Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013 cz.4 - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Jaki ma być tytuł 5 części naszego wątku ??
W Nowy Rok wkraczamy, prawie wszystkie półmetek ciąży już mamy. V-VI 2013 cz.5 5 11,11%
Zima leci, Święta przed nami; a na wiosnę będziemy z maluszkami. Mamy V-VI 2013 cz.5 7 15,56%
Święta idą, my gadamy; na wiosnę i porody czekamy. Mamy V-VI 2013 cz.5 1 2,22%
Święta się zbliżają, a mamusie wciąż o ciąży rozmawiają. Mamy V-VI 2013 cz.V 1 2,22%
Brzuszki rosną, dzieci też a nasz wątek jest the best! Mamy V-VI 2013 cz.V 5 11,11%
Szalone mamuśki plotkują, a maluszki płeć prezentują. Mamy Maj-Czerwiec 2013 cz.V 1 2,22%
Rosną brzuchy, w nich maluchy; mamy się cieszą, milczeniem nie grzeszą. V-VI 2013 c.5 7 15,56%
Zimę już mamy, na wizyty biegamy i dzieciątka podziwiamy. Mamy V-VI 2013 cz.5 1 2,22%
Płeć maleństw poznajemy i pierwsze kopniaki czujemy, Mamy Maj-Czerwiec 2013 cz.V 8 17,78%
Niektóre mamy ruchy dzieci już czują, inne pilnie ich wyczekują - Mamy V-VI 2013 cz.5 0 0%
Powoli rosną nam brzuchy, zaczynamy czuć już ruchy - Mamy V-VI 2013 cz.V 4 8,89%
My tu sobie gadu, gadu, a Maleństwa dają czadu - Mamy V-VI 2013 cz.V 3 6,67%
Kolejne wizyty za nami, powoli snujemy macierzyńskie plany - Mamy V-VI 2013 cz.V 0 0%
O płci się dowiadujemy, kopniaczków wyczekujemy - Mamy V-VI 2013 cz.V 1 2,22%
Swą płeć dzieci objawiają i brykanie zaczynają. Mamy Maj-Czerwiec 2013 cz.V 1 2,22%
Głosujący: 45. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-11, 21:28   #2521
maarchewka
Zakorzenienie
 
Avatar maarchewka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 120
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
Mąż wrócił i właśnie zjedliśmy kolację m.in. koreczki kaszubskie, bo już za mną chodziły od kilku dni Która ma ochotę ?
a co to takiego??

Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość
Mama chce bym wracała i to nawet jak się okaże że krwiak się do końca nie wchłonął, i też panikuje, że nie będę miała gdzie wrócić. A moim zdaniem co za różnica czy mnie nie będzie rok ( przy założeniu że przejdzie ten pomysł na macierzynski) czy rok i 6 mies. Jak bardzo będą chcieli kombinować i mnie zwolnić to i tak to zrobią
jak masz krwiaka to siedz na L4.. A mamą się nie przejmuj, zadnej różnicy im to nie zrobi, a komus w sumie możesz pomóc bo w trakcie kryzysu robotę znajdzię. A jak masz umowę o pracę na czas nieokreślony, masz?? to i tak Cię muszą zatrudnić spowrotem... Szkoda zdrowia..

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
a czemu mialaby sie tlumaczyc? no i komu? ludzie naprawde sa tak wscibscy zeby im trzeba bylo tlumaczyc takie decyzje?
Chodziło mi bardziej np. o to: idziesz na pocztę odebrać listy męża. Pokazujesz dowód a to zupelnie kto inny. I babka sie pyta kim dla tego kogo jesteś. I mówisz, że mąż a babka się patrzy j dopytuje maz ?? jak sie człowiek inaczej nazywa...
Na mnie się jakoś tak dziwnie patrzyli jak jeszcze miałam stary dowód a coś załatwiałam to za każdym razem mówiłam, że jeszcze panieńskie itp...


