Mamy Grudniowe 2019 ❤️- część 5 - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-12-06, 08:29   #2581
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Hej dziewczyny, nie nadrabiam narazie, nie dam rady

W końcu udało mi się wczoraj usnąć i spałam ze 4h po całym dniu niespania

Mały w nocy grzeczny, ciężko go było obudzić na cycka 3 kupy mamy już za sobą.
Z karmieniem mam trochę problem, ale z każdym dostawieniem idzie coraz lepiej. Lipne są położne bo żadna nie bardzo chce pomóc, jedna wczoraj z mordą „że sama sobie musze poradzić taka natura” chciałabym już wyjść do domu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-06, 08:31   #2582
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

My niestety dzisiaj jeszcze nie wyjdziemy bo mały dostał żółtaczkę. Co prawda nie dużo, ale jesczcze będą mu badania robić dziś i wypis jutro. Badania krwi wyszly w porządku, crp w normie więc do żadnego zarażenia nie doszło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-06, 08:37   #2583
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez milawo Pokaż wiadomość
Pati przypomnisz jaka Tymek mial ostatnio kosc udowa?

U mnie dzis wychodzi 7,3 cm. Nie wiem na jaka dlugosc sie nastawic

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

U mnie wychodziła niby 7,8 cm a urodził się 55 cm

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Dokładnie , moze sie w jeden dziac wszystko otworzyc i zgladzic.
A co do Leo , wrzucam filmik na fb... prosto ze szpitala odebraliśmy go z Przedszkola.
Glaskal dzidzie jak wrócił do domu, a teraz nie reaguje , bawi sie , oglada bajkę itd


Arya kurcze, 5 osob w sali to musi byc jakis koszmar jesteś bardzo dzielna, a teraz szaleją hormony. Ja srednio 4 razy dziennie placze , ze wzruszenia ,ale tez zabijalam wzrokiem wszystkich gości kolezanki z sali. .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Eh no najgorsze, ze za ściana jest porodówka i słychać te darcie w niebogłosy żeby nie było sama się darłam

Na zmianę też płacze ciagle inny maluch i ciężko odpocząć. Najbardziej to mi męża brakuje.

Boje się iść na 2 po tym nacięciu krocza


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-06, 08:44   #2584
ja_kasi
Raczkowanie
 
Avatar ja_kasi
 
Zarejestrowany: 2019-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 241
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez Emosz Pokaż wiadomość
U nas pewnie też jakoś podobnie, chociaż czasem jest tak że się budzi po to żeby pociumkać a nie żeby jeść, dlatego kocham karmienie na leżąco, bo w sumie się nie wybudzam jakoś do tego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Od kiedy wzięliśmy małego do nas do łóżka do spania to też lepiej jest bo nie muszę co chwilę wstawać i pozatym chociaż trochę pośpi bo łóżeczku nie chce wcale spać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja_kasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-06, 08:51   #2585
raficzyca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 396
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤️- część 5

Nadrobiłam Was w końcu! Misia, jesteś bohaterką wątku, wielkie gratulacje! Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty. No i te nierozpakowane- dawać, dawać, bo dzisiaj cudowna data na rodzenie.
U nas kiepsko z karmieniem. Zazdroszczę, że Wam wychodzi Puścili nas wczoraj do domu, ale Młody kiepsko się przystawia i jak tylko poczuje cycka to śpi. Położna kazała ściągać i tym karmić plus trochę dokarmiać mm, ale ja miałam w domu tylko ręczny laktator i w nocy pompowanie 20 ml zajęło mi dwie godziny. Mam nadzieję, ze mleko się pojawi. Kupiłam wczoraj na szybko elektryczny laktator, dzisiaj ma być, więc może ta laktacja ruszy.

