Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer. 2011 - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Na kolejny tytuł nowego wątku wybieram:
"Raz jest synek, raz córeczka - wiosną wskoczą do wózeczka" 23 37,10%
"Kurtka za mała, brzuszek już duży, a nam do wiosny czas się dłuży" 6 9,68%
"Wielkie brzuchy, duże dzieci, do porodu szybko zleci" 1 1,61%
"Mamusie zaczynają wyprawkę kupować, a dzidzie na naszych brzuszkach trenować" 2 3,23%
"Dzieciaczki w brzuszkach buszują, a mamusie wyprawki kupują" 3 4,84%
"Z uśmiechem na twarzy na wiosnę czekamy, by przywitać się z naszymi maluszkami" 3 4,84%
"Płeć maluszków już znamy i wyprawkę im szukamy" 1 1,61%
"Chłopiec czy dziewczynka - to już wiemy i piękną wyprawkę kompletujemy!" 5 8,06%
"Coraz większe mamy brzuszki - uśmiechnięte w nich maluszki" 18 29,03%
Głosujący: 62. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-30, 16:35   #2551
kasia1361
Zadomowienie
 
Avatar kasia1361
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 641
GG do kasia1361 Send a message via Skype™ to kasia1361
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

violisia nie wiem jak bedzie tym razem,ale w poprzednich ciążach pępek miałam jak guzik taki odstający.Zobaczymy z czasem czy też taki bedzie,poszukam fotki z ciązy z Igorkiem,wklajałam tu na wizażu,miesiąc przed porodem byłam .Szczerze to nie chciałabym tak wyglądać,ehh wszystko bolało,a o kroczu to nie wspomnę.
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...8&d=1162918676
Znalazłam wklejam linke do stronki
__________________
Igorek&Kacperek

https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=2422

Kacperek
27.05.2004r,
34 tc,2650 i 51 cm

Igorek
04.07.2006r
39 tc,3520 i 57 cm

Martynka
31.05.2011r
38 tc,3600 i 53 cm


Edytowane przez kasia1361
Czas edycji: 2010-12-30 o 16:38
kasia1361 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 16:44   #2552
Agnieszka.M
Rozeznanie
 
Avatar Agnieszka.M
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 813
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez anula_81 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!!

Jestem z powrotem!! Najpierw dziekuje za wszystkie kciuki bo barrrdzzoooo pomogly!
Pan doktor mial malo czasu ale udalo nam sie dostac do naszego Pana doktora! mialam isc do innego, ale jak juz przyjechalismy na miejsce to powiedziala, ze pan doktor ma luke i moze nas na szybko przyjac, wiec bardzo sie ucieszylam!
dzidzia zdrowa, wszystkie wymiary idealne! Glowka, nozki, serduszko, nereczki)) i na 100% dziewczynka!! widzielismy cipunie oboje! lekarz sie smial, ze nie ma szans zeby sie pomylil Sprawdzil serduszko, plus lozysko nic sie nie odkleja, szyjka zamknieta, stwiedzil, ze moze jakies bakterie mialam w moczu albo sie przemeczylam w swieta i moze jakis krwiaczek pekl, albo jakies naczynko i stad uplawy ze nie mam sie czym martwic, spokojnie zyc bez obaw i sie tylko bardzo nie forsowac
z tego wszystkiego zapomnialam zapytac o zdjecia ale to neiwazne, najwazniejsze ze wszystko dobrze, na 3d idziemy za 5-6 tygodni ok 28 tc, powiedzial, ze wtedy sa najlepsze zdjecia
z tej radosci weszlismy do mojego ukochanego sklepu Noa Noa i zakupilismy dzidzi sukieneczke i sweterek , nie moglismy sie powstrzymac Mimo ze 40% przecen to i tak wariactwo dla takiego maluszka, ale po prostu prosilo sie zeby kupic)

Jestem cala szczesliwa i uspokojona.
Nie mam zdjecia dzidzi ale wysylam zdjecie sukieneczki zaraz sprobuje was doczytac
Załącznik 3634477Załącznik 3634478
Cudownie, że wszystko jest dobrze.
A sukieneczka i sweterek prześliczne. Jaki to jest rozmiar, taki dla noworodka, czy już na trochę większego dzidziusia?
__________________
Antoś ur. 30.04.2011 r. 2890 g 53 cm

Agnieszka.M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 16:44   #2553
violisia
Zadomowienie
 
Avatar violisia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 501
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez kasia1361 Pokaż wiadomość
violisia nie wiem jak bedzie tym razem,ale w poprzednich ciążach pępek miałam jak guzik taki odstający.Zobaczymy z czasem czy też taki bedzie,poszukam fotki z ciązy z Igorkiem,wklajałam tu na wizażu,miesiąc przed porodem byłam .Szczerze to nie chciałabym tak wyglądać,ehh wszystko bolało,a o kroczu to nie wspomnę.
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...8&d=1162918676
Znalazłam wklejam linke do stronki
no sama jestem ciekawa,

fotka powalająca z ktorego to tygodnia?? Brzusio spory pewnie niezle sie nameczylas pod koniec ciazy??
violisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 16:56   #2554
Paulizia
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulizia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 795
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Hej Dziewczyny

Mojego Dzidka czuje coraz mocniej!!!! Nawet Maz dzisiaj poczul i taka mial radoche, ze zaczal gadac do brzucha i calowac. Glupol
Kolezanka dzisaj przyniosla mi ciuszki po jej synku. Sa sliczne.
Jestem ogromnie zmeczona dzisaj...

Kasia1361 to dopiero pileczka Jak z takim brzuchem funkcjonowac???
__________________
''...Look at me! I Just can’t believe what they’ve done to me. We could never get free. I just wanna be! I just wanna dream...''
Paulizia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 16:58   #2555
kasia1361
Zadomowienie
 
Avatar kasia1361
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 641
GG do kasia1361 Send a message via Skype™ to kasia1361
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Anula_81 śliczna sukieneczka,ja też umieram z ciekawości co się kryje w moim brzuchu.
Violisia jak dobrze sięgam pamięcia to około 35 tyg ,zdjęcie robiła mi koleżanka ,fajna pamiątka.Igorek zawsze jak widzi to mówi ale byłaś gruba
__________________
Igorek&Kacperek

https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=2422

Kacperek
27.05.2004r,
34 tc,2650 i 51 cm

Igorek
04.07.2006r
39 tc,3520 i 57 cm

Martynka
31.05.2011r
38 tc,3600 i 53 cm

kasia1361 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 17:16   #2556
anula_81
Zakorzenienie
 
Avatar anula_81
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Oslo, Norwegia
Wiadomości: 3 419
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
anula, cieszę się że wszystko dobrze Sukienka i sweterek przesłodkie

Dziewczyny, od czego zależy że czasami ten pępek jest na wierzchu?

