BEZROBOTNI łączmy się:) - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-27, 09:26   #2581
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się:)

Cytat:
A co do GW i ogloszen - juz 3 razy bylo tak, ze jakies ogloszenia byly tylko w gazecie, a w internecie na ich stronie nie. Dlatego warto czasem wydac te 2 zl, poczytac i przy okazji przejrzec ogloszenia. Ja mam w tym momencie takie dwa sprzed tygodnia, na ktore musze wyslac, bo są swietne, a w necie ich nigdzie nie ma.
Ooo, to mnie zaskoczyłaś. Zazwyczaj było tak, że w internecie były ciekawsze. Może się przejdę po gazetę w takim razie.

Cytat:
Ona, kolejny raz pokazalas swoje stereotypowe myslenie. Wiele osob zarzucalo mi ciemne interesy i pranie brudnych pieniedzy haha (zabawne), poniewaz wg nich nie mozna sie dorobic uczciwie w naszym kraju. Coz...
Można dobrze zarobić w Polsce. Trzeba mieć jednak trochę szczęścia, samozaparcia, pewności siebie.

Nie cierpię szukać pracy!!!! To najgorsze zajęcie!!!
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.

/T.Pratchett, "Blask Fantastyczny"/


Jula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 09:41   #2582
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się:)

Witaj moni
Ja zaraz smigam po wyborcza.
Do teraz wyslalam 6 aplikacji, nadrabiam zaleglosci.
Zostalo mi jeszcze 4-5 chyba.

nienawidze szukac pracy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 09:47   #2583
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się:)

Ja wysłałam na razię całą jedną
Po wyborczą nie pójdę, bo leje i jest zimno, a mnie ciąle przeziębienie trzyma i nie chcę się do końca rozłożyć znowu
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 09:47   #2584
glizduha
Wtajemniczenie
 
Avatar glizduha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 2 374
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się:)

Wszystko jest jeszcze spoko jeżeli nic Was nie boli, ja zmagam się z bólem zęba od tyg. i krew mnie zalewa już! Jadę dziś do dentystki i prawdopodobnie czeka mnie kanałówka zęba, którego półroku temu mi ona leczyła. Mam nadzieję, że nie będę za to płacić w ramach tej całej gwarancji która mają bo jeszcze tego mi brakuje jak bez kasy jestem.
__________________
My kobiety jesteśmy aniołami,
jednakże kiedy podcina nam się skrzydła,
pozostaje nam latać na miotle






glizduha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 09:56   #2585
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się:)

glizduhna, wspolczuje. Bol zeba to chyba najgorszy z mozliwych, nie do zniesienia. Skupic sie na niczym nie mozna, boze.
U mnie tez zimno jak cholera, tez przeziebiona jestem, ale nikt za mnie nie kupi tej gazety, poza tym piesek moj tez musi wyjsc....
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 10:06   #2586
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się:)

Hej Kobity, wróciłam z weselicha, cały weekend się bawiłam
Najlepsze że z TŻtem zostaliśmy Nową Parą Młoda

A teraz powrót do szarej rzeczywistości i poszukiwanie roboty...

Ps. Widzę, że tutaj burżuazja się panoszy, śniadania za 50 złotych, nie lada gratka, nie powiem
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 10:07   #2587
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się:)

Witaj Gwiazdka
Gratuluje przyszla Panno Młoda

10 aplikacji wyslanych, koniec na dzis :P
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-27, 10:12   #2588
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się:)

Cytat:
Napisane przez pumas Pokaż wiadomość
Witaj Gwiazdka
Gratuluje przyszla Panno Młoda

10 aplikacji wyslanych, koniec na dzis :P
Tak tak hehe, trzeba być wiernym obyczajom, TŻ nawet się przyznał, że coraz częściej o tym myśli, ale to chyba jeszcze nie czas, po co się spieszyć, tym bardziej jak nie ma z czego urządzić weselicha i tej całej otoczki

A prrrrrrr szalona! Ja jeszcze nie ruszyłam dzisiaj, póki co nadrabiam moje wątki na wizażu
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 10:39   #2589
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się:)

Ja chyba niebawem odejde od kompa, bo pozera mi to czas, a mam tyle zaleglosci w sprzataniu i prasowaniu, ze do jutra sie z tym nie ogarne.

