Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część II - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-19, 10:45   #2611
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez lisiczka80 Pokaż wiadomość
Buczacza! Jaki wstyd. Ja to bym tej babie dogadała!!! Co za pinda cholerna!!! No wiesz???

A propos tej glupiej aptekary co Ci probek nie chciala wydac!!!!!!
No chamka durna!!! Wyszalam jak burak czerwona ze wstydu,zalu i wscieklosci.Koszmar jakis
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 10:47   #2612
krystyna1958
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 59
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Będę usuwać chyba chirurgicznie , idę do chirurga plastycznego. Wszystko opiszę ze szczegółami. Sama nie wiem jaką metodą to zrobi. Wejdz na forum Wizaż - Laserowe usuwanie pieprzyków. Można trochę poczytać , wystraszyć się też można niektórych wypowiedzi. Ale wszystko zależy jednak od tego jaki lekarz to zrobi. Pozdrawiam.
krystyna1958 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 10:54   #2613
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez krystyna1958 Pokaż wiadomość
Będę usuwać chyba chirurgicznie , idę do chirurga plastycznego. Wszystko opiszę ze szczegółami. Sama nie wiem jaką metodą to zrobi. Wejdz na forum Wizaż - Laserowe usuwanie pieprzyków. Można trochę poczytać , wystraszyć się też można niektórych wypowiedzi. Ale wszystko zależy jednak od tego jaki lekarz to zrobi. Pozdrawiam.

Krysiu!!!! To ja kciuki mocno trzymam.Nie daj sie tylko.Matko Boska ,lasery.Czeg o ja sie tak laserow boje???
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 10:55   #2614
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

-Ivuś- nie zostaniesz sama z obłażącym i buraczanym licem ja też jestem w pobliżu jakby co wołaj co potrzebujesz.Na naszym forum to jak w rodzinieMadziusia-ja tez kocham wszelkie roślinki i na razie ucze się ich hodowania na razie mogę sie pochwalić słonecznikiem ozdobnym -dorodny okaz po południu wrzucę zdjęcie.Znaczy synuś wrzuci .Buczuś -współczuję przygody w drogerii -ja tez nie umiem się wykłócać i byłby mi głupio
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 10:58   #2615
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

buczka- podekscytowana to mało powiedziane mi odbija, szaleje z cosmelanem jak opętana- pewnie gdybym mogła to bym poleciała na operacje plastyczną (i operacje mózgu przy okazji), w sumie miesiąc do ślubu. dwa tygodnie mam zamiar sie ostro sie cosmelanić a dwa tygodnie bede odpoczywać żeby mi twarz wróciła do normy. Kurcze tak sobie to postanowiłam i mnam nadzieje że krzywdy sobie nie zrobie?- w sumie mam zaufanie do tego cudka! W sumie dobre 1,5 roku jak miałam spokój ze złuszczaniem, to teraz jak troche zrzuce skóry przed slubem w celu odnowienia, poprawienia(nie wiem czego)- to nic mi sie nie stanie?
HMM no nie! przeciez musi być dobrze.
Kurcze obłęd jakiś mnie dopadł..
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 11:03   #2616
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Madziusia a pochwal Ty się wybraną suknią, co?
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 11:03   #2617
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Byłam w aptece po avenkę i zonk nie ma...Pani w usiłowała mnie przekonac do czegos innego ale byłam twarda i zamówiłam w necie 2 na zapas
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-19, 11:08   #2618
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
buczka- podekscytowana to mało powiedziane mi odbija, szaleje z cosmelanem jak opętana- pewnie gdybym mogła to bym poleciała na operacje plastyczną (i operacje mózgu przy okazji), w sumie miesiąc do ślubu. dwa tygodnie mam zamiar sie ostro sie cosmelanić a dwa tygodnie bede odpoczywać żeby mi twarz wróciła do normy. Kurcze tak sobie to postanowiłam i mnam nadzieje że krzywdy sobie nie zrobie?- w sumie mam zaufanie do tego cudka! W sumie dobre 1,5 roku jak miałam spokój ze złuszczaniem, to teraz jak troche zrzuce skóry przed slubem w celu odnowienia, poprawienia(nie wiem czego)- to nic mi sie nie stanie?
HMM no nie! przeciez musi być dobrze.
Kurcze obłęd jakiś mnie dopadł..
nic sie nie stanie,tylko uwazaj ,zebys jakis ranek nie dostala.Bo pozniej strupy
To Ty tak na noc sie cosmelanisz? I gruba warstwa na dodatek?
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 11:09   #2619
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Angi74 Pokaż wiadomość
Ja mieszkam blisko Ciebie ,wiec jak coś to przyjade pomóc
Ale super Będzie świeże mleko i chleb czasem.

