Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą! - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-26, 19:24   #2521
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą!

Moim zdaniem w Portugalii jest jeszcze gorzej jak w Polsce. Byłam tam przez dwa miesiące w delegacji, pracowałam z kobietami, które zarabiały 3,5 euro na godzinę. Ceny żywności mają wyższe niż w Holandii a w NL jest naprawdę drogo.
Nie dziwi mnie wcale, że wszędzie są chińskie sklepy, gdzie można kupić wszystko (od chemii po ubrania), bo w normalnych sklepach swetry czy buty po 100 euro i to poza sezonem.

Przyjaźnię się z Portugalką, pracuję z Portugalczykami i sporo opowiadają o tym jak jest ciężko, że nie ma pracy, psie pieniądze ... brak słów co się wyrabia.
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home


Edytowane przez Lady_AnneBelle
Czas edycji: 2014-04-26 o 19:27
Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-26, 19:25   #2522
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą! (+ o wszystkim

Cytat:
Napisane przez Varga Pokaż wiadomość
Na obrzeżach, we wsiach zawsze jest taniej. Jedynie wyjątkiem jest ta Warszawa, bo deweloperzy budują się coraz dalej, ale w innych miastach warto mieszkać na obrzeżach lub dalej, bo jest taniej. Moja jedna siostra koło Krakowa też płaci grosze za mieszkanie.
Tak, gdzie ? Taniej jest już pewnie w Skawinie lub Wieliczce.

Tylko weź też pod uwagę, że nie każdy ma możliwość dojazdu do pracy np. samochodem, gdybym się uparła to mogłabym dojeżdżać do pracy 2 busami, następnie tramwajem, a potem jeszcze iść na nogach tylko, czy to ma sens wstawanie o 4.30 powrót do domu na 19 przy założeniu, że nie ma opóźnień i nie muszę zostać dłużej w pracy.

Coraz więcej osób bierze pod uwagę w jakiej odległości jest dane mieszkanie od miejsca pracy. Mało komu się uśmiecha spędzać dodatkowe godziny w publicznych środkach transportu.

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Lady_AnneBelle Pokaż wiadomość
Moim zdaniem w Portugalii jest jeszcze gorzej jak w Polsce. Byłam tam przez dwa miesiące w delegacji, pracowałam z kobietami, które zarabiały 3,5 euro na godzinę. Ceny żywności mają wyższe niż w Holandii a w NL jest naprawdę drogo.
Nie dziwi mnie wcale, że wszędzie są chińskie sklepy, gdzie można kupić wszystko (od chemii po ubrania), bo w normalnych sklepach swetry czy buty po 100 euro i to poza sezonem.

Przyjaźnię się z Portugalką, pracuję z Portugalczykami i sporo opowiadają o tym jak jest ciężko, że nie ma pracy, psie pieniądze ... brak słów co się wyrabia.
To nie ja pisałam o Portugalii
__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain

Edytowane przez niv_
Czas edycji: 2014-04-26 o 19:27
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-26, 19:28   #2523
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą!

To jest racja, mieszkać na obrzeżach albo na wsi i "tłuc się" autem, płacić za paliwo i utrzymanie auta albo mieszkać bliżej i jeździć mpk chociaż płacić drożej za mieszkanie. Nie wyobrażam sobie wozić się autem do pracy zarabiając 7zł na godzinę
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-26, 19:28   #2524
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą! (+ o wszystkim

Już poprawiłam Wybacz mi
Coś mi się źle skopiowało Już poprawiłam.
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-26, 19:29   #2525
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą! (+ o wszystkim

Cytat:
Napisane przez Lady_AnneBelle Pokaż wiadomość
Już poprawiłam Wybacz mi
Coś mi się źle skopiowało Już poprawiłam.
Nic się nie stało, już myślałam, że coś mi umknęło.

Portugalia jest piękna przynajmniej na zdjęciach.
__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-26, 19:32   #2526
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą! (+ o wszystkim

Cytat:
Napisane przez niv_ Pokaż wiadomość
Nic się nie stało, już myślałam, że coś mi umknęło.

