Mamusie marcowe 2018 cz. 5 - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-11-27, 15:42   #2641
muszkaaa8
Zakorzenienie
 
Avatar muszkaaa8
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 7 371
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Lunak Pokaż wiadomość
Wiem, wiem... Spodenki idą w innej paczce. Pajace jeszcze muszę gdzieś dorwać i z 3-4 kaftaniki
To już niedużo zostało
Ja muszę na 56 dokupić jeszcze tylko kilka piżam i będzie wszystko
__________________


20.05.2017
muszkaaa8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-27, 15:42   #2642
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Lunak Pokaż wiadomość
Wiem, wiem... Spodenki idą w innej paczce. Pajace jeszcze muszę gdzieś dorwać i z 3-4 kaftaniki
Pochwal się zakupami w H&M co przyszły
Ja dziś odbieram paczkę z Chin z września! Więc pokaże fotki ubranek z alie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-27, 15:45   #2643
muszkaaa8
Zakorzenienie
 
Avatar muszkaaa8
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 7 371
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Cytat:
Napisane przez pretty_girl19892 Pokaż wiadomość
Pochwal się zakupami w H&M co przyszły
Ja dziś odbieram paczkę z Chin z września! Więc pokaże fotki ubranek z alie
]
To ja czekam na foty z alie
Do mnie dzisiaj przyszły dwie paczki z HMu i jedna z Ali i nie mogę zobaczyć
__________________


20.05.2017
muszkaaa8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-27, 15:50   #2644
czaro_dziejkaa
Zadomowienie
 
Avatar czaro_dziejkaa
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 528
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Lunak Pokaż wiadomość
6 body kopertowych z długim rękawem
6 body długim rękawem
6 body z krótkim rękawem
1 spodenki
1 czapeczkę

spodenki z 56 i mam nadzieję, że body z 62 będą w drugiej paczce
Ja bym dokupiła pajacyków

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czaro_dziejkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-27, 16:02   #2645
Lunak
Wtajemniczenie
 
Avatar Lunak
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 353
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Cytat:
Napisane przez pretty_girl19892 Pokaż wiadomość
Pochwal się zakupami w H&M co przyszły
Ja dziś odbieram paczkę z Chin z września! Więc pokaże fotki ubranek z alie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak tylko ogarnę to wrzucę zdjęcia. Ale to nic nowego czego na hm nie widziałyście

Cytat:
Napisane przez czaro_dziejkaa Pokaż wiadomość
Ja bym dokupiła pajacyków

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Będą pajacyki, ale z 5-10-15
Lunak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-27, 16:09   #2646
Kornelciaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Kornelciaczek
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 927
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Cytat:
Napisane przez alleyezonme Pokaż wiadomość
Napisałam do drugiego sklepu z wózkami u nas i są anexy do obejrzenia (w jednym w którym byłam to nie było) W weekend jadę
Jakie sklepy odwiedzilas? A jakie planujesz w weekend nawiedzic?

---------- Dopisano o 17:06 ---------- Poprzedni post napisano o 17:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Jolinko Pokaż wiadomość
A z milszych rzeczy, to moja zeszloroczna gwiazda betlejemska wypuszcza czerwone listki 😁 cały rok o nią dbalam, i była piękna zielona toteż nie liczyłam na czerwone, w ogóle nie sądziłam że przez rok da radę się uchowac bo to raczej krótkotrwałe rośliny, ale obchodziła się z nią jak z jajkiem, nawet na czas kąpieli do łazienki ja brałam żeby wilgoci przez liście nalapala. Wiem że to takie nic ale jakoś się ucieszyłam ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratuluję!! U mnie zazwyczaj usycha, opada i co roku nową kupuję. Uwielbiam gwiazdy betlejemskie <3

---------- Dopisano o 17:09 ---------- Poprzedni post napisano o 17:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Torrence Pokaż wiadomość
Kornelciaczek ja mam takie same problemy z moim. Też było "a nie ma tańszych wózków?" "a może używany a to co zaoszczędzimy to się dołoży do samochodu dla Ciebie?". Chyba to jest tak, że nam wyprawka sprawia radość, nie oszukujmy się, że jest bardziej dla nas niż dla dziecka. A facetów nie kręcą te zabawki, też gniazdują ale mają na myśli inne rzeczy.


