Scent Bar II - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-09, 17:40   #2551
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Scent Bar II

Yoono - ja nie jestem dobrym doradzaczem w takich sprawach, sama mam znów drobne problemy
Zrób tak jak Ci serce i rozum podpowiadają. I zatrzymaj kociambry
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 17:41   #2552
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Zaniosła je do prania?
pewnie tak, no w koncu przesiakniete dymem
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 17:45   #2553
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
To ten na naczynka i "zaczerwienienia"? Używałaś go już?

Gryxiu- używałam, krem na zaczerwienienia spf 15. Baaardz dobry- ma zielony kolor ciut się maże, ale ma dobrą konsystencję, zostawia lekki film (akurat ja lubię bo mi łatwiej podkład rozsmarować). No i co najważniejsze - po miesiącu widziałam efekty, a raczej czułam ulgę Może nie spektakularne, ale były- skóra mniej piekła, czerwone plamy ciut zbledły, i nie wyskakwiały już tak często.


Tylko wczoraj w zamówieniu się pomyliłam- a raczej zmylił mnie filoetowy pasek na opakowaniu. Bo ja za pierwszym razem kupowałam "Krem redukujący zaczerwienienia" a wczoraj kliknęłam "Krem na naczynka"- ale nie pluję sobie w twarz, bo mam nadzieję, że będzie dobry jak jego kuzyn Poza tym krem na naczynka też redukuje zaczerwienienie


EDIT: SPRAWDZIŁAM DOKŁADNIE

Za pierwszym razem, kupiłam sobie "Krem redukujący zaczerwienienia SPF 15" - który bardzo sobię chwalę a wczoraj kliknęłam "Krem na naczynka SPF 20"- mam nadzieję, że z tego będę równie zadowlona
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI

Edytowane przez madziczka
Czas edycji: 2008-03-09 o 17:50 Powód: dopisek
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 18:12   #2554
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez mskladaczek Pokaż wiadomość
Ja sie wycwanilam samodzielnie sobie doliczylam 70 zl do kazdego czynszu i tyle wplacam spoldzielni. Juz mi niedoplaty nie straszne, po rozliczeniach zwykle wychodze na zero, a w tym roku staralam sie pamietac o skrecaniu grzejnikow (na noc i gdy mnie w domu nie bylo) i tym sposobem mam nadplaty tyle, ze przez 3 miesiace nie musze czynszu w ogole placic
Mądrze

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Ja się pewnie narażę wszystkim pachnącym, ale... Co prawda chciałabym, żeby mój rzucił palenie, ale są takie chwile, widzę jak wkurzony siedzi w słabo oświetlonym pokoju, wypuszcza strużki dymu.... Coś w tym jest pociągającego, nic na to nie poradzę.
Uch, chyba mi hormony szaleją, bo gdyby teraz mój tż zaczął TAK palić, to bym się na niego rzuciła, zdarła ciuchy i...


A to to sprawa inna ..... tez mnie się podoba wizualnie, tylko, żeby to tak jeszcze nie śmierdziało ... i to nawet nie w trakcie palenia tylko po .... Rachelo - dzięki Tobie mój będzie się musiał dziś przede mną bronić .....

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Taaa... Na złość mamie piznę się młotkiem w palec.
właśnie ale jestem głupia .. co nie ?

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość

A co to jest pier.dolnik Pani Moderator?

Zaniosła je do prania?

hahahahahah ...
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 18:18   #2555
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Scent Bar II

A ja wlasnie wlosy robie, farbuje.

Nienawidze tego robic sama - zawsze albo fryzjer zaprzyjazniony albo mama mi pomaga. Drugi raz robie cos z kolorem sama.

Zaraz sie okaze co to za odcien wzielam. Chcialam ciemny ale nie czarny
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 18:28   #2556
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
A ja wlasnie wlosy robie, farbuje.

Nienawidze tego robic sama - zawsze albo fryzjer zaprzyjazniony albo mama mi pomaga. Drugi raz robie cos z kolorem sama.

