..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::.. - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-02, 11:52   #2611
telik
Wtajemniczenie
 
Avatar telik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: oleśnica
Wiadomości: 2 882
GG do telik
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez goosia207 Pokaż wiadomość

Dziewczyny mówiłam wam, że wagę utrzymywałam od ok.czerwca do teraz.Ostatnie 2 tyg. (czyli Karpacz itp.) spowodowały podwyższenie wagi o ok.1,5kg.Od poniedziałku weszłam na II fazę i mimo, że jadłospisy nie są idealnie dzisiaj ważę o 1kg mniej no i pije duuuużo wody.

wczorajsze jedzenie:


proszę o opinie
no tak działa magia SB:d
szprot tłusta rybka wiec na kolacje tak sobie
ale raz nie zawsze
aha i jakies warzywo na kolacje by sie zdało
a pozatym to ładnie, tak jakos ksiązkowo

Cytat:
Napisane przez anezram_9 Pokaż wiadomość
Witam)
Wracam do Was po ok 2 tyg., bo się strasznie rozbestwiłam://

aaa i tak postanowiłam zmienić cel: nie będzie to 53kg, ale 51kg, tak w ramach kary i motywacji jednocześnie] najlepiej tak do 6 grudnia
Spróbuje nadrobić braki w lekturze Waszych wypowiedzi, bo pewnie znowu czegoś ciekawego się dowiem

Pozdrawiam serdecznie i udanego weekendu życzę ;-)
mamy ten sam wzrost a ja chce ważyc 57
???
kurde jakis brak ambicji u mnie...

Cytat:
Napisane przez jennuś Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny, siostra marnotrawna powróciła
nie wiem czy ktoś mnie jeszcze wogóle tu pamięta (poza tym widzę dużo nowych osób )
Pozdrawiam, całuję, przepraszam za nieobecność (ale się poprawię, tylko czy dacie mi szansę? ) i
telik weteran pamieta
trzymam kciuki i gratuluje że SB na trwałe gości w Twoim życiu

Cytat:
Napisane przez blonndee Pokaż wiadomość
kurcze, no myslalam, ze tego unikne ale nie ma bata, wracam na plaze (ale... od jutra!)
widze tez pewne stare znajome, m.in telika 'wiecznie na diecie'
i to juz IX czesc!!
no witaj córo marnotrawna
kurde dałas mi do myślenia tym stwierdzeniem telik-wiecznie na diecie
choc Sb juz jakis czas temu przestało byc dla mnie dietą
to juz moj styl życia
ale tak troche dziwnie mi sie zrobiło...

Cytat:
Napisane przez Fancy Rebel Pokaż wiadomość
Wracam po ...prawie trzech miesiącach niebytu. Pytanie czy ktoś jeszcze moją zacna osobę pamięta
Nowa szkoła, stres, brak czasu na cokolwiek, cały czas w drodze odbił się tym, że dieta poszła w odstawkę i to na bardzo długo, a jedyne czego się trzymałam to ćwiczenia fizyczne i jako taki ruch.
j .
no pytanie czy pamietamy pewnie że tak
witamy znowu na plaży

Cytat:
Napisane przez MySSaaa Pokaż wiadomość
kochane od jutra chce zaczac SB nie wiem czy dobrze zestawiłam swoj jadłospis

śniadanie: herbata zielona, wieśniak + warzywa ( salata ,pomidor, ogórek, + 2 plasterki polędwicy z indyka )ok o ile sie najadłas, na sniadanie można duuuużo jesc
II śniadanie ( w pracy wiec nie mam pojecia co wymyslic ) : Woda z cytryna + jogurt ??jesli jogurt to z jakimis pestkami.
obiad: warzywa na patelnie + kawałki piersi z kurczakaok
podwieczorek:ruloniki z sałaty i szyneczki ok
kolacja: Feta zapiekana z pomidorami na kolacje nie polecam sera ze wzgledu na zaw. tłuszczu
kolacja ma byc leka i zawierac białko
czyli najlepiej tej piersi z kuraka, jajko, chudą rybe, biały chudy ser


proszę o ocenkę
pozatym całkiem dobrze
warto dodac jeszcze troche warzywek

Cytat:
Napisane przez raspberry Pokaż wiadomość
Dziewczyny doradźcie, czy mogę zamienić serek wiejski na naturalny jogurt grecki w 1 fazie SB?? ułatwiło by mi to o wiele 2 śniadanie w szkole a aktualnie pół szafki w lodówce zajmują jogurty greckie naturalne, szkoda żeby się zmarnowały :P i mam jeszcze 2 pytanie ile mogę maksymalnie przedłużyć 1 fazę mogę ją stosować np 4 tygodnie??
jogurt grecki powinien byc light.
NIe polecam przeduzac 1 fazy wiecej niz kilka dni
II faza jest własciwa fazą diety i na niej tez sie chudnie i to zdrowiej

Cytat:
Napisane przez beoneself Pokaż wiadomość
Fancy, zwariowałaś? Oczywiście, że Cię pamiętamy


Ja mam dzisiaj załamkę pt. "nie chcę całe życie być na diecie, chcę jeść rzeczy które lubię, nie chcę sobie niczego odmawiać i chcę być szczęśliwa"
Ryczałam nawet z tego powodu
Okres mi się zbliża, same rozumiecie, prawda...?
wiesz beo jak przeczytałam "telik wiecznie na diecie"
to tez dotało do mnie ze jakas ofiara ze mnie
a potem przemyslałam sprawe i mysle że mi tu jednak dobrze

Cytat:
Napisane przez karton Pokaż wiadomość
Dobry wieczór (Dobranoc?) ...
Ja chyba znów na chwilkę. Zaczęłam wielki post w stylu "powiem to wszystko co mi na sercu leży" ale szybko wszystko skasowałam.


edit2: och, i mówię CZEŚĆ wszystkim nowym i tym starszym Plażowiczkom, które powróciły a, których nie miałam przyjemności wcześniej poznać. ale przede wszystkim wielki buziak dla WAS Beosie, Effy, Teliki, Papraczki, Inesiski, Ninaady i spółki. Wiadomo.

