Moda, która Cię "rozwala" - część 4 - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-14, 12:06   #2611
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez mbamboo Pokaż wiadomość
Ja nie umiem się posługiwać wyszukiwarkami forumowymi, podają linki do całych wątków z szukanym słowem, zamiast do postów. Bardzo to niepraktyczne i o wiele lepiej szukać przez Google. Szkoda tylko, że gdy się prosi o poradę w jakimś wątku, jest się odsyłanym właśnie do tej nieszczęsnej wyszukiwarki (albo do pozostałych kilku części danego tematu, każda po 5 tysięcy postów, ale pomińmy).


Wyszukiwarka nie była zła.Szczególnie ta w konkretnym wątku.Po prostu wpisywało się interesujące hasło i bez problemu można było znaleźć.Teraz wypluwa wszystko,włącznie z recenzjami KWC.Masakra.
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 12:27   #2612
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość


A przy okazji-jak można zrobić takie cuś,aby zalinkować tutaj zdjęcie z bloga,ale nie nabijać komuś wejść i nie być posądzonym o kradzież zdjęcia?Oświećcie mnie,proszę.[/COLOR]
Pytasz się właśnie jak można wejść na stronę nie wchodząc na stronę Jedyne co można zrobić to samemu wpisywać adres i wchodzić, a nie korzystać z linków na innych serwisach - wtedy nie będą się pojawiać takie samoreklamujące się potworki albo chamskie reklamy.

Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
Kamila wyglądała świetnie jako "gruba". Poza tym - miała wtedy taki naturalny, niewymuszony uśmiech, ładniejsze włosy, gładką cerę. Jej twarz też wyglądała pełniej i w sumie ładna z niej była dziewczyna wtedy. Odpowiednia fryzura i makijaż i można by z niej cudo wyczarować.
To prawda, dlatego całkiem życzliwie powiedziałam że możnaby ją gdzieś zgłosić, bo potencjał ma naprawdę spory.
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 12:31   #2613
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

moda na dziś: walentynki u blogerek , przejrzałam polskie-szafy i oto moja faworytka:
http://charlize-mystery.blogspot.com/
chyba założymy z TŻtem bloga normalnie, tyle, że TŻ podobnie jak ja bojkotuje Zarę, a i koszuli Armaniego nie ma, nie zarobimy za dużo, tylko nas na wizażu będą obgadywać
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 12:32   #2614
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Pytasz się właśnie jak można wejść na stronę nie wchodząc na stronę Jedyne co można zrobić to samemu wpisywać adres i wchodzić, a nie korzystać z linków na innych serwisach - wtedy nie będą się pojawiać takie samoreklamujące się potworki albo chamskie reklamy.


Nie do końca o to mi chodzi.Chciałabym pokazać np. tutaj zdjęcie,ale wiadomo-nie chcę nikomu robić reklamy.Ktoś będzie chciał zajrzeć na bloga,to zajrzy.Coś mi się zdaje,że w tym wątku były takie ''cuda''.Zaraz poszukam.
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 12:39   #2615
asioollka
Zakorzenienie
 
Avatar asioollka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 426
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
moda na dziś: walentynki u blogerek , przejrzałam polskie-szafy i oto moja faworytka:
http://charlize-mystery.blogspot.com/
chyba założymy z TŻtem bloga normalnie, tyle, że TŻ podobnie jak ja bojkotuje Zarę, a i koszuli Armaniego nie ma, nie zarobimy za dużo, tylko nas na wizażu będą obgadywać
sesja jak do Gali czy innej dziwnej gazety : D skąd w ludziach taka chęć do pokazywania innym jak się loffciają, jeszcze te okropne pozowane sztuczne zdjęcia o0
__________________

Be an advocate of joy, find your little heart's desire and follow it.
[/LEFT]

asioollka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 12:40   #2616
opiekuneczka
Przyczajenie
 
Avatar opiekuneczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 12
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

są tańsi szewce ja tez szukałam długo w wodzisławiu śląskim jeden przy rynku dał mi na nówka buty za małe fleki i jeszcze bezczelnie powiedział ze innych nie ma, poszłam z nimi do drugiego i juz mam świetnie zrobione cena: 8 zł metalowe i długo trzymają
opiekuneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 12:41   #2617
Veredise
Zakorzenienie
 
