Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-05, 18:58   #2611
agatkaa1
Zakorzenienie
 
Avatar agatkaa1
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 744
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

Cytat:
Napisane przez inutil Pokaż wiadomość

eee, no.. nie będę kończyć, bo ja się nakręcam i potem mi smutno w razie czego kiedy testujesz??
eeee gdzie tam do testowania ....... dopiero co owulka była jeszcze dużo czasu chociaż najchętniej to jutro a tak poważnie nie wcześniej niż czwartek??bo w środę biorę ostatnią luteinkę
__________________
Dla świata Byliście tylko cząstką, dla Nas całym światem....

26,01,2011[*]
23,04,2013[*]

Nasze Szczęście- IGOREK
agatkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 18:59   #2612
inutil
Zakorzenienie
 
Avatar inutil
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: bdg
Wiadomości: 5 679
GG do inutil
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

Cytat:
Napisane przez Nita6 Pokaż wiadomość
wyprałam trzy pralki prania - biorę się za prasowanie
A ja wyprałam rano bo słonko tak ładnie świeciło... i zapomniałam całkiem o nim, właśnie mi przypomniałaś muszę wypłukać jeszcze raz no i już słonka nie ma
__________________
[*] 10.01.2011
[*] 10.03.2015
inutil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 19:01   #2613
Elcia85
Rozeznanie
 
Avatar Elcia85
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 915
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

Cytat:
Napisane przez agatkaa1 Pokaż wiadomość
oby Wam sie sprawdziły
liczę na to jeśli nie tym razem, to z pewnością niebawem!

a my się pakujemy, bo jutro z samego rana wyjazd odpoczęłam sobie jak nigdy! nigdzie się nie spieszyliśmy, spaliśmy ile wlezie opaliliśmy się (mój TŻ to raczej się spalił a nie opalił mieliśmy iść w góry dziś, ale nie umiał z plecakiem wytrzymać, bo go bolała skóra). także z nowymi siłami wracamy do domu. a teraz idziemy jeszcze na pizzę (mają tutaj pyszną! cieniutką, pieczoną w piecu chlebowym mmmmmniam)
__________________
moja pasja
Elcia85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 19:05   #2614
Lucy1111
Zakorzenienie
 
Avatar Lucy1111
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 6 276
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

Cytat:
Napisane przez inutil Pokaż wiadomość
Ej, decoupażystki, znacie coś takiego? http://retrodrobiazgi-inspiracje.blo...-po-kroku.html

Bo ja przymierzam się do zrobienia czegokolwiek z ikeową doniczką która należy do mnie, tylko boję się efektu... no i nie wiem jak się za to zabrać, bo niewiele pamiętam z kursu macie jakieś dobre strony?



eee, no.. nie będę kończyć, bo ja się nakręcam i potem mi smutno w razie czego kiedy testujesz??
pierwszy raz widzę... Ja chyba nie mogłabym robić tym sposobem, bo znając moje zdolności, nie obcięłabym tej gazy równo, a nie lubię jak coś mi wystaje, albo odstaje... Ale nie powiem, efekt jest bardzo ciekawy

http://konwaliowepole.blox.pl/tagi_b...-na-szkle.html to jest fajny blog.
Albo tu na wizazu możesz zerknąć na wątki dekupażowe.

---------- Dopisano o 20:05 ---------- Poprzedni post napisano o 20:03 ----------

Cytat:
Napisane przez inutil Pokaż wiadomość
Agatka, przez Twój podpis ciągle mam w głowie 'Co mi Panie dasz' i podśpiewuję już od czasu jak to napisałaś.

Bardzo mi się podoba w wykonaniu Gaby Kulki i Czesława http://www.youtube.com/watch?v=xlte9lodB-E
ja też ile razy czytam ten jej podpis to śpiewam "Co mi panie dasz"bajmu
Lucy1111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 19:06   #2615
vvitaminka
Rozeznanie
 
Avatar vvitaminka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 924
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

Kochane ja wróćiłam właśnie z kościoła:P

Jestem zmęczona mam nadzieję, że uda mi się nadrobić moją nieobecność ale widzę, że nie byłam sama, Lucy jest ze mną
__________________
vvitaminka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 19:07   #2616
Lucy1111
Zakorzenienie
 
Avatar Lucy1111
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 6 276
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

