Mamusie listopad 2019- cz. 4 - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-09-03, 11:03   #2611
Catherine07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 458
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
Dokładnie, polać jej! My mamy teściów 500km. Ostatnio jechaliśmy 5h, z dzieckiem byłoby około 10. Wszyscy w sklepach mówili, że max jednorazowo w foteliku 2h potem 2-3h przerwy. Nie chcę narażać młodej na zniekształcenia kręgosłupa przez podróż do dziadków. Oni mają tyle samo kilometrów do nas co my do nich. Mają tyleeee niewykorzystanych urlopów i też mogą wziąć wolne. Oblecą trasę w 5h więc mogą być u nas pełne dwa dni. Wystarczy chcieć. A jak ktoś nie chce: nie mój problem wolę weekend spędzić na spokojnie z młodą i TŻ niż bujać się autem 20h w dwie strony.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gdybym miała aż tyle km też bym się zastanawiała ale u nas sytuacja komfortowa, wbijamy na autostradę max 1,5 h jazdy a potem odpoczynek bo w połowie drogi mieszka mój brat z narzeczoną to też mamy w planach ich odwiedzić , potem 1,5 h i jesteśmy na miejscu. No i planujemy przeprowadzke w przyszłym roku więc jak dobrze pójdzie droga skróci się nam o połowę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Catherine07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-03, 11:07   #2612
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez Catherine07 Pokaż wiadomość
Gdybym miała aż tyle km też bym się zastanawiała ale u nas sytuacja komfortowa, wbijamy na autostradę max 1,5 h jazdy a potem odpoczynek bo w połowie drogi mieszka mój brat z narzeczoną to też mamy w planach ich odwiedzić , potem 1,5 h i jesteśmy na miejscu. No i planujemy przeprowadzke w przyszłym roku więc jak dobrze pójdzie droga skróci się nam o połowę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My do mojej rodziny mamy max 20km, mieszkają w mieście obok, za to rodzina TŻ +450-500km, w zależności jak się pojedzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-03, 11:08   #2613
Nurek1119
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 5 298
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez malinka123108 Pokaż wiadomość
no tak, ale wez i kupuj wszystko ciagle zeby probowac nurek ty co do kapieli? slyszalam ze baby dream maja spoko opinie...

nigdy nie przewidzisz co dla swojego dziecka będzie ok a co nie, dlatego wole kupować jakkolwiek z polecenia niż w ogóle bez opinii, ale przecież jak nie bedzie działał np. krem do pupy to nie będę na siłę używać i kupie inny. To tak jak z podkładami czy kremami dla nas 10 moim koleżanką pasuje jakiś krem a mnie po nim wysypuje.



a co do tego co do kąpieli to na blogu srokao są fajne analizy i chyba o baby dream jest ok ja póki co kupiłam Derma Eco Baby ale później też chciałabym się przerzucić na baby dream bo jest sporo tańszy
Nurek1119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-03, 11:09   #2614
Mikaa92
Zadomowienie
 
Avatar Mikaa92
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 1 594
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez malinka123108 Pokaż wiadomość
a ja dziewczyny kompletnie nie wiem jakie kosmetyki kupic malej, oliatum polecaja ale z drugiej str slysze ze emulsji nie powinno sie uzywac codziennie .... bephanten spoko ale cena juz nie fajna...myslalam nad tym linomag ale nie wszystkim tez sie sprawdza...
Najlepiej zwykle kosmetyki na początek, emolienty nie są dobre dla zdrowej skóry i przeznaczone dla dzieci z problemami. My przy pierwszym synu uzywalismy Nivea Baby, teraz kupiłam Nivea i z Baby Dream, zobaczę co mi bardziej podpasuje tzn Jaskowi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mikaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-03, 11:12   #2615
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez Mikaa92 Pokaż wiadomość
Najlepiej zwykle kosmetyki na początek, emolienty nie są dobre dla zdrowej skóry i przeznaczone dla dzieci z problemami. My przy pierwszym synu uzywalismy Nivea Baby, teraz kupiłam Nivea i z Baby Dream, zobaczę co mi bardziej podpasuje tzn Jaskowi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Emolienty dopiero wtedy gdy faktycznie będzie problem ze skórą. Nie ma co bobaska od razu taplać w extra nawilżaczach bo jak faktycznie kiedyś będą potrzebne to nie zadziałają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-03, 11:13   #2616
misiaa91
Zakorzenienie
 