Na razie jest ocieplenie atmosfery. Problem też był w tym, że wkurzała go sytuacja z jednym kolesiem, który dla niego pracuje. Wczoraj mi się wygadał, chyba nie mógł już wytrzymać. A niestety poważną wadą mojego męża jest to, że te nerwy związane z pracą przynosi do domu. Często mi się rykoszetem za to obrywało ale już umiem go wyczuć i radzę sobie z tymi jego nastrojami i potrafię pokierować sytuacją, żeby nasze relacje nie obrywały i żebym mu pomogła. Tym razem nałożyło się jedno i drugie, tzn. między nami sprzeczka i w pracy niefajnie. I dlatego tak długo to trwało.
Ale chyba już ostatecznie do niego dotarło, że TEN wózek ma być i kropka Piszę "chyba" bo nie rozmawialiśmy o tym bo ja mam honor () a wtedy mu wykrzyczałam, że skoro ma taki problem z tym wózkiem, to sama go sobie kupię. Więc jeszcze tym honorem się chwilę po unoszę ale nie mogę za długo bo Alley jedzie w weekend oglądać to i ja muszę się ogarnąć


No właśnie tak mi się wydaje, że u nas tak jest. Ale kroczek po kroczku jest coraz lepiej.


Zatliłaś iskierkę nadziei we mnie


Idę żreć parówki. Oj Mecessie.... Ale potem to mi całe forum wypomina jak wrzucę zdjęcie krówki
Oczywiście też się uniosę honorem i sama kupię wózek - pfff... Najwyżej będzie mi połowę zwracał. Maluszek ma mieć wygodnie i bezpiecznie. Połowa sukcesu, że w grę może wejść nosidełko MAXI COSI - chyba.

A co mój robi - testuje nowe auta i jeszcze mnie w to próbuje wciągnąć.
Kornelciaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-27, 16:19   #2647
xxxJuanaxxx
Wtajemniczenie
 
Avatar xxxJuanaxxx
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 482
GG do xxxJuanaxxx
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

alleyezonme - moja wyprawka też prawie zerowa, nie przejmuj się I trzymam kciuki za grudzień. U mnie też zapowiada się hardcore ale damy rade! Ja w grudniu mam zamknięcie roku w firmie, szkolenie zupelnie zielonej osoby, szkołę rodzenia i (tfu tfu tfu żeby nie zapeszac) przeprowadzka do innego miasteczka

julietta - super zakupy!

Co do kopniaczkow - teraz są juz takie słodkie! I czuć czy to rączka czy nóżka Nie potrafię tylko odróżnić czy wypina czasem pupe czy głowę

Muszka - trzymaj się oby było wszystko ok!

Jolinko - jakie pierniczki! Zjadlabym wszystkie!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xxxJuanaxxx jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-11-27, 16:30   #2648
Kornelciaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Kornelciaczek
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 927
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Cytat:
Napisane przez alleyezonme Pokaż wiadomość
Też mam mega ochotę na parówki przez Mecessie
A nie mam ani w domu ani w pracy i jestem biedna
Ja w efekcie końcowym zjadłam dwie bułki, jedną z serem, drugą z pasztetem. I co dziś nie zjem to w toalecie. Zwracam przez glukozę, a zjadłam jeszcze 7days-a i ze 4 mandarynki oraz banana i chrupki kukurydziane, które okazały się NAJ.

---------- Dopisano o 17:21 ---------- Poprzedni post napisano o 17:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Mecassie Pokaż wiadomość
Dziewczyny powiem Wam że te parówki w ogóle mi jakoś nie smakowały za to teraz wciagnełam dwa kiwi i mandarynkę

Jeżeli chodzi o owoce to które są najzdrowsze ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chyba jabłka i zielone banany oraz śliwki.

---------- Dopisano o 17:23 ---------- Poprzedni post napisano o 17:21 ----------

Cytat:
Napisane przez kasia6713 Pokaż wiadomość
Oj... byłaby u nas wojna gdyby coś takiego mi zasugerował...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------


Dziewczyny, wy tak że parówki są beee... a wiecie, że powinno się je jeść a nie unikac?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A czemu trzeba je jeść?? Oczywiście, że najgorsze mięsko tam trafia (pokazywali kiedyś na filmie). Ja jadam te, które mają powyżej 70% mięsa.