Kiedy pojawia się taki mleczny nawał?
raficzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-06, 08:53   #2586
black___raven
Raczkowanie
 
Avatar black___raven
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 278
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤️- część 5

Cytat:
Napisane przez raficzyca Pokaż wiadomość
Nadrobiłam Was w końcu! Misia, jesteś bohaterką wątku, wielkie gratulacje! Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty. No i te nierozpakowane- dawać, dawać, bo dzisiaj cudowna data na rodzenie.
U nas kiepsko z karmieniem. Zazdroszczę, że Wam wychodzi Puścili nas wczoraj do domu, ale Młody kiepsko się przystawia i jak tylko poczuje cycka to śpi. Położna kazała ściągać i tym karmić plus trochę dokarmiać mm, ale ja miałam w domu tylko ręczny laktator i w nocy pompowanie 20 ml zajęło mi dwie godziny. Mam nadzieję, ze mleko się pojawi. Kupiłam wczoraj na szybko elektryczny laktator, dzisiaj ma być, więc może ta laktacja ruszy.

Kiedy pojawia się taki mleczny nawał?
Nawał podobno 2-3 doba, ale to takie teoretyczne info.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
black___raven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-06, 08:55   #2587
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Misiaq kochana gratulacje!!!!



U nas hmmmm nocka z glowy. Spalam 2x pol godziny. Mam takiego tulaska pieszczoszka ,ze odlozony do dostawki syrenę alarmową załącza ;D
Wiec dziub zasnal skóra do skóry okolo piatej i jeszcze spi! Ja tez dopiero sie obudziłam.
Wieczorem pol godziny po odlozeniu do dostawki sie zorientowal i to dwa razy
Wiec moje nie spanie z dzieckiem czas start. Kolejny raz w ciagu tych kilku dni zycie daje mi pstryczka w nos ;D Ha ha ha ha

I w ogole tak sobie mysle, jaki on jedt cudny, po calej ciężkiej nocy budzę sie obok niego i dziękuję Bogu ze mam dla kogo nie spac , tak po prostu, jestem zakochana

Wczoraj wyryczalam sie mezowi i to tak konkretnie, bo Tymek siku malo robil i panika itd. Ale sobie pogadalismy i mi lepiej. Maz cala noc ze mna chodził wkolo Tymka ale nie bierze go na rece bo ma ta cholerna opryszczke. Na szczescie juz się zasusza.

No i wlasnie. Tymek nie spal bo meczyly go katastrofalne pierdy!

Midusia moze pomozesz? Jak unikać lykania powietrza przez dziecko przy kp? Przy mm to wiem... ale kp jeszcze nadal ledwo ogarniam. Choc jestem dumna bardzo z siebie po kazdej godzinie spedzonej przy kp.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Pati nie wiem, czy to akurat się u was sprawdzi, ale kojarzysz taki sposób karmienia, ze ty leżysz (lub polsiedzaco) i masz Tymka brzuszkiem do siebie i on musi jakby ssać do góry? Mi to zalecano i na ulewanie i na nadmierne łapanie powietrza właśnie (co zwiększa ryzyko ulewanie). A jakby co, to jeszcze masowanie brzuszka i delikatne uginanie nóżek do brzuszka
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-12-06, 09:00   #2588
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Rafi dajcie sobie czas!

Ja widze ze mam pokarm bo piersi zrobiły się duze i ciezkie ale go nie widzę. Parę kropel siary wycisnelam raz palcami i to tylko raz na tyle sprawdzania...

Mm jest prostsze bo choc wiesz ile dziecko zjadło

Dzieki Midusia, zobaczę.
Właśnie w nocy po masazu brzuszka i podkurczaniu nozek doszlo do mnie ze go gazy męczą a nie głód

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-06, 09:07   #2589
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, nie nadrabiam narazie, nie dam rady

W końcu udało mi się wczoraj usnąć i spałam ze 4h po całym dniu niespania

Mały w nocy grzeczny, ciężko go było obudzić na cycka 3 kupy mamy już za sobą.
Z karmieniem mam trochę problem, ale z każdym dostawieniem idzie coraz lepiej. Lipne są położne bo żadna nie bardzo chce pomóc, jedna wczoraj z mordą „że sama sobie musze poradzić taka natura” chciałabym już wyjść do domu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
To widzę że położne lipa? Już dziś normalnie od 11 mąż może Cię odwiedzać czy nadal są takie kijowe godziny odwiedzin?

