Mamusie wrześniowe 2017 - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-03-30, 10:10   #2611
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Mnie najbardziej przeraża, że tego wszystkiego jest tyle i ciężko mi wybrać coś co będzie najbardziej odpowiednie dla mojego dziecka. Sprzedawcy wychwalają, bo dla nich liczą się zyski. Wszystko dla dzieci jest takie ładne, słodkie, kolorowe, my chcemy zapewnić mu wszystko co najlepsze więc kupujemy.
Dobrze, że jest jeszcze trochę czasu na zakupy
Co do tych mat edukacyjnych itp to właśnie czytałam, że dziecko do pół roku powinno zajmować się jedynie sobą. Ono ma i tak dużo rzeczy do ogarnięcia w domu, migających światełek itp. a taka mata to już dla dziecka za dużo. Ogólnie polecam fajny post wizażanki z sierpniówek https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2704
Czekam na screeny

Ehh no właśnie
Ten temat również mnie przeraża

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------


Będziemy świętować

Hmmmmmmmm czyżbyś miała dostać ..... adidasy??

Ja wybieram się w sobotę na zakupy i muszę koniecznie jakieś adidasy kupić, bo nie mam żadnych. Kupiłam teraz taką parkę w 4f granatową i chciałabym granatowe buty i teraz pytanie new balance czy conversy
W sobotę jest weekend zniżek więc może na jakiś rabat się załapię

Ja uciekam po farbę i będę działać z przyjaciółką
mi też z nudów odwala jak widać
Sama farbujesz? Pochwal się efektem końcowym
Ja bardzo lubię comversy - miałam jedne czarne skórzane (najlepsze buty ever), ale pod koniec 2016 sprzatalam i ich czas dobiegł końca. Tak bardzo je lubiłam że w zeszłym roku na urodziny mąż kupił mi miętowe conversy. Jednak postawiłabym na new balance - ja conversy traktuję jako dodatkowe buty, które ubiera się jako dodatek (twarde podeszwy), na co dzień postawiłabym na miękką podeszwe. Mi mama kupiła reeboki na ten sezon - kochana bywa i mąż znowu idzie w buty
Będzie impreza roku, z piccolo

przeczytam zacytowany post

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------

Przeczytałam post i z większością się zgadzam Moja kuzynka kładzie dziecku telefon przy głowie i z aplikacji dźwięk odkurzacza
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 10:22   #2612
maluchna30
Zadomowienie
 
Avatar maluchna30
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 915
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Cytat:
Napisane przez _kornelia Pokaż wiadomość
Na wizycie wszystko dobrze. Krwiaka wreszcie nie mam i łożysko jest na tylnej ścianie ☺ no i będzie chłopak 😊

Szlafrok warto mieć, żeby nie latać po oddziale w koszuli Ja mam gruby, taki pluszowy, ale nie kupuję cienkiego, bo i tak mi zawsze zimno. Zwłaszcza w stresie, a szpital stresuje mnie bardzo 😉

Dobry pomysł z tymi koszulami na ramiączkach. Popatrzę za nimi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratuluję udanej wizyty. Co do szlafroka, ja rodziłam w lutym, wzięłam ze sobą szlafrok i ani razu go nie założyłam. Było mi strasznie gorąco i w ogóle mi się nie przydał. Teraz może pomyślę o cienkim albo w ogóle nie wezmę.

Cytat:
Napisane przez marttb Pokaż wiadomość
Wszystko co się da
Dopracowałam zamówienie w gemini - od razu po wypłacie zamawiam, bo już się trochę tego nazbierało (łącznie 40 pozycji)
Na allegro zaznaczyłam 3 koszule z guziczkami, łóżeczko z materacem, 2 komplety pościeli, kołdrę, poduszkę, ochraniacz, przybornik, rożek, przewijak, kocyk+poduszka minky, 2 prześcieradła. Starałam się brać od jak najmniejszej liczby sprzedawców, także w tym miesiącu chyba kupię koszulę, a w następnym resztę zamówię.

