Plotkowy dla dietetyczek :) V - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-28, 14:50   #2581
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez Spaza Pokaż wiadomość
oj szczerze wątpię ale postaram się, aby od nowego roku miało
Nowy Rok to świetna okazja na postanowienia trzymam kciuki

Basen przełożony na jutro czyli już nie mam żadnej wymówki i idę do książek
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-28, 14:59   #2582
Spaza
Zakorzenienie
 
Avatar Spaza
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 752
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Nowy Rok to świetna okazja na postanowienia trzymam kciuki

Basen przełożony na jutro czyli już nie mam żadnej wymówki i idę do książek
dziękuję
ja też muszę iść do książek i spędzić tam najbliższy tydzień tak to jest jak ktoś się obija non stop zamiast sensownie rozłożyć sobie to na dłuższy czas to też właśnie muszę zmienić...
Spaza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-28, 15:14   #2583
tamonita
Zakorzenienie
 
Avatar tamonita
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poza granicami naszego pięknego kraju
Wiadomości: 5 977
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Dzien dobry
jestem, jestem..


Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Wczorajszy wypad nawet udany, na szczęście nie wypiłam za dużo i dziś czuję się dobrze mam w planach basen z TŻ0em dziś, trza sie poruszać po Światach trochę a później postaram się uszyć w koncu stórj na Sylwestra no i moze coś poczytac do magistarki... (oby mi wystarczyło silnej woli )
Baw się tam dobrze i grzecznie na tym basenie Kochana i życze duuużo silnej woli w uczeniu sięęęę

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
edit: Tamuś, miłego wieczorku w takim razie i bardzo masz dobrą tendencje z tym pisaniem, oby Ci tak zostało
Myślę, że zostanie

Cytat:
Napisane przez madame_apple Pokaż wiadomość
gratuluje udanego wieczorku i oby dzisiejszy byl rownie cudny
tego sie trzymaj, brakowalo Cie tu bardzo
Oj mi też Was brakowało dlatego come back zrobiłam, ale jest to jeden z nielicznych wątków na dietetyce na który wróciłam

Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość
właśnie widziałam, że wyslalas mi pw o 5,10 i od razu pomyslalam - ojjj Tama pewnie z jakiejs imprezy wrocilasuuuuper masz żywot teraz (:

No szczerze mówiąc nie narzekam na moj zywot
Niedawno miałam w swoim życiu okres, ze wstawałam o 4, a teraz się klade o tej porze.. pokręcona jestem


Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość
macie jakies plany sylwestrowe?
No ogólnie nie miałam.. a teraz już mam Robimy kameralną domówkę z TŻetem Mam nadzieję, że będzie miłoooo

Cytat:
Napisane przez madame_apple Pokaż wiadomość
...tesknota, jakby nie bylo, wzmacnia uczucie (znow szukam pozytywnych stron)
Oj chciałabym aby tak bylo.. Bo mi serio brakuje mojego TŻta.. ale jak narazie nie daże go miłością.. to chyba byłoby za szybko, ale chciałabym, go nią dażyć...

Cytat:
Napisane przez orzeszek01 Pokaż wiadomość
Szkola teatralna Z tym ze tam jest mnostwo egzaminow,test sprawnosciowy(m.in szpagat),tance,spiewy cudoa boskie wianki jednym slowem
Musi Ci się udać !!!

Cytat:
Napisane przez orzeszek01 Pokaż wiadomość
ja niedawno wstalam,snily mi sie jakies glupty ktorych nie pamietam,tylko kojarze jak sie o 4nad ranem obudzilam i zaczelam sie smiac sama do siebie i balam sie isc wysikac
Chyba sobie napytalam duzo wrogow na roku,bo im napisalam co mysle o zainstanialej sytacji i mi napisali ze "nienawidza takich najlpilniejszych studentek co to o wszytsko sie pytaja"ia
Dzis orzeszek bierze sie za nauke,musi ale tak tak,zebym jak przyjade miala chociaz te dwa dni dla TZ.
Dzis ladniejsza pogoda niz wczoraj wiec super,odrazu humor lepszy.
Milego Dnia Kochane
Szczerość ponad wszystko !
Ciesze się, że humor się poprawił

Cytat:
Napisane przez schism_ Pokaż wiadomość
Ho,ho ale tu był niesamowity ruch przez te kilka dni.
I Tamo , Mercy się wreszcieeee zjawiły ;D


No widzisz jak ta magia Świąt działa aż ja wrócilam, a myslałam, ze mi się nie uda

Cytat:
Napisane przez schism_ Pokaż wiadomość
Jak widać już wróciłam
Cytat:
Napisane przez schism_ Pokaż wiadomość
Święta minęły pod znakiem przesytu lenistwa. Ot 12 godzin snu (nadrabialam zaległości ) tv, pogawędki z rodziną i krótkie spacery 'bo zimno' i jedzenie. W wigilie dopadł mnie pms i w boleściach skonsumowałam trochę kompotu z suszu ryby,sałatki i grzybowej z kołdunami ;P
W prezencie otrzymałam od cioci niewielką sumę pieniędzy,acz zawsze się je na coś wyda (wszak rozpoczął się sezon wyprzedaży ;] )
Co do łakoci to apetyt mi zbytnio nie dopisał ,jedyne co to pozwoliłam se na duże (no nie aż tak ;>)ilości słodyczy , co jak co ale ten nałóg nigdy mnie nie opuści ,a wsie diety czas rzucić w niepamięć. Może i mam za dużo tu i ówdzie w porównaniu do niskiej wagi,ale skoro zdrowiej wyglądam i tak owoż się fizycznie bynajmniej czuje więc,
lał na to pies _^_
Po powrocie jak na 'sumienną' studentkę przystało ,pierwsze co zrobiłam to komputer 'on i odpaliłam wydziałowe forum. Nie na marne,bo ktoś dostał iluminacji i przekazał info,że w pracy zaliczeniowej z analizy i interpretacji tekstu mamy odnieść się do jednego z omawianych stylów ww na zajęciach i książek o nich (hermeneutka/formalizm/psychoanaliza =='),więc Ja jako,że byłam rzadkim gościem nań będę musiała ciut pokombinować.
Przynajmniej jak się nie spięłam to spłodziłam 2 z 4 wymaganych stron tekstu.
Teraz trochę powizażuję i czas najwyższy zregenerować się w tzw. objęciach Morfeusza.

Dobrej Nocy ;*
Aaaahhhhh jak ja uwielbiam Twój sposob pisania Normalnie bralkowało mi go
Widzę, że z Ciebie taka pilna studentka jak ze mnie uczennica

Cytat:
Napisane przez madame_apple Pokaż wiadomość
hello
dzisiejszy dzien niestety nie nalezal do udanych. Zaspalam, nie zdazylam zjesc w domu sniadania nawet tylko szybkie mycie ubieranie i hops do pracy. Brzuch mnie bolal i glowa caly dzien, czulam sie zle fizycznie, taka rozbita jakas. A tu jak na zlosc ruch potworny tak ze ani chwili odpoczynku... Gdyby nie wieczorna emisja mojego ukochanego "masz wiadomosc" to pewnie bym wybuchla. Na szczescie film mnie jakos ukoil, troszke zregenerowalam sily. I tak juz zaraz mykam do lozeczka bo jutro znow pobudka o 7 i do pracy, a ruch bedzie pewnie niemniejszy wiec juz sie ciesze... no,ale trudno jeszcze tylko jutro, a pozniej 2dni wolnego na regeneracje, bede musiala je maksymalnie wykorzystac
Mam nadzieję, że dziś będzie Ci juz lepiej.. Oby

Cytat:
Napisane przez malinka_86 Pokaż wiadomość
jabłuszko - "palant" się nie odzywał 9 miesięcy przypadkiem do niego zadzwoniłam chciałam zadzwonić do przyjaciółki i znowu zaczęliśmy się widywać tak jak wcześniej na kawkę herbatkę itp. myślałam, że mi przeszedł... jednak nie... // poza tym mojego zdrowia chyba nic nie poprawi
Ehhh skąd ja to znam

Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
podczytalam was chwilke bo nie mam teraz czasu za bardzo. Jade zaraz wszystkich odwiezc na lotnisko i TZ z nimi leci do Pl a ja sama 4 dni.. dpbrze,ze w srode wraca to na sylwka sama nie bede przynajniej..
Jaka sama ? Toż z nami jesteś !!

Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
Swieta minely bardzo fajnie, bylismy n awycieczkach 2 po Szkocji, rodzinka zachwycona,nawet spotkalismy dzikiego jelenia w gorach i nakarmilismy go sernikiem!
Ojej, chętnie zamianiłabym się z tym jeleniem bo w tym roku sernika nie jadłam Mogłabyś nakarmić i mnie ?


Ahoj Załogo !
Melduję się, że żyje, nadal czytam i staram się pisać, choć wczoraj nie miałam czasu.. Cały wieczór spędziłam z TŻetem, więc same rozumiecie Dzisiaj zresztą będzie podobnie niedługo jedziemy do znajomych, a potem do clubu jakiegoś potańczyć...
A jak wam mija niedziela ? w ogóle coś mały ruch tu... Hop, hop Dzieeewczynki


Miłego wieczoru
__________________
Jesteśmy razem od: 21.12.2008 r. http://www.suwaczek.pl/cache/f9e7365b00.png
Zaręczeni od: 09.07.2011 r.
http://www.suwaczek.pl/cache/008a20f1c3.png
Nasz Dzień: 04.08.2012 r. http://www.suwaczek.pl/cache/d5ce1e934e.png

Niech się stanie... !
KCP

tamonita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-28, 16:04   #2584
schism_
Zadomowienie
 
Avatar schism_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 604
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Halou ;D

Iza- Sylwestrowy plan to jego brak Acz kusi mnie,aby wybrać się na imprezę plenerową koło bulwaru nadmorskiego. Głównie z powodu koncertu Golden Life (wiadomo październikowe wspomnienia i ten gitarzysta *____* )

Tamo-Widzę,że szalejesz na maksa ^^ I tak trzymaj.
I fajnie z chłopakiem masz , (nie żebym zazdrościła ,na chwilę obecną trwam błogo w samotności, doszedłszy uprzednio do wniosku,że cóż mimo skłonności do zauroczeń [w mijającym roku tych poważniejszych było'tylko i aż' 11..) nie potrafiłabym się w cokolwiek zaangażować, no chyba,że flirt i upatrywanie zwierzyny łownej ;>

Niedziela klasycznie upłynęła w spokojnym,apatycznym tonie. Udałam sie z matką na drobne spożywcze (i nie tylko )zakupy,
korzystając z okazji nabyłam w Cubusie kolorowy zwiewny szalik ,bransoletkę i rurki w oczoje...bnym odcieniu błękitu. Te ostatnie w rozmiarze 38 ( )jak zwykle ciasne w tyłku gdzie indziej odstają więc trza będzie drugie pięć dych wydać u krawcowej na zwężanie =='
BTW. Tym firmom odzieżowym zdeka odwaliło. Ledwie co przyszła zima już wystawiają wiosenne kolekcje oO '
(Rozdają wszystko za w czasu w obawie przed kryzysem czy jak )
Zbliżając się do wyjścia z centrum przed oczyma mignęła mi postać niejakiej Joasi Senyszyn, coś ostatnio srodze odchudzonej , sunęła u boku młodej blond dziewoi w kierunku Sephory.

Najedzona Mac Donalds'owym fast foodem w postaci ciastka i kurczakoburgera zlądowałam w domu i przymierzam się do dalszej pracy nad tworem zaliczeniowym...

Miłego wieczora
schism_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-28, 16:16   #2585
orzeszek01
Zakorzenienie
 
Avatar orzeszek01
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 753
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

dajcie mi kopa w tylek i to solidnego bo nie moge sie zebrac do tej durnej nauki
__________________
Yesterday I was sad
Today I am happy
Yesterday I had a problem
Today I still have a problem
But today I changed the way I look at it

orzeszek01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-28, 16:22   #2586
Spaza
Zakorzenienie
 
Avatar Spaza
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 752
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez orzeszek01 Pokaż wiadomość
dajcie mi kopa w tylek i to solidnego bo nie moge sie zebrac do tej durnej nauki
ja też poproszę
Spaza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-28, 17:04   #2587
yerba
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 351
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Witajcie Dziewoje poświatecznie Wrocilam dzisiaj. Swięta uplynely milo na leniuchowaniu, ale az mam dosc tego nic-nie-robienia Teraz zastanawiam sie, co poczac ze soba na sylwestra. Mam dwie mile opcje w gorach, ale nie wiem czy chce mi sie jechac no wiem wiem, jak nie ja.. zwkle nie trzeba mnie namawiac na jakiekolwiek wypady, ale jakos zle sie czuje fizycznie i psychicznie i nie wiem czy sie wybiore... CHyba mam nastroj na jakas spokojniejsza impreze i na miejscu(niebywale..)
yerba jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-28, 18:16   #2588
madame_apple
Zadomowienie
 
Avatar madame_apple
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 522
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

hej ho
Cytat:
Napisane przez Spaza Pokaż wiadomość
właśnie taki mam zamiar tylko ciekawe co z tego wyniknie...
wyniknie to czego bedziesz chciala
Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
podczytalam was chwilke bo nie mam teraz czasu za bardzo. Jade zaraz wszystkich odwiezc na lotnisko i TZ z nimi leci do Pl a ja sama 4 dni.. dpbrze,ze w srode wraca to na sylwka sama nie bede przynajniej..
ojjj, ale troche wolnego, czasu tak tylko dla siebie dobrze Ci zrobi
Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
Swieta minely bardzo fajnie, bylismy n awycieczkach 2 po Szkocji, rodzinka zachwycona,nawet spotkalismy dzikiego jelenia w gorach i nakarmilismy go sernikiem!
hahah jaki czad
Bardzo sie ciesze, ze mialas udane swieta Moje tez takie byly tylko za krotkie, nie zdazylam sie zrelaksowac...no,ale jak tu sie relaksowac jak trzeba do pracy mykac...
Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
mam nadzieje,ze Wasze swieta spokojnie minely i ze teraz nie mozecie sie ruszac i dopiac w spodniach jak ja ale mila jestem..
hahah no bardzo mila Ja sie z Toba solidaryzuje kochana, nie tylko w tych udanych swietach, ale i w ciasniejszych spodniach;P
Cytat:
Napisane przez anniaa Pokaż wiadomość
nie jestes sama , rowniez obiawiam sie sylwestra ze wzgledu ze goraczka jeszcze sie utrzymuje , gardło boli ... mam nadzieje ze do sylwestra wyzdrowieje .