Cytat:
Napisane przez vvitaminka Pokaż wiadomość
Kochane ja wróćiłam właśnie z kościoła:P

Jestem zmęczona mam nadzieję, że uda mi się nadrobić moją nieobecność ale widzę, że nie byłam sama, Lucy jest ze mną
Lucy1111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 19:07   #2617
agatkaa1
Zakorzenienie
 
Avatar agatkaa1
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 744
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

Cytat:
Napisane przez Elcia85 Pokaż wiadomość
liczę na to jeśli nie tym razem, to z pewnością niebawem!

a my się pakujemy, bo jutro z samego rana wyjazd odpoczęłam sobie jak nigdy! nigdzie się nie spieszyliśmy, spaliśmy ile wlezie opaliliśmy się (mój TŻ to raczej się spalił a nie opalił mieliśmy iść w góry dziś, ale nie umiał z plecakiem wytrzymać, bo go bolała skóra). także z nowymi siłami wracamy do domu. a teraz idziemy jeszcze na pizzę (mają tutaj pyszną! cieniutką, pieczoną w piecu chlebowym mmmmmniam)
ahh no Kochana nie rób smaka jak ja dawno pizzy nie jadłam masakra ale zjadłam 3 łyżki zupki i bleee nie smakuje mi

Inutil nooo ta wersja jest fajna też mi się podoba

a przyznam się bez bicia hmmm weszłam na str piekielko.pl i tam jest ten kalkulator płodności wpisałam orientacyjną długość mojego cyklu ta teraźniejszą tak jak gin obliczył że @ powinna przyjść i jak w mordę strzelił wyszła owulka tak jak była i hmm nawet termin porodu mi wyszedł wiecie na kiedy?? dzień po moich urodzinach czyli 22 kwiecień ale miałabym prezent ahhh
http://piekielko.info/kalendarzyk/ka...sMP=36&josML=5
__________________
Dla świata Byliście tylko cząstką, dla Nas całym światem....

26,01,2011[*]
23,04,2013[*]

Nasze Szczęście- IGOREK

Edytowane przez agatkaa1
Czas edycji: 2011-08-05 o 19:10
agatkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-05, 19:10   #2618
Lucy1111
Zakorzenienie
 
Avatar Lucy1111
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 6 276
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

Cytat:
Napisane przez agatkaa1 Pokaż wiadomość
ahh no Kochana nie rób smaka jak ja dawno pizzy nie jadłam masakra ale zjadłam 3 łyżki zupki i bleee nie smakuje mi

Inutil nooo ta wersja jest fajna też mi się podoba

Agatko, błagam, tylko się nie nakręcaj!!!! i nas przy okazji też nie
Lucy1111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 19:14   #2619
vvitaminka
Rozeznanie
 
Avatar vvitaminka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 924
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

Agatko Skarbie nie nakręcaj się będzie dobrze, a rosół z torebki to świństwo:P
__________________
vvitaminka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 19:18   #2620
agatkaa1
Zakorzenienie
 
Avatar agatkaa1
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 744
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

Cytat:
Napisane przez Lucy1111 Pokaż wiadomość
Agatko, błagam, tylko się nie nakręcaj!!!! i nas przy okazji też nie
Cytat:
Napisane przez vvitaminka Pokaż wiadomość
Agatko Skarbie nie nakręcaj się będzie dobrze, a rosół z torebki to świństwo:P
Wiem wiem Kochane nie nakręcam się ja piszę a zaraz stawiam się do pionu nie ten cykl to następny już musi się udać najwyżej zastosuję lawendę jak Toto mówiła

A ja uwielbiam ten rosół jest pyszny i tak doprawiony ale ten dziś jakiś nie bardzo może dlatego że wypiłam przed pół szklanki coli

Chyba mam właśnie taki apetyt na @ bo zawsze tak mam na tydzień przed ;/ a jakby nie było to prawie jestem tydzień przed bo mam dostać 14
__________________
Dla świata Byliście tylko cząstką, dla Nas całym światem....