Avatar Veredise
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 493
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
moda na dziś: walentynki u blogerek , przejrzałam polskie-szafy i oto moja faworytka:
http://charlize-mystery.blogspot.com/
chyba założymy z TŻtem bloga normalnie, tyle, że TŻ podobnie jak ja bojkotuje Zarę, a i koszuli Armaniego nie ma, nie zarobimy za dużo, tylko nas na wizażu będą obgadywać
Szczerze mówiąc nie podobają mi się te zdjęcia Wyglądają na totalnie ustawione i sztuczne. I takie nawet odniosłam wrażenie, że ten gość to nie jest jej facet, ale jakiś wynajęty model, bo w ogóle chemii ani przyciągania nie widać na tych zdjęciach. Czasem blogerki wrzucają zdjęcia ze swoimi TŻ, którzy mają rozmazane czy tam zasłonięte twarze i na takich zdjęciach od razu widać, że to para, a tuta? Jak z gazety...
__________________
- Ah elle aime bien ça les stratagemes!
- Oui...
- En fait, elle est un peu lache. Je crois que c'est pour ça que j'ai du mal a saisir son regard.




Veredise jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-14, 12:43   #2618
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
moda na dziś: walentynki u blogerek , przejrzałam polskie-szafy i oto moja faworytka:
http://charlize-mystery.blogspot.com/
chyba założymy z TŻtem bloga normalnie, tyle, że TŻ podobnie jak ja bojkotuje Zarę, a i koszuli Armaniego nie ma, nie zarobimy za dużo, tylko nas na wizażu będą obgadywać


:brzyda l:
Kolejne kliki na konto Charlize z wizażu.
Co ona ma na oczach?Co to za dziwne soczewki?
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 12:45   #2619
carmageddon
Pełzanie
 
Avatar carmageddon
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Midgard
Wiadomości: 531
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Akurat Angel i Hypnotic Poison to moje najukochańsze na świecie perfumy.
Świeżuchów nie toleruję
To również i moje ulubione zapachy, łącznie z Alienem. Wyobraźcie sobie jednak połączenie tych dwóch zapachów w wersji za 20 zł. na poczcie pełnej ludzi, gdzie jest naprawdę ciepło. To tak jakby spryskać się dwoma czy trzema zapachami na raz. Zresztą oryginalne perfumy inaczej pachną a to była jakaś podróbka. Przynajmniej tak mi się wydaje, dlatego czułam te dwa zapachy na jednej pani. Chyba że się perfumowała co godzinę czymś innym.
carmageddon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 12:45   #2620
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
moda na dziś: walentynki u blogerek , przejrzałam polskie-szafy i oto moja faworytka:
http://charlize-mystery.blogspot.com/
chyba założymy z TŻtem bloga normalnie, tyle, że TŻ podobnie jak ja bojkotuje Zarę, a i koszuli Armaniego nie ma, nie zarobimy za dużo, tylko nas na wizażu będą obgadywać
Mi się zdjęcia walentynkowe Charlize akurat podobają
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 12:50   #2621
mbamboo
Wtajemniczenie
 
Avatar mbamboo
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 376
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Nie do końca o to mi chodzi.Chciałabym pokazać np. tutaj zdjęcie,ale wiadomo-nie chcę nikomu robić reklamy.Ktoś będzie chciał zajrzeć na bloga,to zajrzy.Coś mi się zdaje,że w tym wątku były takie ''cuda''.Zaraz poszukam.
Nie wystarczy po prostu wejść na bloga i prawym kliknięciem wybrać "kopiuj adres obrazka"? Będziesz miała linka do samego zdjęcia.
Co do wyszukiwarki, to niestety nie udało mi się nigdy ujarzmić żadnej z nich na forach, a korzystałam już z naprawdę wielu. Trudno, trzeba sobie radzić i tak A skoro tutaj coś zmieniają, to może będzie to przyjaźniejsze po fazie testów?
__________________
mbamboo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-14, 12:56   #2622
carmageddon
Pełzanie
 
Avatar carmageddon
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Midgard
Wiadomości: 531
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Dzisiaj widziałam na poczcie dziewczynę (chyba ) w szarych dresach i krótkiej kurtce. Dresy były nisko a kurtka krótka więc miała odsłonięty kawałek pleców i widać było tatuaż. Kurde wcale nie jest ciepło i jakbym się bała że sobie nerki przeziębię. Pomijając już względy estetyczne.
carmageddon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 13:03   #2623
LostInTranslation
Rozeznanie
 
Avatar LostInTranslation
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 658
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez asioollka Pokaż wiadomość
sesja jak do Gali czy innej dziwnej gazety : D skąd w ludziach taka chęć do pokazywania innym jak się loffciają, jeszcze te okropne pozowane sztuczne zdjęcia o0
Dobre
__________________
Dorośli są naprawdę bardzo dziwni.
LostInTranslation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 13:24   #2624
Veredise
Zakorzenienie
 