Jak już to będę miała to w sumie zostaną lampka, ręcznik z kapturkiem, wanienka, dla mnie staniki i koszulki do karmienia, szlafrok i walizki
Mam o tyle dobrze że ciuszków na razie nie wliczam bo dostałam mnóstwo (później jak już popiorę i poprasuję to będę sprawdzać czego brakuje i wtedy kupować), chyba ze 3 karuzele dostałam, 2 maty edukacyjne mam dostać, z 4 kombinezony zimowe mam, (a siostra męża kupiła 5), leżaczek, pościele 2 komplety i prześcieradła dostałam, kołdrę też - będą awaryjnie gdyby te nowe mi zlała, nosidło dostałam, pas poporodowy mam, z 5 kocyków też, no ogólnie trochę gratów mam.
Najchętniej zamówiłabym wszystko w tym miesiącu, ale komunie mamy także muszę się wstrzymać
Mąż każe mi na wakacje w czerwcu torbę do szpitala mieć gotową, bo zabierzemy ją ze sobą w razie gdyby coś poszło nie tak, bo jednak 600 km drogi mamy.
O kobieto! Szalejesz!!!! I dobrze, będziesz miała to z głowy. Dobrze, że ja po Oli mam sporo rzeczy, bo tak to bym finansowo podupadła.

Cytat:
Napisane przez lilka_vanilka Pokaż wiadomość
O, marttb, mąż dobrze mysli z tą torbą na wakacje.
A tę koszulkę krótką to chcesz brac do szpitala?

Odradzam biustonosze do karmienia. Wystarczą miękkie miseczki. Zapinanie tych specjalnych do karmienia to strata czasu i niepotrzebne stresy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ja polecam biustonosze do karmienia. Zwykłe bawełnianie jak dla mnie najlepsze, ale oczywiście co mama to opinia. Jednej będzie pasowało, drugiej nie.

Cytat:
Napisane przez 89Otojestkasia Pokaż wiadomość
My narazie jesteśmy na etapie oglądania porządnej niani z kolorowym wyświetlaczem i monitora oddechu. Czy któraś z was ma coś godnego polecenia?



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam nianię z monitorem Angelcare. Polecam bardzo. Jak Ola była już starsza i jechaliśmy np. nad morze to tylko niani używaliśmy, a tak w domu razem z monitorem. Świetna sprawa. Człowiek śpi spokojniej.

Cytat:
Napisane przez marttb Pokaż wiadomość
Ile nas tu jest, tyle opinii
Ja o rożek spytałam mamę i powiedziała że ona używała i bardzo poleca - także na pewno kupuję. Co do kołdry, prędzej czy później trzeba kupić- wolę prędzej w tym samym wzorze co całość i płacić raz za przesyłkę. Na początku pewnie sama pielucha albo kocyk wystarczą, ale ja wolę mieć już w domu kupione i pasujące

poli - tak pierwsze ja nie chciałam z allegro całych zestawów, bo wiele zbednych bajerów a zawsze czegoś ważnego dla mnke brakowało - znalazłam dwóch sprzedawców i u nich skompletowałam wszystko w tym samym wzorze u Ciebie też pierwsze ?
Ja też na początku korzystałam z rożka, a później doszła poduszeczka i kołderka.

Cytat:
Napisane przez pawie Pokaż wiadomość
Witam się ponownie
Naiwnie myślałam, że będę miała teraz więcej luzu to będę regularnie tutaj zaglądać, a tymczasem miałam tyle do nadrobienia, że wczoraj wieczorem nie ogarnęłam wszystkiego

My dzisiaj zaczynamy 18tc, ale niestety ostatnio mam podły nastrój. Wczoraj przepłakałam pół wieczoru, dosłownie wszystko mnie denerwuje Ruchów nie czuję, ale też nie wczuwam się jakoś szczególnie. Brzuszek powoli się zaokrągla, ale w sumie da się go jeszcze zamaskować Wizyta dopiero w połowie kwietnia, a ja już nie mogę się doczekać, zwłaszcza gdy załączają mi się dziwne myśli. Oczywiście mam nadzieję, że wszystko jest OK Za kobietą i humorami ciążowymi to człowiek chyba nie nadąży

Widzę, że u Was przygotowania pełną parą Wózki, ciuszki, gadżety dla mam, no szaleństwo! My póki co mamy tylko 2-pak body, śpioszki i czapeczkę z rękawiczkami Słabo w porównaniu z Wami
Ja też nerwowa znowu chodzę i psycha mi klęka. Może to przesilenie wiosenne? Pij melisę, mi pomaga.