26,01,2011[*]
23,04,2013[*]

Nasze Szczęście- IGOREK

Edytowane przez agatkaa1
Czas edycji: 2011-08-05 o 19:21
agatkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 19:27   #2621
Kasiorek211
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 349
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

Totuś - musiałam TŻ powiedzieć czemu ryczę, bo nie chciał ruszyć z pod pracy
Ucieszył się jak dziecko - a przecież Cię nie zna
Mam ochote wyściskać Cię! I nawet sprawdzałam, że jechała bym do Ciebie pociągiem ok 14 godzin

Lucy - no jak bym mogła nie wyhaczyć, że Cię nie ma! Ja w ciąży nie jestem więc refleks i pamięć mam całkiem całkiem. A poza tym to przeciez Ty jesteś pod moiją szczególna Opieką Mentalną

Dziewczynki, strasznie się cieszę, ze jestem z Wami...i już tęsknię, bo jutro z samego rana ruszamy do reściów więc dopiero w poniedziałek zajrzę. Bądźcie grzeczne, Totku - pozdrów Myszko i życz mu zdrówka
Kasiorek211 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-05, 19:30   #2622
inutil
Zakorzenienie
 
Avatar inutil
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: bdg
Wiadomości: 5 679
GG do inutil
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

Cytat:
Napisane przez Elcia85 Pokaż wiadomość
liczę na to jeśli nie tym razem, to z pewnością niebawem!

a my się pakujemy, bo jutro z samego rana wyjazd odpoczęłam sobie jak nigdy! nigdzie się nie spieszyliśmy, spaliśmy ile wlezie opaliliśmy się (mój TŻ to raczej się spalił a nie opalił mieliśmy iść w góry dziś, ale nie umiał z plecakiem wytrzymać, bo go bolała skóra). także z nowymi siłami wracamy do domu. a teraz idziemy jeszcze na pizzę (mają tutaj pyszną! cieniutką, pieczoną w piecu chlebowym mmmmmniam)

mm, po co piszesz o tej pizzy??? smaka narobiłaś
odpoczęci wrócicie i będzie się działo

Lucy chyba spróbuję coś zrobić z tą doniczką, najwyżej się zmarnuje

ehmmm, miałam kogoś przepisać do staraczek i nie pamiętam czy przepisałam i kogo
__________________
[*] 10.01.2011
[*] 10.03.2015

Edytowane przez inutil
Czas edycji: 2011-08-05 o 19:32
inutil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 19:36   #2623
shehzadi
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 710
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

Cytat:
Napisane przez Toto1 Pokaż wiadomość
Agatku, malenstwo moje.. mam nadzieje ze za niedlugo bede skakac z radosci z twoich kresek..
Jak Agatka zajdzie, to się chyba upiję.
Daria cieszę się, że historia siostry ma takie pozytywne rozstrzygnięcie.

Cytat:
Napisane przez natalia21 Pokaż wiadomość
Kurcze zmienie temat słyszałyście,czytałyście o Andrzeju Lepperze....
No w szoku jestem że się powiesił
Był chyba ostatnim z polityków, którego podejrzewałabym o coś takiego .

Toto
bardzo ładne zawiadomienie . Czekamy na informacje o reakcji tatusia.
Lucy wpadaj jak najczęściej. Będę Cię podnosić do pionu a jak chcesz się dołować, to podołujemy razem .

Cytat:
Napisane przez Elcia85 Pokaż wiadomość
Agatkaa Ciebie też obejmowało proroctwo shehzadi i moje, więc wiesz
ale cicho, poczekamy - zobaczymy ale
Kciuki jak najbardziej zaciśnięte. (A Akeneki siedzi cicho. Kolejna cichociemna. ).

A propos SM i wykresów. Wyczytałam dzisiaj, że przy mierzeniu temperatury w ustach może ona odbiegać od prawidłowej nawet o 0,7 stopnia! I już wiem skąd moje wahania . Od przyszłego cyklu mierzę dowcipnie.
__________________
[*]2.05.2011 Dawid
[*]29.11.2011 Dominika

shehzadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 19:42   #2624
Daria16071989
Zadomowienie
 
Avatar Daria16071989
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 762
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

Shehzadi jeszcze czekamy za wynikiem,16.08 będzie i mam nadzieję,że potwierdzi to co powiedział lekarz chociaż jak to siostrze mówił to powiedział,że jest pewny,że to jest łagodne i od hormonów to ma.. Cały czas jestem dobrej myśli, ani na chwilkę nie zwątpiłam,że może być źle
__________________
Czas Nie Leczy Ran.. On Tylko Przyzwyczaja Do Bólu