Zaraz sie okaze co to za odcien wzielam. Chcialam ciemny ale nie czarny
Oj to będzie się działo

Jak ja się cieszę, ze nie farbuję kudełków - na szczęście mam żywy naturalny kolor, nie mam takie potrzeby ... uffff
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 18:31   #2557
Mendosita
Zakorzenienie
 
Avatar Mendosita
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 207
GG do Mendosita
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
Jak ja się cieszę, ze nie farbuję kudełków - na szczęście mam żywy naturalny kolor, nie mam takie potrzeby ... uffff
To tak, jak ja Niestety już zaczynają mi się robić siwe, mam ich chyba ze cztery, jak tak dalej pójdzie to trzeba będzie się zacząć bawić w farby
Mendosita jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-09, 18:40   #2558
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
Rachelo -spania przy telewizorze nie oduczysz .. never
ja bym chciała swojego oduczyć paleni - i już bym była szczęśliwa
Spania przy telewizorze to bym nie oduczała bo to by była z mojej strony hipokryzja bo sama często śpię przed telewizorem. Na szczęście mam opcję wyłączania auto "grata".

Co do palenia. To ja chyba mam w domu jakiegoś cudaka. Powiedziałam ze jak Mnie kocha to papierochami cuchnięć nie badzie i już od następnego dnia nie palił. Oczywiście nie jestem taka straszna jędza bo jak ma sobie ochotę czasem zapalić to może. Tak samo jak może sobie popalać na imprezach gdzie jest pełno kopciuchów.
Średnio wychodzi mu zużycie 1 paczki papierochów na miesiąc czasem na 2 miesiące. Papierochy czuje od niego tylko na i po imprezach ale wtedy tez przeważnie cuchnę bo wśród dymu przebywam.



Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
dostalam kwiatka na dzien kobiet od TZ,.... i w zasadzie to by bylo na tyle. Wolal piwo z kumplem i mecz, niz odebrać mnie z dworca i pomoc dowlec ciezka torbe do domu.
dzisiaj przeprowadzam z nim powazna rozmowe, ktora najprawdopodobniej zakonczy sie rozstaniem. bo nie mam sily tego juz dluzej ciagnac. jestem dla niego bardziej praczką/kucharka/sprzataczka niz dziewczyna. nie zabiega o mnie,nie troszczy sie, nie matwi, nie adoruje. wiec stwierdzilam ze na co mi taki zwiazek.
a poza tym teraz juz jestem pewna, ze on nie dorosl jeszcze i potrzebuje na tym etapie kumpli, a nie kobiety.
Trudno mi cokolwiek doradzać bo Ty sama wiesz najlepiej jak sytuacja wygląda i jak się w tym związku czujesz.

Ja będąc w takiej sytuacji mocno bym się zastanowiła czy rzeczywiście jemu jest potrzebna partnerka czy po prostu druga "mamusia" która wokoło niego będzie chodzić i o niego dbać.
Pomyśl czy jak nagle zaprzestaniesz około niego skakac czy nadal będziesz Mu potrzebna czy szybko zostaniesz odprawiona a Twoje miejsce nie zajmie nowa Mamuśka.

Co do koków. Zabieraj je i uciekaj. Skoro facet nie potrafi kompletnie zadbać o Ciebie gdzie jesteś osoba w pełni samodzielną i w większości spraw Sobie sama poradzisz to co by się stało jak by miał pod opieką bezbronne kociaki? Kociak nie przemówi ludzkim głosem i nie powie co mu jest potrzebne.



Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Ja się pewnie narażę wszystkim pachnącym, ale...
Naraziłaś się .... ale... I TAK CIEBIE BARDZO BARDZO LUBIE


Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Uch, chyba mi hormony szaleją, bo gdyby teraz mój tż zaczął TAK palić, to bym się na niego rzuciła, zdarła ciuchy i...
Nastawiła pranie z duzą ilością płynu do płukania
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 18:47   #2559
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
Oj to będzie się działo

Jak ja się cieszę, ze nie farbuję kudełków - na szczęście mam żywy naturalny kolor, nie mam takie potrzeby ... uffff
Cytat:
Napisane przez Mendosita Pokaż wiadomość
To tak, jak ja Niestety już zaczynają mi się robić siwe, mam ich chyba ze cztery, jak tak dalej pójdzie to trzeba będzie się zacząć bawić w farby
Ja robie to rzadko.

