Moda, która Cię "rozwala" - część 4 - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-14, 10:08   #2581
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez kunia1 Pokaż wiadomość
pamiętam no to mamy drugą wojnę szatniarkową

nie moge przez Was pracowac.

Cytat:
Napisane przez Lady in Blue Pokaż wiadomość
Ja! Ja pamiętam Dzięki tamtemu wątkowi dowiedziałam się kim one w ogoóe są
ja rowniez. Wizaz bawi, Wizaz uczy.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 10:10   #2582
AshLeeVioLiniSt
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 248
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Kto pamięta wojnę pomiędzy Fashionelką a Daisycośtam?Było tak ostro,że aż wątek zamknięto(z tego co dobrze pamiętam).
Ja z nikim nie walczę i uważam, że ta cała Chocarome nie jest godna poświęcania jej więcej czasu, tylko po prostu rozśmieszyło mnie to, że ona jest taka dwulicowa - robi dokładnie to, co oficjalnie tępi i innym wypomina

A tu coś na Walentynki: http://i2.pinger.pl/pgr170/8877e7210...4d499571/1.jpg
AshLeeVioLiniSt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 10:11   #2583
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez kunia1 Pokaż wiadomość
pamiętam no to mamy drugą wojnę szatniarkową
Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
pamietam, z sierpnia zeszlego roku, na Plotkowym, byly walki w kisielu, oj byly.
Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Była walka na pazurki to i wątek zamknięto, no bywa Może być powtórka zaraz z rozrywki

Dużo karniaków się posypało.Z tym,że te dwie ''gwiazdy'' niby się przyjaźniły,spijały sobie z dziubków,wspólne fasziondejsy zaliczały i takie tam.A potem chamskie komentarze pod ukrywanymi nickami.Teraz bardziej klarowna sytuacja się kroi.
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 10:14   #2584
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez AshLeeVioLiniSt Pokaż wiadomość
Ja z nikim nie walczę i uważam, że ta cała Chocarome nie jest godna poświęcania jej więcej czasu, tylko po prostu rozśmieszyło mnie to, że ona jest taka dwulicowa - robi dokładnie to, co oficjalnie tępi i innym wypomina

A tu coś na Walentynki: http://i2.pinger.pl/pgr170/8877e7210...4d499571/1.jpg
Lady Gaga pewnie nosiłaby takie buty

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:12 ----------

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Dużo karniaków się posypało.Z tym,że te dwie ''gwiazdy'' niby się przyjaźniły,spijały sobie z dziubków,wspólne fasziondejsy zaliczały i takie tam.A potem chamskie komentarze pod ukrywanymi nickami.Teraz bardziej klarowna sytuacja się kroi.
Daisy podobno twierdziła, że to jej chłopak wypisywał te komentarze pod adresem Fashionelki
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 10:14   #2585
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez AshLeeVioLiniSt Pokaż wiadomość
Ja z nikim nie walczę i uważam, że ta cała Chocarome nie jest godna poświęcania jej więcej czasu, tylko po prostu rozśmieszyło mnie to, że ona jest taka dwulicowa - robi dokładnie to, co oficjalnie tępi i innym wypomina


Ktoś musi być mądrzejszy,pamiętaj.
Przy okazji,to muszę coś powiedzieć-mogłabyś jakoś pokroić swój blog na strony,aby tak długo się nie ładował i nie zacinał?
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 10:15   #2586
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Pusta strona,widocznie u mnie nie działa.
Bo na Wizażu nie da się linkować do wyników wyszukiwania i tak jest od zawsze Musicie podlinkować profil ewentualnie

Mnie osobiście jedynie rozwaliło miłe pisanie z blogerką na innym wątku, a potem w te pędy wpadanie na ten i obrabianie jej tyłka Ale ja jestem nierozrywkowa chyba jak na ten wątek, bo drażnią mnie wszystkie jazdy po blogerkach na forum publicznym
__________________
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 10:18   #2587
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez Lady in Blue Pokaż wiadomość

Daisy podobno twierdziła, że to jej chłopak wypisywał te komentarze pod adresem Fashionelki


Tiaaaaaa,pamiętam. Tak to się nazywało ''chłopak''.