A jak tam idzie Ci już dzisiaj ubieranie i branie Jasia na ręce ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-06, 09:13   #2590
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Laski co do rozm pampkow to.i dla nas 1 duze a moj chłop ma 4kilo mysle czy nie dokupic zerowek na pare dni , Gosia moglabys wrzucic zdj z porównaniem wielkości w wolnej chwili ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-06, 09:41   #2591
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

O ciekawe z tymi rozmiarami pampersow. Ja też mam tylko jedynki naszykowane. W razie czego będzie TŻ latał do Rossmanna.


Wracam z ktg. Średnia skurczy: 20

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-06, 09:57   #2592
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
To widzę że położne lipa? Już dziś normalnie od 11 mąż może Cię odwiedzać czy nadal są takie kijowe godziny odwiedzin?

A jak tam idzie Ci już dzisiaj ubieranie i branie Jasia na ręce ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Tu ta porodówce gdzie leżę to same studentki i położne się słabe trafiły.

Dziś już ok, obyłam się ze wszystkim i jakoś idzie. Już nawet w miarę się przystawia na karmienie.

Niestety nadal jestem tu gdzie odwiedziny 15-17

Dziś ma dzień cyca i nieodkładania z rączek nie miałam okazji jeszcze zjeść śniadania ani iść do wc

Ma strasznie dużo włosków i są czarne





Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-06, 09:58   #2593
Smarfetka
Zakorzenienie
 
Avatar Smarfetka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 14 099
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Laski co do rozm pampkow to.i dla nas 1 duze a moj chłop ma 4kilo mysle czy nie dokupic zerowek na pare dni , Gosia moglabys wrzucic zdj z porównaniem wielkości w wolnej chwili ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


To jak na Tymka rozm 1 są za duże to chyba muszę wysłać TZ po pracy na zakupy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Smarfetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-06, 10:08   #2594
Emosz
Zadomowienie
 
Avatar Emosz
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 1 082
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤️- część 5

Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
A starsza siostra mocno zdziwiona? Czy niekoniecznie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez maddd Pokaż wiadomość
Emosz właśnie jak starsza córka?

MISIAQ aaa coz za cudne wieści!!!!! Gratuluję!!!!!! Jak już odpoczniesz to napisz wagę i wzrost bobaska
Starsza podekscytowana, na początku prawie się popłakała, że mama nie ma brzuszka i gdzie dzidziuś, ale jak już zobaczyła Liwkę to zakochana. Ciężko nam było ją wieczorem wyciszyć ale myślę że będzie lepiej
Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Misiaq kochana gratulacje!!!!



U nas hmmmm nocka z glowy. Spalam 2x pol godziny. Mam takiego tulaska pieszczoszka ,ze odlozony do dostawki syrenę alarmową załącza ;D
Wiec dziub zasnal skóra do skóry okolo piatej i jeszcze spi! Ja tez dopiero sie obudziłam.
Wieczorem pol godziny po odlozeniu do dostawki sie zorientowal i to dwa razy
Wiec moje nie spanie z dzieckiem czas start. Kolejny raz w ciagu tych kilku dni zycie daje mi pstryczka w nos ;D Ha ha ha ha

I w ogole tak sobie mysle, jaki on jedt cudny, po calej ciężkiej nocy budzę sie obok niego i dziękuję Bogu ze mam dla kogo nie spac , tak po prostu, jestem zakochana

Wczoraj wyryczalam sie mezowi i to tak konkretnie, bo Tymek siku malo robil i panika itd. Ale sobie pogadalismy i mi lepiej. Maz cala noc ze mna chodził wkolo Tymka ale nie bierze go na rece bo ma ta cholerna opryszczke. Na szczescie juz się zasusza.

No i wlasnie. Tymek nie spal bo meczyly go katastrofalne pierdy!

