Lipcówki 2017 ❤ cz. 2 - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-02-01, 14:10   #2521
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez KociaMatka Pokaż wiadomość
Aragon ;D Wiem, że chwile temu pisalyście o imionach ;D

http://fakty.tvn24.pl/fakty-w-poludn...go,711805.html
Moim typem jest Tupak
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-01, 14:13   #2522
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez lacomme Pokaż wiadomość
no właśnie też się zastanawiałam czy iść do położnej, która kiedyś pracowała na Staszica, ale chyba zdecyduję się po prostu na termin który najbardziej będzie mi pasował bo tak naprawdę nie jestem jeszcze do końca zdecydowana czy Staszica czy Kraśnicka
miałam okazję poznać Agatę Lisicką (to chyba ona pracowała na Staszica) i Małgorzatę Foks jak chodziłam jako towarzystwo ciężarnej przyjaciółki na badania i obie zrobiły na mnie bardzo dobre wrażenie, reszty położnych niestety nie poznałam
a lekarza z którego masz szpitala?
Cytat:
Napisane przez Mała! Pokaż wiadomość
nulka będzie dobrze, przepadają, pozbędą sie bakterii i wyjdziesz trzymaj sie i szybko wyłaź

Mnie wszystko nadal swędzi a juz dekold i skór na biuście i na około to do szaleństwa... i rece i łydki .

Dzis przyszły moje dwie pary spodni... sa za duże i to duuuuzo za duże- nie wiem co to za tabela rozmiarów, jestem złaa!



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Szkoda, ze za duże mi dzisiaj tez przyszły dwie pary - jedne tez za duże, ale drugie na szczęście dobre
A i u mnie kilka dni temu swędzenie ustało, wiec jest nadzieja

Cytat:
Napisane przez Jon_Snow Pokaż wiadomość
Witam się po dłuższej nieobecności
Gratuluję wszystkich wizyt Nulka trzymam kciuki żebyś nie musiala długo leżeć w szpitalu
Czytam codziennie co piszecie ale nie byłam w stanie pisać - choroba mnie dopadła na całego. Od niedzieli leżałam z gorączką, dopiero dzisiaj trochę odpuściła. W dodatku opryszczka mi wyszła na ustach Moja dzisiejsza wizyta odwołana, gin powiedziała że mam nie ruszać się z domu dopiero w poniedziałek zobaczę fasolkę. Tż się zaraził i od wczoraj też leży, ogólnie masakra..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zdrowia życzę!
Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Jon_Snow zdrówka
Ja dla odmiany dzisiaj obudziłam sie z gorączka


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ech, oby nic się z tej gorączki więcej nie zrobiło, zdrowia!

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Mój brzuch w 19 tygodniu
Chyba trochę urósł od zeszłego tyg
2 razy mniejszy niż moj rozmawiałam wczoraj z koleżanką i mówiła, ze do 6 miesiąca nie miała brzucha i normalnie chodziła cały czas w swoich spodniach. Dopiero potem zaczął jej nagle rosnąć.

Cytat:
Napisane przez baby2 Pokaż wiadomość
A tak w ogóle witam się po kilkudniowej przerwie, chwilę mi zajęło nadrabianie, ale już jestem na bieżąco
Ogłaszam wszem i wobec że jesteśmy przeprowadzeni Jeszcze mnóstwo pracy, porządków przed nami ale już w swoim ukochanym domku
Super, gratuluje!

Cytat:
Napisane przez baby2 Pokaż wiadomość
Od poniedziałku jestem na L4, dostałam na miesiąc. We wtorek wizyta, będzie to 17tc i liczę na potwierdzenie płci. Czujemy się dobrze, brzuszek rośnie w zabójczym tempie, podobnie jak biust, na początku ciąży zmieniłam biustonosze na dwa rozmiary większe ale niestety i te robią się za małe
Mam to samo, już 3 rozmiary większy biust niż przed ciąża. Dobrze, ze jestem chomikiem stanikowym i miałam większe rozmiary w szufladzie.