Avatar Veredise
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 493
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez asioollka Pokaż wiadomość
sesja jak do Gali czy innej dziwnej gazety : D skąd w ludziach taka chęć do pokazywania innym jak się loffciają, jeszcze te okropne pozowane sztuczne zdjęcia o0
No właśnie dokładnie takie wrażenie odniosłam Napisałaś swojego posta zanim ja wysłałam mojego i w dodatku jeszcze lepiej to ujęłaś
__________________
- Ah elle aime bien ça les stratagemes!
- Oui...
- En fait, elle est un peu lache. Je crois que c'est pour ça que j'ai du mal a saisir son regard.




Veredise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 13:27   #2625
chocarome
Raczkowanie
 
Avatar chocarome
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 332
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez AshLeeVioLiniSt Pokaż wiadomość
Przepraszam za lekki offtop, ale przez przypadek wpadłam na "fankę" Chocarome - jej nick to crazyfashion. Wszystkie jej posty promują Chocarome

https://wizaz.pl/forum/search.php?searchid=30290542

Przykładowy cytaty:
"Ja regularnie czytam Blonde Salade, Andy i Petre. Ostatnio znalazłam bloga Warszawianki,( chyba http://chocarome.blogspot.com) - lubię jej zdjęcia, są naprawdę dobre. Znacie jakieś blogi w jej stylu?"

"Ostatnio zakochałam się w zdjęciach szatniarki z http://chocarome.blogspot.com - mają ogromne rozmycie tła i duży kontrast,są piękne, jak od profesjonalisty. Jak myślicie jakim obiektywem ona robi te fotki? Wysłałam jej 2 maile i nie odpowiedziała, więc nadal nie wiem.
Chodzi mi o taką mgiełkę jak jest na jej zdjęciach dla przykładu tutaj: http://chocarome.blogspot.com/2011/1...-know-its.html"

Chocarome, ogarnij się - niedługo będziesz sławna z przekrętów.
To smutne jak łatwo można człowieka zszufladkować i osądzić. Mogłybyście sprawdzać wiarygodność faktów, które podajecie.. !
Nie mam nic wspólnego z powyższymi wypowiedziami, również je przeczytałam dużo wcześniej, bo pojawiły mi się jako "źródło ruchu sieciowego" w panelu statystyk na blogu.
Nie wiem kto jest ich autorem, choć przyznam, że chętnie bym się dowiedziała. Wiem, że jednak pewnie do tego nie dojdę, moją stronę odwiedza dziennie naprawdę sporo ludzi.

A tak na marginesie nie jestem z Warszawy

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
Chocarome co za obciach... wizażanki, nie wchodźcie na jej bloga bo tylko jej statystyki nabijacie. dno i metr mułu
Obciach? Przepraszam bardzo, chyba nie masz podstaw, żeby tak do mnie pisać Zanim coś powiecie zastanówcie się proszę, czy to prawda.
Od Twojej wypowiedzi czuć zawiść na kilometr, nie bardzo rozumiem tylko jaki jest tego powód?


Cytat:
Chocarome, myslalam, ze po prostu zboczenie zawodowe Toba kieruje, ze ciagle pisalas o statystykach i przezywalas jak to wielu fanow jakas blogerka zdobyla w ciagu miesiaca, a poza tym jestes nieskazona. i wierzylam w to nawet wtedy, gdy dziewczyny "przypominaly" Ci, ze na innych forach napraszalas sie o sponsorow (choc tutaj takie praktyki, wydawaloby sie, ze potepiasz). anonimowy komentarz pod adresem tej niby nastepczyni Kamili pomine, bo glupoty kazdy w zyciu kiedys robil. ale klonowanie sie celem wiekszej reklamy?
To co piszesz jest zabawne, tymbardziej, że duża część tego co napisałaś zawiera nie do końca prawdziwe fakty.

