Lubelskie Mamusie - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-18, 07:52   #2521
nieidealnamama
Raczkowanie
 
Avatar nieidealnamama
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 253
Dot.: Lubelskie Mamusie 2012/2012

Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
Moja coreczka skonczyla wczoraj dwa miesiace, a ja zdalam sobie sprawe, ze przez ten czas (oprocz spacerow po naszej miejscowosci) ruszalam sie z domu tylko z nia do przychodni czy ma usg stawow biodrowych.
Polazilabym po sklepach... myslicie, ze jest sens brac takiego malucha do centrum handlowego? Dla nas oznacza to najpierw koniecznosc dojazdu po 1h w kazda strone, ale chcialabym troszke odetchnac... na dokladke moj maz podziebiony, wiec sie izoluje od nas, zeby nas nie pozarazac i w niczym mnie nie odciaza (nawet czysto fizycznie, bo mam problemy ze stawami i rano ciezko mi czasem podniesc.. ).
Dwa tygodnie temu juz mielismy sie wybrac, ale uznalam, ze to zbyt egoistyczne z mojej strony..

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
to ja jestem mega egoistka Kubus zawsze jest ze mna na zakupach
nieidealnamama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-18, 08:41   #2522
KwiatekBezRabatki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 54
Dot.: Lubelskie Mamusie 2012/2012

Cytat:
Napisane przez moni_ka.g Pokaż wiadomość


nie jestem przekonana, czy jak dziecko nie lubiło chusty to czy polubi nosidła, mechanizm bardzo podobny w końcu..
Bardzo możliwe, że nie polubi, ale o nosidle myslę trochę w innym kontekscie. Tzn. mały kompletnie nieodkładalny jest więc przydałoby się coś w co można go szybko "zapakować" jak muszę gdzieś wyjść, coś załatwić. Idzie wiosna (:d) więc mam nadzieje, że bedziemy mogli chodzić sobie w jakimś nosidle na spacery, bo z wózkiem, jak już pisałam, jest problem.
A czekam aż bedzie siedzieć właśnie dla Mei Tai (z tego co wiem to musi być dziecko siedzące samo) Chciałabym mu kupić jakieś nosidło ergonomiczne, zeby mu krzywdy nie zrobić, ale jest bardzo ogranczona finansowo. Czytałam, że najlepsze są Tuli, ale nawet używane to koszt ponad 200 zł. A Mei Tai można za 70 kupić

A co do zakupów to jak córeczka spokojna to czemu masz jej nie brać? Szczerze to ja marze o tym, żeby spokojnie gdzieś z młodym wyjść. Ale go trzeba cały czas mieć na rękach więc jak bierzemy go na zakupy to zawsze we dwoje. Jedna osoba go nosi, a druga robi zakupy. Inaczej sie nie da, a i tak często marudzi.
__________________
Ignaś - 21. 07. 2013
KwiatekBezRabatki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-18, 11:05   #2523
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Lubelskie Mamusie 2012/2012

Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
Moja coreczka skonczyla wczoraj dwa miesiace, a ja zdalam sobie sprawe, ze przez ten czas (oprocz spacerow po naszej miejscowosci) ruszalam sie z domu tylko z nia do przychodni czy ma usg stawow biodrowych.
Polazilabym po sklepach... myslicie, ze jest sens brac takiego malucha do centrum handlowego? Dla nas oznacza to najpierw koniecznosc dojazdu po 1h w kazda strone, ale chcialabym troszke odetchnac... na dokladke moj maz podziebiony, wiec sie izoluje od nas, zeby nas nie pozarazac i w niczym mnie nie odciaza (nawet czysto fizycznie, bo mam problemy ze stawami i rano ciezko mi czasem podniesc.. ).
Dwa tygodnie temu juz mielismy sie wybrac, ale uznalam, ze to zbyt egoistyczne z mojej strony..

