Rzeszów... gdzie kupię/załatwię/znajdę?? cz.4 - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-01-05, 21:11   #2581
Kirenne
Zadomowienie
 
Avatar Kirenne
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 606
Dot.: Rzeszów... gdzie kupię/załatwię/znajdę?? cz.4

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Mi w rejestracji mówili, że prawdopodobnie na Architektów (?) będzie przyjmować, ale to trzeba się dowiadywać po nowym roku - teraz sobie przypomniałam
To może coś nowego tam będą otwierać, bo osiedle dopiero się rozwija. Chociaż niedaleko na Podkarpackiej jest Medyk.
__________________
"be yourself, everyone else is already taken"

Edytowane przez Kirenne
Czas edycji: 2015-01-05 o 21:13
Kirenne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 22:15   #2582
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Rzeszów... gdzie kupię/załatwię/znajdę?? cz.4

Cytat:
Napisane przez Kirenne Pokaż wiadomość
To może coś nowego tam będą otwierać, bo osiedle dopiero się rozwija. Chociaż niedaleko na Podkarpackiej jest Medyk.
Niebawem się pewnie dowiemy

A jak już w medycznych tematach jesteśmy; możecie polecić dobrego i niedrogiego masażystę?
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-06, 09:28   #2583
Kirenne
Zadomowienie
 
Avatar Kirenne
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 606
Dot.: Rzeszów... gdzie kupię/załatwię/znajdę?? cz.4

A chcesz trochę się pomasować dla relaksu, czy coś Cię pobolewa? Jeżeli to drugie to mogę podpytać koleżankę w tej sprawie. Trafiła ostatnio na dobrą kobietę na NFZ.
__________________
"be yourself, everyone else is already taken"
Kirenne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-06, 10:13   #2584
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Rzeszów... gdzie kupię/załatwię/znajdę?? cz.4

Cytat:
Napisane przez Kirenne Pokaż wiadomość
A chcesz trochę się pomasować dla relaksu, czy coś Cię pobolewa? Jeżeli to drugie to mogę podpytać koleżankę w tej sprawie. Trafiła ostatnio na dobrą kobietę na NFZ.
również bym poprosiła o namiary
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-06, 11:00   #2585
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Rzeszów... gdzie kupię/załatwię/znajdę?? cz.4

Cytat:
Napisane przez Kirenne Pokaż wiadomość
A chcesz trochę się pomasować dla relaksu, czy coś Cię pobolewa? Jeżeli to drugie to mogę podpytać koleżankę w tej sprawie. Trafiła ostatnio na dobrą kobietę na NFZ.
Boli boli i to bardzo. Miałam już zlecaną rehabilitację i masaże ale to już sporo temu i chciałabym rozmasować te plecy...
Byłabym wdzięczna za namiary
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-06, 13:29   #2586
pomponowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 97
Dot.: Rzeszów... gdzie kupię/załatwię/znajdę?? cz.4

Witam wszystkich i proszę o pomoc.
Czy ktoś z Was wie jak dostać się z pod galerii Grafica na ul. Lisa Kuli na ulicę Kazimierza Pułaskiego 7?.
Konkretnie chodzi mi o gabinet kosmetyczny MEDIZU. Wiem tylko tyle, że to gdzieś w pobliżu firmy Zelmer. Proszę o informację, w którą stronę się kierować z pod galerii lub czym/z skąd tam dojechać, choć jeśli nie jest to bardzo daleko wolałabym iść pieszo. Każda wskazówka mile widziana, bo sprawa jest pilna. Z góry dziękuje za każdą pomoc
pomponowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-06, 14:49   #2587
4ac7eae5f92dfa622d89f024e559f952d8de277a_657b9774600aa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 587
Dot.: Rzeszów... gdzie kupię/załatwię/znajdę?? cz.4

Cytat:
Napisane przez pomponowa Pokaż wiadomość
Witam wszystkich i proszę o pomoc.
Czy ktoś z Was wie jak dostać się z pod galerii Grafica na ul. Lisa Kuli na ulicę Kazimierza Pułaskiego 7?.
Konkretnie chodzi mi o gabinet kosmetyczny MEDIZU. Wiem tylko tyle, że to gdzieś w pobliżu firmy Zelmer. Proszę o informację, w którą stronę się kierować z pod galerii lub czym/z skąd tam dojechać, choć jeśli nie jest to bardzo daleko wolałabym iść pieszo. Każda wskazówka mile widziana, bo sprawa jest pilna. Z góry dziękuje za każdą pomoc
Ja nie orientuję się jakie tam mpki jadą ale popatrz na stronę rzeszow.jakdojade.pl
4ac7eae5f92dfa622d89f024e559f952d8de277a_657b9774600aa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-06, 17:44   #2588
laylaaa
Zakorzenienie
 
