Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 2011 - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Jaki tutuł
"Koko Koko Mamuśki wrześ-paź są spoko!" 0 0%
"Dzieciaczki nam po podłodze zasuwają, na kawę i wizaż nam czasu nie daja!" 10 31,25%
"pierwszy ząbek, pierwszy kroczek zbliża się dzieciaczków roczek" 13 40,63%
"dawno temu były brzuszki, a tu raczkują nam maluszki' 2 6,25%
"Pełzam sobie po pokoju, zabawki w rączki i do boju!" 4 12,50%
"Jestem bobo i wy nie wiecie ze mam najlepsza mame na swiecie!" 1 3,13%
"Mama pyszne zupki gotuje, a dziecku z radości pupka podskakuje' 0 0%
"Stawiamy pierwsze kroczki, za chwilę świętujemy roczki " 2 6,25%
Głosujący: 32. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-12, 13:17   #2581
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez mama zosi Pokaż wiadomość
5 lat temu to ja studia skończyłam
a ja 8 lat temu
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 13:23   #2582
mama zosi
Zakorzenienie
 
Avatar mama zosi
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 771
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez agus1978 Pokaż wiadomość
takiej zwykłej dziecięcej na 100cm..wkładanej do dużej wanny, ale jak widzę jej wygłupy to się zastanawiam nad kąpielą w dużej wannie
myślę, że gdyby nie Wy to albo bym zdziczała dokumentnie, albo zwariowała, a pewnie jedno i drugie

ja chciałam poczekać z "przenosinami" do dużej wanny jak zacznie już zupełnie pewnie siedzieć, ale w tej małej to powoli ona całą wodę wychlapuje
mama zosi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 13:34   #2583
agus1978
Wtajemniczenie
 
Avatar agus1978
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: R-k
Wiadomości: 2 335
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość
a ja 8 lat temu
a ja studia lat temu 10 dokładnie
Cytat:
Napisane przez mama zosi Pokaż wiadomość
myślę, że gdyby nie Wy to albo bym zdziczała dokumentnie, albo zwariowała, a pewnie jedno i drugie
no jest cięzko samemu i cieszę się w sumie, że mieszkam z rodzicami choć czasem to już mnie coś bierze czasami przy nich
ja chciałam poczekać z "przenosinami" do dużej wanny jak zacznie już zupełnie pewnie siedzieć, ale w tej małej to powoli ona całą wodę wychlapuje
no bo to jest najlepsza zabawa, jak se można poszaleć, pochlapać, przy okazji wylać całą wodę poza wanienke
agus1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 13:43   #2584
emma85
Raczkowanie
 
Avatar emma85
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 72
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez mama zosi Pokaż wiadomość
Za oknem strasznie, i mój nastrój adekwatny do tego. Zośka zaliczyła pierwsze wymioty w życiu i temp 39,7 Byłyśmy rano u lekarza, twierdzi że to reakcja na szczepienie. Zaleciła większą dawkę przeciwgorączkowego leku i jutro jak się nie poprawi mamy się pokazać znowu. A ona się tak męczy, nawet przez sen sobie popłakuje, a ja razem z nią.
Biedna Zosia Chyba nie ma nic gorszego niż widzieć cierpienie własnego dziecka i nie wiedzieć jak mu pomóc


Cytat:
Napisane przez agus1978 Pokaż wiadomość
takiej zwykłej dziecięcej na 100cm..wkładanej do dużej wanny, ale jak widzę jej wygłupy to się zastanawiam nad kąpielą w dużej wannie
My kąpiemy w dużej wanience 100 cm w pokoju, ale musimy się jakoś w końcu przetransportować do łazienki, bo nie dość, że Hanka rozchlapuje wodę, to po prostu mam już dość tego cowieczornego korowodu z przynoszeniem/wynoszeniem wody poza tym muszę jakoś dziecko przyzwyczaić do łazienki, bo trochę się boi odgłosu puszczanej z kranu wody
emma85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 13:56   #2585
mama zosi
Zakorzenienie
 