---------- Dopisano o 11:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Fela Von Helvete Pokaż wiadomość
Mnie osobiście jedynie rozwaliło miłe pisanie z blogerką na innym wątku, a potem w te pędy wpadanie na ten i obrabianie jej tyłka Ale ja jestem nierozrywkowa chyba jak na ten wątek, bo drażnią mnie wszystkie jazdy po blogerkach na forum publicznym


Mnie przez długi czas to nie bawiło,naprawdę.Nie miałam żadnych watów do żadnej z dziewczyn.Każdy ma prawo sobie rzepkę skrobać.Ale od jakiegoś czasu,pewne rzeczy są tak groteskowe,przerysowane i śmieszno-żałosne,że nie da się z tego nie śmiać.
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-14, 10:25   #2588
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Mnie przez długi czas to nie bawiło,naprawdę.Nie miałam żadnych watów do żadnej z dziewczyn.Każdy ma prawo sobie rzepkę skrobać.Ale od jakiegoś czasu,pewne rzeczy są tak groteskowe,przerysowane i śmieszno-żałosne,że nie da się z tego nie śmiać.
Znaczy tak, obecna sytuacja to jest hit jak dla mnie A to pierwsze zdanie o obrabianiu tyłka odnosiło się akurat do tego co zrobiła nasza wątkowa szafiarka na literkę Ce
__________________
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 10:30   #2589
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez Fela Von Helvete Pokaż wiadomość
Znaczy tak, obecna sytuacja to jest hit jak dla mnie A to pierwsze zdanie o obrabianiu tyłka odnosiło się akurat do tego co zrobiła nasza wątkowa szafiarka na literkę Ce


Miałam na myśli całokształt ''szafiarsatwa'' raczej.
Wszystkie te walki o reklamodawców, sprzedawanie skóry za parę szmat albo kosmetyków,robienie cyrku ze swojego życia w internecie.Kiedyś przeglądałam wiele blogów,teraz mi po prostu szkoda czasu.Mam ze 3 ulubione i to zagramaniczne.Całe te błotko mnie nie bawi,z modą ma to coraz mniej wspólnego.A o większości hitów z blogosfery dowiaduję się z tego wątku.
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 10:35   #2590
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Miałam na myśli całokształt ''szafiarsatwa'' raczej.
Wszystkie te walki o reklamodawców, sprzedawanie skóry za parę szmat albo kosmetyków,robienie cyrku ze swojego życia w internecie.Kiedyś przeglądałam wiele blogów,teraz mi po prostu szkoda czasu.Mam ze 3 ulubione i to zagramaniczne.Całe te błotko mnie nie bawi,z moda ma to coraz mniej wspólnego.a o większości hitów z blogosfery dowiaduję się z tego wątku.
No tak, ale to co piszesz to jest jakieś tam wyrażanie swojego zdania na ten temat i to rozumiem Mi nie pasuje takie wrzucanie zdjęć blogerek i "o boże jak ona się ubrała" Pamiętam jak na Wizażu ktoś wrzucił linki do fotobloga pewnej dziewczyny (z Polski) i zaczęła się jazda na kilka stron jaka to ona nie jest obrzydliwa - dziewczyna to później miała okazję wszystko przeczytać
__________________

Edytowane przez Fela Von Helvete
Czas edycji: 2012-02-14 o 10:38
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 10:38   #2591
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez Fela Von Helvete Pokaż wiadomość
No tak, ale to co piszesz to jest jakieś tam wyrażanie swojego zdania na ten temat i to rozumiem Mi nie pasuje takie wrzucanie zdjęć blogerek i "o boże jak ona się ubrała" Pamiętam jak na Wizażu ktoś wrzucił linki do fotobloga pewnej dziewczyny (z Polski) i zaczęła się jazda na kilkadziesiąt stron jaka to ona nie jest obrzydliwa - dziewczyna to później miała okazję wszystko przeczytać


Tego to ja tez nie popieram.
Nigdy nie robiłam żadnych pojazdów na cudzy wygląd,urodę,włosy,zęby,i td.Bo to jest chamstwo w najczystszej postaci.Byłam zniesmaczona gołymi nogami Charlize przy -10 czy -20,ale w życiu bym nie napisała,że ma obleśne nogi czy coś tam innego.Trzeba znać umiar między krytyką ubioru a niesprawiedliwym krytykowaniem cudzych cech wyglądu(na które jeszcze w dodatku nie ma sie wpływu).
__________________