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
no widzisz ivonako no widzisz!!! Jestesmy z Toba.Ja to Ci paczki z okupanta wysylac bede; wazelina,pumpernikel.Ty sie nie martw.Angi moze Ci mleko i nalewki przywiezsc.Bedzie wszystko dobrze Cos Ty kochana ´zamowilas,bo nie zrozumialam?

Zeba mam naprawionego,teraz bede innego leczyc tak na zas
Lazilam jak paniusia po aptekach i nic.Czekam na telefon od pani z apteki,zobaczymy:rolleyes :
Buczka zamówiłam emolium krem barierowy do gęby pocosmelanowej mieszanej z polecenia Masimki i Avenkę emulsję.
Kupiłam dziś haviran 800mg, lekarza poprosiłam o końską dawkę, bo jak rzekłam po pilingu krew będzie się lała, nie wnikał, nie tłumaczyłam(muszę sprawdzić w domu o jakiej dawce mówiła Masimka).
Kupiłam też do mycia buzi emolium kremowy żel. Tego nikt nie polecał chyba, więc ja pomacam.

Buczka i co bolało u dentysty?
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 11:23   #2620
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Buczuś - tak kłade grubą warstwe na noc, jestem czerwona i złazi mi skóra. ale ranki żadne sie nie robią, buzka mnie nie piecze, nie boli, nie pali- jak po eksperymencie?- dziwną mam chyba tą gębę- a skóra bardzo ładnie mi schodzi- od razu z całości i to rano jak ją myje. także nawet firanki mi nie wiszą, no może troszcze na na granicy szczęka szyja ale to jest nie zauważalne. (bo szyi i dekoldu nie cosmelanie) Kurcze naprawde jest dobrze jak na taka ilość jaką kłade.
Ale jak zauważe że coś zacznie robić sie nie tak to wróce do normalnego smarowania cos2.


Anturium- kiecka -nie biała jak zbajki, bez welonu, bez fikuśnych koronek falbanek- tylko zwykła typowa na ślub cywilny- kolor ecrii- sliwkowy, po ślubie będzie mini wesele- tzn na 80 osób- mimo wszystko chce wyglądać wyjątkowo chociaż na gębie, mieć super fryz (dlatego z bólem ide do fryzjera).


ivonako- skarbie bedziemy z Tobą w tych ciężkich chwilach. TZ odstaw na ten cosmelański czas my Ci go zastąpimy

Edytowane przez madziusia777
Czas edycji: 2008-09-19 o 11:26 Powód: Coś dopisane do ivonaczki
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 11:23   #2621
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

ivonaczko a ja mam emolium-krem specjalny,czy ja wogole to dobry krem kupilam????Z tylu na tubce pisze ,ze ma substancje aktywne np.jakis Arlasilk

nic nie bolalo,bo mam najlepszego dentyste.Ale ja sie zawsze boje i wtedy brzuch mnie boli i sie poce i nie umiem myslec logicznie.