Cytat:
Napisane przez aniaa_91 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ile przytylyscie od początku ciąży ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ostatnią wizytę miałam 6 dni temu i było 2,6kg na plusie. Ale widzę, ze przez te 6 dni sporo mi się brzuch powiększył
[QUOTE=elaweronika;7042198 6]
Cytat:
Napisane przez aniaa_91 Pokaż wiadomość
Ja kupiłam większy i nieco mi wygodniej. Sportowy to chyba też spoko pomysł . Mnie też piersi rosną jak szalone . Wolałabym by były mniejsze.









ja dziś pytam o L4, dziś śniło mi sie, że szef goni mnie z takim ogromnym śrubokrętem i chce zabić, mam dużo stresów w pracy, szef mówi, że same ze mną problemy (sugerując że chyba moja ciąża jest głównym z nich)...
Teraz pojechał grzać dupę do Hiszpanii na dwa tygodnie, a nam założył blokady na kaloryfery żeby tylko do 3 dało się odkręcić, i mamy ledwo 18'C w biurze, siedzę w bluzce, swetrze i polarowej bluzie... A on jeszcze mailowo truje dupę... Ech

Mam pytanie do dziewczyn na L4, uprzedzałyście o zwolnieniu?






Kuruj się, syrop z cebuli, plasterek na zimno.







trzymam kciuki za wizytę!
A z biustem mam tak samo




Niecały kilogram. Waga mi się waha ogólnie. Ale już ostatnio tylko po trochu do przodu .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sportowy stanik nie, bo on nie kształtuje tylko spłaszcza piersi i przybliża do siebie jeśli ja bym nie miała to polowalabym na używane.
Ja o L4 uprzedziłam 2 tygodnie wcześniej, ale m.in. dlatego, ze mam bardzo dobre relacje z kierowniczką. Dzięki temu ona mogła tez zamieścić od razu ogłoszenie i dzisiaj jest rekrutacja na moje miejsce.

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Co za sen!

Tak, ja uprzedziłam 3 tyg wcześniej. Przede wszystkim logistycznie to musieliśmy zorganizować. Chciałam, żeby nie zostali na lodzie i miałam czas na przekazanie oraz rozdzielenie obowiązków.

---------- Dopisano o 13:56 ---------- Poprzedni post napisano o 13:54 ----------

Kocia Matka my będzie szczepić

Zjadłam kabanosy

Ps. Jak chcecie coś z hm to jest kod -15% i darmowa dostawa 0028. Idę popatrzeć
Nie kuś, bo mnie jakiś wir zakupowy dopadł i takie informacje są niebezpieczne
A i przeczytałam o twoim upadku - na pewno wszystko ok. Sama zaliczyłam identyczny przed domem (mam lód na podwórku) - tez upadłam na pupę i sobie ręce trochę obiłam.
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-01, 14:17   #2523
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
Moim typem jest Tupak


[QUOTE=xzora;70427311]a lekarza z którego masz szpitala?

Szkoda, ze za duże mi dzisiaj tez przyszły dwie pary - jedne tez za duże, ale drugie na szczęście dobre
A i u mnie kilka dni temu swędzenie ustało, wiec jest nadzieja


Zdrowia życzę!

Ech, oby nic się z tej gorączki więcej nie zrobiło, zdrowia!


2 razy mniejszy niż moj rozmawiałam wczoraj z koleżanką i mówiła, ze do 6 miesiąca nie miała brzucha i normalnie chodziła cały czas w swoich spodniach. Dopiero potem zaczął jej nagle rosnąć.


Super, gratuluje!


Mam to samo, już 3 rozmiary większy biust niż przed ciąża. Dobrze, ze jestem chomikiem stanikowym i miałam większe rozmiary w szufladzie.


Ostatnią wizytę miałam 6 dni temu i było 2,6kg na plusie. Ale widzę, ze przez te 6 dni sporo mi się brzuch powiększył
Cytat:
Napisane przez elaweronika Pokaż wiadomość
Sportowy stanik nie, bo on nie kształtuje tylko spłaszcza piersi i przybliża do siebie jeśli ja bym nie miała to polowalabym na używane.
Ja o L4 uprzedziłam 2 tygodnie wcześniej, ale m.in. dlatego, ze mam bardzo dobre relacje z kierowniczką. Dzięki temu ona mogła tez zamieścić od razu ogłoszenie i dzisiaj jest rekrutacja na moje miejsce.


