Wiosna idzie, bocian za nią, każda z nas tu będzie mamą - część IV. - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-03, 14:26   #2611
Brilliant Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Brilliant Girl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: TomorrowlanD
Wiadomości: 2 543
Dot.: Wiosna idzie, bocian za nią, każda z nas tu będzie mamą - część IV.

Cytat:
Napisane przez Dominika2302 Pokaż wiadomość
Brilliant mam nadzieję że Mania już zawsze taka grzeczna będzie.
Ula mam zamiar wytrzymać do jutra bo właśnie jutro mam się zgłosić na cc. Trzymajcie za mnie kciuki jak tylko będę mogła to się do wss odezwę.
Trzymam kciuki

kinga - tak jak piszesz, buty trzeba przymierzyć przed zakupem. Teraz dla Waszych dzieciaczków jest najważniejszy czas na dbanie o stópki i nogi
Brilliant Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-03, 15:33   #2612
Dominika2302
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 222
Dot.: Wiosna idzie, bocian za nią, każda z nas tu będzie mamą - część IV.

Julcia jest z nami 3400 g i 56 cm
__________________
II kreseczki 04.07.2014 !!!
Dominika2302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-03, 16:41   #2613
Kinga_20
Zakorzenienie
 
Avatar Kinga_20
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 427
Dot.: Wiosna idzie, bocian za nią, każda z nas tu będzie mamą - część IV.

Cytat:
Napisane przez Dominika2302 Pokaż wiadomość
Julcia jest z nami 3400 g i 56 cm
Gratulacje jak się czujecie?
__________________

If the sun shuts down and decided not to shine no more, I would still have You...

Kinga_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-03, 16:47   #2614
ula_betula
Zadomowienie
 
Avatar ula_betula
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 311
Dot.: Wiosna idzie, bocian za nią, każda z nas tu będzie mamą - część IV.

Dominika - gratulacje!!!! Jak się macie?
__________________
Księżniczka na ziarnku grochu
ula_betula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-03, 17:07   #2615
Linka07
Rozeznanie
 
Avatar Linka07
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 960
Dot.: Wiosna idzie, bocian za nią, każda z nas tu będzie mamą - część IV.

Cytat:
Napisane przez Dominika2302 Pokaż wiadomość
Julcia jest z nami 3400 g i 56 cm
Gratuluje

Ula trzymam kciuki za wasz zapał do biegania i pamiętaj biegajcie dla przyjemności przede wszystkim
Linka07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-03, 17:09   #2616
ula_betula
Zadomowienie
 
Avatar ula_betula
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 311
Dot.: Wiosna idzie, bocian za nią, każda z nas tu będzie mamą - część IV.

Linka dzięki wczoraj pierwszy raz "bieglismy". Czyli trochę marszu trochę truchtu. Było fajnie mam zakwasy hehe.
__________________
Księżniczka na ziarnku grochu
ula_betula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-03, 20:14   #2617
yevele
Zadomowienie
 
Avatar yevele
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 508
Dot.: Wiosna idzie, bocian za nią, każda z nas tu będzie mamą - część IV.

Dominika. Ogromne gratulacje!! Zdrowka i sil dla was!
__________________
yevele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-04, 09:57   #2618
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Wiosna idzie, bocian za nią, każda z nas tu będzie mamą - część IV.

Dominika, gratulacje! Jak się ogarniecie to fotkę poprosimy
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 18:12   #2619
Brilliant Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Brilliant Girl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: TomorrowlanD
Wiadomości: 2 543
Dot.: Wiosna idzie, bocian za nią, każda z nas tu będzie mamą - część IV.

Cytat:
Napisane przez Dominika2302 Pokaż wiadomość
Julcia jest z nami 3400 g i 56 cm
Gratulacje
Brilliant Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-05, 13:45   #2620
Brilliant Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Brilliant Girl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: TomorrowlanD
Wiadomości: 2 543
Dot.: Wiosna idzie, bocian za nią, każda z nas tu będzie mamą - część IV.