Avatar mama zosi
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 771
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez emma85 Pokaż wiadomość
Biedna Zosia Chyba nie ma nic gorszego niż widzieć cierpienie własnego dziecka i nie wiedzieć jak mu pomóc

My kąpiemy w dużej wanience 100 cm w pokoju, ale musimy się jakoś w końcu przetransportować do łazienki, bo nie dość, że Hanka rozchlapuje wodę, to po prostu mam już dość tego cowieczornego korowodu z przynoszeniem/wynoszeniem wody poza tym muszę jakoś dziecko przyzwyczaić do łazienki, bo trochę się boi odgłosu puszczanej z kranu wody
mam nadzieję, że już dziś będzie finał i jutro do lekarza jechać nie będziemy musiały, choć byłam miło zaskoczona bo spodziewałam się dzikich tłumów (byłyśmy w przychodni dyżurującej w weekendy i święta), a do pediatry nie było akurat nikogo, pani doktor zbadała ją dokładnie, wywiad ze mną z kwadrans przeprowadzała i widać było, że się przejmuje, a nie robi na odwal.

co do łazienkowej wanny to mnie przeraża to, że trzeba się będzie nachylać do niej i mój kręgosłup mi na pewno nie podziękuje za to

---------- Dopisano o 14:56 ---------- Poprzedni post napisano o 14:53 ----------

Agu, a u Ciebie rodzice pomagają, czy raczej przeszkadzają? Bo jak była mama, a potem tato, to wcale nie czułam się odciążona w obowiązkach, bo oni to by tylko pobawili się, ponosili, a jak było coś nie tak, to wołali mnie. No i niekończące się uwagi i komentarze mojej mamy, że to źle, to nie dobrze, to za ciepło, to za zimno
mama zosi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 14:29   #2586
agus1978
Wtajemniczenie
 
Avatar agus1978
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: R-k
Wiadomości: 2 335
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez emma85 Pokaż wiadomość
My kąpiemy w dużej wanience 100 cm w pokoju, ale musimy się jakoś w końcu przetransportować do łazienki, bo nie dość, że Hanka rozchlapuje wodę, to po prostu mam już dość tego cowieczornego korowodu z przynoszeniem/wynoszeniem wody poza tym muszę jakoś dziecko przyzwyczaić do łazienki, bo trochę się boi odgłosu puszczanej z kranu wody
no to powoli próbujcie może, jak sie boi; ja kąpałam w pokoju na początku, jak młoda była mała, ale jak się zrobiło chłodniej to przeniosłam sie do łazienki i jakoś tak zostało do dziś
Cytat:
Napisane przez mama zosi Pokaż wiadomość
mam nadzieję, że już dziś będzie finał i jutro do lekarza jechać nie będziemy musiały, choć byłam miło zaskoczona bo spodziewałam się dzikich tłumów (byłyśmy w przychodni dyżurującej w weekendy i święta), a do pediatry nie było akurat nikogo, pani doktor zbadała ją dokładnie, wywiad ze mną z kwadrans przeprowadzała i widać było, że się przejmuje, a nie robi na odwal.
no to faktycznie trafiłaś na konkretną lekarkę i dobrze
co do łazienkowej wanny to mnie przeraża to, że trzeba się będzie nachylać do niej i mój kręgosłup mi na pewno nie podziękuje za to
ja mam małą łazienkę i mogę sobie usiąść, jak młoda sie kąpie ale jak ją wyciągam to trochę ciężko jest

Agu, a u Ciebie rodzice pomagają, czy raczej przeszkadzają? Bo jak była mama, a potem tato, to wcale nie czułam się odciążona w obowiązkach, bo oni to by tylko pobawili się, ponosili, a jak było coś nie tak, to wołali mnie. No i niekończące się uwagi i komentarze mojej mamy, że to źle, to nie dobrze, to za ciepło, to za zimno
ogólnie to ja się nią zajmuję, ale jak cos muszę zrobić to mogę ją dać mamie lub ojcu, mama ja nakarmi i przewinie też, obydwoje się z nią bawią, jak wychodzę na zajęcia to się nią zajmują; ale obydwoje maja nawyk dawania rad, a mnie w tym momencie coś bierze z regułyczasem tez jest tak,że ja swoje a oni swoje no i potem są spięcia.ale i tak cieszę się, że mam pomoc i wsparcie.