Mam nadzieję, że dzisiaj, najpóźniej jutro kurier przywiezie mi wózek. Pokażę go wtedy na żywo.
Dzwonili do mnie wczoraj z pracy czy wezmę udział w pracach komisji na szkolnym konkursie recytatorskim. No pewnie, że wezmę. Trochę się z chałupy wyrwę. ;-)
__________________
OLA 04.02.2013 r. 2500 g, 48 cm
HANIA 19.08.2017 r. 2800 g, 51 cm
maluchna30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 10:50   #2613
lilka_vanilka
Zakorzenienie
 
Avatar lilka_vanilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 905
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Cytat:
Napisane przez MartaSz86 Pokaż wiadomość
Ja bym sobie na razie darowała zakup kołdry i poduszki. Dziecku w rozku jest dość ciepło a można jeszcze przykryć kocykiem. A i tak pewnie będzie przegrzane i wyskocza potowki. Ja na początku w ogóle kołdry i poduszki nie używałam.
Ja polecam spiworki i kocyk.

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Mnie najbardziej przeraża, że tego wszystkiego jest tyle i ciężko mi wybrać coś co będzie najbardziej odpowiednie dla mojego dziecka. Sprzedawcy wychwalają, bo dla nich liczą się zyski. Wszystko dla dzieci jest takie ładne, słodkie, kolorowe, my chcemy zapewnić mu wszystko co najlepsze więc kupujemy.
Dobrze, że jest jeszcze trochę czasu na zakupy
Co do tych mat edukacyjnych itp to właśnie czytałam, że dziecko do pół roku powinno zajmować się jedynie sobą. Ono ma i tak dużo rzeczy do ogarnięcia w domu, migających światełek itp. a taka mata to już dla dziecka za dużo. Ogólnie polecam fajny post wizażanki z sierpniówek https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2704
Czekam na screeny

Ehh no właśnie
Ten temat również mnie przeraża

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------


Będziemy świętować

Hmmmmmmmm czyżbyś miała dostać ..... adidasy??

Ja wybieram się w sobotę na zakupy i muszę koniecznie jakieś adidasy kupić, bo nie mam żadnych. Kupiłam teraz taką parkę w 4f granatową i chciałabym granatowe buty i teraz pytanie new balance czy conversy
W sobotę jest weekend zniżek więc może na jakiś rabat się załapię

Ja uciekam po farbę i będę działać z przyjaciółką
mi też z nudów odwala jak widać
Jezeli macie pod nosem sklep dzieciecym, to nie ma sensu kupowac juz wszystkiego. Chociaż fakt, jest tego sporo :/ ale z matą to zdecydowanie za wczesnie

Polecam new balance. Jesli chodzi o adidasy, to akurat ta marka ma najmniej reklamacji. Conversy są fajne, ale na spacery lepsze są adidasy.

U mnie masakra..straciłam mózg, w pracy strzelam straszne gafy. Nie wiem jak to sie dzieje.. w tym tygodniu każdemu podpadłam, a nie mogę powiedzieć dlaczego jestem taka roztargniona... Jestem niewyspana, dziecko przeziebione, maz zdaje egzaminy radcowskie. Jestem pewna, ze w pracy będę miec niemiło, gdy powiem o ciąży, a do l4 jeszcze daleko... :/ mam już od lekarza zaswiadczenie. W przyszłym tygodniu się ujawnię.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
_/\"/\_
(=^.^=)(")
(,("')("')
lilka_vanilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 11:08   #2614
julia1906
Raczkowanie
 
Avatar julia1906
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 260
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Witam mamuśki wy już ogarniacie wózki i wyprawki a ja nawet o tym jeszcze nie myśle, na razie mam rozwalone pół mieszkania bo mam generalny remont łazienki i przedpokoju. Szczerze to mam wszystkiego dość siedzę w pracy do 16 później w biegu odbieram młodego z przedszkola a później musze mu czas czyms wypełnić żeby nie przeszkadzal przy remoncie. Nawet nie mam kiedy porządnie zjeść. Po prostu wieczorem padam na pysk. A jak pomyśle o posprzątaniu tego wszystkiego po to az mi się płakać chce. Musiałam trochę pomarudzić. Czekam na jutro bo maja przyjść wyniki testu pappa i tym tez się trochę stresuje bo na usg coś jej się przezierność nie podobała. We wtorek mam wizyte u mojego gin to się uspokoje bo tylko jemu ufam. W tym poście trochę pomarudziłam ale kolejny obiecuje będzie bardziej optymistyczny.
julia1906 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 11:15   #2615
juka_juka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 869
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