Avatar laylaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 862
Dot.: Rzeszów... gdzie kupię/załatwię/znajdę?? cz.4

Cytat:
Napisane przez pomponowa Pokaż wiadomość
Witam wszystkich i proszę o pomoc.
Czy ktoś z Was wie jak dostać się z pod galerii Grafica na ul. Lisa Kuli na ulicę Kazimierza Pułaskiego 7?.
Konkretnie chodzi mi o gabinet kosmetyczny MEDIZU. Wiem tylko tyle, że to gdzieś w pobliżu firmy Zelmer. Proszę o informację, w którą stronę się kierować z pod galerii lub czym/z skąd tam dojechać, choć jeśli nie jest to bardzo daleko wolałabym iść pieszo. Każda wskazówka mile widziana, bo sprawa jest pilna. Z góry dziękuje za każdą pomoc
https://www.google.pl/maps/dir/Galer...d50.036029!3e2
to 300 m odległości
__________________

'we're all mad here. I'm mad. you're mad.' said the Cat
'how do you know I'm mad?' said Alice
'you must be' said the Cat
'or you wouldn't have come here'
laylaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-06, 18:17   #2589
zuzkap
Raczkowanie
 
Avatar zuzkap
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 141
Dot.: Rzeszów... gdzie kupię/załatwię/znajdę?? cz.4

Cytat:
Napisane przez sasenka Pokaż wiadomość
Właśnie ostatnio myślałam o tym dlaczego nie otworzą u nas w Rzeszowie żadnego sklepu Maca
moze lepiej nie, bo bym poległa
zuzkap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-06, 18:22   #2590
pomponowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 97
Dot.: Rzeszów... gdzie kupię/załatwię/znajdę?? cz.4

Cytat:
Napisane przez laylaaa Pokaż wiadomość
Dziękuje za wszystkie odpowiedzi ale kompletnie nie mogę skojarzyć gdzie jest ul.Mochnackiego ? w którą to stronę od galerii grafica ?
pomponowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-06, 19:35   #2591
Kirenne
Zadomowienie
 
Avatar Kirenne
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 606
Dot.: Rzeszów... gdzie kupię/załatwię/znajdę?? cz.4

Jak stoisz przodem do grafiki to po prawej. Ta, która biegnie od ronda.

---------- Dopisano o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 19:53 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Pokaż wiadomość
również bym poprosiła o namiary
Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Boli boli i to bardzo. Miałam już zlecaną rehabilitację i masaże ale to już sporo temu i chciałabym rozmasować te plecy...
Byłabym wdzięczna za namiary
dr Orzeł, ul. Dąbrowskiego obok Instytutu Muzyki.

Lavi92 kto Ci zlecał rehabilitację? Bo ja ostatnio jestem w trakcie badań pod kątem bólu pleców i też chciałabym jakoś się rozmasować, rozćwiczyć, czy co tam można zrobić, żeby przeszło. A jeszcze nie wiem oficjalnie co jest źródłem bólu chociaż domyślam się o co może chodzić. Jak już boli to samodzielnie za bardzo ćwiczyć nie chcę, żeby nie pogorszyć sytuacji, dlatego najlepiej zostawić to komuś kompetentnemu.
__________________
"be yourself, everyone else is already taken"
Kirenne jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-06, 19:53   #2592
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Rzeszów... gdzie kupię/załatwię/znajdę?? cz.4

Cytat:
Napisane przez Kirenne Pokaż wiadomość

dr Orzeł, ul. Dąbrowskiego obok Instytutu Muzyki.