Cytat:
Napisane przez Agnieszka.M Pokaż wiadomość
Cudownie, że wszystko jest dobrze.
A sukieneczka i sweterek prześliczne. Jaki to jest rozmiar, taki dla noworodka, czy już na trochę większego dzidziusia?
Kochana rozmiar 1-3 miesiecy ale w miare duze, wiec mysle, ze akurat bedzie na lato
Cytat:
Napisane przez kasia1361 Pokaż wiadomość
Anula_81 śliczna sukieneczka,ja też umieram z ciekawości co się kryje w moim brzuchu.
Violisia jak dobrze sięgam pamięcia to około 35 tyg ,zdjęcie robiła mi koleżanka ,fajna pamiątka.Igorek zawsze jak widzi to mówi ale byłaś gruba


kochane ja uciekam bo przyjechali znajomi, postaram sie odezwac jutro a jak nie to dopiero po nowym roku, ale postaram sie jeszcze wpasc zlozyc zyczenia
__________________
Zycie jest tylko jedno

Zosienka jest juz z nami

Zosia
anula_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 17:28   #2557
Agnieszka.M
Rozeznanie
 
Avatar Agnieszka.M
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 813
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez anula_81 Pokaż wiadomość


Kochana rozmiar 1-3 miesiecy ale w miare duze, wiec mysle, ze akurat bedzie na lato



kochane ja uciekam bo przyjechali znajomi, postaram sie odezwac jutro a jak nie to dopiero po nowym roku, ale postaram sie jeszcze wpasc zlozyc zyczenia
No to pięknie. Jak 7-go się potwierdzi, że siedzi we mnie mała Amelka, to poszukam u nas takiej sukieneczki, bo bardzo mi się podoba, ale myślałam że takie to są dopiero w rozmiarze dziecka zaczynającego chodzić.
__________________
Antoś ur. 30.04.2011 r. 2890 g 53 cm

Agnieszka.M jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-30, 17:49   #2558
Martulka000
Raczkowanie
 
Avatar Martulka000
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 442
GG do Martulka000 Send a message via Skype™ to Martulka000
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Witam Mamuśki
Przepraszam, że się nie odzywałam, ale dziś wróciłam po świętach dopiero.
A więc u mnie jest tak. W czwartek tydzień temu poszłam do szpitala na badanie, żeby potwierdzić albo wykluczyć ten błonisty przyczep pępowinki. Oczywiście zatrzymali mnie do poniedziałku, bo nie mogli mi powiedzieć,że takie badanie kosztuje 70 zł i można za nie zapłacić. Ale już mniejsza z tym. Na szczęście moja panika była na darmo. Wykluczyli mi tą przypadłość. Za to mam anemię i biorę żelazo.

Tak nawiasem to spóźnione życzenia wesołych Świąt

---------- Dopisano o 18:47 ---------- Poprzedni post napisano o 18:40 ----------

Cytat:
Napisane przez kasia1361 Pokaż wiadomość
violisia nie wiem jak bedzie tym razem,ale w poprzednich ciążach pępek miałam jak guzik taki odstający.Zobaczymy z czasem czy też taki bedzie,poszukam fotki z ciązy z Igorkiem,wklajałam tu na wizażu,miesiąc przed porodem byłam .Szczerze to nie chciałabym tak wyglądać,ehh wszystko bolało,a o kroczu to nie wspomnę.
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...8&d=1162918676
Znalazłam wklejam linke do stronki
Ale śliczny brzuszek . Pewnie i dzidzia dorodna się urodziła

---------- Dopisano o 18:49 ---------- Poprzedni post napisano o 18:47 ----------

Jak byłam w szpitalu to takiej dziewczynie urodziła się córeczka 5 kg. W ciąży brała feminatal. Śmiałyśmy się że dobre witaminki, bo dorodne dzieci się po nich rodzą
__________________
Adrianek jest z nami
24 kwietnia 2011 godz. 10:40
2900 gram i 54 cm

II kreseczki 09.05.2014
02.08.2014

Tylko ktoś kto rozumie i akceptuje Cię
Może być przyjacielem
Martulka000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 17:55   #2559
Kasia5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 400
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Dzisiaj miałam niezłą przygodę w tramwaju jak wracałam z pracy. Wracam do domu spory kawałek ,więc staram się zajmować miejsce siedzące. Dzisiaj dodatkowo nie czułam się dobrze i miałam męczący dzień w pracy. Na jednym z przystanków wsiadła taka babcia z siatami zakupów i staje nad mną i dyszy... Nie reaguję. W końcu nie wytrzymała i powiedziała, żebym jej ustąpiła miejsca. Odpowiedziałam grzecznie, że nie wstanę, bo jestem w ciąży i źle się czuję oraz żeby poprosiła kogoś innego o miejsce. W odpowiedzi usłyszałam, że ciąża to nie choroba. Powiedziałam jej, że starość również i widziałam jak miała siłę, żeby biec z siatami do tramwaju to teraz niech ma siłę na stanie. Coś jeszcze mruczała, ale powiedziałam jej, że nie zamierzam dalej dyskutować na ten temat i odwróciłam się plecami. Strasznie złoszczą mnie tacy ludzie.
Kasia5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 18:06   #2560
anulinka2009
Wtajemniczenie
 
