego koloru ale nie ¿a³ujê i tak.
Jak ogl±dam fotki w tych prawie czarnych to wygl±dam na 10lat starsz± i zmêczon± ¿yciem.
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-29, 22:01   #2526
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
kurde ale jaki poziom :/ 7? akurat mi siê skoñczy³a. Wiêc nie wiem czy teraz kupowaæ 7 czy 6? a mo¿e te dwa zmieszaæ? mam 8 ale to za jasne ¿eby wyrównaæ.

---------- Dopisano o 22:54 ---------- Poprzedni post napisano o 22:49 ----------

mêcz±ce jest schodzenie do ja¶niejszego koloru ale nie ¿a³ujê i tak.
Jak ogl±dam fotki w tych prawie czarnych to wygl±dam na 10lat starsz± i zmêczon± ¿yciem.
Ja uwa¿am, ¿e mo¿e zmieszaæ 7 z 6, bo sama 7 by³a ci za jasna i ewentualnie dodaæ trochê mixa niweluj±cego, co ci tam mocniej nie odpowiada w odcieniu.
Chocia¿ teraz masz ja¶niej, wiêc mo¿e sama 7 z mixem by starczy³a? Hm...
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-30, 06:43   #2527
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula opis farbowania genialny a fotka podoba mi siê najbardziej druga

co do moich w³osów to muszê je zafarbowaæ ju¿ na jednolity kolor ale kompletnie nie wiem na jaki chyba najbezpieczniej naturami?
Na pewno same natury teraz, przynajmniej na pierwsze farbowanie.

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
kurde ale jaki poziom :/ 7? akurat mi siê skoñczy³a. Wiêc nie wiem czy teraz kupowaæ 7 czy 6? a mo¿e te dwa zmieszaæ? mam 8 ale to za jasne ¿eby wyrównaæ.

---------- Dopisano o 22:54 ---------- Poprzedni post napisano o 22:49 ----------

mêcz±ce jest schodzenie do ja¶niejszego koloru ale nie ¿a³ujê i tak.
Jak ogl±dam fotki w tych prawie czarnych to wygl±dam na 10lat starsz± i zmêczon± ¿yciem.
W³a¶nie dlatego do jasnych wracam. Po trzydziestce i przy ma³ych dzieciach ciemne w³osy robi³y ze mnie zombie, dobrze wygl±da³am z makija¿em ale malowaæ siê non stop to tez nie dla mnie.
A jakie farby masz? Jak masz 6 to mo¿e z 8? Po prostu trochê ósemki na rozja¶nienie 6 i wyjdzie co¶ ala 7 ale pewnie ciut ciemniejsze jak 8 dodasz nie za du¿o.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-01-30, 07:31   #2528
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Dziewczyny jest rudawo. No ale to efekt zmieszania blondu z tym co mia³am, a tamto by³o rude Wygl±da momentami na bezowe co¶ a do tego jaki¶ czas temu d±¿y³am. Jest do¶æ ciep³o a nie ch³odno ale zniosê to dla dobra w³osów. Najwa¿niejsze pozbyæ siê zieleni do koñca i zapuszczaæ brzydkie odrosty jak najd³u¿ej.

Rudo¶æ nie przeszkadza mi zbytnio, bo wiem, ¿e tak jak kiedy¶ cierpliwo¶ci± uzyskam u fryzjerki to co chcê - platynkê
Teraz zapuszczanie i dbanie o w³osy.

Dzi¶ z rana obstryka³am siê i mata i patrzta Mo¿ecie zobaczyæ nawet jeszcze resztki zieleni na koñcach w³osów.

A tam! Jestem ju¿ blond! I m±¿ to potwierdzi³, to znaczy, ¿e jestem naprawdê blond.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg j.jpg (56,3 KB, 21 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg jj.jpg (44,2 KB, 20 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg jjj.jpg (71,6 KB, 16 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg jk.jpg (45,4 KB, 15 za³adowañ)
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2014-01-30 o 07:33
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-30, 08:20   #2529
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny jest rudawo. No ale to efekt zmieszania blondu z tym co mia³am, a tamto by³o rude Wygl±da momentami na bezowe co¶ a do tego jaki¶ czas temu d±¿y³am. Jest do¶æ ciep³o a nie ch³odno ale zniosê to dla dobra w³osów. Najwa¿niejsze pozbyæ siê zieleni do koñca i zapuszczaæ brzydkie odrosty jak najd³u¿ej.