Lavi92 kto Ci zlecał rehabilitację? Bo ja ostatnio jestem w trakcie badań pod kątem bólu pleców i też chciałabym jakoś się rozmasować, rozćwiczyć, czy co tam można zrobić, żeby przeszło. A jeszcze nie wiem oficjalnie co jest źródłem bólu chociaż domyślam się o co może chodzić. Jak już boli to samodzielnie za bardzo ćwiczyć nie chcę, żeby nie pogorszyć sytuacji, dlatego najlepiej zostawić to komuś kompetentnemu.
Dziękuję Ci baardzo! A nie trzeba skierowania?
Lekarz rodzinny. Poszłam z "niezidentyfikowanym" bólem biodra (?), w miejscu jak jest rwa kulszowa; dostałam skierowanie właśnie na masaże i ćwiczenia. Czułam się lepiej, ale w domu już nie robiłam ćwiczeń czego żałuje. Dlatego warto zapamiętać, zapisać sobie ćwiczenia jeśli dostaniesz na nie skierowanie
Chciałabym iść z tym do ortopedy bo czasem na łóżku nie mogę się obrócić, ale nawet nie ma szans na wizytę u rodzinnej
__________________
...

Edytowane przez Lavi92
Czas edycji: 2015-01-06 o 19:58
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-06, 20:01   #2593
Iwa844
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa844
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 898
Dot.: Rzeszów... gdzie kupię/załatwię/znajdę?? cz.4

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci baardzo! A do niego nie trzeba skierowania?
Lekarz rodzinny. Poszłam z "niezidentyfikowanym" bólem biodra (?), w miejscu jak jest rwa kulszowa; dostałam skierowanie właśnie na masaże i ćwiczenia. Czułam się lepiej, ale w domu już nie robiłam ćwiczeń czego żałuje. Dlatego warto zapamiętać, zapisać sobie ćwiczenia jeśli dostaniesz na nie skierowanie
Chciałabym iść z tym do ortopedy bo czasem na łóżku nie mogę się obrócić, ale nawet nie ma szans na wizytę u rodzinnej
Jeśli to podejrzenie rwy kulszowej to lepiej iść do neurologa niż do ortopedy.

Słuchajcie, chyba głupie pytanie: pierwszy raz od kiedy mieszkam w Rzeszowie będę jutro przyjmować księdza po kolędzie. Wiem że nie przyjmują "kopert" tylko proszą o składanie ofiary za kolędę na tacę. Natomiast pytanie brzmi: czy ministrantom "zapowiadającym" księdza zwyczajowo daje się jakiś datek, w sensie że dla nich, za fatygę? Bo to w różnych miejscowościach różnie jest. Nie chcę wyjść na głupka
Iwa844 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-06, 20:03   #2594
Kirenne
Zadomowienie
 
Avatar Kirenne
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 606
Dot.: Rzeszów... gdzie kupię/załatwię/znajdę?? cz.4

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci baardzo! A nie trzeba skierowania?
Lekarz rodzinny. Poszłam z "niezidentyfikowanym" bólem biodra (?), w miejscu jak jest rwa kulszowa; dostałam skierowanie właśnie na masaże i ćwiczenia. Czułam się lepiej, ale w domu już nie robiłam ćwiczeń czego żałuje. Dlatego warto zapamiętać, zapisać sobie ćwiczenia jeśli dostaniesz na nie skierowanie
Chciałabym iść z tym do ortopedy bo czasem na łóżku nie mogę się obrócić, ale nawet nie ma szans na wizytę u rodzinnej
No właśnie chyba trzeba skierowanie. A masz problem z dostępem do rodzinnej przez ogólnopolską rewolucję?
Ortopedę też mogę polecić w razie czego w przychodni Promedica, ale prywatnie, przyjmuje we wtorki.
__________________
"be yourself, everyone else is already taken"

Edytowane przez Kirenne
Czas edycji: 2015-01-06 o 20:05
Kirenne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-06, 20:08   #2595
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Rzeszów... gdzie kupię/załatwię/znajdę?? cz.4

Cytat:
Napisane przez Iwa844 Pokaż wiadomość
Jeśli to podejrzenie rwy kulszowej to lepiej iść do neurologa niż do ortopedy.

Słuchajcie, chyba głupie pytanie: pierwszy raz od kiedy mieszkam w Rzeszowie będę jutro przyjmować księdza po kolędzie. Wiem że nie przyjmują "kopert" tylko proszą o składanie ofiary za kolędę na tacę. Natomiast pytanie brzmi: czy ministrantom "zapowiadającym" księdza zwyczajowo daje się jakiś datek, w sensie że dla nich, za fatygę? Bo to w różnych miejscowościach różnie jest. Nie chcę wyjść na głupka
Dokładnie nie wiem co to jest i generalnie nie wiem do kogo iść czy do ortopedy czy do neurologa. Ten ból jest w miejscu rwy ale czy to faktycznie ona to chyba nie bo z tego co wiem to ona boli bez przerwy.