edit : jest co raz gorzej, temperatura rosnie , nie umiem nic jesc bo odrazu mi nie dobrze.
kuruj sie kochana, do sylwka jeszcze 3dni, moze zdazysz wydobrzec
Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Basen przełożony na jutro czyli już nie mam żadnej wymówki i idę do książek
pracowita jestes mimo wszystko, ja sie nie moge zmobilizowac...hm,ale w sumie nie wiem tez zbytnio za co mialabym sie wziac... licencjat? jutro w ramach edukacji wybiore sie do biblio i poszukam co tam maja dobrego dla mnie
Cytat:
Napisane przez Spaza Pokaż wiadomość
ja też muszę iść do książek i spędzić tam najbliższy tydzień tak to jest jak ktoś się obija non stop zamiast sensownie rozłożyć sobie to na dłuższy czas to też właśnie muszę zmienić...
ja tez planuje to zmienic.
systematycznosc, systematycznosc i jeszcze raz systematycznosc... z tym ze nie wiem na ile mi sie uda, pewnych cech charakteru juz zmienic sie nie da...
Cytat:
Napisane przez tamonita Pokaż wiadomość
Niedawno miałam w swoim życiu okres, ze wstawałam o 4, a teraz się klade o tej porze.. pokręcona jestem
hii, ja mam odwrotnie, w wakacje kladlam sie zwykle ok.5-6, ba - o tych porach dopiero do domu wracalam, a teraz tak wstawac musze...
Cytat:
Napisane przez tamonita Pokaż wiadomość
No ogólnie nie miałam.. a teraz już mam Robimy kameralną domówkę z TŻetem Mam nadzieję, że będzie miłoooo
mmmmm na pewno bedzie milo
Cytat:
Napisane przez tamonita Pokaż wiadomość
Oj chciałabym aby tak bylo.. Bo mi serio brakuje mojego TŻta.. ale jak narazie nie daże go miłością.. to chyba byłoby za szybko, ale chciałabym, go nią dażyć...
na wszystko przyjdzie czas...
Cytat:
Napisane przez tamonita Pokaż wiadomość
Ahoj Załogo !
Melduję się, że żyje, nadal czytam i staram się pisać, choć wczoraj nie miałam czasu.. Cały wieczór spędziłam z TŻetem, więc same rozumiecie Dzisiaj zresztą będzie podobnie niedługo jedziemy do znajomych, a potem do clubu jakiegoś potańczyć...
ulalala, krotki zwiazek,ale intensywny poki co, tak trzymac
Cytat:
Napisane przez schism_ Pokaż wiadomość

Niedziela klasycznie upłynęła w spokojnym,apatycznym tonie. Udałam sie z matką na drobne spożywcze (i nie tylko )zakupy,
korzystając z okazji nabyłam w Cubusie kolorowy zwiewny szalik ,bransoletkę i rurki w oczoje...bnym odcieniu błękitu. Te ostatnie w rozmiarze 38 ( )jak zwykle ciasne w tyłku gdzie indziej odstają więc trza będzie drugie pięć dych wydać u krawcowej na zwężanie =='
BTW. Tym firmom odzieżowym zdeka odwaliło. Ledwie co przyszła zima już wystawiają wiosenne kolekcje oO '
(Rozdają wszystko za w czasu w obawie przed kryzysem czy jak )
Nie odwalilo tylko chca przypodobac sie takim zakupoholikom jak Ty
Cytat:
Napisane przez orzeszek01 Pokaż wiadomość
dajcie mi kopa w tylek i to solidnego bo nie moge sie zebrac do tej durnej nauki
Cytat:
Napisane przez Spaza Pokaż wiadomość
ja też poproszę

Cytat:
Napisane przez yerba Pokaż wiadomość
Witajcie Dziewoje poświatecznie Wrocilam dzisiaj. Swięta uplynely milo na leniuchowaniu, ale az mam dosc tego nic-nie-robienia Teraz zastanawiam sie, co poczac ze soba na sylwestra. Mam dwie mile opcje w gorach, ale nie wiem czy chce mi sie jechac no wiem wiem, jak nie ja.. zwkle nie trzeba mnie namawiac na jakiekolwiek wypady, ale jakos zle sie czuje fizycznie i psychicznie i nie wiem czy sie wybiore... CHyba mam nastroj na jakas spokojniejsza impreze i na miejscu(niebywale..)
gorami bym chyba nigdy nie pogardzila,tak je kocham,ale jednoczesnie rozumiem potrzebe spokoju, sama bardzo tego potzebuje... Na pewno podejmiesz sluszna decyzje tak zeby Tobie bylo dobrze, nic na sile...

Ja wrocilam niedawno z pracy, zmeczona jak zwykle Pozny obiados wszamany, a teraz chyba relaks...
Jutro planuje ruszyc cos naukowego,ale jeszcze nie wiem co, rozejrze sie dzis co najpilniejsze i przystapie do dzialania
wy tu sie wszytskie tak wciaz uczycie, ze az sie poczulam jak głąb :P

Bede sie pewnie jeszcze odzywac, trzymajcie sie dzielnie
__________________
Rivers know this: there is no hurry
We shall get there some day...



madame_apple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-28, 19:21   #2589
agolek
Wtajemniczenie
 
Avatar agolek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 373
GG do agolek
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez madame_apple Pokaż wiadomość
hahah no bardzo mila Ja sie z Toba solidaryzuje kochana, nie tylko w tych udanych swietach, ale i w ciasniejszych spodniach;P
ja sie od dzis zabralam za siebie, dietetycznie i sporo ruchu. Zreszta po tych Swietach nie ma takiego jedzenia na ktore mialabym ochote..

Ja wrocilam niedawno z pracy, zmeczona jak zwykle Pozny obiados wszamany, a teraz chyba relaks... milego relaksowania, ja wlasnie to robie

wy tu sie wszytskie tak wciaz uczycie, ze az sie poczulam jak głąb :P
Hola,hola! jakie WY, jakie WSZYSTKIe? ja na przyklad sie nie uczei powiem wiecej, popijam pyszny sok zurawinowy (bez cukru bo dieta) zmiksowany z pomaranczowym i odrobina wodki (nie sama dieta czlowiek zyje)

hej laleczki,

siedze sobie na sofce pod kocykiem,ogladam CSI i popijam jwNiedawno pocwiczylam troche,wykapalam sie i wysmarowalam dzis kupionym nabytkiem na cellulit firmy NUXE. czy ktoras z was stosowala moze?jakies opinie?
ja mam krem tej firmy do cery po 25 roku zycia taki na pierwsze zmarszczki mimiczne itp i powiem wam,ze najlepszy kosmatyk jaki mialam do tej pory a wyprobowalam sporo.no zobacze jak bedzie ten cellulit

szkoda, ze te swieta tak szybko minely i znowu do pracy jutro..Na szcezscie na 3 dni tylko i potem czwartek off i w piatek znowu..ale potem juz weekend wiec jakos dam rade

milego wieczorka wam zycze
__________________
Akcja Odchudzanie !!!2kg do zgubienia....
agolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 00:53   #2590
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez Spaza Pokaż wiadomość
ja też muszę iść do książek i spędzić tam najbliższy tydzień tak to jest jak ktoś się obija non stop zamiast sensownie rozłożyć sobie to na dłuższy czas to też właśnie muszę zmienić...
ja też zawsze na ostatnią chwile i chyba już tego nie zmienię

Cytat:
Napisane przez tamonita Pokaż wiadomość



Baw się tam dobrze i grzecznie na tym basenie Kochana i życze duuużo silnej woli w uczeniu sięęęę
hehe, dziękuję

Cytat:
Napisane przez tamonita Pokaż wiadomość

Oj mi też Was brakowało dlatego come back zrobiłam, ale jest to jeden z nielicznych wątków na dietetyce na który wróciłam

no i bardzo słusznie


Cytat:
Napisane przez tamonita Pokaż wiadomość

No ogólnie nie miałam.. a teraz już mam Robimy kameralną domówkę z TŻetem Mam nadzieję, że będzie miłoooo
jak bardzo kameralną?