No ja się raczej nie udzielam żeby Wam nie marudzić i nie zarażać negatywnymi emocjami...
juka_juka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 13:50   #2616
_Schmetterling
Zakorzenienie
 
Avatar _Schmetterling
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 12 112
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Cytat:
Napisane przez juka_juka Pokaż wiadomość
No ja się raczej nie udzielam żeby Wam nie marudzić i nie zarażać negatywnymi emocjami...
Nie zawsze jest w życiu kolorowo, o zmartwieniach też trzeba pogadać
Także jak coś to pisz śmiało
_Schmetterling jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 15:10   #2617
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Cytat:
Napisane przez marttb Pokaż wiadomość
Sama farbujesz? Pochwal się efektem końcowym
Ja bardzo lubię comversy - miałam jedne czarne skórzane (najlepsze buty ever), ale pod koniec 2016 sprzatalam i ich czas dobiegł końca. Tak bardzo je lubiłam że w zeszłym roku na urodziny mąż kupił mi miętowe conversy. Jednak postawiłabym na new balance - ja conversy traktuję jako dodatkowe buty, które ubiera się jako dodatek (twarde podeszwy), na co dzień postawiłabym na miękką podeszwe. Mi mama kupiła reeboki na ten sezon - kochana bywa i mąż znowu idzie w buty
Będzie impreza roku, z piccolo

przeczytam zacytowany post

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------

Przeczytałam post i z większością się zgadzam Moja kuzynka kładzie dziecku telefon przy głowie i z aplikacji dźwięk odkurzacza
Sama ogólnie to na studiach dziennych mi się nudziło i zrobiłam sobie w weekendy technika fryzjerstwa ale nie czuję się w tym aż tak dobrze, żeby wiązać przyszłość.
Miałam kumpelę fryzjerkę, ale poznała męża z Niemiec i tam się wyprowadziła, a innych fryzjerów się boję
Efektem pochwalę się jutro, bo nawet nie chce mi się włosów suszyć
No właśnie mam i new balance i conversy i kocham jedne i drugie, a powinnam je już wyrzucić
Najchętniej kupiłabym jedne i drugie, ale to troszkę dużo kasy
Cytat:
Napisane przez lilka_vanilka Pokaż wiadomość
Ja polecam spiworki i kocyk.


Jezeli macie pod nosem sklep dzieciecym, to nie ma sensu kupowac juz wszystkiego. Chociaż fakt, jest tego sporo :/ ale z matą to zdecydowanie za wczesnie

Polecam new balance. Jesli chodzi o adidasy, to akurat ta marka ma najmniej reklamacji. Conversy są fajne, ale na spacery lepsze są adidasy.

U mnie masakra..straciłam mózg, w pracy strzelam straszne gafy. Nie wiem jak to sie dzieje.. w tym tygodniu każdemu podpadłam, a nie mogę powiedzieć dlaczego jestem taka roztargniona... Jestem niewyspana, dziecko przeziebione, maz zdaje egzaminy radcowskie. Jestem pewna, ze w pracy będę miec niemiło, gdy powiem o ciąży, a do l4 jeszcze daleko... :/ mam już od lekarza zaswiadczenie. W przyszłym tygodniu się ujawnię.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam new balance i je kocham, ale mają już 2 lata i są takie sprane i wyblakłe, a były fuksjowe ale chyba też na nie teraz postawię
Ja też ostatnio czuję się jakbym miała kalafior zamiast mózgu
Dlaczego nie chcesz iść na zwolnienie? I powiedzieć o ciąży? Zaraz i tak będzie widać
Cytat:
Napisane przez _Schmetterling Pokaż wiadomość
Nie zawsze jest w życiu kolorowo, o zmartwieniach też trzeba pogadać
Także jak coś to pisz śmiało

Edytowane przez BLOND_PRINCESSKA
Czas edycji: 2017-03-30 o 15:11
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-30, 15:24   #2618
lilka_vanilka
Zakorzenienie
 