Nie kuś, bo mnie jakiś wir zakupowy dopadł i takie informacje są niebezpieczne
A i przeczytałam o twoim upadku - na pewno wszystko ok. Sama zaliczyłam identyczny przed domem (mam lód na podwórku) - tez upadłam na pupę i sobie ręce trochę obiłam.
Dobrze, że nic Ci nie jest!

Hehhe dzięki
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-01, 14:23   #2524
klaudiakala
Raczkowanie
 
Avatar klaudiakala
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 117
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez Devileek Pokaż wiadomość
Jest tu kilka dziewczyn z okolic i samego Wrocławia

Normalnie będzie można zrobić spotkanie towarzyskie jak tyle dziewczyn z jednego miejsca :p

Ja mam mdłości ciagle tym bardziej na jakieś zapachy ...
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja będę w lutym w Polsce, nie wiem jeszcze jak długo, ale jeśli kilka dni, to chętnie bym się pisała na to spotkanko

nulkaa3 zdrówka

[QUOTE=aniaa_91;70400266]
Cytat:
Napisane przez AnnaPaula87 Pokaż wiadomość
Pokazujcie brzuszki
Myślę właśnie czy sportowy stanik będzie się dobrze nosił albo taki bez fiszbin. Warto już kupować taki do karmienia?

dziś wyjątkowo bardzo duży a to raptem 16 tydz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ładny brzuszek

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Mój brzuch w 19 tygodniu
Chyba trochę urósł od zeszłego tyg
Już coś widać Jeszcze urośnie bardziej spokojnie


Cytat:
Napisane przez baby2 Pokaż wiadomość
A tak w ogóle witam się po kilkudniowej przerwie, chwilę mi zajęło nadrabianie, ale już jestem na bieżąco
Ogłaszam wszem i wobec że jesteśmy przeprowadzeni Jeszcze mnóstwo pracy, porządków przed nami ale już w swoim ukochanym domku
Super, gratulacje


Dziewczyny szalejecie z tymi postami :P

Ja przytyłam 2 kg, ale na samym początku ciąży schudłam z 3 kg, więc jeszcze nie nadrobiłam.
Stanik kupiłam rozmiar większy z ponad miesiąc temu i do tej pory pasuje.
Też jeszcze nie czuję tak ruchów (18t.) Wydawało mi się kilka razy, że czuję, ale nie mam pewności, że to TO
Połówkowe mam 23.02.
Upiekłam dziś ciacho, zebrę, zaczęły mi się zachcianki na słodkości ale to raczej nie za dobrze :P
klaudiakala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-01, 14:27   #2525
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 2

Moje zamowienie z Asosa + brzuch 17tydz5d
Szlafrok wygodny, mięciutki - bawełna jest cienka, wiec dobry bedzie tez na lato. Sukienka/koszula nocna ma sporo miejsca na brzuch, wiec tu tez dobrze udało sie trafić. Rurki bardzo wygodne. Za to do zwrotu bedą boyfriendy - za duże, ale tez słabo czuje sie w takim kroju.
IMG_1485959191.476278.jpgIMG_1485959210.298448.jpgIMG_1485959222.811819.jpgIMG_1485959235.631227.jpg