Cytat:
Napisane przez tamonita Pokaż wiadomość
Melduję się, że żyje, nadal czytam i staram się pisać, choć wczoraj nie miałam czasu.. Cały wieczór spędziłam z TŻetem, więc same rozumiecie Dzisiaj zresztą będzie podobnie niedługo jedziemy do znajomych, a potem do clubu jakiegoś potańczyć...
w niedzielę? szalejesz

Cytat:
Napisane przez schism_ Pokaż wiadomość


Niedziela klasycznie upłynęła w spokojnym,apatycznym tonie. Udałam sie z matką na drobne spożywcze (i nie tylko )zakupy,
korzystając z okazji nabyłam w Cubusie kolorowy zwiewny szalik ,bransoletkę i rurki w oczoje...bnym odcieniu błękitu. Te ostatnie w rozmiarze 38 ( )jak zwykle ciasne w tyłku gdzie indziej odstają więc trza będzie drugie pięć dych wydać u krawcowej na zwężanie =='
BTW. Tym firmom odzieżowym zdeka odwaliło. Ledwie co przyszła zima już wystawiają wiosenne kolekcje oO '
(Rozdają wszystko za w czasu w obawie przed kryzysem czy jak )
zakupoholiczka

Cytat:
Napisane przez orzeszek01 Pokaż wiadomość
dajcie mi kopa w tylek i to solidnego bo nie moge sie zebrac do tej durnej nauki
<kopie w tyłek>

Cytat:
Napisane przez Spaza Pokaż wiadomość
ja też poproszę
<kopie w tyłek>

Cytat:
Napisane przez yerba Pokaż wiadomość
Witajcie Dziewoje poświatecznie Wrocilam dzisiaj. Swięta uplynely milo na leniuchowaniu, ale az mam dosc tego nic-nie-robienia Teraz zastanawiam sie, co poczac ze soba na sylwestra. Mam dwie mile opcje w gorach, ale nie wiem czy chce mi sie jechac no wiem wiem, jak nie ja.. zwkle nie trzeba mnie namawiac na jakiekolwiek wypady, ale jakos zle sie czuje fizycznie i psychicznie i nie wiem czy sie wybiore... CHyba mam nastroj na jakas spokojniejsza impreze i na miejscu(niebywale..)
Jak miło ze już jesteś a co do Sylwka to jak nie masz ochoty to się nie zapuszczaj nie wiadomo gdzie, na miejscu tez może być fajnie

Cytat:
Napisane przez madame_apple Pokaż wiadomość



pracowita jestes mimo wszystko, ja sie nie moge zmobilizowac...hm,ale w sumie nie wiem tez zbytnio za co mialabym sie wziac... licencjat? jutro w ramach edukacji wybiore sie do biblio i poszukam co tam maja dobrego dla mnie
wypd do biblio to już zawsze coś

Cytat:
Napisane przez madame_apple Pokaż wiadomość

wy tu sie wszytskie tak wciaz uczycie, ze az sie poczulam jak głąb :P
jasssne, my tylko tak udajemy

Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość

szkoda, ze te swieta tak szybko minely i znowu do pracy jutro..Na szcezscie na 3 dni tylko i potem czwartek off i w piatek znowu..ale potem juz weekend wiec jakos dam rade
jakoś przetrwasz ten tydzień w pracy jakoś czas może szybciej zleci

U mnie całkiem pracowity dzień, bo zrobiłam strój na Sylwka a nawet pouczyłam się oraz obejrzałam Mamma Mia z rodzinką fajne nawet
już późno strasznie a jutro wcześnie wstaję bo śmigam na zakupy a później mam korki

tak wiec dobranoc
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 07:52   #2591
nefre
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 250
GG do nefre
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

ja tylko przelotem kochane

Dzien dobry i miłego dnia
__________________

życiowy parkiet bywa śliski
nefre jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-29, 08:55   #2592
agolek
Wtajemniczenie
 
Avatar agolek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 373
GG do agolek
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
U mnie całkiem pracowity dzień, bo zrobiłam strój na Sylwka a nawet pouczyłam się
jakies foteczki dla szanownych kolezanek?

oraz obejrzałam Mamma Mia z rodzinką fajne nawet ja bylam w kinie i bylam zachwycona filmem,muzyka i atmosfera jaka byla. Ludzie tanczyli pod scena,smaili sie,plakali,spiewali. Niesamowite to bylo.
już późno strasznie a jutro wcześnie wstaję bo śmigam na zakupy a później mam korki
no ja tez wczesnie wstalam dzis. Smiem twierdzic,ze pare godzin za wczesnie..

Siedze w pracy teraz i ledwo patrze na oczy tak mi sie spac chce.. Pol nocy nie moglam zasnac a jak juz sie udalo to mi kumpel przed 1 odpisal na smsa i sie obudzilam i mysle''Matko,to juz 7??! nie ma szans zebym wstala teraz'' ... Nie szcsecie byla 1... Pewnei dlatego,ze TZta nie ma tak sie meczylam...

milego dnia aniolki, nei wierze ze juz po Swietach...
__________________
Akcja Odchudzanie !!!2kg do zgubienia....
agolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 09:08   #2593
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

witam . u mnie juz odrobine lepiej
Cytat:
Napisane przez madame_apple Pokaż wiadomość
kuruj sie kochana, do sylwka jeszcze 3dni, moze zdazysz wydobrzec

Ja wrocilam niedawno z pracy, zmeczona jak zwykle Pozny obiados wszamany, a teraz chyba relaks...
Jutro planuje ruszyc cos naukowego,ale jeszcze nie wiem co, rozejrze sie dzis co najpilniejsze i przystapie do dzialania
wy tu sie wszytskie tak wciaz uczycie, ze az sie poczulam jak głąb :P

Bede sie pewnie jeszcze odzywac, trzymajcie sie dzielnie
Juz mi troche lepiej ale znowu katar doszedł.
heh to ja tez bede głąb bo do ksiązek zajrze dopiero w szkole - pierwszy raz nam nic nie zadali albo ja o czyms nie wiem
Cytat:
Napisane przez Spaza Pokaż wiadomość
ja też poproszę
Cytat:
Napisane przez orzeszek01 Pokaż wiadomość
dajcie mi kopa w tylek i to solidnego bo nie moge sie zebrac do tej durnej nauki
i jak tam Wam poszła wczorajsza nauka ?
Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
U mnie całkiem pracowity dzień, bo zrobiłam strój na Sylwka a nawet pouczyłam się oraz obejrzałam Mamma Mia z rodzinką fajne nawet
już późno strasznie a jutro wcześnie wstaję bo śmigam na zakupy a później mam korki
pochwalisz sie strojem ?
Cytat:
Napisane przez nefre Pokaż wiadomość
ja tylko przelotem kochane

Dzien dobry i miłego dnia
Dzien dobry
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 15:24   #2594
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez nefre Pokaż wiadomość
ja tylko przelotem kochane
i jak tam po powrocie nad morze?
Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
ja bylam w kinie i bylam zachwycona filmem,muzyka i atmosfera jaka byla. Ludzie tanczyli pod scena,smaili sie,plakali,spiewali. Niesamowite to bylo.

w kinie to musiało super wyglądać, nie to co na dvd
Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
Siedze w pracy teraz i ledwo patrze na oczy tak mi sie spac chce.. Pol nocy nie moglam zasnac a jak juz sie udalo to mi kumpel przed 1 odpisal na smsa i sie obudzilam i mysle''Matko,to juz 7??! nie ma szans zebym wstala teraz'' ... Nie szcsecie byla 1... Pewnei dlatego,ze TZta nie ma tak sie meczylam...