Avatar lilka_vanilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 905
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Powiem w przyszlym tyg. Teraz pracuję w weekend i nie będę się widziala z szefostwem. A l4 lekarz mi nie da, bo nic mi nie jest..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
_/\"/\_
(=^.^=)(")
(,("')("')
lilka_vanilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 15:32   #2619
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Cytat:
Napisane przez _Schmetterling Pokaż wiadomość
Nie zawsze jest w życiu kolorowo, o zmartwieniach też trzeba pogadać
Także jak coś to pisz śmiało
Dokładnie, po to tu jesteśmy

blond princeska- w takim razie czekam na efekt

łeb mi zaraz pęknie idę z psem na spacer, może to pomoże
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 16:05   #2620
agnieszka_kak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 608
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Mnie jeszcze czeka remont. Korytarz, toaleta, pokoj dziecka- wszystko do wymiany. Po remoncie pewnie wezmiemy kogos do posprzatania, bo ja tego na pewno robic nie bede.
agnieszka_kak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 16:27   #2621
poli230
Zadomowienie
 
Avatar poli230
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 380
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Martt, tak pierwsze. Szary w biale kropki -ladne połączenie, tez będę stawiać na cos podoobnego. Podobaja mi się też z mięta. Np z jednej strony szary w kropki a z drugiej miętowe minky

Blond princesska, pochwal się efektem

A propo warsztatow, to na bezpiecznym maluchu z kolei mowili ze najlepiej spiworek badz rozek, oby nie kołdra także co osoba to opinia.

W jakiej gazecie te znizki? Conversy moglabym kupic. Tyle czasu już się do nich przymierzamchociaz new balance tez bym przygarnęła. szkoda, że moje urodziny dopiero w sierpniu
Lilka, ja pierwsze zwolnienie wzielam bo ciagle wymiotowalam, a teraz tylko proszę o przedłużenie, lekarz o nic nie pyta, ale to prywatnie, to co ma wymyślać...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
poli230 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-30, 17:30   #2622
_Schmetterling
Zakorzenienie
 
Avatar _Schmetterling
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 12 112
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Mamusie, co z krwią pępowinową? Decydujecie się?

Pytam trochę po fakcie bo właśnie złożyłam formularz. Dziś jest ostatni dzień promocji w jednym z banków.

Ja jestem zdania że jak coś mogę zrobić by w przyszłości pomóc to to zrobię.
Koszty są duże... ale co jeśli kiedyś będzie potrzebna?
_Schmetterling jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 17:41   #2623
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Cytat:
Napisane przez lilka_vanilka Pokaż wiadomość
Powiem w przyszlym tyg. Teraz pracuję w weekend i nie będę się widziala z szefostwem. A l4 lekarz mi nie da, bo nic mi nie jest..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mi też nic nie jest
Ale w sumie mnie lekarz po prostu zapytał czy potrzebuję.
Cytat:
Napisane przez poli230 Pokaż wiadomość

Blond princesska, pochwal się efektem

A propo warsztatow, to na bezpiecznym maluchu z kolei mowili ze najlepiej spiworek badz rozek, oby nie kołdra także co osoba to opinia.

W jakiej gazecie te znizki? Conversy moglabym kupic. Tyle czasu już się do nich przymierzamchociaz new balance tez bym przygarnęła. szkoda, że moje urodziny dopiero w sierpniu
Lilka, ja pierwsze zwolnienie wzielam bo ciagle wymiotowalam, a teraz tylko proszę o przedłużenie, lekarz o nic nie pyta, ale to prywatnie, to co ma wymyślać...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Postaram się zrobić jakąś fotkę
A zniżki są w Grazii i Twoim Stylu.
Cytat:
Napisane przez _Schmetterling Pokaż wiadomość
Mamusie, co z krwią pępowinową? Decydujecie się?

Pytam trochę po fakcie bo właśnie złożyłam formularz. Dziś jest ostatni dzień promocji w jednym z banków.

Ja jestem zdania że jak coś mogę zrobić by w przyszłości pomóc to to zrobię.
Koszty są duże... ale co jeśli kiedyś będzie potrzebna?
Nie. http://www.mamalekarz.pl/krew-pepowinowa-6-prawd/
Dla mnie to strata pieniędzy i naciągactwo, ale każdy robi jak uważa
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 17:43   #2624
_Schmetterling
Zakorzenienie
 
Avatar _Schmetterling
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 12 112
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Czytałam wszystkie za i przeciw, wiem że dużo jest tych przeciw... ale mimo wszystko jeśli to by miało kiedyś pomóc to zgadzam się na pobranie bez wahania.
_Schmetterling jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 17:46   #2625
lilka_vanilka
Zakorzenienie
 
Avatar lilka_vanilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 905
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Blond princesska też czekam na zdjecie. Sama się zastanawiam nad tymi rózowymi włosami. Kiedyś miałam fioletowe i swietnie się w takich czułam.