Naturalne mam ciemne, brazowe ale nie tak ciemne jakbym chciala, jak lubie.
Jakis czas temu mialam robiony kolor ton, dwa ciemniejszy od mojego naturalnego i wczoraj stalam w jakiejs przymierzalni z dziwnym swiatlem i zobaczylam, ze mam odrost. Dopiero w tyms witle bylo widac roznice to machnelam sobie dzis przyciemnianie.

Ucierpiala zaslonka prysznicowa, wyskoczyl mi z reki ten specjalny tubko-aplikator i pofrunal. Teraz zobaczylam, ze slicznie przybrazowil zaslonke. Wczoraj kupiona Szczesciem zmieniamy je co 3 -4 tygodnie a kupujemy takie za 90 p lub 1 funta
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 18:55   #2560
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Scent Bar II

Ja sobie farbuję 1-2 razy w miesiącu na czarno, a teraz mam zamiar trochę rozjaśnić na ciemny brąz z czerwienią. Naturalne też mam ładne, bo miedziany brąz (szatynka), ale już mi się nie chce cudować z odrostami, a na łyso się nie zetnę

Coś nudno i smutno dzisiaj. I zimno.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 19:14   #2561
mskladaczek
Zakorzenienie
 
Avatar mskladaczek
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 580
Dot.: Scent Bar II

Yoona, kopnij go w tylek.
Za dlugo sie meczysz... zwiazek ma dawac radosc, a nie przytlaczac.
mskladaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-09, 19:20   #2562
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar II

Wróciłam ze szkoły, ehh mam dość na dzisiaj. Nawet nie nadrobiłam zaległości na forum, zwyczajnie mi sie nie chce.
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 19:20   #2563
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
dziekuje jestescie kochane
wlasnie pewnie skonczy sie na tym ze kopne go w tylek. tylko przeraza mnie to co bedzie potem, cala ta organizacja, razem mieszkamy, mamy mnostwo wspolnych rzeczy, no i dwa kotki..ich zal mi najbardziej, nie wiem co z nimi:/
Yoonko, z tego co pisałaś i piszesz nie jest dobrze Materialne rzeczy się podzieli, ale gdyby jednak doszło do rozstania ale koty Ty powinnaś wziąć - pamiętam, jak pisałaś, że to Ty się nimi cały czas zajmujesz. Jakby co, to musisz o nie walczyć!
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 19:33   #2564
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec Pokaż wiadomość
My wczoraj od rana wszędzie widzieliśmy facetów z wiechciami i TŻ się śmiał że on ma gorzej - ja nienawidzę ciętych kwiatów i zawsze ma problem co robić w takie dni.
Ja też nie lubię. Nie bardzo wiadomo co z tym zrobić, powiedzmy, że przez moment ładnie wygląda, ale mi zaśmieca biurko, więc często ląduje na samej górze, poza zasięgiem mojego wzroku. A kończy sięto zazwyczaj tak, jak na wklejanym już przeze mnie zdjęciu pajęczej róży

Cytat:
Napisane przez mskladaczek Pokaż wiadomość
Mskladaczek wczoraj dzioba z domu nie wychylal, bo mial fatalny humor.
Mam nadzieję, że już lepiej?

Cytat:
Napisane przez Zielona30 Pokaż wiadomość
A ja zawsze myślałam,że tylko mój tż nie potrafi kupić głupiego badylka na dzień kobiet.Synuś zresztą nie lepszy.Wczoraj dzwoni do mnie do pracy i pyta jaki dostanie prezent na urodziny(15).Ja się go spytałam co dostanę na dzień kobiet .Odpowiedż brzmiała:,,Urodziny są ważniejsze jak dzień kobiet''.
Małż wolał mi dać pieniądze ,bo trochę głupio mu było jak co roku od znajomego przynosiłam kwiatka a od niego nic.
Pfff... się należy

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Hieny sklepowe są bezwzględne
Mamy z moją siostrzyczką taką zabawę z hienami: łapiemy jakiś totalny koszmar z wieszaka, roztkliwiamy się nad nim, jaki piękny, modny i w ogóle jak marzenie, a później obserwujemy niesamowite zainteresowanie wyżej wspomnianym Większość ludzi chyba nie ma własnego gustu