Dziewczyny nie przypominały mi, że na innych forach napraszałam się na fanów - lepiej dobrze przeczytaj wszystkie wypowiedzi związane z tym wątkiem, aby wysnuwać tak odważne wnioski
Nie udzielam się na wielu forach, wypowiadam się właściwie na 3 - właśnie na wizażu, na facebookowym forum szafiarek i blogerek (gdzie obok każdej wypowiedzi wyświetla się imię, nazwisko i zdjęcie twarzy) i na forum szafiarek na gazeta.pl
Dawno temu na forum gazety rozpoczęła się dyskusja na temat współpracy. Jednak moje wypowiedzi w tym temacie nie miały charakteru, jak to ujęłaś " napraszania się o sponsorów", więc to co piszesz, jest według mnie faux pas - nie oceniaj kogoś, jeśli nie znasz prawdy i nigdy nie widziałaś na oczy dowodów potwierdzających słuszność Twoich tez


Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Skąd macie pewność,że to Chocarome?
Z tego co mi wiadomo,to tylko modowie widzą zdublowane konta.
Też zadaję sobie to pytanie... Smutne jest to jak łatwo jest kogoś osądzić. Kiedy jednej osobie wydaje się, że coś jest prawdą łatwo jest wmówić innym, że ma rację.
Wobec tego poproszę moda o podanie adresu ip tej użytkowniczki/użytkownika, który podał w jakims temacie adres mojego bloga, mam nadzieję, że sprawa się wyjaśni.

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Ale Chocarome się tutaj nawet już nie udziela

Zresztą jak się wejdzie na jej bloga to sie tak strasznie dłuuuugo ładuje. Irytuje mnie to
Nie udzielałam się przez 2 dni bo nie było mnie w domu, dopiero teraz przeczytałam Wasze posty Przyznam szczerze, że na początku byłam w wielkim szoku i nie wierzyłam w to co przeczytałam, myślałam, że to walentynkowy żart.
Nie rozumiem na jakiej podstawie mnie oskarżacie i wklejacie tutaj posty, z którymi nie mam nic wspólnego.
Mam nadzieję, że jakos wyjaśnimi tę sprawę.

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Szczerze to spodziewam się, że i owszem, tak jak poprzednio, odpierając wszystkie możliwe zarzuty na zasadzie, że to wcale nie tak jak wygląda i wcale nie tak jak tutaj się twierdzi, bo to zupełnie inaczej i wszyscy są w błędzie.
I podejrzewam, że nawet jeśli to nie jest prawda, to mało kto tu w to uwierzy po tym co rzeczona blogerka/wizażanka odstawiała od kilku tygodni na tym wątku...[COLOR="Silver"]
Nie wiem czy śmiać się, czy może płakać. Najpierw bezpodstawnie mnie posądzacie, o coś z czym nie miałam dotąd styczności, później mnie obsmarowujecie.. Miło mi, że przypięłyście do mnie łatkę i nie zamierzacie juz jej "odkleić", nawet jeśli przekonacie się o tym, że jest nieprawidłowa

Cytat:
Napisane przez kunia1 Pokaż wiadomość
Pewności nie ma.. ale po to ktoś sobie założył konto żeby przypadkiem wychwalić jej bloga w każdym z postów napisanych w ciągu godziny..? no nie wiem..
Też ciekawi mnie to kto i przede wszystkim - po co- to zrobił. Ja widziałam tylko 3 posty z moim adresem, myślałam, że nie ma ich więcej. Jeśli znalazłyscie inne posty z moim adresem mogłybyście mi je przesłać?

Zastanawiam się, czy to nie ktoś z mojej klasy, szkoły, osiedla albo z przyjaciół.. Ostatnio mam >40 wejść z jakiegoś forum o tytule "spisek", które na dodatek jest zamknięte, nie można się na nim zarejestrować ani zobaczyć chociaż wątków.

Mam nadzieję, że nikt nie chciał zrobić mi psikusu :<

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Aha,ok.
My tu nic się nie dowiemy,tylko mod może to zobaczyć,jesli konta są założone z jednego komputera.Ale nie wiem czy byłoby to w porządku tak publicznie ogłaszać.Moda chyba też obowiązuje jakiś kodeks moralny.
A publiczne ogłaszanie, że to moje posty jest w porządku? Myślę, ze w takim wypadku mod wręcz powinien opublikować adres ip osoby, która napisała posty, o których mówicie i porównanie go z moim.
Dziwię się, że teraz martwicie się o kodeks moralny, a wcześniej, zupełnie bezpodstawnie mnie osądzałyście. Cała ta sytuacja wydaje mi się trochę dziwna. Gdyby te posty były napisane po tym jak skrytykowałam jedną dziewczynę, pomyślałabym sobie, ze to jej sposób na zemstę..


