Odchudzanie po 30 i pozniej 11 - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-04, 22:09   #2581
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 11

niezłe są te młode, no nie
MM też pod tym względem dobry jest . A jak jest to MUSI ci ktoś na nim zaparkować, tak byś nie przeszła. Ja nie wiem, to chyba jakaś miejscowa fobia.... a w grudniu nas gość drzwiami skasował, bo wjeżdżał i "nie zauważył' normalnie gdyby głowę mi M nie odwróciła to w skroń. a i tak miała poteżnego guza. Ale gościa z nerwów aż trzasnęłam, bo sie burak jeszcze rzucał

jaaaa RZabko, jak ty sobie dawałaś radę z tak małą różnicą?????? wieku

Edytowane przez atoja
Czas edycji: 2011-01-04 o 22:11
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 22:18   #2582
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 11

No to faktycznie buractwo

u nas ogólnie mało miejsca, wąskie drogi, murki po bokach i samochody często sie mijają na lusterka
ale jak ktoś idzie czy jedzie rowerem to wszyscy za nim grzecznie się ślimaczą dopóki nie będzie okazji, żeby wyprzedzić

ja nie mam czystej czerwieni mam cienie 16 i 23 http://www.apc-cosmetics.com/cienie_...jaz_brokat.php i coś z nich tworzę ale widzę, że czerwieńsze też są
aaa no i mam paletkę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cienie.jpg (61,6 KB, 6 załadowań)
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 22:29   #2583
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 11

No jak to jak, dwie rączki, dwa kolanka i jazda https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...2&d=1182897920
albo zatrudniałam starsza do opieki nad młodszą i jakoś szło https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...3&d=1178192519
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 22:47   #2584
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 11

jaaaa zapomniałam o apc, chyba musze się po nie bujnąć a paletka fajooowa, i 120!!! myslałam nad 88 ale za dużo tam prawie takich samych niebiesich też. Gdyby tak z neutrali mix zrobic

a zdjęcia bombaczas em sobie myśle, jakie to szczęście, ze mimo rozumu i wiedzy człowiek nie zdaje sobie do końca z tego sprawy. Gdybym wiedziała co i jak, to dałabym się pochlastać Ale nie zamieniłabym tego na nic innego Jedynie co to może zawczasu opiekunki bym poszukała już do pierwszej by potem łatwiej było
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 22:50   #2585
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 11

Hej!
Mariola ma tylko jeden Opi i taki se wolę Orly

Hihi, super ten mejk, piękne kolory

Co ja jeszcze chciałam... nie pamiętam, lecę spać (jutro znowu siłka )
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 22:58   #2586
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 11

ja APC baaardzo lubię, zwłaszcza za pudry w kulkach i cały czas chodzi mi po głowie własne kompozycja ale najpierw muszę zużyć choć jedno opakowanie bo przecież akcja denko

a z dziewczynami to chyba nie było źle
jak Misia miała 2 m-ce to zaczełam treningi nawet
miałam własny samochód, więc bez problemu mogłam zrobić zakupy czy pojechać do miasta, często robiłyśmy wycieczki po wyspie
teraz za to często bawią sie razem, dyskutują na różne tematy a kiedy Helena jest w szkole to bardzo tęsknią za sobą co nie przeszkadza im sie tłuc
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 23:03   #2587
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 11

Hihi - czerwone lakiery to ja zawsze Inglot, mój ulubiony to 36, a ostatnio testuję, jak pisałam Avonu Real Red. Lubię też i wklejałam juz tu Bell z serii Glam Wear o ten: http://www.bell.com.pl/pl/1/nowosci/17/glam-wear. Ja mało kiedy uzywam cos innego pod spód i na wierzch innego niz sam lakier, bo mi sie nie chce owszem i niestety farbuja mi paznokcie, ale co tam na nogach to nic oprócz lakieru nie używam (nie znosze tego babrania się , a na dłoniach raz na ruski rok kłade bezbarwny i dopiero na to lakier. A jak czytam, jak dziewczyny dbaja: jakies warstwy pod, na i jakies nabłyszczacze itd. to juz to jest dla mnie lekki świr ale rozumiem namietnośc mnie szkoda czasu i kasy

