nowości kosmetyczne - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-06-17, 17:38   #2611
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: nowości kosmetyczne

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
uu moj tubkowy chlodzi porzadnie luvie takie zimno, jesli ma chlodzic ten burzujek bardziej to jutro po niego ide


aha, TZ kupil mi dzisiaj w tesco l'oreala zel krem musujacy wieczorem wielkie testowanie
nie miałam carmexu w tubce wiec nei wiem jak on chłodzi (hmm a moze zmolestuje TZ żeby mi kupił w Anglii i przetestuje )

Bourjois bardzo mi sie podoba - też lubie efekty typu chłodzenie czy rozgrzewanie Wczoraj zrobiłam sobie maseczkę Eveline nawilzającą - chłodzi ekstremalnie - aż mi oczy łzawiły i w nosie kręciło od mentolu


AAA miałam już kiedyś napisać, ale CHYBA nie pisałąm: jakiś czas temu wypatrzyłam żel pod prysznic Bielendy z serii antycellulitowej rozgrzewającej Fitness Line. Z tej samej firmy widziałąm 3 rodzaje żeli "specjalistycznych" do ciała- był m.in.z zielona herbatą (pewnie nowa wersja tego co był). Mają mało przekonywujące opakowania
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-17, 17:38   #2612
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: nowości kosmetyczne

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Dwa nowe błyszczyki h&m - na dniach pojawią się w KWC, tylko musze fotkę strzelić
Bardzo mi do gustu przypadły, tanie, duża pojemność, mam beż i bezbarwny róż z drobinkami, nie kleją się. Nie trzymają się na ustach długo, no ale cóż...kiedyś muszę zużyć te wszystkie kosmetyki
ja nie moge uzywac blyszczykow h&m maja w skladzie cos, co sprawia ze usta mnie szczypia, puchna i wyskakuja jekeis wredny popaprance a szkoda, bo faktycznie tanie sa i maja ladne kolorki
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-17, 17:43   #2613
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: nowości kosmetyczne

Fuksjo, w tej niedaleko kościoła na rynku, chyba to ul. Kościelna właśnie.
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-17, 18:24   #2614
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: nowości kosmetyczne

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Kupiłam żel-krem musujący i wczoraj go użyłam. Bardzo przyjemny, szybko i skutecznie zmył makijaż. Nie wiem jeszcze, czy nie będzie mnie podrażniał, bo zauważyłam lekkie zaczerwienienie obok jednej niespodzianki, ale to nie musiało być od niego. Nawet skusiłam się na umycie nim oczu i cień zmył bez problemu, a tusz troszkę, ale nie starałam się specjalnie, żeby go zmył. Oczu nie drażni.

P.S. Również gratuluję zielonego awansu
Kolejna kusicielka, ale ja się nie dam będę dzielna

P.S. Dziękuję

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Dla wszystkich co potrzebują błyszczyka, wklejam fotkę tej nowej serii Glam Shine Natural Glow, o której wcześniej pisałam



edit: i jeszcze jedną skleiłam:
A jak ktoś wcale nie potrzebuje, a chce to też może popatrzeć i kupić


Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Mi sie on bardzo podoba - testowałąm wiele razy (byłąm hostessą Bourjois wczoraj i przedwczoraj ) i koniec końców sie skusiłam.


Dodam, że od czwartku do niedzieli w SP bedzie "nauka malowania" nowym lakierem 1 seconde i dodatkowo - 15% zniżki na Bourjois. Mają być jakieś konkursy ale nie wiem czy bedzie coś do wygrania (możliwe, że krakowianki spotkają mnie przy tej akcji )
A mnie akurat od środy do niedzieli pewnie, w Kraku nie ma A na ten lakierek cały czas mam chętkę, więc jak już któraś porządnie przetestuje, to proszę o relację

PS A dlaczego mi nic o tym nie wiadomo Czyżby nie potrzebowali rąk do pracy


Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Z koleji mi Oriflame sie nie spodobał - własnie przez to że taki słodki. W przeciwieństwie do Bourjois, jest gesty i skleja usta.
Dla każdego coś dobrego

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Gratuluje awansu Tez myślałam o tym, ale nie mam teraz zbytnio czasu i stałego dostępu do neta


Cytat:
Napisane przez Sathi Pokaż wiadomość
Ja już mam ten błyszczyk, dostałam w dość dobrej drogerii w moim miescie na śląsku, mam odcień 400.
Kosztował ok 40 zł.
Śliczny naturalny kolor, jesli ktoś lubi glam shiny, to polecam
A jaki efekt dają? Jak z kolorem, kryciem i połyskiem?