no w koncu

Cytat:
Napisane przez beoneself Pokaż wiadomość
Kaaaaaaaaaaartooon WRESZCIE



A ja muszę się lepiej zorganizować we wszystkim. Mam sporo na głowie ale radzę sobie z tym prawdę mówiąc średnio. Myślę sobie "Effa potrafi zrobić 10x więcej to ty też dasz radę"

Dziwny post mi chyba jakiś wyszedł... za wcześnie jest
czasami nie chce mi sie juz szorowac kuchni po jakims szalenczym gotowaniu to tez mysle
effa ma dzieci, wiecej cwiczy, wiecej gotuje i kuchnie szoruje
wiec ściera do reki telik i jedziesz



ale odpisywanie
u mnie weekend dość sredni
w sobotę w przepraniu diabełka wypiłam butelke czerwonego wina
jesli chodzi o jedzenie, to zaniosłam sporo potraw na impreze z czego wiekszosc SB
wiec jadłam duzo ale nienajgorsze rzeczy
wczoraj juz lepiej no i sporo spacerowania

jestem na etapie 2-3 wegli wiec za kilka dni wskocze na III
ale dzis jeszce zgrzesze bo Tz zabiera mnie na uroczystą kolacje z okazji 8 lat wspólnej tułaczki po świecie
życze miłego dzionka
__________________
telik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-02, 13:06   #2612
aniolusiek_
Zakorzenienie
 
Avatar aniolusiek_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 690
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

u mnie dzisiaj porażka, po 2 dniach diety wstając rano nie mogłam się powstrzymać od gruszki potem jakieś ciasteczko poszło ale rano patrząc na wagę, okazało się ze przez te 2 dni teoretycznie schudłam 1,5kg więc te 2kg, które mi zostały to na 2 fazie, jednak z dietami to jestem beznadziejna
__________________

aniolusiek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-02, 13:47   #2613
Sigfa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 348
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Hmm...Kiedy czytam wypowiedzi dziewczyn na jedynce jestem pełna podziwu...Sama przez to przeszłam, do tego w środku lata (lipiec) i wiem, że teraz żeby móc wykrzesać z siebie jeszcze raz tyle siły żeby przez I przejść, musiałabym naprawde nieźle się zmusić. Ale z perspektywy stwierdzam, że było warto. Zdecydowanie było warto, bo kiedy myślę o sobie te 6 kg temu kiedy poszukiwanie ciuchów było istnym koszmarkiem, to widzę, że warto było się przemęczyć
U mnie dziś dietetycznie w normie. Wszystko wg SB póki co. Znowu mnie w pracy na ciasto namawiali ale twardo stanęło na tym, że nie
PS. Taki mały offtop - przeczytałam ostatnio opinię, żę w miejscach gdzie pracuje większość kobiet, kobiety bardziej dbają o figurę, wygląd itd. Z obserwacji mojego miejsca w pracy wynika raczej, że jak są same kobiety, to co rusz kazda kupuje ciasto i wzajemnie usprawiedliwiają się, że przez praca jest stresująca, że nie ma czasu na siłownię czy basen itd. Nie wiem gdzie mają być te rywalizujace ze sobą kobiety to chyba jakiś męski wymysł
__________________
SB od 30.06.09
Było : 57 kg
Jest: 51 kg (a było 47kg )
Będzie: 47 kg
(mam 158 cm wzrostu)
Sigfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-02, 15:46   #2614
anezram_9
Raczkowanie
 
Avatar anezram_9
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 33
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Witam się i ja

Dziś u mnie z "ciągotami", ale bezgrzesznie (jak do tej pory)

Ninaad
Cytat:
tylko 51 to już niedowaga przy Twoim wzroscie. Nie przesadzasz?
Telik
Cytat:
mamy ten sam wzrost a ja chce ważyc 57
???
kurde jakis brak ambicji u mnie...
Wszystkie wiemy pewnie, że bmi nie zawsze odzwierciedla to jak wyglądamy... Moją zmorą od zawsze są brzuch i biodra/uda...:/ Chcę zobaczyć jak będą one wyglądać za te 3-4 kg, bo teraz juz jest dobrze (dzięki sb i ćwiczeniom).

Dziekuję za troskę, ale w żadne choróbsko raczej nie powinnam wpaść, za bardzo bowiem kocham jeść

Telik, pozwoliłam sobie obejrzeć zdjęcia, które wrzuciłaś na wizaz i ja bym Ci więcej niż 56kg zdecydowanie nie dała! Śliczna z Ciebie kobieta!

mój jadłospis:
Ś: jajecznica z 2 jajek, pomidorka, cebulki+ kromka pełnoziarnistego chlebka
P: jogurt bez cukru z gruszką
O: schab duszony z pieczarkami i porem+ wczorajsza sałatka z brokułów i ogórka
P: orzechy
K: moze wiesniak z pomidorem...?


musze pomyślec nad urozmaiceniem tych jadłospisów, bo sniadania to zwykle jajka, obiad: kurczak, ryba albo schab+ warzywa, przekąska: jogurt z owocem... Moze jakies ciekawe a szybkie propozycje??

pozdrawiam i wytrwałości
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum

Edytowane przez anezram_9
Czas edycji: 2009-11-02 o 15:47
anezram_9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-02, 15:55   #2615
elffee
Zadomowienie
 
Avatar elffee
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: a tu zza biureczka
Wiadomości: 1 788
GG do elffee Send a message via Skype™ to elffee
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

dzis pierwszy dzien, jeszcze dostalam okres ;/
rano przed praca jajecznica, w pracy salatka z pekinki, papryczki, pomidorka, oliwek, sera zoltego. tanie niby nic, serki topione trojkaciki ale zadnego nie zjadlam. za to podjadalam slonecznikiem na obiad bedza pieczarki z cebulka i udziec jakis wczorajszy z rosolu hihi, zjadlam tez kisiel bez cukru, wiem wiem niezbyt dozwolony ale keidys jadalam prawie codzien i mimo to schudlam. no i to by bylo na tyle na teraz, co jeszcze potem zjem to nie wiem, na jutro zrobie salatke podobna jak dzies tylko dodam tunczyka jeszcze i wiecej oliwek
elffee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-02, 16:12   #2616
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Witam Panie

Sigfa, faktycznie to jakaś ściema z tym dbaniem o siebie w kobiecym towarzystwie. Ja pracuję z samymi dziewczynami i słodkości są na porządku dziennym. Usprawiedliwień zawsze jest masa Dzisiaj "zostałam nakarmiona" przepysznym sernikiem wiedeńskim...
Nie biję się w pierś i nie żałuję!

