Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-12, 10:41   #2551
anula14
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 522
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!!

Cytat:
Napisane przez jaroszania Pokaż wiadomość
mam zaparcia. 3dzien sie mecze. nic mi nie pomaga. jestem zla bo jem a wszystko we mnie zostaje;(

a probowałaś jabłka???
anula14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-12, 10:42   #2552
anula14
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 522
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!!

Cytat:
Napisane przez kaolinait Pokaż wiadomość
Ja podobnie, czulam sie dobrze dopuki nie wiedzialam ze w ciazy jestem heh czyli mnw. do 6 tyg. A pozniej loo masakra zaczelo sie wszystko :P

a teraz jak się czujesz nadal kiepsko???
anula14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-12, 10:42   #2553
agnes23
BAN stały
 
Avatar agnes23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 1 939
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!!

Cytat:
Napisane przez jaroszania Pokaż wiadomość
mam zaparcia. 3dzien sie mecze. nic mi nie pomaga. jestem zla bo jem a wszystko we mnie zostaje;(

ja mam tak samo, męczę się koszmarnie...
agnes23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-12, 10:50   #2554
ewelciaz
Rozeznanie
 
Avatar ewelciaz
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 662
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!!

agnes zjedz kiwi. Naprawde podziała. Ja mam koszmarne zaparcia i jem codzienniemkiwi ze 2 sztuki na noc.

anula
, witaj kochana. Juz jestem. Bylam w pracy zaniesc L4 od lekarza. W pracy mnie pytaja czy czasem nie klamie bo nic nie widac zbym w ciazy była. Przytyłam tylko 0,5 kg.
ewelciaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-12, 11:09   #2555
anula14
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 522
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!!

Cytat:
Napisane przez ewelciaz Pokaż wiadomość
agnes zjedz kiwi. Naprawde podziała. Ja mam koszmarne zaparcia i jem codzienniemkiwi ze 2 sztuki na noc.

anula, witaj kochana. Juz jestem. Bylam w pracy zaniesc L4 od lekarza. W pracy mnie pytaja czy czasem nie klamie bo nic nie widac zbym w ciazy była. Przytyłam tylko 0,5 kg.

ja wagowo też nie przytyłam wiecej niż kg ale to przez to ze wymiotuje i mam zgagę wiec malo jem ale brzuchol juz mi rośnie
anula14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-12, 11:14   #2556
ewelciaz
Rozeznanie
 
Avatar ewelciaz
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 662
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!!

Cytat:
Napisane przez anula14 Pokaż wiadomość
ja wagowo też nie przytyłam wiecej niż kg ale to przez to ze wymiotuje i mam zgagę wiec malo jem ale brzuchol juz mi rośnie
No mnie tez troche rosnie brzuch, dałam wczesniej zdjęcia. A Ty czemu nie zrobisz fotek. Pisalas ze aparat sie zepsuł, a telefonem próbowałaś????

Ja tez mialam mdlosci, mineły mi tydzień temu ale jakos specjalnie duzo nie jem, musze miec smak albo zglodniec. No ale mam taki dziwny smak czasem w busi, gorzki, metaliczny i mi nic nie spakuje w zwiążku z powyższym.
ewelciaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-12, 11:31   #2557
kaolinait
Zadomowienie
 
Avatar kaolinait
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: nyc
Wiadomości: 1 881
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!!