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Jakoś idzie do pisanie... Chciałabym skończyc do końca czerwca bo na poczatku lipca przylatuje TZ na 1,5 tygodnia i chciałabym miec pisanie z głowy. Moja praca niestety nie bedzie zbyt obszerna - samego tekstu ok 30 stron (tak podejrzewam ) a to dlatego ze mój promotor nie lubi dużo czytać np. dla niego 7 stron wyników to stanowczo za dużo (niestety nie mam jak juz tego skrócić wiec sie biedak musiał zgodzić na to )
Jakiś dziwny ten Twój promotor

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
aha, TZ kupil mi dzisiaj w tesco l'oreala zel krem musujacy wieczorem wielkie testowanie
Kurka, wyszkoliłaś sobie tego TŻ jak trzeba, nie dość, że się zgadza kupić jakiś kosmetyk dla Ciebie, to jeszcze orientuje się który dokładnie. Mój to potrafi sok z napojem pomylić a co dopiero przebierać w pólkach z kosmetykami To dla niego niepojęte Zresztą zacznijmy do tego, że moją prośbę od razu skwitowałby stwierdzeniem, że nie kupi, bo się nie zna.

A ja się dalej trzymam, choć w Tesco byłam i te cuda L'orealowe widziałam. Ale że zrobiliśmy sobie do Tesco na Wielickiej godzinny spacerek, to byłam tak wykończona słońcem i upałem, że nie byłam w stanie racjonalnie myśleć. Koniec końców na nic z kosmetyków się nie mogłam zdecydować a z pozostałych zakupów też połowy nie kupiliśmy Oj, nie służy mi ten klimat, nie służy
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-17, 18:35   #2615
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: nowości kosmetyczne

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Kurka, wyszkoliłaś sobie tego TŻ jak trzeba, nie dość, że się zgadza kupić jakiś kosmetyk dla Ciebie, to jeszcze orientuje się który dokładnie. Mój to potrafi sok z napojem pomylić a co dopiero przebierać w pólkach z kosmetykami To dla niego niepojęte Zresztą zacznijmy do tego, że moją prośbę od razu skwitowałby stwierdzeniem, że nie kupi, bo się nie zna.
chyba jestem dobrym pedagogiem nie to, ze moj M. to pantoflarz, nic z tych rzeczy. ale zawsze kupi to, o co poprosze zanim wyslalam go po zakupy to na zdjeciu pokazalam co ma kupic, na akrtce zapisalam a on potem jeszcze sprzed polki sklepowej zadzwonil

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
A ja się dalej trzymam, choć w Tesco byłam i te cuda L'orealowe widziałam. Ale że zrobiliśmy sobie do Tesco na Wielickiej godzinny spacerek, to byłam tak wykończona słońcem i upałem, że nie byłam w stanie racjonalnie myśleć. Koniec końców na nic z kosmetyków się nie mogłam zdecydować a z pozostałych zakupów też połowy nie kupiliśmy Oj, nie służy mi ten klimat, nie służy
ja kocham taka pogode dzis akurat pobiegalam sobie troche z psem po parku jordana i poopalalam sie na tarasie i nie msuze uzywac chemicznych sloneczek w tubce
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-17, 21:13   #2616
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: nowości kosmetyczne

MagJa: mnie te lakiery nei kuszą - mało kolorów do wyboru i w sumie takie nijakie, tzn niby ładne, ale "nic nowego" - to samo kupisz z innych firm o wiele taniej. Gdyby był jakiś "oryginalny", niespotykany kolor to pewnie by korciło

Ja jeszcze nie wiem czy bede na tej akcji - zależy czy w międzyczasie znajdzie się coś lepszego (czyt: wiecej godzin = wiecej kasy )
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-17, 21:43   #2617
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: nowości kosmetyczne