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
dostalam kwiatka na dzien kobiet od TZ,.... i w zasadzie to by bylo na tyle. wolal piwo z kumplem i mecz, niz odebrac mnie z dworca i pomoc dowlec ciezka torbe do domu.
dzisiaj przeprowadzam z nim powazna rozmowe, ktora najprawdopodobniej zakonczy sie rozstaniem. bo nie mam sily tego juz dluzej ciagnac. jestem dla niego bardziej praczką/kucharka/sprzataczka niz dziewczyna. nie zabiega o mnie,nie troszczy sie, nie matwi, nie adoruje. wiec stwierdzilam ze na co mi taki zwiazek.
a poza tym teraz juz jestem pewna, ze on nie dorosl jeszcze i potrzebuje na tym etapie kumpli, a nie kobiety.

Chyba nie ma sensu się męczyć. Są lepsi faceci. A on niech sobie niańkę zatrudni.

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Wybacz, jak będzie za ostro- ale dla mnie to jest już totalna znieczulica, brak wrażliwości i empatii. Normalnie jakbym takiego pogoniła....


Nosku

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Kopnij go w dupę i odetchnij trochę. Wiosna jest, słonko, niedługo wszystko zacznie kwitnąć i budzić się do życia; tyle piękna i radości dookoła - nie warto tkwić w takim związku i dodatkowo się dołować.
No właśnie zaczynam tą wiosnę czuć

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
A może się martwi, ale tego nie widzimy? Po mężczyźnie trudno poznać tak naprawdę.
Wcale nie

Krótki Truskawkowy test:

1. Zwalniasz kroku i obserwujesz. Prawidłowa reakcja - on zauważył i dostosował tempo

2. Wyznaczasz porę w jakiej ma zadzwonić. Jedynie słuszne zachowanie: dzwoni co do sekundy

3. Rzucasz niewinnie, że masz fatalną fryzurę, jesteś za gruba itp. Prawidłowa reakcja: święte oburzenie i totalny brak zrozumienia. W końcu jesteś najpiękniejsza na świecie

4. Chcesz się jak najszybciej zobaczyć - on jest do dyspozycji najszybciej jak to możliwe. Nawet natychmiast

Poza tym pamięta co mówiłaś(nawet lepiej niż Ty ), co lubisz, czego nie. Jest zdolny do "drobnych" poświęceń (w rodzaju rzucenia palenia, ścięcia/zapuszczenia włosów itp.)

Pamięć o datach przekracza możliwości większości facetów (zresztą, ja też muszę zapisywać, bo inaczej mi wylatują z głowy), profilaktycznie przypominam o okazjach, ale jak mimo tego zapomni to jest to powodem do prawdziwej jatki

Jestem okropną, rozpieszczoną, kapryśną królewną

Facetów z wynikiem poniżej stu procent eliminowałam bez litości. Nie żałuję.

Gdybyśmy nie miały zwyczaju tolerowania pasożytów "z miłości" to bardziej by się dranie pilnowali

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Jestem po Metalmanii. Rozczarowanie w tym roku.
Skład był tak niespecjalny,że nawet się nie zastanawiałam, czy jechać...

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
A ja lubię róże, bo kolekcjonuję zasuszone.
I to miły gest, co prawda w wazonie więcej niż 1 dzień nie posiedzą, ale jak ładnie wyglądają wisząc łebkami w dół
Brrr, nie lubię suszonych kwiatów. Trupki kurzozbieracze. Za to moja mama kolekcjonuje namiętnie.

Bardziej nienawidzę już tylko sztucznych.

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Zaniosła je do prania?
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 19:43   #2565
Anuschka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anuschka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 904
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Kwiatka mi nie kupił, bo nie cierpię badyli, z których po pierwsze pożytku nie ma, po drugie wodę trzeba zmieniać, po trzecie wywalać jak zdechną. siódmego wieczorem dostałam czekoladki z tekstem: "Jutro Cię nie będzie - zjedz po północy".
O, to ja dokładnie z tych samych powodów lubię dostawać kwiaty
I jeszcze lubię sobie popatrzeć na nie.