Avatar misiaa91
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8 604
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez Catherine07 Pokaż wiadomość
To my się chyba porywamy z motyka na słońce bo planujemy wybrać się na Boże Narodzenie do moich rodziców 300 km

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Podziwiam
Cytat:
Napisane przez malinka123108 Pokaż wiadomość
no tak, ale wez i kupuj wszystko ciagle zeby probowac nurek ty co do kapieli? slyszalam ze baby dream maja spoko opinie...
Owocowykoktajl wrzucała ostatnio stronki, na których masz analizę składów. Ja do kąpieli też olej ze słodkich migdałów + kosmetyki z sylveco dla dzieci najprawdopodobniej. Ale wychodzę z założenia - im mniej, tym lepiej.

Ja już po wizycie u położnej serduszko jak dzwon, wszystko okejka. Papiery podpisane, mogę lecieć.
__________________
11.04.2015
misiaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-03, 11:17   #2617
Catherine07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 458
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
My do mojej rodziny mamy max 20km, mieszkają w mieście obok, za to rodzina TŻ +450-500km, w zależności jak się pojedzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to serio kawał drogi My mamy niby 300 do moich rodziców ale większość jedziemy A1 , ostatnio wyrobiliśmy się w 3 h z trasą bo był mały ruch na autostradzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------

Cytat:
Napisane przez misiaa91 Pokaż wiadomość
Podziwiam Owocowykoktajl wrzucała ostatnio stronki, na których masz analizę składów. Ja do kąpieli też olej ze słodkich migdałów + kosmetyki z sylveco dla dzieci najprawdopodobniej. Ale wychodzę z założenia - im mniej, tym lepiej.

Ja już po wizycie u położnej serduszko jak dzwon, wszystko okejka. Papiery podpisane, mogę lecieć.
Super wiadomość ,
Tak w ogóle , my dziś drugie zajęcia ze szkoły rodzenia TŻ jest bardziej tym podjarany niż ja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Catherine07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-03, 11:18   #2618
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez misiaa91 Pokaż wiadomość
Podziwiam Owocowykoktajl wrzucała ostatnio stronki, na których masz analizę składów. Ja do kąpieli też olej ze słodkich migdałów + kosmetyki z sylveco dla dzieci najprawdopodobniej. Ale wychodzę z założenia - im mniej, tym lepiej.

Ja już po wizycie u położnej serduszko jak dzwon, wszystko okejka. Papiery podpisane, mogę lecieć.
Super! Kiedy wracacie?
Cytat:
Napisane przez Catherine07 Pokaż wiadomość
No to serio kawał drogi My mamy niby 300 do moich rodziców ale większość jedziemy A1 , ostatnio wyrobiliśmy się w 3 h z trasą bo był mały ruch na autostradzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja powiem szczerze, że jak nie było tej A1 to czasem udało się nam śmignąć w 3.5-4h. A teraz... Porażka, od Częstochowy do Łodzi tempo 5/h.

Ostatnio jechaliśmy stara dk91, bo A1 by nam zajęło chyba z 6.5h tyle wracaliśmy, właśnie autostradą, i to o 22.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-03, 11:21   #2619
kasia2439
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2439
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 4 053
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Również skupiam się na marce Babydream z Rossa i to minimum krem do pupy i oliwka do masażyków i nawilżenia ciała. Tak mam jeszcze kosmetyki z Baby Dove.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kasia2439 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-03, 11:31   #2620
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Większość babydreamów ma super składy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-03, 11:34   #2621
misiaa91
Zakorzenienie
 
Avatar misiaa91
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8 604
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
Super! Kiedy wracacie? Ja powiem szczerze, że jak nie było tej A1 to czasem udało się nam śmignąć w 3.5-4h. A teraz... Porażka, od Częstochowy do Łodzi tempo 5/h.