Więc my po szczepieniu. Dzielna była, teraz przed nami przypominająca dtp a juz myślałam, że koniec na jakiś czas

Byłysmy też wczoraj u neurochirurga, sprawdzić główkę Mani. Ostatnio z ośrodka gdzie mamy rehab neurolog rzucił bez badania ,że Mania ma wodogłowie. Zaraz go doprowadziłam do porządku. No ale w główie strach został, bo ten gnojek nie zlecił żadnego badania... No i byłyśmy wczoraj (nasz pediatra nas skierował i był zły, że tamten powiedział, ale nic nie zrobił) i pani powiedziała, że ona nie widzi wskazań, żeby robić badania, bo główka jest w normie co do wieku, a że wygląda ciutkę inaczej to pewnie z choroby wynika. I całe szczęście, bo się bałam, że może coś być No i dziś mamy jeszcze dermatologa, bo na pleckach ma czerwone plamki i nie chcą zejść oby to nic poważnego nie było..
Brilliant Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-05, 14:10   #2621
ula_betula
Zadomowienie
 
Avatar ula_betula
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 311
Dot.: Wiosna idzie, bocian za nią, każda z nas tu będzie mamą - część IV.

Ojej Brilliant to się nalatacie po tych lekarzach :/ dobrze, że główka w normie a zmiany skórne chyba często teraz w tym wieku. Zośka też co chwila coś ma.
__________________
Księżniczka na ziarnku grochu
ula_betula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-05, 18:49   #2622
Brilliant Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Brilliant Girl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: TomorrowlanD
Wiadomości: 2 543
Dot.: Wiosna idzie, bocian za nią, każda z nas tu będzie mamą - część IV.

Cytat:
Napisane przez ula_betula Pokaż wiadomość
Ojej Brilliant to się nalatacie po tych lekarzach :/ dobrze, że główka w normie a zmiany skórne chyba często teraz w tym wieku. Zośka też co chwila coś ma.
U nas prawdopodobnie to są potówki, ale takie już zaognione. Mania prowadzi raczej leżący tryb życia póki co, więc mamy smarować octeniseptem, a na noc zasypałam talkiem. Teraz mamy raczej spokój z lekarzami, ale jak mnie coś niepokoi to wolę sprawdzić i mam czyste sumienie i nikt mi niedbalstwa nie zarzuci. Pediatra dziś powiedział do Mani, że ma fajną mamę, bo nie czeka tylko działa
Brilliant Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-06, 07:56   #2623
ula_betula
Zadomowienie
 
Avatar ula_betula
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 311
Dot.: Wiosna idzie, bocian za nią, każda z nas tu będzie mamą - część IV.

Brilliant - super spróbuj też mąki ziemniaczanej. U nas najlepiej się sprawdziła na odparzenia
__________________
Księżniczka na ziarnku grochu
ula_betula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-06, 12:17   #2624
Brilliant Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Brilliant Girl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: TomorrowlanD
Wiadomości: 2 543
Dot.: Wiosna idzie, bocian za nią, każda z nas tu będzie mamą - część IV.

Cytat:
Napisane przez ula_betula Pokaż wiadomość
Brilliant - super spróbuj też mąki ziemniaczanej. U nas najlepiej się sprawdziła na odparzenia
Pytałam się go o kąpiel w krochmalu ale powiedział, że jak chcemy to możemy spróbować, ale niekoniecznie :P może ją wykąpiemy co drugi dzień tak myślę, tylko nie wiem co z kłaczkami, bo już długie ma a tak to sypie jej talkiem i myślę, że powinno pomóc
A jak u Ciebie? Cały czas zdrowe??

dominika - kiedy do domku? jak się czujecie?

Co u Was dziewczyny??
Brilliant Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-06, 16:39   #2625
ula_betula
Zadomowienie
 
Avatar ula_betula
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 311
Dot.: Wiosna idzie, bocian za nią, każda z nas tu będzie mamą - część IV.

Zdrowe! Tylko czeka nas kontrola u ortopedy i neurologa. Mam nadzieję, rutynowa

Kinga - a jak ty dajesz sobie radę w ciąży i z małym dzieckiem? I jak ogólnie wrażenia co do drugiej ciąży - inaczej się czujesz, inaczej to przeżywasz?
__________________
Księżniczka na ziarnku grochu
ula_betula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-06, 17:45   #2626
Kinga_20
Zakorzenienie
 
Avatar Kinga_20
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 427
Dot.: Wiosna idzie, bocian za nią, każda z nas tu będzie mamą - część IV.