Edytowane przez marryme21
Czas edycji: 2012-02-14 o 10:39
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-14, 10:43   #2592
AshLeeVioLiniSt
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 248
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Tego to ja tez nie popieram.
Nigdy nie robiłam żadnych pojazdów na cudzy wygląd,urodę,włosy,zęby,i td.Bo to jest chamstwo w najczystszej postaci.Byłam zniesmaczona gołymi nogami Charlize przy -10 czy -20,ale w życiu bym nie napisała,że ma obleśne nogi czy coś tam innego.Trzeba znać umiar między krytyką ubioru a niesprawiedliwym krytykowaniem cudzych cech wyglądu(na które jeszcze w dodatku nie ma sie wpływu).
Też tak uważam
AshLeeVioLiniSt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 11:05   #2593
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Była walka na pazurki to i wątek zamknięto, no bywa Może być powtórka zaraz z rozrywki
Hę, hę? Tę akcję pamiętam, ale ogólnie z jakiegoś linka do sfer poza wizażem. Nie wiedziałam, że był jakiś wizażowy akcent Ten temat istnieje, da się to jeszcze przeczytać i odprężyć po ciężkiej nauce?
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 11:07   #2594
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez Suvia Pokaż wiadomość
Hę, hę? Tę akcję pamiętam, ale ogólnie z jakiegoś linka do sfer poza wizażem. Nie wiedziałam, że był jakiś wizażowy akcent Ten temat istnieje, da się to jeszcze przeczytać i odprężyć po ciężkiej nauce?

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=555235
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 11:10   #2595
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

senk ja


Aaaa, ten wątek to takie 4 strony personalnych najazdów wizażanek na siebie (tak właściwie). Ja myślałam, że to same faszionelki tu darły koty, wyłącznie między sobą...
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody

Edytowane przez Suvia
Czas edycji: 2012-02-14 o 11:15
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 11:19   #2596
Djoeke
Raczkowanie
 
Avatar Djoeke
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 140
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez carmageddon Pokaż wiadomość
Ja ostatnio bywam często na poczcie i zwykle jest tak, że stoi przede mną lub za mną pani spryskana hektolitrem perfum. Opary najczęściej wydobywają się spod futrzanego kołnierza i stanowią połączenie ciężkich zapachów typu Angel i Hypnotic Poison.
Chyba i tak są gorsze naturalne opary - ludzie wychodzą może z założenia, że jest zima, jest zimno i nie trzeba się myć.
Ale właściwie ciężko to nazwać modą.

Akurat tymi wyżej przytoczonymi wcale nie trzeba się zlewać od stóp do głów,żeby skutecznie unieszkodliwiać otoczenie
Djoeke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 11:24   #2597
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Ja mam raczej częściej problem z paniami, które nie dbają o higienę i wolałabym chyba te oblane perfumami.
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 11:29   #2598
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez Djoeke Pokaż wiadomość

Akurat tymi wyżej przytoczonymi wcale nie trzeba się zlewać od stóp do głów,żeby skutecznie unieszkodliwiać otoczenie
Akurat Angel i Hypnotic Poison to moje najukochańsze na świecie perfumy.
Świeżuchów nie toleruję

Edytowane przez L_V
Czas edycji: 2012-02-14 o 11:30
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 11:29   #2599
virtual_luv
Raczkowanie
 
Avatar virtual_luv
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 420
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez AshLeeVioLiniSt Pokaż wiadomość
Też tak uważam
Obejrzalam twojego bloga i mam pytanie.Czy ty nie dostajesz zadnych negatywnych komentarzy?Czy publikujesz tylko te w stylu so cute?

Rozwala mnie kolega z pracy.Drugi tydzień a ten w tym samym garniturze
virtual_luv jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-14, 11:32   #2600
Djoeke
Raczkowanie
 
Avatar Djoeke
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 140
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Akurat Angel i Hypnotic Poison to moje najukochańsze na świecie perfumy. I raczej nie unieszodliwiam społeczeństwa, a czesto słysze komplementy, że ładnie pachnę
Świeżuchów nie toleruję
Pisałam to w przenośni. Angela uwielbiam, co gorsza bardziej podoba mi się Alien i sporo innych kożuchowo naftalinowych zapaszków.
Djoeke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 11:34   #2601
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez virtual_luv Pokaż wiadomość
Rozwala mnie kolega z pracy.Drugi tydzień a ten w tym samym garniturze
A skąd wiesz, że w weekend nie był w pralni chemicznej z nim...?

