Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Jaki tytuł powinna mieć III część naszego wątku?
Trzeci wątek nam już leci, coraz większe nasze dzieci 7 11,86%
Czy to chłopiec, czy dziewczynka, każda z nas chce córcię, synka 0 0%
Trymestr pierwszy, drugi, trzeci, już za chwilę będą dzieci 0 0%
Już nam pięknie rosną brzusie, to wrześniowo-październikowe są mamusie 8 13,56%
Były kropki, są dzidziusie, a mamusiom rosną brzusie 13 22,03%
Idzie wiosna, rosną brzusie, a w nich piękne są dzidziusie 4 6,78%
Idzie wiosna, rosną brzusie, a w nich ukochane dzidziusie 0 0%
Choć dzieciaczki takie małe, serca mają nasze całe 3 5,08%
Rosną, rosną dumne mamy, na dzieciaczki już czekamy 0 0%
Już nie fasolki, a dzieciaki, są dziewczynki i chłopaki 0 0%
Każda mama wiedzieć chce, co tam w brzuchu chowa się 5 8,47%
W brzuchu dziecię sobie fika, u mamy z września lub października 1 1,69%
Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. III 18 30,51%
Głosujący: 59. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-02, 19:28   #2611
maharet1092
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 7 907
GG do maharet1092
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez nephelim89 Pokaż wiadomość
15 marca dopiero- umrę ze stresu chyba antybiotykami mogłabym bardziej zaszkodzić pewnie wiec pozostaje mi być dobrej myśli ... ale poproszę o trzymanie kciuków aż do wizyty
No niekoniecznie, czasami infekcja i gorączka są gorsze niż niektóre leki.Nie można dopuszczać do więcej niż 38 stopni.
Kciuki trzymam.

Edytowane przez maharet1092
Czas edycji: 2013-03-02 o 19:30
maharet1092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 19:55   #2612
emisko86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 62
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez teacherka Pokaż wiadomość
no wieeeeeesz co, ja mam ten sam termin;P



Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeny jaka jestem wzdęta, nienawidzę tego... spodnie dresowe, mięciutkie i rozciągliwe tak mnie drażniły że nie mogłam ich mieć na brzuchu tyko niżej... Co z tym można zrobić? Espumisan brałam już wczoraj, nie wiem czy codziennie to dobrz.e..
Jesteśmy dwie

---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Brydzia_ Pokaż wiadomość
ja mam 175, póki co 62 kg a brzuch tak jak mariiasia mam sadełkowy
Dołączam się brzuch sadełkowy tylko tyle że czuje, że robi się twardszy

---------- Dopisano o 20:34 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------

Cytat:
Napisane przez maharet1092 Pokaż wiadomość
Mnie najbardziej denerwuje, że przy karmieniu nie ma jak schudnąć.Chociaż słyszałam, że po zakończeniu waga leci ekspresem.
A ja słyszałam właśnie, że przy karmieniu się gubi dużo....nie dość, żę nie zjesz wszytskiego i musisz się pilnować, to maleństwo Ci jeszcze wyciągne. każda dziewczyna, którą znam i która karmiła piersią tak miała...

---------- Dopisano o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 20:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Larysa88 Pokaż wiadomość
tzn dlaczego nie szybko? zawsze spotykałam się ze stwierdzeniem, że jeśli się karmi naturalnie to się szybciej wraca do swojej figury? to już nie kumam wytłumaczcie
bo tak jest!!!

---------- Dopisano o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

Cytat:
Napisane przez t_89 Pokaż wiadomość
Hej
Widze, ze juz kilka stron napsilayscie
ja ide myc glowe. U mnie slonko wyszlo, ale strasznie wieje ;/.
Mam nadzieje, ze mi tez uda sie schudnac po ciazy .
Skoro teraz się wspieramy w ciążach, to później będziemy się wspólnie odchudzały

---------- Dopisano o 20:38 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Madziuchna27 Pokaż wiadomość
Chciałabym dziewczynkę, a Mąż - chłopca, wiadomo
U nas tak naprawdę zawsze mówimy, że wszytsko jest nam obojętne, byle było zdrowe. ale w podświadomości, ja bym chciała mieć syneczka mamusi, a mój mąż córeczkę tatusia

---------- Dopisano o 20:40 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Madziuchna27 Pokaż wiadomość
U mnie dziś 12 tc. się zaczął Ale jeszcze nic nie kupuję dla dziecka. Uważam, że będę miała jeszcze na to czas
na kupowanie jeszcze przyjdzie czas, jakoś nie jestem za tym, żeby tak szybko robić zakupy...