Avatar anulinka2009
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 2 623
GG do anulinka2009
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez Kasia5 Pokaż wiadomość
Dzisiaj miałam niezłą przygodę w tramwaju jak wracałam z pracy. Wracam do domu spory kawałek ,więc staram się zajmować miejsce siedzące. Dzisiaj dodatkowo nie czułam się dobrze i miałam męczący dzień w pracy. Na jednym z przystanków wsiadła taka babcia z siatami zakupów i staje nad mną i dyszy... Nie reaguję. W końcu nie wytrzymała i powiedziała, żebym jej ustąpiła miejsca. Odpowiedziałam grzecznie, że nie wstanę, bo jestem w ciąży i źle się czuję oraz żeby poprosiła kogoś innego o miejsce. W odpowiedzi usłyszałam, że ciąża to nie choroba. Powiedziałam jej, że starość również i widziałam jak miała siłę, żeby biec z siatami do tramwaju to teraz niech ma siłę na stanie. Coś jeszcze mruczała, ale powiedziałam jej, że nie zamierzam dalej dyskutować na ten temat i odwróciłam się plecami. Strasznie złoszczą mnie tacy ludzie.
I bardzo dobrze jej powiedziałaś
Szacunek ludziom starszym się należy, to fakt, ale czasami po prostu przeginają, czego sama dzisiaj doświadczyłaś.
anulinka2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 18:07   #2561
Martulka000
Raczkowanie
 
Avatar Martulka000
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 442
GG do Martulka000 Send a message via Skype™ to Martulka000
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez Kasia5 Pokaż wiadomość
Dzisiaj miałam niezłą przygodę w tramwaju jak wracałam z pracy. Wracam do domu spory kawałek ,więc staram się zajmować miejsce siedzące. Dzisiaj dodatkowo nie czułam się dobrze i miałam męczący dzień w pracy. Na jednym z przystanków wsiadła taka babcia z siatami zakupów i staje nad mną i dyszy... Nie reaguję. W końcu nie wytrzymała i powiedziała, żebym jej ustąpiła miejsca. Odpowiedziałam grzecznie, że nie wstanę, bo jestem w ciąży i źle się czuję oraz żeby poprosiła kogoś innego o miejsce. W odpowiedzi usłyszałam, że ciąża to nie choroba. Powiedziałam jej, że starość również i widziałam jak miała siłę, żeby biec z siatami do tramwaju to teraz niech ma siłę na stanie. Coś jeszcze mruczała, ale powiedziałam jej, że nie zamierzam dalej dyskutować na ten temat i odwróciłam się plecami. Strasznie złoszczą mnie tacy ludzie.
Ciekawe co te babuszki sobie myślały jak one były w ciąży... One były najważniejsze oczywiście, bo wątpię,że innym ustępywały miejsca. Moja mama jak była w ciąży w 2008 gdzieś tak połowa czerwca, brzuch wyżej nosa 8 miesiąc to była akcja jak cholera. Wsiadłyśmy do autobusu, taka babcia ustapiła mamie miejsca. Na nastepnym przystanku wsiadła taka małolata no mogła mieć w 15,16 lat i mówi do mojej mamy że ma zejść, bo ona chce usiąść bo jest w ciąży. To już jest przegięcie na mój gust.
__________________
Adrianek jest z nami
24 kwietnia 2011 godz. 10:40
2900 gram i 54 cm

II kreseczki 09.05.2014
02.08.2014

Tylko ktoś kto rozumie i akceptuje Cię
Może być przyjacielem
Martulka000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-30, 18:08   #2562
Dziewczonka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dziewczonka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 2 628
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Anula bardzo się ciesze, że u Ciebie wszystko dobrze, a ciuszki dla Zosi cudne

Ja też wróciłam od doktorka , wszystko dobrze, uff, szyjka długa, macica miękka - chyba trochę wszystko wyolbrzymiam. Ale jak tu inaczej jak człowieka wszystko boli . Doktor powiedział, że jestem szczypiorek i teraz jak się wszystko rozciąga (a rozciąga się coraz bardziej) odczuwam to bardzo mocno. Mam się nie denerwowac i nie stresowac, w ogole to tak sie ze mnie usmiał jak nigdy - zadawałam mu tysiące pytan - a co, ja się tam nie krępuje Niestety nadal mam leżec, bo macica się stawia, a ja nie zamierzam brac fenoterolu. Acha i jeszcze powiedział, ze nasza mała jest naprawde bardzo ruchliwa i też ona na pewno wywołuje wiele skurczy. Termin porodu z dzisiejszego usg pokrywa się idealnie z terminem wg @, a malutka waży 384g - wydaje mi się, ze nie za mało. Z serduszkiem też wszystko dobrze . Oby tak dalej, tylko bóli mniej
Dziewczonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 18:09   #2563
antropia
Wtajemniczenie
 
Avatar antropia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 2 173
GG do antropia
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez Kasia5 Pokaż wiadomość
Dzisiaj miałam niezłą przygodę w tramwaju jak wracałam z pracy. Wracam do domu spory kawałek ,więc staram się zajmować miejsce siedzące. Dzisiaj dodatkowo nie czułam się dobrze i miałam męczący dzień w pracy. Na jednym z przystanków wsiadła taka babcia z siatami zakupów i staje nad mną i dyszy... Nie reaguję. W końcu nie wytrzymała i powiedziała, żebym jej ustąpiła miejsca. Odpowiedziałam grzecznie, że nie wstanę, bo jestem w ciąży i źle się czuję oraz żeby poprosiła kogoś innego o miejsce. W odpowiedzi usłyszałam, że ciąża to nie choroba. Powiedziałam jej, że starość również i widziałam jak miała siłę, żeby biec z siatami do tramwaju to teraz niech ma siłę na stanie. Coś jeszcze mruczała, ale powiedziałam jej, że nie zamierzam dalej dyskutować na ten temat i odwróciłam się plecami. Strasznie złoszczą mnie tacy ludzie.
Tacy ludzie to zawsze maja siły, na bieganie codziennie do kościoła i stanie tam po kilka godzin, na bieganie do autobusu, na dźwiganie tony niepotrzebnych produktów z przecen...ale jak przyjdzie co do czego, to jacy oni biedni i jaka to ta dzisiejsza młodzież "niewychowana"... Masakra.
__________________
ღPiotruśღ
04.06.2011