Hihih...Misia właśnie stoi koło mnie, trzymając się łóżka, pierdzi buzią i cmoka
agus1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 14:38   #2587
DzastaW
Zadomowienie
 
Avatar DzastaW
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa =)
Wiadomości: 1 393
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Hej =)
A Ja zajrzałam na pierwszą część Naszego wątku i się rozklejam, wtedy dopiero ciąża się zaczynała, Nasze ciążowe rozterki, a teraz już mamy duże pociechy =)
__________________
http://s2.suwaczek.com/201110021778.png

[reebok_a]606817[/reebok_a]
DzastaW jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-12, 14:42   #2588
agus1978
Wtajemniczenie
 
Avatar agus1978
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: R-k
Wiadomości: 2 335
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez DzastaW Pokaż wiadomość
Hej =)
A Ja zajrzałam na pierwszą część Naszego wątku i się rozklejam, wtedy dopiero ciąża się zaczynała, Nasze ciążowe rozterki, a teraz już mamy duże pociechy =)
ja Was wtedy podczytywałam i takie to bylo fajne, móc porównywać swoją ciąże do Wsazych (choć z ukrycia)
agus1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 14:54   #2589
DzastaW
Zadomowienie
 
Avatar DzastaW
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa =)
Wiadomości: 1 393
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez agus1978 Pokaż wiadomość
ja Was wtedy podczytywałam i takie to bylo fajne, móc porównywać swoją ciąże do Wsazych (choć z ukrycia)
Ja podczytywałam z ukrycia przez około dwa tygodnie gdy dowiedziałam się o ciąży =)

---------- Dopisano o 15:54 ---------- Poprzedni post napisano o 15:49 ----------

zajrzałam na chwilkę i zmykam szukać stroju dla Siebie i Małego, jutro czeka Nas komunia Mojej kuzynki =)))
Do poniedziałku =)))
__________________
http://s2.suwaczek.com/201110021778.png

[reebok_a]606817[/reebok_a]
DzastaW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 15:15   #2590
agus1978
Wtajemniczenie
 
Avatar agus1978
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: R-k
Wiadomości: 2 335
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez DzastaW Pokaż wiadomość
Ja podczytywałam z ukrycia przez około dwa tygodnie gdy dowiedziałam się o ciąży =)

---------- Dopisano o 15:54 ---------- Poprzedni post napisano o 15:49 ----------

zajrzałam na chwilkę i zmykam szukać stroju dla Siebie i Małego, jutro czeka Nas komunia Mojej kuzynki =)))
Do poniedziałku =)))
no to udanej komuni
agus1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 15:19   #2591
mama zosi
Zakorzenienie
 
Avatar mama zosi
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 771
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Zo śpi już prawie 4 godzinę. Ciekawe co będzie robić w nocy?! ale widocznie tego potrzebowała bidulka.

Agu, to fajnie, że możesz liczyć na rodziców. Opieka dziadków wiele ułatwia, bo jakoś największe zaufanie mamy do bliskich, a kombinowanie opieki na zewnątrz to dość duży stres.
mama zosi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-12, 15:29   #2592
agus1978
Wtajemniczenie
 
Avatar agus1978
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: R-k
Wiadomości: 2 335
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez mama zosi Pokaż wiadomość
Zo śpi już prawie 4 godzinę. Ciekawe co będzie robić w nocy?! ale widocznie tego potrzebowała bidulka.

