Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XX - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-12-30, 17:40   #2551
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XX

Cytat:
Napisane przez evvelinek Pokaż wiadomość
i mimo to jest na bieRZąco

Miałam na studiach tylko JEDNEGO prowadzącego, który za błędy ortograficzne nie zaliczał kolokwium (kierunek typowo techniczny). Wszyscy wtedy bardzo na to marudzili, chcieli go gdzieśtam zgłaszać, a chyba powinno to być jednak normą. Głupio w jednej wypowiedzi chwalić się magistrem z psychologii i walić błędy (może powinnam napisać Magistrem Psychologii, skoro Hania pisze o sobie per Psycholog).

Edytowane przez 201607131106
Czas edycji: 2013-12-30 o 17:42
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 17:44   #2552
sylwoha
Zakorzenienie
 
Avatar sylwoha
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 245
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XX

Hania jest makijazystka, yt, avon i swoja firma wiec tego- chce kupuje

Chociaz ja bym umarlamwiedzac ze marnuje mi sie tyle kosmetykow- a sama pracuje malujac wiec tego


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 18:44 ---------- Poprzedni post napisano o 18:41 ----------

Hania gdzies mwoila ze ma dysortografie


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
sylwoha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 17:47   #2553
rickybobby
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 658
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XX

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
Miałam na studiach tylko JEDNEGO prowadzącego, który za błędy ortograficzne nie zaliczał kolokwium (kierunek typowo techniczny). Wszyscy wtedy bardzo na to marudzili, chcieli go gdzieśtam zgłaszać, a chyba powinno to być jednak normą. Głupio w jednej wypowiedzi chwalić się magistrem z psychologii i walić błędy (może powinnam napisać Magistrem Psychologii, skoro Hania pisze o sobie per Psycholog).
Ortografii to kurde w podstawówce uczą i każdy ma ją znać.Ortografy to wstyd i internet powinni za nie odcinać
A za :
"Powiedzialam wszystkim koleżanką" i "te pudełko" odcinac paluchy.

Edytowane przez rickybobby
Czas edycji: 2013-12-30 o 17:51
rickybobby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 17:58   #2554
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XX

Cytat:
Napisane przez rickybobby Pokaż wiadomość
Ortografii to kurde w podstawówce uczą i każdy ma ją znać.Ortografy to wstyd i internet powinni za nie odcinać

Już była dyskusja na ten temat przy okazji Zmalowanej. Nie warto znowu zaczynać.

Moim zdaniem, jeśli ktoś ma problem to musi to wyuczyć, po prostu są osoby potrzebujące więcej czasu i mniej. Nie pochwalam ciągłych wymówek "Mam dysleksję = robię błędy". Z takimi dzieciakami powinno się podwójnie pracować, a nie im odpuszczać. Zawsze mi się wydawało, że pewnie jestem nieobiektywna, bo nie miałam nigdy z tym problemów, 5 z polskiego, czerwony pasek, syty głodnego nie zrozumie, itd. Tymczasem jak szukałam swojej karty zdrowia z podstawówki (jak padło tu pytanie ile może ważyć dziecko w czwartej klasie, przy okazji wrzuconych przez mnie zdjęć oooWatyooo/ SkonfudowanejPanny) to znalazłam swoje wszystkie świadectwa, w tym te opisowe z klas 1-3, a tam: "Skłonność do błędów ortograficznych". Ale chyba nikt mi nie odpuścił, musiało to zostać wyćwiczone, skoro nawet nie pamiętam, żeby w późniejszych latach był z tym jakiś problem.
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 18:07   #2555
Hadassah
Zadomowienie
 
Avatar Hadassah
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 733
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XX