.
współczuję taka samej w domu spać

Cytat:
Napisane przez anniaa Pokaż wiadomość
witam . u mnie juz odrobine lepiej
oby już niedługo było całkiem dobrze

Cytat:
Napisane przez anniaa Pokaż wiadomość

pochwalisz sie strojem ?
wrzucę fotki Dziewczynki ale po Sylwestrze, bo teraz nie mam czym za bardzo zrobić, a komórką to kijowe wyjdą

właśnie poszła uczennica, 3 godziny aż siedziała rano zakupy, kupiłam karabin pasujący do stroju ^^ zaraz idę na ten zaległy basen a później do TŻ-a

miłego popołudnia i wieczorku
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 16:48   #2595
malinka_86
Zakorzenienie
 
Avatar malinka_86
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 646
GG do malinka_86
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Ewuś - gorzej jak nie nóż i nie widelec a łyżka wiem, że muszę ale mnie denerwuje już ono po prostu ha wolę puzzle a co do cycników wkońcu coś co leży jak należy
tamuś - jednak faceci to pacany prawda? jeśli o tym pisałaś
__________________
Plus Size-owy wątek gadulcowy

Dziś wygram wszystko albo nic. Ostatnią szansę dał mi los -
Metro "Chcę być kopciuszkiem"
malinka_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 17:17   #2596
madame_apple
Zadomowienie
 
Avatar madame_apple
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 522
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

hej dziewuszki
Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
siedze sobie na sofce pod kocykiem,ogladam CSI i popijam jwNiedawno pocwiczylam troche,wykapalam sie i wysmarowalam dzis kupionym nabytkiem na cellulit firmy NUXE. czy ktoras z was stosowala moze?jakies opinie?
ja mam krem tej firmy do cery po 25 roku zycia taki na pierwsze zmarszczki mimiczne itp i powiem wam,ze najlepszy kosmatyk jaki mialam do tej pory a wyprobowalam sporo.no zobacze jak bedzie ten cellulit
i jak ten nowy nabytek? Ja na cellulit stosowalam rozne specyfiki, wprawdzie mega cellulitu nie mam,ale chce stosowac tak profilaktycznie nawet na ten niewielkiNo i poki co najbardziej zadowolona bylam z Eveline: a zime rozgrzewajacy, a na lato ten chlodzacy sa dla mnie chyba najepsze
Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
szkoda, ze te swieta tak szybko minely i znowu do pracy jutro..Na szcezscie na 3 dni tylko i potem czwartek off i w piatek znowu..ale potem juz weekend wiec jakos dam rade
dasz rade, do wekendu juz z gorki)
Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
ja też zawsze na ostatnią chwile i chyba już tego nie zmienię
hihi to tak jak ja
Cytat:
Napisane przez nefre Pokaż wiadomość
ja tylko przelotem kochane

Dzien dobry i miłego dnia
milego
Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
Siedze w pracy teraz i ledwo patrze na oczy tak mi sie spac chce.. Pol nocy nie moglam zasnac a jak juz sie udalo to mi kumpel przed 1 odpisal na smsa i sie obudzilam i mysle''Matko,to juz 7??! nie ma szans zebym wstala teraz'' ... Nie szcsecie byla 1... Pewnei dlatego,ze TZta nie ma tak sie meczylam...
biedulka... jeszcze tylko 2dni i tezecik b edzie z Toba...
Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
milego dnia aniolki, nei wierze ze juz po Swietach...
ja tez nie moge w to uwierzyc...jeszcze tydzien temu bylo tak bardzo PRZED switami, jeszcze nie mialam nic przygotowane ani kupionych prezentow, a teaz juz po wszystkm...za szybko czas leci, nie zdazylam sie nacieszyc...
Cytat:
Napisane przez anniaa Pokaż wiadomość
Juz mi troche lepiej ale znowu katar doszedł.
heh to ja tez bede głąb bo do ksiązek zajrze dopiero w szkole - pierwszy raz nam nic nie zadali albo ja o czyms nie wiem
hah co 2 głąby to nie 1
Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
właśnie poszła uczennica, 3 godziny aż siedziała
ales ją wymaglowała :P
Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
rano zakupy, kupiłam karabin pasujący do stroju ^^ zaraz idę na ten zaległy basen a później do TŻ-a
milego basenowania-tezetowania kochana;*

Chora jestem moze nie jest to nic strasznego,ale obudzilam sie z bolem gardla,katarzysko doszlo, a teraz mnie jeszcze trzesie do tego...:/ grrrr, zaraz lykne Fervex chyba... oby pomogl
Dzis dzien srenio aktywny,rano pojechalam do pracy bo musialam porobic troche przygotowan do Sylwestra, pozniej poszlam z kolezankami na kawuche do Coffee Heaven (mmmmm), pozniej jeszcze pojechalam na male zakupy (krem, 2koszulki, i czarna koszulosukienka z mysla o pracowniczym sylwku;P)
wieczorem mialam isc ze znajomymi na piwko, ale zwazywszy na moj stan raczej sobie odpuszcze i powyleguje sie w lozeczku, nie moge sobie pozwolic na dluzsze chorowanie
siedze na necie i ogladam naklejki tudziez skiny na laptopoy, fajna sprawa, zastanawiam sie czy sobie nie zamowic, takie sliczne niektore

Buziole, bede sie odzywac jeszce i Wy tez piszcie
__________________
Rivers know this: there is no hurry
We shall get there some day...



madame_apple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 18:19   #2597
schism_
Zadomowienie
 
Avatar schism_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 604
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Kszy-Kszy ^^

Jabłuszko-Zdrowiej i to szybko
A jakaż to strona ze skinami ? Na razie notebooka brak ,acz jka to mówią przezorny zawsze ubezpieczony..
Ewusia-Karabin powiadasz
Propos korków to gratuluję cierpliwości, wszak 3 godziny to nie tak 'mało' (zwłaszcza na naukę) ;P

Tydzień zaczął się z niespodzianką Skoro świt (a raczej południe ,cóż jak człek śpi do 12 to się pory zmieniają)d
dzwoni pani sekretarka z wieścią,że jutro o 11 mam stawić się w Vavie' u zębologa .Toteż punkt 3:30 pobudka ,a raczej jej brak Wybędę z znerwicowaną w trakcie antybiotykoterapi rodzicielką ,wysłuchawszy się jej lamentów, choć lepsze to niż podróż z despotycznym ojcem i jego wyzwiskami.
Żeby zagłuszyć wyrzuty sumienia i kac moralny, wzięłam się za pracę zaliczeniową od nowa.. Tym razem porządnie w duchu psychoanalizy wzięłam na warsztat teksty wybornych polskich artystów ( ) CKOD,Acid Drinkers, Sweet Noise i Comy. Teraz tylko przepiszę 'na czysto' do kompa,skoryguję,sporządzę bibliografię i gotowe. Mam nadzieję
Póki co ogarnę trochę i spróbuję chociaż na chwilę się zdrzemnąć. Wiadomo zapas sił zawsze się przyda _^_

Na razie ;]

schism_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 20:57   #2598
agolek
Wtajemniczenie
 
Avatar agolek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 373
GG do agolek
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez madame_apple Pokaż wiadomość
i jak ten nowy nabytek?
w sumie po 2 stosowaniach roznicy nie ma zabojczej ale super sie wchlania i skora taka napieta i miekka

Ja na cellulit stosowalam rozne specyfiki, wprawdzie mega cellulitu nie mam,ale chce stosowac tak profilaktycznie nawet na ten niewielkiNo i poki co najbardziej zadowolona bylam z Eveline: a zime rozgrzewajacy, a na lato ten chlodzacy sa dla mnie chyba najepsze

ja tez lubie Eveline i mnostwo ich zuzylam i chcialam jakiejs odmiany teraz. Ale ja tylko ten chlodzacy lubie b daje efekty a po rozgrzewajacym nie widzialam..
Chora jestem moze nie jest to nic strasznego,ale obudzilam sie z bolem gardla,katarzysko doszlo, a teraz mnie jeszcze trzesie do tego...:/ grrrr, zaraz lykne Fervex chyba... oby pomogl
a Ty wiesz,ze mnie dzis tez cos bierze?

Dzis dzien srenio aktywny,rano pojechalam do pracy bo musialam porobic troche przygotowan do Sylwestra, pozniej poszlam z kolezankami na kawuche do Coffee Heaven (mmmmm), pozniej jeszcze pojechalam na male zakupy (krem, 2koszulki, i czarna koszulosukienka z mysla o pracowniczym sylwku;P)
wieczorem mialam isc ze znajomymi na piwko, ale zwazywszy na moj stan raczej sobie odpuszcze i powyleguje sie w lozeczku, nie moge sobie pozwolic na dluzsze chorowanie

no to widze,ze mii choroby dzien uplynal w miare sympatycznie
siedze na necie i ogladam naklejki tudziez skiny na laptopoy, fajna sprawa,
a na jakiej stronie jesli mozna?