Agu, to fajnie, że możesz liczyć na rodziców. Opieka dziadków wiele ułatwia, bo jakoś największe zaufanie mamy do bliskich, a kombinowanie opieki na zewnątrz to dość duży stres.
no dokładnie; pewnie nie było by mi tak latwo z powrotem na zajęcia, gdyby nie rodzice, tym bardziej, że żlobka aż jeden u nas a reszta prywatna...i jak to powiedziała moja koleżanka (tez pracuje z dziecmi), bez sensu trochę,żebym, ja wychowywała cudze dzieci a cudza osoba moje....
aaaa..dziewczyny mam próbkę mleka Enfamil Premium Lipil 2 i Nan Pro2 do pozbycia,. jakby któras chciala to dajcie znak a poślę

Edytowane przez agus1978
Czas edycji: 2012-05-12 o 15:32
agus1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 15:31   #2593
minio1984
Zadomowienie
 
Avatar minio1984
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Z Gór Świętokrzyskich
Wiadomości: 1 902
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Hej
Wpadłam się tylko przywitać. Poczytałam co u Was ale jakoś weny brak na odpisywanie
Pogoda beznadziejna, wczoraj było 30 st a dziś 11 st i leje deszcz Dlatego nie wyściubiamy nosa z domu, o nie!

MamoZo zdrówka dla Zosi przesyłamy

Piszecie o kąpaniu w wanienkach, a u nas jest taki problem, że nie mamy normalnej wanny w łazience, tylko prysznic i do tego jest tak mała, że musimy kąpać Adasia w sypialni, ale jak jak Emma pisała mam jużdość wnoszenia i wynoszenia tej wody do pokoju. I się zastanawiam się jak go kąpać dopóki nie będzie stać żeby pod prysznic mógł wejść Mamuśki mające tylko prysznic ogarnęłyście to jakoś

aha i pytanko do mam używających lub które używały Emolium do kąpieli, czy potem smarowałyście dzieciaczki kremami czy od razu ubieranko?

A wczoraj natknęłam się na TVN Style na program o mamach które karmiły dzieci do paru lat, i była mama rekordzistka co karmiła 8 letnią córkę, i zrezygnowała tylko dlatego, że u dziewczynki zanikł odruch ssania i nie potrafiła się napić mleka dla mnie to juz chore
__________________
To nie żadna sztuka kochać człowieka w nieszczęściu. Dopiero w szarym codziennym życiu miłość wystawiona jest na prawdziwą próbę

30.05.2009

30.08.2011 Adaś

minio1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 15:37   #2594
agus1978
Wtajemniczenie
 
Avatar agus1978
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: R-k
Wiadomości: 2 335
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez minio1984 Pokaż wiadomość
Hej
Wpadłam się tylko przywitać. Poczytałam co u Was ale jakoś weny brak na odpisywanie
Pogoda beznadziejna, wczoraj było 30 st a dziś 11 st i leje deszcz Dlatego nie wyściubiamy nosa z domu, o nie!
ja zdążyłam pospacerować rano, ale wychodziłam z domu było 20st, a za godz juz 12st...i trochę zmokłyśmy..
A wczoraj natknęłam się na TVN Style na program o mamach które karmiły dzieci do paru lat, i była mama rekordzistka co karmiła 8 letnią córkę, i zrezygnowała tylko dlatego, że u dziewczynki zanikł odruch ssania i nie potrafiła się napić mleka dla mnie to juz chore
no to już jest chore...
agus1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 15:43   #2595
emma85
Raczkowanie
 
Avatar emma85
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 72
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Aguś ale że jak, Ty siedzisz w łazience a mała SIĘ kąpie

Super, że masz wsparcie rodziców. Ja ze swoimi to na dłuższą metę bym nie wytrzymała raczej Choć na pewno łatwiej jest mi się z nimi dogadać niż z teściami, z którymi aktualnie mieszkam


Cytat:
Napisane przez mama zosi Pokaż wiadomość
Zo śpi już prawie 4 godzinę. Ciekawe co będzie robić w nocy?! ale widocznie tego potrzebowała bidulka.