Gwiazdka, nie ma sie co spieszyc, mloda jestes

---------- Dopisano o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------

czytacie czasem forum na gazecie? Forum praca? Wielu informacji mozna sie tam dowiedziec.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 10:44   #2590
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się:)

Cytat:
Napisane przez pumas Pokaż wiadomość
Ja chyba niebawem odejde od kompa, bo pozera mi to czas, a mam tyle zaleglosci w sprzataniu i prasowaniu, ze do jutra sie z tym nie ogarne.

Gwiazdka, nie ma sie co spieszyc, mloda jestes

---------- Dopisano o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------

czytacie czasem forum na gazecie? Forum praca? Wielu informacji mozna sie tam dowiedziec.
Ja przejrzę ogłoszenia, ale założę się, że skoro początek tygodnia to nie będzie w czym wybierać.

Pewnie, że jeszcze mamy na to czas. Podoba mi się postawa TŻta, chce najpierw mieć mieszkanie, jakieś pieniążki odłożone, zastaw się a postaw się to nie jego plan na życie

Na gazecie to tylko szukam ogłoszeń, nie wchodziłam tam na forum, ale może zajrzę
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 10:48   #2591
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się:)

Warto zagladac na to forum, poniewaz tam sa konkretne info dot. rekrutacji w znanych firmach. Zszokowala mnie rekrutacja do takiego gowna jak Woseba.

Moj Tz tez takie podejscie ma, dlatego dopiero teraz zdecydowal sie na zamieszkanie ze mna i tworzenie rodziny ;-)
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-27, 10:55   #2592
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się:)

Cytat:
Napisane przez pumas Pokaż wiadomość
Warto zagladac na to forum, poniewaz tam sa konkretne info dot. rekrutacji w znanych firmach. Zszokowala mnie rekrutacja do takiego gowna jak Woseba.

Moj Tz tez takie podejscie ma, dlatego dopiero teraz zdecydowal sie na zamieszkanie ze mna i tworzenie rodziny ;-)
To jak będe miała więcej czasu na pewno zajrzę

A Tak w ogóle to już coś macie określone?
Jesteście już narzeczeństwem?

Ja tez bym chciała z TŻtem zamieszkać przed ślubem, by się dotrzeć, zobaczyć jak to jest i w ogóle
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 11:00   #2593
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się:)

Nie jesteśmy narzeczeństwem nawet, juz kiedys sie rozpisywalam na ten temat hehe Mieszkamy ze soba od polowy wrzesnia, jest ok, niewiele sie dowiedzialam o moim chlopcu nowego, gdyz znamy sie dosc dobrze i wiem, ze nie gasi po sobie nigdzie swiatla ani kompa/tv oraz, ze rzuca pizame gdzie popadnie ;-)
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 11:02   #2594
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się:)

Cytat:
Napisane przez pumas Pokaż wiadomość
Nie jesteśmy narzeczeństwem nawet, juz kiedys sie rozpisywalam na ten temat hehe Mieszkamy ze soba od polowy wrzesnia, jest ok, niewiele sie dowiedzialam o moim chlopcu nowego, gdyz znamy sie dosc dobrze i wiem, ze nie gasi po sobie nigdzie swiatla ani kompa/tv oraz, ze rzuca pizame gdzie popadnie ;-)
To chyba mnie tu jeszcze nie było jak o tym pisałaś, albo przeoczyłam

Faaajnie tak
Też już bym chciała, ale na razie jest dobrze jak jest
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 11:04   #2595
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się:)

Gwiazdka, ja mieszkam ogolnie sama, wiec czy z nim czy bez niego, jeden pieron, i tak sie widywalismy codziennie Teraz niewiele sie zmienilo, on w pracy, ja w domu, po pracy wraca i albo gdzies wychodzimy, albo cos w domu razem robimy, albo kazdy robi cos swojego.