Brilliant chyba musisz wrzucić fotki Mani do klubu jestem ciekawa jej włosków Lili rosną bardzo powoli spróbuj z krochmalem raczej nie zaszkodzi, a włoski zwiąż

Ula samopoczucie 100 % lepsze niż w pierwszej ciąży, nic mnie nie boli, nie jest mi ciężko. Niestety dzieć w brzuchu traci, bo nie mam czasu w ciągu dnia na głaskanie i gadanie do brzucha. Dopiero wieczorem sobie przypiminam wychodzę z Lili na spacery, trochę ciężko jest jeśli chodzi o ogarnięcia jej, bo ostatnio nic się nie słucha i potrafi mi uciekać a ja ją z tym brzuchem gonie, ale cóż nikt z rodziny się nie wyrywa do pomocy, więc jestem zdana na siebie raczej i już się psychicznie nastawiam na samotne ogarnianie dwójki w ciągu dnia. Trochę się boję tego, ale wiem, że dam radę
__________________

If the sun shuts down and decided not to shine no more, I would still have You...

Kinga_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-06, 20:17   #2627
Linka07
Rozeznanie
 
Avatar Linka07
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 960
Dot.: Wiosna idzie, bocian za nią, każda z nas tu będzie mamą - część IV.

Hej Dziewczyny, u nas bez zmian tzn. Tż był u androloga, który potwierdził że ani na naturalną ciążę ani inseminację nie ma szans, a do in vitro póki co też nie ma co podchodzić. Tż dostał witaminy i za 3 miesiące ma powtórzyć badania, wtedy może dostaniemy zielone światło na icsi i jeśli ta opcja też jest refundowana to chyba się zdecydujemy.
A póki co posprzątałam, ciasto się pieczę a ja cieszę się weekendem

Kinga pewnie że dasz radę z dwójką jesteś już mamą z doświadczeniem

Ciekawa jestem co tam u Dominiki?
Linka07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-06, 20:33   #2628
ula_betula
Zadomowienie
 
Avatar ula_betula
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 311
Dot.: Wiosna idzie, bocian za nią, każda z nas tu będzie mamą - część IV.

Kinga zanim urodzisz to Lila podrosnie jeszcze nieco. Może jak urodzisz to ktoś się zgłosi, zresztą czasem zdecydowanie trzeba prosić o pomoc. Lila rozumie, że będzie rodzeństwo czy jeszcze nie bardzo?

Linka - czyli wszystko kwestia wyników tzta? I jeśli po witaminach wyniki będą dobre to macie szansę - dobrze zrozumiałam?
__________________
Księżniczka na ziarnku grochu
ula_betula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-06, 21:46   #2629
Linka07
Rozeznanie
 
Avatar Linka07
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 960
Dot.: Wiosna idzie, bocian za nią, każda z nas tu będzie mamą - część IV.

Mamy szansę na in vitro, jeśli się poprawią. Inne opcje nie wchodzą raczej w grę bo aż tak wyniki na pewno się nie zmienią.
Linka07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-07, 08:44   #2630
Natalyyya
Zakorzenienie
 
Avatar Natalyyya
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: irlandia
Wiadomości: 3 714
GG do Natalyyya
Dot.: Wiosna idzie, bocian za nią, każda z nas tu będzie mamą - część IV.

Dominika moje gratulacje !! Zdrowka dla mamusi i Julci !
__________________
31.01 IIkreseczki

20.02 bijące serduszko

Fabian 20.09.2014r
Natalyyya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-07, 14:50   #2631
Dominika2302
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 222
Dot.: Wiosna idzie, bocian za nią, każda z nas tu będzie mamą - część IV.Wi

Witam od wczoraj jesteśmy w domku. Mała jest grzeczna w nocy dała nam pospać. Staram się ją kp ale póki co mam z tym problem i muszę ją trochę dokarmiać ale się nie poddaje. Piszę z telefonu i nie wiem czy uda mi się dodać zdjęcie ale spróbuje
__________________
II kreseczki 04.07.2014 !!!
Dominika2302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-09, 18:25   #2632
Brilliant Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Brilliant Girl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: TomorrowlanD
Wiadomości: 2 543
Dot.: Wiosna idzie, bocian za nią, każda z nas tu będzie mamą - część IV.