Obiad zjedzony, lecę, wpadnę wieczorkiem gdy już się uporam ze wszystkim co sobie założyłam
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-02, 17:19   #2617
elffee
Zadomowienie
 
Avatar elffee
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: a tu zza biureczka
Wiadomości: 1 788
GG do elffee Send a message via Skype™ to elffee
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

a powiedzcie mi moje drogie czego uzywacie w zastepstwie maki? np do zrobienia kluseczek czy lanego ciasta np do zupy czy powiedzmy do drugiego ala ziemniaczki? gdzies chyba cos czytalam ale mi wypadlo z glowy albo mi sie wydawalo ze czytalam. w przepisach czytalam ze dodajecie sera bialego ale czy np do zupy czy do miesa mogloby byc takie polaczenie?

---------- Dopisano o 18:19 ---------- Poprzedni post napisano o 17:16 ----------

mam pytanie odnosnie fruktozy. dzis w sklepie ja widzialam i sie zastanawialam, przegladajac przepisy widze ze mozna ja dodawac do produktow, a jak wg was, fruktoza lepsza od slodzika?
elffee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-02, 17:48   #2618
saming
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 058
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

ninaad, ja do tego ciasta dałam o wiele więcej mąki, przez co ciasto było twardsze, i jak wlepiłam tam powidło, to nic nie wypływało...

Sigfa, ja próbowałam sobie kilka razy wejść na jeden dzień na I fazę - niewiele z tego wyszło, zawsze wątpiłam, i albo owoc, albo jakaś bułeczka się pojawiły... nie wyobrażam sobie teraz jedynki i w sumie, dobrze, że to już za mną na II fajnie jest

elffe- na I w ogóle nie używa się mąki, żadnych kluseczek, nic z tych rzeczy , a do drugiego dania możesz sobie zrobić puree z kalafiora albo fasolki szparagowej.
Fruktoza też od II fazy, chociaż doktorek pisał, że można na jedynce do 75kcal dziennie i traktować jako słodką przekąskę - i tutaj to już chyba zależy od upodobań wszystko, ja używam fruktozy, w głowie nadal mam, że słodziki to są rakotwórcze i jakoś się ich nie chwytam :P Zależy chyba też do czego chcesz używać tej fruktozy

i witam kartona, Fancy Rebel, które pamiętam i nowe dziewczynki też

A ja dalej chora i idę zjeść sobie pierogi z mięsem na kolację bez wyrzutów sumienia
__________________

saming jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-02, 18:03   #2619
elffee
Zadomowienie
 
Avatar elffee
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: a tu zza biureczka
Wiadomości: 1 788
GG do elffee Send a message via Skype™ to elffee
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

ja wiem ze nie mozna macznych rzeczy dlatego pytam co uzywacie w zamian maki, bo cos chyba mozna?

co do tej fruktozy to bardziej chcialabym jej uzywac np do pieczenia ciast albo slodzenia deserow bo hebrate obejde sie bez cukry, kawy juz gorzej.
elffee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-02, 18:27   #2620
saming
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 058
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Ja na I fazie niczego nie używałam zamiast mąki, w ogóle zrezygnowałam z tego typu rzeczy wtedy. Wydaje mi się, że większość dziewczyn również, bo mąki przecież niczym nie da się zastąpić.
__________________

saming jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-02, 18:49   #2621
elffee
Zadomowienie
 
Avatar elffee
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: a tu zza biureczka
Wiadomości: 1 788
GG do elffee Send a message via Skype™ to elffee
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

ja rowniez zrezygnowalam, ale tym razem chcialabym poeksperymentowac i urozmaicac sobie jadlospis

---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:47 ----------

zreszta ok, niewazne, skoro nie mozna to nie mozna, tylko mnie troche kusi....

bo widzialam te serowe kluseczki w przepisach do jakiejs zupy i stwierdzialam ze w sumie sa tanie, wg zasad diety i moga spokojnie zastapic albo wlasnie makaron, albo ziemniaki w zupie, a zawsze bylyby bardzie pozywne niz nic.
elffee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-02, 20:06   #2622
goosia207
Zakorzenienie
 
Avatar goosia207
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 5 526
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Ninad dzięki muszę dodawać tych warzywek więcej

Cytat:
Napisane przez Fancy Rebel Pokaż wiadomość
Wracam po ...prawie trzech miesiącach niebytu. Pytanie czy ktoś jeszcze moją zacna osobę pamięta (dobrze lub źle, ale zawsze coś ).
.
Ja pamiętam

Cytat:
Napisane przez telik Pokaż wiadomość
no tak działa magia SB:d
szprot tłusta rybka wiec na kolacje tak sobie
ale raz nie zawsze
aha i jakies warzywo na kolacje by sie zdało
a pozatym to ładnie, tak jakos ksiązkowo
Właśnie sprawdziłam w google, że szprot tłusty
I dziękuję za rady pomału wracam na tory SB i coraz lepiej mi to idzie.
Dziś zrobiłam cudny krem z pora
goosia207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-02, 20:32   #2623
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Ja też wracam na tory SB... dzisiaj na kolację był mój ukochany wędzony łosoś. A na śniadanie przygotowałam sobie pastę jajeczną do kanapek

I dziwnie mi jakoś, nawdychałam się za dużo kleju... (Beo. tworzy makietę )
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-02, 21:51   #2624
polapp
Przyczajenie
 
Avatar polapp
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 18
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

No to wracam i ja na I bo ostatnio to dieta sobie a ja sobie. U mnie im więcej pracy a mniej czasu to i gorzej z dietą. I tym razem bardziej z głową i według książki, bo czytając forum uświadomiłam sobie ile błędów popełniam. Mam nadzieję że tym razem będzie lepiej. Trzymajcie się ciepło i mocno na kocyku. Dobranoc
__________________
SB od 14.06.2009
I faza 68 ----65
II faza ............ aż do skutku
Bez dymka od 18.06.2009