---------- Dopisano o 17:23 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Torrence Pokaż wiadomość
No właśnie czułam, że problem może być głębszy dlatego nie próbowałam tworzyć cennych rad...

Na pocieszenie (?) powiem tylko tyle, że u nas w kwestii wyprawki jest podobnie, więc nie czuj się sama i że tylko Ty tak masz.


Mi to parówki parę razy "uratowały życie" w pierwszym trymestrze jak już skrajnie nie miałam na nic ochoty
a myslalam, ze tylko ja mam taki ciezki przypadek z chłopem

---------- Dopisano o 17:26 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ----------

Cytat:
Napisane przez _Dolly Pokaż wiadomość
Ja śmiem stwierdzić, że mój tż się odżywia lepiej niż ja I na dodatek bardzo lubi jeść (jak mu obiecasz, że coś dobrego ugotujesz to najlepszy motywator do działania ) i to dość zdrowo. Nie sięga po fast foody. U niego w sumie 'pomaga' kwestia alergii przez to też praktycznie nie je słodyczy. Czasem mi głupio przy nim
Chciałabym, żeby mój mąż jadł zdrowo. Wtedy i ja bym jadła zdrowiej, aczkolwiek to ja słodyczowy potwór, on woli jedzenie na mieście, co nie oznacza, że są to tylko fast-foody.

---------- Dopisano o 17:30 ---------- Poprzedni post napisano o 17:26 ----------

Cytat:
Napisane przez katstan Pokaż wiadomość
Nie smutaj. Mam dokładnie tak samo. 175cm i jak jestem ubrana to nic brzucha nie widać. W kurtce to już w ogóle. Ostatnio kwitłam 25 minut w kolejce w piekarni bo mi się jagodzianki zachciało . Nagle kasjerka mówi:
-a panią w ciąży poproszę do przodu.
Aż mi się gorąco zrobiło. A zaraz potem i przykro, bo okazało się że ona nie o mnie mówi Była jeszcze jedna dziewczyna w ciąży ale ze 2 głowy niższa ode mnie, więc ją brzuch 3 przecznice wyprzedzał i ona nie musiała stać...
U mnie też nie widać zbytnio, a w kurtce to już w ogóle nie widać, że jestem w 25 tc.
Kornelciaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-27, 16:30   #2649
Lunak
Wtajemniczenie
 
Avatar Lunak
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 353
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Ogarnęłam. Już słyszę jak mama wzdycha mi za uchem i mówi, że w ogóle koloru nie ma, a dziecko to trzeba w kolor ubrać.

Najbardziej mi się podoba granatowy bodziak z kołnierzykiem. Jak się uda, to będzie jak znalazł na święta. Białe body brałam z myślą o wszelkich wizytach gości i u lekarza. Ale to życie zweryfikuje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg roz.jpg (40,5 KB, 62 załadowań)
Lunak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-27, 16:30   #2650
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Cytat:
Napisane przez muszkaaa8 Pokaż wiadomość
To ja czekam na foty z alie
Do mnie dzisiaj przyszły dwie paczki z HMu i jedna z Ali i nie mogę zobaczyć
Ale jak wyjdziesz że szpitala jaka będzie radość z odpakowania tych paczek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-27, 16:45   #2651
_Dolly
Rozeznanie
 
Avatar _Dolly
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 744
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Lunak Pokaż wiadomość
Ogarnęłam. Już słyszę jak mama wzdycha mi za uchem i mówi, że w ogóle koloru nie ma, a dziecko to trzeba w kolor ubrać.

Najbardziej mi się podoba granatowy bodziak z kołnierzykiem. Jak się uda, to będzie jak znalazł na święta. Białe body brałam z myślą o wszelkich wizytach gości i u lekarza. Ale to życie zweryfikuje
Ej przecież są żółte bodziaki 😁 też mamy te zwierzakowe body 😍

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Can't wait to meet you
_Dolly jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-27, 16:46   #2652
muszkaaa8
Zakorzenienie
 
Avatar muszkaaa8
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 7 371
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Lunak Pokaż wiadomość
Ogarnęłam. Już słyszę jak mama wzdycha mi za uchem i mówi, że w ogóle koloru nie ma, a dziecko to trzeba w kolor ubrać.