Cytat:
Napisane przez Kinga_20 Pokaż wiadomość
Brilliant chyba musisz wrzucić fotki Mani do klubu jestem ciekawa jej włosków Lili rosną bardzo powoli spróbuj z krochmalem raczej nie zaszkodzi, a włoski zwiąż

Ula samopoczucie 100 % lepsze niż w pierwszej ciąży, nic mnie nie boli, nie jest mi ciężko. Niestety dzieć w brzuchu traci, bo nie mam czasu w ciągu dnia na głaskanie i gadanie do brzucha. Dopiero wieczorem sobie przypiminam wychodzę z Lili na spacery, trochę ciężko jest jeśli chodzi o ogarnięcia jej, bo ostatnio nic się nie słucha i potrafi mi uciekać a ja ją z tym brzuchem gonie, ale cóż nikt z rodziny się nie wyrywa do pomocy, więc jestem zdana na siebie raczej i już się psychicznie nastawiam na samotne ogarnianie dwójki w ciągu dnia. Trochę się boję tego, ale wiem, że dam radę
Jak będę miała chwilę to wrzucę, albo na fb możesz podejrzeć
A co do pomocy, to musisz poprosić. Chyba, ze potem ktoś sam się zaoferuje a póki co jak potrzebujesz to proś. Lili jest w takim wieku, że będzie troszkę broić, uciekać a Tobie z brzuszkiem na pewno nie jest łatwo...

Cytat:
Napisane przez Linka07 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny, u nas bez zmian tzn. Tż był u androloga, który potwierdził że ani na naturalną ciążę ani inseminację nie ma szans, a do in vitro póki co też nie ma co podchodzić. Tż dostał witaminy i za 3 miesiące ma powtórzyć badania, wtedy może dostaniemy zielone światło na icsi i jeśli ta opcja też jest refundowana to chyba się zdecydujemy.
A póki co posprzątałam, ciasto się pieczę a ja cieszę się weekendem

Kinga pewnie że dasz radę z dwójką jesteś już mamą z doświadczeniem

Ciekawa jestem co tam u Dominiki?
Fajnie, że jeśli będziecie mogli to spróbujecie A póki co, możecie wyluzować

Cytat:
Napisane przez Dominika2302 Pokaż wiadomość
Witam od wczoraj jesteśmy w domku. Mała jest grzeczna w nocy dała nam pospać. Staram się ją kp ale póki co mam z tym problem i muszę ją trochę dokarmiać ale się nie poddaje. Piszę z telefonu i nie wiem czy uda mi się dodać zdjęcie ale spróbuje
No i jak wasze kp? Pokaż, pokaż to Twoje szczęście

A my korzystamy z pięknej pogody Lżejsze ciuszki powyciągane i cały dzień na dworze A jutro znowu PO i pomiar nóżek pod nowe łuski NO i jakieś zęby znowu idą, bo gorzej z jedzeniem, chyba że po szczepieniu, ale energii ma za 5 dzieciaczków :P
Brilliant Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 09:32   #2633
Dominika2302
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 222
Dot.: Wiosna idzie, bocian za nią, każda z nas tu będzie mamą - część IV.

Mam chwilkę więc piszę. Z kp idzie nam lepiej od 2 dni w dzień już butli nie dostaje tylko przed snem 50 ml wypija. W nocy budzi się ok 12, 3 i 6 więc super.
Co do samego cc to nie poszło tak łatwo jak miało być, łożysko miałam całkowicie z przodu brzucha więc był problem z wyciągnięciem małej, musieli je przeciąć. W związku z czym obie straciłyśmy sporo krwi. Julcia musiała mieć podany tlen a mi potwornie ciśnienie spadło i na stole im zasypiałam - a nie powinnam- to potem w kroplówce dali mi jakieś silne leki nasercowe. Jak by tego było mało to w trakcie cięcia dopadł mnie potworny ból prawego barku i utrzymywał się przez 3 dni
Dzisiaj wybieramy się do USC.