---------- Dopisano o 20:43 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------

Cytat:
Napisane przez ladanseuse14 Pokaż wiadomość
dziewczyny ze mną nie jest za dobrze.. co chwile mi slabo i mdleje... siedze w lozku caly czas.. mialam porobic zakupy, posprzatac... ale nie jestem w stanie robic nic.. glowa peka... ostatnio wyszlam tylko do spozywczego i padlam a najgorzej, ze w domu nie mam prawie nic.. D. konczy o 21..

nienawidzę czuć się niesamodzielna!
odpoczywaj dużo...i chyba powinnaś iść do lekarza. to że w naszym stanie czujemy się źle to ok, ale to że mdlejesz raczej nie jest nromalne

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:43 ----------

Cytat:
Napisane przez shure Pokaż wiadomość
ja w nocy wychodzac z pod prysznica dostalam krwawienie.. na szczescie nie bylo jakies mega duze i odrazu ustalo... chyba przejade sie do szpitala
nawet się nie zastanawiaj!od razu powinnaś jechac, tym bardziej jak piszesz pozniej, ze masz zagrozona...

---------- Dopisano o 20:51 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------

Cytat:
Napisane przez ladanseuse14 Pokaż wiadomość
to jajniki, gin tłumaczył, że to zupełnie normalne..
też mam takie bóle, więc rozumiem Cię
skad ja to znam

---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Też chciałam x-landera, ale w askocie mi odradzali gdybym sama chciała go np składać itp. Oglądałaś na żywo i obsługiwałaś?
a mi się bardzo podobają wózki w starym typie....

---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------

Cytat:
Napisane przez mariiasia Pokaż wiadomość
a ja się uśpiłam i przegapiłam
a jaki program? o czym? nie załapałam

---------- Dopisano o 20:55 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------

Cytat:
Napisane przez ladanseuse14 Pokaż wiadomość
dziewczyny czuję się fatalnie, czekam na D... na jego pomoc.. przywiezie mi coś do jedzenia (co przełknę) i APAP!!!!!!!!!!! miałam dziś porobić zakupy, posprzątać... nie zrobiłam nic. głową mi pęka, jest mi cały czas słabo, dwa razy wymiotowałam... jestem głodna ale w domu mam tylko kiełbasę, parówki, jajka, mleko i ser żółty. wiem, że można by coś z tego upichcić ale nie przełknę... potrzebuję jakiejś pomocy ale nie wiem jakiej... czuję się tak źle, słabo, niedobrze, ręce mi się trzęsą.......
zjedz coś!!!
emisko86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 19:58   #2613
teacherka
Zakorzenienie
 
Avatar teacherka
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 745
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Ja czekam na "O matko" na jakimś tvn playerze czy czymś, bo niesttey nie mam tvn style nad czym ubolewam

Od paru dni wieczorem mam wzdęcia i ogólnie brzuch mi wywala już w ciągu dnia duży, potem taki twardy się robi... masakra, już wczoraj Tżowi się popłakałam, że nei daję rady. 8 tydzień, a już tak sie kiepsko czuję, co to będzie dalej...



Pośmialiśmy się też wczoraj przeglądając listy imion. O maaaaaaaatkko:P Polecam:
http://gorny.edu.pl/imiona/index.php?rok=2012
Myszon? Żyraf? Amnezja? Belzebub? Niunia? Calineczka?

Łeeee teraz doczytałam że dane pochodzą z podpisów pod zdjęciami z gazety... Ale i tak ekstra rozrywka:P

Edytowane przez teacherka
Czas edycji: 2013-03-02 o 20:03
teacherka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 20:02   #2614
emisko86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 62
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Przypomniała mi się historia mojej koleżanki wszytskie jej powinniśmy zazdraszczać
dwa razy była w ciązy, w pierwszej urodziła dziecko w ciągu godziny.
w drugiej podczas porodu była jeszcze lepsza. dostała skurczy..stwierdziła, że musi ładnie wyglądać na porówce...wzięła prysznic, umyła włosy...wyprostowała je. ma manię tuszowania rzęs..więc dokonała jeszcze tego. po czym mąż zawiózł ją na porodówkę...położyli ją. i urodziła w ciągu 10 minut!!po czym po porodzie na sali SAMA poszła się umyć przebrać...i nie było u niej leżenia...bo nie miała dużych boli. wiem nieprawdopodobne ale prawdziwe. ja jej zazdroscze. bo jak słyszę inne historie..to padam!!
emisko86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 20:02   #2615
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez nephelim89 Pokaż wiadomość
15 marca dopiero- umrę ze stresu chyba antybiotykami mogłabym bardziej zaszkodzić pewnie wiec pozostaje mi być dobrej myśli ... ale poproszę o trzymanie kciuków aż do wizyty
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 20:04   #2616
teacherka
Zakorzenienie
 