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Brrr, nie lubię suszonych kwiatów. Trupki kurzozbieracze. Za to moja mama kolekcjonuje namiętnie.

Bardziej nienawidzę już tylko sztucznych.

Piękne, a sztucznych też nie lubię.
Anuschka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 19:47   #2566
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Ja też nie lubię. Nie bardzo wiadomo co z tym zrobić, powiedzmy, że przez moment ładnie wygląda, ale mi zaśmieca biurko, więc często ląduje na samej górze, poza zasięgiem mojego wzroku. A kończy sięto zazwyczaj tak, jak na wklejanym już przeze mnie zdjęciu pajęczej róży
Pamiętam to zdjęcie

Cytat:
Brrr, nie lubię suszonych kwiatów. Trupki kurzozbieracze. Za to moja mama kolekcjonuje namiętnie.

Bardziej nienawidzę już tylko sztucznych.
A dla mnie ładne sztuczne, w odpowiedniej dawce i umieszczone w odpowiednim miejscu nie są wcale takie złe Bardziej nie lubię trupków
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 19:50   #2567
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Scent Bar II

Nie szusze kwiatow, ciete wygladaja pieknie ale cale to zmieniane wody, patrzenie na ich powolne umieranie kojarzy mi sie z marnotrastwem. Zle mi sie kojarzy poza tym ciezko mi nawet takie zwiedle wyrzucic.

Dlatego nie mam w domu cietych kwiatow, stoja posten wazony, w jednym suche wiechcie, patole co nawet nie wyglada zle.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 20:10   #2568
teza20
Zakorzenienie
 
Avatar teza20
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 268
GG do teza20
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
dziekuje jestescie kochane
wlasnie pewnie skonczy sie na tym ze kopne go w tylek. tylko przeraza mnie to co bedzie potem, cala ta organizacja, razem mieszkamy, mamy mnostwo wspolnych rzeczy, no i dwa kotki..ich zal mi najbardziej, nie wiem co z nimi:/
yoona przykro mi ze cie tak potraktowal kopnij go porzadnie wmoze wtedy zrozumie
__________________
08.11.2010-Rzucil palenie
----------------------------------------------
Miłość, sen i śmierć nadchodzą pomału;
Schwyć mnie za włosy i mocno pocałuj.
(Algernon Charles Swinburne)-Białe jabłka

-----------------------------------------

teza20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 20:16   #2569
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Ja też nie lubię. Nie bardzo wiadomo co z tym zrobić, powiedzmy, że przez moment ładnie wygląda, ale mi zaśmieca biurko, więc często ląduje na samej górze, poza zasięgiem mojego wzroku. A kończy sięto zazwyczaj tak, jak na wklejanym już przeze mnie zdjęciu pajęczej róży
W sumie jak się zastanowić to racja, tak teraz analizuję sytuację i ..... kurcze nie pamiętam kiedy u mnie ostatnio w wazonie kwiaty stały

Cytat:
Mamy z moją siostrzyczką taką zabawę z hienami: łapiemy jakiś totalny koszmar z wieszaka, roztkliwiamy się nad nim, jaki piękny, modny i w ogóle jak marzenie, a później obserwujemy niesamowite zainteresowanie wyżej wspomnianym Większość ludzi chyba nie ma własnego gustu
boskie
Ja z siostrą tez tak kiedyś robiłam, ale nie ze względu na hieny tylko, dla ubawu - brałyśmy najbardziej wsiową szmatę w sklepie i zachwycałyśmy się dusząc ze śmiechu - ludzie się patrzyli na nas jak na idiotki - boszzzz ale my głupie byłyśmy


Cytat:
Krótki Truskawkowy test:
Mój mąż by tego testu nie przeszedł - nigdy w zyciu

Cytat:
1. Zwalniasz kroku i obserwujesz. Prawidłowa reakcja - on zauważył i dostosował tempo
reakcja - on zauwazył, idzie dalej i krzyczy - pośpiesz się bo się zgubisz kochanie.