Poli, prywatnie to zupelnie inna sprawa


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
_/\"/\_
(=^.^=)(")
(,("')("')
lilka_vanilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 18:05   #2626
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Cytat:
Napisane przez _Schmetterling Pokaż wiadomość
Czytałam wszystkie za i przeciw, wiem że dużo jest tych przeciw... ale mimo wszystko jeśli to by miało kiedyś pomóc to zgadzam się na pobranie bez wahania.
No właśnie nie byłabym taka pewna czy pomoże. Jeżeli już to raczej krew innego dziecka i trochę przeraza mnie to za szybkie przecinanie pepowiny.
Ale jak Was stać to czemu nie
Cytat:
Napisane przez lilka_vanilka Pokaż wiadomość
Blond princesska też czekam na zdjecie. Sama się zastanawiam nad tymi rózowymi włosami. Kiedyś miałam fioletowe i swietnie się w takich czułam.

Poli, prywatnie to zupelnie inna sprawa


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam takie bardziej ombre. Teraz są te nowe farby Loreal Colorista i mnie skusily one są zmywalne.
Na zdjęciu oczywiście gorzej to wygląda niż w rzeczywistości i ciężko w tym świetle jakoś ładnie uchwycić kolor 1490893597552.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 18:51   #2627
poli230
Zadomowienie
 
Avatar poli230
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 380
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
No właśnie nie byłabym taka pewna czy pomoże. Jeżeli już to raczej krew innego dziecka i trochę przeraza mnie to za szybkie przecinanie pepowiny.
Ale jak Was stać to czemu nie

Ja mam takie bardziej ombre. Teraz są te nowe farby Loreal Colorista i mnie skusily one są zmywalne.
Na zdjęciu oczywiście gorzej to wygląda niż w rzeczywistości i ciężko w tym świetle jakoś ładnie uchwycić kolor Załącznik 6996002

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fajne! Ja to cykor jestem, bym się nie zdecydowała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
poli230 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 18:53   #2628
_Schmetterling
Zakorzenienie
 
Avatar _Schmetterling
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 12 112
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Ja w poniedziałek w końcu idę na farbowanie. Miałam coś jakby łupież i nie chciałam ryzykować.

Zastanawiam się nad rudym mam teraz taki średni brąz, nawet bardziej jasny niż ciemny.
Ale sama nie wiem.....
_Schmetterling jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 19:23   #2629
NaamaH6669
Rozeznanie
 
Avatar NaamaH6669
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 975
Mamusie wrześniowe 2017

Blond Princesska - super to wyglada i to robiłaś tym Lorealem?

Co do wyprawki to każdemu podpasuje coś innego. Ja przy drugim dziecku już będę wiedzieć co jest potrzebne a co zbędne. Np rożek jest bardzo przydatny, Stas spał do chyba 5 Mca w rożku, dodatkowo przykryty kocykiem jak było chłodno.Pościel czyli kołdry i poduszki zaczął używać w okolicach drugich urodzin wiec wcześniej kupować to bez sensu. Po rozku spał w śpiworku i to było bardzo wygodne bo się nie rozkopywal.
Za dużo pieluch 1 tez nie kupujcie, moment i dziecko wyrasta.
Pieluchy tetrowe przydają się do wszystkiego.
Maty najlepiej nie grające bo was szlag trafi ja moja Tiny Love muszę sprzedać i kupić coś mniej nachalnego
Jeśli chcecie odciągać mleko to nie oszczędzajcie na laktatorze - polecam Lovi Prolactis razem z ich butelkami i smoczkami. Medela tez jest bardzo dobra
I w szpitalu nie dajcie sobie wcisnąć mm, 98% kobiet jest w stanie karmić swoje dzieci piersią bez wspomagania mm


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem od 5.04.2004
Żona od 16.02.2013

SYNEK STAŚ 25.12.2014 SN 3660 g 57 cm <3

Edytowane przez NaamaH6669
Czas edycji: 2017-03-30 o 19:25
NaamaH6669 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-30, 19:42   #2630
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Cytat:
Napisane przez poli230 Pokaż wiadomość
Fajne! Ja to cykor jestem, bym się nie zdecydowała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aj tam to tylko na 2-3 mycia chociaż inne kolory np. turkusowy był na 10-15
Cytat:
Napisane przez _Schmetterling Pokaż wiadomość
Ja w poniedziałek w końcu idę na farbowanie. Miałam coś jakby łupież i nie chciałam ryzykować.