Moje dwa aniołki:
25.02.2011 [*]
12.06.2011[*]
Daria16071989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 19:47   #2625
shehzadi
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 710
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

Cytat:
Napisane przez Daria16071989 Pokaż wiadomość
Shehzadi jeszcze czekamy za wynikiem,16.08 będzie i mam nadzieję,że potwierdzi to co powiedział lekarz chociaż jak to siostrze mówił to powiedział,że jest pewny,że to jest łagodne i od hormonów to ma.. Cały czas jestem dobrej myśli, ani na chwilkę nie zwątpiłam,że może być źle
W takim razie za nią też trzymam kciuki i będę się modlić. Słyszałam, że te włókniaki to częsta sprawa. Ponoć niektóre kobiety mają tendencję do ich występowania.
__________________
[*]2.05.2011 Dawid
[*]29.11.2011 Dominika

shehzadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 19:53   #2626
Toto1
Zadomowienie
 
Avatar Toto1
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: holandia
Wiadomości: 1 579
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

Cytat:
Napisane przez agatkaa1 Pokaż wiadomość
No ale co no co?? hmmm może lepiej nie kończ....właśnie wstawiłam rosół z torebki z knora bo jak zobaczyłam go w szafce niemogłam się oprzeć
Agatka kurna jego mac zaraz cie toporkiem strzele za to nakrecanie!!
przywoluje cie do porzadku i zawiadamiam ze tydzien po owulacji nie ma sie zachcianek!!!! wdech wydech wdech wydech i uszy do gory!!

Cytat:
Napisane przez Elcia85 Pokaż wiadomość
nie wygląda!
dziekuje w imieniu Ksiecia

Cytat:
Napisane przez Nita6 Pokaż wiadomość
wyprałam trzy pralki prania - biorę się za prasowanie
nosz..... tez to mialam zrobic ale zapomnialam z tych emocji

Cytat:
Napisane przez agatkaa1 Pokaż wiadomość
hmm nawet termin porodu mi wyszedł wiecie na kiedy?? dzień po moich urodzinach czyli 22 kwiecień ale miałabym prezent ahhh
hahah wariatka
apropos.. moj termin mojego porodu to 16sty kwiecien.. a moje urodziny sa 18stego

Cytat:
Napisane przez Kasiorek211 Pokaż wiadomość
Mam ochote wyściskać Cię! I nawet sprawdzałam, że jechała bym do Ciebie pociągiem ok 14 godzin
durak!! no to przyjedzaj!!! zrob sobie wakacje a co!! mowilas ze nie wykorzystalas jeszcze urlopu
podpowiem ze samolotem to 1,5 godzinki

[QUOTE=shehzadi;28578859
A propos SM i wykresów. Wyczytałam dzisiaj, że przy mierzeniu temperatury w ustach może ona odbiegać od prawidłowej nawet o 0,7 stopnia! I już wiem skąd moje wahania . Od przyszłego cyklu mierzę dowcipnie.[/QUOTE]

rozdziawo. nawet ci priva w tej sprawie wyslalam mnie nie sluchasz a internetu tak??

inutil technika z gaza bardzo fajna jest i wygodna. lepiej wzor sie wtapia. ale nie polecam go na doniczce. bo ciezko gaze ladnie nakleic.. dookola.. a to wazne jest cholernie.
na plaskich powierzchniach bardziej sie to sprawdza.
jakbys miala ochote sie pobawic w decu to daj cynk. podpowiem jak tanio to zrobic. bo wszedzie beda ci kazac kupowac profesjonalne gadzety.. haha ja sie tym bawie juz pare lat wiec wiem co mowie
__________________
لا إله إلا الله محمد رسول الله
Ahmed 10.05.2011



http://muslitotek.blogspot.com/
Toto1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 19:54   #2627
Daria16071989
Zadomowienie
 
Avatar Daria16071989
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 762
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

Cytat:
Napisane przez shehzadi Pokaż wiadomość
W takim razie za nią też trzymam kciuki i będę się modlić. Słyszałam, że te włókniaki to częsta sprawa. Ponoć niektóre kobiety mają tendencję do ich występowania.
Dziękuję
__________________
Czas Nie Leczy Ran.. On Tylko Przyzwyczaja Do Bólu

Moje dwa aniołki:
25.02.2011 [*]
12.06.2011[*]
Daria16071989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 19:58   #2628
Lucy1111
Zakorzenienie
 