Cytat:
Napisane przez anula14 Pokaż wiadomość
a teraz jak się czujesz nadal kiepsko???
teraz to roznie bywa, brzuch czesto boli, glowa tez i ta zgagaaa eh no ale mdlosci prawie minely i nie wymiotowalam w ogole

Cytat:
Napisane przez anula14 Pokaż wiadomość
ja wagowo też nie przytyłam wiecej niż kg ale to przez to ze wymiotuje i mam zgagę wiec malo jem ale brzuchol juz mi rośnie
a ja najpierw przytylam 4lb a pozniej schudlam 5 lb czyli na minusiee mam heheh chociaz ostatnio wrocil mi apetyt to pewnie znow przytylam

Cytat:
Napisane przez GoniaJ Pokaż wiadomość
Nasza Fasoleczka kochana
Sliczna Fasolka! Ciesze sie, ze wszystko w porzadku

Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość

dziewczyny a co do suwaczka, to ja wpisuję jakieś słowo w podpisie np maluszek, zaznaczam je i naciskam taki znaczek z planetą i tam wklejam link z suwaczkiem. i mi tak wychodzi
Dziekuje Dziala
__________________
  
[/CENTER]

Edytowane przez kaolinait
Czas edycji: 2008-03-12 o 11:38 Powód: dopisek
kaolinait jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-12, 11:37   #2558
anula14
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 522
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!!

Cytat:
Napisane przez ewelciaz Pokaż wiadomość
No mnie tez troche rosnie brzuch, dałam wczesniej zdjęcia. A Ty czemu nie zrobisz fotek. Pisalas ze aparat sie zepsuł, a telefonem próbowałaś????

Ja tez mialam mdlosci, mineły mi tydzień temu ale jakos specjalnie duzo nie jem, musze miec smak albo zglodniec. No ale mam taki dziwny smak czasem w busi, gorzki, metaliczny i mi nic nie spakuje w zwiążku z powyższym.

Nie pomyślalam o telefonie sprubuję w domku Co do smaku w buzi to mam to samo zawsze moiwę do meża ze mam "kapcia" w buzi i nic nie smakuje
anula14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-12, 11:57   #2559
ewelciaz
Rozeznanie
 
Avatar ewelciaz
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 662
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!!

Ja właśnie zjadłam obiad. Ostatnio nie smakuje mi mięso żadne więc koniec końców zjadłam dziś same ziemniaki i ogóra kiszonego (mniam!) a mięsa tylko skubnęłam.

Wczoraj byłam u dentysty i tak mnie znieczuliła że jak jadłam potem to razem z kanapką sobie wargę ugryzłam. Nawet nie poczułam bólu tylko smak krwi w ustach poczułam i taki dziwny dżwięk.
ewelciaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-12, 11:57   #2560
Ismenkusia
Zakorzenienie
 
Avatar Ismenkusia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 879
GG do Ismenkusia
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!!

...u mnie dzis kolejny dzien płaczu tez tak macie ze juz nie checie byc w ciazy ? noramalnie tylko sie zastrzelic jak pomysle o piwie to az mnie skreca a tu nie wolno i jeszcze długooooo nie bedzie mozna wiec wypady ze znajomymi do pubu odpadaja przeciez nie bede siedziec i patrzec jak oni pija i pala (TZ pewno sie cieszy bo on by tylko w domu cały czas siedział i ja teraz tez musze razem z nim ) no i te hormony w jednej chwili wylewam krokodyle łzy a za minute tez płacze ale ze smiechu
__________________
lubię sobie spuszczać wpie..ol
Ismenkusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-12, 12:04   #2561
ewelciaz
Rozeznanie
 
Avatar ewelciaz
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 662
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!!

Cytat:
Napisane przez Ismenkusia Pokaż wiadomość
...u mnie dzis kolejny dzien płaczu tez tak macie ze juz nie checie byc w ciazy ? noramalnie tylko sie zastrzelic jak pomysle o piwie to az mnie skreca a tu nie wolno i jeszcze długooooo nie bedzie mozna wiec wypady ze znajomymi do pubu odpadaja przeciez nie bede siedziec i patrzec jak oni pija i pala (TZ pewno sie cieszy bo on by tylko w domu cały czas siedział i ja teraz tez musze razem z nim ) no i te hormony w jednej chwili wylewam krokodyle łzy a za minute tez płacze ale ze smiechu
Ismenka ja mam ciągle zmiany nastroju. W jednej chwili widze wszystko w czarnych barwach a w drugiej jest super. Jestem za to bardzo drażliwa. Zawsze byłam nerwus ale teraz to mnie az nosi czasami ....właściwie to ciągle.
ewelciaz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-12, 12:09   #2562
anula14
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 522
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!!