Portugalia jest piękna przynajmniej na zdjęciach.
Pięknie jest w sezonie
Bieda taka, że aż piszczy. W większych miastach wiadomo, większe perspektywy, więcej turystów, jakoś się żyje. Tam gdzie my byliśmy to sami starzy ludzie, bo wszyscy młodzi pouciekali, praca na polu siedem dni w tygodniu albo w szklarniach za psie pieniądze.
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home


Edytowane przez Lady_AnneBelle
Czas edycji: 2014-04-26 o 19:33
Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-26, 19:53   #2527
Varga
Wtajemniczenie
 
Avatar Varga
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 183
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą! (+ o wszystkim

Cytat:
Napisane przez niv_ Pokaż wiadomość
Tak, gdzie ? Taniej jest już pewnie w Skawinie lub Wieliczce.
2 lata mieszkała w Łuczycach, teraz mieszka w Miechowie
Mieszkanie pod miastami ma tę wadę, że trzeba dojeżdżać i nikogo nie namawiam. Po prostu daję przykłady, że można mówić o tanim mieszkaniu w UK pod miastem i tak samo można mówić o tanim mieszkaniu w Polsce pod miastem. Mam wrażenie, że trochę mnie atakujecie. A ja chciałam jedynie podać przykłady, że da się wyżyć za najniższą i że da się wynająć mieszkanie, ale trzeba się liczyć z dojazdami (no i kosztami dojazdów czy to pkp, pks czy samochodem). Po prostu trochę zabawne jest porównanie ceny wynajmu mieszkania w uk pod miastem do ceny wynajmu w Warszawie/Krakowie/Łodzi/Gdańsku/Katowicach. Ceny w miastach zawsze będą większe. Jak się porównuje to niech się porównuje dobrze.

W trakcie studiów tylko rok mieszkałam poza Warszawą, w Siedlcach i niemiło wspominam ten okres. Jechałam 2-2,5 godziny na uczelnię. Tak samo teraz nie wyobrażam sobie mieszkać na Białołęce czy pod Warszawą i mieć problemy z dojazdem. Nie mam prawka i to jest dla mnie utrapienie :<


+ I jeszcze jedno. Ja naprawdę nikogo nie oceniam pod kątem "moja siostra mieszka i dojeżdża, Ty też możesz". Ja po prostu podaję przykłady. Nie jestem typem osoby, która lubi oceniać życie innych.

Edytowane przez Varga
Czas edycji: 2014-04-26 o 19:59
Varga jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-26, 20:11   #2528
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą! (+ o wszystkim

Cytat:
Napisane przez Varga Pokaż wiadomość
2 lata mieszkała w Łuczycach, teraz mieszka w Miechowie
Mieszkanie pod miastami ma tę wadę, że trzeba dojeżdżać i nikogo nie namawiam. Po prostu daję przykłady, że można mówić o tanim mieszkaniu w UK pod miastem i tak samo można mówić o tanim mieszkaniu w Polsce pod miastem. Mam wrażenie, że trochę mnie atakujecie. A ja chciałam jedynie podać przykłady, że da się wyżyć za najniższą i że da się wynająć mieszkanie, ale trzeba się liczyć z dojazdami (no i kosztami dojazdów czy to pkp, pks czy samochodem). Po prostu trochę zabawne jest porównanie ceny wynajmu mieszkania w uk pod miastem do ceny wynajmu w Warszawie/Krakowie/Łodzi/Gdańsku/Katowicach. Ceny w miastach zawsze będą większe. Jak się porównuje to niech się porównuje dobrze.

W trakcie studiów tylko rok mieszkałam poza Warszawą, w Siedlcach i niemiło wspominam ten okres. Jechałam 2-2,5 godziny na uczelnię. Tak samo teraz nie wyobrażam sobie mieszkać na Białołęce czy pod Warszawą i mieć problemy z dojazdem. Nie mam prawka i to jest dla mnie utrapienie :<


+ I jeszcze jedno. Ja naprawdę nikogo nie oceniam pod kątem "moja siostra mieszka i dojeżdża, Ty też możesz". Ja po prostu podaję przykłady. Nie jestem typem osoby, która lubi oceniać życie innych.
Ale ja mowiac o innym miescie w UK niz Londyn nie mam na mysli jakies wsi oddalonej od wiekszego miasta w UK o 100 mil, tylko miastach, ktore sa porownywalne u nas do Poznania czy Wroclawia i tam koszty wynajecia pokoju to ok 500 funtow za (sypialnie + salon + kuchnie, lazienke). Wiec nie ma co porownywac. Biorac pod uwage zarobki, nawet ta najnizsza to da sie przezyc, nie jest to bajka, ale na podstawoe rzeczy + MALE przyziemne przyjemnosci starczy.


Londynu nie porownuje bo to zupelnie inna bajka Anglii niz cala reszta czesto i jak Anglie lubie, podoba mi sie, tak Londyn w ogole.