Ostatnio jechaliśmy stara dk91, bo A1 by nam zajęło chyba z 6.5h tyle wracaliśmy, właśnie autostradą, i to o 22.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W piątek za tydzień mamy lot, ja już w jedną stronę, TŻ jeszcze na kilka tygodni musi tu wrócić
__________________
11.04.2015
misiaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-03, 11:50   #2622
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Pamiętam nasza pierwsza dłuższą podróż, jak córka miała miesiąc, jechaliśmy 200km uratować kota jeszcze była śnieżyca, wyjeżdżaliśmy ładnie, a w trasie zawiejka. Jak mój mąż się na to zgodził nie wiem do tej pory ale pamiętam że przystanek mieliśmy tylko na kp, tak to spoko podróż minęła.
Cytat:
Napisane przez Catherine07 Pokaż wiadomość
To my się chyba porywamy z motyka na słońce bo planujemy wybrać się na Boże Narodzenie do moich rodziców 300 km

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zobaczycie jak Wam wyjdzie w praniu
Cytat:
Napisane przez kasia2439 Pokaż wiadomość
Również skupiam się na marce Babydream z Rossa i to minimum krem do pupy i oliwka do masażyków i nawilżenia ciała. Tak mam jeszcze kosmetyki z Baby Dove.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja się cały czas zastanawiam czy kupować oliwkę bo córki niczym nie smarowalismy. Tylko kropla oliwki do wanny. I z tego zrezygnowałam szybko bo po każdej kąpieli szorowanie wanienki z tłustej powłoki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-03, 11:55   #2623
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 979
Cool Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
Dokładnie, polać jej! My mamy teściów 500km. Ostatnio jechaliśmy 5h, z dzieckiem byłoby około 10. Wszyscy w sklepach mówili, że max jednorazowo w foteliku 2h potem 2-3h przerwy. Nie chcę narażać młodej na zniekształcenia kręgosłupa przez podróż do dziadków. Oni mają tyle samo kilometrów do nas co my do nich. Mają tyleeee niewykorzystanych urlopów i też mogą wziąć wolne. Oblecą trasę w 5h więc mogą być u nas pełne dwa dni. Wystarczy chcieć. A jak ktoś nie chce: nie mój problem wolę weekend spędzić na spokojnie z młodą i TŻ niż bujać się autem 20h w dwie strony.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No ja wychodzę z podobnego założenia. W kółko my gdzieś jeździmy, przyjeżdżamy na 3 dni i musimy oblecieć wszystkich - rodziców moich, męża, najlepiej jeszcze babcię odwiedzić. I znaleźć czas dla znajomych. Teraz od tego odpoczniemy. Do tego przy wydłużonej trasie - przez przerwy z Dzidziusiem - to byłaby katorga. I pleckow Młodej też nie chcę męczyć. Babcię mogą wziąć ze sobą moi rodzice - 3 dodatkowe osoby pomieścimy bez problemu.
No i mi na świętach nie zależy, bo i tak jestem niewierząca. Jak ktoś będzie chciał wpaść do mnie (w ilości do 3 osób) to zapraszam. Ale pierożki czy rybkę sam sobie będzie musiał zrobić
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-03, 11:56   #2624
kasia2439
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2439
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 4 053
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez Likka9 Pokaż wiadomość
Pamiętam nasza pierwsza dłuższą podróż, jak córka miała miesiąc, jechaliśmy 200km uratować kota jeszcze była śnieżyca, wyjeżdżaliśmy ładnie, a w trasie zawiejka. Jak mój mąż się na to zgodził nie wiem do tej pory ale pamiętam że przystanek mieliśmy tylko na kp, tak to spoko podróż minęła.Zobaczycie jak Wam wyjdzie w praniu Ja się cały czas zastanawiam czy kupować oliwkę bo córki niczym nie smarowalismy. Tylko kropla oliwki do wanny. I z tego zrezygnowałam szybko bo po każdej kąpieli szorowanie wanienki z tłustej powłoki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zamiast oliwki jednak zakupie z Babydream krem lub mleczko do calego ciała. Uwielbiam ten kontakt z dzidziusiem na masazyki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kasia2439 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-03, 11:58   #2625
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Mnie święta z takim maluchem bardzo męczyły. Bo to już nie posiedzisz przy stole, zjesz jak człowiek i pogadasz tylko noś , bujaj, zabawiaj , karm , zmień pampersa, na zmianę z mężem. Dluuuugo jedliśmy w ogóle posiłki na zmianę a u moich rodziców na święta nie było obrusu bo był ściągany przez te małe rączki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-03, 12:02   #2626
malinka123108
Wtajemniczenie
 