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-01, 14:30   #2526
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez klaudiakala Pokaż wiadomość
Ja będę w lutym w Polsce, nie wiem jeszcze jak długo, ale jeśli kilka dni, to chętnie bym się pisała na to spotkanko

nulkaa3 zdrówka

ładny brzuszek



Już coś widać Jeszcze urośnie bardziej spokojnie




Super, gratulacje


Dziewczyny szalejecie z tymi postami :P

Ja przytyłam 2 kg, ale na samym początku ciąży schudłam z 3 kg, więc jeszcze nie nadrobiłam.
Stanik kupiłam rozmiar większy z ponad miesiąc temu i do tej pory pasuje.
Też jeszcze nie czuję tak ruchów (18t.) Wydawało mi się kilka razy, że czuję, ale nie mam pewności, że to TO
Połówkowe mam 23.02.
Upiekłam dziś ciacho, zebrę, zaczęły mi się zachcianki na słodkości ale to raczej nie za dobrze :P
Bardzo chętnie spotkam się na kawę
Devileek pewnie też przybędzie Jeśli będzie mogła
Chilli też byś przyszła, a nie taka jednostronna znajomość hehhe

Dzięki kochana
Też mam 23.02 !

Mniam

---------- Dopisano o 15:30 ---------- Poprzedni post napisano o 15:29 ----------

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Moje zamowienie z Asosa + brzuch 17tydz5d
Szlafrok wygodny, mięciutki - bawełna jest cienka, wiec dobry bedzie tez na lato. Sukienka/koszula nocna ma sporo miejsca na brzuch, wiec tu tez dobrze udało sie trafić. Rurki bardzo wygodne. Za to do zwrotu bedą boyfriendy - za duże, ale tez słabo czuje sie w takim kroju.
Załącznik 6885391Załącznik 6885396Załącznik 6885401Załącznik 6885406


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co tam brzuch, jakie Ty masz ... oczy. ..
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-01, 14:31   #2527
etusiaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar etusiaaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 453
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 2

Witam się po wizycie! !
Padam na twarz 2,5h opóźnienia. Między czasie awaria sprzętu usg ... Ale wszystko się udało. I maleństwo też się pokazało. Pani doktor mówi że jej się nie zmieni i będzie SYNUS❤❤❤

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Nasz dzień: 16 czerwca 2012

Paulinka: 16 września 2014

Mateusz: 13 lipiec 2017
etusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-02-01, 14:37   #2528
SteveS
Zakorzenienie
 
Avatar SteveS
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 843
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 2

U mnie brzuch w 18 tygodniu (17t2d), ostatnio jakiś mniejszy, ale znów mnie więzadło w pachwinie boli, więc pewnie niebawem go znów wyrzuci - przy poprzednich bólach obudziłam się z brzuchem Przy okazji sukienka - wylicytowałam za kilkanaście zł z wysyłką, na cieplejsze dni jak ulał
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 16426552_1353054451404443_1447539992_n.jpg (16,5 KB, 54 załadowań)
SteveS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-01, 14:41   #2529
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez etusiaaa Pokaż wiadomość
Witam się po wizycie! !
Padam na twarz 2,5h opóźnienia. Między czasie awaria sprzętu usg ... Ale wszystko się udało. I maleństwo też się pokazało. Pani doktor mówi że jej się nie zmieni i będzie SYNUS❤❤❤

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratuluję!
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-01, 14:42   #2530
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez etusiaaa Pokaż wiadomość
Witam się po wizycie! !
Padam na twarz 2,5h opóźnienia. Między czasie awaria sprzętu usg ... Ale wszystko się udało. I maleństwo też się pokazało. Pani doktor mówi że jej się nie zmieni i będzie SYNUS❤❤❤

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratuluję! !!

Cytat:
Napisane przez SteveS Pokaż wiadomość
U mnie brzuch w 18 tygodniu (17t2d), ostatnio jakiś mniejszy, ale znów mnie więzadło w pachwinie boli, więc pewnie niebawem go znów wyrzuci - przy poprzednich bólach obudziłam się z brzuchem Przy okazji sukienka - wylicytowałam za kilkanaście zł z wysyłką, na cieplejsze dni jak ulał
Fajny
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-01, 14:53   #2531
Agg_s
Wtajemniczenie
 
Avatar Agg_s
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 380
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Mój brzuch w 19 tygodniu
Chyba trochę urósł od zeszłego tyg
Nooo coś tam trochę urósł albo byłaś po śniadaniu hehe

Cytat:
Napisane przez baby2 Pokaż wiadomość
A tak w ogóle witam się po kilkudniowej przerwie, chwilę mi zajęło nadrabianie, ale już jestem na bieżąco

Ogłaszam wszem i wobec że jesteśmy przeprowadzeni Jeszcze mnóstwo pracy, porządków przed nami ale już w swoim ukochanym domku
Super, gratuluje

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość







Ja bym pow wcześniej. Ze średnio się czuje i być może będę szła na l4.