Cytat:
Napisane przez schism_ Pokaż wiadomość
Tydzień zaczął się z niespodzianką Skoro świt (a raczej południe ,cóż jak człek śpi do 12 to się pory zmieniają)d
dzwoni pani sekretarka z wieścią,że jutro o 11 mam stawić się w Vavie' u zębologa .Toteż punkt 3:30 pobudka ,a raczej jej brak ojejejejej wspolczuje ci kochana...o 3.30.. koszmar no....
Póki co ogarnę trochę i spróbuję chociaż na chwilę się zdrzemnąć. Wiadomo zapas sił zawsze się przyda _^_
trzymam kciuki zeby jednak nie bylo tak zle...

hej laleczki,

ode mnie wlasnie goscie wyszli, milutko bylo,dostalam fajny kalendarz na nast rok z Prosiaczkiemuwielbi am Prosiaczka dzien jakos minal,spokojnie,bez rewelacji, oprocz tego ze mnie jakies przeziebienia lapie..

jutro kumpela z pracy ze mna wraca na chate i robimy babskiszkoda ze w srode do pracy ale mam nadzieje,ze dam rade.Na szczescie niecaly dzien wiec nie bedzie zle.

milego wieczorka wszystkim
__________________
Akcja Odchudzanie !!!2kg do zgubienia....
agolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 09:44   #2599
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez malinka_86 Pokaż wiadomość
Ewuś - gorzej jak nie nóż i nie widelec a łyżka wiem, że muszę ale mnie denerwuje już ono po prostu
no w sumie to Ci się nie dziwie że Cię denerwuje

Cytat:
Napisane przez madame_apple Pokaż wiadomość

ales ją wymaglowała :P
raczej ona mnie bo właściwie to ja dyktowałam a ona pisała sobie tłumaczenie i rozpisywała gramatykę
Cytat:
Napisane przez madame_apple Pokaż wiadomość
milego basenowania-tezetowania kochana;*

Cytat:
Napisane przez madame_apple Pokaż wiadomość
Chora jestem moze nie jest to nic strasznego,ale obudzilam sie z bolem gardla,katarzysko doszlo, a teraz mnie jeszcze trzesie do tego...:/ grrrr, zaraz lykne Fervex chyba... oby pomogl
Dzis dzien srenio aktywny,rano pojechalam do pracy bo musialam porobic troche przygotowan do Sylwestra, pozniej poszlam z kolezankami na kawuche do Coffee Heaven (mmmmm), pozniej jeszcze pojechalam na male zakupy (krem, 2koszulki, i czarna koszulosukienka z mysla o pracowniczym sylwku;P)
wieczorem mialam isc ze znajomymi na piwko, ale zwazywszy na moj stan raczej sobie odpuszcze i powyleguje sie w lozeczku, nie moge sobie pozwolic na dluzsze chorowanie
to bardzo zła pora na chorowania zdrowiej


Cytat:
Napisane przez schism_ Pokaż wiadomość


Ewusia-Karabin powiadasz

ano
Cytat:
Napisane przez schism_ Pokaż wiadomość


Propos korków to gratuluję cierpliwości, wszak 3 godziny to nie tak 'mało' (zwłaszcza na naukę) ;P

zauważyłam dziwną zależność że wraz z pojawiającymi się na horyzoncie banknotami moja cierpliwość wzrasta ^^
Cytat:
Napisane przez schism_ Pokaż wiadomość


Tydzień zaczął się z niespodzianką Skoro świt (a raczej południe ,cóż jak człek śpi do 12 to się pory zmieniają)d
dzwoni pani sekretarka z wieścią,że jutro o 11 mam stawić się w Vavie' u zębologa .Toteż punkt 3:30 pobudka ,a raczej jej brak Wybędę z znerwicowaną w trakcie antybiotykoterapi rodzicielką ,wysłuchawszy się jej lamentów, choć lepsze to niż podróż z despotycznym ojcem i jego wyzwiskami.

mam nadzieję ze u zębologa w porządeczku
Cytat:
Napisane przez schism_ Pokaż wiadomość


Żeby zagłuszyć wyrzuty sumienia i kac moralny, wzięłam się za pracę zaliczeniową od nowa.. Tym razem porządnie w duchu psychoanalizy wzięłam na warsztat teksty wybornych polskich artystów ( ) CKOD,Acid Drinkers, Sweet Noise i Comy. Teraz tylko przepiszę 'na czysto' do kompa,skoryguję,sporządzę bibliografię i gotowe. Mam nadzieję

jaka pilność

Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
ode mnie wlasnie goscie wyszli, milutko bylo,dostalam fajny kalendarz na nast rok z Prosiaczkiemuwielbi am Prosiaczka dzien jakos minal,spokojnie,bez rewelacji, oprocz tego ze mnie jakies przeziebienia lapie..
super prezent
nie daj sie przeziębieniu
Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
jutro kumpela z pracy ze mna wraca na chate i robimy babskiszkoda ze w srode do pracy ale mam nadzieje,ze dam rade.Na szczescie niecaly dzien wiec nie bedzie zle.
dasz radę w Sylwestra Ci wybaczą małego kaca


Wczoraj bardzo fajnie na basenie było, jednak lubię te sporty jeszcze kuzynkę spotkaliśmy wiec już prawie mała ekipa pływających była
a dziś wstałam nad ranem (czyli o 7.30 ) bo o 9 przychodził ksiądz po kolędzie zawsze mnie dziwiła ta tradycja
Mam nadzieje jechać niedługo na zakupy, bo jeszcze kilka rzeczy muszę nabyć przed Sylwestrem czekam tylko aż TŻ się zbierze w sobie

miłego dzionka
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-30, 12:26   #2600
agness51
Zakorzenienie
 
Avatar agness51
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 10 154
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Ja tylko na chwilkę mam nowy komputer, ponieważ tamten się zepsuł a ten jest o wiele nowocześniejszy i w ogóle o wiele więcej programów mam
Melduję, że żyję, dzisiaj od rana po sklepach latam, kupiłam sobie bluzkę na Sylwestra, cienie do powiek, kolczyki aaaa no i ładny biustonosz . Jak to moja mama powiedziała bluzka troszkę zbyt wyzywająca jak ją zobaczyła jak wróciłam do domu z nią, jednak myślę, że nie odkrywa aż tak wiele, bez przesady
A tak w ogóle,to miło spędzam czas, choć w sobotę trochę przesadziłam z alkoholem, dlatego jutro postanowiłam zachować umiar .
No a zaraz tylko wyprostuję włoski i mykam do TŻ-ta .