Edytowane przez antropia
Czas edycji: 2010-12-30 o 18:14
antropia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 18:18   #2564
Dziewczonka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dziewczonka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 2 628
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez antropia Pokaż wiadomość
Witam wszystkie
Miałam dzisiaj dzień pełen wrażen :p
byłam na wizycie u mojego gin i znowu jestem niezadowolona;/ Wszystko jest w idealnym porządku oprócz bakterii, które miałam wykryte w moczu juz na początku ciązy... Brałąm juz dwa rodzaje antybiotyków, które nie przyniosły, żadnych rezultatów niestety wynik sie nie poprawił...Moja pani gin dzisiaj stwierdziła, że ona już nie wie co jest grane , zeciła posiew moczy(juz poraz drugi) i poprosiła bym poszła na konsultacje z tymi wynikami do jej mamy, ...Pni doktor z wieloletnim doświadczeniem i bardzo cenionej w srodowisku ginekologów... Ja juz nie wiem dlaczego nie moża nic na to zaradzić... zaczynam się denerwować, żeby to dzidzi nie zaszkodziło... we krwi leukocyty się podniosły i są lekko ponad normę. w ogóle morfologie mam słabą....Poza tym słyszałam nasze malutkie serduszko Pani doktor stwierdziła, że dzidzi baaaardzo grzeczna:P
Wiecie, że ja jeszcze od początku ciązy nie przytyłam ani grama? Nie moge się nadziwiwc tym bardziej, że zawsze miałam tendencję do tycia, brzusio już wyskoczył,byłam pena, że w ciąży będę jak szafa A tu cisza...Zobaczymy jak długo Jak będę miała chwile to wrzucę fotkę brzucholka :Ps

Życzę wam wszystkiego dobrego w Nowym Roku Udanego sylwestra, spędzonego w miłej atmosferze Dużych, zdrowych dzidziusiów i jak najmniej zmartwień
Kochana współczuję Ci brania tych antybiotyków, ja też od 11-13 tygodnia brałam antybiotyk na bakterie w moczu i strasznie się przejmowałam jak to wpłynie na dzidzie, ale lekarz powiedział, że gorsza jest infekcja niż antybiotyk. Mi zrobili od razu posiew i trafili z antybiotykiem, ale brałam go aż .....15 dni - to bardzo długo. Od tamtej pory zawsze jak robię mocz to bakterie są nieliczne, tylko, że nerki mnie bolą . Oby ta starsza gin Ci bardziej pomogła
Dziewczonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 18:19   #2565
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez kasia1361 Pokaż wiadomość
wklejam fotki brzuchola 17 tc za 2lub3 dni zaczynamy 18 tc musze to sprawdzić
Piękny brzusio i całkiem spory już

Cytat:
Napisane przez anula_81 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!!

Jestem z powrotem!! Najpierw dziekuje za wszystkie kciuki bo barrrdzzoooo pomogly!
Pan doktor mial malo czasu ale udalo nam sie dostac do naszego Pana doktora! mialam isc do innego, ale jak juz przyjechalismy na miejsce to powiedziala, ze pan doktor ma luke i moze nas na szybko przyjac, wiec bardzo sie ucieszylam!
dzidzia zdrowa, wszystkie wymiary idealne! Glowka, nozki, serduszko, nereczki)) i na 100% dziewczynka!! widzielismy cipunie oboje! lekarz sie smial, ze nie ma szans zeby sie pomylil Sprawdzil serduszko, plus lozysko nic sie nie odkleja, szyjka zamknieta, stwiedzil, ze moze jakies bakterie mialam w moczu albo sie przemeczylam w swieta i moze jakis krwiaczek pekl, albo jakies naczynko i stad uplawy ze nie mam sie czym martwic, spokojnie zyc bez obaw i sie tylko bardzo nie forsowac
z tego wszystkiego zapomnialam zapytac o zdjecia ale to neiwazne, najwazniejsze ze wszystko dobrze, na 3d idziemy za 5-6 tygodni ok 28 tc, powiedzial, ze wtedy sa najlepsze zdjecia
z tej radosci weszlismy do mojego ukochanego sklepu Noa Noa i zakupilismy dzidzi sukieneczke i sweterek , nie moglismy sie powstrzymac Mimo ze 40% przecen to i tak wariactwo dla takiego maluszka, ale po prostu prosilo sie zeby kupic)

Jestem cala szczesliwa i uspokojona.
Nie mam zdjecia dzidzi ale wysylam zdjecie sukieneczki zaraz sprobuje was doczytac
Załącznik 3634477Załącznik 3634478
Super, że wszystko ok, sukieneczka słodka, ach ja nie będę takich ciuszków kupywać


Znowu wpadłam na chwilkę
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 18:22   #2566
spice1985
Zadomowienie
 
Avatar spice1985
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 504
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cześć dziewczyny Witam wszystkie nowe. Trochę mnie nie było,ale za to mam nowe wieści: po wizycie wczorajszej wszystko ok, prawdopodobnie będzie córeczka-Hania Moria, Słońce, możesz zmienić na liście Przynajmniej było widać tylko takie jakby ziarenko kawy, chociaż się trochę zasłaniała dzidzia, potem było widać pośladki i rozstawiła nóżki i też nie zwisało nic i Pani gin mówi że nie może nam na 100% powiedzieć,ale jak na jej oko 70% dziewczyna...więc ja już się nastawiłam:P Ale chyba byłoby widać chłopaka,co? Strasznie się cieszę! Bardzo chciałam córeczkę, chociaż jakieś dziwne parcie w koło na chłopaka czułam,co mnie strasznie irytuje! Zauważacie też że ludzie mają jakąś chorą obsesję na to żeby chłopak był? Że co, niby lepsza płeć? Masakra i średniowiecze. Zaraz mi się ciśnienie podnosi. Wmówią sobie że brzuch na chłopaka, cera na chłopaka bla bla bla i potem jak dziewczyna to wielkie halo. Ech, co o tym myślicie? Nie mówię oczywiście o moim TŻ, czy Rodzicach,ale już TŻ rodzinka mnie zdenerwowała.

Za 3 tyg mamy USG doplerowskie, z badaniem przepływów, to pewnie Pani gin nam potwierdzi płeć. To w ogóle robi inna gin niż moja i w innym gabinecie. Ponoć to USG jest jakieś lepsze??? Miał już ktoś robione? Pewnie tak. I glukozę 75g muszę kupić i test obciążenia zrobić;/ Blech

Anula rewelacyjne ciuszki I cieszę się że wszystko w porządku.