Midusia moze pomozesz? Jak unikać lykania powietrza przez dziecko przy kp? Przy mm to wiem... ale kp jeszcze nadal ledwo ogarniam. Choc jestem dumna bardzo z siebie po kazdej godzinie spedzonej przy kp.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pati co do łykania powietrza położna mówiła żeby pilnować żeby dziecko obejmowało całą brodawkę i się nie odrywało. Przy kp brak kupki i siku może się zdążać częściej niż przy mm bo mleko mamy jest bardziej lekkostrawne i dziecko może je w całości strawić także nie martw się tym
Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
My niestety dzisiaj jeszcze nie wyjdziemy bo mały dostał żółtaczkę. Co prawda nie dużo, ale jesczcze będą mu badania robić dziś i wypis jutro. Badania krwi wyszly w porządku, crp w normie więc do żadnego zarażenia nie doszło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dają małego pod lampy?
Cytat:
Napisane przez raficzyca Pokaż wiadomość
Nadrobiłam Was w końcu! Misia, jesteś bohaterką wątku, wielkie gratulacje! Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty. No i te nierozpakowane- dawać, dawać, bo dzisiaj cudowna data na rodzenie.
U nas kiepsko z karmieniem. Zazdroszczę, że Wam wychodzi Puścili nas wczoraj do domu, ale Młody kiepsko się przystawia i jak tylko poczuje cycka to śpi. Położna kazała ściągać i tym karmić plus trochę dokarmiać mm, ale ja miałam w domu tylko ręczny laktator i w nocy pompowanie 20 ml zajęło mi dwie godziny. Mam nadzieję, ze mleko się pojawi. Kupiłam wczoraj na szybko elektryczny laktator, dzisiaj ma być, więc może ta laktacja ruszy.

Kiedy pojawia się taki mleczny nawał?
U mnie nawał w 3 dobie, można pobudzać dziecko żeby nie zasypiało przy jedzeniu glaskając pod bródką. cdl mówiła, że na 7 zassań dziecka powinno być jedno przełknięcie. Ja sobie liczyłam i dzięki temu wiedziałam, że mała zjada dobrze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Emosz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-06, 10:12   #2595
oglam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 107
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Tu ta porodówce gdzie leżę to same studentki i położne się słabe trafiły.

Dziś już ok, obyłam się ze wszystkim i jakoś idzie. Już nawet w miarę się przystawia na karmienie.

Niestety nadal jestem tu gdzie odwiedziny 15-17

Dziś ma dzień cyca i nieodkładania z rączek nie miałam okazji jeszcze zjeść śniadania ani iść do wc

Ma strasznie dużo włosków i są czarne





Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Arya, a co to za oddział, że są 5 os. Sale i tak krótkie godziny odwiedzin? Myślałam, że na Żelaznej największa sala jest 3 os. I odwiedziny od 11 do 19.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
oglam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-06, 10:13   #2596
Emosz
Zadomowienie
 
Avatar Emosz
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 1 082
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Tu pampersy 1 i 0, 0 są krótsze tak z 1 cm no i węższeIMG_20191206_111215.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Emosz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-06, 10:15   #2597
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤️- część 5

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Tu ta porodówce gdzie leżę to same studentki i położne się słabe trafiły.

Dziś już ok, obyłam się ze wszystkim i jakoś idzie. Już nawet w miarę się przystawia na karmienie.

Niestety nadal jestem tu gdzie odwiedziny 15-17

Dziś ma dzień cyca i nieodkładania z rączek nie miałam okazji jeszcze zjeść śniadania ani iść do wc

Ma strasznie dużo włosków i są czarne





Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja Wam powiem dziewczyny, że podziwiam Was, że ogarniacie dzieci sam na sam w szpitalu, nie mając żadnego doświadczenia. Wiem, że wyboru już po porodzie nie ma i trzeba się odważyć, ale dla mnie to nadal wielkie wow jak pomyślę, że dadzą mi noworodka na ręce, rzucą "masz, matka" i zostawią

Cytat:
Napisane przez Emosz Pokaż wiadomość
Starsza podekscytowana, na początku prawie się popłakała, że mama nie ma brzuszka i gdzie dzidziuś, ale jak już zobaczyła Liwkę to zakochana. Ciężko nam było ją wieczorem wyciszyć ale myślę że będzie lepiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ojoj słodka

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-06, 10:17   #2598
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤️- część 5

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Tu ta porodówce gdzie leżę to same studentki i położne się słabe trafiły.