Wiadomo, że różnie może być jednak jest to pozytywnie odbierane przez pracodawcę.

Dokładnie ja tak właśnie powiedziałam i powoli przekazuje obowiązki w razie jakbym miała już zniknąć

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Moje zamowienie z Asosa + brzuch 17tydz5d
Szlafrok wygodny, mięciutki - bawełna jest cienka, wiec dobry bedzie tez na lato. Sukienka/koszula nocna ma sporo miejsca na brzuch, wiec tu tez dobrze udało sie trafić. Rurki bardzo wygodne. Za to do zwrotu bedą boyfriendy - za duże, ale tez słabo czuje sie w takim url]
Super brzusio
A powiedz mi proszę - skąd drzwi? Jak się białe sprawują? I listwy? Marzą mi się takie ale boje się ze codziennie będę ze ścierka latać

Cytat:
Napisane przez SteveS Pokaż wiadomość
U mnie brzuch w 18 tygodniu (17t2d), ostatnio jakiś mniejszy, ale znów mnie więzadło w pachwinie boli, więc pewnie niebawem go znów wyrzuci - przy poprzednich bólach obudziłam się z brzuchem Przy okazji sukienka - wylicytowałam za kilkanaście zł z wysyłką, na cieplejsze dni jak ulał
Ładniusi i sukienka ekstra! Tez chyba takiej poszukam jak przyjdzie wiosna/lato




Wysłane z telefonu - wybaczcie literówki
__________________
Mój Eden jest tam gdzie Twój rytm bicia serca,
Jeden uśmiech ponad wszystko do życia zachęca.

Agg_s jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-01, 14:55   #2532
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez etusiaaa Pokaż wiadomość
Witam się po wizycie! !
Padam na twarz 2,5h opóźnienia. Między czasie awaria sprzętu usg ... Ale wszystko się udało. I maleństwo też się pokazało. Pani doktor mówi że jej się nie zmieni i będzie SYNUS❤❤❤

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratuluję!
__________________
jesteśmy małżeństwem


jestem mamą
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-01, 15:07   #2533
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez Agg_s Pokaż wiadomość
Super brzusio
A powiedz mi proszę - skąd drzwi? Jak się białe sprawują? I listwy? Marzą mi się takie ale boje się ze codziennie będę ze ścierka latać
pytanie co prawda nie do mnie, ale się wypowiem mam takie tylko w dość ciemnym brązie (i z szybami na środku) i kurz się jednak mocno zbiera, także gdybym miała brać drzwi z listwami jeszcze raz, to tylko jasne.

---------- Dopisano o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------

Etusia - gratulacje

---------- Dopisano o 16:07 ---------- Poprzedni post napisano o 16:01 ----------

Ekstra macie te brzuszki, ja mam wrażenie, że na brzuchu wyglądam jak lekko rozlazła ropucha co najwyżej
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-01, 15:10   #2534
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez Agg_s Pokaż wiadomość
Nooo coś tam trochę urósł albo byłaś po śniadaniu hehe



Super, gratuluje




Dokładnie ja tak właśnie powiedziałam i powoli przekazuje obowiązki w razie jakbym miała już zniknąć



Super brzusio
A powiedz mi proszę - skąd drzwi? Jak się białe sprawują? I listwy? Marzą mi się takie ale boje się ze codziennie będę ze ścierka latać