A i jeszcze jedno nianię elektroniczną dostałam niby nową nie używaną i muszę kupić inną bo ta ciągle łapie sygnał z CB Radia i jest jeden trzask albo gadanie kierowców
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20150306_083138.jpg (89,8 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150304_102250.jpg (84,0 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150307_162557.jpg (50,0 KB, 4 załadowań)
__________________
II kreseczki 04.07.2014 !!!

Edytowane przez Dominika2302
Czas edycji: 2015-03-10 o 09:34
Dominika2302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 09:50   #2634
Kinga_20
Zakorzenienie
 
Avatar Kinga_20
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 427
Dot.: Wiosna idzie, bocian za nią, każda z nas tu będzie mamą - część IV.

Cytat:
Napisane przez Brilliant Girl Pokaż wiadomość
Jak będę miała chwilę to wrzucę, albo na fb możesz podejrzeć
A co do pomocy, to musisz poprosić. Chyba, ze potem ktoś sam się zaoferuje a póki co jak potrzebujesz to proś. Lili jest w takim wieku, że będzie troszkę broić, uciekać a Tobie z brzuszkiem na pewno nie jest łatwo...

A my korzystamy z pięknej pogody Lżejsze ciuszki powyciągane i cały dzień na dworze A jutro znowu PO i pomiar nóżek pod nowe łuski NO i jakieś zęby znowu idą, bo gorzej z jedzeniem, chyba że po szczepieniu, ale energii ma za 5 dzieciaczków :P
Pewnie masz rację z tą pomocą, będę zapewne dzwonić do mojej mamy, bo ma najbardziej elastyczne godziny pracy, na teściową nie mam co liczyć raczej, bo ona wiecznie w pracy także w weekendy.

Oj i my korzystamy z ciepełka, wczoraj na słońcu było chyba z 16 stopni, gdyby nie mocny wiatr u nas na osiedlu to młoda bez czapki by latała. A był syn sąsiadów w wieku Lili i ubrany w kurtkę zimową i grube buty zimowe :/ oczywiście mamusia na lajcie ubrana, ehhh....

Cytat:
Napisane przez Dominika2302 Pokaż wiadomość
Mam chwilkę więc piszę. Z kp idzie nam lepiej od 2 dni w dzień już butli nie dostaje tylko przed snem 50 ml wypija. W nocy budzi się ok 12, 3 i 6 więc super.
Co do samego cc to nie poszło tak łatwo jak miało być, łożysko miałam całkowicie z przodu brzucha więc był problem z wyciągnięciem małej, musieli je przeciąć. W związku z czym obie straciłyśmy sporo krwi. Julcia musiała mieć podany tlen a mi potwornie ciśnienie spadło i na stole im zasypiałam - a nie powinnam- to potem w kroplówce dali mi jakieś silne leki nasercowe. Jak by tego było mało to w trakcie cięcia dopadł mnie potworny ból prawego barku i utrzymywał się przez 3 dni
Dzisiaj wybieramy się do USC.

A i jeszcze jedno nianię elektroniczną dostałam niby nową nie używaną i muszę kupić inną bo ta ciągle łapie sygnał z CB Radia i jest jeden trzask albo gadanie kierowców
Ślicznotka Dominika widzę straszne przeżycia miałyście już na samym początku całe szczęście, że to za Wami i teraz jesteście w domu i możecie się asymiliować w spokoju A jak braciszek nastawiony??? Pomaga troszkę? Z kp dasz radę, widzę, że bardzo Ci zależy i chcesz, a to jest już połowa drogi do sukcesu Nie zniechęcaj się tylko przy pierwszych kryzysach, bo te na pewno się pojawią. Jak będziesz potrzebowała wsparcia to śmiało pisz!
__________________

If the sun shuts down and decided not to shine no more, I would still have You...

Kinga_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 11:19   #2635
ula_betula
Zadomowienie
 
Avatar ula_betula
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 311
Dot.: Wiosna idzie, bocian za nią, każda z nas tu będzie mamą - część IV.