Dziś już ok, obyłam się ze wszystkim i jakoś idzie. Już nawet w miarę się przystawia na karmienie.

Niestety nadal jestem tu gdzie odwiedziny 15-17

Dziś ma dzień cyca i nieodkładania z rączek nie miałam okazji jeszcze zjeść śniadania ani iść do wc

Ma strasznie dużo włosków i są czarne





Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No to kiepsko trafiłaś pewnie dopiero jutro przy dobrych wiatrach wyjdziecie? Ciekawe jak będzie w moim przypadku.
Cytat:
Napisane przez Emosz Pokaż wiadomość
Starsza podekscytowana, na początku prawie się popłakała, że mama nie ma brzuszka i gdzie dzidziuś, ale jak już zobaczyła Liwkę to zakochana. Ciężko nam było ją wieczorem wyciszyć ale myślę że będzie lepiej Pati co do łykania powietrza położna mówiła żeby pilnować żeby dziecko obejmowało całą brodawkę i się nie odrywało. Przy kp brak kupki i siku może się zdążać częściej niż przy mm bo mleko mamy jest bardziej lekkostrawne i dziecko może je w całości strawić także nie martw się tym Dają małego pod lampy?U mnie nawał w 3 dobie, można pobudzać dziecko żeby nie zasypiało przy jedzeniu glaskając pod bródką. cdl mówiła, że na 7 zassań dziecka powinno być jedno przełknięcie. Ja sobie liczyłam i dzięki temu wiedziałam, że mała zjada dobrze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to super pewnie jak już się przyzwyczai do nowej sytuacji to będzie lepiej

Ja uciekam na regenerację włosów, niech jeszcze coś mają zanim się młody urodzi bo potem może być ciężko myślałam nawet o keratynowym prostowaniu włosów ale trochę się boje teraz robić :/ i nie wiem czy będzie to miało sens.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-06, 10:24   #2599
Ivi56
Rozeznanie
 
Avatar Ivi56
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 636
Mamy Grudniowe 2019 - część 5

Ja już wracam do domu ktg i usg w porządku, szyjka rozpulchniona ale zamknięta i skierowana w dół cokolwiek to znaczy

Do poniedziałku bardzo chce urodzić

Jak do niedzieli wieczorem nic się nie ruszy to pije Pati miksturę

Coś dzisiaj się spokojnie zapowiada, żadnej w nocy wody nie odeszły, czyżby pierwszy dzień wolnego?
A może biedro rodzi/urodziła? Nie odzywała się od wczoraj?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Ivi56
Czas edycji: 2019-12-06 o 10:26
Ivi56 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-06, 10:32   #2600
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez Emosz Pokaż wiadomość
Starsza podekscytowana, na początku prawie się popłakała, że mama nie ma brzuszka i gdzie dzidziuś, ale jak już zobaczyła Liwkę to zakochana. Ciężko nam było ją wieczorem wyciszyć ale myślę że będzie lepiej Pati co do łykania powietrza położna mówiła żeby pilnować żeby dziecko obejmowało całą brodawkę i się nie odrywało. Przy kp brak kupki i siku może się zdążać częściej niż przy mm bo mleko mamy jest bardziej lekkostrawne i dziecko może je w całości strawić także nie martw się tym Dają małego pod lampy?U mnie nawał w 3 dobie, można pobudzać dziecko żeby nie zasypiało przy jedzeniu glaskając pod bródką. cdl mówiła, że na 7 zassań dziecka powinno być jedno przełknięcie. Ja sobie liczyłam i dzięki temu wiedziałam, że mała zjada dobrze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie dają bo jeszcze jest w normie. Mają mu zrobić jeszcze badanie z krwi wieczorem i dlatego zostajemy.