Cytat:
Napisane przez vil84 Pokaż wiadomość
ale mi się zrobił intensywny dzień, jak na ostatnie leżące ...
najpierw mąż wrócił z pracy z pożyczoną wiertarką i zaczął wiercić dziury na półki wiszące i karnisze, a ja za nim biegałam z odkurzaczem. najpierw bolał mnie dość mocno brzuch, a potem przeszło.
potem tata mnie zawiózł na umówioną wizytę u gin. nic się złego nie dzieje szyjka dł.35 mm, nie mam porównania, czy się nie skróciła, ale podobno wygląda bardzo ładnie i "pancernie". bóle nadal nie wyjaśnione, ale otrzymałam drugie błogosławieństwo na powrót do świata żywych
a potem przyjechał po mnie mężuś i pojechaliśmy do mojej pracy zawieść zwolnienie i po nowy zapas książek - dwie h się pałętaliśmy w sumie po CH, bo jeszcze odwiedziłam dobrą koleżankę, pracującą po sąsiedzku. i pobolewało mnie w podbrzuszu, ale nie jakoś bardzo mocno.
wróciliśmy do domu po 4 h, położyłam się ze strachem i oczekiwaniem na atak bólu, a tu nic nie boli czuje tylko taki lekki nacisk jakby na szyjkę macicy, nie wiem czy to źle? bo tak jeszcze kołatają mi się w głowie przestrogi o skurczach i przedwczesnym porodzie ... ale ogólnie to nastrój mam bardzo pozytywny do życia

idę utulić męża do snu i ponadrabiam
a ja myślałam, że to moj TZ jest nienormalny. Bo jak on wierci dziurę to każe mi przy nim stać z odkurzaczem, rura tuz pod wiertłem i wciągać wióry.. Zawsze mi sie to wydawało absurdalne, nigdy u mnie w domu nikt tak nie robił..., ale fakt taki syf ze ścian też nie lecial i 1 minuta i dziura byla, a w bloku z PRL to 20 minut wiercenia i ledwno ledwno..

Cytat:
Napisane przez Katate Pokaż wiadomość
Hej,
Nie mam szans nadrobić.
Byłam dziś u gina bo te skurcze nie ustępowały po nospie i już się oczywiście nakręciłam
Jest tak sobie, macica twarda, ale na szczęście szyjka zamknięta,uff
Narazie mam brać końskie dawki nospy forte i magnezu i jak nie przejdzie to szpital
Niby sie uspokoiłam trochę, ale wizja szpitala mnie dobija
W ogóle durne myśli mnie nachodzą oczywiście, standard
no to dobrze, że dobrze

ja robię obiad, do biedrony zdążyłam
__________________
/// tralalala///

Wojtek

Edytowane przez maarchewka
Czas edycji: 2012-12-11 o 21:33
maarchewka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 21:29   #2522
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez Katate Pokaż wiadomość
Hej,
Nie mam szans nadrobić.
Byłam dziś u gina bo te skurcze nie ustępowały po nospie i już się oczywiście nakręciłam
Jest tak sobie, macica twarda, ale na szczęście szyjka zamknięta,uff
Narazie mam brać końskie dawki nospy forte i magnezu i jak nie przejdzie to szpital
Niby sie uspokoiłam trochę, ale wizja szpitala mnie dobija
W ogóle durne myśli mnie nachodzą oczywiście, standard
Proszę mi tu bez durnych myśli
Będzie dobrze ! Musi być
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 21:30   #2523
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez axella Pokaż wiadomość
spadam
trzymajcie kciuki, idę pisać wypowiedzonko..
jutro prawdopodobnie ostatni dzień w pracy,ostatnie 11godzin więc odezwę się wieczorem by wszystko należycie zakończyć

miłego
nie daj sie!
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 21:31   #2524
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez Katate Pokaż wiadomość
Hej,
Nie mam szans nadrobić.
Byłam dziś u gina bo te skurcze nie ustępowały po nospie i już się oczywiście nakręciłam
Jest tak sobie, macica twarda, ale na szczęście szyjka zamknięta,uff
Narazie mam brać końskie dawki nospy forte i magnezu i jak nie przejdzie to szpital
Niby sie uspokoiłam trochę, ale wizja szpitala mnie dobija
W ogóle durne myśli mnie nachodzą oczywiście, standard
Kurcze no to odpoczywaj kochana...
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 21:32   #2525
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez vil84 Pokaż wiadomość
ale mi się zrobił intensywny dzień, jak na ostatnie leżące ...
najpierw mąż wrócił z pracy z pożyczoną wiertarką i zaczął wiercić dziury na półki wiszące i karnisze, a ja za nim biegałam z odkurzaczem. najpierw bolał mnie dość mocno brzuch, a potem przeszło.
a mialas lezec...
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 21:32   #2526
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez maarchewka Pokaż wiadomość
a co to takiego??
Śledzie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 85433.jpg (15,5 KB, 3 załadowań)
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 21:38   #2527
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez maarchewka Pokaż wiadomość
Jeszcze mój TŻ (ale to już żartem) powiedział, że jak będzie chłopak to nazwiemy go Bolesław Bogumił (mamy nazwisko na K) i będzie miał inicjały jak bluesowiec B.B. King
To sobie wymyślił