Rudo¶æ nie przeszkadza mi zbytnio, bo wiem, ¿e tak jak kiedy¶ cierpliwo¶ci± uzyskam u fryzjerki to co chcê - platynkê
Teraz zapuszczanie i dbanie o w³osy.

Dzi¶ z rana obstryka³am siê i mata i patrzta Mo¿ecie zobaczyæ nawet jeszcze resztki zieleni na koñcach w³osów.

A tam! Jestem ju¿ blond! I m±¿ to potwierdzi³, to znaczy, ¿e jestem naprawdê blond.
Fajnie masz obciête w³oski ciekawe jak bêd± wygl±daæ bez modelowania?
To teraz zapuszczasz i odrosty bêdziesz robiæ u fryzjera?
My¶la³am tylko ¿e bêdziesz ja¶niejsza Ile czasu mia³a¶ rozja¶niacz na g³owie? Ca³o¶æ faktycznie bardzo ciep³a.No ale wiadomo, ¿eby uzyskaæ ch³odny kolor rozja¶niaczem to trzeba wszystkie barwniki z w³osa wyci±gn±æ ³±cznie z tymi które siê najlepiej trzymaj± czyli ¿ó³to rudymi.

No i ja nadal mam najja¶niejsze kud³y w naszym w±tku wczoraj by³am na si³ce, ustali³am z trenerem plan na 6 tygodni i jestem z tego powodu tak szczê¶liwa ¿e nie my¶lê o w³osach
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-30, 08:46   #2530
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Fajnie masz obciête w³oski ciekawe jak bêd± wygl±daæ bez modelowania?
To teraz zapuszczasz i odrosty bêdziesz robiæ u fryzjera?
My¶la³am tylko ¿e bêdziesz ja¶niejsza Ile czasu mia³a¶ rozja¶niacz na g³owie? Ca³o¶æ faktycznie bardzo ciep³a.No ale wiadomo, ¿eby uzyskaæ ch³odny kolor rozja¶niaczem to trzeba wszystkie barwniki z w³osa wyci±gn±æ ³±cznie z tymi które siê najlepiej trzymaj± czyli ¿ó³to rudymi.

No i ja nadal mam najja¶niejsze kud³y w naszym w±tku wczoraj by³am na si³ce, ustali³am z trenerem plan na 6 tygodni i jestem z tego powodu tak szczê¶liwa ¿e nie my¶lê o w³osach
Pisa³am wcze¶niej, ¿e z 20min góra 30min siedzia³am, bo ze wzglêdu na stan w³osów fryzjerka ba³a siê aby siê nie pokruszy³y. Dlatego jak kaza³a mi wstaæ i i¶æ do umywalki siê zdziwi³am (co tak krótko). Poza tym czas skrócony bo siedzia³am z foli±, wiêc to przyspiesza zawsze uzyskanie jakiego¶ ja¶niejszego koloru. Po tak krótkim czasie by³am zdziwiona efektem i tak.
Co do w³osów to ciêcie jak dawniej, no ciut krócej ze wzglêdu na zielonkê ale przebolejê. Dzi¶ za to chodzê i ci±gle ogl±dam siê w lustrze, wiêc chyba zmiana na dobre
Co do odrostów to na pewno tylko fryzjer fryzjerka powiedzia³a, ¿e obecnie mo¿emy d±¿yæ do jednolitego blondu a ja siê zastanawiam... Czy na pewno chcê ca³y jasny blond czy jednak jaki¶ dwukolorowy baleja¿. Mo¿e waliæ bêdê ca³y blond, a jak co¶ to zawsze ciemniejszego mo¿na dodaæ.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2014-01-30 o 08:50
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-30, 09:05   #2531
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wiza¿ankowo
Wiadomo¶ci: 35 290
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)



Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Cieszê siê, ¿e siê nie obrazi³a¶
Co do pigmentacji, to ty mia³a¶ j± zrobiæ. Jedynie wziê³a¶ za ciemn± farbê. Tylko tu pope³ni³a¶ b³±d. A pigmentacja u ciebie by³a konieczna, chyba ¿e juz zapomnia³a¶ jak szybko ci sie kolor wyp³ukiwa³ do beznadziejnego odcienia?
No trudno, wziê³a¶ za ciemn±. Teraz spójrz na to z innej strony: Wreszcie masz równomierny b³yszcz±cy kolor, ¿adnych prze¶witów, plam itp. Teraz w³osy wygl±daj± porz±dnie, zadbanie.
A do koloru siê przyzwyczaisz Przy du¿ych zmianach zawsze jest najpierw szok i w±tpliwo¶ci.
Ubieraj jasne bluzki. Albo zak³adaj apaszki na szyjê. Ja musia³am zrezygnowaæ z granatu, br±zu i czerni. Musia³am dokupiæ jasne kremowe, szare, delikatnie ró¿owe, b³êkitne. I od razu jest lepiej
Sprawd¼ w jakich kolorach lepiej siê czujesz i tych sie trzymaj. A zobaczysz, ¿e polubisz swój nowy kolor w³osów.

A mój syncio nadal biedniutki. Nosz kurcze, co paskudztwo to zapalenie spojówek Ale widaæ, ¿e antybiotyk ju¿ dzia³a, bo rano oczy nie by³y sklejone. Opuchlizna nadal jest i s± czerwone jak u królika. Ale widaæ, ¿e jest lepiej
Wczoraj walczyli¶my z nim co 2 godziny, bo zakrapianie oczu, to by³a istna wojna i ryk na ca³± okolicê. Dzi¶ ja idê do pracy, a tatu¶ musi siê z nim pomêczyæ

Mi³ego dnia babeczki te zadowolone z koloru i te niezadowolone
Pamietam jak mi sie kolor wyplukiwal do odcienia koloru sraczki ale teraz jest naprawdê ciemno.... I wlasnie nie jest super rowno bo na odrostach widzê po¶wiatê br±zu (6.0) a na reszcie nie

Jedynie z czym sie zgodzê- to wlosy sa blyszczace, nigdy takich nie mialam. Ale czuje sie taka blada!!

Plusem jest to, ze moge znowu nosiæ czerwieñ

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
Asmenaa, nikt nie ka¿de Ci myæ g³owy 5x dziennie. Po prostu staraj siê myæ j± czê¶ciej, je¿eli wola³aby¶ mieæ ja¶niejsze w³osy (i najlepiej szamponem przeciw³upie¿owym, a co jaki¶ czas z ³y¿eczk± sody). A Ty po tej pigmentacji robi³a¶ tradycyjne farbowanie z oxy, czy tylko pigmentacjê?
Zrobi³am krok po kroku wed³ug instrukcji z bloga mysi...

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
To podobnie jak u mnie Chyba mnie zarazi³a¶

No ale koniec u¿alania. Trza i¶æ do roboty
A teraz ja jestem chora i muszê i¶æ do pracy buuu
__________________
¦nij, piesku ¶nij…
w snach jest zawsze piêknie
Ciep³y dom, miejsca do¶æ
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkaæ siê
potarmosiæ uszy
lub razem na spacer znowu gdzie¶ wyruszyæ
Lecz dzi¶ sobie ¶nij



Ma³ymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-30, 09:07   #2532
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Pisa³am wcze¶niej, ¿e z 20min góra 30min siedzia³am, bo ze wzglêdu na stan w³osów fryzjerka ba³a siê aby siê nie pokruszy³y. Dlatego jak kaza³a mi wstaæ i i¶æ do umywalki siê zdziwi³am (co tak krótko). Poza tym czas skrócony bo siedzia³am z foli±, wiêc to przyspiesza zawsze uzyskanie jakiego¶ ja¶niejszego koloru. Po tak krótkim czasie by³am zdziwiona efektem i tak.
Co do w³osów to ciêcie jak dawniej, no ciut krócej ze wzglêdu na zielonkê ale przebolejê. Dzi¶ za to chodzê i ci±gle ogl±dam siê w lustrze, wiêc chyba zmiana na dobre
Co do odrostów to na pewno tylko fryzjer fryzjerka powiedzia³a, ¿e obecnie mo¿emy d±¿yæ do jednolitego blondu a ja siê zastanawiam... Czy na pewno chcê ca³y jasny blond czy jednak jaki¶ dwukolorowy baleja¿. Mo¿e waliæ bêdê ca³y blond, a jak co¶ to zawsze ciemniejszego mo¿na dodaæ.
A to wybacz niedoczytalam bo pisze z telefonu To faktycznie krótko. A przecie¿ jak z ni± uzgadnialas to mia³o byæ dlugo a na s³abej wodzie prawda? Nie dziwiê siê ¿e na 9% siê ba³a bo przecie¿ na takiej wodzie nie powinno siê wogole dawaæ rozjasniacza na folie
D³ugo¶æ jest super taka jak masz teraz a to cieniowanie spowodowa³o ¿e masz trzy razy tyle w³osów
Czyli schodzisz teraz pasemkami stopniowo do platynki
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-30, 09:22   #2533
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
JESTEM PO!!!!