Miłego dnia kochane
__________________

'' W życiu nie ma takiej chwili, abyśmy nie mieli wszystkiego, co potrzebne, aby czuć się szczęśliwymi. Pomyśl o tym przez minutę (...). Jeśli jesteś nieszczęśliwy, to dlatego, że cały czas myślisz raczej o tym, czego nie masz, zamiast koncentrować się na tym, co masz w danej chwili. ''
agness51 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 14:15   #2601
madame_apple
Zadomowienie
 
Avatar madame_apple
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 522
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

siema ziomy
Cytat:
Napisane przez schism_ Pokaż wiadomość

Jabłuszko-Zdrowiej i to szybko
staram sie
Cytat:
Napisane przez schism_ Pokaż wiadomość

A jakaż to strona ze skinami ? Na razie notebooka brak ,acz jka to mówią przezorny zawsze ubezpieczony..
Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
a na jakiej stronie jesli mozna?
http://www.oklejgo.pl/index.php
http://skiny.com.pl/

Cytat:
Napisane przez schism_ Pokaż wiadomość

Tydzień zaczął się z niespodzianką Skoro świt (a raczej południe ,cóż jak człek śpi do 12 to się pory zmieniają)d
dzwoni pani sekretarka z wieścią,że jutro o 11 mam stawić się w Vavie' u zębologa .Toteż punkt 3:30 pobudka ,a raczej jej brak Wybędę z znerwicowaną w trakcie antybiotykoterapi rodzicielką ,wysłuchawszy się jej lamentów, choć lepsze to niż podróż z despotycznym ojcem i jego wyzwiskami.
mam nadzieje, ze wizyta przebiegla w porzadku...wspo czuje pobudki wczesnej...
Cytat:
Napisane przez schism_ Pokaż wiadomość

Żeby zagłuszyć wyrzuty sumienia i kac moralny, wzięłam się za pracę zaliczeniową od nowa.. Tym razem porządnie w duchu psychoanalizy wzięłam na warsztat teksty wybornych polskich artystów ( ) CKOD,Acid Drinkers, Sweet Noise i Comy. Teraz tylko przepiszę 'na czysto' do kompa,skoryguję,sporządzę bibliografię i gotowe. Mam nadzieję
Póki co ogarnę trochę i spróbuję chociaż na chwilę się zdrzemnąć. Wiadomo zapas sił zawsze się przyda _^_
no prosze, jakas Ty pracowita
Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
trzymam kciuki zeby jednak nie bylo tak zle...

Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
ode mnie wlasnie goscie wyszli, milutko bylo,dostalam fajny kalendarz na nast rok z Prosiaczkiem uwielbiam Prosiaczka dzien jakos minal,spokojnie,bez rewelacji, oprocz tego ze mnie jakies przeziebienia lapie..
ojejjjjj ja tez kocham Prosiaczka
dawaj tu fotke kalendarza
I kuruj sie kochana, zeby przeziebienie Ce nie dopadlo na dobre
Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
jutro kumpela z pracy ze mna wraca na chate i robimy babskiszkoda ze w srode do pracy ale mam nadzieje,ze dam rade.Na szczescie niecaly dzien wiec nie bedzie zle.
na pewno w srode dasz rade
Milego babskiego
Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
to bardzo zła pora na chorowania zdrowiej

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Wczoraj bardzo fajnie na basenie było, jednak lubię te sporty jeszcze kuzynkę spotkaliśmy wiec już prawie mała ekipa pływających była
superowo
Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
a dziś wstałam nad ranem (czyli o 7.30 ) bo o 9 przychodził ksiądz po kolędzie zawsze mnie dziwiła ta tradycja
zeby ksiadz tak wczesnie chodzil, toz to masakra... u nas zawsze tak ok 15-16 dopiero zaczyna
Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Mam nadzieje jechać niedługo na zakupy, bo jeszcze kilka rzeczy muszę nabyć przed Sylwestrem czekam tylko aż TŻ się zbierze w sobie
milego shoppingu!
Cytat:
Napisane przez agness51 Pokaż wiadomość
Ja tylko na chwilkę mam nowy komputer, ponieważ tamten się zepsuł a ten jest o wiele nowocześniejszy i w ogóle o wiele więcej programów mam
gratuluje new kompa
Cytat:
Napisane przez agness51 Pokaż wiadomość
Melduję, że żyję, dzisiaj od rana po sklepach latam, kupiłam sobie bluzkę na Sylwestra, cienie do powiek, kolczyki aaaa no i ładny biustonosz . Jak to moja mama powiedziała bluzka troszkę zbyt wyzywająca jak ją zobaczyła jak wróciłam do domu z nią, jednak myślę, że nie odkrywa aż tak wiele, bez przesady
mmmm zaciekawilas mnie, dawaj tu fote bluzki:P
Cytat:
Napisane przez agness51 Pokaż wiadomość
A tak w ogóle,to miło spędzam czas, choć w sobotę trochę przesadziłam z alkoholem, dlatego jutro postanowiłam zachować umiar .
No a zaraz tylko wyprostuję włoski i mykam do TŻ-ta .
milego tezetowania

Bonjour
zaspalam dzis i prosto z lozka musialam sie bardzo szybko ogarniac bo o 11 umowilam sie z kolezankami na zakupy dokupilam co nieco na sylwka i zlapalam przecenione szare bolrko (a jestem bolerkomaniaczka) wic zakupy udane Pozniej szybka kawka i do dom bo zimno strasznie brrrr.... zaraz zjem cieply obiadek i bede sie relaksowac chyba...
Wieczorem tzn.ok 22 czeka mnie jeszcze pomoc przy przygotowywaniu sali na sylwka...bleeee nie chce mi sie strasznie, mam nadzieje, ze sie szybko uwiniemy z tym w miare..
czulam sie rano juz lepiej, ale teraz chyba znow mnie zawialo bo nos zatkany i gardlo boli

Buzka kochane, milego dnia
__________________
Rivers know this: there is no hurry
We shall get there some day...



madame_apple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 15:14   #2602
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez agness51 Pokaż wiadomość
Ja tylko na chwilkę mam nowy komputer, ponieważ tamten się zepsuł a ten jest o wiele nowocześniejszy i w ogóle o wiele więcej programów mam
Melduję, że żyję, dzisiaj od rana po sklepach latam, kupiłam sobie bluzkę na Sylwestra, cienie do powiek, kolczyki aaaa no i ładny biustonosz . Jak to moja mama powiedziała bluzka troszkę zbyt wyzywająca jak ją zobaczyła jak wróciłam do domu z nią, jednak myślę, że nie odkrywa aż tak wiele, bez przesady
gratuluje nowych nabytków a bluzka na pewno jest super
Cytat:
Napisane przez agness51 Pokaż wiadomość
A tak w ogóle,to miło spędzam czas, choć w sobotę trochę przesadziłam z alkoholem, dlatego jutro postanowiłam zachować umiar .
hehe, widzę że masz taki plan jak ja ciekawe co z tego wyjdzie

Cytat:
Napisane przez madame_apple Pokaż wiadomość

tyle tego ze nie umiałabym wybrać


Cytat:
Napisane przez madame_apple Pokaż wiadomość

zeby ksiadz tak wczesnie chodzil, toz to masakra... u nas zawsze tak ok 15-16 dopiero zaczyna
u mnie zawsze tak chodzi i to zawsze dzień przed Sylwestrem proboszcz nigdy nie zmienia harmonogramu
Cytat:
Napisane przez madame_apple Pokaż wiadomość
milego shoppingu!


Cytat:
Napisane przez madame_apple Pokaż wiadomość
zaspalam dzis i prosto z lozka musialam sie bardzo szybko ogarniac bo o 11 umowilam sie z kolezankami na zakupy dokupilam co nieco na sylwka i zlapalam przecenione szare bolrko (a jestem bolerkomaniaczka) wic zakupy udane Pozniej szybka kawka i do dom bo zimno strasznie brrrr.... zaraz zjem cieply obiadek i bede sie relaksowac chyba...
Wieczorem tzn.ok 22 czeka mnie jeszcze pomoc przy przygotowywaniu sali na sylwka...bleeee nie chce mi sie strasznie, mam nadzieje, ze sie szybko uwiniemy z tym w miare..
czulam sie rano juz lepiej, ale teraz chyba znow mnie zawialo bo nos zatkany i gardlo boli
oj a Ty zamiast w łóżku się grzać ile się da to gdzieś chodzisz, nieładnie oby do jutr było już całkiem dobrze

Zakupy szybkie w miarę, jedynie w Lidlu się trochę nastaliśmy w kolejkach bo wszyscy alkohol na jutro kupują zaraz idę zrobić sałatkę, spakować rzeczy na jutro i później śmigam na noc do TŻ-a
mam nadzieję ze jeszcze mi się uda napisać jutro ale jakby nie to życzę Wam szampańskiego Sylwestra
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 17:53   #2603
Mangolina
Zakorzenienie
 