W moim mieście rodzinnym się daje, jak jest w Rzeszowie to nie wiem, może którąś z dziewczyn podpowie
Cytat:
Napisane przez Kirenne Pokaż wiadomość
No właśnie chyba trzeba skierowanie. A masz problem z dostępem do rodzinnej przez ogólnopolską rewolucję?
Ortopedę też mogę polecić w razie czego w przychodni Promedica, ale prywatnie, przyjmuje we wtorki.
Niestety moja rodzinna nie przyjmuje.
Jeśli mnie przyciśnie to i pójdę prywatnie bo chodzić nie będę mogła.
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-06, 20:15   #2596
Kirenne
Zadomowienie
 
Avatar Kirenne
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 606
Dot.: Rzeszów... gdzie kupię/załatwię/znajdę?? cz.4

Cytat:
Napisane przez Iwa844 Pokaż wiadomość
Jeśli to podejrzenie rwy kulszowej to lepiej iść do neurologa niż do ortopedy.

Słuchajcie, chyba głupie pytanie: pierwszy raz od kiedy mieszkam w Rzeszowie będę jutro przyjmować księdza po kolędzie. Wiem że nie przyjmują "kopert" tylko proszą o składanie ofiary za kolędę na tacę. Natomiast pytanie brzmi: czy ministrantom "zapowiadającym" księdza zwyczajowo daje się jakiś datek, w sensie że dla nich, za fatygę? Bo to w różnych miejscowościach różnie jest. Nie chcę wyjść na głupka
Ja ostatnio na szczęście trafiłam na fajnego neurologa. Zlecił mi wszystkie najpotrzebniejsze badania i konsultacje z innymi specjalistami.

Co do ministrantów to jakoś nigdy nie wiedziałam, kiedy to jest ten moment na dawanie czegokolwiek, więc w efekcie zostawali bez podarku. Samodzielnie księdza udało mi się przyjąć jak dotąd dwa razy, więc muszę poćwiczyć w tej kwestii W razie czego można dać po przysłowiowym "piątaku".

---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Dokładnie nie wiem co to jest i generalnie nie wiem do kogo iść czy do ortopedy czy do neurologa. Ten ból jest w miejscu rwy ale czy to faktycznie ona to chyba nie bo z tego co wiem to ona boli bez przerwy.

W moim mieście rodzinnym się daje, jak jest w Rzeszowie to nie wiem, może którąś z dziewczyn podpowie

Niestety moja rodzinna nie przyjmuje.
Jeśli mnie przyciśnie to i pójdę prywatnie bo chodzić nie będę mogła.
To może rzeczywiście zacznij od neurologa? No tylko wszędzie trzeba skierowanie. Nie możesz iść do innego lekarza w tej sprawie? Wtedy można zapytać rodzinnego jakiego by doradzał specjalistę. A w Rzeszowie też się możesz zapisać do lekarza. Tylko kwestia, gdzie Ci jest najwygodniej...
__________________
"be yourself, everyone else is already taken"

Edytowane przez Kirenne
Czas edycji: 2015-01-06 o 20:18
Kirenne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-06, 20:21   #2597
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Rzeszów... gdzie kupię/załatwię/znajdę?? cz.4

Cytat:
Napisane przez Kirenne Pokaż wiadomość
Ja ostatnio na szczęście trafiłam na fajnego neurologa. Zlecił mi wszystkie najpotrzebniejsze badania i konsultacje z innymi specjalistami.

To może rzeczywiście zacznij od neurologa? No tylko wszędzie trzeba skierowanie. Nie możesz iść do innego lekarza w tej sprawie? Wtedy można zapytać rodzinnego jakiego by doradzał specjalistę. A w Rzeszowie też się możesz zapisać do lekarza. Tylko kwestia, gdzie Ci jest najwygodniej...
Tylko chyba nikt inny niż rodzinny nie przepisze skierowania. A rodzinnej póki co nie chcę zmieniać. Ewentualnie zadzwonię do niej i zapytam co to zrobić.
W Rzeszowie już się cieszyłam z ginekologa, aha
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-06, 20:22   #2598
Iwa844
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa844
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 898
Dot.: Rzeszów... gdzie kupię/załatwię/znajdę?? cz.4

Cytat:
Napisane przez Kirenne Pokaż wiadomość
Ja ostatnio na szczęście trafiłam na fajnego neurologa. Zlecił mi wszystkie najpotrzebniejsze badania i konsultacje z innymi specjalistami.