EDIT: P.S. Podacie sprawdzonych sprzedawców dziecięcych ciuszków na allegro?
__________________
Hanusia

Zęby Hanusi

Edytowane przez spice1985
Czas edycji: 2010-12-30 o 18:26
spice1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 18:39   #2567
antropia
Wtajemniczenie
 
Avatar antropia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 2 173
GG do antropia
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez Dziewczonka Pokaż wiadomość
Kochana współczuję Ci brania tych antybiotyków, ja też od 11-13 tygodnia brałam antybiotyk na bakterie w moczu i strasznie się przejmowałam jak to wpłynie na dzidzie, ale lekarz powiedział, że gorsza jest infekcja niż antybiotyk. Mi zrobili od razu posiew i trafili z antybiotykiem, ale brałam go aż .....15 dni - to bardzo długo. Od tamtej pory zawsze jak robię mocz to bakterie są nieliczne, tylko, że nerki mnie bolą . Oby ta starsza gin Ci bardziej pomogła
Posiew już miałam robiony, ale antybiotyk nie pomógł niestety... Martwię się tym, bo wiem, że gorsza jest infekcja od leków...Tyllko jak jej sie pozbyc?? Ja nie mam żadnych dolegliwości, nic mnie nie boli, nie odczuwam jakiegokolwiek dyskomfortu....ach..ale mam nadzieje, że coś się w końcu ruszy....

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------

Cytat:
Napisane przez spice1985 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Witam wszystkie nowe. Trochę mnie nie było,ale za to mam nowe wieści: po wizycie wczorajszej wszystko ok, prawdopodobnie będzie córeczka-Hania Moria, Słońce, możesz zmienić na liście Przynajmniej było widać tylko takie jakby ziarenko kawy, chociaż się trochę zasłaniała dzidzia, potem było widać pośladki i rozstawiła nóżki i też nie zwisało nic i Pani gin mówi że nie może nam na 100% powiedzieć,ale jak na jej oko 70% dziewczyna...więc ja już się nastawiłam:P Ale chyba byłoby widać chłopaka,co? Strasznie się cieszę! Bardzo chciałam córeczkę, chociaż jakieś dziwne parcie w koło na chłopaka czułam,co mnie strasznie irytuje! Zauważacie też że ludzie mają jakąś chorą obsesję na to żeby chłopak był? Że co, niby lepsza płeć? Masakra i średniowiecze. Zaraz mi się ciśnienie podnosi. Wmówią sobie że brzuch na chłopaka, cera na chłopaka bla bla bla i potem jak dziewczyna to wielkie halo. Ech, co o tym myślicie? Nie mówię oczywiście o moim TŻ, czy Rodzicach,ale już TŻ rodzinka mnie zdenerwowała.

Za 3 tyg mamy USG doplerowskie, z badaniem przepływów, to pewnie Pani gin nam potwierdzi płeć. To w ogóle robi inna gin niż moja i w innym gabinecie. Ponoć to USG jest jakieś lepsze??? Miał już ktoś robione? Pewnie tak. I glukozę 75g muszę kupić i test obciążenia zrobić;/ Blech

Anula rewelacyjne ciuszki I cieszę się że wszystko w porządku.

EDIT: P.S. Podacie sprawdzonych sprzedawców dziecięcych ciuszków na allegro?
Ja mam zupełnie odwrotnie U mnie w rodzinie parcie jest na dziewczynkę Nawet mój Tż jak mówi o córci to mu się łezka w oku kręci A przyznam szczerze, że mnie to cholernie irytuje, bo ja od początku czuję, że chłopaczek będzie Nie mam jeszcze takiej oficjalnej informacji, ale czuję i już...
I jak słyszę jakie parcie na dziewczynkę w rodzinie się pojawiło to odeszła mi już jakakolwiek ochota na rozmowę o płci. Jak ktoś zaczyna temat, to ja mówię, że nie ważne co będzie, ważne żeby zdrowiutkie było wydaje mi się, że to zależy od otoczenia...U mnie w rodzinie dawno się żadna dziewczynka nie urodziła, może dlatego tak by wszyscy chcieli
__________________
ღPiotruśღ
04.06.2011

Edytowane przez antropia
Czas edycji: 2010-12-30 o 19:00
antropia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 18:57   #2568
spice1985
Zadomowienie
 
Avatar spice1985
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 504
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez antropia Pokaż wiadomość
Posiew już miałam robiony, ale antybiotyk nie pomógł niestety... Martwię się tym, bo wiem, że gorsza jest infekcja od leków...Tyllko jak jej sie pozbyc?? Ja nie mam żadnych dolegliwości, nic mnie nie boli, nie odczuwam jakiegokolwiek dyskomfortu....ach..ale mam nadzieje, że coś się w końcu ruszy....

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------


Ja mam zupełnie odwrotnie U mnie w rodzinie parcie jest na dziewczynkę Nawet mój Tż jak mówi o córci to mu się łezka w oku kręci A przyznam szczerze, że mnie to cholernie irytuję, bo ja od początku czuję, że chłopaczek będzie Nie mam jeszcze takiej oficjalnej informacji, ale czuję i już...
I jak słyszę jakie parcie na dziewczynkę w rodzinie się pojawiło to odeszła mi już jakakolwiek ochota na rozmowę o płci. Jak ktoś zaczyna temat, to ja mówię, że nie ważne co będzie, ważne żeby zdrowiutkie było wydaje mi się, że to zależy od otoczenia...U mnie w rodzinie dawno się żadna dziewczynka nie urodziła, może dlatego tak by wszyscy chcieli
w ogóle to piep...e o płci jest bez sensu. Co komu do tego Co z tego co by kto z rodziny chciał. Paranoja. U nas niby same chłopaki (teraz szwagierka jeszcze bedzie miala corcie) i jeszcze by nastepnego chcieli:P
__________________
Hanusia

Zęby Hanusi
spice1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 19:01   #2569
agnieszka_pe25
Wtajemniczenie
 