Najbardziej mi się podoba granatowy bodziak z kołnierzykiem. Jak się uda, to będzie jak znalazł na święta. Białe body brałam z myślą o wszelkich wizytach gości i u lekarza. Ale to życie zweryfikuje

Super Tez mam body w te misie

A tak z ciekawości - czemu akurat białe body na wizyty gości i u lekarza ? Ma to jakieś znaczenie ?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


20.05.2017
muszkaaa8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-27, 16:56   #2653
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Lunak Pokaż wiadomość
Ogarnęłam. Już słyszę jak mama wzdycha mi za uchem i mówi, że w ogóle koloru nie ma, a dziecko to trzeba w kolor ubrać.

Najbardziej mi się podoba granatowy bodziak z kołnierzykiem. Jak się uda, to będzie jak znalazł na święta. Białe body brałam z myślą o wszelkich wizytach gości i u lekarza. Ale to życie zweryfikuje
Fajne klasyczne ubranka kolor przecież napewno jakiś będziecie mieć jesscze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-27, 17:01   #2654
Lunak
Wtajemniczenie
 
Avatar Lunak
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 353
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Cytat:
Napisane przez muszkaaa8 Pokaż wiadomość
Super Tez mam body w te misie

A tak z ciekawości - czemu akurat białe body na wizyty gości i u lekarza ? Ma to jakieś znaczenie ?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


W sumie nie wiem dlaczego tak zdecydowałam. Jak zamawiałam, to myśl mi do głowy przyszła, że białe moge zostawić na wszelkie wizyty.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Lunak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-27, 17:16   #2655
Ojoanna29
Zakorzenienie
 
Avatar Ojoanna29
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 961
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Dziewczyny, a co z ubrankami na poród do szpitala? Kupujecie jakieś specjalnie, żeby potem nie było szkoda wygotowac ze szpitalnych zarazkow? moja siostra nakupowala takich w pepco i potem już małemu ich nie zakładała, tylko na wyjście ze szpitala przygotowała ładniejsze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
A. [*] 4.5.17
"Przeszłości nie da się zmienić, ale przyszłość wygląda całkiem nieźle. Jest pełna nieskończonych możliwości."
Nasza Niunia 13.03
41/2018
Ojoanna29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-27, 17:20   #2656
Kornelciaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Kornelciaczek
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 927
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Jolinko Pokaż wiadomość
No ale przecież obydwoje na tym korzystacie że Twoi rodzice Ci coś tam daja. Ciężko masz z takim jego podejściem. 😐

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja problemu nie mam z tym, że oboje korzystamy, mąż zaś tak, bo mu chyba przykro, że on od swoich nic nie dostaje.

---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:19 ----------

Cytat:
Napisane przez katstan Pokaż wiadomość
W biedronce są. Ja raczej o tym koktajlu z truskawek myślałam
Truskawki nie są bezpieczne o tej porze roku.
Kornelciaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-27, 17:26   #2657
Mecassie
Zakorzenienie
 
Avatar Mecassie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 684
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Postanowiłam że idę dzisiaj na basen dla kobiet w ciąży ! dla mnie !
Cytat:
Napisane przez Lunak Pokaż wiadomość
Ogarnęłam. Już słyszę jak mama wzdycha mi za uchem i mówi, że w ogóle koloru nie ma, a dziecko to trzeba w kolor ubrać.