Avatar malinka123108
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 409
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
Emolienty dopiero wtedy gdy faktycznie będzie problem ze skórą. Nie ma co bobaska od razu taplać w extra nawilżaczach bo jak faktycznie kiedyś będą potrzebne to nie zadziałają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
macie racje to ja chyba kupie z baby dream
__________________
w oczekiwaniu na corenke t.p 02.11.2019
malinka123108 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-03, 12:03   #2627
misiaa91
Zakorzenienie
 
Avatar misiaa91
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8 604
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Ja mam ambitny plan zrobić święta w tym roku u nas w domu. Jedzenie i tak ogarnęłaby w większości mama i babcia, a jednak spotkalibyśmy się wszyscy u nas, bo dużo miejsca, bo nie trzebaby było nigdzie jechać.

A jak wyjdzie, zobaczymy. Jak przenoszę to równie dobrze mogę rodzić w grudniu, także wyjdzie w praniu.
__________________
11.04.2015
misiaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-03, 12:08   #2628
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

[1=8c9538aac29bb5fbc2d31b2 aac28a8f9b62d5c74_6584d26 7571b8;87140330]No ja wychodzę z podobnego założenia. W kółko my gdzieś jeździmy, przyjeżdżamy na 3 dni i musimy oblecieć wszystkich - rodziców moich, męża, najlepiej jeszcze babcię odwiedzić. I znaleźć czas dla znajomych. Teraz od tego odpoczniemy. Do tego przy wydłużonej trasie - przez przerwy z Dzidziusiem - to byłaby katorga. I pleckow Młodej też nie chcę męczyć. Babcię mogą wziąć ze sobą moi rodzice - 3 dodatkowe osoby pomieścimy bez problemu.
No i mi na świętach nie zależy, bo i tak jestem niewierząca. Jak ktoś będzie chciał wpaść do mnie (w ilości do 3 osób) to zapraszam. Ale pierożki czy rybkę sam sobie będzie musiał zrobić [/QUOTE]To co, mogę na kawę?
Cytat:
Napisane przez misiaa91 Pokaż wiadomość
Ja mam ambitny plan zrobić święta w tym roku u nas w domu. Jedzenie i tak ogarnęłaby w większości mama i babcia, a jednak spotkalibyśmy się wszyscy u nas, bo dużo miejsca, bo nie trzebaby było nigdzie jechać.

A jak wyjdzie, zobaczymy. Jak przenoszę to równie dobrze mogę rodzić w grudniu, także wyjdzie w praniu.
My na wigilię do moich rodziców. A po świętach, jeśli zdrowie wujka (ojca chrzestnego Młodej) pozwoli to planujemy chrzest.
. Wykryli u niego guzy na nerkach, w listopadzie laparoskopia a w lutym usunięcie nerki. Brat teściowej. Ale ona ma nadciśnienie a on guzy bo pije piwo dziennie :d

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-03, 12:09   #2629
Catherine07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 458
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
Super! Kiedy wracacie? Ja powiem szczerze, że jak nie było tej A1 to czasem udało się nam śmignąć w 3.5-4h. A teraz... Porażka, od Częstochowy do Łodzi tempo 5/h.

Ostatnio jechaliśmy stara dk91, bo A1 by nam zajęło chyba z 6.5h tyle wracaliśmy, właśnie autostradą, i to o 22.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O kurcze to rzeczywiście nieciekawie. My A1 jedziemy od Torunia do Malborka i czasami można pokonac tą trasę w 1,5 h więc tragedii nie ma

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Catherine07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-03, 12:09   #2630
Nurek1119
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 5 298
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez Likka9 Pokaż wiadomość
Mnie święta z takim maluchem bardzo męczyły. Bo to już nie posiedzisz przy stole, zjesz jak człowiek i pogadasz tylko noś , bujaj, zabawiaj , karm , zmień pampersa, na zmianę z mężem. Dluuuugo jedliśmy w ogóle posiłki na zmianę a u moich rodziców na święta nie było obrusu bo był ściągany przez te małe rączki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

u mnie już się wszyscy nie mogą doczekać aż właśnie będzie dziecko i będzie odmiana bo tak to sami dorośli a najmłodsze dziecko ma 20 lat
Nurek1119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-03, 12:14   #2631
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez Catherine07 Pokaż wiadomość
O kurcze to rzeczywiście nieciekawie. My A1 jedziemy od Torunia do Malborka i czasami można pokonac tą trasę w 1,5 h więc tragedii nie ma