Znacie ? http://www.jakapensja.pl/
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 11:09   #2596
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się:)

Cytat:
Napisane przez pumas Pokaż wiadomość
Gwiazdka, ja mieszkam ogolnie sama, wiec czy z nim czy bez niego, jeden pieron, i tak sie widywalismy codziennie Teraz niewiele sie zmienilo, on w pracy, ja w domu, po pracy wraca i albo gdzies wychodzimy, albo cos w domu razem robimy, albo kazdy robi cos swojego.

Znacie ? http://www.jakapensja.pl/
Aaaaaaaa, no chyba, że tak.
Jednak to jest fajna sprawa jak para ze sobą nie pomieszka, tylko hop siup ślub, to potem się zdarza, że wiele rzeczy nie pasuje, że oni do siebie nie pasują i bach! rozwód. Chociaż oczywiście to nie jest reguła

Co do strony, swego czasu też siedziałam i czytałam o pensjach
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 11:10   #2597
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się:)

Ja czytam forum gazetowe. Polecam czasem spojrzeć na ☠☠☠☠☠☠☠☠pl i opinie o pracodawcach.
Chociaż z drugiej strony można odnieść wrażenie, że wszędzie jest wyzysk, mobbing i beznadzieja.
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.

/T.Pratchett, "Blask Fantastyczny"/


Jula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 11:11   #2598
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się:)

Lepiej ze soba zamieszkac wczesniej. Ale nie za wczesnie i nie za pozno. Mysle, ze po 2 latach najlepiej. Choc no rules.

Jak czytam na gazecie o firmach, do ktorych aplikowalam i nie odpowiedzieli nawet, to az sie ciesze, sie tak sie stalo. Co za porazka!!!!!! Cos w tym jest, ze firmy, ktore od czasu do czasu wrzucaja ogloszenia, to jakies padaki!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 11:17   #2599
Kala_88
Rozeznanie
 
Avatar Kala_88
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 637
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się:)

Jula masz rację. Ja też często patrzyłam przed jakąś rozmową na opinie na ☠☠☠☠☠☠☠☠pl i stwierdziłam, że to trochę nie ma sensu. Wszędzie jest źle i obóz pracy etc. Takie opinie były też o kawiarni w której pracowałam prawie rok i byłam naprawdę zadowolona a ludzie pisali jak tam strasznie jest... Trzeba na takie opinie ostrożnie patrzeć i nie sugerować się za bardzo.

Co do wspólnego mieszkania, to zdecydowanie warto przed ślubem. Ja 2 lata temu wiec w ogóle wcześnie, zamieszkałam z ówczesnym chłopakiem bo mielismy możliwośc, i coż, po 2 miesiącach wróciłam do domu i koniec. Tylko mieszkając razem poznasz drugiego człowieka. Teraz z TŻ kilka razy pomieszkiwaliśmy razem jak moja rodzina wyjechała, czy siostra i bylo świetnie. Choć wiadomo, 2 tygodnie to też co innego niż totalnie na codzień, gdzie dochodzą sprawy typu kasa, jedzenie, sprzątanie etc.