Cytat:
Napisane przez AshLeeVioLiniSt Pokaż wiadomość
Nie jestem mściwa i mam gdzieś, co gada jakaś tam zawistna Chocarome,
Twoja wypowiedź właśnie o tym świadczy, bez 2 zdań
Poza tym miło mi, że nazywasz mnie tak sympatycznymi przymiotnikami, nawet mnie nie znając. To naprawdę kulturalne i na poziomie

Cytat:
Napisane przez AshLeeVioLiniSt Pokaż wiadomość
zawistna Chocarome, która ma kiepskiego bloga.
Umiem przyjmować krytykę, szczególnie kiedy jest podstawna.
Niestety mam takie wrażenie (powiedz mi jeśli się mylę), że władają Tobą emocje, po tym jak raz nazwałam Cię "następczynią Kamilii"? Przepraszam, byc może nie powinnam. Jednak przeczytałam ten wątek i wysnułam wniosek, że krytykujemy tutaj stylizacje i dziwne połączenia modowe, więc bez większych oporów pozwoliłam sobie wyrazić moją opinię.
Nie chciałam, aby była krzywdząca. Prawda jest taka, że styl Kamilii jednym się podoba, drugim nie. Dziewczyna ma swoich fanów i osoby, które się nią inspirują, więc nie widzę w moim porównaniu chamstwa czy też celowej złośliwości. Po prostu zauważyłam, że chwilami macie zbliżony styl, nic poza tym. Nie oceniam Twojego charakteru, nie wyzywam Cię, ze jesteś zawistna..
Dlatego nie bardzo rozumiem Twoje zachowanie.

Cytat:
Napisane przez AshLeeVioLiniSt Pokaż wiadomość
Nie wierzę, że ktokolwiek się tak zachwyca jej zdjęciami, bo są naprawdę słabe i mnóstwo szafiarek ma lepsze.
Rozumiem, że wolisz zdjęcia robione cyfrówką na tle ściany, fakt, też mają swój urok. Jednak dostaję tygodniowo kilka maili z pytaniami "jakim obiektywem i aparatem robisz zdjęcia?", ludzie czasami pytają też mnie o to w komentarzach.. Wnioskuję z tego, że jednak nie są aż takie słabe i komuś się podobają
Jednak szanuję Twoje zdanie.
Powiedz mi co mogę ulepszyć w swoich zdjęciach, liczę na to, że masz jakieś porady, aby nie były "naprawdę słabe"

Cytat:
Napisane przez AshLeeVioLiniSt Pokaż wiadomość
Swego czasu zostawiłam na blogu owej pani miły komentarz (to nie jest ironia, jej stylizacje mi się nie podobają, blog też, ale jak wchodzę na jakiegoś bloga z zamiarem skomentowania, to zawsze staram się szukać pozytywów, dlatego napisałam coś o kolorze jej płaszcza), po czym tak mi się odwdzięczyła ;]
Nie do końca rozumiem dlaczego nazywasz to "odwdzięczaniem się"
Nie rozumie także tego, po co zostawiłaś na moim blogu miły komentarz, skoro moje stylizacje Ci się nie podobają, a moje zdjęcia Twoim zdaniem są naprawdę słabe?
Mogłaś po prostu rzucić pogardę na mojego bloga i nic nie pisać, zamiast tłumaczyć później, że skomplementowałaś kolor płaszcza, bo wszystko inne było beznadziejne
Każdy ma prawo do własnej opinii i właśnie dlatego w tym wątku (nie mając pojęcia, ze udzielasz się na forum) skomentowałam Twoje stylizacje.
Nie zdjęcia, nie charakter, nie szablon bloga tylko dopasowanie elementów ubioru..

Cytat:
Napisane przez Lady in Blue Pokaż wiadomość
Ja też się nie zorientowałam na początku
Ja również zorientowałam się dopiero po jakims czasie, kiedy doszłam do wypowiedzi o tym, ze mam kiepskie, naprawdę bardzo słabe zdjęcia, które nikomu nie mogą się podobać.. Dlatego postanowiłam sprawdzić jaki ekspert jest autorem tak krytycznych słow, w podpisie znalazłam adres bloga i od razu wszystko stało się jasne

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Wszystkie feszionistki są takie same
Zacznijmy od tego, że wszyscy ludzie są tacy sami

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Kto pamięta wojnę pomiędzy Fashionelką a Daisycośtam?Było tak ostro,że aż wątek zamknięto(z tego co dobrze pamiętam).
Nie porównujmy tej drobnej sprzeczki do wielkiej afery Fashionelki z Daisy, która została nagłośniona do niebotycznych rozmiarów

Cytat:
Napisane przez AshLeeVioLiniSt Pokaż wiadomość
Ja z nikim nie walczę i uważam, że ta cała Chocarome nie jest godna poświęcania jej więcej czasu, tylko po prostu rozśmieszyło mnie to, że ona jest taka dwulicowa
Nie wiem czy to mylne wrażenie, ale wydaje mi się, że po tym jak porównałam Cię do Kamilii będziesz teraz wszędzie rozpowiadała o tym jakie to mam beznadziejne zdjęcia, kiepski blog i niby jak bardzo jestem zawistna i dwulicowa
Naprawdę miło mi się to czyta. Gdybym chciała mogłabym się odgryźć, tylko zastanawiam się.. po co? Nie rozumiem całego tego oskarżania, mam nadzieję, ze wyjaśnimy sprawę i w końcu wszystko będzie jasne.