Cytat:
Napisane przez L e n a a Pokaż wiadomość
Ciekawe co Hania rozumie przez "pracuje na 4 etatach". Dla mnie etat to 8h x 5 dni pracy. Wychodzi na to, że Hania śpi tylko 8h tygodniowo
A jeśli jest firmą jednoosobową? Rozumiem, że niektórzy mają takie podejście, ale dla mnie to dziwne - znam się z przemiłym trenerem - pracuje na uczelni, w dwóch klubach i jako personalny dla kilku klientek - może nawet nie wyrabia tych 40 godzin, a jednak ogarnąć się na taką różnorodność bywa trudniej niż w 'standardowej' pracy 5x8h...
Hadassah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 18:09   #2556
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XX

Cytat:
Napisane przez Hadassah Pokaż wiadomość
A jeśli jest firmą jednoosobową? Rozumiem, że niektórzy mają takie podejście, ale dla mnie to dziwne - znam się z przemiłym trenerem - pracuje na uczelni, w dwóch klubach i jako personalny dla kilku klientek - może nawet nie wyrabia tych 40 godzin, a jednak ogarnąć się na taką różnorodność bywa trudniej niż w 'standardowej' pracy 5x8h...
Ale czy może o sobie powiedzieć, że pracuje na 4 etatach? Nie.
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 18:12   #2557
rickybobby
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 658
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XX

Hance to raczej chodziło o cztery źródła dochodu z zatrudnienia badź samozatrudnienia,tylko ujęła to w taki sposób,moze niezbyt trafny.
rickybobby jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-30, 18:14   #2558
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XX

Cytat:
Napisane przez rickybobby Pokaż wiadomość
Hance to raczej chodziło o cztery źródła dochodu z zatrudnienia badź samozatrudnienia,tylko ujęła to w taki sposób,moze niezbyt trafny.

"Haruję na 5 etatów" brzmi lepiej niż "Mam kilka źródeł dochodu".
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 18:18   #2559
Hadassah
Zadomowienie
 
Avatar Hadassah
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 733
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XX

Mnie to nie zdziwiło, bo często słysze jak ktoś z samozatrudniających się mówi o kilku etatach, ale faktycznie, jak o tym dłużej pomyśleć to nie ma sensu .
Hadassah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 18:18   #2560
BajaderkowaBaba
Zakorzenienie
 
Avatar BajaderkowaBaba
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: z łodzi na samo dno
Wiadomości: 4 888
GG do BajaderkowaBaba
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XX

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
"Haruję na 5 etatów" brzmi lepiej niż "Mam kilka źródeł dochodu".
Też tak odebrałam tę wypowiedź. Jak dla mnie ona może mieć jeden i zarabiać miliony... nikomu nic do tego co, jak, gdzie robi oraz ile wydaje.
BajaderkowaBaba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 18:34   #2561
new_me
Zadomowienie
 
Avatar new_me
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 906
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XX

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
Ale czy może o sobie powiedzieć, że pracuje na 4 etatach? Nie.
na 4 etatach pracowalaby 160 h w tygodniu czyli tyle ile wynosi mniej wiecej etat w 1 miesiacu bycmoze ma 4 rozne zajecia ale baardzo watpie zeby wszedzie pracowala na etacie
__________________
"I can deal with a lot but i can't deal with stupid"


new_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 18:48   #2562
everybody_talks
Raczkowanie
 
Avatar everybody_talks
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 32
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XX

Jak już tak wnikliwie analizujecie odpowiedź Hani, to przecież nie powiedziała, że pracuje na czterech pełnych etatach. 1/2, czy też 1/4 to też część etatu. Myślicie, że powinna swoją wypowiedź rozdzielić na poszczególne wymiary godzin w każdym miejscu zatrudnienia?
everybody_talks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 18:50   #2563
Plotkarrra
Rozeznanie
 
Avatar Plotkarrra
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 714
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XX

4 etaty, no no
zapracowana ta nasza Hania
Plotkarrra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 18:55   #2564
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XX