Wklejam stare moje oko tez cykniete telefonem, wiecie, że ja jestem antytalent malowaniczy tutaj fota strzelona do kitu swoją drogą, jak Mariola mailowo uczyła mnie obrysowywac oko, bo mi sie zachciało. Oko mam eyelinerem i stąd tak badziewnie sklejone rzęsy nie od tuszu, a od eyelinerowych poprawek, więc wrzucam jako ciekawostke, bo wtedy sie uczyłam a oku tez nie umiem cykac fot hehe
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0159.jpg (14,3 KB, 21 załadowań)
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-05, 07:25   #2588
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 11

Hej
Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
ej powiedzcie, gdzie szukać ładnego czerwonego cienia? mam ze 3 i nijakie, to nie to
Perłowe mam w paletach sleeka, a matowy w coastal scents (88cieni). Tego ostatniego jeszcze nie przetestowałam
Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
ja nie mam czystej czerwieni mam cienie 16 i 23 http://www.apc-cosmetics.com/cienie_...jaz_brokat.php i coś z nich tworzę ale widzę, że czerwieńsze też są
aaa no i mam paletkę
Fajooowaaa

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Hej!
Mariola ma tylko jeden Opi i taki se wolę Orly

Hihi, super ten mejk, piękne kolory

Co ja jeszcze chciałam... nie pamiętam, lecę spać (jutro znowu siłka )
Dziekuję
Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Hihi - czerwone lakiery to ja zawsze Inglot, mój ulubiony to 36, a ostatnio testuję, jak pisałam Avonu Real Red. Lubię też i wklejałam juz tu Bell z serii Glam Wear o ten: http://www.bell.com.pl/pl/1/nowosci/17/glam-wear. Ja mało kiedy uzywam cos innego pod spód i na wierzch innego niz sam lakier, bo mi sie nie chce owszem i niestety farbuja mi paznokcie, ale co tam na nogach to nic oprócz lakieru nie używam (nie znosze tego babrania się , a na dłoniach raz na ruski rok kłade bezbarwny i dopiero na to lakier. A jak czytam, jak dziewczyny dbaja: jakies warstwy pod, na i jakies nabłyszczacze itd. to juz to jest dla mnie lekki świr ale rozumiem namietnośc mnie szkoda czasu i kasy

Wklejam stare moje oko tez cykniete telefonem, wiecie, że ja jestem antytalent malowaniczy tutaj fota strzelona do kitu swoją drogą, jak Mariola mailowo uczyła mnie obrysowywac oko, bo mi sie zachciało. Oko mam eyelinerem i stąd tak badziewnie sklejone rzęsy nie od tuszu, a od eyelinerowych poprawek, więc wrzucam jako ciekawostke, bo wtedy sie uczyłam a oku tez nie umiem cykac fot hehe
E tam lekki świr - jakbym kładła sam lakier to bym miała go na paznokciach max 1 dzień... bez bazy ani rusz, ale ja to mam chyba takie paznokcie... Teraz testuję kosmos z colour alike i... trzyma się już 3 dzień, leciutko starte końcówki, ale nie nałożyłam topu na górę i strasznie szybko zrobił się matowy. Brzydko wygląda.