Avatar Lucy1111
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 6 276
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

Cytat:
Napisane przez Kasiorek211 Pokaż wiadomość

Lucy - no jak bym mogła nie wyhaczyć, że Cię nie ma! Ja w ciąży nie jestem więc refleks i pamięć mam całkiem całkiem. A poza tym to przeciez Ty jesteś pod moiją szczególna Opieką Mentalną

Dziewczynki, strasznie się cieszę, ze jestem z Wami...i już tęsknię, bo jutro z samego rana ruszamy do reściów więc dopiero w poniedziałek zajrzę. Bądźcie grzeczne, Totku - pozdrów Myszko i życz mu zdrówka
dzięki
Miłego wypoczynku u rodziców
Cytat:
Napisane przez inutil Pokaż wiadomość
mm, po co piszesz o tej pizzy??? smaka narobiłaś
odpoczęci wrócicie i będzie się działo

Lucy chyba spróbuję coś zrobić z tą doniczką, najwyżej się zmarnuje

ehmmm, miałam kogoś przepisać do staraczek i nie pamiętam czy przepisałam i kogo
chyba Elcia chciała być w staraczkach, ale nie jestem pewna

ja na pizzę w ogóle nie mam ochoty... bleee. wczoraj mój też kupił sobie na kolację, ja nie zjadłam ani kawałeczka.

shehzadi, wiem, że mogę Wam pisać o wszystkim, zawsze wysłuchacie i postawicie do pionu, ale ja już nie mogłam sama siebie znieść, a co dopiero Wam du*y truć....
Lucy1111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 20:01   #2629
zebrawpaski
Zakorzenienie
 
Avatar zebrawpaski
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 594
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

Agatko - tylko się nie nakręcaj - nie będzie na urodziny to będzie na dzień mamy a jak nie na dzien mamy ot w czerwcu na dzień taty Ale będzie - niebawem Dziękuję za zaproszenia dogrona przyjaciół.

Dziewczyny a tak dyskretnie zapytam- co trzeba zrobić aby otrzymać zaproszenie do klubu?
zebrawpaski jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-05, 20:03   #2630
Daria16071989
Zadomowienie
 
Avatar Daria16071989
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 762
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

Cytat:
Napisane przez Lucy1111 Pokaż wiadomość
shehzadi, wiem, że mogę Wam pisać o wszystkim, zawsze wysłuchacie i postawicie do pionu, ale ja już nie mogłam sama siebie znieść, a co dopiero Wam du*y truć....
Lucy, a "wpierdziel" kiedyś dostałaś??? Za takie gadanie należy się
Zaraz Ci du*e mogę potruć jak chcesz
__________________
Czas Nie Leczy Ran.. On Tylko Przyzwyczaja Do Bólu

Moje dwa aniołki:
25.02.2011 [*]
12.06.2011[*]

Edytowane przez Daria16071989
Czas edycji: 2011-08-05 o 20:06
Daria16071989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 20:04   #2631
maksikola
Wtajemniczenie
 
Avatar maksikola
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 009
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

Toto jeszcze raz gratuluję i bardzo się cieszę z Twojego szczęścia.
Ja dzisiaj byłam u spowiedzi i ksiądz mówił mi o postach żeby ich przestrzegać i zapytał czy wiem co to jest Ramadan? a ja mówię że tak i powiedział żebym mu wyjaśniła, tak też zrobiłam - a to wszystko dzięki Tobie kochana.
Jaka odeszłam dumna z konfesjonału, że o takich rzeczach wiem ehhh:eh em:: brzydal:
maksikola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 20:05   #2632
Toto1
Zadomowienie
 
Avatar Toto1
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: holandia
Wiadomości: 1 579
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

Lucesitka wiedzmo jedna! a od czego my jestesmy jak nie od trucia doopy co??
przeciez dobrze wiesz sama ze jak sie czlowiek uzewnetrzni na forum to od razu kamien z serca. w zeby mozna dostac albo calusa w najlepszym wypadku...
nie rob numerow. no.