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ja nie biorę teraz nigdzie dziecka ze sobą. w lecie, wczesną jesienią często jeździł z nami na zakupy, potem przy sezonie na przeziębienia i grypy odpuściłam i dalej trzymam go w domu (tzn nie dosłownie, ale nie chodzimy po sklepach). średnio wyobrażam sobie teraz wyprawę do centrum handlowego. jedziemy, dziecko zasypia w samochodzie i już problem, bo wypadałoby rozebrać z kombinezonu w sklepach, to się obudzi i będzie awantura i złość, itp. do tego wszyscy naokoło kichają, kaszlą, smarkają.. wolę przeczekać, a jak musze wybrać się, to wtedy, kiedy ktoś może zostać z dzieckiem. nie krytykuję osób chodzących z dziećmi po sklepach, bo to indywidualna decyzja, ale denerwują mnie ludzie mordujący mnie wzrokiem jak np. kaszlę w kolejce do kasy a za mną/przede mną ktoś z dzieckiem. cóż, trzeba się z tym liczyć, ja nie idę przeziębiona do żłobka, do dzieci, tylko do tesco, na zakupy.
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-18, 11:40   #2524
kudlaczka
Raczkowanie
 
Avatar kudlaczka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 205
Dot.: Lubelskie Mamusie 2012/2012

Zapraszam na artykuł o zajęciach umuzykalniających według teorii Gordona.

http://violianka.blogspot.com/2014/0...donowskie.html
__________________
Zapraszam na bloga - VIOLIANKA - lekko o życiu we troje
Hania jest z nami od 18.05.2013
kudlaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-18, 14:24   #2525
La Cocinerita
Raczkowanie
 
Avatar La Cocinerita
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 302
Dot.: Lubelskie Mamusie 2012/2012

Evelizarda to czeka Cię wiele wzruszeń Co do przepisów, to ja czerpię inspirację z tej strony http://kuchniaagaty.pl/, może znajdziesz tu dla siebie coś ciekawego

8mouse3 brawo za wyniki, super!!!

Daggmara dziękuję za namiary
Co do łażenia po sklepach, to myślę, że jak najbardziej, zwłaszcza jeśli potrzebujesz trochę oddechu od własnych czterech ścian

Wczoraj rano obudziłam się z zapaleniem piersi Nie wiem skąd mi się to wzięło Rany dziewczyny jak to boli! Plus gorączka prawie 39 i dreszcze takie, że telepałam się pod trzema kołdrami Dzisiaj na szczęście już jest lepiej... Mąż spaceruje z córą od godziny, a ja cieszę się chwilą spokoju z herbatką i wizażem
__________________
Together
Forever
Nasze Lwiątko
La Cocinerita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-18, 14:44   #2526
KwiatekBezRabatki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 54
Dot.: Lubelskie Mamusie 2012/2012

Cytat:
Napisane przez La Cocinerita Pokaż wiadomość
Wczoraj rano obudziłam się z zapaleniem piersi Nie wiem skąd mi się to wzięło Rany dziewczyny jak to boli! Plus gorączka prawie 39 i dreszcze takie, że telepałam się pod trzema kołdrami Dzisiaj na szczęście już jest lepiej... Mąż spaceruje z córą od godziny, a ja cieszę się chwilą spokoju z herbatką i wizażem
Oj, rozumiem;/ Sama miałam ten problem trzy razy. I też tak dziwnie, bo nie na początku karmienia, ale tak po dwóch, później trzech i czterech miesiacach. U mnie był "tylko" silny ból i wysoka gorączka. Ale mijało po dobie albo szybciej. Pomogła kapusta i apap na goraczkę.
Trzymaj się
__________________
Ignaś - 21. 07. 2013
KwiatekBezRabatki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-18, 15:08   #2527
evelizarda
Raczkowanie
 
Avatar evelizarda
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 208
Dot.: Lubelskie Mamusie 2012/2012

Cytat:
Napisane przez La Cocinerita Pokaż wiadomość
Evelizarda to czeka Cię wiele wzruszeń Co do przepisów, to ja czerpię inspirację z tej strony http://kuchniaagaty.pl/, może znajdziesz tu dla siebie coś ciekawego


Wczoraj rano obudziłam się z zapaleniem piersi Nie wiem skąd mi się to wzięło Rany dziewczyny jak to boli! Plus gorączka prawie 39 i dreszcze takie, że telepałam się pod trzema kołdrami Dzisiaj na szczęście już jest lepiej... Mąż spaceruje z córą od godziny, a ja cieszę się chwilą spokoju z herbatką i wizażem
Dzięki, zerknę i może uda mi się coś wybrać. Zapalenie piersi- mi nigdy się nie zdarzyło, ale współczuję. A tak, tych panów tatusiów to zdecydowanie trzeba angażować