Avatar agnieszka_pe25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 063
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

czesc dziewczyny

wreszcie w domu.... ale jestem padnieta!
bylismy na badaniu, no i faktycznie jest ten bright spot i dosyc duzy bo 2mm, a komora serca ma 5mm wiec to prawie polowa. pani doktor nas uspokoila ze to żadne wady genetycznie, ze powinno sie wchlonac, ale zeby tego nie lekcewazyc. oczywiscie dostalam po glowie ze chodzilam z przeziebieniami i infekcjami i ze nie poszlam do lekarza(naprawde nie lubie robic z igly widly i wyolbrzymiac i z kazda *******a latac po lekrzach ale nie sadzilam ze tak to sie skonczy). dostalam skierowania na badanie cpr, mocz, wymaz z gardla zeby sprawdzic czy to pozostalac poinfekcyjna czy stan zapalny ciagle jest nieujawniony w moim organizmie(np chore nerki), bo jesli jest to trzeba to wyleczyc. mowila zeby tego nie lekcewazyc bo narzady moga zaczac sie gorzej rozwijac, dziecko moze sie urodzic chore i mowila cos i zakarzeniu wew macicznym, takze kochane kobietki! nie lekcewazcie przeciagajacych sie przeziebien!!!!!!

a z milych rzeczy to jak nam emocje puscily to poszlismy na mini zakupki i pokupowalam takie slodziuchne pajacyki w mini stopki, body z napisem:"i am super cool just like my dad!" i takie skarpetuchny z grzechotkami-czerwone samolociki.

jestem ciekawa czy jutro jest otwarte labolatorium bo bym poszla zrobic te badania, ale pewnie bede musiala poczekac do nowego roku
agnieszka_pe25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-30, 19:07   #2570
spice1985
Zadomowienie
 
Avatar spice1985
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 504
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez agnieszka_pe25 Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny

wreszcie w domu.... ale jestem padnieta!
bylismy na badaniu, no i faktycznie jest ten bright spot i dosyc duzy bo 2mm, a komora serca ma 5mm wiec to prawie polowa. pani doktor nas uspokoila ze to żadne wady genetycznie, ze powinno sie wchlonac, ale zeby tego nie lekcewazyc. oczywiscie dostalam po glowie ze chodzilam z przeziebieniami i infekcjami i ze nie poszlam do lekarza(naprawde nie lubie robic z igly widly i wyolbrzymiac i z kazda *******a latac po lekrzach ale nie sadzilam ze tak to sie skonczy). dostalam skierowania na badanie cpr, mocz, wymaz z gardla zeby sprawdzic czy to pozostalac poinfekcyjna czy stan zapalny ciagle jest nieujawniony w moim organizmie(np chore nerki), bo jesli jest to trzeba to wyleczyc. mowila zeby tego nie lekcewazyc bo narzady moga zaczac sie gorzej rozwijac, dziecko moze sie urodzic chore i mowila cos i zakarzeniu wew macicznym, takze kochane kobietki! nie lekcewazcie przeciagajacych sie przeziebien!!!!!!

a z milych rzeczy to jak nam emocje puscily to poszlismy na mini zakupki i pokupowalam takie slodziuchne pajacyki w mini stopki, body z napisem:"i am super cool just like my dad!" i takie skarpetuchny z grzechotkami-czerwone samolociki.

jestem ciekawa czy jutro jest otwarte labolatorium bo bym poszla zrobic te badania, ale pewnie bede musiala poczekac do nowego roku
Oj to faktycznie nieciekawie z tymi przeziebieniami co się ciągna i ciągną;/ mam nadzieję że wszystko będzie już ok. Na pewno, dbaj o siebie.
Laboratoria chyba pobieraja jutro krew, tylko krócej niektóre. U mnie w prywatnej przychodni np. tylko 8-10
__________________
Hanusia

Zęby Hanusi
spice1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 19:20   #2571
agnieszka_pe25
Wtajemniczenie
 
Avatar agnieszka_pe25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 063
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez spice1985 Pokaż wiadomość
Oj to faktycznie nieciekawie z tymi przeziebieniami co się ciągna i ciągną;/ mam nadzieję że wszystko będzie już ok. Na pewno, dbaj o siebie.
Laboratoria chyba pobieraja jutro krew, tylko krócej niektóre. U mnie w prywatnej przychodni np. tylko 8-10

dzieki

jestem troszke spokojniejsza, ale poki to cholerstwo nie zniknie a ja nie bede wiedizec ze jestem zdrowa to spokojna do konca nie bede
agnieszka_pe25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 19:44   #2572
Dziewczonka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dziewczonka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 2 628
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez agnieszka_pe25 Pokaż wiadomość
dzieki

jestem troszke spokojniejsza, ale poki to cholerstwo nie zniknie a ja nie bede wiedizec ze jestem zdrowa to spokojna do konca nie bede
Kochana obyś była zdrowa, a to zwapnienie się wchłonęło jak najszybciej
Ja cały czas mam jakies akcje zdrowotne, ale staram się conajmniej raz na miesiąc, czasami dwa robic CRP - to jest bardzo czuły wskaźnik infekcji w organizmie i na razie nic nie było
Dziewczonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 19:47   #2573
andziot
Zakorzenienie
 
Avatar andziot
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 180
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

sandrunia1511 najlepsze życzenia z okazji zamążpójścia

kasia1361 za piekny brzuszek

anula_81 dzidzia zdrowiutka a sukienka i sweterek piekne, też nie mogłabym się oprzeć

Martulka000 po tobie widać jak to jest z tymi diagnozami lekarzy, czasami tylko strachu się narobi, no ale dobrze że wszystko sprawdzone i jesteś już spokojna

Kasia5 dobra historia, no i dobrze jej powiedziałaś, też nienawidzę takich bab

Dziewczonka a widzisz wszystko dobrze, jesteś chyba podobnym przypadkiem do mnie, ja w ciaży z Zosią już od polowy ciąży miałam takie stawiania się macicy, ja się przejmowałam, a mój gin czasami to nawet chyba nie wierzył, bo co byłam u niego to nic nie stwierdzał, do tego nawet jak leżałam to mi twardniał (moglam cały dzień leżeć i ilość skurczy była taka sama jak chodziłam) no a Zocha była straaaasznie ruchliwa, praktycznie ciągle się wierciła, jak słyszałam że niektóre kobiety muszą liczyć ruchy w ciągu dnia to się dziwiłam o co chodzi bo ja Zosie bardzo często czułam, może dlatego te skurcze ....
ale cieszę sie że wszystko jest super

spice1985 kolejna dziewuszka gratulacje !
a parcia na chłopaka nie zauważyłam wokół mnie, ale sama miałam parcie

antropia
zadam kilka pytan:
1. masz leukocyty w moczu???
2. ile bakterii było w moczu?
3. co wyszło w pierwszym posiewie ?
4. robiłaś CRP ?
5. jaki brałaś antybiotyk i ile dni?
6. (sorry za to pytanie ale zadać trzeba) czy dobrze się umyłas przed pobraniem i czy był to środkowy strumień ???
może coś poradzę jak sie dowiem szczegułów

agnieszka_pe25 uważaj na siebie i dbaj o dzidzie dobrze że się wjaśniło


mężu usypia Zosie
i już się zdążyliśmy pokłócić
coś kurcze nie chcę zasypiać ostatnio
__________________
Trzy rzeczy pozostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka...
Dante Alighieri


andziot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 20:03   #2574
24kasia86
Wtajemniczenie
 