MADZIUSIA,Ty jestes jakas insza.To co robi cosmelan z Twoja buzka JEST NIENORMALNE
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-19, 11:26   #2622
krystyna1958
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 59
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cosmelanić się będę jak dotrze do mnie cosmelan, który właśnie wczoraj zamówiłam. Podejrzewam.że ranka po pieprzyku trochę mnie powstrzyma. Nie wiem na jak długo. Wszystkiego się dowiem w poniedziałek. Mam znajomą dermatolog, która uważa, że cosm 2 powinno się nakładać 2razy dziennie przez miesiąc, bo skóra bardzo choruje po dawce 3 razy. Ona swoim klientkom tak poleca a następnie po miesiącu 1 raz dziennie aż do wykończenia słoiczka. Póżniej dwa razy w tygodniu wieczorem też do wykończenia słoiczka. Trochę mnie to zdziwiło ale jak czytam Wasze wypowiedzi o tym rumieniu to może coś w tym jest. Myślę, że uda mi się niebawem to sprawdzić.
krystyna1958 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 11:27   #2623
nieco
Raczkowanie
 
Avatar nieco
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 95
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cześć Cosmelanki. Jestem uzależniona od was, nie mam czasu siedziec na forum, ale podczytuję i aż mnie korci, żeby cos napisać

dome Trzymaj sie kochana i wracaj do zdrowia

LidiaM Cieszę się, ze wróciłaś

Buczuś Myśłałam, ze zdążę przed dentystą, ale niestety... Na zapach czosnku najlepsze jest podgryzanie świeżej natki pietruszki i ile wit. C
Kurczę, ty to masz zawsze jakieś przygody, jak nie chirurg plastyk - zboczek, to głupie aptekary. Ja bym im dogadała... z resztą zazwyczaj dorzucam, że bez próbek to nie kupię produktu, bo jestem uczuleniowcem, a z podkładem to jeszcze jest problem z doborem koloru i nie zliczę nietrafionych zakupów, więc jeśli chcą mieć ze mnie klientkę, to proszę o próbki.
Kuruj sie babciu (a kiedy ty nią zostałaś, bo przegapiłam)

ivonako Przygotowania do Cosmelanienia na medal. Będziemy cię wspierać. Też

ane120 Pamiętaj, że ja jestem chyba twoją bliźniaczką Cosmelanową, bo mam plamy, które za nic nie chca zleźć, ale jest lepiej, pogodziłam się z tym. To głupie czoło smaruję cały czas grubo, a one robią mi tak

Madziusia Tak, pochwal się sukienką

Masima Sterydom mówię nie, kiedyś po nich miałam krostki, fuj..


Miecz Jedi, tez moge wydobyć i umiem jeszcze odpowiednie dzwięki wydawać
nieco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 11:39   #2624
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Buczka Masimka mówiła, że emolium krem specjalny dobry na suchą buzię. A lekarki pytała co na moją i Megową , czyli mieszano tłustą - barierowy.
Buczka jak ma nie bolec to czego się boisz? Ja zawsze od zastrzyku zaczynam i już Ostatnio to pani dentystka tylko trochę mnie ukłuła i chyba nawet nic nie wstrzyknęła, bo nie było po co, ale komfort psychiczny był.

Madziusia przyjęcie na 80 osób Moje wesele było na 75
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 11:40   #2625
lidiaM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 230
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
[kiecka -nie biała jak zbajki, bez welonu, bez fikuśnych koronek falbanek- tylko zwykła typowa na ślub cywilny- kolor ecrii- sliwkowy, po ślubie będzie mini wesele- tzn na 80 osób- mimo wszystko chce wyglądać wyjątkowo chociaż na gębie, mieć super fryz (dlatego z bólem ide do fryzjera).cmok:
]

Oj madziusia będziesz na pewno najpiękniejszą panną młodą!!!!!!! A my wszystkie Twoje druhny wirtualne tez się w ten dzień wystroimy (co wy na to Siostry..?) Już zapisałam w kalendarzyku ten magiczny dzień, jako Twój slub! gorące dla Ciebie i Twojego przyszłego męża (nie bądź zazdrosna, tylko takie wirtualno-cosmelańskie z sympatii

megi - ja tez mam tusz YSL Effet Cils ...itd. czyli "efekt sztucznych rzęs" - jest swietny, ale jak kupiłam go pierwszy raz to nie umiałam sobie z nim radzić... na pewno trzeba często myć szczoteczkę, a wówczas efekt ...sztucznych rzęs murowany!

buczus - ja też kocham lawendę (we wszelkiej postaci: takze herbatki do picia z lawendą) i wrzosy!!!!

witaj nieco! buźka duża!