Tak z innej beczki, czy orientuje się któraś z Was czy są w Lublinie jakieś kursy szycia dla początkujących? Takie z umiejętnościami do szycia w domu, nie na masową skalę sprawdziłam net i wychodzi mi tylko zdz na królewskiej, ale tam to tak bardziej do zawodu krawcowej. A ja to chciałabym tak typowo dla siebie, wszyć zamek, skrócić nogawki, uszyć coś z burdy Miłego weekendu
__________________
www.blaszanykogucik.pl Parenting bez napinki
evelizarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-18, 16:09   #2528
La Cocinerita
Raczkowanie
 
Avatar La Cocinerita
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 302
Dot.: Lubelskie Mamusie 2012/2012

Cytat:
Napisane przez KwiatekBezRabatki Pokaż wiadomość
Oj, rozumiem;/ Sama miałam ten problem trzy razy. I też tak dziwnie, bo nie na początku karmienia, ale tak po dwóch, później trzech i czterech miesiacach. U mnie był "tylko" silny ból i wysoka gorączka. Ale mijało po dobie albo szybciej. Pomogła kapusta i apap na goraczkę.
Trzymaj się
Ooo pocieszyłaś mnie, że tak szybko Ci przeszło No ja właśnie też leżę kapustą obłożona U mnie to pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez evelizarda Pokaż wiadomość
Tak z innej beczki, czy orientuje się któraś z Was czy są w Lublinie jakieś kursy szycia dla początkujących? Takie z umiejętnościami do szycia w domu, nie na masową skalę sprawdziłam net i wychodzi mi tylko zdz na królewskiej, ale tam to tak bardziej do zawodu krawcowej. A ja to chciałabym tak typowo dla siebie, wszyć zamek, skrócić nogawki, uszyć coś z burdy Miłego weekendu
Wiesz co, przychodzi mi do głowy tylko coś takiego, co widziałam na stronie Klubokawiarni Fika na facebooku "Pracownia Pani Igły" https://www.facebook.com/media/set/?...5394651&type=3 wydaje mi się, że te spotkania cały czas się odbywają, ale głowy nie dam Fajna sprawa, nawet sama myślałam czy by się nie wybrać, ale trochę boję się publicznej kompromitacji bo ja do szycia nie mam cierpliwości Ale przydałoby się podszkolić, tyle fajnych rzeczy można uszyć
__________________
Together
Forever
Nasze Lwiątko
La Cocinerita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-18, 19:56   #2529
evelizarda
Raczkowanie
 
Avatar evelizarda
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 208
Dot.: Lubelskie Mamusie 2012/2012

Wiesz co, przychodzi mi do głowy tylko coś takiego, co widziałam na stronie Klubokawiarni Fika na facebooku "Pracownia Pani Igły" https://www.facebook.com/media/set/?...5394651&type=3 wydaje mi się, że te spotkania cały czas się odbywają, ale głowy nie dam Fajna sprawa, nawet sama myślałam czy by się nie wybrać, ale trochę boję się publicznej kompromitacji bo ja do szycia nie mam cierpliwości Ale przydałoby się podszkolić, tyle fajnych rzeczy można uszyć [/QUOTE]

O będę u nich na dniach to popytam. Ja z szyciem w ogóle nie próbowałam, ale tyle fajnych rzeczy można sobie uszyć, a koszt materiału nie jest aż tak duży. pamiętam jak koleżanka z pracy szyła dla dzieci kostiumy karnawałowe, no cuda. nie wiem czy jestem uzdolniona w tej dziedzinie ale chciałabym spróbować no nic, poszperam jeszcze i dam Ci znać, może i Ty się skusisz
__________________
www.blaszanykogucik.pl Parenting bez napinki
evelizarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 15:53   #2530
BrandyOrange
Raczkowanie
 
Avatar BrandyOrange
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 112
Dot.: Lubelskie Mamusie 2012/2012

dziewczyny pisałyście o basenach dla maluszków w lublinie, ale nie mogę znaleźć, może któraś mi przybliżyć sytuację, lub wie na której stronie był poruszany temat?
BrandyOrange jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 17:03   #2531
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Lubelskie Mamusie 2012/2012