Oko fajne, czasami tak się rzęsy klei specjalnie, dla efektu
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 08:01   #2589
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 11

dzień dobry w Nowym Roku

co chciałam coś napisać, to mnie wywalało, może teraz się uda

w pamięci najbardziej mi utkwiło płukanie sałatki
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 10:56   #2590
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 11

bry
ufff mam chwilkę przerwy, młoda śpi, druga ogląda jak zahipnotyzowana jak to mówi: "swój ulubiony serial" tj. konkurs 0-700 na tvn-ie. A ja wpadam zameldować, że skakanie zaliczone, by mnie nie pobito

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------

o i tak na fali makijaży Kurde, czemu jak mnie natchnie wieczorem (jak wczoraj) to mi taki ładny wyjdzie tuż przed wieczorną toaletą, a już w dzien niekoniecznie i to nie kwestia światła, bo w łazience mam takie samo właściwie... moze bardziej zmęczona jestem i niedowidzę??
czaję sie i czaję i odczajam i znów czaję na CS 88 i znów mi się przyczaja, no, co mnie kusisz?? aaaa to jeszcze prosze mi powiedzieć, gdzie dobrą ciemną bazę dooczną dostać?

i jeszcze kwestia 2 bardziej w temacie. Słuchajcie, czy to wielkie przestępstwo? ja niestety nie potrafię zrezygnować z pieczywa nawet na pewien okres choćby na rzecz ciemnego, czy razowego. Wszystko, wszystko, ale nie chleba. Mogę to tak tłumaczyc, że będzie musiał być dłuższy czas osiągania celu??? No ma to wówczas jakiś plus

Edytowane przez atoja
Czas edycji: 2011-01-05 o 10:57 Powód: przecineczki
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 11:24   #2591
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 11

Cześć Ślicznotki

Hihi - lakier na moich paznokciach u rak trzyma mi się w nienaruszonym stanie ok.3 dni do tygodnia w zależności od tego, co robię itd. no to może powinnam zainwestowac w bazy itd. ze dwa tyg. bym wyciagnęła ale ja lubie połysk super, który jest do tygodnia niestety

Atoja - no to dobrze, że juz poćwiczyłas ja tam jem chleb i nie tylko wole poćwiczyć

Cześć Ilonka
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-05, 11:28   #2592
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 11

atoja a czemu chcesz ciemną bazę na oczy? ja to właśnie lubię jasne, beżowe, które ładnie skórę rozjaśnią, żeby kolory wiernie oddawały

Iwuś, aż zazdraszczam tej trwałości lakierów.. ja nie wiem co robię nie tak
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 11:50   #2593
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 11

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Iwuś, aż zazdraszczam tej trwałości lakierów.. ja nie wiem co robię nie tak
Może to jakoś genetycznie jest? Ja tak, jak nie lubię fryzjerów to tak samo nie lubię poświęcać sobie zbyt duzo czasu, więc mój organizm chyba wie o tym u stóp to ponad 2 tygodnie trzyma mi sie lakier, ale wiadomo, że co tydzień zmieniam żeby był świeży


Klik, klik http://AnkaraSuperZoo.mondozoo.com
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 11:56   #2594
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 11

uffff, to dobrze, że jem

ciemna baza wyciąga z kolei prawdziwy ciemny kolor z ciemnych cieni, do których mam słabość nie są takie mdłe, tylko ładnie nasycone, jak w opakowaniu

klikłam, Iwona, ale ty dżaga jestes
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 12:26   #2595
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 11

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
klikłam, Iwona, ale ty dżaga jestes


Ale na podstawie oka to stwierdzenie, czy paznokcie?
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 12:34   #2596
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 11

Hej

Hihi to wg ciebie te różne utwardzacze i inne takie to faktycznie działają ? warto kupić ?
Na stopach to mi sie też bardzo długo trzymają na dłoniach różnie, w zależności od lakieru, ale 3 dni to spokojnie jak za dużo w domu nie robię Najbardziej kocham czerwienie ale inne kolory też lubie i stosuję
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 12:44   #2597
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 11