68 ---65----58
polapp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-02, 21:59   #2625
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Witajcie...specjalista od tluszczy wraca

3 dni bylam u rodzinki, z dala od komputera...objadlam sie bardzo...ale staralam sie zgodnie z dietka. Od jutra znowu rezim i ostre cwiczonka na silce, za nimi sie stesknilam najbardziej
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 07:09   #2626
polapp
Przyczajenie
 
Avatar polapp
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 18
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Witam wszystkich w ten mroźny poranek
Niestety przyszedł już czas że trzeba skrobać szyby w samochodach i to nie jest to co tygryski lubią najbardziej.
Ja właśnie szykuję się do śniadanka (jajka sztuk 3, ogórek kiszony, pomodorek)
II sałatka gracka
III zawijasy z kapusty pekińskiej z wędliną
Obiad sałatka gracka c.d. + pierś z kurczaka
Kolacja wieśniak może z jakimiś pestkami jeszcze nie wiem
Acha w planach mam jeszcze wyjscie na basen, ale zobaczymy jak się ze wszystkim wyrobie w ciągu dnia Miłego dnia wszystkim
__________________
SB od 14.06.2009
I faza 68 ----65
II faza ............ aż do skutku
Bez dymka od 18.06.2009

68 ---65----58
polapp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 07:10   #2627
ninaad
Wtajemniczenie
 
Avatar ninaad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 745
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez balaganiara Pokaż wiadomość

AAAAA ....mam pytanie ...ile na I fazie gram weglowodanow mozna dziennie pochlonac i ile gram cukrow?
Bardzo prosze o odpowiedz.
papatki
konkretnych ograniczeń co do ilości (gram) węgli nie da się określić. W książce podane jest np że 1 porcja pieczywa pp to 30 g itp. Przeliczenia na same węglowodany nigdzie nie widziałam

Cytat:
Napisane przez Tusiaczek86 Pokaż wiadomość
Na fali wielkich powrotów wrócę do Was i ja... chociaż zapewne nie tak wyczekiwana jak inne dziewczyny.
Musiałam tu znów zacząć zaglądać, bo jednak bez tego forum to mi się II sypie i zamiast chudnąć ładnie to tylko Tusi przybywa tu i tam.
Przywitulam wszystkich i życze dobrej nocy
witamy again Powodzenia
Karton jak chcesz to i ja (zamiast albo oprócz Effy) mogę Ci nakopaćZa to marudzenie przede wszystkim. O kopenhaskiej i innych tego typu nawet nie myśl- zresztą sama wiesz, że to głupota. Ładnie wracaj na plażę i już
A...i cieszę się, że z dziadkiem lepiej niż myślałaś

Cytat:
Napisane przez aniolusiek_ Pokaż wiadomość
u mnie dzisiaj porażka, po 2 dniach diety wstając rano nie mogłam się powstrzymać od gruszki potem jakieś ciasteczko poszło ale rano patrząc na wagę, okazało się ze przez te 2 dni teoretycznie schudłam 1,5kg więc te 2kg, które mi zostały to na 2 fazie, jednak z dietami to jestem beznadziejna
no cóż- tak bywa czasem, ważne, żeby potem ładnie wracać na kocyk
Cytat:
Napisane przez Sigfa Pokaż wiadomość
PS. Taki mały offtop - przeczytałam ostatnio opinię, żę w miejscach gdzie pracuje większość kobiet, kobiety bardziej dbają o figurę, wygląd itd. Z obserwacji mojego miejsca w pracy wynika raczej, że jak są same kobiety, to co rusz kazda kupuje ciasto i wzajemnie usprawiedliwiają się, że przez praca jest stresująca, że nie ma czasu na siłownię czy basen itd. Nie wiem gdzie mają być te rywalizujace ze sobą kobiety to chyba jakiś męski wymysł
u mnie wygląda to tak, że ja lubie piec, ale niespecjalnie chcę te słodkości potem jeść(wiadomo- dieta)- więc przynoszę moje specjały koleżankom I jakoś zawsze znikają
Cytat:
Napisane przez anezram_9 Pokaż wiadomość
Witam się i ja

Dziś u mnie z "ciągotami", ale bezgrzesznie (jak do tej pory)

Ninaad Telik Wszystkie wiemy pewnie, że bmi nie zawsze odzwierciedla to jak wyglądamy... Moją zmorą od zawsze są brzuch i biodra/uda...:/ Chcę zobaczyć jak będą one wyglądać za te 3-4 kg, bo teraz juz jest dobrze (dzięki sb i ćwiczeniom).
tak, wiem. Ale pewnie na te twoje "zmory" to raczej ćwiczenia mogą pomóc a nie dieta (bo i tak już masz ładną wagę)


pozdrawiam i wytrwałości
Cytat:
Napisane przez elffee Pokaż wiadomość
a powiedzcie mi moje drogie czego uzywacie w zastepstwie maki? np do zrobienia kluseczek czy lanego ciasta np do zupy czy powiedzmy do drugiego ala ziemniaczki? gdzies chyba cos czytalam ale mi wypadlo z glowy albo mi sie wydawalo ze czytalam. w przepisach czytalam ze dodajecie sera bialego ale czy np do zupy czy do miesa mogloby byc takie polaczenie?
ja klusek nie robię. Zup też nie zagęszczam.- ale można dać np serek topiony albo część warzyw zmiksować. A do drugiego dania - od 2 fazy kasze, makaron pp, ryż brązowy itp
mam pytanie odnosnie fruktozy. dzis w sklepie ja widzialam i sie zastanawialam, przegladajac przepisy widze ze mozna ja dodawac do produktow, a jak wg was, fruktoza lepsza od slodzika?
poszukaj w wątku- zamieszczałam tu kiedyś dosyć obszerną listę substancji słodzących dozwolonych na SB- z wyjaśnieniem, które do jakich celów
Cytat:
Napisane przez beoneself Pokaż wiadomość
Ja też wracam na tory SB... dzisiaj na kolację był mój ukochany wędzony łosoś. A na śniadanie przygotowałam sobie pastę jajeczną do kanapek