Cytat:
Napisane przez BrandyOrange Pokaż wiadomość
dziewczyny pisałyście o basenach dla maluszków w lublinie, ale nie mogę znaleźć, może któraś mi przybliżyć sytuację, lub wie na której stronie był poruszany temat?
nie pamiętam konkretnie. a jakich informacji potrzebujesz? napiszemy jeszcze raz
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-19, 17:27   #2532
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: Lubelskie Mamusie 2012/2012

Dzięki za Wasze wypowiedzi na razie i tak jesteśmy uzmiemieni, bo mąż coś choruje i odizolował się ode mnie i młodej, żeby nas nie pozarażać. Więc teraz jest tylko na mojej głowie, ręce już mi odpadają od kołysania...
daggmara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 18:35   #2533
kachna21
Raczkowanie
 
Avatar kachna21
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 354
Dot.: Lubelskie Mamusie 2012/2012

czesc dziewczyny! mam ogromna prosbe, mozecie mi polecic ginekologa do prowadzenia ciazy? najlepiej ze staszica? obecnie chodze do dr semczuk-sikory i jestem bardzo zadowolona, ale nie wiem czy podobnie to tak cenowo wyglada. place ze wizyte 90 zl, na usg wysyla do innego ginekologa przyjmujacego w pracowni usg luxmedu- tu koszt 100 zl. jak bylo u was? i kiedy mialyscie robione 1 usg? z gory dzieki za odpowiedz
kachna21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 18:36   #2534
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Lubelskie Mamusie 2012/2012

czesc
Mam pytanie do mamus, ktore rodzily na jaczewskiego.
Czy wszystkim maluchom robione jest usg glowki i brzuszka, czy tylko tym ze specjalnymi wskazaniami? I jakie są te wskazania w spsk4? Moze akurat wiecie i oświecicie laika
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 18:44   #2535
KwiatekBezRabatki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 54
Dot.: Lubelskie Mamusie 2012/2012

Cytat:
Napisane przez kachna21 Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny! mam ogromna prosbe, mozecie mi polecic ginekologa do prowadzenia ciazy? najlepiej ze staszica? obecnie chodze do dr semczuk-sikory i jestem bardzo zadowolona, ale nie wiem czy podobnie to tak cenowo wyglada. place ze wizyte 90 zl, na usg wysyla do innego ginekologa przyjmujacego w pracowni usg luxmedu- tu koszt 100 zl. jak bylo u was? i kiedy mialyscie robione 1 usg? z gory dzieki za odpowiedz
Ja chodziłam do niej przez całą ciążę. Jestem bardzo, bardzo zadowolona. Jak trzeba jakieś dodatkowe wizyty to nigdy nie naciąga na kasę, tylko np. umawia się z Tobą na wizytę na Izbie Przyjęć na Staszica. Poza tym, miałam jej numer telefonu i mogłam dzwonić i każdej porze dnia i nocy, zawsze pamiętała o kim jestem i o co chodzi
__________________
Ignaś - 21. 07. 2013
KwiatekBezRabatki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 18:46   #2536
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: Lubelskie Mamusie 2012/2012

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
czesc
Mam pytanie do mamus, ktore rodzily na jaczewskiego.
Czy wszystkim maluchom robione jest usg glowki i brzuszka, czy tylko tym ze specjalnymi wskazaniami? I jakie są te wskazania w spsk4? Moze akurat wiecie i oświecicie laika
Badania przesiewowe nie są wyknywane jako standard dla wszystkich noworodków. Dotyczy to chyba tylko ciąż podwyższonego ryzyka. Moja córeczka miała wykonywane te badania przez wzgląd na moją cukrzycę ciążową, wiem też, że wykonywano je wcześniakom.
daggmara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 18:54   #2537
karolkya
Wtajemniczenie
 
Avatar karolkya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 332
Dot.: Lubelskie Mamusie 2012/2012

Hej
Ze względu, że podczytuje forum od jakiegoś miesiąca chciałam się przywitać.
Jestem z Lublina, obecnie zaczynam 21 tydzień ciąży. Po piątkowym USG dowiedzieliśmy się o zdrowej dziewczynce Chciałabym rodzić na Staszica. Ciążę prowadzi dr Robak. Mam nadzieję, że będę mogła "pomęczyć" was moimi pytaniami, bo co jak co jestem świeżakiem w tym temacie
karolkya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 19:13   #2538
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Lubelskie Mamusie 2012/2012

Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
Badania przesiewowe nie są wyknywane jako standard dla wszystkich noworodków. Dotyczy to chyba tylko ciąż podwyższonego ryzyka. Moja córeczka miała wykonywane te badania przez wzgląd na moją cukrzycę ciążową, wiem też, że wykonywano je wcześniakom.
Dziekuje
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 22:00   #2539
La Cocinerita
Raczkowanie
 
Avatar La Cocinerita
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 302
Dot.: Lubelskie Mamusie 2012/2012

Cytat:
Napisane przez evelizarda Pokaż wiadomość
O będę u nich na dniach to popytam. Ja z szyciem w ogóle nie próbowałam, ale tyle fajnych rzeczy można sobie uszyć, a koszt materiału nie jest aż tak duży. pamiętam jak koleżanka z pracy szyła dla dzieci kostiumy karnawałowe, no cuda. nie wiem czy jestem uzdolniona w tej dziedzinie ale chciałabym spróbować no nic, poszperam jeszcze i dam Ci znać, może i Ty się skusisz
Ok, dzięki A jakie cudne zabawki można uszyć Trochę żałuję, że nie zmobilizowałam się w ciąży żeby coś popróbować, bo teraz czas ciężko znaleźć Zwłaszcza, że dla niemowlaczka akurat kształt nie ma dużego znaczenia, może być koślawiec Za to różne faktury, materiał minky, metki do memłania i zabawka full wypas! Dla Twojego roczniaczka to już bardziej trzeba się postarać Ale choćby miękką piłkę z superanckiego materiału można uszyć do pokopania w domu z tatą

Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
Dzięki za Wasze wypowiedzi na razie i tak jesteśmy uzmiemieni, bo mąż coś choruje i odizolował się ode mnie i młodej, żeby nas nie pozarażać. Więc teraz jest tylko na mojej głowie, ręce już mi odpadają od kołysania...
Ooo współczuję

Cytat:
Napisane przez kachna21 Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny! mam ogromna prosbe, mozecie mi polecic ginekologa do prowadzenia ciazy? najlepiej ze staszica? obecnie chodze do dr semczuk-sikory i jestem bardzo zadowolona, ale nie wiem czy podobnie to tak cenowo wyglada. place ze wizyte 90 zl, na usg wysyla do innego ginekologa przyjmujacego w pracowni usg luxmedu- tu koszt 100 zl. jak bylo u was? i kiedy mialyscie robione 1 usg? z gory dzieki za odpowiedz
Cześć, gratulacje U mnie cenowo bardzo podobnie: gin ze Staszica - dr Krzyżanowski, wizyta co miesiąc 100 zł, a usg dodatkowo w luxmedzie (też u niego). Pierwsze usg miałam w 11 tygodniu, a potem w 19 i 30 t. plus dodatkowe kontrolne w 33 t.

Cytat:
Napisane przez karolkya Pokaż wiadomość
Hej
Ze względu, że podczytuje forum od jakiegoś miesiąca chciałam się przywitać.
Jestem z Lublina, obecnie zaczynam 21 tydzień ciąży. Po piątkowym USG dowiedzieliśmy się o zdrowej dziewczynce Chciałabym rodzić na Staszica. Ciążę prowadzi dr Robak. Mam nadzieję, że będę mogła "pomęczyć" was moimi pytaniami, bo co jak co jestem świeżakiem w tym temacie
Hej, hej! Kolejna lubelska PM super! Witaj Kochana i gratuluję Ci ogromnie córeczki! No i terminu - znów mama wiosenna nam się szykuje ach A na pytania wszystkie lubelskie mamy na pewno bardzo chętnie odpowiedzą
__________________
Together
Forever
Nasze Lwiątko
La Cocinerita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-20, 08:22   #2540
8mouse3
Rozeznanie
 
Avatar 8mouse3
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 789
Dot.: Lubelskie Mamusie 2012/2012