Pati, taka jest różnica w pampersach IMG_20191206_111829_compress21.jpg

O i jeszcze przypomniało mi się o chusteczkach. Nam przypasowaly te 99% wody z Rossmana. Nawilżenie dla nas w sam raz, na razie mały na nie dobrze reaguje i chyba przy nich zostaniemy. Od 16 grudnia podobno ma być promo 2+2 w Rossmanie na dziecięce artykuły to zrobię zapas i dostałam znowu maila, że mam pampersy do odbioru i oliwkę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez gosiulam185
Czas edycji: 2019-12-06 o 10:34
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-06, 10:42   #2601
Alicjazkrainyczaroww
Rozeznanie
 
Avatar Alicjazkrainyczaroww
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 864
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część 5

Cytat:
Napisane przez mychamycha Pokaż wiadomość
Ja Wam powiem dziewczyny, że podziwiam Was, że ogarniacie dzieci sam na sam w szpitalu, nie mając żadnego doświadczenia. Wiem, że wyboru już po porodzie nie ma i trzeba się odważyć, ale dla mnie to nadal wielkie wow jak pomyślę, że dadzą mi noworodka na ręce, rzucą "masz, matka" i zostawią



Ojoj słodka

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
Dla mnie to też póki co kosmos


Cytat:
Napisane przez Ivi56 Pokaż wiadomość
Ja już wracam do domu ktg i usg w porządku, szyjka rozpulchniona ale zamknięta i skierowana w dół cokolwiek to znaczy

Do poniedziałku bardzo chce urodzić

Jak do niedzieli wieczorem nic się nie ruszy to pije Pati miksturę

Coś dzisiaj się spokojnie zapowiada, żadnej w nocy wody nie odeszły, czyżby pierwszy dzień wolnego?
A może biedro rodzi/urodziła? Nie odzywała się od wczoraj?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Jak rozpulchniona i skierowana w dół, to chyba poród się zbliża? Kciuki, żeby było tak jak chcesz
Hm chyba nie widziałam żadnego postu biedro, więc kto wie


Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Ivi56 Pokaż wiadomość
Ja już wracam do domu ktg i usg w porządku, szyjka rozpulchniona ale zamknięta i skierowana w dół cokolwiek to znaczy

Do poniedziałku bardzo chce urodzić

Jak do niedzieli wieczorem nic się nie ruszy to pije Pati miksturę

Coś dzisiaj się spokojnie zapowiada, żadnej w nocy wody nie odeszły, czyżby pierwszy dzień wolnego?
A może biedro rodzi/urodziła? Nie odzywała się od wczoraj?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Haha ale trafiłaś, Biedro urodziła

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka
Alicjazkrainyczaroww jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-06, 10:47   #2602
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część 5

Cytat:
Napisane przez Alicjazkrainyczaroww Pokaż wiadomość
Dla mnie to też póki co kosmos



Jak rozpulchniona i skierowana w dół, to chyba poród się zbliża? Kciuki, żeby było tak jak chcesz
Hm chyba nie widziałam żadnego postu biedro, więc kto wie


Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------

Haha ale trafiłaś, Biedro urodziła

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka
Jejku ️codziennie jakiś poród dopiero po 18grudnia jest aż tydzień przerwy z porodami 🤨 bo na koniec miesiąca zostalysmy we 3

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-06, 10:48   #2603
Alicjazkrainyczaroww
Rozeznanie
 
Avatar Alicjazkrainyczaroww
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 864
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część 5

Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
Jejku ️codziennie jakiś poród dopiero po 18grudnia jest aż tydzień przerwy z porodami bo na koniec miesiąca zostalysmy we 3

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czy będzie przerwa to się jeszcze okaże Nie zdziwie się jak wszystkie będziemy rozpakowane do tego 18

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka
Alicjazkrainyczaroww jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-06, 10:54   #2604
Emosz
Zadomowienie
 
Avatar Emosz
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 1 082
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
Nie dają bo jeszcze jest w normie. Mają mu zrobić jeszcze badanie z krwi wieczorem i dlatego zostajemy.