I dziwnie mi jakoś, nawdychałam się za dużo kleju... (Beo. tworzy makietę )
hehe- przypomniał mi się napis na drzwiach sklepu z chemią"osobom do lat 18 butaprenu nie sprzedajemy"
ninaad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 08:42   #2628
telik
Wtajemniczenie
 
Avatar telik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: oleśnica
Wiadomości: 2 882
GG do telik
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez anezram_9 Pokaż wiadomość

Telik, pozwoliłam sobie obejrzeć zdjęcia, które wrzuciłaś na wizaz i ja bym Ci więcej niż 56kg zdecydowanie nie dała! Śliczna z Ciebie kobieta!

mój jadłospis:
Ś: jajecznica z 2 jajek, pomidorka, cebulki+ kromka pełnoziarnistego chlebka
P: jogurt bez cukru z gruszką
O: schab duszony z pieczarkami i porem+ wczorajsza sałatka z brokułów i ogórka
P: orzechy
K: moze wiesniak z pomidorem...?


musze pomyślec nad urozmaiceniem tych jadłospisów, bo sniadania to zwykle jajka, obiad: kurczak, ryba albo schab+ warzywa, przekąska: jogurt z owocem... Moze jakies ciekawe a szybkie propozycje??

pozdrawiam i wytrwałości
ładny jadłospis musze pzyznac
a za komplement dziękuje

Cytat:
Napisane przez elffee Pokaż wiadomość
dzis pierwszy dzien, jeszcze dostalam okres ;/
rano przed praca jajecznica, w pracy salatka z pekinki, papryczki, pomidorka, oliwek, sera zoltego. tanie niby nic, serki topione trojkaciki ale zadnego nie zjadlam. za to podjadalam slonecznikiem na obiad bedza pieczarki z cebulka i udziec jakis wczorajszy z rosolu hihi, zjadlam tez kisiel bez cukru, wiem wiem niezbyt dozwolony ale keidys jadalam prawie codzien i mimo to schudlam. no i to by bylo na tyle na teraz, co jeszcze potem zjem to nie wiem, na jutro zrobie salatke podobna jak dzies tylko dodam tunczyka jeszcze i wiecej oliwek
wszystko ok
tylko ten kisiel
on jest na mące ziemniaczanej
ato nawet na 2 fazie nie bardzo

Cytat:
Napisane przez elffee Pokaż wiadomość
ja wiem ze nie mozna macznych rzeczy dlatego pytam co uzywacie w zamian maki, bo cos chyba mozna?

co do tej fruktozy to bardziej chcialabym jej uzywac np do pieczenia ciast albo slodzenia deserow bo hebrate obejde sie bez cukry, kawy juz gorzej.
na kluseczki mamy fajne przepisy w watku przepisowym ale to dopiero w II, III fazie
co do fruktozy to sa sprzeczne informacje
ja sie przerzuciłam na ksylitol

Cytat:
Napisane przez polapp Pokaż wiadomość
Witam wszystkich w ten mroźny poranek
Niestety przyszedł już czas że trzeba skrobać szyby w samochodach i to nie jest to co tygryski lubią najbardziej.
Ja właśnie szykuję się do śniadanka (jajka sztuk 3, ogórek kiszony, pomodorek)
II sałatka gracka
III zawijasy z kapusty pekińskiej z wędliną
Obiad sałatka gracka c.d. + pierś z kurczaka
Kolacja wieśniak może z jakimiś pestkami jeszcze nie wiem
Acha w planach mam jeszcze wyjscie na basen, ale zobaczymy jak się ze wszystkim wyrobie w ciągu dnia Miłego dnia wszystkim
ładne menu
ale na kolacje zamiast pestekdorzuciłabym zioła i jakies warzywko

oki wiecej napisze pozniej
bo praca wrze
__________________
telik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 11:11   #2629
paprak
Wtajemniczenie
 
Avatar paprak
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 091
GG do paprak
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez Sigfa Pokaż wiadomość
PS. Taki mały offtop - przeczytałam ostatnio opinię, żę w miejscach gdzie pracuje większość kobiet, kobiety bardziej dbają o figurę, wygląd itd. Z obserwacji mojego miejsca w pracy wynika raczej, że jak są same kobiety, to co rusz kazda kupuje ciasto i wzajemnie usprawiedliwiają się, że przez praca jest stresująca, że nie ma czasu na siłownię czy basen itd. Nie wiem gdzie mają być te rywalizujace ze sobą kobiety to chyba jakiś męski wymysł
No a ja bym sie z tym zgodzila. Kobiety zawsze mierza wzrokiem od gory do dolu i jak gdzies przytyje to w zyciu facet mi nie powie, ze przytylam o kobieta zawsze I niby czestuja ciastkami ale czasem po to zeby same nie mialy wyrzutow sumienia, ze jak tyjemy to zbiorowo albo tez i robia glupawe przytyki co do dietowania Czasem az mi sie flaki wywracaja jak mowia, ze tak ty to sobie mozesz pozwolic na cwiczenia bo nie masz dzieci i obowiazkow! A doskonale wiem, ze sa osoby i tu na tym forum, co maja i dzieci i obowiazki i cwicza i nie narzekaja. To jest zazdrosc i lenistwo razem wziete. Nic sie nie odzywam tylko przytakuje ale jakby tak przyszlo czasem jednej z takich "wiecznie zajetych" zalatwic wszystko co ja zalatwiam bo nie mam meza przy sobie to moglaby osiwiec w ciagu dwoch dni I jeszcze tylko nadmienie, ze te nie majace czasu na diete i sport kobiety bardzo czesto nie wiedziec czemu wiedza co robi Rysio z klanu, Marysia z M jak Milosc i jeszcze ktos z innego serialu


Cytat:
Napisane przez anezram_9 Pokaż wiadomość

Telik, pozwoliłam sobie obejrzeć zdjęcia, które wrzuciłaś na wizaz i ja bym Ci więcej niż 56kg zdecydowanie nie dała! Śliczna z Ciebie kobieta!
A gdzie te fotki telikowe? Az wlazlam na NK ale nic
Teliczku pieknie ci dziekuje za PW Kochana jestes Bardzo mi pomoglas