Dominika - buuu nie widzę zdjęć na komórce. Fajnie, że z kp coraz lepiej

Kinga - jw też się jakoś na wiosnę przestawić nie mogę. Teraz taka zmienna pogoda, że strach lżej dziecko ubrać. Ja to się zawsze w takich okresach przejściowych przeziebialam. Podobno ma wrócić jeszcze zima heh.
__________________
Księżniczka na ziarnku grochu
ula_betula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 17:21   #2636
Dominika2302
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 222
Dot.: Wiosna idzie, bocian za nią, każda z nas tu będzie mamą - część IV.

My jesteśmy dzisiaj po 1spacerku takim koło domu ale zawsze. Mieliśmy dzisiaj trochę jeżdżenia a mała została z ciocią więc 2 razy butlę dostała mam nadzieję że bardzo to nas nie rozstroi.
Byliśmy u księdza i zamówiliśmy chrzest na 1 dzień świąt.
__________________
II kreseczki 04.07.2014 !!!
Dominika2302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 12:59   #2637
Brilliant Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Brilliant Girl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: TomorrowlanD
Wiadomości: 2 543
Dot.: Wiosna idzie, bocian za nią, każda z nas tu będzie mamą - część IV.

Cytat:
Napisane przez Dominika2302 Pokaż wiadomość
Mam chwilkę więc piszę. Z kp idzie nam lepiej od 2 dni w dzień już butli nie dostaje tylko przed snem 50 ml wypija. W nocy budzi się ok 12, 3 i 6 więc super.
Co do samego cc to nie poszło tak łatwo jak miało być, łożysko miałam całkowicie z przodu brzucha więc był problem z wyciągnięciem małej, musieli je przeciąć. W związku z czym obie straciłyśmy sporo krwi. Julcia musiała mieć podany tlen a mi potwornie ciśnienie spadło i na stole im zasypiałam - a nie powinnam- to potem w kroplówce dali mi jakieś silne leki nasercowe. Jak by tego było mało to w trakcie cięcia dopadł mnie potworny ból prawego barku i utrzymywał się przez 3 dni
Dzisiaj wybieramy się do USC.

A i jeszcze jedno nianię elektroniczną dostałam niby nową nie używaną i muszę kupić inną bo ta ciągle łapie sygnał z CB Radia i jest jeden trzask albo gadanie kierowców
Słodziutka oj miałyście przejścia, ale fajnie, że już po i możesz się cieszyć macierzyństwem na nowo

Cytat:
Napisane przez Kinga_20 Pokaż wiadomość
Pewnie masz rację z tą pomocą, będę zapewne dzwonić do mojej mamy, bo ma najbardziej elastyczne godziny pracy, na teściową nie mam co liczyć raczej, bo ona wiecznie w pracy także w weekendy.

Oj i my korzystamy z ciepełka, wczoraj na słońcu było chyba z 16 stopni, gdyby nie mocny wiatr u nas na osiedlu to młoda bez czapki by latała. A był syn sąsiadów w wieku Lili i ubrany w kurtkę zimową i grube buty zimowe :/ oczywiście mamusia na lajcie ubrana, ehhh....



Ślicznotka Dominika widzę straszne przeżycia miałyście już na samym początku całe szczęście, że to za Wami i teraz jesteście w domu i możecie się asymiliować w spokoju A jak braciszek nastawiony??? Pomaga troszkę? Z kp dasz radę, widzę, że bardzo Ci zależy i chcesz, a to jest już połowa drogi do sukcesu Nie zniechęcaj się tylko przy pierwszych kryzysach, bo te na pewno się pojawią. Jak będziesz potrzebowała wsparcia to śmiało pisz!
NO ja też się boję rozbierać Maludę, ale przecież jej nie ugotuję w kombinezonie... Poza tym mamy te potówki, więc nie mogę jej przegrzewać

Cytat:
Napisane przez ula_betula Pokaż wiadomość
Dominika - buuu nie widzę zdjęć na komórce. Fajnie, że z kp coraz lepiej

Kinga - jw też się jakoś na wiosnę przestawić nie mogę. Teraz taka zmienna pogoda, że strach lżej dziecko ubrać. Ja to się zawsze w takich okresach przejściowych przeziebialam. Podobno ma wrócić jeszcze zima heh.
No i wróciła Ja też w tym przesileniu choruję, ale to podobno wynika z niedoboru wit. D więc trzeba duuużo korzystać ze słońca jak jest