Pati, taka jest różnica w pampersach Załącznik 7699941

O i jeszcze przypomniało mi się o chusteczkach. Nam przypasowaly te 99% wody z Rossmana. Nawilżenie dla nas w sam raz, na razie mały na nie dobrze reaguje i chyba przy nich zostaniemy. Od 16 grudnia podobno ma być promo 2+2 w Rossmanie na dziecięce artykuły to zrobię zapas i dostałam znowu maila, że mam pampersy do odbioru i oliwkę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A to spoko, u nas też żółtaczka była ale ładnie zeszła, teraz u nas w szpitalu mają bilirubinometr i przy mamie badają i od razu jest wynik

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Emosz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-06, 10:56   #2605
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część 5

Cytat:
Napisane przez Alicjazkrainyczaroww Pokaż wiadomość
Czy będzie przerwa to się jeszcze okaże Nie zdziwie się jak wszystkie będziemy rozpakowane do tego 18

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka
Chętnie akurat 16 grudnia mam wizytę, więc mam nadzieję że się dowiem że coś tam się dzieje muszę dobrze z synem pogadać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-06, 11:13   #2606
kule_czka
Raczkowanie
 
Avatar kule_czka
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 282
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Ja bym sobie marzyła urodzić 16, 19 lub 20 grudnia ja sobie mogę chcieć, wieeen

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kule_czka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-06, 11:15   #2607
Smarfetka
Zakorzenienie
 
Avatar Smarfetka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 14 099
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
Nie dają bo jeszcze jest w normie. Mają mu zrobić jeszcze badanie z krwi wieczorem i dlatego zostajemy.

Pati, taka jest różnica w pampersach Załącznik 7699941

O i jeszcze przypomniało mi się o chusteczkach. Nam przypasowaly te 99% wody z Rossmana. Nawilżenie dla nas w sam raz, na razie mały na nie dobrze reaguje i chyba przy nich zostaniemy. Od 16 grudnia podobno ma być promo 2+2 w Rossmanie na dziecięce artykuły to zrobię zapas i dostałam znowu maila, że mam pampersy do odbioru i oliwkę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Spora różnica między rozmiarami - tak na moje niedoswiadczone oko tez dostałam maila o oliwce, ciekawe czy pampersy tez dostanę?

Oj na ten promocji 2+2 to nie liczyłabym ze będą dostępne, te chusteczki rozchodzą się momentalnie...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Smarfetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-06, 11:22   #2608
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część 5

Cytat:
Napisane przez mychamycha Pokaż wiadomość
Ja Wam powiem dziewczyny, że podziwiam Was, że ogarniacie dzieci sam na sam w szpitalu, nie mając żadnego doświadczenia. Wiem, że wyboru już po porodzie nie ma i trzeba się odważyć, ale dla mnie to nadal wielkie wow jak pomyślę, że dadzą mi noworodka na ręce, rzucą "masz, matka" i zostawią



Ojoj słodka

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

Ja się wczoraj bałam cokolwiek przy nim zrobić. One, że pampersa trzeba sprawdzić i to i tamto, a ja jak słup i potem pół dnia ryczałam, że nie umiem się dzieckiem zająć i nie działa u mnie żaden instynkt niestety ale dzisiaj już lepiej, zostałam sama i muszę sobie poradzić


Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
No to kiepsko trafiłaś pewnie dopiero jutro przy dobrych wiatrach wyjdziecie? Ciekawe jak będzie w moim przypadku. No to super pewnie jak już się przyzwyczai do nowej sytuacji to będzie lepiej

Ja uciekam na regenerację włosów, niech jeszcze coś mają zanim się młody urodzi bo potem może być ciężko myślałam nawet o keratynowym prostowaniu włosów ale trochę się boje teraz robić :/ i nie wiem czy będzie to miało sens.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Mam nadzieje, że jutro wyjdziemy. Nic na razie nie mówili.