Cytat:
Napisane przez Fela Von Helvete Pokaż wiadomość
Znaczy tak, obecna sytuacja to jest hit jak dla mnie A to pierwsze zdanie o obrabianiu tyłka odnosiło się akurat do tego co zrobiła nasza wątkowa szafiarka na literkę Ce
Widzę, że nie odróżniacie obrabiania kupowania fanów na facebooku od obrabiania czyjegoś tyłka To nie ja skrytykowałam wygląd Glamouriny, jej rysy, czy też charakter, więc tak naprawdę nie wiem, dlaczego uważacie, że zachowałam się złośliwie.
Wyczytałam tutaj wiele wyzwisk pod adresem Kamilii, czy też innych dziewczyn, więc myślę, ze uwagi na temat Glamouriny należały do wyjątkowo łagodnych i nieszkodliwych


Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Ktoś musi być mądrzejszy,pamiętaj.
Rzucanie "sympatycznymi" przymiotnikami i "ciekawymi" spostrzeżeniami nie zawsze jest oznaką mądrości, ale to taki szczegół

Cytat:
Przy okazji,to muszę coś powiedzieć-mogłabyś jakoś pokroić swój blog na strony,aby tak długo się nie ładował i nie zacinał?
To pytanie było kierowane do mnie, czy może do Ashlee?

Edytowane przez chocarome
Czas edycji: 2012-02-14 o 13:30
chocarome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 13:43   #2626
Cherry Blossom Girl
nyan nyan ^^
 
Avatar Cherry Blossom Girl
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 956
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Idę po popcorn ^^

W życiu nie chciałabym być częścią dwulicowego bagienka kreowanego przez nasze- w większości samozwańcze- znawczynie mody
Cherry Blossom Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 13:47   #2627
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez chocarome Pokaż wiadomość
Widzę, że nie odróżniacie obrabiania kupowania fanów na facebooku od obrabiania czyjegoś tyłka To nie ja skrytykowałam wygląd Glamouriny, jej rysy, czy też charakter, więc tak naprawdę nie wiem, dlaczego uważacie, że zachowałam się złośliwie.
Wyczytałam tutaj wiele wyzwisk pod adresem Kamilii, czy też innych dziewczyn, więc myślę, ze uwagi na temat Glamouriny należały do wyjątkowo łagodnych i nieszkodliwych
Zielonkawego pojęcia nie mam kim jest Glamourina, natomiast podejście masz typu "ktoś okradł bank to ja mogę ukraść rower, bo w porównaniu do banku to będzie wyjątkowo łagodne i nieszkodliwe"
__________________
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 13:51   #2628
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez carmageddon Pokaż wiadomość
To również i moje ulubione zapachy, łącznie z Alienem. Wyobraźcie sobie jednak połączenie tych dwóch zapachów w wersji za 20 zł. na poczcie pełnej ludzi, gdzie jest naprawdę ciepło. To tak jakby spryskać się dwoma czy trzema zapachami na raz. Zresztą oryginalne perfumy inaczej pachną a to była jakaś podróbka. Przynajmniej tak mi się wydaje, dlatego czułam te dwa zapachy na jednej pani. Chyba że się perfumowała co godzinę czymś innym.
Jest jeszcze szansa, że zrobiła najazd na testery w Spehorze.
Aliena tez lubie.

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Cherry Blossom Girl Pokaż wiadomość
Idę po popcorn ^^

W życiu nie chciałabym być częścią dwulicowego bagienka kreowanego przez nasze- w większości samozwańcze- znawczynie mody
Zajmuje miejscę obok.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 13:52   #2629
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez asioollka Pokaż wiadomość
sesja jak do Gali czy innej dziwnej gazety : D skąd w ludziach taka chęć do pokazywania innym jak się loffciają, jeszcze te okropne pozowane sztuczne zdjęcia o0
Bez kitu! To wygląda jak do gali

Chocarome, jak przeczytałam tego posta to stwierdziłam że pewnie Ty pisałaś te posty, bo to sformułowanie: teraz jak na to patrzę to dochodzę do wniosku,że to faktycznie mogło wyglądać co najmniej dziwnie często pisałaś, jak pisałyśmy o statystykach

Zresztą taki ten wizaż wielki, a wszystko każdy znajdzie po innych wątkach, kto, gdzie kiedy itd.