Gwiazdka, a Ty w końcu jesteś zaręczona? Bo chyba nie skumała do końca Twoich postów
__________________
www.pustamiska.pl - tylko kliknięcie i pomagasz
Kala_88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-27, 11:20   #2600
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się:)

Oooooooo to nam w czerwcu stuknęło 2 latka czyli biorę TŻta za szmatki i szukamy jakiegoś gniazdka rozkoszy


Jak szłam na tą rozmowę do tego studia reklamy to też wyczytałam co nie co o szefunciu, aż się bałam iść normalnie

---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------

Kala, nie nie, zaręczeni nie jesteśmy
I nawet nie wiem kiedy to nastapi, wszystko w rękach TŻta głównie

Ps. Też pomieszkiwałam z TŻtem jak miał wolne mieszkanko, bo rodzice np. na wczasach i było dobrze ale masz rację, to co innego, bo to takie jakby wakacje były, a codzienność często nie jest tak kolorowa
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 11:23   #2601
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się:)

J przed rozmowami staram sie nigdy nie czytac opinii, zeby sie nie nastawiac negatywnie, bo wtedy rozmowa zawsze zle wychodzi.

Gwiazdka, wszystko tez zalezy od wieku Ja bym sie nie zdecydowala w wieku 20 lat zamieszkac z facetem, bo to strata młodosci

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

Wydaje mi sie, ze mieszkanie w swoim, a wynajmowanym, to robi tez duza roznice. Bo jak sie wynajmuje, to zawsze mozna walnac tym wszystkim, spakowac torbe i wyjsc. a jak sie juz wlozylo troche pieniedzy czasu i energii w budowanie gniazdka, to szkoda to wszysko burzyc z powodu byle nieporozumien. Nie wiem, kazdy ma inne podejscie. Ja postepuje tak, ze szkoda mi czasu na klotnie i sprzeczki. Takze wszystkie spory rozwiazujemy na biezaco, nie gniewamy sie na siebie, nie klocimy, bo nie mamy o co.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 11:29   #2602
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się:)

Pumas, teraz już wiem, żeby tego nie robić, bo tylko się człowiek negatywnie nastawia

Ja z jednej strony bym chciała już razem zamieszkać, ale z drugiej lubię tą tęsknotę czekając na weekend

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------

Pumas, pewnie, najgorsze jest dusić coś w sobie, bo tak to się wszystko zbiera i zbiera a jak nagle wybucha to potem czasem ciężko pozbierać.
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 11:30   #2603
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się:)

Spadam dziewczyny afirmowac powodzenie w znalezieniu pracy
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 11:39   #2604
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się:)

Miłego (u mnie niestety deszczowego) dnia
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 12:06   #2605
li90
Raczkowanie
 
Avatar li90
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 337
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się:)

A u mnie dalej żadnych ciekawych ofert... Zależałoby mi na pracy w biurze, a tu nic... Nie ma pracy w moim mieście i zaczynam się irytować. Nawet nie ma gdzie słać aplikacji ;/
li90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 12:12   #2606
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się:)

Dziewczyny zaraz się wścieknę!!!!!
Chyba mam jakiegoś pecha!!!
Dzwoni baba, nie przedstawia się. Mówi, że wysłałam do nich aplikację na stanowisko: sekretarka, rzekomo z gazety wyborczej. [nie mogę znaleźć tego ogłoszenia, a wszystkie skrupulatnie zapisuję], pyta o to, ile mam lat, gdzie mieszkam, czy mam dzieci i czy jestem mężatką. Czy mam dośw. w prowadzeniu sekretariatu (w CV dokładnie widać jakie dośw. mam a jakie nie). Potem pyta, jakie miałam umowy i kiedy ostatnia na umowę o pracę. Potem było pytanie, ILE zarabiałam jako kierownik. Powiedziałam, że nie chciałabym odp. na to pytanie (bo co to ma do rzeczy) - babka się zdziwiła, bo chciałaby wiedzieć jakie są moje oczekiwania. Powiedziałam, że liczę się z tym, że sekretarka ma inne zarobki niż kierownik i mam nadzieję, że to jest zrozumiałe. Ona: nie jest.
Głupi babsztyl, mogłam jej powiedzieć, że zarabiałam nawet w porywach do 4000, ciekawe, co by mi zaproponowała.
Już nie wysyłam do firm bez nazwy. Boże czemu ludzie są tacy beznadziejni??????!!!!
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.