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
MagJa: mnie te lakiery nei kuszą - mało kolorów do wyboru i w sumie takie nijakie, tzn niby ładne, ale "nic nowego" - to samo kupisz z innych firm o wiele taniej. Gdyby był jakiś "oryginalny", niespotykany kolor to pewnie by korciło

Ja jeszcze nie wiem czy bede na tej akcji - zależy czy w międzyczasie znajdzie się coś lepszego (czyt: wiecej godzin = wiecej kasy )
A mi się podoba ten taki opalizujący róż, nie ten jasny, tylko ten ciut ciemniejszy, chyba nr 6 W ogóle wszystkie kolorki są ładnie, niby nic nadzwyczajnego, ale ładne
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-17, 21:57   #2618
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: nowości kosmetyczne

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
A mi się podoba ten taki opalizujący róż, nie ten jasny, tylko ten ciut ciemniejszy, chyba nr 6 W ogóle wszystkie kolorki są ładnie, niby nic nadzwyczajnego, ale ładne
Chyba wiem, o który kolor Ci chodzi. Mi też się szalenie podobał ostatnio taki właśnie średni-opalizujący róż z tych nowych Burżujków. Właśnie o czymś takim marzę na lato, ale jestem troche sceptycznie nastawiona do pędzelka i szybkiego wysychania - diabli wiedzą jak się to sprawdzi w praktyce, a nie chcę potem wyklinać na lakier kiepskiej jakości.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-17, 23:21   #2619
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: nowości kosmetyczne

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Chyba wiem, o który kolor Ci chodzi. Mi też się szalenie podobał ostatnio taki właśnie średni-opalizujący róż z tych nowych Burżujków. Właśnie o czymś takim marzę na lato, ale jestem troche sceptycznie nastawiona do pędzelka i szybkiego wysychania - diabli wiedzą jak się to sprawdzi w praktyce, a nie chcę potem wyklinać na lakier kiepskiej jakości.
Właśnie, znów się powtórzę, ale Francuzki z jednej strony chwalą ten lakier, a z drugiej zwracają uwagę na to, że pędzelek może sprawiać problemy, że jest za szeroki. Ogólnie oceny ma bardzo dobre, ale z takimi uwagami właśnie.
A ten kolorek jest superowy Taki w sumie do wszystkiego, uniwersalny. A ja coś ostatnio nie mam weny do malowania paznokci na różne kolory i ten byłby jak znalazł
Dziś na przykład pomalowałam pazurki na taki błękitno-turkusowy kolor i już mnie drażni, już mam ochotę go zmyć. Co prawda pasuje mi do wielu rzeczy, ale jakoś mi się odpodobał
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 05:45   #2620
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: nowości kosmetyczne

Ja tak samo mój zestaw lakierów skurczył sie do 4 sztuk: białego, dwóch jasnych i czerwieni. Wypadałoby czymś urozmaicić. Taki opalizujący róż doskonale mi się w głowie komponuje z wakacyjną opalenizna.

A co francuzki mówią o trwałości?
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 06:15   #2621
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: nowości kosmetyczne

Mam pytanko odnośnie nowych Glam Shine-ów
Mają drobinki?
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-18, 07:59   #2622
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: nowości kosmetyczne

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Chyba wiem, o który kolor Ci chodzi. Mi też się szalenie podobał ostatnio taki właśnie średni-opalizujący róż z tych nowych Burżujków. Właśnie o czymś takim marzę na lato, ale jestem troche sceptycznie nastawiona do pędzelka i szybkiego wysychania - diabli wiedzą jak się to sprawdzi w praktyce, a nie chcę potem wyklinać na lakier kiepskiej jakości.
pedzelek szeroki, ale "dopasowuje" sie do szerokosci paznokcia - przy malowaniu szerszych paznokci wystarczy pedzelek bardziej przycisnąć i włosie się rozszerza, a przy wąskich - delikatnie przyłożyć. POza tym on ma w zamierzeniu zostawiać niepomalowane paseczki przy skórkach - "aby dłonie wygladały smuklej, a paznokcie zdawały sie dłuzsze" czyli okazuje sie ze nei jest za szeroki