Avatar 24kasia86
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 817
Wyślij wiadomość przez ICQ do 24kasia86 GG do 24kasia86
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez moria44 Pokaż wiadomość

kasia, tak ja biorę witaminy nieregularnie, zazwyczaj co drugi dzień, chyba że nie mam w domu żadnych owoców ani warzyw to wtedy biorę częściej ale zazwyczaj właśnie co drugi dzień
A jeśli się martwisz o poziom żelaza to jedz produkty, które go dużo zawierają, np. codziennie dużą garść pistacji, codziennie 1 jajko np. na twardo i na kanapkę z wędlinką no i nie zapomnij o wit. C bo ona ułatwia wchłanianie żelaza więc do herbatki wyciskaj cytrynę a na kanapkę dokładaj pomidora
no wlasnie, w koncu nadmiar witamin tez nie jest dobry...ja nie zawsze zjem cos dobrego teraz jem cipsy ( sa pyszne) i popijam czerwona oranżadą z biedronki... nie moge sie powtrzymac
__________________
Codziennie uczysz mnie jak mam Cię kochać
04.05.2011r.
godz.21.42
Nikosia

24kasia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 20:05   #2575
agnieszka_pe25
Wtajemniczenie
 
Avatar agnieszka_pe25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 063
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez Dziewczonka Pokaż wiadomość
Kochana obyś była zdrowa, a to zwapnienie się wchłonęło jak najszybciej
Ja cały czas mam jakies akcje zdrowotne, ale staram się conajmniej raz na miesiąc, czasami dwa robic CRP - to jest bardzo czuły wskaźnik infekcji w organizmie i na razie nic nie było
Cytat:
Napisane przez andziot Pokaż wiadomość
sandrunia1511 najlepsze życzenia z okazji zamążpójścia

kasia1361 za piekny brzuszek

anula_81 dzidzia zdrowiutka a sukienka i sweterek piekne, też nie mogłabym się oprzeć

Martulka000 po tobie widać jak to jest z tymi diagnozami lekarzy, czasami tylko strachu się narobi, no ale dobrze że wszystko sprawdzone i jesteś już spokojna

Kasia5 dobra historia, no i dobrze jej powiedziałaś, też nienawidzę takich bab

Dziewczonka a widzisz wszystko dobrze, jesteś chyba podobnym przypadkiem do mnie, ja w ciaży z Zosią już od polowy ciąży miałam takie stawiania się macicy, ja się przejmowałam, a mój gin czasami to nawet chyba nie wierzył, bo co byłam u niego to nic nie stwierdzał, do tego nawet jak leżałam to mi twardniał (moglam cały dzień leżeć i ilość skurczy była taka sama jak chodziłam) no a Zocha była straaaasznie ruchliwa, praktycznie ciągle się wierciła, jak słyszałam że niektóre kobiety muszą liczyć ruchy w ciągu dnia to się dziwiłam o co chodzi bo ja Zosie bardzo często czułam, może dlatego te skurcze ....
ale cieszę sie że wszystko jest super

spice1985 kolejna dziewuszka gratulacje !
a parcia na chłopaka nie zauważyłam wokół mnie, ale sama miałam parcie

antropia
zadam kilka pytan:
1. masz leukocyty w moczu???
2. ile bakterii było w moczu?
3. co wyszło w pierwszym posiewie ?
4. robiłaś CRP ?
5. jaki brałaś antybiotyk i ile dni?
6. (sorry za to pytanie ale zadać trzeba) czy dobrze się umyłas przed pobraniem i czy był to środkowy strumień ???
może coś poradzę jak sie dowiem szczegułów

agnieszka_pe25 uważaj na siebie i dbaj o dzidzie dobrze że się wjaśniło


mężu usypia Zosie
i już się zdążyliśmy pokłócić
coś kurcze nie chcę zasypiać ostatnio

dzieki dziewczyny

Dziewczonka, to fajnie ze sobie robisz to badanie, szkoda ze ja o nim nie wiedzialam predziej. a powiedz mi, to normalnie pobieraja krew i z krwii badaja tak? trzeba byc na czczo? i dlugo czekasz za wynikami czy w ten sam dzien masz? ja pierwsze co slysze o tym badaniu,
agnieszka_pe25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 20:10   #2576
Dziewczonka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dziewczonka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 2 628
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez agnieszka_pe25 Pokaż wiadomość
dzieki dziewczyny

Dziewczonka, to fajnie ze sobie robisz to badanie, szkoda ze ja o nim nie wiedzialam predziej. a powiedz mi, to normalnie pobieraja krew i z krwii badaja tak? trzeba byc na czczo? i dlugo czekasz za wynikami czy w ten sam dzien masz? ja pierwsze co slysze o tym badaniu,
Normalnie z krwi pobieraja, na czczo tak jak morfologia i wynik mam w ten sam dzień. To jest cos takiego jak OB (kiedys czesciej wykorzystywane) teraz lekarze zlecaja CRP bo jest bardziej czulsze
Dziewczonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 20:12   #2577
antropia
Wtajemniczenie
 
Avatar antropia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 2 173
GG do antropia
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez andziot Pokaż wiadomość
sandrunia1511 najlepsze życzenia z okazji zamążpójścia

kasia1361 za piekny brzuszek

anula_81 dzidzia zdrowiutka a sukienka i sweterek piekne, też nie mogłabym się oprzeć