Cytat:
Napisane przez elffee Pokaż wiadomość
dzis pierwszy dzien, jeszcze dostalam okres ;/
rano przed praca jajecznica, w pracy salatka z pekinki, papryczki, pomidorka, oliwek, sera zoltego. tanie niby nic, serki topione trojkaciki ale zadnego nie zjadlam. za to podjadalam slonecznikiem na obiad bedza pieczarki z cebulka i udziec jakis wczorajszy z rosolu hihi, zjadlam tez kisiel bez cukru, wiem wiem niezbyt dozwolony ale keidys jadalam prawie codzien i mimo to schudlam. no i to by bylo na tyle na teraz, co jeszcze potem zjem to nie wiem, na jutro zrobie salatke podobna jak dzies tylko dodam tunczyka jeszcze i wiecej oliwek
Ja kiedys jadlam jak kon i zebra mozna bylo liczyc a teraz nie wiedziec czemu jakos to sie wszystko pozmienialo

Cytat:
Napisane przez elffee Pokaż wiadomość
ja rowniez zrezygnowalam, ale tym razem chcialabym poeksperymentowac i urozmaicac sobie jadlospis

---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:47 ----------

zreszta ok, niewazne, skoro nie mozna to nie mozna, tylko mnie troche kusi....

bo widzialam te serowe kluseczki w przepisach do jakiejs zupy i stwierdzialam ze w sumie sa tanie, wg zasad diety i moga spokojnie zastapic albo wlasnie makaron, albo ziemniaki w zupie, a zawsze bylyby bardzie pozywne niz nic.
Jesli masz na mysli kluseczki mojego pomyslu to jest w nich maka orkiszowa albo mieszanka z pelnoziarnista. Od drugiej fazy dopiero mozna.

Milego dnia plazowiczki
paprak jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-03, 11:53   #2630
saming
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 058
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Cytat:
Napisane przez Sigfa
PS. Taki mały offtop - przeczytałam ostatnio opinię, żę w miejscach gdzie pracuje większość kobiet, kobiety bardziej dbają o figurę, wygląd itd. Z obserwacji mojego miejsca w pracy wynika raczej, że jak są same kobiety, to co rusz kazda kupuje ciasto i wzajemnie usprawiedliwiają się, że przez praca jest stresująca, że nie ma czasu na siłownię czy basen itd. Nie wiem gdzie mają być te rywalizujace ze sobą kobiety to chyba jakiś męski wymysł

No a ja bym sie z tym zgodzila. Kobiety zawsze mierza wzrokiem od gory do dolu i jak gdzies przytyje to w zyciu facet mi nie powie, ze przytylam o kobieta zawsze I niby czestuja ciastkami ale czasem po to zeby same nie mialy wyrzutow sumienia, ze jak tyjemy to zbiorowo albo tez i robia glupawe przytyki co do dietowania Czasem az mi sie flaki wywracaja jak mowia, ze tak ty to sobie mozesz pozwolic na cwiczenia bo nie masz dzieci i obowiazkow! A doskonale wiem, ze sa osoby i tu na tym forum, co maja i dzieci i obowiazki i cwicza i nie narzekaja. To jest zazdrosc i lenistwo razem wziete. Nic sie nie odzywam tylko przytakuje ale jakby tak przyszlo czasem jednej z takich "wiecznie zajetych" zalatwic wszystko co ja zalatwiam bo nie mam meza przy sobie to moglaby osiwiec w ciagu dwoch dni I jeszcze tylko nadmienie, ze te nie majace czasu na diete i sport kobiety bardzo czesto nie wiedziec czemu wiedza co robi Rysio z klanu, Marysia z M jak Milosc i jeszcze ktos z innego serialu
Ja dorzucę od siebie, że u mnie na uczelni podobnie. Co prawda tu i trochę dziewczyn i facetów, ale nasz rocznik się udał i więcej bab na politechnice jest... A wracając do tematu: wszystkie niby zajęte, nie mają czasu na odchudzanie, diety, ćwiczenia, a bo nauka i daleko do domu. Taa, jasne. A potem na nk co chwilę nowe zdjęcia z imprez (ja nie bronię nikomu, ale skoro czas na popijawę jest kilka razy w tygodniu po parę godzin, to te 60 minut co 2-3 dni spokojnie znajdą na ćwiczenia!), albo potem słyszę na uczelni co było w Brzyduli albo w Modzie na sukces... -.-' a oglądając to nie można ćwiczyć? Ja jak oglądałam jakieś seriale w domu to zawsze do tego było hula hop albo skakanka.
A jak już zacznie któraś gadać o diecie, to najlepiej o głodówce, bo przecież nie da się schudnąć jedząc normalnie... A jak ja mówię, że jem po 5-6 posiłków i w sumie od sierpnia to ok. 6kg schudłam to wtedy zaczynają, że nie mają czasu gotować dietetycznych rzeczy. No ręce i cycki opadają. Ja też nie mam zbyt wiele czasu (nie mam obowiązków co prawda w typie utrzymanie rodziny), ale przewalanie się po uczelni po kilka godzin dziennie, między wykładami i ćwiczeniami, w dodatku mieszkam w akademiku - i o wszystkie zakupy muszę sama zadbać, sprzątanie, pranie, zmywanie, gotowanie itd(niby nic takiego, ale wszyscy wiedzą, że jak się tego nazbiera to jednak trochę czasu zajmuje). I czasem też niewiele czasu zostaje wolnego. A kurde, jakoś czas znajduję żeby iść chociaż raz w tygodniu na basen i przynajmniej 2 razy, jak nie pobiegać to na mega długi spacer. A i na imprezę znajdę czas i na naukę. Skoro ja mogę, to one też. Lenistwo i tyle. -.-'
__________________


Edytowane przez saming
Czas edycji: 2009-11-03 o 11:54
saming jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 12:52   #2631
ninaad
Wtajemniczenie
 