W Polsce mozna sie utrzymac, ale w pokoju, oszczedzajac na doslownie wszystkim - a to nie o to chodzi, i to nie jest zycie - ja tez nie moglabym wynajmowac teraz pokoju bo to dobre dla studentow.

jezeli chodzi o kwestie materialne to nie ma co dyskutowac, co nie oznacza, ze Polska nie ma duzo innych zalet
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-26, 20:17   #2529
Varga
Wtajemniczenie
 
Avatar Varga
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 183
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą! (+ o wszystkim

Ahh to co innego, bo zrozumiałam, że piszesz o wynajmie w okolicach Bristolu, który jest porównywalny do taniego Białegostoku i jeszcze tańszych okolic. To przepraszam, że wprowadziłam zamęt, zupełnie opacznie to zrozumiałam
Varga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-26, 20:57   #2530
kalwinka
Zadomowienie
 
Avatar kalwinka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 502
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą! (+ o wszystkim

Cytat:
Napisane przez Varga Pokaż wiadomość
(...) Po prostu trochę zabawne jest porównanie ceny wynajmu mieszkania w uk pod miastem do ceny wynajmu w Warszawie/Krakowie/Łodzi/Gdańsku/Katowicach. Ceny w miastach zawsze będą większe. Jak się porównuje to niech się porównuje dobrze.(...)
Ale właśnie chodzi o to że nie wszędzie są takie możliwości. Mieszkam 40 km od Katowic - nie jest to mega daleko, ale aż tak blisko, żeby tłumaczyło wielkomiejskie ceny też nie. A koszty utrzymania są z kosmosu. Kuzynka za mieszkanie o podobnym metrażuw Legionowie ma dużo mniejsze opłaty i dużo wyższy standard
Dochodzi jeszcze to, że w małych miastach, gdzie nie ma studentów trudniej jest cokolwiek wynająć.
kalwinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-26, 21:36   #2531
201801191006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 252
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą! (+ o wszystkim

kalwinka, jakie miasto konkretnie?
201801191006 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-27, 08:45   #2532
Anna1987
Zakorzenienie
 
Avatar Anna1987
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 772
GG do Anna1987
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą! (+ o wszystkim

Wizażanki Wrocławianki poszukujące pracy - ostatnio w Factory widziałam dużo ogłoszeń
__________________
.
Anna1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-27, 09:02   #2533
leahh
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 156
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą! (+ o wszystkim

Hej Dziewczyny, parenascie watkow wczesnjej sie witalam, ale nie udzielalam sie, chociaz na biezaco Was podczytuje. A propo szukania pracy- koszmar co sie dzieje, mi ostatnio w pewnym sklepke zaproponowano 4,6 za h...
leahh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-27, 09:11   #2534
Varga
Wtajemniczenie
 
Avatar Varga
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 183
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą! (+ o wszystkim

Cytat:
Napisane przez leahh Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny, parenascie watkow wczesnjej sie witalam, ale nie udzielalam sie, chociaz na biezaco Was podczytuje. A propo szukania pracy- koszmar co sie dzieje, mi ostatnio w pewnym sklepke zaproponowano 4,6 za h...
Co?! Przecież to nawet nie jest najniższa krajowa.
Varga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-27, 09:14   #2535
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą! (+ o wszystkim

Cytat:
Napisane przez Varga Pokaż wiadomość
Co?! Przecież to nawet nie jest najniższa krajowa.
masakra
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-27, 09:16   #2536
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10 573
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą! (+ o wszystkim

Cytat:
Napisane przez Varga Pokaż wiadomość
Co?! Przecież to nawet nie jest najniższa krajowa.
A jest jakaś najniższa krajowa ustalona? Nie ma. Przecież na smieciówki mozna zatrudniać za 50gr/h.
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-27, 09:16   #2537
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą! (+ o wszystkim

Cytat:
Napisane przez Varga Pokaż wiadomość
Co?! Przecież to nawet nie jest najniższa krajowa.
Uwierz, wiele osób w Polce marzy o najniższej krajowej i umowie o pracę Takie są realia...
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-27, 09:24   #2538
Varga
Wtajemniczenie
 
Avatar Varga
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 183
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą! (+ o wszystkim

Cytat:
Napisane przez rybkaa90 Pokaż wiadomość
Uwierz, wiele osób w Polce marzy o najniższej krajowej i umowie o pracę Takie są realia...
Wiem o tym Straszne
Varga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-27, 09:28   #2539
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą! (+ o wszystkim

Niestety naszym narzekaniem nic nie zdzialamy :/ i to tez jest przykre - bo w tym temacie albo zgadzamy sie na to, albo bedziemy bez pracy - oczywiscie mozna sie nie zgadzac i szukac godziwej płacy ale kto moze sobie na to pozwolic?