Najbardziej mi się podoba granatowy bodziak z kołnierzykiem. Jak się uda, to będzie jak znalazł na święta. Białe body brałam z myślą o wszelkich wizytach gości i u lekarza. Ale to życie zweryfikuje
Mi się bardzo podobają
Cytat:
Napisane przez muszkaaa8 Pokaż wiadomość
Super Tez mam body w te misie

A tak z ciekawości - czemu akurat białe body na wizyty gości i u lekarza ? Ma to jakieś znaczenie ?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zastanawiałam się nad tym samym

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mecassie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-27, 17:26   #2658
Kornelciaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Kornelciaczek
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 927
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Cytat:
Napisane przez lelowa Pokaż wiadomość
Tutaj sa normy dla ciezarnych:
Załącznik 7333516
Dziękuję.
Kornelciaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-27, 17:27   #2659
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Ojoanna29 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a co z ubrankami na poród do szpitala? Kupujecie jakieś specjalnie, żeby potem nie było szkoda wygotowac ze szpitalnych zarazkow? moja siostra nakupowala takich w pepco i potem już małemu ich nie zakładała, tylko na wyjście ze szpitala przygotowała ładniejsze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nie kupuje. Mam sporo ciuszkow przeroznych i te najslabsze zostawie na szpital

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-27, 17:27   #2660
Jolinko
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 144
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Ojoanna29 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a co z ubrankami na poród do szpitala? Kupujecie jakieś specjalnie, żeby potem nie było szkoda wygotowac ze szpitalnych zarazkow? moja siostra nakupowala takich w pepco i potem już małemu ich nie zakładała, tylko na wyjście ze szpitala przygotowała ładniejsze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja wyczytałam na stronie tego szpitala w którym zamierzam rodzic że ubranek swoich na czas pobytu w szpitalu mieć nie trzeba a tylko na wyjscie. To by oznaczało że dają jakieś swoje (trochę mnie to brzydzi szczerze mówiąc, no ale co zrobić?) Nie sam fakt mi się nie podoba, że moj synek dostanie jakieś różowe wdzianko w serduszka, ale że jakiś inny dzidziuś to wcześniej nosił i czy jest to odpowiednio przygotowane do ponownego założenia 😐🤔

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jolinko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-27, 17:28   #2661
Mecassie
Zakorzenienie
 
Avatar Mecassie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 684
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Cytat:
Napisane przez asiula1306 Pokaż wiadomość
Ja nie kupuje. Mam sporo ciuszkow przeroznych i te najslabsze zostawie na szpital

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja mam dużo używanych i te które mi się nie podobają pójdą na szpital

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mecassie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-27, 17:32   #2662
Kornelciaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Kornelciaczek
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 927
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość


Kurczę, nieładnie, najważniejsze że sytuacja opanowana i nawet nie miała związku z dzidzią ale może polecą Ci jakieś inne suple na tę hemoglobinę ?

Cukrzyca zaczyna się od osiągnięcia któregoś z wyników: 92-180-153 więc przeszłaś ale masz podobne wyniki do mnie. Mi doktor powiedział, że zmieniły się normy i kiedyś bym miała uznaną cukrzycę i jestem do końca ciąży na diecie ale bez kłucia i poradni diabetologicznej
OK, ale normy zmieniły się chyba w 2014 roku, po coś je zmieniono, a więc hello.

---------- Dopisano o 18:32 ---------- Poprzedni post napisano o 18:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Ojoanna29 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a co z ubrankami na poród do szpitala? Kupujecie jakieś specjalnie, żeby potem nie było szkoda wygotowac ze szpitalnych zarazkow? moja siostra nakupowala takich w pepco i potem już małemu ich nie zakładała, tylko na wyjście ze szpitala przygotowała ładniejsze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie do szpitala trzeba mieć sporo ubranek, ale później powodzenia w odzyskaniu ich, więc niech mi bobasa w szpitalne ubierają, nie po to mam tyle nowiutkich, ślicznych rzeczy by oddać ot tak.

MUSZKA zdrówka, 3maj się dzielenie!!
Kornelciaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-27, 17:33   #2663
julietta83
Zakorzenienie
 
Avatar julietta83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4 718
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Lunak Pokaż wiadomość
Ogarnęłam. Już słyszę jak mama wzdycha mi za uchem i mówi, że w ogóle koloru nie ma, a dziecko to trzeba w kolor ubrać.