Cytat:
2. Wyznaczasz porę w jakiej ma zadzwonić. Jedynie słuszne zachowanie: dzwoni co do sekundy
puszczam strzałkę - oddzwania ....

Cytat:
3. Rzucasz niewinnie, że masz fatalną fryzurę, jesteś za gruba itp. Prawidłowa reakcja: święte oburzenie i totalny brak zrozumienia. W końcu jesteś najpiękniejsza na świecie
reakcja - tak kochanie, oczywiście, jak zawsze - masz rację

albo:

skoro tak uważasz <wzrusza ramionami>

ewentualnie :

jak się lubisz dołować to tak sobie wmów < kiwa głowa z politowaniem>

Cytat:
4. Chcesz się jak najszybciej zobaczyć - on jest do dyspozycji najszybciej jak to możliwe. Nawet natychmiast
Never

Cytat:
Poza tym pamięta co mówiłaś(nawet lepiej niż Ty ), co lubisz, czego nie. Jest zdolny do "drobnych" poświęceń (w rodzaju rzucenia palenia, ścięcia/zapuszczenia włosów itp.)
o tak, pamięta - zwłaszcza jak mu coś obiecam
Gorzej z pamiętaniem tego co sam mówił - zwłaszcza jeśli coś obieca



Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Przepraszam, ja się nie zgadzam.
To znaczy wisi mi większość, ale mój głuptokiem nie jest. Kwiatka mi nie kupił, bo nie cierpię badyli, z których po pierwsze pożytku nie ma, po drugie wodę trzeba zmieniać, po trzecie wywalać jak zdechną. siódmego wieczorem dostałam czekoladki z tekstem: "Jutro Cię nie będzie - zjedz po północy".

Mój też głuptokiem nie jest .... w moich oczach rehabilitacja całkowita ... kwiatki w doniczce są? są - i to jeszcze przed czasem. A do tego dzisiaj w ramach prezentu na DK zamówił mi Tutti Kiwi bo mu się spodobały w perfumerii - acha jeszcze jeden plus - daje się ciągać po sklepach




Za miesiąc ( 7-go kwietnia ) mamy 12-ta rocznice ślubu ja perniczkuję, ależ to szybko zleciało.

ps. i jeszcze dostałam dzisiaj koronkowe fioletowe stringi - ciekawe czy to ma jakiś podtekst
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-09, 20:20   #2570
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Scent Bar II

Yoona - taka fajna dziewczyna z Ciebie, nie powinnaś cierpieć przez tego faceta. Trzymam kciuki, żebyś dała radę, przecież nie możesz z nim być tylko dlatego, że razem mieszkacie

Cholera, znów rozlałam herbatę na dywan. Cały kubek. Beznadziejny dzień.
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 20:24   #2571
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Annmarie- upolowałaś coś na esentii?
Nie, bo się okazalo, że to tylko dla tych, co już wcześniej kupowali i mają punkty. Poza tym nie bylo dwufazowej Bielendy, a jak doliczylam przesylkę, to mi toniki i glinka wyszly taniej w eskulapie (bo mogę odebrać osobiście).

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
Wiem .... Niestety musiałam ją odwiesić bo Tomek był w innym sklepie, żeby pójść po niego musiałam odwiesić kureczkę
Ja dlatego lubię sklepy, gdzie mogę "zarezerwować". Bo mój TŻ to niechętnie po sklepach chodzi, więc najczęściej go ze mną nie ma A jak bylby w drugim sklepie, to pewnie komórka poszlaby w ruch

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Posłanko Hojarska ja jestem!

Zaniosła je do prania?


Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Mamy z moją siostrzyczką taką zabawę z hienami: łapiemy jakiś totalny koszmar z wieszaka, roztkliwiamy się nad nim, jaki piękny, modny i w ogóle jak marzenie, a później obserwujemy niesamowite zainteresowanie wyżej wspomnianym Większość ludzi chyba nie ma własnego gustu
O kurcze, piękne

Yoono, ja już kiedyś napisalam co o nim myślę, więc dodam tylko: i do przodu. Życie jest zbyt krótkie, by je marnować...
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 20:24   #2572
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar II

Favkes- co to za pan w twoim avie? Jeżeli wyjdę na totalną idiotkę - wybacz i wybaczcie
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 20:31   #2573
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Scent Bar II

madzi - to mój prywatny małżuś - brzydal
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 20:34   #2574
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 040
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Favkes- co to za pan w twoim avie? Jeżeli wyjdę na totalną idiotkę - wybacz i wybaczcie
W takim razie obie musiałybyśmy być idiotkami

Yoono - nie umiem pisać dobrych rad, ale dziewczyny napisały już wszystko, co chciałabym powiedzieć. Jeśli to nie gra, choć tak się starasz i to jak długo, to już chyba nie ma szans na reanimację. Zresztą ja nigdy nie byłam fanką reanimacji związków. Wiem, że to po prostu inaczej ma wyglądać.

Favkes A myślałam, że to jakiś filmowy "niegrzeczny uwodziciel". Choć nienawidzę papierochów, to jednak widzę, że facet z fajką może się podobać.
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 20:35   #2575
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar II

OK, to już ci nie powiem, czemu się pytałam, trochę się ekhm... zmieszałam


No doobra powiem- Co za przystojny facet!
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI

Edytowane przez madziczka
Czas edycji: 2008-03-09 o 20:39 Powód: dopisek
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 20:35   #2576
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość

Mój też głuptokiem nie jest .... w moich oczach rehabilitacja całkowita ... kwiatki w doniczce są? są - i to jeszcze przed czasem. A do tego dzisiaj w ramach prezentu na DK zamówił mi Tutti Kiwi bo mu się spodobały w perfumerii - acha jeszcze jeden plus - daje się ciągać po sklepach
Ej, no baby tak się nie obruszajcie z tych głuptoków! To miał być tekst o charakterze ogólnym pocieszający zawiedzioną męskim zachowaniem dziewczynę.

Mój głuptokiem też nie jest (czasem bywa), ale czasem mnie tak zaskoczy... no i jak się domyślacie, nie zamieniłabym go na innego, chociaż testu Truskawki też by nie przeszedł (razem prawie 9 lat)

Favkes - a ja myślałam, że to jakiś nieznany mi aktor - szaławiła (taki w typie Oldmana), a to Twój mąż! Z charakterem osobnik, to widać!!
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 20:37   #2577
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Scent Bar II

Jesteście niemożliwi!
Chrzanić pranie, zawartością bym się w piewszej kolejności zajęła!
Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
jak się lubisz dołować to tak sobie wmów <kiwa głowa z politowaniem>
Skąd ja to znam
Jeszcze mnie potrafi przedrzeźniać, małpon jeden.

Ale za cierpliwość do mnie powinien dostać Pokojową Nagrodę Nobla.
Serio
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 20:38   #2578
Szara Róża
Zakorzenienie
 
Avatar Szara Róża
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 207
GG do Szara Róża
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
madzi - to mój prywatny małżuś - brzydal
Kurka, Feniksie, a ja gupia myślałam, że to jakiś klimatyczny aktor... Wiesz, taki w typie buntownika bez powodu - filozoficzne spojrzenie i faja w kąciku ust...

/edit/

Widzę, że Aga i Nebraska tak samo kombinowały...
__________________
"Są takie chwile, gdy się nie śmie badać
swej własnej duszy, bo się człowiek lęknie,
że ani jednej nie znajdzie w niej struny,
co potrącona, jeszcze czysto dźwięknie."


Szara Róża jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 20:43   #2579
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
madzi - to mój prywatny małżuś - brzydal


A ja myślałam że to jest Desmond z Losta
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 6916DESMOND.jpg (56,9 KB, 14 załadowań)
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 20:43   #2580
teza20
Zakorzenienie
 
Avatar teza20
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 268
GG do teza20
Dot.: Scent Bar II

Ja tez pale papierochyagrrr rrrr......Trzeba rzucic ten badziewny nalog
__________________
08.11.2010-Rzucil palenie
----------------------------------------------
Miłość, sen i śmierć nadchodzą pomału;
Schwyć mnie za włosy i mocno pocałuj.
(Algernon Charles Swinburne)-Białe jabłka

-----------------------------------------

teza20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:43.