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Hej

Hihi to wg ciebie te różne utwardzacze i inne takie to faktycznie działają ? warto kupić ?
Na stopach to mi sie też bardzo długo trzymają na dłoniach różnie, w zależności od lakieru, ale 3 dni to spokojnie jak za dużo w domu nie robię Najbardziej kocham czerwienie ale inne kolory też lubie i stosuję
Beatko moim zdaniem działają Najważniejsza jest baza moim zdaniem, a topy to różnie - lubiłam instra dry z Sally Hansena, bo błyskawicznie wysuszał paznokcie - po 15 minutach mogłam wszystko robić, ale zbyt usztywniał lakier, robił się paznokieć mało elastyczny i szybko odpryskiwał

Jak wykończę bazową odżywkę od Barbry (w sensie około połowy ) to będę się zastanawiac czy wracać do Nail Tek foundation czy zaryzykować kolejną bazę Barbry, która rzekomo ma znacząco przedłużać trwałość lakieru

Na stopach to mi się WIĘKSZOŚĆ lakierów trzyma do skutku, tzn. jak nie zmyję, to siedzi - średnio co tydzień zmieniam, bo odrost widać i kolor już mało świeży


A... i ja w domu to nie robię rękoma praktycznie nic - nie piorę ręcznie, nie zmywam, nie ścieram blatów - tylko się kąpię
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 12:55   #2598
Monique :)
Wtajemniczenie
 
Avatar Monique :)
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 500
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 11

Cześć Ślicznotki.
Jakbym dorwała tego co VAT pozmieniał to normalnie..... Od dwóch dni pracowicie zmieniam w bazie ceny wszystkich towarów.

Klik klik http://Monique76.mondozoo.com

Dominko jakbyś rozbierała coś w takim stylu jak ostatnio (wanilia, cynamon etc ) to proszę o info.
__________________
Nie jesteśmy klockami LEGO i nie będziemy do wszystkich pasować a do niektórych to wręcz nie warto bo to chińska podróba!
Monique :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 12:55   #2599
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 11

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość


Ale na podstawie oka to stwierdzenie, czy paznokcie?

że tak powiem... na podstawie "książki twarzy" w dosłownym tłumaczeniu

Cytat:
Na stopach to mi się WIĘKSZOŚĆ lakierów trzyma do skutku, tzn. jak nie zmyję, to siedzi - średnio co tydzień zmieniam, bo odrost widać i kolor już mało świeży

A... i ja w domu to nie robię rękoma praktycznie nic - nie piorę ręcznie, nie zmywam, nie ścieram blatów - tylko się kąpię
eee no to zdolna jesteś ja to z kolei odwrotnie - nie umiem nic stopami raczejpoza kąpaniem
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-05, 13:00   #2600
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 11

atoja nie zdolna, tylko dobrze sobie poukladałam sprawy zmywa zmywarka, pierze pralka, a sprząta TŻ

Ale! Właśnie mnie olśniło dzięki Wam! Analizując co robię,a czego nie, znalazłam jedną z przyczyn, które mogą sprawiać, że mi się lakiery nie trzymają! Ja albo szczypcami, albo kombinerkami, albo jakimiś wielkimi nożycami ciągle się bawię, więc stukam pazurami, pukam, narażam je na obicie i mam efekty
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 13:13   #2601
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 11

Hihi a scierają Ci ie końcówki w lakierach Barbry ?
Bo mnie jakoś tak wyjątkowo szybko co mnie trochę wkurza
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 13:31   #2602
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 11

Dobra, policzyłam. Mam 31 lakierów + jakies odżywki. Nie potrzebuję wiecej prawda?
Cieni też nie potrzebuję?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 13:40   #2603
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 11

Beatko trochę się ścierają, ale mam go już na paznokciach... 4 dzień dzisiaj, więc jak na mnie i moje paznokcie to jest rewelacyjna trwałość i to lekkie ścieranie na końcówkach mu wybacze Jak drugi kolor też się tak sprawdzi, to dokupię od nich jakieś czerwienie

Rzabbko widzę, że mamy tę samą mantrę - nie potrzebuję wiecej cieni, nie potrzebuję więcej lakierów, nie potrzebuje więcej...
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 13:52   #2604
Monique :)
Wtajemniczenie
 
Avatar Monique :)
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 500
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 11

Aniu, trzymam kciuki za dobry wynik cyto.