Dziewczyny dzia³o siê sporo. Ogólnie nie mam po³owy w³osów Ale od pocz±tku.

Fryzjerka standard baleja¿ ponoæ na niskiej wodzie ale ja ukradkiem spojrza³am na butlê jak± odstawi³a i tam chyba by³o 9%
Siedzia³am chyba z 20minut? No kurde nie wiem ale krótko. Posz³am zmywaæ i patrzê na twarz fryzjerki a ona: http://24.media.tumblr.com/ae1cacefb...jfmao1_500.gif
Na to druga fryzjerka podskoczy³a i patrzy: http://media.tumblr.com/tumblr_lwg6cwaMzA1qzjix8.gif
I s³yszê: "kurde... Ania z Zielonego Wzgórza" Mia³am na koñcach i tak do po³owy ponoæ to: http://favimages.com/wp-content/uplo...tion-funny.gif

Uspokajam fryzjerkê, ¿e nie ma problemu mo¿emy podci±æ trochê w³osów jeszcze a ona do mnie: To bêdzie raczej sporo w³osów...

Ogólnie moje kosmyki od do³u tak ró¿nymi d³ugo¶ciami w górê by³y normalnie zielone jak cholera! Normalnie w ¿yciu tak zielonych w³osów nie widzia³am chyba, ¿e jak gif powy¿ej.
Zaczê³y¶my podcinanie a ja zamiast martwiæ siê o d³ugo¶æ w³osów napawa³am siê jasnym czubkiem g³owy jak g³upia. Ogólnie skoñczy³am na tym, ¿e próbowa³y¶my ogarn±æ sk±d ta zieleñ, czemu na tylko po³owie w³osów i wtedy pojê³am co mo¿e byæ: http://i.imgur.com/HurrjOo.gif
Ta d³ugo¶æ w³osów co zosta³a ¶ciêta, poza ró¿nymi farbami mia³a na sobie jaki¶ czas temu henne! Od czasu henny w³a¶nie tak podros³y mi w³osy, ¿e to co by³o na dole to w³a¶nie to! Musia³a byæ henna bo inaczej nie wiem jak wyt³umaczyæ tak wrednie wychodz±c± zieleñ tylko do po³owy g³owy?

Ogólnie mam fryzurê podobn± do tej co kiedy¶ nosi³am i pocieniowane w³osy. Jedynie co mi siê nie podoba to ta moja grzywka, która tu nie pasuje. Kolor jest do¶æ ciep³y ale nie przeszkadza mi to tak, bo stopniowo teraz bêdê robiæ ja¶niej po odrostach. Nigdy wiêcej kombinowania blondu na w³asn± rêkê.
A teraz najwa¿niejsze. Foty. Kolor wychodzi dziwnie w ¶wietle lamp, wiêc jutro powtórzê sesjê przy ¶wietle dziennym i przy oknie. Mata i patrzta

Pierwsze foty przed wyj¶ciem do fryzjerki. Mój dziwny zielono bury kolor i mega przet³uszczone w³osy

Za³±cznik 5561254

Za³±cznik 5561255

Za³±cznik 5561256

A to ju¿ po, co lampa inny kolor:

Za³±cznik 5561257

Za³±cznik 5561258

Za³±cznik 5561259
Kachula, ¶wietny kolor
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-30, 09:23   #2534
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Morgan jak dopinki sie sprawdzaja? wlasnie znajoma na fb wrzucila fotke w dlugasnych wlosach i bylam pewna, se to jej ale ktos zyczliwy napisal w komentarzu, ze calkiem spoko te dopinki wygladaja