Avatar teacherka
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 745
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

heheheh to chyba nawet nie zdążył jej się ten tusz rozmazzac ;P:P
Zazdroszczę :d
teacherka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 20:05   #2617
nena_milka
Wtajemniczenie
 
Avatar nena_milka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 2 660
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez __Paulinka__ Pokaż wiadomość
widzę że Ty już jesteś wyszkolona i masz wszelkie info! Ja czytam i dalej czuję się jak głupek, bo za duzo informacji chyba czyli z tego wychodzi, że musialabym pracować domaja/czerwca (termin porodu na 1.paxdziernika) żeby sie zalapac na macierzynski tak? dobrze rozumiem?
Musze doczytac o tym svangerskapspenger bo przecież ciężką pracę wykonujemy Jakby nie patrzeć nie wyobraźam sobie zapitalać już z wiekszym brzuchem.. a jak sie narobię to mnie brzuch boli i wolę nie ryzykowa... a gdzie trzeba zlozyc wniosek o to? Wiesz, wszystko by sie bardziej oplacalo niż to becikowe, ale jak nic innego mi nie zostanie to 33tys tez nie są zle
Wiem, że ten nav to zadne kokosy, ale kurs za free i potem na pewn masz pracę bo Ci szukają a to byłby mój cel
lekarz albo położna wypełnia taki wniosek na którym pisze czego nie możesz robić. to dajesz pracodawcy i on tam zaznacza czy może zapewnić ci takie warunki jakie wymienił lekarz. Jeśli zaznaczy że nie ma dla ciebie takiej pracy to wysyłasz to do NAVu.
Do macieżyńskiego;-) nie tyle musisz pracować te 6 miesięcy co musisz mieć w tym czasie dochód, np svangerskapspenger ale jeśli byś pracowała to jeśli urodzisz 1.10 to w okresie od 1.12.2012 do 1.10.2013 (10 miesięcy) masz mieć sześć przepracowane, niekoniecznie w ciągu, trzy już masz od grudnia, więc albo zalatwiaj zasiłek, L4 lub jakikolwiek inny dochód albo pracuj jeszcze trzy miesiące
Cytat:
Napisane przez nephelim89 Pokaż wiadomość
Witam po długiej przerwie.
Dziś w końcu jestem w stanie usiąść do komputera i zacząć Was nadrabiać. Od kilku dni zmagałam się z zapaleniem oskrzeli. Od lekarza dostałam jedynie syrop i paracetamol w razie gorączki, a niestety kilka razy miałam w granicach 38,5. Gorączki już nie ma, kaszel jeszcze czasem męczy ale i tak jest już o niebo lepiej niż 3-4 dni temu gdzie nie miałam siły iść do łazienki czy kuchni. Mam tylko straszne wyrzuty sumienia, że tą chorobą mogłam zaszkodzić Kruszynkowi aż mi się beczeć chce jak o tym myślę
będzie dobrze, zobaczysz. nie martw się bo to nie pomoże. Jesteśmy z Tobą
__________________
09 października 2013 18:45 Ninka
nena_milka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-02, 20:14   #2618
ama667
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 23
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Hej dziewczyny
Dołączam się do tematu, termin mamy na 10.10.2013
Póki co oswajam się z nową sytuacją, ale muszę przyznać, że mój TŻ wyjątkowo mi w tym pomaga, czasem nawet powala swoim entuzjazmem i radością. Mimo, że to dopiero 8tc, ostatnio wrócił po pracy z małym białym komplecikiem (pajacyk, body, butki, czapeczka) i oznajmił, że to już dla Antosia albo Julki )
ama667 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 20:14   #2619
nena_milka
Wtajemniczenie
 