Agu, to fajnie, że możesz liczyć na rodziców. Opieka dziadków wiele ułatwia, bo jakoś największe zaufanie mamy do bliskich, a kombinowanie opieki na zewnątrz to dość duży stres.
Zosia najwyraźniej jest mocno osłabiona chorobą, oby to była już końcówka choroby
A co do tego zaufania... ehhh wiem po sobie, że różnie z tym bywa
emma85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 15:46   #2596
agus1978
Wtajemniczenie
 
Avatar agus1978
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: R-k
Wiadomości: 2 335
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez emma85 Pokaż wiadomość
Aguś ale że jak, Ty siedzisz w łazience a mała SIĘ kąpie
ot tak...moja łazienka jest mała, naprzeciwko wanny mamy kosz na brudne pranie, więc sobie mogę na nim usiąść i jednocześnie pilnować młodą; jak siedzi grzecznie to jest ok, ale jak zaczyna brykać to już trochę sie nagimnastykuję
agus1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 17:07   #2597
mama zosi
Zakorzenienie
 
Avatar mama zosi
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 771
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Zo się właśnie obudziła, bez temperatury, w wyśmienitym humorze po 5 godzinach snu Chyba obiad zaraz zjemy

---------- Dopisano o 18:07 ---------- Poprzedni post napisano o 18:05 ----------

Minio, dla mnie to przegięcie . Wydaje mi się, że 3 lata to dla mnie maksymalna granica (choć sama tak długo karmić nie zamierzam).
mama zosi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 17:42   #2598
agus1978
Wtajemniczenie
 
Avatar agus1978
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: R-k
Wiadomości: 2 335
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez mama zosi Pokaż wiadomość
Zo się właśnie obudziła, bez temperatury, w wyśmienitym humorze po 5 godzinach snu Chyba obiad zaraz zjemy
dzielna Zośkamoże wyspała cała temperature już
agus1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 17:51   #2599
Sharifa
Rozeznanie
 
Avatar Sharifa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Tanger
Wiadomości: 810
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez mama zosi Pokaż wiadomość
Zo się właśnie obudziła, bez temperatury, w wyśmienitym humorze po 5 godzinach snu Chyba obiad zaraz zjemy

---------- Dopisano o 18:07 ---------- Poprzedni post napisano o 18:05 ----------

Minio, dla mnie to przegięcie . Wydaje mi się, że 3 lata to dla mnie maksymalna granica (choć sama tak długo karmić nie zamierzam).
Swietnie, ze Zosi przeszlo ciezka miala ta reakcje na szczepionke, oby juz temperatura nie wrocila.
__________________
Totalna fanka oleju arganowego
Sharifa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-12, 19:02   #2600
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

hej, tęskniłyście?

ja jestem, żyje, oddycham, tylko robie sobie izolacje od internetu żebu w spokoju ogarnąć pisanie mgr, bo jak kabelek podłączony to tak straszliwie kusi
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 19:24   #2601
minio1984
Zadomowienie
 
Avatar minio1984
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Z Gór Świętokrzyskich
Wiadomości: 1 902
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Acelinka wcale nie tęskniłyśmy Co tam u Was słychać? Jak Natalka? I jak praca?

MamoZo super że Zosi lepiej i nie ma gorączki

Dziecko wykąpane, nakarmione, tz go usypia ale chyba musze ja go przejąć i dać cyka bo czkawki dostał a picia nie chce dziadyga jeden
__________________
To nie żadna sztuka kochać człowieka w nieszczęściu. Dopiero w szarym codziennym życiu miłość wystawiona jest na prawdziwą próbę

30.05.2009

30.08.2011 Adaś

minio1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 19:50   #2602
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

minio, tak myślałam

natalcia dobrze, coraz bardziej łobuzuje, wchodzi wszędzie tam gdzie niewolno, jest przekochana i przewesoła ma tatusia w domu od ponad miesiąca więc ma radoche całymi dniami, ale w czwartek tż idzie do pracy już więc pewnie będe miała cięęęęężki dzień

w pracy ok, tylko godzin mały więc kasa z tego nijaka, na waciki co najwyżej i to te najtańsze . Miałam widoki na inną prace, koleżanka miała dzwonić jak będa kogoś szukać, a teraz wiem że kogoś potrzebują i nic się nie odezwała, jak umiesz liczyć to liczy na siebie z tego wychodzi
ale w sumie dobrze, w wakacje się za czymś porozglądam, no chyba że w obecnej pracy coś się pozmienia
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 19:52   #2603
Malgosia1983
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 658
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Witam wieczorową porą