Ładniusi i sukienka ekstra! Tez chyba takiej poszukam jak przyjdzie wiosna/lato




Wysłane z telefonu - wybaczcie literówki

Drzwi zamawiałam w Fachowcu firmy Vasco o ile dobrze pamietam. Białe sprawdzają się dobrze, te listwy na drzwiach sa płytkie wiec jakoś szczególnie kurz sie nie osadza.
Listwy podłogowe wybierałam takie, zeby miały duży kat nachylenia i rzeczywiście kurz sie minimalnie osadza. A i moim zdaniem szybciej widać kurz na bardzo ciemnym drewnie czy tez czarnym niż na białym.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-01, 15:12   #2535
Chilli Pepper
Wtajemniczenie
 
Avatar Chilli Pepper
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 037
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez KociaMatka Pokaż wiadomość
Dziewczynki.... pomocy... Co Wy myslicie o szcepieniu dzieci?
Bo mój chłop jest strasznie anty i wyciąga takie argumenty jak np tego typu filmik:
https://www.youtube.com/watch?v=3hJljT5I7WE

Ja uwazam, ze powinno sie szczepic ale ciagle sie o to kłócimy.
Macie jakies wyrobione zdanie?
ja też będę szczepić ja szczepiona i żyję a trzeba pamiętać ,że teraz dużo dzieci i wstrętnych chorób i po co ryzykować...

Cytat:
Napisane przez Werka3333 Pokaż wiadomość
Cześć mamuśki dwa dni byłam niedostępna i znowu mam mnóstwo do nadrabiania 😀

Ja jutro planuję iść na łowy do Lidla bo rzeczy ciążowe m.in. staniki i dla maleństwa dzisiaj mam o 17.30 wizyte u gina i mam nadzieje ze miedzy nozkami nic sie nie zmienilo i nadal będzie chłopiec bo oczywiście matka wariatka kupila na wyprzedazach w pepco, c&a iTP.itd. rzeczy dla chłopca 😜 3majcie kciuki za wizytę 😘

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja jutro rano będę pod lidlem chyba pierwsza przed otwarciem bo u nas dziecięce rzeczy schodzą jak ciepłe bułeczki a mam wypatrzony dresik welurowy i pajaca i chyba te spodenki bawełniane wezmę

Etusia gratuluję synusia! możemy sobie przybić piąteczkę

---------- Dopisano o 16:12 ---------- Poprzedni post napisano o 16:11 ----------

Morelle ja zawsze chętna na paplanie więc jak tylko coś będzie ustalane to się pisze
Chilli Pepper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-01, 15:13   #2536
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez etusiaaa Pokaż wiadomość
Witam się po wizycie! !
Padam na twarz 2,5h opóźnienia. Między czasie awaria sprzętu usg ... Ale wszystko się udało. I maleństwo też się pokazało. Pani doktor mówi że jej się nie zmieni i będzie SYNUS

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super, ze ok i ze płeć kolejny raz potwierdzona.

Cytat:
Napisane przez SteveS Pokaż wiadomość
U mnie brzuch w 18 tygodniu (17t2d), ostatnio jakiś mniejszy, ale znów mnie więzadło w pachwinie boli, więc pewnie niebawem go znów wyrzuci - przy poprzednich bólach obudziłam się z brzuchem Przy okazji sukienka - wylicytowałam za kilkanaście zł z wysyłką, na cieplejsze dni jak ulał

Ładnie sie brzuch zarysował, sukienka rzeczywiście ma fajny krój.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-01, 15:18   #2537
KociaMatka
Raczkowanie
 
Avatar KociaMatka
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 381
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Moje zamowienie z Asosa + brzuch 17tydz5d
Szlafrok wygodny, mięciutki - bawełna jest cienka, wiec dobry bedzie tez na lato. Sukienka/koszula nocna ma sporo miejsca na brzuch, wiec tu tez dobrze udało sie trafić. Rurki bardzo wygodne. Za to do zwrotu bedą boyfriendy - za duże, ale tez słabo czuje sie w takim kroju.
Załącznik 6885391Załącznik 6885396Załącznik 6885401Załącznik 6885406


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bardzo ladne zakupy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
KociaMatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-01, 15:18   #2538
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez Agg_s Pokaż wiadomość
Nooo coś tam trochę urósł albo byłaś po śniadaniu hehe