Zastanawiam się nad rudym mam teraz taki średni brąz, nawet bardziej jasny niż ciemny.
Ale sama nie wiem.....
Łupież fryzjerom nie przeszkadza, wszystko i tak powinno być dezynfekowane
Miałaś kiedyś rudy? Ja mam ombre, a chciałabym całe blond, ale sama się boję i fryzjerów też się boję więc chyba zostanie jak jest
Cytat:
Napisane przez NaamaH6669 Pokaż wiadomość
Blond Princesska - super to wyglada i to robiłaś tym Lorealem?

Co do wyprawki to każdemu podpasuje coś innego. Ja przy drugim dziecku już będę wiedzieć co jest potrzebne a co zbędne. Np rożek jest bardzo przydatny, Stas spał do chyba 5 Mca w rożku, dodatkowo przykryty kocykiem jak było chłodno.Pościel czyli kołdry i poduszki zaczął używać w okolicach drugich urodzin wiec wcześniej kupować to bez sensu. Po rozku spał w śpiworku i to było bardzo wygodne bo się nie rozkopywal.
Za dużo pieluch 1 tez nie kupujcie, moment i dziecko wyrasta.
Pieluchy tetrowe przydają się do wszystkiego.
Maty najlepiej nie grające bo was szlag trafi ja moja Tiny Love muszę sprzedać i kupić coś mniej nachalnego
Jeśli chcecie odciągać mleko to nie oszczędzajcie na laktatorze - polecam Lovi Prolactis razem z ich butelkami i smoczkami. Medela tez jest bardzo dobra
I w szpitalu nie dajcie sobie wcisnąć mm, 98% kobiet jest w stanie karmić swoje dzieci piersią bez wspomagania mm


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
tak Lorealem
Dzięki za tyle informacji przy drugim dziecku już jest latwiej właśnie, bo wiadomo co się sprawdziło i pasowało dziecku i mamie, a przy pierwszym testowanie
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 19:47   #2631
_Schmetterling
Zakorzenienie
 
Avatar _Schmetterling
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 12 112
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Łupież fryzjerom nie przeszkadza, wszystko i tak powinno być dezynfekowane
Miałaś kiedyś rudy? Ja mam ombre, a chciałabym całe blond, ale sama się boję i fryzjerów też się boję więc chyba zostanie jak jest
Tak ale po co mam świeżą farbę traktować szamponem przeciwłupieżowym?

Miałam rudy dawno temu na krótkich włosach, bardzo krótko.
Nie podobał mi się ze względu na fryzurę, może na długich włosach będzie lepiej?
_Schmetterling jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 19:51   #2632
lilka_vanilka
Zakorzenienie
 
Avatar lilka_vanilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 905
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Naama ja niestety miałam cc i ucieszyłam się jak w pierwszej dobie zabrali mi dziecko na mm i mogłam odpocząć
A jaki wózek wybierzesz? Staś bedzie jeszcze jezdził?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
_/\"/\_
(=^.^=)(")
(,("')("')
lilka_vanilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 19:53   #2633
89Otojestkasia
Rozeznanie
 
Avatar 89Otojestkasia
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 505
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Cytat:
Napisane przez _Schmetterling Pokaż wiadomość
Tak ale po co mam świeżą farbę traktować szamponem przeciwłupieżowym?

Miałam rudy dawno temu na krótkich włosach, bardzo krótko.
Nie podobał mi się ze względu na fryzurę, może na długich włosach będzie lepiej?