Ja mężowe garnitury, swoje żakiety i niektóre sukienki często oddaję po pracy do pralni a odbieram wieczorem tego samego dnia...
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 11:39   #2602
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Może nie całkiem w temacie,ale rozwala mnie to niesamowicie.
Nowa szata graficzna wyszukiwarki jest TRAGICZNA!!!Nie da się w tym połapać,tylko strata czasu,trzeba 200 razy bardziej ''kopać'' niż przedtem!Kto to wymyślił.KOSZMAR!
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 11:40   #2603
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Może nie całkiem w temacie,ale rozwala mnie to niesamowicie.
Nowe wyniki wyszukiwania są TRAGICZNE!!!Nie da się w tym połapać,tylko strata czasu,trzeba 200 razy bardziej ''kopać'' niż przedtem!Kto to wymyślił.KOSZMAR!
: pala:
Idź na techniczne i napisz Złośliwcowi i Agnieszce wszystkie uwagi, im więcej spostrzeżeń, tym większe szanse, że dopracują te wyszukiwarkę jak tylko się da najlepiej

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=592569

Swoją drogą to zawsze wszyscy narzekali, że wizażowa wyszukiwarka jest do kitu, a teraz co chwila mozna przeczytąć, że tamta była dobra
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.

Edytowane przez hihi
Czas edycji: 2012-02-14 o 11:48
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 11:44   #2604
AshLeeVioLiniSt
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 248
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez virtual_luv Pokaż wiadomość
Obejrzalam twojego bloga i mam pytanie.Czy ty nie dostajesz zadnych negatywnych komentarzy?Czy publikujesz tylko te w stylu so cute?

Rozwala mnie kolega z pracy.Drugi tydzień a ten w tym samym garniturze
Wszystkie komentarze są na blogu, włącznie ze spamem ;] Nie mam włączonej moderacji. Jak widać właściwie nie dostaje negatywnych komentarzy. Jak bym coś wyrzuciła to by było napisane "komentarz usunięty przez właściciela bloga".
AshLeeVioLiniSt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 11:50   #2605
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez Lady in Blue Pokaż wiadomość
Też uważam, ze 3 lata wstecz wyglądała na prawdę ładnie i zdrowo. Wcale nie była gruba
Tyyyyy, dopiero teraz zajrzałam - wyglądała jak na nią za☠☠☠iście. Twarzy nie zmieni, ale i włosy i figura naprawdę można było oko zawiesić.

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Tego to ja tez nie popieram.
Nigdy nie robiłam żadnych pojazdów na cudzy wygląd,urodę,włosy,zęby,i td.Bo to jest chamstwo w najczystszej postaci.Byłam zniesmaczona gołymi nogami Charlize przy -10 czy -20,ale w życiu bym nie napisała,że ma obleśne nogi czy coś tam innego.Trzeba znać umiar między krytyką ubioru a niesprawiedliwym krytykowaniem cudzych cech wyglądu(na które jeszcze w dodatku nie ma sie wpływu).
To tak jak na blogu jednej gdańszczanki (czytam bo też jestem z Gdańska) chyba się nazywa kapuczina - była taka konferencja o modzie na ulicach i od razu hejterzy się rzucili i zaczęli obrzucać że jak ona może dawać rady z grubymi nogami i takie teksty:/ Przeraża mnie jaką nienawiścią niektórzy zioną w tym internecie.