Cytat:
Napisane przez ewelciaz Pokaż wiadomość
Ja właśnie zjadłam obiad. Ostatnio nie smakuje mi mięso żadne więc koniec końców zjadłam dziś same ziemniaki i ogóra kiszonego (mniam!) a mięsa tylko skubnęłam.

Wczoraj byłam u dentysty i tak mnie znieczuliła że jak jadłam potem to razem z kanapką sobie wargę ugryzłam. Nawet nie poczułam bólu tylko smak krwi w ustach poczułam i taki dziwny dżwięk.

mi tez mięso nei smakuje kurcz eale mamy podobne objawy
anula14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-12, 12:11   #2563
anula14
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 522
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!!

Cytat:
Napisane przez Ismenkusia Pokaż wiadomość
...u mnie dzis kolejny dzien płaczu tez tak macie ze juz nie checie byc w ciazy ? noramalnie tylko sie zastrzelic jak pomysle o piwie to az mnie skreca a tu nie wolno i jeszcze długooooo nie bedzie mozna wiec wypady ze znajomymi do pubu odpadaja przeciez nie bede siedziec i patrzec jak oni pija i pala (TZ pewno sie cieszy bo on by tylko w domu cały czas siedział i ja teraz tez musze razem z nim ) no i te hormony w jednej chwili wylewam krokodyle łzy a za minute tez płacze ale ze smiechu

Ja tez często płącze szczegolnie wieczorem jak mi niedobrz ejak pali mnei zgaga wtedy uzalam sie na cały świat ze czemu nie moge jak wiekszosć dzieczyn normalnie przechodzić ciaży tylko ciagle mi coś jest.... nie ejsteś sama
anula14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-12, 12:17   #2564
ewelciaz
Rozeznanie
 
Avatar ewelciaz
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 662
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!!

Cytat:
Napisane przez anula14 Pokaż wiadomość
mi tez mięso nei smakuje kurcz eale mamy podobne objawy

Hi, hi, no właśnie. Ja sie juz nie moge doczekac płci dziecka. A robisz juz jakies zakupki??? Ja kupiłam pare ubranek. Reszte tylko ogladam, mam juz wiele rzeczy upatrzone na allegro. Czytam wątek polecamy-odradzamy i wszystko badam. Lepiej sie zastanowic niz potem wszystko na ostatnią chwilę.
ewelciaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-12, 12:21   #2565
Ismenkusia
Zakorzenienie
 
Avatar Ismenkusia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 879
GG do Ismenkusia
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!!

dziewczyny od rana zjadłam prawie cały litr lodów gruba bede i to dopiero bedzie załamka
__________________
lubię sobie spuszczać wpie..ol
Ismenkusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-12, 12:22   #2566
anetka14
Raczkowanie
 
Avatar anetka14
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 54
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!!

Kobietki jak czytam o waszych dolegliwościach ciążowych to się czuję tak , jakbym była w innej bajce
Jestem tą szczęściarą,której nic nie dolega.
Mogę góry przenosić.
Najbardziej smakują mi wszelkiego rodzaju zupki,oczywiście domowe.Odkryłam w sobie duszę kucharza
anetka14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-12, 12:23   #2567
anula14
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 522
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!!

Cytat:
Napisane przez ewelciaz Pokaż wiadomość
Hi, hi, no właśnie. Ja sie juz nie moge doczekac płci dziecka. A robisz juz jakies zakupki??? Ja kupiłam pare ubranek. Reszte tylko ogladam, mam juz wiele rzeczy upatrzone na allegro. Czytam wątek polecamy-odradzamy i wszystko badam. Lepiej sie zastanowic niz potem wszystko na ostatnią chwilę.