Nie byłam przekonana do tego szpitala i jednak mogłam słuchać głosu serca i jechać gdzieś indziej

W ciąży nie można keratyny podobno, bo też chciałam i fryzjerka odmówiła.

Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
Chętnie akurat 16 grudnia mam wizytę, więc mam nadzieję że się dowiem że coś tam się dzieje muszę dobrze z synem pogadać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ola zobacz jak u mnie było pozamykane a w nocy się zaczęło nadal nie dowierzam.

Cytat:
Napisane przez oglam Pokaż wiadomość
Arya, a co to za oddział, że są 5 os. Sale i tak krótkie godziny odwiedzin? Myślałam, że na Żelaznej największa sala jest 3 os. I odwiedziny od 11 do 19.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Ja nadal na bloku porodowym leżę, nie ma miejsc na położniczym.

Niestety żałuje mocno wyboru szpitala. Jedyny plus to serio położna która prowadziła parte w trakcie porodu, bo ta na IP też lipna była.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-06, 11:29   #2609
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤️- część 5

Cytat:
Napisane przez Emosz Pokaż wiadomość
Starsza podekscytowana, na początku prawie się popłakała, że mama nie ma brzuszka i gdzie dzidziuś, ale jak już zobaczyła Liwkę to zakochana. Ciężko nam było ją wieczorem wyciszyć ale myślę że będzie lepiej Pati co do łykania powietrza położna mówiła żeby pilnować żeby dziecko obejmowało całą brodawkę i się nie odrywało. Przy kp brak kupki i siku może się zdążać częściej niż przy mm bo mleko mamy jest bardziej lekkostrawne i dziecko może je w całości strawić także nie martw się tym Dają małego pod lampy?U mnie nawał w 3 dobie, można pobudzać dziecko żeby nie zasypiało przy jedzeniu glaskając pod bródką. cdl mówiła, że na 7 zassań dziecka powinno być jedno przełknięcie. Ja sobie liczyłam i dzięki temu wiedziałam, że mała zjada dobrze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Emosz on o 4 zrobił kleksa i full siuskiow i to wszystko..... wczoraj tez było tylko 2x siku
Na hafiji jest ze od 3-4 doby 6-7 pampkow z siuskami...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-06, 11:34   #2610
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część 5

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Ja się wczoraj bałam cokolwiek przy nim zrobić. One, że pampersa trzeba sprawdzić i to i tamto, a ja jak słup i potem pół dnia ryczałam, że nie umiem się dzieckiem zająć i nie działa u mnie żaden instynkt niestety ale dzisiaj już lepiej, zostałam sama i muszę sobie poradzić





Mam nadzieje, że jutro wyjdziemy. Nic na razie nie mówili.

Nie byłam przekonana do tego szpitala i jednak mogłam słuchać głosu serca i jechać gdzieś indziej

W ciąży nie można keratyny podobno, bo też chciałam i fryzjerka odmówiła.




Ola zobacz jak u mnie było pozamykane a w nocy się zaczęło nadal nie dowierzam.





Ja nadal na bloku porodowym leżę, nie ma miejsc na położniczym.

Niestety żałuje mocno wyboru szpitala. Jedyny plus to serio położna która prowadziła parte w trakcie porodu, bo ta na IP też lipna była.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
A widzisz to nawet nie wiedziałam ze nie można co prawda miałam już robiona ze 3 razy i albo miałam źle zrobiona albo na moje włosy ona nie działa bo się nie trzymała w ogóle.

Kurcze a ja byłam bardzo nastawiona na tą Żelazna i tak się teraz zastanawiam z tym że u mnie to też inaczej bo ja ogarnę wszystko przy takim maluszku. Tylko tyle że mogę mieć problem z przystawieniem.

No tym się pocieszam, że jednak w każdej chwili może się coś zacząć dziać



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-30 18:22:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:30.