Avatar nena_milka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 2 660
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez teacherka Pokaż wiadomość
Ja czekam na "O matko" na jakimś tvn playerze czy czymś, bo niesttey nie mam tvn style nad czym ubolewam

Od paru dni wieczorem mam wzdęcia i ogólnie brzuch mi wywala już w ciągu dnia duży, potem taki twardy się robi... masakra, już wczoraj Tżowi się popłakałam, że nei daję rady. 8 tydzień, a już tak sie kiepsko czuję, co to będzie dalej...
Espumisan! !!! całkowicie bezpieczny, miewam dni że biorę dwie dziennie.
__________________
09 października 2013 18:45 Ninka
nena_milka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 20:19   #2620
87czarna
Zakorzenienie
 
Avatar 87czarna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 280
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Dziewczynki,nadrobiłam po całym dniu,ale nie mam nawet siły odpisywać-tak podle się czuje Zresztą widzę,że nie tylko ja...
Niech to już się skończy! Kilka dni temu było już tak pięknie,a teraz znowu to samo,buuu
__________________
Maja 16.03.2011
Julia 2.10.2013




"Dziecko to taki sympatyczny początek człowieka"
87czarna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 20:20   #2621
nena_milka
Wtajemniczenie
 
Avatar nena_milka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 2 660
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

właśnie przeczytałam swój ostatni post i dotarło do mnie że ja chyba wszędzie piszę macieŻyński zamiast macieRZyński.... o zgrozo... pani lingwistka...
__________________
09 października 2013 18:45 Ninka
nena_milka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-02, 20:34   #2622
__Paulinka__
Zakorzenienie
 
Avatar __Paulinka__
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 764
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez nena_milka Pokaż wiadomość
lekarz albo położna wypełnia taki wniosek na którym pisze czego nie możesz robić. to dajesz pracodawcy i on tam zaznacza czy może zapewnić ci takie warunki jakie wymienił lekarz. Jeśli zaznaczy że nie ma dla ciebie takiej pracy to wysyłasz to do NAVu.
Do macieżyńskiego;-) nie tyle musisz pracować te 6 miesięcy co musisz mieć w tym czasie dochód, np svangerskapspenger ale jeśli byś pracowała to jeśli urodzisz 1.10 to w okresie od 1.12.2012 do 1.10.2013 (10 miesięcy) masz mieć sześć przepracowane, niekoniecznie w ciągu, trzy już masz od grudnia, więc albo zalatwiaj zasiłek, L4 lub jakikolwiek inny dochód albo pracuj jeszcze trzy miesiące

będzie dobrze, zobaczysz. nie martw się bo to nie pomoże. Jesteśmy z Tobą
Aaaa to już wszystko rozumiem! Dziekuje za informację Na pewno coś wykombinuję Polak potrafi jak to mówią:P

Cytat:
Napisane przez nena_milka Pokaż wiadomość
właśnie przeczytałam swój ostatni post i dotarło do mnie że ja chyba wszędzie piszę macieŻyński zamiast macieRZyński.... o zgrozo... pani lingwistka...
oj tam oj tam ja też się parę razy na tym przylapałam i poprawialam:P zawsze możesz zwalić na ciąże spadek wydajności mózgu
__Paulinka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 21:19   #2623
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez __Paulinka__ Pokaż wiadomość
Aaaa to już wszystko rozumiem! Dziekuje za informację Na pewno coś wykombinuję Polak potrafi jak to mówią:P


oj tam oj tam ja też się parę razy na tym przylapałam i poprawialam:P zawsze możesz zwalić na ciąże spadek wydajności mózgu
A żebyś wiedziała, że cos w tym jest. Mój tż się śmieje ze mnie że robię się głupeczkowa jak w poprzedniej ciąży. Jakieś gadanie od rzeczy i błędy
Dodatkowo kobieta robi się niezdarna. Czytałam gdzieś o tym, później muszę znowu poszukać
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 21:29   #2624
zmienniczka
Zadomowienie
 
Avatar zmienniczka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 177
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

ja sie czuje dzisiaj fatalnie...kilka razy bylam bliska zaslabniecia...chyba cos z cisnieniem jest dzisiaj nie tak
__________________
OM 23-12-12
TP wg OM 29-09-13
wg USG 25-09-13

http://babystrology.com/tickers/baby..."180"></embed>
zmienniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 21:59   #2625
__Paulinka__
Zakorzenienie
 