Super, gratuluje




Dokładnie ja tak właśnie powiedziałam i powoli przekazuje obowiązki w razie jakbym miała już zniknąć



Super brzusio
A powiedz mi proszę - skąd drzwi? Jak się białe sprawują? I listwy? Marzą mi się takie ale boje się ze codziennie będę ze ścierka latać



Ładniusi i sukienka ekstra! Tez chyba takiej poszukam jak przyjdzie wiosna/lato




Wysłane z telefonu - wybaczcie literówki
Hehe 1 kromkę więcej

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
pytanie co prawda nie do mnie, ale się wypowiem mam takie tylko w dość ciemnym brązie (i z szybami na środku) i kurz się jednak mocno zbiera, także gdybym miała brać drzwi z listwami jeszcze raz, to tylko jasne.

---------- Dopisano o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------

Etusia - gratulacje

---------- Dopisano o 16:07 ---------- Poprzedni post napisano o 16:01 ----------

Ekstra macie te brzuszki, ja mam wrażenie, że na brzuchu wyglądam jak lekko rozlazła ropucha co najwyżej
Zgadzam się Ja mam ciemną Wenge i głębsze te rowki. Tragedia! kolejne białe i płytkie

Cytat:
Napisane przez Chilli Pepper Pokaż wiadomość
ja też będę szczepić ja szczepiona i żyję a trzeba pamiętać ,że teraz dużo dzieci i wstrętnych chorób i po co ryzykować...


ja jutro rano będę pod lidlem chyba pierwsza przed otwarciem bo u nas dziecięce rzeczy schodzą jak ciepłe bułeczki a mam wypatrzony dresik welurowy i pajaca i chyba te spodenki bawełniane wezmę

Etusia gratuluję synusia! możemy sobie przybić piąteczkę

---------- Dopisano o 16:12 ---------- Poprzedni post napisano o 16:11 ----------

Morelle ja zawsze chętna na paplanie więc jak tylko coś będzie ustalane to się pisze
No to fantastycznie

Będzie niezły zlot ciężarnych


Xzora kiedy Ty masz usg? Czekam na Twoją płeć
Edit:
Oczywiście dziecka
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-01, 15:18   #2539
KociaMatka
Raczkowanie
 
Avatar KociaMatka
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 381
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez etusiaaa Pokaż wiadomość
Witam się po wizycie! !
Padam na twarz 2,5h opóźnienia. Między czasie awaria sprzętu usg ... Ale wszystko się udało. I maleństwo też się pokazało. Pani doktor mówi że jej się nie zmieni i będzie SYNUS❤❤❤

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
KociaMatka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-01, 15:22   #2540
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 2

Etusia gratulacje!

Mąż mi zrobił kakałko, szkoda, że nie mam jakiegoś pączka pod ręką


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-01, 15:23   #2541
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Xzora kiedy Ty masz usg? Czekam na Twoją płeć
Edit:
Oczywiście dziecka
haha
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-01, 15:24   #2542
Agg_s
Wtajemniczenie
 
Avatar Agg_s
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 380
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
pytanie co prawda nie do mnie, ale się wypowiem mam takie tylko w dość ciemnym brązie (i z szybami na środku) i kurz się jednak mocno zbiera, także gdybym miała brać drzwi z listwami jeszcze raz, to tylko jasne.

---------- Dopisano o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------

Etusia - gratulacje

---------- Dopisano o 16:07 ---------- Poprzedni post napisano o 16:01 ----------

Ekstra macie te brzuszki, ja mam wrażenie, że na brzuchu wyglądam jak lekko rozlazła ropucha co najwyżej
Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Drzwi zamawiałam w Fachowcu firmy Vasco o ile dobrze pamietam. Białe sprawdzają się dobrze, te listwy na drzwiach sa płytkie wiec jakoś szczególnie kurz sie nie osadza.
Listwy podłogowe wybierałam takie, zeby miały duży kat nachylenia i rzeczywiście kurz sie minimalnie osadza. A i moim zdaniem szybciej widać kurz na bardzo ciemnym drewnie czy tez czarnym niż na białym.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Hehe 1 kromkę więcej



Zgadzam się Ja mam ciemną Wenge i głębsze te rowki. Tragedia! kolejne białe i płytkie
Dzięki dziewczyny
__________________
Mój Eden jest tam gdzie Twój rytm bicia serca,
Jeden uśmiech ponad wszystko do życia zachęca.