Minio ja kupiłam taką małą, ale glębszą, plastikową wanienkę z odpływem. Patrz załącznik
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kapiel.jpg (34,1 KB, 48 załadowań)
__________________
"Moja matka nauczyła mnie aby stać prosto, siedzieć wyprostowaną i palić najwyżej sześć papierosów dziennie..." - Audrey Hepburn
Malgosia1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 20:00   #2604
agus1978
Wtajemniczenie
 
Avatar agus1978
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: R-k
Wiadomości: 2 335
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

młoda wykąpana,nakarmiona i zasypia, a przed chwilą mi "latała" po łóżku z gołym tyłkiem i goń mnie matka jak chcesz mi pampersa załozyćoho zaczyna sie wędrowanie po łóżeczku
Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
hej, tęskniłyście?

ja jestem, żyje, oddycham, tylko robie sobie izolacje od internetu żebu w spokoju ogarnąć pisanie mgr, bo jak kabelek podłączony to tak straszliwie kusi
no hello...tak myślałam, że piszesz...jak ci idzie i jak tam Nati?
Cytat:
Napisane przez minio1984 Pokaż wiadomość
Dziecko wykąpane, nakarmione, tz go usypia ale chyba musze ja go przejąć i dać cyka bo czkawki dostał a picia nie chce dziadyga jeden
powodzenia....

---------- Dopisano o 20:57 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Malgosia1983 Pokaż wiadomość
Witam wieczorową porą

Minio ja kupiłam taką małą, ale glębszą, plastikową wanienkę z odpływem. Patrz załącznik
wanienka fajna ale zawartość jeszcze lepsza

---------- Dopisano o 21:00 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 ----------

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
minio, tak myślałam

natalcia dobrze, coraz bardziej łobuzuje, wchodzi wszędzie tam gdzie niewolno, jest przekochana i przewesoła ma tatusia w domu od ponad miesiąca więc ma radoche całymi dniami, ale w czwartek tż idzie do pracy już więc pewnie będe miała cięęęęężki dzień

w pracy ok, tylko godzin mały więc kasa z tego nijaka, na waciki co najwyżej i to te najtańsze . Miałam widoki na inną prace, koleżanka miała dzwonić jak będa kogoś szukać, a teraz wiem że kogoś potrzebują i nic się nie odezwała, jak umiesz liczyć to liczy na siebie z tego wychodzi
ale w sumie dobrze, w wakacje się za czymś porozglądam, no chyba że w obecnej pracy coś się pozmienia
no to kciuki trzymamy z Michasią, żeby się udało coś znaleźć mowila ci Marysia, że była nowa dziewczynka na zajęciach?Zuzia 5.5msc...słodziak
agus1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 20:01   #2605
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Heloł.

Młody wczo poszedł spać po 19 (czyli godz wczensiej niz zwykle) i obudził sie o 8.40 malo nie zaspałam- bo bylam umówiona na 9!
Oczywiscie w miedzy czasie pobudki na piers byly- ale poki co jestem twarda - maly dalej spi u siebie- dopiero jak budzi sie kolo 6 to juz zostaje u mnie.

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Przeglądałam właśnie youtuba i znalazłam swój filmik dokładnie z przed roku KLIK wzruszyłam się
o kurcze- pamiętam te Twoje fale dunaju bardzo Ci zazdrościłam
Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Ja już dawno o tym myślę
Ja maturę zdawałam 5 lat temu
Cytat:
Napisane przez mama zosi Pokaż wiadomość
5 lat temu to ja studia skończyłam
gófffniary
Cytat:
Napisane przez Martusiaaa21 Pokaż wiadomość
Pogoda się popsuła a my jutro na komunię jedziemy. I problem w co się ubrać
ja jetsem garderobą załamana- a kasy brak w czerwcu chciałabym jeszcze na wychowawczy iśc , wiec juz w ogole

Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość
ogólnie uczymy sie pić ze szklanki przez rurkę i idzie coraz lepiej
juz??? moj dopiero od jakis 3 tyg butelkę z powrotem załapał ale moze rzeczywiscieniekapka sobie zamowie juz wezme od mader (tak jak butle i, miskę i sztućce) w razie "w" jest dozywotnai gwarancja
Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość
a ja 8 lat temu
a gdzie bylas jak Cie nie było???
Cytat:
Napisane przez mama zosi Pokaż wiadomość
Zo śpi już prawie 4 godzinę. Ciekawe co będzie robić w nocy?! ale widocznie tego potrzebowała bidulka..
łapie siły bidulka zdrówka dla Zo
Cytat:
Napisane przez minio1984 Pokaż wiadomość
aha i pytanko do mam używających lub które używały Emolium do kąpieli, czy potem smarowałyście dzieciaczki kremami czy od razu ubieranko?
ubieranko

Jedynie tyłek smarowałam i kiedyś pod szyjką bo miał jakieś zaczerienione.
Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
hej, tęskniłyście?

ja jestem, żyje, oddycham, tylko robie sobie izolacje od internetu żebu w spokoju ogarnąć pisanie mgr, bo jak kabelek podłączony to tak straszliwie kusi
bardzo!!!!!!!!!!!
I jak Ci idzie pisanie??
archinta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 20:08   #2606
minio1984
Zadomowienie
 
Avatar minio1984
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Z Gór Świętokrzyskich
Wiadomości: 1 902
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
minio, tak myślałam


natalcia dobrze, coraz bardziej łobuzuje, wchodzi wszędzie tam gdzie niewolno, jest przekochana i przewesoła ma tatusia w domu od ponad miesiąca więc ma radoche całymi dniami, ale w czwartek tż idzie do pracy już więc pewnie będe miała cięęęęężki dzień
No to fajnie tak we 3 dłużej niż weekend, co? Też bym tak chciała

w pracy ok, tylko godzin mały więc kasa z tego nijaka, na waciki co najwyżej i to te najtańsze . Miałam widoki na inną prace, koleżanka miała dzwonić jak będa kogoś szukać, a teraz wiem że kogoś potrzebują i nic się nie odezwała, jak umiesz liczyć to liczy na siebie z tego wychodzi
ale w sumie dobrze, w wakacje się za czymś porozglądam, no chyba że w obecnej pracy coś się pozmienia
No tak, zawsze najlepiej liczyć na siebie. Na pewno znajdziesz coś fajnego i dobrze płatnego, będziemy trzymać z Adasiem
Ciociu wstaw jakieś zdjęcie do zapomniałyśmy jak Natalcia wygląda
Cytat:
Napisane przez Malgosia1983 Pokaż wiadomość
Witam wieczorową porą

Minio ja kupiłam taką małą, ale glębszą, plastikową wanienkę z odpływem. Patrz załącznik
Załącznik super
Widzę, że masz półokrągły prysznic a u nas jest kwadratowy i nie wiem czy taka miska się zmieści, musze chyba zmierzyć brodzik a potem miskę w sklepie i zobaczymy
A to taka wanienka dzieciowa specjalna? I gdzie kupiłaś?

Cytat:
Napisane przez agus1978 Pokaż wiadomość
młoda wykąpana,nakarmiona i zasypia, a przed chwilą mi "latała" po łóżku z gołym tyłkiem i goń mnie matka jak chcesz mi pampersa załozyćoho zaczyna sie wędrowanie po łóżeczku

no hello...tak myślałam, że piszesz...jak ci idzie i jak tam Nati?

powodzenia....
Dzieć uśpiony, oczywiście usnął przy cycku

A miałam napisać, wczoraj pierwszy raz mojemu dziecku poleciała krew Rozwalił sobie dziąsełko, bo jak byliśmy na spacerze, Adaś złapał się pałąka i zaczął go ciumkać a ja nie zauważyłam i zaczełam ze schodów zjeżdżać i sobie obił buźkę biedulek Ale wyjełam go z wózka i zaraz zaczął się uśmiechać więc chyba tak bardzo nie bolało, dzielny mój Adaśko
__________________
To nie żadna sztuka kochać człowieka w nieszczęściu. Dopiero w szarym codziennym życiu miłość wystawiona jest na prawdziwą próbę