Zebra trzeba troszke tutaj z nami pobyc, dac sie poznac i polubic i poprosic Nite o zaproszenie ryzyko wstapienia do Klubu to... zdjecie jako wpisowe
__________________
لا إله إلا الله محمد رسول الله
Ahmed 10.05.2011



http://muslitotek.blogspot.com/
Toto1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 20:05   #2633
inutil
Zakorzenienie
 
Avatar inutil
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: bdg
Wiadomości: 5 679
GG do inutil
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

Cytat:
Napisane przez Toto1 Pokaż wiadomość
inutil technika z gaza bardzo fajna jest i wygodna. lepiej wzor sie wtapia. ale nie polecam go na doniczce. bo ciezko gaze ladnie nakleic.. dookola.. a to wazne jest cholernie.
na plaskich powierzchniach bardziej sie to sprawdza.
jakbys miala ochote sie pobawic w decu to daj cynk. podpowiem jak tanio to zrobic. bo wszedzie beda ci kazac kupowac profesjonalne gadzety.. haha ja sie tym bawie juz pare lat wiec wiem co mowie
no tam było na pudełku i tak to fajnie wygląda ja mniej więcej wiem jak to się robi i mam coś tam w domu (byłam kiedyś na jednodniowym kursie), ale nie pamiętam dokładnie więc wszelkie wskazówki mile widziane.

ale kuzynka z pracy robi w poniedziałek imieniny a my zawsze sobie robimy małe prezenty i chcę jej zrobić korale filcowe i chyba dziś się zabiorę

Cytat:
Napisane przez zebrawpaski Pokaż wiadomość
Dziewczyny a tak dyskretnie zapytam- co trzeba zrobić aby otrzymać zaproszenie do klubu?
Nieśmiało napiszę: Poproś Nitę ona zarządza klubem
__________________
[*] 10.01.2011
[*] 10.03.2015
inutil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 20:05   #2634
agatkaa1
Zakorzenienie
 
Avatar agatkaa1
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 744
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

Cytat:
Napisane przez shehzadi Pokaż wiadomość
Jak Agatka zajdzie, to się chyba upiję.
A propos SM i wykresów. Wyczytałam dzisiaj, że przy mierzeniu temperatury w ustach może ona odbiegać od prawidłowej nawet o 0,7 stopnia! I już wiem skąd moje wahania . Od przyszłego cyklu mierzę dowcipnie.
No to trzymam Cie za słowo i sprawdzę to
Nosz kurna jego chata przecież Ci mówiłam że jak się mierzy temp w ustach to trzeba mieć mega wprawę!!Jasny gwint a ta dopiero teraz się dowiedziała!! Nie wytrzymam z Tobą

Cytat:
Napisane przez Toto1 Pokaż wiadomość
Agatka kurna jego mac zaraz cie toporkiem strzele za to nakrecanie!!
przywoluje cie do porzadku i zawiadamiam ze tydzien po owulacji nie ma sie zachcianek!!!! wdech wydech wdech wydech i uszy do gory!!


apropos.. moj termin mojego porodu to 16sty kwiecien.. a moje urodziny sa 18stego
Czuję sie przywołana hihi przecież wiem o tym hihi nawet tygodnia jeszcze nie ma

Noooo jak ładnie ale byśmy miały prezent ahhh

A zawiadomienie dla Tżcika cudne masz kobieto piękne pomysły Daj znać jak Tż zareagował a najlepiej to filmik nagraj jejku ale będzie szczęśliwy ja w przyszłym cyklu lawenduję a co mi tam
__________________
Dla świata Byliście tylko cząstką, dla Nas całym światem....

26,01,2011[*]
23,04,2013[*]

Nasze Szczęście- IGOREK
agatkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 20:06   #2635
maksikola
Wtajemniczenie
 
Avatar maksikola
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 009
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

Cytat:
Napisane przez zebrawpaski Pokaż wiadomość
Agatko - tylko się nie nakręcaj - nie będzie na urodziny to będzie na dzień mamy a jak nie na dzien mamy ot w czerwcu na dzień taty Ale będzie - niebawem Dziękuję za zaproszenia dogrona przyjaciół.