Kachula grunt, ze jest zadowolona! bedzie juz tylko lepiej
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-30, 09:26   #2535
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
A to wybacz niedoczytalam bo pisze z telefonu To faktycznie krótko. A przecie¿ jak z ni± uzgadnialas to mia³o byæ dlugo a na s³abej wodzie prawda? Nie dziwiê siê ¿e na 9% siê ba³a bo przecie¿ na takiej wodzie nie powinno siê wogole dawaæ rozjasniacza na folie
D³ugo¶æ jest super taka jak masz teraz a to cieniowanie spowodowa³o ¿e masz trzy razy tyle w³osów
Czyli schodzisz teraz pasemkami stopniowo do platynki
wiesz co ona ogl±da³a te w³osy przed baleja¿em, podcina³a i stale przegl±da³a. Wtedy dobra³a wodê. Nie wyobra¿am sobie znowu gêstego baleja¿u bez foliowania. Ale wyj±tkowo mnie pilnowa³a, przerywa³a co chwilê farbowanie drugiej klientki aby upewniæ siê co do rozja¶nienia nawet podczas tylko tych 20-30min. Poza tym moje w³osy maj± tak wytrawiony pigment, ¿e szybko rozja¶nia³y siê teraz. D³ugo¶æ spoko, stara³a siê mi nie skracaæ du¿o ale przez zielonkê musia³a, bo bym mia³a d³u¿sze ale tak samo ¶ciête. jedynie co to z przodu mi siê nie podoba. G³ównie przez grzywkê i zbyt krótkie pasma do brody. No ale zieleñ tu by³a wysoko i tak musia³am podci±æ. Odro¶nie
I tak, teraz d±¿ê do tego co mia³am.

W³a¶nie siê umalowa³am jak dawniej przy blondzie i normalnie ci±gle siê przegl±dam. Podobam siê sobie to chyba ok?
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2014-01-30 o 09:27
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-30, 09:29   #2536
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
Morgan jak dopinki sie sprawdzaja? wlasnie znajoma na fb wrzucila fotke w dlugasnych wlosach i bylam pewna, se to jej ale ktos zyczliwy napisal w komentarzu, ze calkiem spoko te dopinki wygladaja

Kachula grunt, ze jest zadowolona! bedzie juz tylko lepiej
Nie noszê ich wcale nie mam rano czasu ¿eby je dopinaæ

Samo dopiêcie to chwila ALE ¿eby to dobrze wygl±da³o to wlosy musz± byæ proste a nie powyginane po nocy...
A jak tam æwiczenia? ?? Steperek nadal?
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-30, 09:29   #2537
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Kachula no i co z tego, ¿e jest ciep³o. Jest ³adnie Widaæ jeszcze zieleñ i rudo¶æ, ale jest sto razy lepiej ni¿ mia³a¶. A te pasemka s± ¶liczne! Uwielbiam pasemka

Co do koloru w³osów i wieku,,,, ja tu jestem najstarsza i najciemniejsza Ca³e ¿ycie by³am jasn± blondynk±, a na staro¶æ jestem ciemna, bo blond mnie postarza³.

Asmenaa zdrówka ¿yczê.
A co do koloru, to postaraj siê wreszcie o jak±¶ fotê. Jeste¶ jedyn± osob± na w±tku, która nie pokazuje swoich w³osów A mo¿e twoje w³osy wcale nie s± takie ciemne jak piszesz

Morgan jak to mi³o, ¿e witasz kolejny dzieñ bez zmiany decyzji Tak trzymaj

mcromance ¿yjesz?
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-30, 09:32   #2538
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Nie noszê ich wcale nie mam rano czasu ¿eby je dopinaæ

Samo dopiêcie to chwila ALE ¿eby to dobrze wygl±da³o to wlosy musz± byæ proste a nie powyginane po nocy...
A jak tam æwiczenia? ?? Steperek nadal?
codziennie stepperek po 45-50min. czasami z synkiem na rekach bo mu sie podoba bujanie. za jakis czas zaczne pewnie cwiczc jillian albo cos ale poki co psychicznie mam ochote tylko na stepper. odstresowuje mnie.
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-30, 09:33   #2539
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ

W³a¶nie siê umalowa³am jak dawniej przy blondzie i normalnie ci±gle siê przegl±dam. Podobam siê sobie to chyba ok?
No wreszcie jeste¶ zadowolona Chyba pierwszy raz odk±d ciê znam