Cytat:
Napisane przez kachna21 Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny! mam ogromna prosbe, mozecie mi polecic ginekologa do prowadzenia ciazy? najlepiej ze staszica? obecnie chodze do dr semczuk-sikory i jestem bardzo zadowolona, ale nie wiem czy podobnie to tak cenowo wyglada. place ze wizyte 90 zl, na usg wysyla do innego ginekologa przyjmujacego w pracowni usg luxmedu- tu koszt 100 zl. jak bylo u was? i kiedy mialyscie robione 1 usg? z gory dzieki za odpowiedz
Witamy ) Ja mam ginekologa z Lubartowskiej, więc tutaj nie pomogę. ale jeśli chodzi o ceny to jest u mnie podobnie- wizyty prywatne 100zł, a na usg chodze do Luxmedu do dr Szymuli. Ja miałam bardzo wcześnie 1. usg, bo wcale nie miało byc ciąży. Ale kolejne, jak okazało się, że jest ciąża to miałam ok 7 tyg.

Cytat:
Napisane przez karolkya Pokaż wiadomość
Hej
Ze względu, że podczytuje forum od jakiegoś miesiąca chciałam się przywitać.
Jestem z Lublina, obecnie zaczynam 21 tydzień ciąży. Po piątkowym USG dowiedzieliśmy się o zdrowej dziewczynce Chciałabym rodzić na Staszica. Ciążę prowadzi dr Robak. Mam nadzieję, że będę mogła "pomęczyć" was moimi pytaniami, bo co jak co jestem świeżakiem w tym temacie
Też witamy Ja to się cieszę,że są z nami też przyszłe mamuśki (ja mam termin na połowę maja ). U nas jest chłopaczek Ja z kolei zdecydowałam się na Lubartowską. Miłęgo czytania- ja przekopałam całe forum, od początku i ściagnęłam mnóstwo przydatnych informacji od dziewczyn


Mam pytanie do "starszych" mamuś: będę potrzebować prezent dla rocznego chłopca. Z racji tego, że niedawno były święta, to skończyły mi się pomysły: mały dostał klocki, zabawki z muzyczką, sprzety muzyczne takie dla maluchów- bębenek, trójkąt, grzechotkę itp Trochę na wyrost, ale i tak zabawki go zainteresowały. Jakbyście miały jaki fajny pomysł na prezent to byłabym wdzięczna, bo nie chce kupować kolejnej podobnej rzeczy
__________________
11 września to dopiero początek wielkich zmian w Naszym Życiu
8mouse3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-20, 13:08   #2541
karolkya
Wtajemniczenie
 
Avatar karolkya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 332
Dot.: Lubelskie Mamusie 2012/2012

Dziewczyny pytałam moje gin o szkołę rodzenia to polecił mi gravimed, bo tam zajęcia prowadzą położne ze Staszica. Czy któraś z Was tam chodziła?
karolkya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-20, 17:54   #2542
Izetka_
Zadomowienie
 
Avatar Izetka_
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 790
Dot.: Lubelskie Mamusie 2012/2012

Hej Lublinianki

Już kiedyś pisałam tutaj do Was, ale to było już dawno więc witam się ponownie jestem w 18 tygodniu ciąży jeszcze nie wiemy co dzidziuś ma między nóżkami, więc cierpliwie czekamy na usg połówkowe
__________________
17.08.2012r-
17.06.2013r-



Michaś
02.07.2014r.
Izetka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-20, 17:56   #2543
karolkya
Wtajemniczenie
 
Avatar karolkya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 332
Dot.: Lubelskie Mamusie 2012/2012

Cytat:
Napisane przez Izetka_ Pokaż wiadomość
Hej Lublinianki

Już kiedyś pisałam tutaj do Was, ale to było już dawno więc witam się ponownie jestem w 18 tygodniu ciąży jeszcze nie wiemy co dzidziuś ma między nóżkami, więc cierpliwie czekamy na usg połówkowe
karolkya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-20, 17:58   #2544
Izetka_
Zadomowienie
 
Avatar Izetka_
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 790
Dot.: Lubelskie Mamusie 2012/2012

Cytat:
Napisane przez karolkya Pokaż wiadomość
Dziewczyny pytałam moje gin o szkołę rodzenia to polecił mi gravimed, bo tam zajęcia prowadzą położne ze Staszica. Czy któraś z Was tam chodziła?
a ta szkoła jest płatna??ja dużo słyszałam o Aktywnej Mamie i tam też chyba zajęcia prowadzą jakieś położne ze Staszica
__________________
17.08.2012r-
17.06.2013r-