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Przypominam, że jutro 80% zacmienia Słońca
Oczywiście przegapiłam.

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Jak się dopominasz do dorzucę jeszcze zamkniętego oka...
Super. Że też ja nie mam takiej fantazji i odwagi żeby się tak pomalować.

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Oko mam eyelinerem i stąd tak badziewnie sklejone rzęsy nie od tuszu, a od eyelinerowych poprawek, więc wrzucam jako ciekawostke, bo wtedy sie uczyłam a oku tez nie umiem cykac fot hehe
Na dolnej powiece też masz eyeliner?

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Oko fajne, czasami tak się rzęsy klei specjalnie, dla efektu
Tylko nie wiem co to za efekt, bo jak dla mnie wygląda to tragicznie. A jak patrzę na zdjęcia w magazynach to na prawie każdym owadzie nóżki porobione.

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
atoja nie zdolna, tylko dobrze sobie poukladałam sprawy zmywa zmywarka, pierze pralka, a sprząta TŻ
Świetna organizacja.
__________________
Nie jesteśmy klockami LEGO i nie będziemy do wszystkich pasować a do niektórych to wręcz nie warto bo to chińska podróba!
Monique :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 14:42   #2605
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 11

owadzie nóżki są fuj

u mnie lakier trzyma się 3-4 dni, w zależności od intensywności na zmywaku
mam teraz fają czerwień CG ale na stronie go nie widzę a buteleczka u kosmetyczki została
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 14:48   #2606
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 11

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
atoja nie zdolna, tylko dobrze sobie poukladałam sprawy zmywa zmywarka, pierze pralka, a sprząta TŻ
Gdzie Ty takiego chłopa znalazłaś?
No ale z drugiej strony mój to tylko w weekend coś może pomóc, bo jak ja bym byla 12h poza domem i wstawała przed 5 rano co dzień to też bym się targowała, że mycie naczyń to i tak za dużo jak na roboty domowe.

Apropo, moja druga połowa dojrzała do zmywarki, więc szukam jakiejś dobrej 45 cm do zabudowy.
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji


Edytowane przez xal
Czas edycji: 2011-01-05 o 14:49
xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 15:19   #2607
Maddalena77
Zadomowienie
 
Avatar Maddalena77
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: France
Wiadomości: 1 856
GG do Maddalena77
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 11

Hej dziewczyny

Całe wieki mnie tu nie było,ale wytłumaczeń mam wiele.... czytałam was co prawda ale weny nie było na pisanie ....

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku
__________________
Je vais au bout de mes reves
Maddalena77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 16:26   #2608
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 11

Tak na szybko - informacyjnie - odradzam odżywkę z keratyną z Barbry - zastosowana 3 razy i wszystkie 10 paznokci u rąk mam rozdwojone, prawie do 1/3. Przy poprzedniej zmianie lakieru myślałam, że to jakiś dziwny przypadek, że mi się paznokcieć roozdwoil, ale jak rozdwojone są wszystkie, to znaczy, że coś jest nie tak z lakierem, ktory nakladam na paznokcie. Wracam do rimmela.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 21:09   #2609
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 11

czy to TA? takiej jeszcze nie mam gdzie się w nią zaopatrujesz/ bo w mojej naturze nie ma

kurde, znów mnie rozkłada.. ale od czego jest nurofen

xal, jeżeli tylko masz możliwość to jednak mimo wszystko radziłabym Ci 60.

Edytowane przez atoja
Czas edycji: 2011-01-05 o 21:11
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 21:18   #2610
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 11

Tej nigdzie nie mogę dorwać ostatnio, więc awaryjnie stosuje nail growth protector i też daje radę
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:55.