Dziewczyny a tak dyskretnie zapytam- co trzeba zrobić aby otrzymać zaproszenie do klubu?
Trzeba się wkupić w grupę hehehehe
ja też jeszcze nie mam
maksikola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 20:07   #2636
Toto1
Zadomowienie
 
Avatar Toto1
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: holandia
Wiadomości: 1 579
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

Maksikola noooo duma mnie rozpiera zlotko ciesze sie ze podolalas Ksiedzu hahah

jak sie czujesz kuleczko?
__________________
لا إله إلا الله محمد رسول الله
Ahmed 10.05.2011



http://muslitotek.blogspot.com/
Toto1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 20:07   #2637
shehzadi
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 710
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

Cytat:
Napisane przez Toto1 Pokaż wiadomość
rozdziawo. nawet ci priva w tej sprawie wyslalam mnie nie sluchasz a internetu tak??
Oj tam, oj tam. Zaraz nie słucham. Mierzę zawsze w jednym miejscu, ale myślałam, że te wahania są rzędu 0,1-0,2 stopnia a nie kurde 0,7! Przez resztę tego cyklu będę mierzyć w dwóch miejscach i ciekawe co z tego wyjdzie. Jak widać bardziej mnie interesuje samo badanie i "co z tego wyjdzie" jak jakieś efekty. Chyba szybko się tego dziecka nie doczekam, szczególnie, że odeszła mi ochota na posiadanie potomstwa.

Cytat:
Napisane przez Lucy1111 Pokaż wiadomość
shehzadi, wiem, że mogę Wam pisać o wszystkim, zawsze wysłuchacie i postawicie do pionu, ale ja już nie mogłam sama siebie znieść, a co dopiero Wam du*y truć....
Pisałam już Cookie, że ja mam ostatnio wisielczy humor, więc jak najbardziej wpisujesz się w moją tendencję. W związku z tym możesz truć ile wlezie .

Agatka i Ty Brutusie przeciwko mnie? Jak Wy we mnie nie wierzycie! A może jestem małym geniuszem i się naumiałam od początku? Wolę nie pytać, jak zamierzasz sprawdzać czy mierzę dowcipnie.
__________________
[*]2.05.2011 Dawid
[*]29.11.2011 Dominika


Edytowane przez shehzadi
Czas edycji: 2011-08-05 o 20:11
shehzadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 20:12   #2638
Toto1
Zadomowienie
 
Avatar Toto1
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: holandia
Wiadomości: 1 579
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

Agatku mam nadzieje ze nie bedzie nast cyklu ale apropos lawendy.. dwa razy robilam i dwa razy z takim samym efektem.. Tam nagorze moje losy sie rozstrzygaly ale wspomagac sie trzeba

Inutil potrzebujesz do decu : przedmiotu z ktorym bedziesz pracowac, chusteczki, paru pedzelkow, jeden gruby, jeden cienki i sredni, kleju szkolnego plynnego- taki przezroczysty co sie kulkuje w paluchach, farbek akrylowych, lakieru - moze byc nawet taki do podlog- mega trwaly! papieru sciernego i .. glowy pelnej pomyslow.
jak sie w to zaopatrzysz to na priva wysle wskazowki
__________________
لا إله إلا الله محمد رسول الله
Ahmed 10.05.2011



http://muslitotek.blogspot.com/
Toto1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 20:13   #2639
maksikola
Wtajemniczenie
 
Avatar maksikola
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 009
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

Cytat:
Napisane przez Toto1 Pokaż wiadomość
Maksikola noooo duma mnie rozpiera zlotko ciesze sie ze podolalas Ksiedzu hahah

jak sie czujesz kuleczko?

staram się odpoczywać ale nie zawsze się udaje
jak pochodzę to pobolewa ale dam rade.
maksikola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 20:13   #2640
Lucy1111
Zakorzenienie
 
Avatar Lucy1111
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 6 276
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

Cytat:
Napisane przez zebrawpaski Pokaż wiadomość
Agatko - tylko się nie nakręcaj - nie będzie na urodziny to będzie na dzień mamy a jak nie na dzien mamy ot w czerwcu na dzień taty Ale będzie - niebawem Dziękuję za zaproszenia dogrona przyjaciół.

Dziewczyny a tak dyskretnie zapytam- co trzeba zrobić aby otrzymać zaproszenie do klubu?
trzeba napisać podanie, dołączyć 3 zdjęcia, oddać do sekretariatu i czekać 14dni roboczych na odpowiedź

A sekretarką jest pani Nita

Daria, matko nie bij ciężarnej bo Ci ręka uschnie

Schehzadi, właśnie! czytałam o Twoim Tż i jego umowie :/ kurde, szkoda, że znowu musicie tyle czekać
Lucy1111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:54.