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
kuuurdeee to moja jest bez szans, u nas w mieście nie ma Auchana
Może będzie po Nowym Roku, bo Auchan wykupił Reala

Cytat:
Napisane przez Yola Pokaż wiadomość
Ach i wiecie co? Jak dwa lata temu przygarnęliśmy dwe kotki (wcześniej baardzo długo mieliśmy jednego kota który odszedł) usłyszałam od wykształconego, kulturalnego powiedzmy znajomego irytujący komentarz "dwa koty? heheh to wy już na pewno nie będziecie dzieci mieć"
Padłam

Cytat:
Napisane przez Aaś Pokaż wiadomość
tekst mojego męża nt imion. bo cały czas chcemy alę a z drugim jest problem. mi podoba się maja (tylko strasznie ich duzo teraz ) a mąż mówi: "nieee... bo wyjdzie taki zlepek alamaja. tak jakoś aztecko mi to brzmi"
Jak się szybko powie to faktycznie brzmi jakoś tak egzotycznie

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Aaś Pokaż wiadomość
o kurczę. trzeba będzie pohamować język od przyszłej soboty
To u mnie jeszcze 10 dni , jutro muszę uświadomić męża

Cytat:
Napisane przez Mysia mysz Pokaż wiadomość
u nas będzie Alicja Wiktoria albo Piotr Jan
Oba połączenia ładne

Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość
p.s. a mnie dziś pozytywnie zaskoczyli z pracy bo mimo, że od miesiąca jestem na L4 to najpierw zadzwonii czy w lutym z nimi pojadę na imprezę integracyjną ( tu nie wiem czy dam rade), a później, że 20.12 robią wigilie pracowniczą i byłoby im miło gdybym wpadła
Super!

Cytat:
Napisane przez Atena564 Pokaż wiadomość
czyli podwójne imiona dla dziecka?? ja mam podwójne i nigdy niedam mojemu dziecku podówjnego bo to tylko kłopot np. przy wypełnianiu paperów, czasem pisza podac imiona a czasem tylko imie, a czasem niesprecyzują i kilka razy już musiałam poprawić....ale imiona ładnie dobrane
Ja mam podwójne, mąż też i nigdy problemów nie mieliśmy.

A czy dziecku nadamy drugie imię to jeszcze nie wiem
Najpierw chcę poznać płeć, a potem wybrać w końcu pierwsze imię
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-11, 21:39   #2528
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
Może będzie po Nowym Roku, bo Auchan wykupił Reala
Noo właśnie dziś przeczytałam o tym, i chwała panu bo w tym realu syf, kiła i mogiła i te ceny
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 21:43   #2529
lonely_lady
Zakorzenienie
 
Avatar lonely_lady
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4 242
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez Katate Pokaż wiadomość
Hej,
Nie mam szans nadrobić.
Byłam dziś u gina bo te skurcze nie ustępowały po nospie i już się oczywiście nakręciłam
Jest tak sobie, macica twarda, ale na szczęście szyjka zamknięta,uff
Narazie mam brać końskie dawki nospy forte i magnezu i jak nie przejdzie to szpital
Niby sie uspokoiłam trochę, ale wizja szpitala mnie dobija
W ogóle durne myśli mnie nachodzą oczywiście, standard
Będzie dobrze

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
Śledzie
lubię je i często podjadam

uciekam, dobranoc
__________________
Nasze Szczęście





lonely_lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 21:44   #2530
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
ja tez nazwisko bede miala podwojne wiec dojdzie mi kolejnych 8 znakow
A ja mam jedno, po mężu. Mogłam mieć podwójne, ale jakoś wyszło że w końcu jedno. Swoje 3 literowe zamieniłam na 4 literki
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 21:45   #2531
vil84
Wtajemniczenie
 