Avatar __Paulinka__
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 764
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
A żebyś wiedziała, że cos w tym jest. Mój tż się śmieje ze mnie że robię się głupeczkowa jak w poprzedniej ciąży. Jakieś gadanie od rzeczy i błędy
Dodatkowo kobieta robi się niezdarna. Czytałam gdzieś o tym, później muszę znowu poszukać
oj jakbym Wam opisala nie raz moje sytuacje, co ja wyprawiam czasami to byście mnie za głupka uznały:P np. poszlam do samochodu,otwieram drzwi od auta, rzucilam kluczyki na fotel kierowcy i zamknelam drzwi. Pech chcial, że się zatrzasneły na szczescie znalazlam zapasowe przekopując cale mieszkanie:P
drugie. Gotowalam całą główkę kapusty i chcialam ją wyjąc z garnka, z gorącej wody na talerz, ktory sobie postawilam obok:P I mi ta kapusta wypadla, odbila się o talerz, talerz poleciał na podloge i sie zbil i kapusta oczywiscie tez (na podloge:P):P i sie z tego śmialam jak glupia do siebie:P To tylko takie przyklady z życia codziennego:P
__Paulinka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 22:24   #2626
shure
Zadomowienie
 
Avatar shure
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 1 525
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

hej Dziewczyny pojechałam do szpitala i niestety mam Krwiaka... zostałam w szpitalu.
__________________
Julek 18.09.2013




[*]
shure jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 22:26   #2627
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez shure Pokaż wiadomość
hej Dziewczyny pojechałam do szpitala i niestety mam Krwiaka... zostałam w szpitalu.
O rany, ale zagraża maleństwu?? Pisz, co z Wami, czekamy na informacje!
Zaciskam mocno żeby było wszystko ok!
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 22:30   #2628
shure
Zadomowienie
 
Avatar shure
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 1 525
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

dostałam leki narazie nic nie mówią tylko ze jest wysokiego ryzyka i mam leżeć . Krwiak jest nad ujściem. tyle usłyszałam
__________________
Julek 18.09.2013




[*]
shure jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-03, 04:17   #2629
201704210903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12 461
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez shure Pokaż wiadomość
dostałam leki narazie nic nie mówią tylko ze jest wysokiego ryzyka i mam leżeć . Krwiak jest nad ujściem. tyle usłyszałam
trzymaj się - będzie dobrzer

---------- Dopisano o 05:17 ---------- Poprzedni post napisano o 05:17 ----------

Cytat:
Napisane przez nephelim89 Pokaż wiadomość
15 marca dopiero- umrę ze stresu chyba antybiotykami mogłabym bardziej zaszkodzić pewnie wiec pozostaje mi być dobrej myśli ... ale poproszę o trzymanie kciuków aż do wizyty
trzymam kciuki!!!!
201704210903 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-03, 06:36   #2630
wadera4
Wtajemniczenie
 
Avatar wadera4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 141
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Dzień dobry
Macie szczęście, że dużo nie naskrobałyście
Wróciłam wczoraj o północy. Nie dość, że stół zastawiony, a ja niczego nie mogłam przełknąć, to spać mi się chciało i jeszcze musiałam wracać, bo sobie popili

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Mi się przydaje do ogarniczania mojego zakupocholizmu
Niestety nawet w spożywce mnie ponosi
U nas to niestety ja muszę ograniczać męża on potrafi wydać wszystkie pieniądze, jakie ma przy sobie

Cytat:
Napisane przez emisko86 Pokaż wiadomość
Przypomniała mi się historia mojej koleżanki wszytskie jej powinniśmy zazdraszczać
dwa razy była w ciązy, w pierwszej urodziła dziecko w ciągu godziny.
w drugiej podczas porodu była jeszcze lepsza. dostała skurczy..stwierdziła, że musi ładnie wyglądać na porówce...wzięła prysznic, umyła włosy...wyprostowała je. ma manię tuszowania rzęs..więc dokonała jeszcze tego. po czym mąż zawiózł ją na porodówkę...położyli ją. i urodziła w ciągu 10 minut!!po czym po porodzie na sali SAMA poszła się umyć przebrać...i nie było u niej leżenia...bo nie miała dużych boli. wiem nieprawdopodobne ale prawdziwe. ja jej zazdroscze. bo jak słyszę inne historie..to padam!!
No ja bym chyba nie chciała, nie zdążyłabym dojechać do szpitala