Martulka000 po tobie widać jak to jest z tymi diagnozami lekarzy, czasami tylko strachu się narobi, no ale dobrze że wszystko sprawdzone i jesteś już spokojna

Kasia5 dobra historia, no i dobrze jej powiedziałaś, też nienawidzę takich bab

Dziewczonka a widzisz wszystko dobrze, jesteś chyba podobnym przypadkiem do mnie, ja w ciaży z Zosią już od polowy ciąży miałam takie stawiania się macicy, ja się przejmowałam, a mój gin czasami to nawet chyba nie wierzył, bo co byłam u niego to nic nie stwierdzał, do tego nawet jak leżałam to mi twardniał (moglam cały dzień leżeć i ilość skurczy była taka sama jak chodziłam) no a Zocha była straaaasznie ruchliwa, praktycznie ciągle się wierciła, jak słyszałam że niektóre kobiety muszą liczyć ruchy w ciągu dnia to się dziwiłam o co chodzi bo ja Zosie bardzo często czułam, może dlatego te skurcze ....
ale cieszę sie że wszystko jest super

spice1985 kolejna dziewuszka gratulacje !
a parcia na chłopaka nie zauważyłam wokół mnie, ale sama miałam parcie

antropia
zadam kilka pytan:
1. masz leukocyty w moczu???
2. ile bakterii było w moczu?
3. co wyszło w pierwszym posiewie ?
4. robiłaś CRP ?
5. jaki brałaś antybiotyk i ile dni?
6. (sorry za to pytanie ale zadać trzeba) czy dobrze się umyłas przed pobraniem i czy był to środkowy strumień ???
może coś poradzę jak sie dowiem szczegułów

agnieszka_pe25 uważaj na siebie i dbaj o dzidzie dobrze że się wjaśniło

mężu usypia Zosie
i już się zdążyliśmy pokłócić
coś kurcze nie chcę zasypiać ostatnio
Leukocytów w moczu brak, bakterie liczne, w pierwszym posiewie wyszły enterococcus faecalis ilość 10^4, brałam augumentin przez tydzień i jeszcze jeden antybiotyk, którego nazwy nie pamiętam, była to jedna dawka w saszetce a jeśli chodzi o mycie to i owszem, wiedziałam, że musi być to środkowy strumień i tak tez pobrałam CRP nie robiłam
__________________
ღPiotruśღ
04.06.2011

Edytowane przez antropia
Czas edycji: 2010-12-30 o 20:17
antropia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 20:19   #2578
agnieszka_pe25
Wtajemniczenie
 
Avatar agnieszka_pe25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 063
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez Dziewczonka Pokaż wiadomość
Normalnie z krwi pobieraja, na czczo tak jak morfologia i wynik mam w ten sam dzień. To jest cos takiego jak OB (kiedys czesciej wykorzystywane) teraz lekarze zlecaja CRP bo jest bardziej czulsze

aha, dzieki. no wlasnie myslalam ze jedyne co sie robi to ob. jutro zrobie tourne po labkach, moze mi sie uda jutro zrobic


aaaaaaaaaa!!!!!!!! ale ze mnie egoistka!!!! no gratuluje wszystkim mamusiom dzisiejszych udanych wizyt

Edytowane przez agnieszka_pe25
Czas edycji: 2010-12-30 o 20:23
agnieszka_pe25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 20:22   #2579
monika21121984
Rozeznanie
 
Avatar monika21121984
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zach-pom
Wiadomości: 915
GG do monika21121984
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

hej, hihih ja tez właśnie jem chipsy (cebulkowe) i popi9jam sokiem marchwiowym z biedronki ;-)). Mam pytanka co do badań krwi i moczu- czy wasz gin daje Was skierowanie na te podstawowe badania co wizyte, bo ja miałam robione tylko raz, na poczatku.....ch odze na kase chorych i tak sie zastanawiam czy mnie nie zaniedbuje ten doktorek. Mam przebyta toxoplazmoze i nie dał mi nawet na prenatalne , a myslałam ze da. Sama poszłam do okulisty i porobiłam badania - jest na szczęście wszystko oki, ale gin sie nie porywa na jakies dodatkowe bad, nie wiem czy nie pójsc prywatnie, choc ten mnie uspokaja na każdej wizycie ze jest wszystko oki i mam sie nie przejmowac
__________________
MAMA STASIA
27.05.2011
monika21121984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 20:28   #2580
agnieszka_pe25
Wtajemniczenie
 
Avatar agnieszka_pe25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 063
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez monika21121984 Pokaż wiadomość
hej, hihih ja tez właśnie jem chipsy (cebulkowe) i popi9jam sokiem marchwiowym z biedronki ;-)). Mam pytanka co do badań krwi i moczu- czy wasz gin daje Was skierowanie na te podstawowe badania co wizyte, bo ja miałam robione tylko raz, na poczatku.....ch odze na kase chorych i tak sie zastanawiam czy mnie nie zaniedbuje ten doktorek. Mam przebyta toxoplazmoze i nie dał mi nawet na prenatalne , a myslałam ze da. Sama poszłam do okulisty i porobiłam badania - jest na szczęście wszystko oki, ale gin sie nie porywa na jakies dodatkowe bad, nie wiem czy nie pójsc prywatnie, choc ten mnie uspokaja na każdej wizycie ze jest wszystko oki i mam sie nie przejmowac

dziewczyny ja sie nie bede chwalic jakie mixy jedzeniowe sobie robie, ale moj tz mowi ze jak widzi co z czym je to ma odruch ... wiadomo jaki...

ja mam badania co wizyte, czyli co mc, ale sama je sobie robie, tzn, nie dostaje skierowania , tylko lekarz mowi ze mam zrobic morfoligie, czy mocz i za wszystko plac(dziwnie nie? przez to ze chodze prywatnie?)
na toxo sama sobie robilam w 1 trymestrze , wyszlo ze nie przebylam i musialabym kiedys powtorzyc te badanie, bo czytalam ze dobrze zrobic powtorke w ktoryms miesiacu

chyba co lekarz to inna zasada, tenn gin do ktorego chodzilam wczensiej tez kazal robic morfo raz na ho ho ho, ale chyba jest lepiej robic czesciej
agnieszka_pe25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:16.