Jako zawodowiec od wizerunku ( jak to strasznie brzmi ) odradzam kolor rudy ponieważ mało komu jest w nim dobrze. Uwidacznia wszelkie niedoskonałości na buzi,naczynka krwionośne.No i przy tym kolorze raczej trzeba sie make-upowac bo inaczej buzia wyglada na zmęczona. Nie wiem jaka masaż urodę wiec trudno mi doradzać ogólnie ja kolor rudy polecam tylko typowej urodzie "jesieni" (piegi,piwne oczy,brzoskwiniowa cera) ☺

Moze jakies pasemka rude zrób dla ożywienia brązu? Takie lekkie refleksy - to jest bezpieczniejsze ☺


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
89Otojestkasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 19:56   #2634
_Schmetterling
Zakorzenienie
 
Avatar _Schmetterling
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 12 112
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Cytat:
Napisane przez 89Otojestkasia Pokaż wiadomość
Jako zawodowiec od wizerunku ( jak to strasznie brzmi ) odradzam kolor rudy ponieważ mało komu jest w nim dobrze. Uwidacznia wszelkie niedoskonałości na buzi,naczynka krwionośne.No i przy tym kolorze raczej trzeba sie make-upowac bo inaczej buzia wyglada na zmęczona. Nie wiem jaka masaż urodę wiec trudno mi doradzać ogólnie ja kolor rudy polecam tylko typowej urodzie "jesieni" (piegi,piwne oczy,brzoskwiniowa cera) ☺

Moze jakies pasemka rude zrób dla ożywienia brązu? Takie lekkie refleksy - to jest bezpieczniejsze ☺


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Masz rację
Będzie ciepły brązik jak zawsze

Nie chce mi się siedzieć na pasemkach, miałam kiedyś blond karmelowo rude

Póki jestem w ciąży uważam że farbowanie odrostów wystarczy, nie chce przedłużać niepotrzebnie.
_Schmetterling jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 20:55   #2635
madzieeek
Wtajemniczenie
 
Avatar madzieeek
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 390
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Widzę, że temat włosów na tapecie... No to ja też się zgłaszam - wczoraj ciachnęłam z takich tuż przed łopatki po samą brodę Bałam się, że mogę dzięki temu zostać samotną matką, ale na szczęście nie jest tak źle

Co do zakupów to u mnie ciągle nic - jedynie do staników się przymierzam, bom stanikomamiaczka brafitingowo uswiadomiona i do nowych conversów - bo właśnie w zeszłym sezonie poprzednie dokonały żywota (new balance też mam i też polecam ).
Ostatnio w ogóle doszłam do wniosku, że moje dziecko będzie bezimienne (bo się ciągle dogadać nie możemy), noszone w chuście (bo żaden wózek mi się nie podoba) i w dodatku urodzę w domu (bo czytając opinie o szpitalach idzie oszaleć)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
...:::bez planów życie - to cały mój plan:::...

byłam kiedyś "aparatką"!
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1168

Edytowane przez madzieeek
Czas edycji: 2017-03-30 o 20:56
madzieeek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 21:06   #2636
NaamaH6669
Rozeznanie
 
Avatar NaamaH6669
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 975
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Cytat:
Napisane przez lilka_vanilka Pokaż wiadomość
Naama ja niestety miałam cc i ucieszyłam się jak w pierwszej dobie zabrali mi dziecko na mm i mogłam odpocząć
A jaki wózek wybierzesz? Staś bedzie jeszcze jezdził?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

I to jest właśnie paranoja bo powinni Ci pomoc po cc z karmieniem i podawać dziecko gdy tylko potrzebujesz, a maja to w d... łatwiej jest dać mm niż pomagać mamie.

Co do wózka to się waham, Stas jeszcze jest wozkowy, myślałam o BuggyBoard żeby sobie jeździł ale w wózku tez jeszcze lubi posiedziec i czasem śpi. Marzy mi się Baby Jogger Citi Select podwójny, ale mam 4 wózki i muszę coś z tym zrobić :P


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem od 5.04.2004
Żona od 16.02.2013

SYNEK STAŚ 25.12.2014 SN 3660 g 57 cm <3
NaamaH6669 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-31, 06:45   #2637
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Witam się

ja czekam pod labolatorium - morfologia i krew na poniedzialkowa wizytę

Głowa dalej boli...
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-31, 08:40   #2638
julia1906
Raczkowanie
 
Avatar julia1906
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 260
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Witam się piątkowo porannie dziś piękna pogoda. Ja czekam jak na szpilkach na wyniki testu pappa a na 12 ide do neurologa z tymi moimi bólami glowy. Mam nadzieje ze i jedno i drugie przyniesie pozytywne wyniki.
julia1906 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-31, 08:54   #2639
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Blond- esktra włosy

julia - kciuki za wyniki i wizytę
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-31, 09:41   #2640
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

http://plus.gazetalubuska.pl/wiadomo...sarke,11939971 moje okolice ehh
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-03 11:04:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:59.