Cytat:
Napisane przez virtual_luv Pokaż wiadomość

Rozwala mnie kolega z pracy.Drugi tydzień a ten w tym samym garniturze
Może go nie stać? Ostatnio byłam z moim TŻ kupić mu garnitur i taki żeby wyglądał naprawdę fajnie i z klasą musieliśmy wydać 1000 zł. Jak jeszcze ktoś ma taki rozmiar że na wyprzedażach czy w outletach zostają to jeszcze ujdzie (np. pan ze 120 cm w klacie i wzrostem 190 cm). Ale mój TŻ z drobnym 96 w klacie i 170 wzrostu naprawdę ma problem.
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 11:51   #2606
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Idź na techniczne i napisz Złośliwcowi i Agnieszce wszystkie uwagi, im więcej spostrzeżeń, tym większe szanse, że dopracują te wyszukiwarkę jak tylko się da najlepiej

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=592569

Swoją drogą to zawsze wszyscy narzekali, że wizażowa wyszukiwarka jest do kitu, a teraz co chwila mozna przeczytąć, że tamta była dobra


Dzięki,na pewno tam coś naskrobię.
Mnie stara wyszukiwarka odpowiadała,jak i ogólnie cała szata wizażu.Jeszcze mam w pamięci okropną zmianę jakiś rok temu.Jezu,mam nadzieję,że nie powrócą do tego pomysłu z powrotem.
BTW,fajna ta nowa emotka.
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 11:56   #2607
virtual_luv
Raczkowanie
 
Avatar virtual_luv
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 420
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
A skąd wiesz, że w weekend nie był w pralni chemicznej z nim...?

Ja mężowe garnitury, swoje żakiety i niektóre sukienki często oddaję po pracy do pralni a odbieram wieczorem tego samego dnia...
Ponieważ trochę "czuć" od niego.Włosy czyste,paznokcie tez na bakier w woda raczej nie jest wiec wydaje mi się ,że to ten nieszczęsny garnitur tak zalatuje.

Kolega ma inne garnitury,wiedzę go codziennie od trzech wiec wiem

Edytowane przez virtual_luv
Czas edycji: 2012-02-14 o 12:00
virtual_luv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 12:01   #2608
mbamboo
Wtajemniczenie
 
Avatar mbamboo
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 376
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Dzięki,na pewno tam coś naskrobię.
Mnie stara wyszukiwarka odpowiadała,jak i ogólnie cała szata wizażu.Jeszcze mam w pamięci okropną zmianę jakiś rok temu.Jezu,mam nadzieję,że nie powrócą do tego pomysłu z powrotem.
BTW,fajna ta nowa emotka.
Ja nie umiem się posługiwać wyszukiwarkami forumowymi, podają linki do całych wątków z szukanym słowem, zamiast do postów. Bardzo to niepraktyczne i o wiele lepiej szukać przez Google. Szkoda tylko, że gdy się prosi o poradę w jakimś wątku, jest się odsyłanym właśnie do tej nieszczęsnej wyszukiwarki (albo do pozostałych kilku części danego tematu, każda po 5 tysięcy postów, ale pomińmy).
Ale to tak BTW w oczekiwaniu na nową aferę.
__________________
mbamboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 12:03   #2609
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
To tak jak na blogu jednej gdańszczanki (czytam bo też jestem z Gdańska) chyba się nazywa kapuczina - była taka konferencja o modzie na ulicach i od razu hejterzy się rzucili i zaczęli obrzucać że jak ona może dawać rady z grubymi nogami i takie teksty:/ Przeraża mnie jaką nienawiścią niektórzy zioną w tym internecie.


Dokładnie.Dlatego z jednej strony trochę podziwiam te dziewczyny.Szczególnie te,które prowadzą blogi w celach zarobkowych i za parę gorszy dają sobie wylewać wiadro pomyj na głowę.Wolałabym iść do jakiejkolwiek roboty,zarobić parę groszy i kupić sobie tych kilka szmat.No,ale to tylko ja. Zawsze wolę najprostsze rozwiązania.


A przy okazji-jak można zrobić takie cuś,aby zalinkować tutaj zdjęcie z bloga,ale nie nabijać komuś wejść i nie być posądzonym o kradzież zdjęcia?Oświećcie mnie,proszę.
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 12:05   #2610
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Kamila wyglądała świetnie jako "gruba". Poza tym - miała wtedy taki naturalny, niewymuszony uśmiech, ładniejsze włosy, gładką cerę. Jej twarz też wyglądała pełniej i w sumie ładna z niej była dziewczyna wtedy. Odpowiednia fryzura i makijaż i można by z niej cudo wyczarować.
Nuova jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:57.