Co do ministrantów to jakoś nigdy nie wiedziałam, kiedy to jest ten moment na dawanie czegokolwiek, więc w efekcie zostawali bez podarku. Samodzielnie księdza udało mi się przyjąć jak dotąd dwa razy, więc muszę poćwiczyć w tej kwestii W razie czego można dać po przysłowiowym "piątaku".

Muszę pieniądze rozmienić

Do jakiego neurologa chodzisz? Ja się od sierpnia męczę z rwą kulszową, w październiku wylądowałam na pogotowiu i po tej akcji w końcu poszłam do neurologa, teraz robię badania, no ale wolno to idzie bo na tomografię i usg to trzeba sobie trochę poczekać niestety...
Iwa844 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-06, 20:22   #2599
Kayko92
Rozeznanie
 
Avatar Kayko92
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Rzeszów/Kraków
Wiadomości: 960
Dot.: Rzeszów... gdzie kupię/załatwię/znajdę?? cz.4

Dziewczyny dostanę gdzieś w Rzeszowie odżywki Kallos?
__________________
Insta
Kayko92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-06, 20:31   #2600
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Rzeszów... gdzie kupię/załatwię/znajdę?? cz.4

Cytat:
Napisane przez Kayko92 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dostanę gdzieś w Rzeszowie odżywki Kallos?
Hebe, wispol
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-06, 20:34   #2601
Kirenne
Zadomowienie
 
Avatar Kirenne
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 606
Dot.: Rzeszów... gdzie kupię/załatwię/znajdę?? cz.4

Cytat:
Napisane przez Iwa844 Pokaż wiadomość
Muszę pieniądze rozmienić

Do jakiego neurologa chodzisz? Ja się od sierpnia męczę z rwą kulszową, w październiku wylądowałam na pogotowiu i po tej akcji w końcu poszłam do neurologa, teraz robię badania, no ale wolno to idzie bo na tomografię i usg to trzeba sobie trochę poczekać niestety...
Promedica, Piotr Nowosad. Byłam ostatnio pierwszy raz i wszystko fajnie. Jedyny minus to jego "punktualność"

Ja robiłam ostatnio tomograf w Asklepiosie to z dnia na dzień mnie zapisali ze skierowania. Mam nadzieję, że się nie okaże, że to prywatnie
__________________
"be yourself, everyone else is already taken"
Kirenne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-06, 21:37   #2602
macic
Raczkowanie
 
Avatar macic
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rz
Wiadomości: 44
Dot.: Rzeszów... gdzie kupię/załatwię/znajdę?? cz.4

pracuje któraś z Was/ albo będzie na czasie w Nowym Świecie może?
macic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 07:55   #2603
ambaje
Zawsze jest jakieś jutro
 
Avatar ambaje
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 243
Dot.: Rzeszów... gdzie kupię/załatwię/znajdę?? cz.4

Ze swojej strony mogę polecić neurologa, dr Magdalenę Nogę, przyjmuje w przychodni na Placu Wolności, w Promedice. Konkretna babeczka, dokładny wywiad, od razu przepisała mi rezonans i później zabiegi, jestem zadowolona.
__________________
"- W co zawsze wierzyłem? Że tak w ogóle, generalnie, jeśli człowiek żył jak należy, nie według tego, co mówią jacyś kapłani, ale według tego, co wewnątrz wydaje się przyzwoite i uczciwe, to w końcu wszystko mniej więcej dobrze się skończy."

Ćwiczę:
Jillian Michaels
Cassey Ho
ambaje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 13:26   #2604
joawa1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 143
Dot.: Rzeszów... gdzie kupię/załatwię/znajdę?? cz.4

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Na znanym lekarzu ma dobre opinie, tu dziewczyny też chwaliły więc "spróbować" można No i fajnie, że na fundusz
Już za miesiąc miałabym wizytę a tak znowu czekanie... Dobrze, że to nic pilnego
Dziewczyny, kiedyś sama tu polecałam dr Pas, ale bardzo się na niej zawiodłam na ostatniej wizycie. Po pierwsze nie wykryła mi torbieli na jajniku, po drugie byłam w ciąży pozamacicznej i Pani doktor twierdziła, że znajduje się ona po prawej stronie a w szpitalu okazało się, że po lewej, nie wiem czy to wynika z jej przepracowania itp... W każdym razie zraziłam się do niej bardzo i więcej nie pójdę do niej na wizytę.
joawa1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 19:22   #2605
Kirenne
Zadomowienie
 
Avatar Kirenne
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 606
Dot.: Rzeszów... gdzie kupię/załatwię/znajdę?? cz.4

A tak odchodząc od tematów medycznych mam pytanie: gdzie w Rzeszowie mogę kupić elegancki zimowy płaszcz/kurtkę. Coś w stylu takiego wełnianego:

http://plaszczyki.com.pl/p/2014/09/w...4643088475.jpg

Edit: w galeriach ciężko mi znaleźć, bo potrzebuję rozm. około 44/46. Ewentualnie c&a. Byłam już w respanie i w full markecie. Jeszcze jakieś pomysły?