MagJa, iceflower:
ja od kilku juz miesiecy nie maluje paznokci jasnymi kolorami - przerzuciłam się na ciemne perłowe czerwienie (ostatnio non stop mam piekną cezrwień Constance Caroll ) . Dla od miany pomalowałam ostatnio jasnym - i jakoś tak bidnie paznokcie wygladały. A wczesniej - uzywałąm tylko jasnych (beże, jasne róże...) a ciemnych bałąm sie używać. Wiodocznie "dojrzałąm' do sexi czerwieni na pazurach
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 08:13   #2623
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: nowości kosmetyczne

Ja sobi wczoraj trzasnęłam czerwień Bourjoris So Laque kocham ten kolor
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 09:37   #2624
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: nowości kosmetyczne

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja tak samo mój zestaw lakierów skurczył sie do 4 sztuk: białego, dwóch jasnych i czerwieni. Wypadałoby czymś urozmaicić. Taki opalizujący róż doskonale mi się w głowie komponuje z wakacyjną opalenizna.
Też tak to widzę

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
A co francuzki mówią o trwałości?
2 na 4 Francuzki (bo na Beaute-Test są tylko i aż 4 recenzje) mówią, że lakier trzyma się dobrze, jedna z nich nawet precyzuje, że 6 dni!! Dwie pozostałe nic nie mówią, ale po samych gwiazdkach można wywnioskować, że są zadowolone

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
pedzelek szeroki, ale "dopasowuje" sie do szerokosci paznokcia - przy malowaniu szerszych paznokci wystarczy pedzelek bardziej przycisnąć i włosie się rozszerza, a przy wąskich - delikatnie przyłożyć. POza tym on ma w zamierzeniu zostawiać niepomalowane paseczki przy skórkach - "aby dłonie wygladały smuklej, a paznokcie zdawały sie dłuzsze" czyli okazuje sie ze nei jest za szeroki
Aaaa, to takie buty
Nie pisz już nic więcej, bo gotowam dziś polecieć do SP i go kupić.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
MagJa, iceflower: ja od kilku juz miesiecy nie maluje paznokci jasnymi kolorami - przerzuciłam się na ciemne perłowe czerwienie (ostatnio non stop mam piekną czerwień Constance Caroll ) . Dla od miany pomalowałam ostatnio jasnym - i jakoś tak bidnie paznokcie wygladały. A wczesniej - uzywałąm tylko jasnych (beże, jasne róże...) a ciemnych bałąm sie używać. Wiodocznie "dojrzałąm' do sexi czerwieni na pazurach
Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Ja sobi wczoraj trzasnęłam czerwień Bourjoris So Laque kocham ten kolor
No to chyba już wiadomo na jaki kolor pomaluję sobie pazurki Passion Red by Oriflame
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 13:17   #2625
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: nowości kosmetyczne

Dzis widzialam w drogerii i kupilam nowy balsam Joanny- brazujacy mam.
Nazywa sie tak Balsam do ciala brazujacy SensualSun.
NA stronie Joanny nie ma informacji o tym wcale.
Balsam kosztowal u mnie 9.80 co jest drogo- u mnie w miescie same drogie drogeriie wiec pewnie kosztuje kolu 7,8 zl
PAchnie mocno kokosowo- jak dziala zdam za pare dni.
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 13:46   #2626
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: nowości kosmetyczne

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Dzis widzialam w drogerii i kupilam nowy balsam Joanny- brazujacy mam.
Nazywa sie tak Balsam do ciala brazujacy SensualSun.
NA stronie Joanny nie ma informacji o tym wcale.
Balsam kosztowal u mnie 9.80 co jest drogo- u mnie w miescie same drogie drogeriie wiec pewnie kosztuje kolu 7,8 zl
PAchnie mocno kokosowo- jak dziala zdam za pare dni.
No proszę, Joanna szaleje Najpierw Bell, teraz Joanna - brawa dla polskich firm
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 13:49   #2627
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: nowości kosmetyczne

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
No proszę, Joanna szaleje Najpierw Bell, teraz Joanna - brawa dla polskich firm
JA sie Ciebie boje -zzielenialas
Zart
Gratuluje- zerknij do nas do kreconych na fryzjerskie