Avatar ninaad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 745
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez saming Pokaż wiadomość
Ja dorzucę od siebie, że u mnie na uczelni podobnie. Co prawda tu i trochę dziewczyn i facetów, ale nasz rocznik się udał i więcej bab na politechnice jest... A wracając do tematu: wszystkie niby zajęte, nie mają czasu na odchudzanie, diety, ćwiczenia, a bo nauka i daleko do domu. Taa, jasne. A potem na nk co chwilę nowe zdjęcia z imprez (ja nie bronię nikomu, ale skoro czas na popijawę jest kilka razy w tygodniu po parę godzin, to te 60 minut co 2-3 dni spokojnie znajdą na ćwiczenia!), albo potem słyszę na uczelni co było w Brzyduli albo w Modzie na sukces... -.-' a oglądając to nie można ćwiczyć? Ja jak oglądałam jakieś seriale w domu to zawsze do tego było hula hop albo skakanka.
A jak już zacznie któraś gadać o diecie, to najlepiej o głodówce, bo przecież nie da się schudnąć jedząc normalnie... A jak ja mówię, że jem po 5-6 posiłków i w sumie od sierpnia to ok. 6kg schudłam to wtedy zaczynają, że nie mają czasu gotować dietetycznych rzeczy. No ręce i cycki opadają. Ja też nie mam zbyt wiele czasu (nie mam obowiązków co prawda w typie utrzymanie rodziny), ale przewalanie się po uczelni po kilka godzin dziennie, między wykładami i ćwiczeniami, w dodatku mieszkam w akademiku - i o wszystkie zakupy muszę sama zadbać, sprzątanie, pranie, zmywanie, gotowanie itd(niby nic takiego, ale wszyscy wiedzą, że jak się tego nazbiera to jednak trochę czasu zajmuje). I czasem też niewiele czasu zostaje wolnego. A kurde, jakoś czas znajduję żeby iść chociaż raz w tygodniu na basen i przynajmniej 2 razy, jak nie pobiegać to na mega długi spacer. A i na imprezę znajdę czas i na naukę. Skoro ja mogę, to one też. Lenistwo i tyle. -.-'
no cóż- każda wymówka jest dobra
ninaad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 16:59   #2632
Sigfa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 348
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Hej hej Paaaadam na pyszczek zarwałam większość nocy przygotowując się do wystąpienia na uczelni. Było wyjątkowo udane tak, że nawet koleżanki, które mnie wściekle nie lubią i komentują każde moje potknięcie, siedziały cicho. W nagrode dałam upust swojej rozrzutności i kupiłam w SIX 2 pary ślicznych kolczyków i filigranowy, czarny naszyjnik ale to tak off topowpo....
Dietetycznie wporządku poza tym, że mi się waga zepsuła i nie mam jak się wazyć, a ciężkie czasy nastały i nie mam pieniędzy na nową (ale na kolczyki już tak ech ta zawrotna konsekwencja pewnie same to znacie). Teraz musze posiedzieć jeszcze chwilę w robocie, ale po powrocie do domu zafunduje sobie kąąąąąąąąąąąpiel taką gorąca, pachnącą i w wannie. Smuci mnie jedynie fakt, że jutro do dentysty jade bardzo mnie to unieszczęśliwia Unieszczęśliwia mnie też fakt, że kolację zjem dopiero po 19, ale cóż....Jak się pracuje, studiuje i robi jeszcze dwiescie rzeczy naraz to tak się ma
Paprak, co do tego wspólnego jedzenia słodyczy na zasadzie -bo jak tyjemy to zbiorowo - to jest w tym trochę racji, ale nie do końca. Widziałam raz na własne oczy jak jedna laska (z rewelacyjna przemiana materii) celowo stuczyła swoją kolezankę (z dużo gorszą przemiana materii) częstując ją ciągle ciastkami, które sama jadla, kupując (niby z sympatii) batona nie tylko sobie, ale tez i jej. Robiła to dość skutecznie, bo po pół roku dziewczyna ledwo właziła w swoje spodnie. Po tym przykładzie osobiście patrzę dość podejrzliwie na osoby, które zbyt chętnie chca częstowac mnie słodkościami. No ale patologie sie zdarzają.
__________________
SB od 30.06.09
Było : 57 kg
Jest: 51 kg (a było 47kg )
Będzie: 47 kg
(mam 158 cm wzrostu)
Sigfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 17:26   #2633
karton
Zakorzenienie
 
Avatar karton
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 028
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Prawie jak Ewunia, pamiętacie moją Hahn'owską Ewę?
Też lubiła sobie podjeść pyszności i zapić piwkiem, ale nie sama (- ale bym sobie zjadła pizzunię... chcesz? - nie. - to ja też nie.), tylko ze mną. Walka była nierówna bo ja nie chodziłam później do łazienki... (może i niestety) Ehm, ehm...

Ninaad, nie bij, jestem grzeczna. Drugi dzień imponujące doprawdy...
__________________
instagram: @uttterly

Edytowane przez karton
Czas edycji: 2009-11-03 o 17:27
karton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 18:01   #2634
saming
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 058
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Sigfa, takie przypadki to naprawdę patologia :O

A u mnie dzisiaj tak sobie, zorientowałam się, że praktycznie na każdy posiłek składają się węglowodany, więc nawet nie wklejam, bo można się załamać. Tłumaczę sobie to tym, że jestem chora i jem dużo i co chcę, bo zdrowie odzyskać to najważniejsze, a jak jestem w stanie najeść się mącznymi rzeczami, to czemu nie ^^
__________________

saming jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 19:21   #2635
paprak
Wtajemniczenie
 
Avatar paprak
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 091
GG do paprak
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez karton Pokaż wiadomość
Prawie jak Ewunia, pamiętacie moją Hahn'owską Ewę?
Też lubiła sobie podjeść pyszności i zapić piwkiem, ale nie sama (- ale bym sobie zjadła pizzunię... chcesz? - nie. - to ja też nie.), tylko ze mną. Walka była nierówna bo ja nie chodziłam później do łazienki... (może i niestety) Ehm, ehm...