Qurcze, nałożyłam ostatnia porcje cosmelana na twarz, a tu przeczytałam w mailu, że dziś w naszej Galerii Centrum "druga para butów gratis", ale mnie to kusi, ale zmyć tak szybko cosmelana (ostatnią porcję..?), nie wiem co robić
__________________
LIDIA
lidiaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 11:47   #2626
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Nieco nie martw sie ,mi tez plama na czole wyszla.Ale ja mam grzywke,to nie razi tak po oczach

To ja Wam cos napisze co do moich przygod
Moja najblizsza przyjaciolka powiedziala do mnie kiedys,ze GLUPI do Glupiego ciagnie(czy cos w tym rodzaju)
Moj TZ twierdzi,zebym w domu siedziala i zadnych kontaktow z cywilizacja.
Bo ja dzien w dzien mam przygody,i ze to nienormalne.
Nawet dzisiaj u dentysty,czekalam na niego w fotelu (chyba z 10 minut) No i mi sie nudzilo.To zaczelam sie bawic guziczkami myslalam,ze to od fotela,a to byly wiertla.I nie moglam ich wylaczyc.Pan dentysta to sie smial jak przyszedl,ale ta dziwczyna,ktora mi pozniej "odkurzala"jame ustna,nie byla zadowolona.I mi prawie jezyk wssala
Po dentyscie poszlam do T-Mobile po moja nowa komorka(ktorej jeszcze nie ma)
Zaczelam ogladac inne telefony,ktore przymocowane sa na kabelki.Ogladam tam taki jeden,no i raptem kabelek oderwalam.
Tak moje drogie,ja to mam tak codziennie.PRZYGODY

LIDZIA,lec po buty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 11:47   #2627
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Lidia ja bym po te buty pociekła.

Anturium Ty chyba chciałaś
Wielocytowanie
Przy poście, który chcesz zacytować wciskasz znaczek "+ (jest pomiędzy znaczkiem cytuj a odp.), późniejnastępny post który chcesz cytować znowu wciskasz przy nim znaczek "+ i na koniec wciskasz znaczek cytuj i dopisujesz swoje odpowiedzi w okienku które się otworzy.
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 11:51   #2628
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

buczka- sama jestem w szoku dlaczego tak jest teraz dobrze. Jak pamiętam po zabiegu i póżniej podczas smarowania cos2 to wiecznie jakieś frędzle mi wisiały, najgorzej było w okolicy brody i ust. Ale zawszy były firanki, najgorzej było podczas dosmarowywania filterm- wdety robiły sie nowe firanki- koszmar i do tego czerwona twarz. Ale z czasem wszystko sie normowało i wkońcu przestałam byż czerwona i przestała mi złazić skóra- no i jestem szcześliwa bo wyglądam normalnie jak człowiek
Teraz przed ślubem - po takim cosmaleniu się byłam nastawiona na to co kiedyś czyli- to tu to tam firaneczki- a tu miła nie spodzianka- ide rano umyć gębę i skóra mi zchodzi tak dosłownie jak silikonowa powłoczka- taka jak te maski do twarzy-że sie je odrywało (nie pamiętam nazwy)- dziwne, ale zadawalające- mam nadzieje że bedzie to trwało tak do końca tych dwóch tygodni.
Chyba Tłumacze to czasem działania cosmelanu na twarz- bo dwa lata codziennego stosowania zrobiło swoje-wkońcu jak sie człowiek codziennie rygorystycznie smaruje to gęba nie ma wyjścia i musi sie przyzwyczaić.
Po tym jedrorazowym eksperymanie skóra też zrobiła mi sie czerwona i na drugi dzień zlazła mi w całości i miałam spokój no do teraz.
No jestem raczej normalna bo reaguje jeszcze na duże dawki cosmelanu- było by żle gdyby żadnej reakcji nie było.
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 11:52   #2629
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Saga rob przerwe,smaruj sie bepanthem!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!
Dziekuje Buczus za rade,dzis jest faktycznie lepiej.Musze tylko zapasy bepanthenu zrobic,bo szybko mi znika.