Cytat:
Napisane przez chocarome Pokaż wiadomość
Zastanawiam się, czy to nie ktoś z mojej klasy, szkoły, osiedla albo z przyjaciół.. Ostatnio mam >40 wejść z jakiegoś forum o tytule "spisek", które na dodatek jest zamknięte, nie można się na nim zarejestrować ani zobaczyć chociaż wątków.

Mam nadzieję, że nikt nie chciał zrobić mi psikusu :<
Spisek czuje na odległość


Cytat:
Napisane przez chocarome Pokaż wiadomość
Zacznijmy od tego, że wszyscy ludzie są tacy sami
Nie. Nie wszyscy są tacy sami. Tylko feszionistki są takie same


Ja też chcę popcorn! I odrazu kawe ze starbaksa jakby ktoś miał
__________________

Edytowane przez natalkaa7522
Czas edycji: 2012-02-14 o 13:55
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-14, 13:52   #2630
AshLeeVioLiniSt
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 248
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Szczerze to spodziewam się, że i owszem, tak jak poprzednio, odpierając wszystkie możliwe zarzuty na zasadzie, że to wcale nie tak jak wygląda i wcale nie tak jak tutaj się twierdzi, bo to zupełnie inaczej i wszyscy są w błędzie.
I podejrzewam, że nawet jeśli to nie jest prawda, to mało kto tu w to uwierzy po tym co rzeczona blogerka/wizażanka odstawiała od kilku tygodni na tym wątku...

---------- Dopisano o 10:36 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------


Bo wizażowa wyszukiwarka jest obecnie z fazie beta testów i nie działa tak jak powinna, w efekcie czego mało co się wyświetla jak się szuka...
Do pierwszej części: Dokładnie jak to przewidziałaś

Edytowane przez AshLeeVioLiniSt
Czas edycji: 2012-02-14 o 13:58
AshLeeVioLiniSt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 13:57   #2631
kunia1
Zakorzenienie
 
Avatar kunia1
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 733
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez Cherry Blossom Girl Pokaż wiadomość
Idę po popcorn ^^

W życiu nie chciałabym być częścią dwulicowego bagienka kreowanego przez nasze- w większości samozwańcze- znawczynie mody
Jaka widownia tam na dole
Cytat:
Napisane przez chocarome Pokaż wiadomość
Też ciekawi mnie to kto i przede wszystkim - po co- to zrobił. Ja widziałam tylko 3 posty z moim adresem, myślałam, że nie ma ich więcej. Jeśli znalazłyscie inne posty z moim adresem mogłybyście mi je przesłać?

Zastanawiam się, czy to nie ktoś z mojej klasy, szkoły, osiedla albo z przyjaciół.. Ostatnio mam >40 wejść z jakiegoś forum o tytule "spisek", które na dodatek jest zamknięte, nie można się na nim zarejestrować ani zobaczyć chociaż wątków.

Mam nadzieję, że nikt nie chciał zrobić mi psikusu :<
Forum o tytule spisek nie no prosze Cie.. przypomina to wymówkę pt.: "naprawde, napisał to mój chłopak"
__________________


kunia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 13:59   #2632
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Nuova, i siarka40 !

Mogę sobie to jako cytat przytoczyć do podpisu? Tak mnie to pozytywnie rozwaliło, że chce to mieć w podpisie

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2575

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2567
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 14:00   #2633
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

bitwa szatniarek?

Co do charlize to nie interesuje mnie jej sprzedajny blog. i nie moj styl zupelnie.
zobaczylam fotke- fajne zdjecia z chlopakiem chlopak tez fajny
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.

Edytowane przez kennedy
Czas edycji: 2012-02-14 o 14:02
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 14:01   #2634
Cherry Blossom Girl
nyan nyan ^^
 
Avatar Cherry Blossom Girl
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 956
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Bez kitu! To wygląda jak do gali

Chocarome, jak przeczytałam tego posta to stwierdziłam że pewnie Ty pisałaś te posty, bo to sformułowanie: teraz jak na to patrzę to dochodzę do wniosku,że to faktycznie mogło wyglądać co najmniej dziwnie często pisałaś, jak pisałyśmy o statystykach

Zresztą taki ten wizaż wielki, a wszystko każdy znajdzie po innych wątkach, kto, gdzie kiedy itd.