Nie płci jeszcze nie znamy, ja bym bardzo chciała córeczkę choć wszystcy na około mowią ze bedzie chłopak. jeszcze nic nei kupiłam jakoś sie boje tak wcześnie moze zacznę tak od maja nie wiem. a co to za wątek polecamy-odradzamy???
anula14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-12, 12:23   #2568
ribeiro7
Raczkowanie
 
Avatar ribeiro7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 101
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!!

Fajnie wiedzieć, że prawie wszystkie mamy podobne objawy. Też buczę z byle powodu i nerwus ze mnie straszny. Ten niesmak w ustach powoduje, że chce mi się ciągle jeść. Właśnie zajadam się kiszonym ogórkiem, kapustą zagryzając kanapką z serem i pomidorem. Mniam...
__________________
ribeiro7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-12, 12:24   #2569
anula14
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 522
Smile Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!!

Cytat:
Napisane przez anetka14 Pokaż wiadomość
Kobietki jak czytam o waszych dolegliwościach ciążowych to się czuję tak , jakbym była w innej bajce
Jestem tą szczęściarą,której nic nie dolega.
Mogę góry przenosić.
Najbardziej smakują mi wszelkiego rodzaju zupki,oczywiście domowe.Odkryłam w sobie duszę kucharza
tylko pozazdrościć
anula14 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-12, 12:24   #2570
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!!

ismenkusia ja lody jak wczoraj w sklepie zobaczylam to kupilam odrazu bo oprzec sie nie moglam a wczesniej nawet o nich nie myslalam, ale jak wlozylam do zamrazarki to dalej tam leza bo mi ochota odeszla
co do nastrojow - plakac mi sie nie chce ale wszystkich bym pozabijala!!!!
wnerwiona chodze normalnie caly czas a dodatkowo jeszcze remont konkrektny w mieszkaniu, oj biedni ci ludzie ze mna
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-12, 12:25   #2571
anula14
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 522
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!!

Cytat:
Napisane przez ribeiro7 Pokaż wiadomość
Fajnie wiedzieć, że prawie wszystkie mamy podobne objawy. Też buczę z byle powodu i nerwus ze mnie straszny. Ten niesmak w ustach powoduje, że chce mi się ciągle jeść. Właśnie zajadam się kiszonym ogórkiem, kapustą zagryzając kanapką z serem i pomidorem. Mniam...

jak ja wam zazdroszczę tych apetytów jak czytam c jecie to już na sama mysl mi przychodzi zgaga i wymioty cieszcie sie ze mozecie ejsć takie smaczki
anula14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-12, 12:27   #2572
anula14
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 522
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!!

dzieczyny zeby przeczytać ostatnią wiadomosć musze wracac do str przedostatniej i kliknać na osotatnią i wtedy mi sie wyświetlają wszystkei wasze odpowiedzi a tak tylko moja ostatnia gdzi eto się ustawia zeby wszystko wpływało na bieżąco??????
anula14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-12, 12:28   #2573
ribeiro7
Raczkowanie
 
Avatar ribeiro7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 101
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!!

Cytat:
Napisane przez anula14 Pokaż wiadomość
jak ja wam zazdroszczę tych apetytów jak czytam c jecie to już na sama mysl mi przychodzi zgaga i wymioty cieszcie sie ze mozecie ejsć takie smaczki

Mam wybór: mdłości albo jedzenie. Wybieram to drugie
__________________
ribeiro7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-12, 12:29   #2574
ribeiro7
Raczkowanie
 
Avatar ribeiro7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 101
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!!

Cytat:
Napisane przez anula14 Pokaż wiadomość
dzieczyny zeby przeczytać ostatnią wiadomosć musze wracac do str przedostatniej i kliknać na osotatnią i wtedy mi sie wyświetlają wszystkei wasze odpowiedzi a tak tylko moja ostatnia gdzi eto się ustawia zeby wszystko wpływało na bieżąco??????
odśwież F5
__________________
ribeiro7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-12, 12:30   #2575
ewelciaz
Rozeznanie
 
Avatar ewelciaz
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 662
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!!