Michaś
02.07.2014r.
Izetka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-20, 18:00   #2545
karolkya
Wtajemniczenie
 
Avatar karolkya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 332
Dot.: Lubelskie Mamusie 2012/2012

Niestety płatna, ale polecił mi ją mój ginekolog tzn w sumie to położną Małgorzatę Madej
karolkya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-20, 18:05   #2546
Izetka_
Zadomowienie
 
Avatar Izetka_
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 790
Dot.: Lubelskie Mamusie 2012/2012

Cytat:
Napisane przez kachna21 Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny! mam ogromna prosbe, mozecie mi polecic ginekologa do prowadzenia ciazy? najlepiej ze staszica? obecnie chodze do dr semczuk-sikory i jestem bardzo zadowolona, ale nie wiem czy podobnie to tak cenowo wyglada. place ze wizyte 90 zl, na usg wysyla do innego ginekologa przyjmujacego w pracowni usg luxmedu- tu koszt 100 zl. jak bylo u was? i kiedy mialyscie robione 1 usg? z gory dzieki za odpowiedz
Ja chodze do Swatowskiego też w luxmedzi, ale ja mam abonament w pracy...w tej ciąży miałam usg w 8 tygodniu pierwsze, żeby już zobaczyc serduszko

---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 19:04 ----------

Cytat:
Napisane przez karolkya Pokaż wiadomość
Niestety płatna, ale polecił mi ją mój ginekolog tzn w sumie to położną Małgorzatę Madej
Już gdzieś mi się obiło o uszy to nazwisko
__________________
17.08.2012r-
17.06.2013r-



Michaś
02.07.2014r.
Izetka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-20, 18:24   #2547
karolkya
Wtajemniczenie
 
Avatar karolkya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 332
Dot.: Lubelskie Mamusie 2012/2012

Kachna ja chodze tak jakIzetka do luxmedu do dr Robaka ale też mam z pracy wykupiony abonament. pierwsze USG miałam chyba pomiędzy 6-8 tyg ciąży.
karolkya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-20, 18:35   #2548
KwiatekBezRabatki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 54
Dot.: Lubelskie Mamusie 2012/2012

Aktywna Mama to chyba jedyna bezpłatna szkoła rodzenia. A co do zajec to prowadzą różne położne, w każdym miesiącu ktos inny. Ja akurat miałam z taką, ktora nie pracowała w żadnym szpitalu.
__________________
Ignaś - 21. 07. 2013
KwiatekBezRabatki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-20, 18:49   #2549
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: Lubelskie Mamusie 2012/2012

Cytat:
Napisane przez KwiatekBezRabatki Pokaż wiadomość
Aktywna Mama to chyba jedyna bezpłatna szkoła rodzenia. A co do zajec to prowadzą różne położne, w każdym miesiącu ktos inny. Ja akurat miałam z taką, ktora nie pracowała w żadnym szpitalu.
Ja jak sie zapisywalam to mialam wybor 3 poloznych, ale ich nazwiska nic mi nie mowily, wiec wybieralam jaki dzien i godz najbardziej nam pasuja
Moja polozna tez nie pracowala w zadnym szpitalu, lekarka prowadzaca ciaze tez nie i w sumie koniec koncow dla mnie nie mialo to znaczenia przy przebiegu porodu i przyjeciu do szpitala. Ale ja jeszcze 8h przed porodem nie wiedzialam, w ktorym chce rodzic

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Nie powinniśmy budować życia z gwiazd, morza i piasku."


Edytowane przez daggmara
Czas edycji: 2014-01-20 o 18:52
daggmara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-20, 19:54   #2550
La Cocinerita
Raczkowanie
 
Avatar La Cocinerita
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 302
Dot.: Lubelskie Mamusie 2012/2012

Ja chodziłam do aktywnej mamy i trochę żałuję, podczas porodu miałam ogromne szczęście trafić na dyżur pani Małgosi Madej i przy drugim dziecku wybieram się już do niej i tylko do niej do szkoły rodzenia.
__________________
Together
Forever
Nasze Lwiątko
La Cocinerita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-26 14:20:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:23.