Cytat:
Napisane przez shure Pokaż wiadomość
hej Dziewczyny pojechałam do szpitala i niestety mam Krwiaka... zostałam w szpitalu.
jesteśmy z Tobą, uważaj na siebie i leż
__________________

Są groby uwiecznione tylko wspomnieniem, na których wciąż tli się płomień rozpaczy.
wadera4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-03, 06:38   #2631
Diorisha
Zakorzenienie
 
Avatar Diorisha
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 5 890
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

11ty tydzień skończony i witam się we właśnie dziś rozpoczynającym się 12tym tygodniu


Widzę,że wczoraj był tu niezły pogrom Kurcze mam nadzieję,że dziś będziecie się czuły zdecydowanie lepiej.
Ja chyba wczoraj przegięłam z tym sprzątaniem - ok.17tej zaległam na kanapie bo podbrzusze mnie bolało-nie wiem czy to od nadmiernego wysiłku czy po prostu od rozciągania się macicy.Tak już leżałam do 21wszej-potem tylko szybki prysznic i w bety.Dziś jest super Zapomniałam się pochwalić,że jakiś tydzień temu mdłości mi już całkowicie przeszły


Cytat:
Napisane przez nephelim89 Pokaż wiadomość
15 marca dopiero- umrę ze stresu chyba antybiotykami mogłabym bardziej zaszkodzić pewnie wiec pozostaje mi być dobrej myśli ... ale poproszę o trzymanie kciuków aż do wizyty
Trzymam kciuki

Cytat:
Napisane przez ama667 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Dołączam się do tematu, termin mamy na 10.10.2013
Póki co oswajam się z nową sytuacją, ale muszę przyznać, że mój TŻ wyjątkowo mi w tym pomaga, czasem nawet powala swoim entuzjazmem i radością. Mimo, że to dopiero 8tc, ostatnio wrócił po pracy z małym białym komplecikiem (pajacyk, body, butki, czapeczka) i oznajmił, że to już dla Antosia albo Julki )
Witam i serdecznie gratuluję


Cytat:
Napisane przez shure Pokaż wiadomość
hej Dziewczyny pojechałam do szpitala i niestety mam Krwiaka... zostałam w szpitalu.
Najważniejsze,że jesteś pod opieka lekarzy-także staraj się nie denerwować Trzymamy kciuki




Mąż dziś na szkoleniu więc zostajemy z Natalką w domu same.Uwaga uwaga w planach na dziś mam : chodzenie w piżamie i leżenie w łóżku do oporu-w praktyce do 17tej bo wraca Piękny i na 18tą idziemy wszyscy razem do kościoła .Obiad a nawet deser mam gotowe-tak się wczoraj pięknie załatwiłam Po południu uprażymy pewnie sobie michę popcornu i zalegniemy przed tv z jakąś bajką pełnometrażową.No mega niedziela-full relaks
Diorisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-03, 06:57   #2632
wadera4
Wtajemniczenie
 
Avatar wadera4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 141
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez Diorisha Pokaż wiadomość
Mąż dziś na szkoleniu więc zostajemy z Natalką w domu same.Uwaga uwaga w planach na dziś mam : chodzenie w piżamie i leżenie w łóżku do oporu-w praktyce do 17tej bo wraca Piękny i na 18tą idziemy wszyscy razem do kościoła .Obiad a nawet deser mam gotowe-tak się wczoraj pięknie załatwiłam Po południu uprażymy pewnie sobie michę popcornu i zalegniemy przed tv z jakąś bajką pełnometrażową.No mega niedziela-full relaks
Zazdroszczę... Ja też tak chcę
__________________

Są groby uwiecznione tylko wspomnieniem, na których wciąż tli się płomień rozpaczy.
wadera4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-03, 07:10   #2633
Diorisha
Zakorzenienie
 
Avatar Diorisha
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 5 890
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez wadera4 Pokaż wiadomość
Zazdroszczę... Ja też tak chcę
Dawaj do nas -jedyną rzeczą jakiej potrzebujesz jest własna piżama Jak się sprężysz to datkowo załapiesz się na śniadanie-jeszcze 3 minutki i wyciągam z piekarnika pyszne zapiekanki
Diorisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-03, 07:16   #2634
emisko86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 62
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez shure Pokaż wiadomość
hej Dziewczyny pojechałam do szpitala i niestety mam Krwiaka... zostałam w szpitalu.
3majcie sie
emisko86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-03, 07:58   #2635
87czarna
Zakorzenienie
 