Avatar vil84
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Wiadomości: 2 987
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
w sumie w podstawowce tylko ja i przyjaciolki (wlasnie blizniaczki) nie mialysmy drugich imion u nich pewnie rodzice nie mieli pomyslu na tyle imion hehe
ja nie mam drugiego imienia, bo rodzice nie mogli się zdecydować. całe życie czułam się poszkodowana przez to

jesli chodzi o nazwiska, ja przyjęłam nazwisko męża, i nie miałam nawet chwili zastanowienia, bo swojego całe życie nie znosiłam

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
a mialas lezec...
miałam ... ale jak dwóch lekarzy powiedziało, że nie muszę, to może jednak faktycznie nie ma potrzeby?
wiadomo, nie będę szaleć. jutro grzecznie poleżę, w czw pojadę na badania, w weekend też raczej leżąco. 19stego mam kolejną wizytę, jak wszystko będzie ok, to może faktycznie moja gin przegina trochę z tym że mam ciągle leżeć i nie wstawać .... nawet dziś się dowiedziałam, że skoro wszystko jest ok, to to leżenie mi szkodzi, bo mięśnie mi zanikają, maluszek się nie dotlenia ...
__________________
09.04.13 Przemuś


vil84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-11, 21:47   #2532
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez Lublana Pokaż wiadomość
A propos nazwisk i dokumentów - mój mąż ma klienta, który przejął po ślubie nazwisko żony, a że koleś to jakiś psychol niezrównoważony i mąż miał z nim mega przeboje to na spotkaniu przy wypełnianiu dokumentów mu specjalnie powiedział: proszę tu wpisać pańskie nazwisko panieńskie... tzn. rodowe


---------- Dopisano o 22:46 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------

Cytat:
Napisane przez lonely_lady Pokaż wiadomość
lubię je i często podjadam
Ja dziś śledzie jadłam 1-2 raz odkąd jestem w ciąży, ot taka mała zachcianka

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Lublana Pokaż wiadomość
Jak po ślubie zmieniłam nazwisko to się czułam jakbym straciła tożsamośc, bo od razu inny mail w pracy itp. strasznie mi z tym dziwnie było i przykro mi było normalnie jakbym moją rodzinę zdradzila... ale dośc szybko mi przeszło
Ja się tak nie czułam i szybko się przestawiłam na nowe nazwisko, nawet mąż być zdziwiony, że tak szybko poszło
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 21:47   #2533
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
Mąż wrócił i właśnie zjedliśmy kolację m.in. koreczki kaszubskie, bo już za mną chodziły od kilku dni Która ma ochotę ?
aaaaaa, moja miłość!!!!!!!!!
Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
Śledzie
no i jeszcze zdjęcia mi tu daje, właśnie się cała obśliniłam a tutaj nie ma takich..................
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 21:48   #2534
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Ja ostatnio kupiłam sobie koreczki i tak mi było źle po nich a uwielbiam...
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 21:52   #2535
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

a w ogóle to dzisiaj ani grama was nie nadrabiam - ponad 20 stron oszalałyście jak ktoś chce streścić, to poproszę... bo prócz śledzi po kaszubsku to moje oko niczego nie wyczaiło...

ja kupiłam dzisiaj dwa body i czapeczkę z ochroną UV - takie śliczne te rzeczy...... już powoli szafę będę potrzebować no i nie chcę zapeszać, ale jadłam dzisiaj jajka sadzone i żyję, a jeszcze tydzień temu brzuch by bolał a ja wisiałabym nad kiblem
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 21:53   #2536
potterka
Zakorzenienie
 
Avatar potterka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 833
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

wiecie.. nadrobiłam Was, ale nie mam siły odpisać

Z tego co pamiętam:

Axella za decyzję.. co ze sklepem

wyszło mi Wynik:
Na 26% będzie to chłopczyk.
Na 74% będzie to dziewczynka.

Co do kotów i toxo.. to tez uważam, że większość zarażeń jest mprzez nieumyte (często za dziekca) owoców/warzyw a nie prze biedne koty
Ja mam w domu futrzaka, a toxo nie miałam..
CVhociaż na wszelki wypadek nie głaszczę obcych kotów i nie sprzątam kuwety

Co do psa.. strasznie się boję reakcji anszej rozpieszczonej Rox

i chyba tyle.. mózg mi odmawia współpracy

Pochwalę się jeszcze, że dziś zrobiłam 2 kontrole na jednym saloniku odnośnie standardów obsługi.. i DNO totalne.. wczorja mówiłam, że mają spodziewać się wizyt tajemniczego klienta.. i co? jestem wściekła!
potterka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 21:53   #2537
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
aaaaaa, moja miłość!!!!!!!!!