/T.Pratchett, "Blask Fantastyczny"/


Jula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 12:19   #2607
Ariena
Zakorzenienie
 
Avatar Ariena
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 258
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się:)

A mi się chce dziś płakać!!! Koniec prawie 2 miesięcznej sielnaki kiedy sobie odpuściłam z szukaniem pracy. Były przygotowania do ślubu, ślub, podróż poślubna a teraz jedna wielka kupa!!!

Nie wiem jak mam się za to zabrać naprawdę. Na razie zmieniłam e-mail z nowym nazwiskiem i znalazłam parę ogłoszeń takich od biedy.
Szukać znów w zawodzie śląc podania do firm czy tylko ogłoszenia? Sama nie wiem co lepsze. Co ma w ogóle sens. Chcę pracować w zawodzie, chociażby w branży pokrewnej ochronie środowiska. W odpadach, ściekach, ratowaniu zwierząt, w nawozach, w chemii, czy w biologii, choćby w schronisku dla zwierząt, czy w zoo, czy w ogrodnictwie. Nie po to studiowałam 6 lat, kułam na egzaminy, ślęczałam godziny w laboratorium by męczyć się w jakimś KFC, czy Macu, czy na jakimś stoisku w markecie, czy wciskać ludziom kit przez telefon! A widzę że to jedyna realna praca dla mnie! Może wyjadę gdzieś za granicę do pracy, nie wiem naprawdę...ryczeć mi się chce.

Jutro jadę do UP w Katowicach, jak mi nie dadzą szansy na staż to chyba strzelę sobie w łeb. Mówili w sierpniu że mają dostać kasę na staże i mi przysługuje. (w moim UP w Gliwicach nie chcą mi dać stażu)
__________________
wisienka na torcie

Edytowane przez Ariena
Czas edycji: 2010-09-27 o 12:41
Ariena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 12:39   #2608
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się:)

Jula, dobrze jej powiedzialas. I co, zaprosila Cie na rozmowe? phi, bezczelna pinda. Ja bym jej juz powiedziala, co o niej mysle.

Ariena, cierpliwosci, prosze.. Teraz przezywasz szok po urlopie i fajnym sielankowym zyciu. spokojnie wejdziesz spowrotem w rytm i zaczniesz szukac. Szukaj tak jak dziewczyny pisza, wysylaj Cv do firm w okolicach Twojego miejsca zamieszkania, albo masowo, albo do firm, ktore Cie interesuja. do tego ogloszenia. Ja wysylam tylko na ogloszenia.

I tak apropo - w gazecie wyborczej wersji papierowej wielkie gowno!!!!!!!!
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 12:48   #2609
Pyrola rotundifolia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Z leśnych bagien.
Wiadomości: 268
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się:)

Ja odpowiadam tylko na ogłoszenia. Codziennie kilkanaście. Masakra.
Szukam i szukam i dzwonią tylko z call center.
Pyrola rotundifolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 12:51   #2610
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się:)

Cytat:
Jula, dobrze jej powiedzialas. I co, zaprosila Cie na rozmowe? phi, bezczelna pinda. Ja bym jej juz powiedziala, co o niej mysle.
Oczywiście, że nie. Przekazała moje CV dalej. Czyli pewnie do kubła.
W ogóle powiedziała, że ma moje CV w jakiejś wersji skróconej (??!!).

Chyba znalazłam tę ofertę - czemu się dziwić, skoro firma ma adres @hotmail.com....
Coś jest nie tak z tą babą - przypomniałam sobie, że pytała o poziom wykształcenia a jak byk stoi, że 2 lata temu skończyłam magisterskie z finansów.

W ogóle pytanie za 100% - sprzedawca w sklepie jakie wystawia faktury sprzedaży? VATowskie czy nie? Bo ja już zgłupiałam, takie durne pytania mi zadawała.
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.

/T.Pratchett, "Blask Fantastyczny"/


Jula jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:47.