Cytat:
Napisane przez Ismenkusia Pokaż wiadomość
dziewczyny od rana zjadłam prawie cały litr lodów gruba bede i to dopiero bedzie załamka

Tak czy siak bedziesz gruba ilitr lodów tego nie zmieni. Jak miałaś ochote to znaczy ze organizm potrzebował. Mnie generalnie nic nie smakuje za bardzo a jak juz cokolwiek jest dobre to tylko na krótko i musze zaraz zmieniać menu.
ewelciaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-12, 12:30   #2576
anula14
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 522
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!!

Ja moze i bym sobie zjadla to ... i tamto ale tak boje sie wymiotów i zgagi że rezygnuje... już mam dosć tego złego samopoczucia. Tak bym chciała jeść normalnie wszystko. dzis pali mnie cały dzień i jakoś mi niedobrze a mówią ze od 14 tygodnia przechodzi ????
anula14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-12, 12:32   #2577
anula14
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 522
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!!

ewelciaz co bierzesz na zgagę mi migdlały juz nie pomagają ciepłe mleko tez nie już nie wiem jak juz mocno mi dokucza to biorę rennie bo podobno mozna ale jakos i tak boje sie za każym razem bo to tabletki?????????????
anula14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-12, 12:34   #2578
anula14
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 522
Smile Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!!

Cytat:
Napisane przez ribeiro7 Pokaż wiadomość
odśwież F5

dzieki
anula14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-12, 12:41   #2579
ewelciaz
Rozeznanie
 
Avatar ewelciaz
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 662
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!!

Cytat:
Napisane przez anula14 Pokaż wiadomość
Nie płci jeszcze nie znamy, ja bym bardzo chciała córeczkę choć wszystcy na około mowią ze bedzie chłopak. jeszcze nic nei kupiłam jakoś sie boje tak wcześnie moze zacznę tak od maja nie wiem. a co to za wątek polecamy-odradzamy???

Anula, to w wizażu taki wątek i mamy doświadczone tam piszą co warto kupić a co jest kitem. Swietna sprawa. Mozna sie wiele ciekawych rzeczy dowiedziec, ja najważniejsze kopijuje i wklejam sobie w swoim kompie. Będzie jak znalazł.

Ja tez marze o dziwczynce. I tak czuje ze bedzie dzieczyneczka. A czemu sie boisz zakupów robic, ja sie nasłuchałam przesądów od teściowej i babci ale mam to w nosie. Postanowiłam ze wszystko przed porodem kupie, kazdą rzecz. Mam już liste rzeczy do kupienia nawet gotową. Największe zakupy zrobie na koniec w lipcu ale takie pierdoły to nawet wcześniej kupie.
ewelciaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-12, 12:45   #2580
ewelciaz
Rozeznanie
 
Avatar ewelciaz
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 662
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!!

Cytat:
Napisane przez anula14 Pokaż wiadomość
ewelciaz co bierzesz na zgagę mi migdlały juz nie pomagają ciepłe mleko tez nie już nie wiem jak juz mocno mi dokucza to biorę rennie bo podobno mozna ale jakos i tak boje sie za każym razem bo to tabletki?????????????
Anula, ja też jem migdały no i rennie. Podobno nie szkodzą ,ale innych nie bierz. Ranigast np. jest zakazany. Pije też herbate imbirową, albo gryze korzen imbiru po troszku, ale to wszystko jakos nie pomaga. Trzeba to przetrzymac. Ja mam dzisiaj w gębie jak w trampku, tak gorzko jakbym zardzewiałą rurkę wylizała.

Aha, nie kazdemu przechodzi w 14 tygodniu. Czasem trzyma do konca ciąży. A prawdziwa zgaga to sie dopiero zacznie póżniej podobno.
ewelciaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:03.