no i jeszcze zdjęcia mi tu daje, właśnie się cała obśliniłam a tutaj nie ma takich..................
Wybacz

Szkoda, że nie mieszkasz w Berlinie albo okolicach to bym Ci przywiozła po świętach
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 21:54   #2538
potterka
Zakorzenienie
 
Avatar potterka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 833
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

a jeszcze odnośnie zmiay nazwiska.. rpzed ślubem było to dla mnie oczywiste, ze będe nosiła nazwisko męża.. jednak jak przyszło pierwszy raz się podpisać.. tragedia! było mi źle, przykro.. no ch..wo poprostu po jakimś pół roku przywykłam
potterka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 21:54   #2539
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
Ja ostatnio kupiłam sobie koreczki i tak mi było źle po nich a uwielbiam...


Może następnym razem będzie lepiej
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-11, 21:55   #2540
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

A w ciąży można jeść śledzie w occie ? Bo coś mi się obiło o uszy, że chyba nie..
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 22:03   #2541
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
A w ciąży można jeść śledzie w occie ? Bo coś mi się obiło o uszy, że chyba nie..
a dlaczego nie? zwłaszcza te panierowane, one były smażone przecież
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 22:07   #2542
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
Wybacz

Szkoda, że nie mieszkasz w Berlinie albo okolicach to bym Ci przywiozła po świętach
ech, na święta prawdopodobnie pojadę do polski i zrobię zapasy
Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
a dlaczego nie? zwłaszcza te panierowane, one były smażone przecież
a nawet te surowe to one tak już "wyleżane" w soli i occie, że nie ma prawa tam nic przeżyć oczywiście nie należy przesadzać, ale dobry śledzik nie jest zły

dobranoc kochane!
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 22:10   #2543
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez sharpnowaja Pokaż wiadomość
My dla chłopca imię mamy, a dla dziewczynki to będzie problem.
Jakie ? Jesli kiedyś pisałaś to wybacz ale nie pamiętam

Cytat:
Napisane przez banka26 Pokaż wiadomość
a czy ja juz pislam ze polecam ksiazke "Język niemowlaka" ?? jest super
pomoze wam dogadac sie z noworodkiem jest tyle waznych wskazowek , ktore pozwola na czas zagospodarowany dla was i upozadkowane zycie noworodka
testowałam na moim synku i mozecie mi nie wierzyc ale milam tak idealne dziecko ze ciezko uwierzyc i boje sie ze z 2 nie bedzie tak super ..
np. moj syn majac 4 mc trzymal sam sobie butelke- hehe mam a wygodna
- kąpany był o jedej godzinie 19
- zawsze zasypiał sam
- miał 3 tyg. jak przesypiał część nocy
- 3 mc jak spał od 19,30 do 3 nad ranem mleko a potem 6-7 mleko i do 8 spał, coraz czesciej przesypiał całe noce
-chichał sie jak mial ze 2,5 mc
- majac miesiac kojarzył co nastepuje po danej czynnosci czyli np. po kapieli wiedzial ze bedzie ubierany a załozeniu pizamki bedzie mlekoooo , zrobilam raz experyment i nie podalam mu mleka po 30 sek. tak sie darł ze masakra ehhe
Chyba nie pisałaś, ale dzięki za info. Zaraz sobie pooglądam co to za książka

Cytat:
Napisane przez happy blue Pokaż wiadomość
czyli już mamy trzech Wiktorów


Cytat:
Napisane przez lonely_lady Pokaż wiadomość

Tż rozwiesza pranie w drugim pokoju, a ja włączyłam muzykę klasycznoą żeby nasze Dzieciątko posłuchało i słyszę krzyk z drugiego pokoju:
Skarbie co to... przełącz na jakiś inny program
Myślał, że to w tv leci


Cytat:
Napisane przez lonely_lady Pokaż wiadomość
Marta kiedyś mi się podobało, teraz ze względu na złe skojarzenia mi się nie podoba
Pola- ładnie
Alicja- bardzo ładnie
Emilia- najwspanialsze imię ...
A co do chłopięcych imion, to u nas też chyba będzie Wiktor- typ mojego Tż, nie byłam przekonana ale już się przyzwyczajam. Bardzo mi się podoba Piotruś, Antoś, Krzyś, Jaś...
To ja tak mam z Alicją - bardzo nam się podobało, no ale odpada bo źle się teraz kojarzy no a poza tym będzie za niedługo w najbliższej rodzinie...