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Toruń - Grudziądz to z reguły 30-45min problem jest tutaj, na Śląsku. Od Częstochowy do Łodzi porażka. Za Łodzią już lajcik

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-03, 12:16   #2632
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez Nurek1119 Pokaż wiadomość
u mnie już się wszyscy nie mogą doczekać aż właśnie będzie dziecko i będzie odmiana bo tak to sami dorośli a najmłodsze dziecko ma 20 lat
W moim rodzinnym domu nie ma dzieci oprócz naszej córki i niestety każdy spend jest męczacy bo ona się zwyczajnie tam nudzi. Wszyscy muszą się bawić z jednym dzieckiem jak jest więcej dzieci w podobnym wieku to całkiem inny komfort spotkań.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-03, 12:27   #2633
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez Likka9 Pokaż wiadomość
W moim rodzinnym domu nie ma dzieci oprócz naszej córki i niestety każdy spend jest męczacy bo ona się zwyczajnie tam nudzi. Wszyscy muszą się bawić z jednym dzieckiem jak jest więcej dzieci w podobnym wieku to całkiem inny komfort spotkań.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Yo teraz będziecie mieć dwójkę


U mnie dluuuuuuuuugo ja byłam najmłodsza. Ale co się dziwić jak teraz wszystkie ciotki to mają... 30 do setki
Potem mój brat w wieku 37l miał dziecko i bratanek 8 lat był pepkiem świata a teraz będzie podwójne szczęście

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-03, 12:30   #2634
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Oj jeszcze dużo czasu minie zanim się zaczną razem normalnie bawić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-03, 12:33   #2635
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez Likka9 Pokaż wiadomość
Oj jeszcze dużo czasu minie zanim się zaczną razem normalnie bawić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Śmignie aż się sama zdziwisz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-03, 12:38   #2636
misiaa91
Zakorzenienie
 
Avatar misiaa91
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8 604
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

U nas w rodzinie, jak są małe dzieci, to nie mieszkają obok nas, tylko daleko, więc raczej kontakty nie będą częste. Będziemy musieli pokombinować, żeby maluch miał towarzystwo.
__________________
11.04.2015
misiaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-03, 12:45   #2637
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 979
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
To co, mogę na kawę?
My na wigilię do moich rodziców. A po świętach, jeśli zdrowie wujka (ojca chrzestnego Młodej) pozwoli to planujemy chrzest.
. Wykryli u niego guzy na nerkach, w listopadzie laparoskopia a w lutym usunięcie nerki. Brat teściowej. Ale ona ma nadciśnienie a on guzy bo pije piwo dziennie :d

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zapraszam zapraszam, weź jakieś ciasto :P

---------- Dopisano o 13:45 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------

Cytat:
Napisane przez misiaa91 Pokaż wiadomość
U nas w rodzinie, jak są małe dzieci, to nie mieszkają obok nas, tylko daleko, więc raczej kontakty nie będą częste. Będziemy musieli pokombinować, żeby maluch miał towarzystwo.
Dzidzia ma kuzynkę i dalszego kuzyna (syna siostry ciotecznej) o 3 lata tarszych. Bliscy znajomi mają roczniaka, koleżanka rodzi miesiąc przede mną, podobnie jak żona kuzyna męża (maja już dwulatkę) - obie po córce. Podczas wizyt u rodziny będzie się koło kogo kręcić. No i z racji mieszkania blisko morza pewnie nas będą odwiedzać z dziećmi w wakacje, akurat Ninka będzie wtedy bardziej kontaktować

Edytowane przez 8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8
Czas edycji: 2019-09-03 o 12:47
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-03, 12:48   #2638
malinka123108
Wtajemniczenie
 