Cytat:
Napisane przez everybody_talks Pokaż wiadomość
Jak już tak wnikliwie analizujecie odpowiedź Hani, to przecież nie powiedziała, że pracuje na czterech pełnych etatach. 1/2, czy też 1/4 to też część etatu. Myślicie, że powinna swoją wypowiedź rozdzielić na poszczególne wymiary godzin w każdym miejscu zatrudnienia?
Myślę, że jak się pracuje na częściach etatu, czyli 4 x 1/4 etatu to czyni nam razem jeden etat, nie cztery. Ale ja tam nie wiem, matmę miałam dawno.
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 18:57   #2565
Plotkarrra
Rozeznanie
 
Avatar Plotkarrra
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 714
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XX

dla mnie jak mówi etat to domyślnie jest to pełny etat
Plotkarrra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 19:00   #2566
rickybobby
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 658
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XX

Cytat:
Napisane przez everybody_talks Pokaż wiadomość
Jak już tak wnikliwie analizujecie odpowiedź Hani, to przecież nie powiedziała, że pracuje na czterech pełnych etatach. 1/2, czy też 1/4 to też część etatu. Myślicie, że powinna swoją wypowiedź rozdzielić na poszczególne wymiary godzin w każdym miejscu zatrudnienia?
YYYYYYYYY no ale właśnie wtedy się nie mówi na 4 etatyPracowac na etacie to w potocznym rozumieniu w pełnym wymiarze godzin,jak ktos pracuje na pół etatu to tak zwykle mówi,bo tu o te godziny właśnie chodzi.

---------- Dopisano o 19:59 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Plotkarrra Pokaż wiadomość
dla mnie jak mówi etat to domyślnie jest to pełny etat
Otóż to,byłaś szybsza.

---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
Myślę, że jak się pracuje na częściach etatu, czyli 4 x 1/4 etatu to czyni nam razem jeden etat, nie cztery. Ale ja tam nie wiem, matmę miałam dawno.
I Ty tez byłaś szybsza
rickybobby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 19:01   #2567
alevE
Wiecznie niezdecydowana
 
Avatar alevE
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 715
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XX

Hanię lubię, dobrze odpowiedziała tej pannie, mimo jednego orta i etatów, ale to że jest psychologiem... nie wiem nie pracowała nigdy jako psycholog wydaje mi się, więc raczej powinna powiedzieć, że psychologię studiowała. Drobne czepialstwo, wiem, no, ale i tak Hanię lubię mimo wszystko
__________________
Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
DZIEWCZĘTA! Życie jest za krótkie, żeby przez tydzień nosić jeden kolor paznokci!!!!!!!!!!!
`Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.`

Mój skromny kosmetyczny blożek
alevE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 19:02   #2568
everybody_talks
Raczkowanie
 
Avatar everybody_talks
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 32
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XX

No ja nie wnikam jaką normę godzinową Hania wyrabia, zresztą nic mi do tego. Przecież gdyby odpowiedziała w sposób dokładny, że pracuje na 2 i 3/4 etatu to było by to co najmniej śmieszne i zapewne znalazło by się grono osób, którym to też by nie pasowało. I tak źle i tak niedobrze.
everybody_talks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 19:03   #2569
rickybobby
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 658
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XX

Cytat:
Napisane przez alevE Pokaż wiadomość
Hanię lubię, dobrze odpowiedziała tej pannie, mimo jednego orta i etatów, ale to że jest psychologiem... nie wiem nie pracowała nigdy jako psycholog wydaje mi się, więc raczej powinna powiedzieć, że psychologię studiowała. Drobne czepialstwo, wiem, no, ale i tak Hanię lubię mimo wszystko
Ja się też nad tym zastanawiałam,czy tam nie ma jakiegos dodatkowego stażu jak u lekarzy czy prawników,pojecia nie mam.
rickybobby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 19:04   #2570
Plotkarrra
Rozeznanie
 
Avatar Plotkarrra
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 714
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XX