Wiktor to nasz typ, Piotr mi się podoba ale odpada bo tak ma mąż , Krzyś mi się nie podoba, Jaś - tak ale mężowi się nie widzi, no i mi Antoś też się podoba, a mężowi nie wiem

Cytat:
Napisane przez Katate Pokaż wiadomość
Hej,
Nie mam szans nadrobić.
Byłam dziś u gina bo te skurcze nie ustępowały po nospie i już się oczywiście nakręciłam
Jest tak sobie, macica twarda, ale na szczęście szyjka zamknięta,uff
Narazie mam brać końskie dawki nospy forte i magnezu i jak nie przejdzie to szpital
Niby sie uspokoiłam trochę, ale wizja szpitala mnie dobija
W ogóle durne myśli mnie nachodzą oczywiście, standard
Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze
Trzymaj się

Cytat:
Napisane przez lonely_lady Pokaż wiadomość
ogólnie nie jestem zwolennikiem takich bibelotów... ale to mi się podoba głownie ze względu na własną dedykację=fajną pamiątkę. Myślę jeszcze nad złotymi kolczykami, jedne już dostała.. złoty łańcuszek z tabliczką na rączkę już ma..
Nie kupowałabym drugich kolczyków, skoro jedne już ma.
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 22:10   #2544
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość

a nawet te surowe to one tak już "wyleżane" w soli i occie, że nie ma prawa tam nic przeżyć oczywiście nie należy przesadzać, ale dobry śledzik nie jest zły

dobranoc kochane!
Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
a dlaczego nie? zwłaszcza te panierowane, one były smażone przecież
No właśnie, ale ja lubię takie surowe w occie
Jak zjem troszkę to chyba nie zaszkodzi... bo piszą, żeby nie jeść surowych ryb.
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 22:12   #2545
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
Noo właśnie dziś przeczytałam o tym, i chwała panu bo w tym realu syf, kiła i mogiła i te ceny
Ceny tam mają okropne
My do Auchana i Reala mamy tyle samo km, więc częściej jeździmy do Auchana

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
ja kupiłam dzisiaj dwa body i czapeczkę z ochroną UV - takie śliczne te rzeczy...... już powoli szafę będę potrzebować


Pokażesz

Cytat:
Napisane przez nuna2 Pokaż wiadomość
przywieźli meble
W końcu się doczekaliście

Cytat:
Napisane przez nuna2 Pokaż wiadomość
uwaga wdg teorii teściowej brzuch mnie boli od \??? SIEDZENIA.


Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
Ale mi się przed chwilą Mały rozbrykał aż mi brzuch podskakiwał z jednej strony (od nóżek bo z tego co gin mi mówił nóżki ma po mojej lewej stronie)


Cytat:
Napisane przez Atena564 Pokaż wiadomość
własnie skończyłam jeść talerz kiślu cytrynowego a teraz mam ochote na konserwe i na to pomidor i ketchup.....to jest u mnie duży plus ciązy,że teraz mój żołądek jest odporny na ekstremalne połącznia smakowe, bo wcześniej po takiej mieszance było by bliski spotkanie z wc
Niezły mix ale dobrze, że nic Ci się nie dzieje
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 22:15   #2546
vil84
Wtajemniczenie
 
Avatar vil84
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Wiadomości: 2 987
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez nuna2 Pokaż wiadomość
przywieźli meble
gratki

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
Ja sobie tego nie wyobrażam z 75F do 75 I ?
ja mam teraz 80 g/h miałam F

Cytat:
Napisane przez lonely_lady Pokaż wiadomość

Tż rozwiesza pranie w drugim pokoju, a ja włączyłam muzykę klasycznoą żeby nasze Dzieciątko posłuchało i słyszę krzyk z drugiego pokoju:
Skarbie co to... przełącz na jakiś inny program
Myślał, że to w tv leci

mój mężu dziś przyszedł z pracy jak Mozarta naszemu dziecięciu puszczałam, i tak tylko spojrzał, zapytał czy nie mogłabym dokształcać dziecka, jak go nie ma, i poszedł do garażu