Avatar 87czarna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 280
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez shure Pokaż wiadomość
hej Dziewczyny pojechałam do szpitala i niestety mam Krwiaka... zostałam w szpitalu.
Dobrze,że pojechałaś!
Oby to nie było nic groźnego-trzymam kciuki za Was


Witam z rańca
Maja dała mi dzisiaj pospać do 7:20 i czuję się przyzwoicie
Nie mam pomysłu na śniadanie,a czuję,że włącza mi się ssawka

Jutro zaczynamy nowy tydzień...która z Was wyczekuje na najbliższe USG?
__________________
Maja 16.03.2011
Julia 2.10.2013




"Dziecko to taki sympatyczny początek człowieka"
87czarna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-03, 08:03   #2636
ewuszkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ewuszkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 493
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez shure Pokaż wiadomość
dostałam leki narazie nic nie mówią tylko ze jest wysokiego ryzyka i mam leżeć . Krwiak jest nad ujściem. tyle usłyszałam
Trzymaj się dzielnie
__________________
Żona!

"Kobieta wierzy, że 2 i 2 zmieni się w 5,
jeśli będzie długo płakać i zrobi awanturę"


- George Elliot
ewuszkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-03, 08:24   #2637
maharet1092
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 7 907
GG do maharet1092
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
A żebyś wiedziała, że cos w tym jest. Mój tż się śmieje ze mnie że robię się głupeczkowa jak w poprzedniej ciąży. Jakieś gadanie od rzeczy i błędy
Dodatkowo kobieta robi się niezdarna. Czytałam gdzieś o tym, później muszę znowu poszukać
Fakt.Gorsza pamięć i zdolności postrzegania.
maharet1092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-03, 08:35   #2638
bojatoja
Zakorzenienie
 
Avatar bojatoja
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 201
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez ama667 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Dołączam się do tematu, termin mamy na 10.10.2013
Póki co oswajam się z nową sytuacją, ale muszę przyznać, że mój TŻ wyjątkowo mi w tym pomaga, czasem nawet powala swoim entuzjazmem i radością. Mimo, że to dopiero 8tc, ostatnio wrócił po pracy z małym białym komplecikiem (pajacyk, body, butki, czapeczka) i oznajmił, że to już dla Antosia albo Julki )


Cytat:
Napisane przez Diorisha Pokaż wiadomość

Ja chyba wczoraj przegięłam z tym sprzątaniem - ok.17tej zaległam na kanapie bo podbrzusze mnie bolało-nie wiem czy to od nadmiernego wysiłku czy po prostu od rozciągania się macicy.Tak już leżałam do 21wszej-potem tylko szybki prysznic i w bety.Dziś jest super Zapomniałam się pochwalić,że jakiś tydzień temu mdłości mi już całkowicie przeszły
Ja w czwartek i piątek też przesadziłam z sprzątaniem. Też mnie zaczęło boleć podbrzusze, położyłam się a jak mnie przestało boleć to dalej musiałam coś robić Dobrze, że mąż mnie wyręczał z większości obowiązków

A ja jakieś pół godziny temu wstałam z łóżka. Musze się ogarnąć i idę na śniadanie. Męża mam na giełdzie, więc pozostaje mi śniadanko w samotności.
bojatoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-03, 08:38   #2639
ladanseuse14
Zakorzenienie
 
Avatar ladanseuse14
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 9 582
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez 87czarna Pokaż wiadomość
Jutro zaczynamy nowy tydzień...która z Was wyczekuje na najbliższe USG?
ja! 11.03! pierwszy raz z D. (tak to zawsze byl w pracy)

wita was zdechlak z lozka... znow czuje sie fatalnie.. te migreny..

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------

Diorisha podziwiam
__________________
30. 08. 2013 - Julia
ladanseuse14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-03, 08:39   #2640
87czarna
Zakorzenienie
 
Avatar 87czarna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 280
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez ladanseuse14 Pokaż wiadomość
ja! 11.03! pierwszy raz z D. (tak to zawsze byl w pracy)

wita was zdechlak z lozka... znow czuje sie fatalnie.. te migreny..

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------

Diorisha podziwiam
To już niedługo
Ja muszę czekać do 25.03
__________________
Maja 16.03.2011
Julia 2.10.2013




"Dziecko to taki sympatyczny początek człowieka"
87czarna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:32.