Cytat:
Napisane przez lidiaM Pokaż wiadomość
saga76 - i Ty już wiesz za co

WiemMusze chyba zaczac nosic rekawiczki.Dlaczego to skubanie tak kusi


Ale tu dzis gwarno.Dla Was wszystkichza to,ze jestescie
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-19, 11:52   #2630
denna
Rozeznanie
 
Avatar denna
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: COSmos
Wiadomości: 674
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Ale super Będzie świeże mleko i chleb czasem.



Buczka zamówiłam emolium krem barierowy do gęby pocosmelanowej mieszanej z polecenia Masimki i Avenkę emulsję.
Kupiłam dziś haviran 800mg, lekarza poprosiłam o końską dawkę, bo jak rzekłam po pilingu krew będzie się lała, nie wnikał, nie tłumaczyłam(muszę sprawdzić w domu o jakiej dawce mówiła Masimka).
Kupiłam też do mycia buzi emolium kremowy żel. Tego nikt nie polecał chyba, więc ja pomacam.

Buczka i co bolało u dentysty?
Hallo, cosmelanki - wy to chyba nigdy nie spicie, co))))))))))))))))
Siedze własnie "na zakładzie" i nie mam za bardzo jak tu sie udzielać - ale na chwilke wpadłam
Ivonako - ja własnie żelem emolium myłam moje cosmelanowe lico w zeszłym roku - całe dwa tygodnie po nałożeniu cosm2 - czyli podczas najgorszego łuszczenia. Dostałam garść próbek i sie myłam dopóki wystarczyły. Powiem, ze to takie jakieś olejowe było, generalnie ok na pocosmelanowe łuszczenie, jednak na codzień dla mojej tłustej gęby zdecydowanie sie nie nadaje. Bez zapachu, bez podrażnień, dla skóry wrażliwej lub atopowej, jak zreszta cała ta seria.
Heviran brać 2 x dziennie po 1 tabletce - najlepiej ze dwa, trzy dni przed zabiegiem, coby sie skóra wirusowi ew. nie dała.
denna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 12:11   #2631
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

KASIULANKA wychodz z ukrycia.Przylacz sie do nas.
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 12:17   #2632
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Właśnie sobie wymyłam ręce emolium Denna chyba się nada na te pierwsze dni
Ane dostałam laurkę celną na produkt zamaawiany dzień przed naszym pudrem.(druga na 25 zamówień)

No tak, objjjjjady poszły gotować
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 12:41   #2633
Kasiulanka
Raczkowanie
 
Avatar Kasiulanka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 70
Red face Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Witam Piękne, Zagadnięta stawiam się na wezwanie, aczkolwiek nie wiem czy zasługuję ........Plamy ....mam, zmarchy......mam, ale czy się bedę Cosmelanic??? Nie wiem. Ja bez chemii nie dam rady. Z taką ciągle odpadającą g...bą , też chyba nie dam rady , narazie pilnie Was oglądam - boście najaktywniesze na tym forum no i przedział wiekowy - właściwy (nie to co te pięne 20- tki, bo wcześniej znalazły retinoidy i kwacy i vit. c - cwaniarki).
Kasiulanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 12:46   #2634
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Kasiulanka plamy masz to się nadajesz, nawet jakbyś nie miała to też się nadajesz. Zostań z nami dłużej to się wycosmelanisz i może o chemi zapomnisz (czego i sobie życzę). A wiesz jak tu fajnie, pytasz o co chcesz i po kilka razy o to samo i nikt nie krzyczy nie bije. Nigdzie tak nie ma
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 12:46   #2635
Kasiulanka
Raczkowanie
 