30.05.2009

30.08.2011 Adaś

minio1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 20:14   #2607
mama zosi
Zakorzenienie
 
Avatar mama zosi
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 771
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Zośka zasnęła, zobaczymy na jak długo temp znowu trochę urosła i coś mi się wydaję, że kolejna ciężka noc nas czeka

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
hej, tęskniłyście?

ja jestem, żyje, oddycham, tylko robie sobie izolacje od internetu żebu w spokoju ogarnąć pisanie mgr, bo jak kabelek podłączony to tak straszliwie kusi
Acelinko, trzeba było zrobić jak ja - pisałam pracę mgr o internecie poniekąd, także bez kabla ani rusz
a tak na serio, to jak Ci idzie?

Edytowane przez mama zosi
Czas edycji: 2012-05-12 o 20:16
mama zosi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 20:14   #2608
agus1978
Wtajemniczenie
 
Avatar agus1978
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: R-k
Wiadomości: 2 335
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
Heloł.

Młody wczo poszedł spać po 19 (czyli godz wczensiej niz zwykle) i obudził sie o 8.40 malo nie zaspałam- bo bylam umówiona na 9!
Oczywiscie w miedzy czasie pobudki na piers byly- ale poki co jestem twarda - maly dalej spi u siebie- dopiero jak budzi sie kolo 6 to juz zostaje u mnie.

dla Piotruli oby tak dalej
Cytat:
Napisane przez minio1984 Pokaż wiadomość
Dzieć uśpiony, oczywiście usnął przy cycku
to fajnie..moja już też śpi
A miałam napisać, wczoraj pierwszy raz mojemu dziecku poleciała krew Rozwalił sobie dziąsełko, bo jak byliśmy na spacerze, Adaś złapał się pałąka i zaczął go ciumkać a ja nie zauważyłam i zaczełam ze schodów zjeżdżać i sobie obił buźkę biedulek Ale wyjełam go z wózka i zaraz zaczął się uśmiechać więc chyba tak bardzo nie bolało, dzielny mój Adaśko
dzielny AdaśMisia sobie kiedyś przegryzła dolne dziąsełko jak się dorwała do myszki komputerowej, ale nawet nie zauważyła tego
agus1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 20:20   #2609
mama zosi
Zakorzenienie
 
Avatar mama zosi
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 771
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez Malgosia1983 Pokaż wiadomość
Witam wieczorową porą

Minio ja kupiłam taką małą, ale glębszą, plastikową wanienkę z odpływem. Patrz załącznik
No zakochałam się, ten błysk w oku, ech Kawaler w sam raz dla mojej Zośki!

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------

Archi, co to za wyzywanie od gówniar ?!
jutro ogarnę instrukcję mojego składania wózka, bo dziś nie miałam przez Zo do tego głowy.

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

Buziaki dla Adasia Dzielny chłopaczyna!

Edytowane przez mama zosi
Czas edycji: 2012-05-12 o 20:21
mama zosi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 20:21   #2610
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez mama zosi Pokaż wiadomość

Archi, co to za wyzywanie od gówniar ?!

Cytat:
Napisane przez agus1978 Pokaż wiadomość
dla Piotruli oby tak dalej
nie dziękuję

Cytat:
Napisane przez minio1984 Pokaż wiadomość

A miałam napisać, wczoraj pierwszy raz mojemu dziecku poleciała krew Rozwalił sobie dziąsełko, bo jak byliśmy na spacerze, Adaś złapał się pałąka i zaczął go ciumkać a ja nie zauważyłam i zaczełam ze schodów zjeżdżać i sobie obił buźkę biedulek Ale wyjełam go z wózka i zaraz zaczął się uśmiechać więc chyba tak bardzo nie bolało, dzielny mój Adaśko
My to zawsze te wypaki bardziej przeżywamy niż maluchy
Cytat:
Napisane przez Malgosia1983 Pokaż wiadomość
Patrz załącznik
uwielbiam ten załącznik
archinta jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:07.