Cytat:
Napisane przez alevE Pokaż wiadomość
Hanię lubię, dobrze odpowiedziała tej pannie, mimo jednego orta i etatów, ale to że jest psychologiem... nie wiem nie pracowała nigdy jako psycholog wydaje mi się, więc raczej powinna powiedzieć, że psychologię studiowała. Drobne czepialstwo, wiem, no, ale i tak Hanię lubię mimo wszystko
dokładnie, mogła napisać, że studiowała psychologię albo, że ma mgr z psychologii
chociaż podobno chwalenie się mgr jest obciachowe, ostatnio w pracy usłyszałam, że jak mam na swojej pieczątce mgr przed nazwiskiem to robie sobie siare
Plotkarrra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 19:05   #2571
rickybobby
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 658
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XX

Cytat:
Napisane przez everybody_talks Pokaż wiadomość
No ja nie wnikam jaką normę godzinową Hania wyrabia, zresztą nic mi do tego. Przecież gdyby odpowiedziała w sposób dokładny, że pracuje na 2 i 3/4 etatu to było by to co najmniej śmieszne i zapewne znalazło by się grono osób, którym to też by nie pasowało. I tak źle i tak niedobrze.
Bo ona w ogóle tego okreslenia użyła niepoprawnie,ale to pewnie dlatego,że nie miało to dla niej znaczenia.
rickybobby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 19:09   #2572
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XX

Cytat:
Napisane przez Labirynth Pokaż wiadomość
Przyszłam zaznaczyć teren






---------- Dopisano o 20:08 ---------- Poprzedni post napisano o 20:07 ----------

Cytat:
Napisane przez apple1602 Pokaż wiadomość
Wyjaśnijcie mi mode na kupowanie ciuchów z azjatyckich sklepów Połowa rzeczy jest niedopasowana. Kwestia tego, że te szmaty kosztują 2 dolce? To bym chyba wolała chodzić w 3 koszulkach na zmianę, ale porządnie wykonanych. Wolę to, niż mieć pół chińskiej szafy z leginsami pod pachami (Kajmanowa), albo jak w przypadku Boogie czy Karolajny którym żakiety na szwach puszczają.

mam pytanie - gdzie najczesciej kupujesz ubrania?

---------- Dopisano o 20:09 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

dziołszki - robilyscie kiedys zakupy na paatal.pl ?
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 19:10   #2573
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XX

Jeju, po prostu ma 4 źródła dochodu i nie musi jej nikt wyliczać, ile godzin pracuje i ile z tego wydaje na kosmetyki. Ja tak to zrozumiałam.

Po co to wyliczać i dociekać?
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 19:12   #2574
ldzlejdildz
Zakorzenienie
 
Avatar ldzlejdildz
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Łódź!
Wiadomości: 5 207
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XX

Cytat:
Napisane przez KathleenAnn Pokaż wiadomość
http://www.youtube.com/watch?v=mcAJ1__plbs

Stroje sylwestrowe Dla mnie najlepsza jest fryzura, chyba się zainspiruję
"Czarne cieliste kryjące rajstopy."
Natomiast zacieszu na twarzy pozazdrościć

Ciuchy Kajmanowej, baaaaardzo na nie.
__________________
polej mi ciut więcej wina.

ldzlejdildz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 19:14   #2575
imbaa
Rozeznanie
 
Avatar imbaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 810
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XX

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
[/COLOR]dziołszki - robilyscie kiedys zakupy na paatal.pl ?
Ja robiłam parę razy. Wszystko zawsze spoko było Raz nie mieli lakieru który wybrałam, (rimmel biały). to dzwonili do mnie czy mogą wymienić na taki sam kolor tyle że z Sally Hansen, mi to w sumie różnicy nie robiło, a dostałam jeszcze gratisy za to zamieszanie.
imbaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 19:21   #2576
Takajakaya
Wtajemniczenie
 
Avatar Takajakaya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 883
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XX

https://www.youtube.com/watch?v=NfxF87D5KGg Spodobało mi się połączenie brokatów na pazurkach Oleski. Fajerwerek bym sobie darowała, ale tamto połączenie fajne. W ogóle lubię jej pazurki... Nie wiem jak można je tak równo malować przy skórkach...
__________________

Takajakaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 19:22   #2577
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XX

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
Jeju, po prostu ma 4 źródła dochodu i nie musi jej nikt wyliczać, ile godzin pracuje i ile z tego wydaje na kosmetyki. Ja tak to zrozumiałam.