Agg_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-01, 15:24   #2543
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 2



Jak chcecie dodać płeć to wyślijcie mi pw. Będzie ładnie różowo i niebiesko
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-01, 15:31   #2544
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Xzora kiedy Ty masz usg? Czekam na Twoją płeć
Edit:
Oczywiście dziecka
10.02 - nie mogę się doczekać
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-01, 15:36   #2545
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
10.02 - nie mogę się doczekać
Też mam wizytę 10.02

Trzymam kciuki, żeby się pokazało!
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-01, 15:41   #2546
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 2

Poszłam do sklepu po chleb, chwyciłam za bułkę orkiszową, potem po pączka, a następnie po fantazje z gwiazdkami czekoladowymi i właśnie wszystko pochłonęłam
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-01, 15:46   #2547
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
Poszłam do sklepu po chleb, chwyciłam za bułkę orkiszową, potem po pączka, a następnie po fantazje z gwiazdkami czekoladowymi i właśnie wszystko pochłonęłam
Też mam okrutne gastro, chyba odrabiam 1 trymestr
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-01, 15:46   #2548
nulkaa3
Rozeznanie
 
Avatar nulkaa3
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 864
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 2

Cześć dziewczyny, piszę do Was ze szpitalnego łóżka. Ogolnie źle nie jest, sale są 2-osobowe, od rana byłam sama, niedawno dołożyli mi dziewczynę do sali. Czysto, schludnie, personel miły. Przyjęli mnie na oddział ok 9:00 rano, później badania - krew, posiew na mocz. Wyniki z krwi są dobre, na posiew muszę czekać. Dostałam leki rozkurczowe i urosept. W sumie mogłabym to sama w domu brać, no ale...
Przed chwilą miałam usg, na 90% DZIEWCZYNKA ale wytrzymam się jeszcze do badania połówkowego 20.02
Ja od początku ciąży przytylam jakieś 5kg 😊
nulkaa3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-01, 15:49   #2549
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez nulkaa3 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, piszę do Was ze szpitalnego łóżka. Ogolnie źle nie jest, sale są 2-osobowe, od rana byłam sama, niedawno dołożyli mi dziewczynę do sali. Czysto, schludnie, personel miły. Przyjęli mnie na oddział ok 9:00 rano, później badania - krew, posiew na mocz. Wyniki z krwi są dobre, na posiew muszę czekać. Dostałam leki rozkurczowe i urosept. W sumie mogłabym to sama w domu brać, no ale...
Przed chwilą miałam usg, na 90% DZIEWCZYNKA ale wytrzymam się jeszcze do badania połówkowego 20.02
Ja od początku ciąży przytylam jakieś 5kg 😊
Będzie dobrze! Gratuluję córeczki
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-01, 15:53   #2550
Chilli Pepper
Wtajemniczenie
 
Avatar Chilli Pepper
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 037
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez nulkaa3 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, piszę do Was ze szpitalnego łóżka. Ogolnie źle nie jest, sale są 2-osobowe, od rana byłam sama, niedawno dołożyli mi dziewczynę do sali. Czysto, schludnie, personel miły. Przyjęli mnie na oddział ok 9:00 rano, później badania - krew, posiew na mocz. Wyniki z krwi są dobre, na posiew muszę czekać. Dostałam leki rozkurczowe i urosept. W sumie mogłabym to sama w domu brać, no ale...
Przed chwilą miałam usg, na 90% DZIEWCZYNKA ale wytrzymam się jeszcze do badania połówkowego 20.02
Ja od początku ciąży przytylam jakieś 5kg 😊

Trzymaj się tam i na spokojnie wszystko, myślimy o Tobie i Twojej dzidzi i trzymamy kciuki za dobre wyniki
Chilli Pepper jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-25 18:53:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:37.