No polskie firmy poszerzaja swoje asortymenty w szybkim tempie- brakuje jeszcze balsamu brazujace z bell- aczkolwiek jakies musy do twarzy widzialam.
I widzialam te maselka Ziaji- mysle ze sobie kopie niedlugo
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 14:03   #2628
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: nowości kosmetyczne

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
JA sie Ciebie boje -zzielenialas
Zart
Nie masz się czego bać dopóki nic nie nabroisz na KWC Bo głównie tam jest mój rewir
Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Gratuluje- zerknij do nas do kreconych na fryzjerskie
Zerkam czasem.

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
No polskie firmy poszerzaja swoje asortymenty w szybkim tempie- brakuje jeszcze balsamu brazujace z bell- aczkolwiek jakies musy do twarzy widzialam.
I widzialam te maselka Ziaji- mysle ze sobie kopie niedlugo
Fakt, jeszcze Ziaja nas nowościami raczy Fajnie, bo lubię kupować polskie kosmetyki - nie dość, że wcale nie gorsze od zagramanicznych to jeszcze dużo tańsze
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 14:07   #2629
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: nowości kosmetyczne

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Nie masz się czego bać dopóki nic nie nabroisz na KWC Bo głównie tam jest mój rewir

Zerkam czasem.


Fakt, jeszcze Ziaja nas nowościami raczy Fajnie, bo lubię kupować polskie kosmetyki - nie dość, że wcale nie gorsze od zagramanicznych to jeszcze dużo tańsze
NA KWC jeszcze nigdy nie broilam
MAm juz kolo 70 recenzji.Wkrotce zglosze ten balsam Joanny co onim mowa.
A jestes takze od przyjmowania zgloszen?
Tylko balsam brazujacy Ziaji Sopot jest do d**** a reszta z Ziaji mnie zachwyca- szczegolnie nowe szampony.
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-18, 14:12   #2630
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: nowości kosmetyczne

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
jak sie jest nalogowym zlizywaczem mazidel z ust to mozna wykonczyc dwa plynne glam szajny i zostac tylko z tym w szmince [ktorego lubie, ale tak od swieta ]. no mam jeszcze carmex, ale ilez mozna sie maziac carmexem? dlatego juz mam pretekst zeby kupic sobie nowy blyszczyk
zrobiłam testy Bourjois chłodzi przez 35 minut

Carmex w pudełeczku tez chłodzi, ale dla mnie to inny rodzaj chłodu B. chłodzi miętowo, a Carmex kamforowo
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 14:33   #2631
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: nowości kosmetyczne

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
pedzelek szeroki, ale "dopasowuje" sie do szerokosci paznokcia - przy malowaniu szerszych paznokci wystarczy pedzelek bardziej przycisnąć i włosie się rozszerza, a przy wąskich - delikatnie przyłożyć. POza tym on ma w zamierzeniu zostawiać niepomalowane paseczki przy skórkach - "aby dłonie wygladały smuklej, a paznokcie zdawały sie dłuzsze" czyli okazuje sie ze nei jest za szeroki


MagJa, iceflower:
ja od kilku juz miesiecy nie maluje paznokci jasnymi kolorami - przerzuciłam się na ciemne perłowe czerwienie (ostatnio non stop mam piekną cezrwień Constance Caroll ) . Dla od miany pomalowałam ostatnio jasnym - i jakoś tak bidnie paznokcie wygladały. A wczesniej - uzywałąm tylko jasnych (beże, jasne róże...) a ciemnych bałąm sie używać. Wiodocznie "dojrzałąm' do sexi czerwieni na pazurach
No to nie wiem, czy polubię taki pędzelek, bo lubię mieć równomiernie pokryte paznokcie lakierem; chociaż w sumie mam dość szeroki paznokieć przy samych skórkach, więc może coś by z tego było - chyba jedyna droga żeby się dowiedzieć, to przekonać się własnoręcznie.