---------- Dopisano o 20:22 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------

Cytat:
Napisane przez joawa1985 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, kiedyś sama tu polecałam dr Pas, ale bardzo się na niej zawiodłam na ostatniej wizycie. Po pierwsze nie wykryła mi torbieli na jajniku, po drugie byłam w ciąży pozamacicznej i Pani doktor twierdziła, że znajduje się ona po prawej stronie a w szpitalu okazało się, że po lewej, nie wiem czy to wynika z jej przepracowania itp... W każdym razie zraziłam się do niej bardzo i więcej nie pójdę do niej na wizytę.
Kurcze, to rzeczywiście niefajnie Uważasz, że ma tak dużo pacjentek, że przepracowanie wpływa na jakość diagnoz?
__________________
"be yourself, everyone else is already taken"

Edytowane przez Kirenne
Czas edycji: 2015-01-07 o 19:20
Kirenne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 20:58   #2606
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Rzeszów... gdzie kupię/załatwię/znajdę?? cz.4

Hej kto może mi polecić dobry salon z medycyną estetyczną? Albo może któraś z Was powiększyła usta w Rz?
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 21:47   #2607
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Rzeszów... gdzie kupię/załatwię/znajdę?? cz.4

Dziewczyny, musze zwężyć kurtkę zimową PARKĘ. Możecie polecić mi jakąś dobrą krawcową w Rzeszowie, która mi to zrobi???
Baas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 07:58   #2608
joawa1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 143
Dot.: Rzeszów... gdzie kupię/załatwię/znajdę?? cz.4

Cytat:
Napisane przez Kirenne Pokaż wiadomość
A tak odchodząc od tematów medycznych mam pytanie: gdzie w Rzeszowie mogę kupić elegancki zimowy płaszcz/kurtkę. Coś w stylu takiego wełnianego:

http://plaszczyki.com.pl/p/2014/09/w...4643088475.jpg

Edit: w galeriach ciężko mi znaleźć, bo potrzebuję rozm. około 44/46. Ewentualnie c&a. Byłam już w respanie i w full markecie. Jeszcze jakieś pomysły?

---------- Dopisano o 20:22 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------



Kurcze, to rzeczywiście niefajnie Uważasz, że ma tak dużo pacjentek, że przepracowanie wpływa na jakość diagnoz?
Ma bardzo dużo, zresztą wtedy od razu po nocnym dyżurze w szpitalu pracowała w przychodni do samego wieczora ale nie wiem czy to jest przyczyną a może kiepski sprzęt do usg...
joawa1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 12:23   #2609
skyblue
Zakorzenienie
 
Avatar skyblue
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 5 284
Dot.: Rzeszów... gdzie kupię/załatwię/znajdę?? cz.4

hej wiecie gdzie w Rzeszowie kupię olejki do twarzy/włosów? Tylko nie chodzi mi o jakieś chińskie podrabiane badziewie ale takie 100% naturalne.
skyblue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 13:03   #2610
laylaaa
Zakorzenienie
 
Avatar laylaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 862
Dot.: Rzeszów... gdzie kupię/załatwię/znajdę?? cz.4

Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
Dziewczyny, musze zwężyć kurtkę zimową PARKĘ. Możecie polecić mi jakąś dobrą krawcową w Rzeszowie, która mi to zrobi???
rzeczy do zwężania zanoszę do krawcowej na Konopnickiej (ma malutki lokal obok zakładów drobiarskich w budynku fresh marketu, dawnej jedynki), wychodzi trochę taniej niż u innych krawcowych
__________________

'we're all mad here. I'm mad. you're mad.' said the Cat
'how do you know I'm mad?' said Alice
'you must be' said the Cat
'or you wouldn't have come here'

Edytowane przez laylaaa
Czas edycji: 2015-01-08 o 13:04
laylaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-12 20:31:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:57.