Po co to wyliczać i dociekać?
bo zamiast napisać że dużo pracuje to rzuca dziwne sformułowania
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 19:23   #2578
everybody_talks
Raczkowanie
 
Avatar everybody_talks
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 32
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XX

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
Jeju, po prostu ma 4 źródła dochodu i nie musi jej nikt wyliczać, ile godzin pracuje i ile z tego wydaje na kosmetyki. Ja tak to zrozumiałam.

Po co to wyliczać i dociekać?
I to jest dla mnie właściwe podejście do tej całej dyskusji.
Być może w tym momencie narażę się komuś, ale od jakiegoś czasu obserwuję zjawisko w internetowych komentarzach typu: "A wypomnę ten błąd, tu źle się wyraziła". I od razu uprzedzę Wasze uwagi, mi nie chodzi o wyłapywanie błędów ortograficznych, tym bardziej merytorycznych, czy konstruktywną krytykę. Jak dla mnie to zwykłe czepialstwo i tyle. Zresztą argumenty: "w potocznym rozumieniu", "domyślnie jest to" jakoś do mnie nie przemawiają.

Edytowane przez everybody_talks
Czas edycji: 2013-12-30 o 19:24
everybody_talks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 19:27   #2579
rickybobby
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 658
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XX

Cytat:
Napisane przez everybody_talks Pokaż wiadomość
I to jest dla mnie właściwe podejście do tej całej dyskusji.
Być może w tym momencie narażę się komuś, ale od jakiegoś czasu obserwuję zjawisko w internetowych komentarzach typu: "A wypomnę ten błąd, tu źle się wyraziła". I od razu uprzedzę Wasze uwagi, mi nie chodzi o wyłapywanie błędów ortograficznych, tym bardziej merytorycznych, czy konstruktywną krytykę. Jak dla mnie to zwykłe czepialstwo i tyle. Zresztą argumenty: "w potocznym rozumieniu", "domyślnie jest to" jakoś do mnie nie przemawiają.
To może przeczytaj sobie formułkę z encyklopedii to do ciebie trafi,bo mówi właśnie to co ci wcześniej napisałam.:roll eyes:
I nie chodziło o wytykanie Hance błędnego użycia wyrazu tylko o to czy rzeczywiście tak jest jak pisze.A,że cała dyskusja wyniknęła z tego błędu to juz nie wina dziewczyn w wątku prawda?

Edytowane przez rickybobby
Czas edycji: 2013-12-30 o 19:31
rickybobby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 19:40   #2580
everybody_talks
Raczkowanie
 
Avatar everybody_talks
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 32
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XX

Cytat:
Napisane przez rickybobby Pokaż wiadomość
To może przeczytaj sobie formułkę z encyklopedii to do ciebie trafi,bo mówi właśnie to co ci wcześniej napisałam.:roll eyes:
Dzięki za radę, niestety nie skorzystam. Widzę, że komentarz bez popisania się swoją wyższością, czy tam inteligencją jest nieważny.
W swojej wypowiedzi zasugerowałaś, że nie rozumiem tego co piszecie...mam racje?
I tak, wiem co oznacza pełny etat, a samo określenie etat "w potocznym rozumieniu" i "domyślnie jest to" oznaczać może dla ciemnej masy źródła dochodu. Chyba, że dysponujesz danymi statystycznymi, która część społeczeństwa, większa czy mniejsza, zinterpretowała by to wyrażenie w taki, a nie inny sposób, to zwracam honor.

Edytowane przez everybody_talks
Czas edycji: 2013-12-30 o 19:47
everybody_talks jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-20 23:02:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:10.