Spisek czuje na odległość




Nie. Nie wszyscy są tacy sami. Tylko feszionistki są takie same


Ja też chcę popcorn! I odrazu kawe ze starbaksa jakby ktoś miał
Zgadzam się z pogrubionym.

Chocarome, odpuść, pogrążasz się coraz bardziej. Nawet nie posiadasz rzetelnych dowodów by poprzeć swoje argumenty. Forum z tajemniczym napisem spisek? Please.

Chętnie poczęstuję popcornem każdego, niestety ze względu na brak starbaksa w pobliżu mogę jedynie zaoferować kawusię z coffee heaven... Wiem, to uwłaczające, ale cóż zrobić.
Cherry Blossom Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 14:03   #2635
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez a-sea-of-honey Pokaż wiadomość
Wychodzę z założenia, że jak ktoś coś pisze, to jest to część całości wpisu, więc czytam. Żeby tych dyrdymałów Sablewskiej było trochę mniej, to bym się tak nie burzyła, ale ona tam całe eseje pisze.
Jak dla mnie wypada się dwa razy zastanowić, zanim się coś napisze w poście ze stylizacją, bo styl w modzie nie zawsze łączy się z lekkością pióra.
Zazwyczaj nie idzie.

Harel i Ryfka fajnie piszą o modzie.

Edytowane przez Solciuchna
Czas edycji: 2012-02-14 o 14:07
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 14:08   #2636
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez chocarome Pokaż wiadomość
To co piszesz jest zabawne, tymbardziej, że duża część tego co napisałaś zawiera nie do końca prawdziwe fakty.
a dlaczego to jest zabawne? pominawszy drugie zdanie, ktore nie jest uzasadnieniem, ale kontynuacja.

Cytat:
Napisane przez chocarome Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie przypominały mi, że na innych forach napraszałam się na fanów - lepiej dobrze przeczytaj wszystkie wypowiedzi związane z tym wątkiem, aby wysnuwać tak odważne wnioski
zanim mi zaproponujesz dokladnie czytanie wypowiedzi, moze przeczytaj dokladnie najpierw moja, nigdzie nie pisalam o napraszaniu sie na fanow.

Cytat:
Napisane przez chocarome Pokaż wiadomość
Dawno temu na forum gazety rozpoczęła się dyskusja na temat współpracy. Jednak moje wypowiedzi w tym temacie nie miały charakteru, jak to ujęłaś " napraszania się o sponsorów", więc to co piszesz, jest według mnie faux pas - nie oceniaj kogoś, jeśli nie znasz prawdy i nigdy nie widziałaś na oczy dowodów potwierdzających słuszność Twoich tez
ale Ty to potwierdzilas, wiec chyba to wystarczajacy dowod .

a jesli to nie Twoje konto, to drugie, to chyba faktycznie ktos Ci robi nieladnego psikusa.

---------- Dopisano o 15:08 ---------- Poprzedni post napisano o 15:07 ----------

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Nuova, i siarka40 !

Mogę sobie to jako cytat przytoczyć do podpisu? Tak mnie to pozytywnie rozwaliło, że chce to mieć w podpisie

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2575

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2567
a, pewnie, bede pierwszy raz w sygnaturze, normalnie, zrobie sie zaraz slawna niczym bloggerka jaka.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 14:09   #2637
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Dramaty się tutaj rozgrywają

Dzięki
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 14:12   #2638
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Jest jeszcze szansa, że zrobiła najazd na testery w Spehorze.
Aliena tez lubie.
lubie i Angela, i Aliena, ale od kiedy zobaczylam zdjecia Mania nago, za kazdym razem, kiedy slysze/czytam o tych perfumach, widze go oczami wyobrazni w calej okazalosci.

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Bez kitu! To wygląda jak do gali
w zyciu bym nie wpadla, ze to jest zdjecie prawdziwej pary O_o.
a moze jej chlopak jest modelem?
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 14:17   #2639
carmageddon
Pełzanie
 
Avatar carmageddon
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Midgard
Wiadomości: 531
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
lubie i Angela, i Aliena, ale od kiedy zobaczylam zdjecia Mania nago, za kazdym razem, kiedy slysze/czytam o tych perfumach, widze go oczami wyobrazni w calej okazalosci.
kto to? fajny?
carmageddon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 14:20   #2640
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez carmageddon Pokaż wiadomość
kto to? fajny?
chodzi o samego Muglera, od Angela i Aliena. a Manio to zdrobnienie od Manfreda, bo takie imie przyjal Thierry.
jesli chcesz, zeby Twoje zycie juz nigdy nie bylo takie jak teraz, to moge dac namiary^^.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:59.