Avatar Kasiulanka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 70
Talking Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

A ponadto, przyłączenie się do Was grozi uzależnieniem.Wiem coś o tym , bo sama zaczynam się martwić o co niektóre. A z cosmelanu , to u mnie ostatnio OSTROPEST!!!???
Kasiulanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 12:46   #2636
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Kasiulanka Pokaż wiadomość
Witam Piękne, Zagadnięta stawiam się na wezwanie, aczkolwiek nie wiem czy zasługuję ........Plamy ....mam, zmarchy......mam, ale czy się bedę Cosmelanic??? Nie wiem. Ja bez chemii nie dam rady. Z taką ciągle odpadającą g...bą , też chyba nie dam rady , narazie pilnie Was oglądam - boście najaktywniesze na tym forum no i przedział wiekowy - właściwy (nie to co te pięne 20- tki, bo wcześniej znalazły retinoidy i kwacy i vit. c - cwaniarki).
no widzisz
dobrze,ze na nas trafilas.Cosmelan sie koniecznie.Nic sie nie zastanawiaj tylko zamawiaj i rob.Ja to bez chemii jakies 5-6 tygodni wytrzymalam.Tez dasz sobie rade.Nie jest to takie straszne, a i zmarszki znikna nie mowiac o plamach.Buzke bedziesz miala jak 18stka
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 12:50   #2637
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Kasiulanka myślisz o uzależnieniu alkoholowym. Hmmm tu masz rację kobieto... Imprezki, nalewki
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 12:51   #2638
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

[quote=ivonako;9064986]Właśnie sobie wymyłam ręce emolium Denna chyba się nada na te pierwsze dni
Ane dostałam laurkę celną na produkt zamaawiany dzień przed naszym pudrem.(druga na 25 zamówień)

Ivonako widzę,że ty fioła na punkcie kosmetyków już dawno posiadasz .Ja dopiero zaraziłam się tym wirusem


Przyszła baba do lekarza .Lekarz patrzy a to Dome
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 12:52   #2639
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Kasiulanka Pokaż wiadomość
Witam Piękne, Zagadnięta stawiam się na wezwanie, aczkolwiek nie wiem czy zasługuję ........Plamy ....mam, zmarchy......mam, ale czy się bedę Cosmelanic??? Nie wiem. Ja bez chemii nie dam rady. Z taką ciągle odpadającą g...bą , też chyba nie dam rady , narazie pilnie Was oglądam - boście najaktywniesze na tym forum no i przedział wiekowy - właściwy (nie to co te pięne 20- tki, bo wcześniej znalazły retinoidy i kwacy i vit. c - cwaniarki).
kasiulanka- no dołączaj sie do nas . Lepiej nie mogłaś trafić. Zamawiaj cosmelan i sie nawet nie zastanawiaj. Wypiekniejesz razem z nami no i sie uzależnisz od nas ale to jest baaaardzo miły nałóg. Coż dodać - no boskie cosmitki jesteśmy.

A ostropestu robisz sobie herbatki??????

Edytowane przez madziusia777
Czas edycji: 2008-09-19 o 12:54 Powód: coś mi sie przypomniało.
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 12:53   #2640
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

to pewnie tez-alkohol,ale Kasiulance chodzi o nas ivonaczko.
A co jest z tym ostropestem????

no wlasnie!!! Gdzie domciu tak dlugo????Pewnie ja do senatorium wysla
Wezma biedactwo w kaftanik ubiora i beda sila ciagnac .No ilez mozna siedziec u lekarza
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic

Edytowane przez buczacza
Czas edycji: 2008-09-19 o 13:00 Powód: zmartwienie
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:30.