Zmieniajac temat - czy macie zdolnosci jesli chodzi o fryzury? Ja probuje robic dobieranego i za cholere mi nie wychodzi a te dziewczyny na YT tworza cuda
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-27, 09:30   #2540
leahh
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 156
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą! (+ o wszystkim

Oczywiscie pracy nie przyjelam, ale trzeba przyznac, ze ciezko jest znalezc cos studentce dziennej, nawet w takim miescie jak Krakow. Mialam zlecenie ostatnio fajne, a teraz cisza, a fajnie byloby sie juz usamodzielnic albo chociaz cos odlozyc. A tak to ani jedno ani drugie...


Fryzur robic w ogole nie umiem

Edytowane przez leahh
Czas edycji: 2014-04-27 o 09:31
leahh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-27, 09:40   #2541
agusia19939
Raczkowanie
 
Avatar agusia19939
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 173
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą! (+ o wszystkim



Można się przyłączyć?
agusia19939 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-27, 09:48   #2542
Varga
Wtajemniczenie
 
Avatar Varga
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 183
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą! (+ o wszystkim

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
Niestety naszym narzekaniem nic nie zdzialamy :/ i to tez jest przykre - bo w tym temacie albo zgadzamy sie na to, albo bedziemy bez pracy - oczywiscie mozna sie nie zgadzac i szukac godziwej płacy ale kto moze sobie na to pozwolic?

Zmieniajac temat - czy macie zdolnosci jesli chodzi o fryzury? Ja probuje robic dobieranego i za cholere mi nie wychodzi a te dziewczyny na YT tworza cuda
W końcu się nauczyłam robić dobieranego I chyba sama zrobię na ślub, jak się nie uda to najwyżej mama mi pomoże
Varga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-27, 09:50   #2543
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą!

Witam w niedzielę

Promocja na tusze w Rossamnnie już była, jest, czy będzie ? Chyba się pogubiłam.

Odnośnie fryzur, to jestem lewa do potęgi, ale planuję zakup prostownicy, żaby trochę okiełznać włosy.

Dobieranego warkocza ?
__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain

Edytowane przez niv_
Czas edycji: 2014-04-27 o 09:52
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-27, 09:53   #2544
201801191006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 252
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą! (+ o wszystkim

ja kiedyś umiałam sobie zrobić wszystkie warkocze świata, a teraz nagle już nie umiem

niv - tusze od jutra
201801191006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-27, 09:55   #2545
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą! (+ o wszystkim

promocje na tusze od poniedzialku
ja kupilam sobe bb krem i kurde okazal sie za ciemny ogolnie cera jest po nim ladna, brzoskwiniowa ale nienaturalnie ciemna, za to jasny odcien jest.. za jasny - badz tu madry
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-27, 09:58   #2546
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą!

Dzięki za szybko odp.
__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-27, 10:21   #2547
juli_jka
now or never
 
Avatar juli_jka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: ldz
Wiadomości: 6 752
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą! (+ o wszystkim

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
promocje na tusze od poniedzialku
ja kupilam sobe bb krem i kurde okazal sie za ciemny ogolnie cera jest po nim ladna, brzoskwiniowa ale nienaturalnie ciemna, za to jasny odcien jest.. za jasny - badz tu madry
spróbuj połaczyć - może to coś da ?
__________________
jeśli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się
juli_jka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-27, 10:28   #2548
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą! (+ o wszystkim

Cytat:
Napisane przez juli_jka Pokaż wiadomość
spróbuj połaczyć - może to coś da ?
chyba tak musze zrobic, bo posmarowalam sie tym ciemnym rano i wygladam jakbym nalozyla samoopalacz
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-27, 11:10   #2549
juli_jka
now or never
 
Avatar juli_jka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: ldz
Wiadomości: 6 752
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą! (+ o wszystkim

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
chyba tak musze zrobic, bo posmarowalam sie tym ciemnym rano i wygladam jakbym nalozyla samoopalacz
hihi
wyprzedzasz słońce :P
__________________
jeśli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się
juli_jka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-27, 11:14   #2550
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą! (+ o wszystkim

Cytat:
Napisane przez juli_jka Pokaż wiadomość
hihi
wyprzedzasz słońce :P
ohyda

a w drogerii stopil sie calkowicie z cera
dzisiaj ostatni dzien promocji podkladowej w rossie, ale nie chce mi sie juz jechac
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-30 14:12:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:30.