Wydaje mi się, że to jakaś ściema z tym optycznym wysmuklaniem dłoni/paznokci - moja siostra, żeby wysmuklić optycznie paznokcie maluje je od samej nasady paznokcia (o ile paznokieć ma nasadę, ale jakoś nie potrafię fachowo tego określić), ale po bokach zostawia niepomalowane "paski", w ten sposób, że pokrywa lakierem tylko środek paznokcia. I nie powiem - uzyskuje efekt, o jaki jej chodzi.

A co do kolorów lakierów, to ja mam zupełnie odwrotnie - przekonałam się do jasnych odcieni. Kiedyś miałam ponad 30 buteleczek lakierów i wszystkie ciemne albo w zdecydowanych kolorach. Teraz ograniczyłam się do klasycznej czerwieni (u mnie Maybelline Colorama), dwóch jasnych i bieli do frencha (którego i tak nigdy nie mam czasu stworzyć). No ale taki wakacyjny róż... Nie pogardziłabym nim napewno.

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
2 na 4 Francuzki (bo na Beaute-Test są tylko i aż 4 recenzje) mówią, że lakier trzyma się dobrze, jedna z nich nawet precyzuje, że 6 dni!! Dwie pozostałe nic nie mówią, ale po samych gwiazdkach można wywnioskować, że są zadowolone
No to może my też będziemy. Nic tylko trzeba go kupić.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 14:39   #2632
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: nowości kosmetyczne

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
zrobiłam testy Bourjois chłodzi przez 35 minut

Carmex w pudełeczku tez chłodzi, ale dla mnie to inny rodzaj chłodu B. chłodzi miętowo, a Carmex kamforowo
kupilam dzis i chlodzacego, i eau de gloss normalnie lanie mi sie nalezy.

co do eau de gloss... hm. sredni. anwet bardzo. no usta wygladaja abrdzo ladnie, ale zjada sie [albo raczej wchlania bo nawet jezykiem ust nie maznelam coby zlizac] w tempie ekspresowym

za to chlodzacy zieleniacz... marzenie usta wygladaja tak slicznie, jakby byly polakierowane i ten chlod
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 15:01   #2633
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: nowości kosmetyczne

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że to jakaś ściema z tym optycznym wysmuklaniem dłoni/paznokci - moja siostra, żeby wysmuklić optycznie paznokcie maluje je od samej nasady paznokcia (o ile paznokieć ma nasadę, ale jakoś nie potrafię fachowo tego określić), ale po bokach zostawia niepomalowane "paski", w ten sposób, że pokrywa lakierem tylko środek paznokcia. I nie powiem - uzyskuje efekt, o jaki jej chodzi.

No i wlasnie to robi nowy pedzelek w B. - mimo ze jest szeroki to nie maluje paznokcia do brzegów - za jednym pociagnięciem sie otrzymuje ten efekt.


Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
kupilam dzis i chlodzacego, i eau de gloss normalnie lanie mi sie nalezy.

co do eau de gloss... hm. sredni. anwet bardzo. no usta wygladaja abrdzo ladnie, ale zjada sie [albo raczej wchlania bo nawet jezykiem ust nie maznelam coby zlizac] w tempie ekspresowym

za to chlodzacy zieleniacz... marzenie usta wygladaja tak slicznie, jakby byly polakierowane i ten chlod
eau de gloss mnie nie powalily na kolana... podobal mi sie tylko 1 kolor - taki rozowy opalizujacy na złoto. Nie podoba mi sie prede wszystkim "slimaczenie" - błyszczyk wylewa sie z opakowania.

Ciesze sie ze spodobal Ci sie błyszczyk mietowy Usta rzeczywiście świetnie wygladają - porównanie z polakierowaniem jest bardzo trafne (że też na to nie wpadłam )

W SP kupiłaś? Dostalas szaliczek??
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 16:15   #2634
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: nowości kosmetyczne

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
No i wlasnie to robi nowy pedzelek w B. - mimo ze jest szeroki to nie maluje paznokcia do brzegów - za jednym pociagnięciem sie otrzymuje ten efekt.
Chyba źle Cię wcześniej zrozumiałam, myślałam, że coś innego ma robić. Nieważne.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 18:09   #2635
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: nowości kosmetyczne

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Chyba źle Cię wcześniej zrozumiałam, myślałam, że coś innego ma robić. Nieważne.