Ja te¿ jestem zadowolona Uwielbiam mój kolor i siebie w nim Malujê siê zawsze i nie wyobra¿am sobie nawet zej¶c do piwnicy bez makija¿u Ale bez makija¿u te¿ nie jest ¼le, mimo ¿e mam jasn± oprawê oczu. A w blondzie bez makija¿u to by³a masakra. Tak wiêc u mnie br±z jest na du¿y plus. Ale siê nie zarzekam, ¿e kiedy¶ znowu nie bêdê blondynk± w pasemkach, bo te¿ je uwielbia³am
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-30, 09:37   #2540
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula no i co z tego, ¿e jest ciep³o. Jest ³adnie Widaæ jeszcze zieleñ i rudo¶æ, ale jest sto razy lepiej ni¿ mia³a¶. A te pasemka s± ¶liczne! Uwielbiam pasemka

Co do koloru w³osów i wieku,,,, ja tu jestem najstarsza i najciemniejsza Ca³e ¿ycie by³am jasn± blondynk±, a na staro¶æ jestem ciemna, bo blond mnie postarza³.

Asmenaa zdrówka ¿yczê.
A co do koloru, to postaraj siê wreszcie o jak±¶ fotê. Jeste¶ jedyn± osob± na w±tku, która nie pokazuje swoich w³osów A mo¿e twoje w³osy wcale nie s± takie ciemne jak piszesz

Morgan jak to mi³o, ¿e witasz kolejny dzieñ bez zmiany decyzji Tak trzymaj

mcromance ¿yjesz?
to jak moje tesciowka. ma czarne wlosy i wyglada w nich genialnie.jej siostra nosi jasny blond i wyglada starzej od niej. wiec nie ma reguly ze ciemne postarza, jasne odmladza

---------- Dopisano o 10:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------

kurcze wszyscy mi mowia, ze nie pasuje mi ten kolor z gory wlosow ten chlodny blond. ze przy mojej zoltej twarzy lepiej mi w cieplejszych albo chociaz naturalnym, a nie wychladzanym dodatkowo :/
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-30, 09:40   #2541
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Nie noszê ich wcale nie mam rano czasu ¿eby je dopinaæ

Samo dopiêcie to chwila ALE ¿eby to dobrze wygl±da³o to wlosy musz± byæ proste a nie powyginane po nocy...
A jak tam æwiczenia? ?? Steperek nadal?
Ja tez kiedy¶ zastanawialam sie nad kupnem dopinek, taka by³am zrozpaczona po scieciu w³osów wiec ca³kowicie Ciê rozumiem
Jednak uzna³am ze ciê¿ko bêdzie dobraæ kolor i nie bêdê miala czasu ich dopinac i w efekcie zosta³am ze swoimi str±kami
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-30, 09:45   #2542
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
Ja tez kiedy¶ zastanawialam sie nad kupnem dopinek, taka by³am zrozpaczona po scieciu w³osów wiec ca³kowicie Ciê rozumiem
Jednak uzna³am ze ciê¿ko bêdzie dobraæ kolor i nie bêdê miala czasu ich dopinac i w efekcie zosta³am ze swoimi str±kami
ale teraz chyba polubi³a¶ swoje krótkie w³osy? bo odk±d Ciê tutaj znam to masz krótkie?
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-30, 09:48   #2543
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
tkurcze wszyscy mi mowia, ze nie pasuje mi ten kolor z gory wlosow ten chlodny blond. ze przy mojej zoltej twarzy lepiej mi w cieplejszych albo chociaz naturalnym, a nie wychladzanym dodatkowo :/
Co¶ w tym chyba jest. Mi siê te¿ wydaje, ¿e tobie w ciep³ym odcieniu jest dobrze. A chodnym sobie ciebie nie wyobra¿am.
Mo¿e wrzuæ nam zdjêcie, to ocenimy. Tylko nie mów, ¿e nie widaæ ego na zdjêciu
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-30, 09:51   #2544
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula no i co z tego, ¿e jest ciep³o. Jest ³adnie Widaæ jeszcze zieleñ i rudo¶æ, ale jest sto razy lepiej ni¿ mia³a¶. A te pasemka s± ¶liczne! Uwielbiam pasemka

Co do koloru w³osów i wieku,,,, ja tu jestem najstarsza i najciemniejsza Ca³e ¿ycie by³am jasn± blondynk±, a na staro¶æ jestem ciemna, bo blond mnie postarza³.