Cytat:
Napisane przez axella Pokaż wiadomość
spadam
trzymajcie kciuki, idę pisać wypowiedzonko..
jutro prawdopodobnie ostatni dzień w pracy,ostatnie 11godzin więc odezwę się wieczorem by wszystko należycie zakończyć
odważnie trzymam kciuki i podziwiam za decyzję

Cytat:
Napisane przez Katate Pokaż wiadomość
Hej,
Nie mam szans nadrobić.
Byłam dziś u gina bo te skurcze nie ustępowały po nospie i już się oczywiście nakręciłam
Jest tak sobie, macica twarda, ale na szczęście szyjka zamknięta,uff
Narazie mam brać końskie dawki nospy forte i magnezu i jak nie przejdzie to szpital
Niby sie uspokoiłam trochę, ale wizja szpitala mnie dobija
W ogóle durne myśli mnie nachodzą oczywiście, standard
będzie wszystko dobrze
kiedy masz następną wizytę?
odpoczywaj jak najwięcej !!!

Cytat:
Napisane przez potterka Pokaż wiadomość
a jeszcze odnośnie zmiay nazwiska.. rpzed ślubem było to dla mnie oczywiste, ze będe nosiła nazwisko męża.. jednak jak przyszło pierwszy raz się podpisać.. tragedia! było mi źle, przykro.. no ch..wo poprostu po jakimś pół roku przywykłam
ja kilka dni po ślubie postanowiłam, że czas się przestawiać ... przyjechał do nas do pracy kurier, taki który od kilku lat już przyjeżdża, dostałam kartkę do podpisu, podpisuje... on wziął, ale tak patrzy, bo coś mu nie pasowało ... i się mnie pyta, o co biega potem gratulował, ale nie dość, ze głupio się czułam podpisując jakimś innym nazwiskiem, to jeszcze musiałam się tłumaczyć

btw ... w pracy mi kazali brzuch pokazywać, i zgodnie stwierdzili, że nie wygląda na 21 tc ... i że głodzę dziecko, i mam więcej jeść ... a dziecię ma się chyba dobrze, bo waży 400 g prawie pół kilo maleństwa ale wg pomierzonych dziś wszelkich danych jest starsze tylko o dwa dni.


a mój mąż się chyba przejął moim gadaniem o rozstepach, bo po kąpieli sam polazł do łazienki po balsam i zarządził smarowanie rozstępów

też mam "Język niemowląt", pożyczony od 3 miesięcy z pracy, ale jeszcze nie zajrzałam
__________________
09.04.13 Przemuś



Edytowane przez vil84
Czas edycji: 2012-12-11 o 22:18
vil84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 22:15   #2547
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Kurde poczytałam o tej Listeriozie i tak się przestraszyłam, że już nie zjem śledzia...
Dobra idę coś zjeść i spać... dobranoc
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 22:19   #2548
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
a nawet te surowe to one tak już "wyleżane" w soli i occie, że nie ma prawa tam nic przeżyć oczywiście nie należy przesadzać, ale dobry śledzik nie jest zły
noo dokładnie

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
No właśnie, ale ja lubię takie surowe w occie
Jak zjem troszkę to chyba nie zaszkodzi... bo piszą, żeby nie jeść surowych ryb.
ja też takie jem w śmietanie

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
Kurde poczytałam o tej Listeriozie i tak się przestraszyłam, że już nie zjem śledzia...
Dobra idę coś zjeść i spać... dobranoc
Jest ryzyko ale do wszystkiego trzeba podejść z głową
Ja na pewno na święta zjem śledzia w śmietanie
__________________
Justi







Edytowane przez XxXJuSstiii
Czas edycji: 2012-12-11 o 22:29
XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 22:23   #2549
anoxee
Zadomowienie
 
Avatar anoxee
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 855
GG do anoxee
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
Ja ostatnio kupiłam sobie koreczki i tak mi było źle po nich a uwielbiam...
Ufff, bo już myślałam, że znowu nieświeże.

Ale pędzicie, jeden dzień człowieka nie ma i 20 stron.
__________________
- Pierwszy i podstawowy sprawdzian
stosunku człowieka do człowieka -


Leon
anoxee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 22:30   #2550
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez anoxee Pokaż wiadomość
Ufff, bo już myślałam, że znowu nieświeże.

Ale pędzicie, jeden dzień człowieka nie ma i 20 stron.


a wiesz, że ostatnio kupiłam jogurt i był dobry???? normalnie powinnam to w kalendarzu zapisać
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:20.