Chyba nie było:
Szampon do włosów rudych i szampon do włosów brązowych Joanna Wypatrzyłam w Apropos za 5,80
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 19:02   #2636
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: nowości kosmetyczne

dubel
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 19:05   #2637
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: nowości kosmetyczne

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
eau de gloss mnie nie powalily na kolana... podobal mi sie tylko 1 kolor - taki rozowy opalizujacy na złoto. Nie podoba mi sie prede wszystkim "slimaczenie" - błyszczyk wylewa sie z opakowania.

Ciesze sie ze spodobal Ci sie błyszczyk mietowy Usta rzeczywiście świetnie wygladają - porównanie z polakierowaniem jest bardzo trafne (że też na to nie wpadłam )

W SP kupiłaś? Dostalas szaliczek??
dostalam taki rozowy
jutro tez pojde, kupie mojej siostrze [bo u niej, na emigracji, z burzujem kruchutko, nie ma go wcale a ona tak jak ja jest burzujomanaiczka ].

a lakier tez sobie kupie. i skonczyl mi sie brazowy sołlak wiec dokupie sobie tez i sołlaka

co do eau de gloss. faktycznie, jest wodnisty, ale dobre zakrecenie ampulki zapobiega wylewaniu sie. opakowanie gadzeciarskie, jak i sam blyszczyk. mam taki czerwonawy, ktory nadaje bardzo delikatny kolor wargom.
taki gadzet za dosyc duze pieniadze
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 08:48   #2638
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: nowości kosmetyczne

[quote=zizou;4579728] chyba jestem dobrym pedagogiem nie to, ze moj M. to pantoflarz, nic z tych rzeczy. ale zawsze kupi to, o co poprosze zanim wyslalam go po zakupy to na zdjeciu pokazalam co ma kupic, na akrtce zapisalam a on potem jeszcze sprzed polki sklepowej zadzwonil


Mój też taki jest kochany I też mu zawsze na zdjęciu pokazuję co chcę coby nic nie pokręcił Czasem wpada w łapy dziewczyn promujących różne cuda w dziale z kosmetykami i ZAWSZE da sobie coś wcisnąć Sama tak kiedyś pracowałam to wiem, że samotnie pałętający się facio pomiędzy półkami z babskimi kosmetykami to najlepszy cel
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 08:57   #2639
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: nowości kosmetyczne

Dziewczyny
NAsmarowalam sie na noc tym Joanny brazujacym i nie zmmylam rak -moja wina moja wielka wina co mam teraz zrobic
MAm brazowa pomaranczowe dlonie- a w piatek wielkie wyjscie jak to szybko zmyc.

Szoruje rece mydlem i woda i nic to nei daje.
Bede wiedziala nastepnym razem by zmyc.
A smarowalam nim nogi i ladnie chwycily.
ALe te rece musze domyc do piatku-zamierzam dzis zmywac naczynia myc glowe itp moze te detergenty rozpuszcza mi ten kolor na dloniach

A Wy jakie macie rady na to?
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 09:23   #2640
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: nowości kosmetyczne

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Dziewczyny
NAsmarowalam sie na noc tym Joanny brazujacym i nie zmmylam rak -moja wina moja wielka wina co mam teraz zrobic
MAm brazowa pomaranczowe dlonie- a w piatek wielkie wyjscie jak to szybko zmyc.

Szoruje rece mydlem i woda i nic to nei daje.
Bede wiedziala nastepnym razem by zmyc.
A smarowalam nim nogi i ladnie chwycily.
ALe te rece musze domyc do piatku-zamierzam dzis zmywac naczynia myc glowe itp moze te detergenty rozpuszcza mi ten kolor na dloniach

A Wy jakie macie rady na to?
Nie rozumiem dlaczego tutaj pytasz? Takich wątków na kosmetyczce jest sporo.
Peeling, kwas cytrynowy albo sama cytryna.

Czekam na eau de gloss. Piszecie że takie sobie. Miejmy nadzieję że się nie rozczaruję. Btw ile kosztują w Sephorze? Te na allegro rozeszły się w mgnieniu oka.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:07.