Asmenaa zdrówka ¿yczê.
A co do koloru, to postaraj siê wreszcie o jak±¶ fotê. Jeste¶ jedyn± osob± na w±tku, która nie pokazuje swoich w³osów A mo¿e twoje w³osy wcale nie s± takie ciemne jak piszesz

Morgan jak to mi³o, ¿e witasz kolejny dzieñ bez zmiany decyzji Tak trzymaj

mcromance ¿yjesz?
Po prostu wyluzowa³am wreszcie i zajelam siê czym¶ innym ju¿ mia³am do¶æ tego ¿e ostatnio moje ¿ycie siê krêci wokó³ w³osów. Jestem wiêc szczesliwym kurczakiem
Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
codziennie stepperek po 45-50min. czasami z synkiem na rekach bo mu sie podoba bujanie. za jakis czas zaczne pewnie cwiczc jillian albo cos ale poki co psychicznie mam ochote tylko na stepper. odstresowuje mnie.
Super widzê ¿e jeste¶ zmotywowana odchudzasz siê czy tylko tak dla kondycji cwiczysz?
Ja mam teraz program si³owy na rze¼bê rozpisany przez trenera
Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
to jak moje tesciowka. ma czarne wlosy i wyglada w nich genialnie.jej siostra nosi jasny blond i wyglada starzej od niej. wiec nie ma reguly ze ciemne postarza, jasne odmladza

---------- Dopisano o 10:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------

kurcze wszyscy mi mowia, ze nie pasuje mi ten kolor z gory wlosow ten chlodny blond. ze przy mojej zoltej twarzy lepiej mi w cieplejszych albo chociaz naturalnym, a nie wychladzanym dodatkowo :/
No nie wiem. .. ja teraz przy blondzie wogole zmarszczek nie widzê. Mimo wszystko jednak chyba ciemne postarzaja, mo¿e nie wszystkich ale mnie na pewno. Ja bym Ciebie widzia³a w naturze, be¿u lub lekkim z³ocie
Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
Ja tez kiedy¶ zastanawialam sie nad kupnem dopinek, taka by³am zrozpaczona po scieciu w³osów wiec ca³kowicie Ciê rozumiem
Jednak uzna³am ze ciê¿ko bêdzie dobraæ kolor i nie bêdê miala czasu ich dopinac i w efekcie zosta³am ze swoimi str±kami
Ale dopinki prawie zawsze trzeba ufarbowac niestety.
Jak ju¿ na 100% bêdê wiedzieæ jaki kolor chcê to ufarbuje, na razie niech le¿±. Mam odwyk od w³osowych eksperymentów
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-30, 09:56   #2545
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Co¶ w tym chyba jest. Mi siê te¿ wydaje, ¿e tobie w ciep³ym odcieniu jest dobrze. A chodnym sobie ciebie nie wyobra¿am.
Mo¿e wrzuæ nam zdjêcie, to ocenimy. Tylko nie mów, ¿e nie widaæ ego na zdjêciu
ok bêdê stara³a siê zrobiæ
ogl±dam swoje foty jak mia³am czarne w³osy i wygl±da³am jak ¶mieræ

---------- Dopisano o 10:56 ---------- Poprzedni post napisano o 10:54 ----------

Morgan ¿eby schudn±æ i ¿eby mieæ lepsz± kondycjê
zeby wyj¶æ latem na dwór z dzieckiem i nie my¶leæ ci±gle o tym, ¿e tu czy ta, wisi mia fa³da i ca³y ¶wiat na to patrzy
ale nawet nie wchodzê na wagê.. bo jakbym zobaczy³a ile mam do zrobienia to bym siê zdemotywowa³a na szczê¶cie nie mam nawet baterii w wadze
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-30, 10:12   #2546
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

O jak ja bym chcia³a miec motywacjê do æwiczeñ! Mam do sprzedania 8 kg nadwagi. Ale nie umiem siê za to wzi±æ.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-30, 10:30   #2547
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomo¶ci: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Kachula bardzo ³adnie masz ¶ciête w³osy. Kolor moim zdaniem o niebo lepszy 😉


Wys³ane z mojego iPhone przez Tapatalk
__________________

Beata. jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-30, 10:30   #2548
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ

Morgan ¿eby schudn±æ i ¿eby mieæ lepsz± kondycjê
zeby wyj¶æ latem na dwór z dzieckiem i nie my¶leæ ci±gle o tym, ¿e tu czy ta, wisi mia fa³da i ca³y ¶wiat na to patrzy
ale nawet nie wchodzê na wagê.. bo jakbym zobaczy³a ile mam do zrobienia to bym siê zdemotywowa³a na szczê¶cie nie mam nawet baterii w wadze
Waga jest przereklamowana lepiej siê mierzyæ. Miê¶nie wa¿± wiêcej ni¿ t³uszcz.
Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
O jak ja bym chcia³a miec motywacjê do æwiczeñ! Mam do sprzedania 8 kg nadwagi. Ale nie umiem siê za to wzi±æ.
Musisz po prostu na pocz±tek znale¼æ tak± aktywno¶æ fizyczn± która bêdzie Ci siê podobaæ i siê nie zniechêcisz 8 kilo to nie du¿o do zrzucenia
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-30, 10:44   #2549
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
ale teraz chyba polubi³a¶ swoje krótkie w³osy? bo odk±d Ciê tutaj znam to masz krótkie?
Nie powiedzia³abym ze sa krótkie
S± mniej wiêcej Twojej dlugosci
Z ty³u siêgaj± do lopatek
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-30, 10:57   #2550
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
co do moich w³osów to muszê je zafarbowaæ ju¿ na jednolity kolor ale kompletnie nie wiem na jaki chyba najbezpieczniej naturami?
Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
kurde ale jaki poziom :/ 7? akurat mi siê skoñczy³a. Wiêc nie wiem czy teraz kupowaæ 7 czy 6? a mo¿e te dwa zmieszaæ? mam 8 ale to za jasne ¿eby wyrównaæ.[COLOR="Silver"]
Goldika, po 6. nie siêgaj, bo Ci mo¿e wyj¶æ bardzo ciemno na rozja¶nianych w³osach. Bêdziesz p³akaæ.

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny jest rudawo.
Kachula, jest super. Bardzo naturalnie wygl±daj± te ró¿norodne pasma. A bardzo rudo nie jest chyba. Przy³ó¿ sobie co¶ rudego do w³osów, to siê przekonasz, ¿e przy tym kolor w³osów nie jest ciep³y, tylko taki neutral

Cytat:
A tam! Jestem ju¿ blond! I m±¿ to potwierdzi³, to znaczy, ¿e jestem naprawdê blond.
No fakt, jak ch³op widzi blond, to znaczy, ¿e jest jasny blond Jak kiedy¶ schodzi³am z czarnego i mia³am baardzo ciemny br±z, ale mój m±¿ nazywa³ to br±zem, to czu³am, ¿e wychodzê na prost±.

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Co do koloru w³osów i wieku,,,, ja tu jestem najstarsza i najciemniejsza Ca³e ¿ycie by³am jasn± blondynk±, a na staro¶æ jestem ciemna, bo blond mnie postarza³.
Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Ja te¿ jestem zadowolona Uwielbiam mój kolor i siebie w nim Malujê siê zawsze i nie wyobra¿am sobie nawet zej¶c do piwnicy bez makija¿u Ale bez makija¿u te¿ nie jest ¼le, mimo ¿e mam jasn± oprawê oczu. A w blondzie bez makija¿u to by³a masakra. Tak wiêc u mnie br±z jest na du¿y plus. Ale siê nie zarzekam, ¿e kiedy¶ znowu nie bêdê blondynk± w pasemkach, bo te¿ je uwielbia³am
Mam tak samo Lepiej bez makija¿u wygl±dam teraz, ni¿ w ja¶niejszych w³osach. W blond by³am rozmyta i musia³am siê mocniej malowaæ, ¿eby lubiæ swoje odbicie. W ciemnych mogê mocniej, ale i z samym tuszem i ró¿em wygl±dam OK. Bez makija¿u te¿ mi lepiej w ciemnych w³osach.

I te¿ jestem z tych, co do piwnicy w makija¿u chodz± Dla mnie wytuszowanie rzês, to jak umycie zêbów, nawyk.



A ja mia³am zacz±æ æwiczyæ, ale ostatnio czujê siê niewyra¼nie i wiem, ¿e trening przes±dzi³by o stanie mojego zdrowia (= roz³o¿y³abym siê). Ja zazwyczaj siê nie przeziêbiam, rzadko, ale jak jaki¶ czas temu wierci³o mnie w nosie oraz lekko drapa³o w gardle i poæwiczy³am godzinkê, to potem musia³am po³o¿yæ siê do ³ó¿ka na 3 dni. Wiêc na razie sobie darujê (a spodnie trzeszcz± ).

Tradycyjnie ju¿ ¿yczê Wam zdrowia! (i sobie).
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-04-03 06:39:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:43.