Cytat:
Napisane przez Dominika2302 Pokaż wiadomość
My jesteśmy dzisiaj po 1spacerku takim koło domu ale zawsze. Mieliśmy dzisiaj trochę jeżdżenia a mała została z ciocią więc 2 razy butlę dostała mam nadzieję że bardzo to nas nie rozstroi.
Byliśmy u księdza i zamówiliśmy chrzest na 1 dzień świąt.
To byłby grzech gdyby nie skorzystać z tak pięknej pogody

My byliśmy wczoraj na pobraniu miary na nowe łuski do Mani, dzielnie dała radę, choć pewnie niejedno dziecko wystraszyła :P Teraz musimy jechać do łodzi na przymiarkę i potem na odbiór. Oj najeździmy się teraz, oby tylko Maniuchna dała radę. Się okazało, że Pani poszła nam na rękę z ceną tych ortez i dzięki niej mamy je za połowę ceny, a ja narzekałam jak za szynę musiałam dołożyć parę stów... Teraz nfz refunduje część a resztę postaramy się z PFRON uzyskać. No i trzeba się nalatać, tyle papierologi a jak źle trafisz to oczywiście z wyrzutami co tu robisz
Brilliant Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-12, 06:53   #2638
ula_betula
Zadomowienie
 
Avatar ula_betula
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 311
Dot.: Wiosna idzie, bocian za nią, każda z nas tu będzie mamą - część IV.

Dominika - teraz widzę foty, jakie piękności

Brilliant - dużo wytrwałości dla Ciebie musicie się nalatać i nazałatwiać tego wszystkiego. Podziwiam Cię, jesteś bardzo dzielna
__________________
Księżniczka na ziarnku grochu
ula_betula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-12, 10:49   #2639
Dominika2302
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 222
Dot.: Wiosna idzie, bocian za nią, każda z nas tu będzie mamą - część IV.

Brilliant podziwiam cię niesamowicie za wytrwałość i wolę walki dla dobra Mani. Trzymam kciuki żeby wszystko poszło po waszej myśli i przede wszystkim żeby malutka jak najlepiej to zniosła.

U nas walka z kp trwa, wczoraj cały dzień przy cycu, w nocy pobudka o 1,3 i 5 i do 9 znowu przy już pustych cyckach. Musiałam dać jej butlę bo była ewidentnie głodna- wsunęła 60 ml i teraz spokojnie śpi. Ale dalej się nie poddaję, do wieczora flachy nie dostanie, jakoś to moje sutki zniosą
__________________
II kreseczki 04.07.2014 !!!
Dominika2302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-12, 17:46   #2640
Brilliant Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Brilliant Girl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: TomorrowlanD
Wiadomości: 2 543
Dot.: Wiosna idzie, bocian za nią, każda z nas tu będzie mamą - część IV.

Cytat:
Napisane przez ula_betula Pokaż wiadomość
Dominika - teraz widzę foty, jakie piękności

Brilliant - dużo wytrwałości dla Ciebie musicie się nalatać i nazałatwiać tego wszystkiego. Podziwiam Cię, jesteś bardzo dzielna
Cytat:
Napisane przez Dominika2302 Pokaż wiadomość
Brilliant podziwiam cię niesamowicie za wytrwałość i wolę walki dla dobra Mani. Trzymam kciuki żeby wszystko poszło po waszej myśli i przede wszystkim żeby malutka jak najlepiej to zniosła.

U nas walka z kp trwa, wczoraj cały dzień przy cycu, w nocy pobudka o 1,3 i 5 i do 9 znowu przy już pustych cyckach. Musiałam dać jej butlę bo była ewidentnie głodna- wsunęła 60 ml i teraz spokojnie śpi. Ale dalej się nie poddaję, do wieczora flachy nie dostanie, jakoś to moje sutki zniosą
Dziękuję Wam za miłe słowa, ale przecież taka moja rola jako mama i każda robiłaby to samo na moim miejscu

dominika - podobno koper włoski jest dobry na laktacje. Przepisy można w necie znaleźć, ale nie będę się wymądrzać bo nie kp
Brilliant Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-24 11:14:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:44.