Ninaad, nie bij, jestem grzeczna. Drugi dzień imponujące doprawdy...
O wlasnie wlasnie kartoniku to sa wlasnie kolezanki od czestowania Jak Twoje samopoczucie? Chyba ciut lepiej

Cytat:
Napisane przez saming Pokaż wiadomość
Sigfa, takie przypadki to naprawdę patologia :O

A u mnie dzisiaj tak sobie, zorientowałam się, że praktycznie na każdy posiłek składają się węglowodany, więc nawet nie wklejam, bo można się załamać. Tłumaczę sobie to tym, że jestem chora i jem dużo i co chcę, bo zdrowie odzyskać to najważniejsze, a jak jestem w stanie najeść się mącznymi rzeczami, to czemu nie ^^
U mnie tez prawie w kazdym posliku wegle a chora nie jestem, no chyba, ze przewlekle juz pol roku NIc mi o tym niewiadomo jednak

Dziewczynki nie wiem kto ale chyba beo wklejala przepis na slodkie buleczki niedawno? Czy ja cos pomerdalam? Bede szukac jak to nie beo to dajcie znac kto
paprak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 21:11   #2636
blonndee
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: sopot
Wiadomości: 2 583
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez telik Pokaż wiadomość
no witaj córo marnotrawna
kurde dałas mi do myślenia tym stwierdzeniem telik-wiecznie na diecie
choc Sb juz jakis czas temu przestało byc dla mnie dietą
to juz moj styl życia
ale tak troche dziwnie mi sie zrobiło...
ojoj, przepraszam jesli to zabrzmialo nie tak jak powinno (glupia blonde)
chodzilo mi o to, ze my tu odchodzimy (na zle drogi zreszta) i wracamy, ale telik zawsze na stanowisku dzielnie, brawo! dlatego telik ma juz do zrzucenia malutko a blonde (po jojo) az 17kg...

ja poprosze o jakiegos kopa bo sie zebrac nie moge, od jutra to juz na 100% musze. ale ciezko mi gotowac obiad dla tz, ktory jest szczypiorem jakich malo i musi, po prostu musi! dostac jakies fryty czy ziemniaki, a sniadanie bez bulki czy rogala nie jest posilkiem... a ja mam taka slabosc wlasnie do wegli
kurcze, no do swiat obiecalam sobie zrzucic minimum 7kg, do wakacji pozostale 10, ale co z tego bedzie... potrzebuje motywacji!
__________________
-Sometimes I think you talk just to make sounds.
-Well, sometimes I do...
blonndee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 21:53   #2637
Sigfa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 348
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Ja dziś cały dzień pięknie aż na sam koniec... pół puszki piwa i 2 drinki (wódka + sprite)...Jestem bez-na-dziej-na (ok, nie mówię tego serio )... Do tego nie mam wagi i schizuję że na wadze musi być z 53 bo się grubo czuję (kilka dni przed @). Ogólnie buu.... Ciągnie mnie niestety do cukru i to nie w postaci słodyczy tylko słodkiego drinka... Żeby nie było żem pijak - w moich drinkach niewiele jest alko raczej takie cieniutkie są... Ale kalorii z cukru dużo...Oj, oj, niepoprawna jestem Ale biorę się za siebie (tiaaa) Od jutro wracam do lekcji śpiewu (słono opłacanych niestety) więc będę miała motywacje żeby nie pić nawet małych ilości alko bo po co ładować tyle w naukę śpiewu jak się głos niszczy Także trzymajcie za mnie kciuki. Najchętniej dorobiłabym sobie filozofię do tego dlaczego alkoholu nie ma sensu pić wogóle...Byłoby najwygodniej
__________________
SB od 30.06.09
Było : 57 kg
Jest: 51 kg (a było 47kg )
Będzie: 47 kg
(mam 158 cm wzrostu)
Sigfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 22:10   #2638
saming
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 058
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Moja opcja na alkohol: 1.bo rano brzydko pachnie z usta i jak po zapitej imprezie dać tżtowi buziaka na dzień dobry jak przyjdzie mnie budzić ? 2. bo kasy mi szkoda, lepiej wydać na kosmetyki/ciuszki 3. oszczędzać, bo fajnie na koncie mieć więcej kasy 4. wszyscy piją, to ja nie będę no i po 5. wątroba się kaleczy
Swoją drogą, ja akurat mało % piję. No nie wiem, piwa nie lubię, jakieś dobre likiery to tak, jak winko słodkie to też, i ew. dobry drink, ale słodki musi być bo inaczej nie tknę

I przyszłam się pożalić bo dzisiaj się pomierzyłam i w cyckach 3cm poleciało Jam wielka a taki biust to mi ginie w sylwetce i mam wrażenie że mały, a teraz się jeszcze umniejsza... a przez to czas na zakupy staników nowych... eh :/ gdyby tak w pupie poszło, to by było ok, ale tam to nawet milimetr nie drgnie!!
__________________

saming jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 04:58   #2639
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez paprak Pokaż wiadomość
Dziewczynki nie wiem kto ale chyba beo wklejala przepis na slodkie buleczki niedawno? Czy ja cos pomerdalam? Bede szukac jak to nie beo to dajcie znac kto
Słodkie bułeczki hmmm... przypominają mi się tylko pełnoziarniste z miodem, które były trochę słodkie - ale chyba nie o to Ci chodzi
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...&postcount=230


Jaaaa chcęęęę spaaaaać...
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 09:53   #2640
blonndee
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: sopot
Wiadomości: 2 583
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

witam dziewczyny
rany, pierwszy dzien a ja juz mam dylemat co na sniadanie zjesc, omleciwo czy wiesniaka z jakimis dodatkami... pewnie skonczy sie na wiesniaku z warzywami i wedlinka bo nie chce mi sie smazyc

btw, powiedzcie mi (bo ja te wszystkie ksiazki i moj niezastapiony miniprzewodnik po produktach sb zostawilam u siebie, a wracam dopiero za jakies 2miesiace) jak to w koncu jest z ta kawa (nierozpuszczalna, mielona, bez mleka i cukru), mozna czy nie? bo ja rano bez kawy to jestem wrakiem, ciezko mi odmowic sobie...

no i co z maslem, bo nie pamietam? pewnie nie ma szans...? aaaa, i z cola light?
__________________
-Sometimes I think you talk just to make sounds.
-Well, sometimes I do...

Edytowane przez blonndee
Czas edycji: 2009-11-04 o 10:22
blonndee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:16.