Avatar Mangolina
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wherever
Wiadomości: 3 242
GG do Mangolina
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Schism, współczuję i mam nadzieję, że jednak nie będzie tak źle (chociaż o 3:30) W ogóle zazdroszczę Ci tych ciągłych zakupów, wizyt w Coffe Heaven i innych tego typu
Ewusiu, Ty mnie nie strasz, że będę dziś w kolejce stała wystrzałowego sylwestra życzę
A Ty Tamuś, siostro moja W końcu żyjesz! Co prawda zaniedbujesz swą poczcziwą siostrę, ale i tak się cieszę razem z Tobą

A u mnie: Święta udane - pomijając karpia zabójcę, psa samobójcę i inne tego typu historie
Wrócę jednak do mojej sfery uczuciowej, tej która zwykle działa na wysokich obrotach (niekoniecznie w pozytywnym sensie). Odzyskałam wiarę w facetów, a dokładniej w egzemplarze, jakie mnie interesują. (bynajmniej na chwilę obecną takową wiarę posiadam :p) Otóż przed samymi świętami napisał do mnie świetny chłopak... Taki, o jakim marzyłam jeszcze 3 miesiące temu. Przypomina takiego właśnie D.Johnsa z 1999 z wyglądu, a z charakteru wydaje się być jeszcze lepszy. Pełen pasji, 7 godzin potrafię z nim na gg przegadać. Ale... mam się z nim spotkać i wiem, że sparaliżuje mnie strach, strach przed odrzuceniem... Dzisiaj również byłam na pierwszym spotkaniu, ale to nieporównywalne, ponieważ osoba ta raczej mi się nie podobała, więc gadałam jak nakręcona. Chociaż właściwie nic dobrego z tego nie wynikło, bo on jest mną zachwycony, a ja nim zupełnie niezainteresowana...
__________________
Imagine pageant
In my head the flesh seems thicker
Sandpaper tears corrode the film...



...And I need you now somehow, And I need you now somehow.

Edytowane przez Mangolina
Czas edycji: 2008-12-30 o 17:59
Mangolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 21:00   #2604
orzeszek01
Zakorzenienie
 
Avatar orzeszek01
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 753
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

czesc Dziewczynki ja tylko przelotem.dzien mialam baaardo udany bo shoppingowy kupilam boska bielizne( 3komplety sexi ),dlugi sweter,kurtke na zime,rekawiczki,skarpetki ,dwie koszulki i koszule dla TZ-ta juz w piatek wracam do domu do TZ
nic nie umiem na kolosa w przyszla srode i cos czuje ze sie nie naucze nic na niego i ze nie zdam i mnie wywala ze studiow...
Jutro sylwester-nie swietuje i poprosze Mame zeby mnie nie budzila nawet
Dzis wypralam moje clipy w specjalnym plynie ( szampon dla peruk ) i slicznie pachna i sie blyszcza
Moja Mama wlasnie strzyze moja siostre i czuje ze bedzie efekt niezly
__________________
Yesterday I was sad
Today I am happy
Yesterday I had a problem
Today I still have a problem
But today I changed the way I look at it

orzeszek01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 23:50   #2605
yerba
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 351
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Hej Dziewczynki,
wiec jednak nie pojechalam w gory, jestem podziebiona i ogolnie tak jakos...
ALE zaprosilam moje kolezanki ze studiow i robimy u mnie mala babska imprezke . Nagotujemy sobie jedzonka, beda super drinki, wiec zapowiada sie fajnie. Wlasnie skonczylysmy liste zakupow . Robilam dzis troche porzadku w domu, jeszcze jutro musze poodkurzac i umyc podlogi. Poza tym jeszcze nie dotarlam poszperac w przecenach , wiec jutro sie wybieram, co by milo zakonczyc rok .

Udanego Sylwestra Wam zycze i do napisania za rok ( a mozei jeszcze w tym roku jak zdaze ).
yerba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-31, 08:37   #2606
agness51
Zakorzenienie
 
Avatar agness51
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 10 154
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Dzień dobry kochane

Jabłuszko - bluzka wygląda mało efektownie jak tak sobie wisi, więc postaram się zrobić jej zdjęcie na sobie i wtedy umieszczę .Bo na kimś wygląda o niebo lepiej

Orzeszku - ale zakupki super, że już w piątek wracasz, bo pewnie stęskniłaś się za TŻ-tem, dłuugo się chyba nie widzieliście?

Yerba - no, to udanego Sylwka i kuruj się

Ja spędzam Sylwestra na domówce ze znajomymi, oczywiście również z TŻ-tem .

A więc życzę Wam szampańskiej zabawy i aby nadchodzący rok był jeszcze lepszy od tego .

__________________

'' W życiu nie ma takiej chwili, abyśmy nie mieli wszystkiego, co potrzebne, aby czuć się szczęśliwymi. Pomyśl o tym przez minutę (...). Jeśli jesteś nieszczęśliwy, to dlatego, że cały czas myślisz raczej o tym, czego nie masz, zamiast koncentrować się na tym, co masz w danej chwili. ''
agness51 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-31, 08:48   #2607
agolek
Wtajemniczenie
 
Avatar agolek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 373
GG do agolek
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

hej kochane,

zagladam tak na chwike zza biura do Was zyczyc Wam Szampanskiej Zabawy Sylwestrowej:winko : i wszystkiego co najlepsze na nowy 2009 Rok

ja dzis chyba z TZ w domu,pierwszy raz od wiekow jak bede na chacieno chyba ze cos wyskoczy ale nie zapowiada sie.Od dopiero przylatuje wieczorem poznym i musze po niego na lotnisko jechac i zanim wrocimy to juz pewnie po 22 bedzie wiec nie wiem jak to wyjdzie wszystko.

apropos Dietetyki to zalozyla spodnie dzis ktorych pol roku nie nosilam i sie wylewam..o dopieciu nie wspomne.. czuje sie jak baleron i dlatego na nowy rok musze ze 2-3 kg zrzucic bezwzglednie.. To takie moje male postanowienie..

lece pracowac..

mielgo dzionka
__________________
Akcja Odchudzanie !!!2kg do zgubienia....
agolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-31, 08:54   #2608
agness51
Zakorzenienie
 
Avatar agness51
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 10 154
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Agolku - Sylwester w domu też może być super .
A odchudzaniem się na razie nie martw

MILKA - Widzę Cię
__________________

'' W życiu nie ma takiej chwili, abyśmy nie mieli wszystkiego, co potrzebne, aby czuć się szczęśliwymi. Pomyśl o tym przez minutę (...). Jeśli jesteś nieszczęśliwy, to dlatego, że cały czas myślisz raczej o tym, czego nie masz, zamiast koncentrować się na tym, co masz w danej chwili. ''
agness51 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-31, 09:28   #2609
orzeszek01
Zakorzenienie
 
Avatar orzeszek01
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 753
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Dzien Dobry
Agness-nie widzielismy sie niecale 2tygodnie w sumie,ale to bylo wolne,wiec moglibysmy spedzic ze soba wiecej czasu niz dotychczas...no ale spedzilam ten czas z Mama wiec ciesze sie

nizej chwale sie zdjeciami zakupów wczorajszych,nie zwazajcie na modelke bo to ja hehe
DSC01595.jpg DSC01596.jpg

DSC01597.jpg DSC01615.jpg

DSC01600.jpg DSC01603.jpg
__________________
Yesterday I was sad
Today I am happy
Yesterday I had a problem
Today I still have a problem
But today I changed the way I look at it

orzeszek01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-31, 09:40   #2610
orzeszek01
Zakorzenienie
 
Avatar orzeszek01
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 753
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

DSC01598.jpg DSC01515.jpg

DSC01609.jpg


najlepszy jest mis kupiony za cale 50 centów
__________________
Yesterday I was sad
Today I am happy
Yesterday I had a problem
Today I still have a problem
But today I changed the way I look at it

orzeszek01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:51.