Avatar malinka123108
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 409
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez misiaa91 Pokaż wiadomość
U nas w rodzinie, jak są małe dzieci, to nie mieszkają obok nas, tylko daleko, więc raczej kontakty nie będą częste. Będziemy musieli pokombinować, żeby maluch miał towarzystwo.
trzeba bedzie szybko postarac sie o rodzenstwo

---------- Dopisano o 13:48 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------

dziewczyny mysle nad imieniem dla coreczki...i nie mozemy sie zdecydowac....
__________________
w oczekiwaniu na corenke t.p 02.11.2019
malinka123108 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-03, 12:49   #2639
kapewa
Raczkowanie
 
Avatar kapewa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 163
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

[1=8c9538aac29bb5fbc2d31b2 aac28a8f9b62d5c74_6584d26 7571b8;87139776]Ja w ogóle nie zamierzam nigdzie jeździć z dzieckiem zimą. Do rodziny mam ponad 300 km, nie będę męczyć maluszka taką długą jazdą. Przy przerwach co 2 godziny pewnie by wyszło 7-8 h jazdy, więc nie widzę sensu. Będę zapraszać do siebie. Pierwszą podróż planujemy na Wielkanoc. Po mieście też nie mam gdzie jeździć, akurat mamy dwóch nowych pediatrów w szpitalu obok (jeden od czerwca, drugi od października) i tam zapiszę Dzidziusię.

Położną pewnie wezmę ze szkoły rodzenia. Ona akurat jeździ na patronaże, ja nigdzie nie będę łazić pod koniec ciąży. A auto mamy jedno, mąż używa do pracy.[/QUOTE]
Cytat:
Napisane przez Mikaa92 Pokaż wiadomość
My mamy takie kombinezony. Od prawej cienki 56, w środku grubszy 56 i ostatni 62 to myślę że posłuży dłużej w zimie
Na wyjście ze szpitala myślę wziąć komplet z H&M body z długim rękawem, spodnie z zakrytymi nóżkami i ten cienki kombinezon + czapeczka bawełniana cienka. To i tak do samochodu ale mam nadzieję że nie będzie za zimno na ten outfit najwyżej przy dużym chodzie będzie ten środkowy Załącznik 7689610

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez Mikaa92 Pokaż wiadomość
Ja też nie planuje podróży z noworodkiem, zbierać wszystkie bakterie po rodzinie i to w okresie największej zachorowalnosci zresztą jak ktoś będzie miał ochotę to przyjedzie sam do nowego członka naszej rodziny a jak nie to niech się pocaluja w nos

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mikaa świetne kombinezony i wygodne zamki maja.

Skoro planujecie nie jeździć z noworodkiem to życzę powodzenia. Szczególnie jeśli ma się z kim zostawić dziecko. Pewnie da się to ogarnąć organizacyjnie na zmianę z drugim rodzicem, przy KP już trochę trudniej. Jeszcze dochodzą święta, gdy rzeczywiście chce się razem gdzieś wyjść. Ja lubię gości w domu ale w naszym otoczeniu przy zwykłym spotkaniu każdy szykuje dużo jedzenia, więc lepiej iść do kogoś gdy nie ma czasu stać przy garach.

Czeka nas jeszcze kilka wizyt zimowych których nie unikniemy-badania bioderek (czasem 3 razy) szczepienia, wizyta I u pediatry. A dodatkowo mogą dojść wizyty przy skazie białkowej, wysypkach....wiec lepiej nie zakładać że się przezimuje noworodka w domu.

Wysłane z mojego MRD-LX1 przy użyciu Tapatalka
kapewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-03, 12:53   #2640
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez malinka123108 Pokaż wiadomość
trzeba bedzie szybko postarac sie o rodzenstwo

---------- Dopisano o 13:48 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------

dziewczyny mysle nad imieniem dla coreczki...i nie mozemy sie zdecydowac....
Macie jakieś typy?


U nas dla córki nie było wyboru, ja od zawsze chciałam Zuzę. Mąż dopowiedział kiedyś, że to czysta zołza jest więc tylko przypieczętował. Z(o)uza

Z synkiem były pertraktacje. A to nie, tamto fe. I mówię mu: wypisz te, które Ci się podobają, ja wypiszę te, które podobają się mi. Padło (w razie "w) na Franka
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-11 20:59:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:09.