Najbardziej mi się podoba granatowy bodziak z kołnierzykiem. Jak się uda, to będzie jak znalazł na święta. Białe body brałam z myślą o wszelkich wizytach gości i u lekarza. Ale to życie zweryfikuje
fajne muszę przyspieszyć zakupy ubrankowe widząc wasze zdobycze
Cytat:
Napisane przez Ojoanna29 Pokaż wiadomość
Dziwczyny, a co z ubrankami na poród do szpitala? Kupujecie jakieś specjalnie, żeby potem nie było szkoda wygotowac ze szpitalnych zarazkow? moja siostra nakupowala takich w pepco i potem już małemu ich nie zakładała, tylko na wyjście ze szpitala przygotowała ładniejsze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
u mnie chyba dają ubranka, są wysterylizowane, więc nie mam obaw
julietta83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-27, 17:46   #2664
xxxJuanaxxx
Wtajemniczenie
 
Avatar xxxJuanaxxx
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 482
GG do xxxJuanaxxx
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Lunak - sluczne te Twoje zbiory Ja właśnie skompletowalam pierwszy koszyk na allegro. Wyszlo 300 zl

Ojoanna - u nas bierze się ubrania tylko na wyjście. W szpitalu dzieci dostają ubranka szpitalne. Wiec ja nie pomogę.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xxxJuanaxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-27, 17:46   #2665
Kornelciaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Kornelciaczek
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 927
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Odnośnie mojego moczu to mam przekroczony ciężar właściwy o 0,008 g/ml, mam nieliczne nabłonki płaskie, leukocyty 3-5, a powinno być 0-3,pojedyncze bakterie i dość liczne pasma śluzu.

Fakt ostatnio mam dużo na bieliźnie białego śluzu. Oby nie nawrót nadżerki.

Odnośnie krwi to mam w leukocytach o 1% za dużo NEU, o 0.01% za mało LYMPH, zaś w erytrocytach za mało hemakrotytu norma minimalna 37%, a ja mam 34,8%, hemoglobiny mam 11,9 więc w normie jeszcze i RDW o 0,01% za dużo
Kornelciaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-27, 17:47   #2666
lelowa
Zakorzenienie
 
Avatar lelowa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4 765
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Ojoanna29 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a co z ubrankami na poród do szpitala? Kupujecie jakieś specjalnie, żeby potem nie było szkoda wygotowac ze szpitalnych zarazkow? moja siostra nakupowala takich w pepco i potem już małemu ich nie zakładała, tylko na wyjście ze szpitala przygotowała ładniejsze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niee Normalne, fajne ubranka, ktore potem tez bede uzywac.
lelowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-27, 17:50   #2667
Lunak
Wtajemniczenie
 
Avatar Lunak
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 353
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

W sumie nie myslalam jeszcze o ubrankach do szpitala, ale pewnie te co na potem. Tzn na pewno specjalnie do szpitala kupie kaftaniki, bo obiło mi sie o oczy gdzieś, że w tym "moim" musza byc, a ja ich nie planuje używać pozniej jakoś za czesto. W sumie to musze sie rozejrzeć za bardziej konkretna lista rzeczy na oddział, bo na stronie szpitala nic nie ma wymienionego


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Lunak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-27, 17:50   #2668
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Kornelciaczek Pokaż wiadomość
Odnośnie mojego moczu to mam przekroczony ciężar właściwy o 0,008 g/ml, mam nieliczne nabłonki płaskie, leukocyty 3-5, a powinno być 0-3,pojedyncze bakterie i dość liczne pasma śluzu.

Fakt ostatnio mam dużo na bieliźnie białego śluzu. Oby nie nawrót nadżerki.

Odnośnie krwi to mam w leukocytach o 1% za dużo NEU, o 0.01% za mało LYMPH, zaś w erytrocytach za mało hemakrotytu norma minimalna 37%, a ja mam 34,8%, hemoglobiny mam 11,9 więc w normie jeszcze i RDW o 0,01% za dużo
Ja przy pierwszym badaniu moczu mialam przekroczony ciezar wlasciwy i gin sie tym nie przejela. Przy kazdym kolejnym badaniu byl juz ok. Nablonek plaski mam prawie za kazdym razem i sluz tez. Leukocyty moga sugerowac jakas infekcje/stan zapalny ale moja gin powiedziala ze niewielkie odchyly od normy to nadal "norma". Neutrofile tez. Ja mialam teraz w badaniach 4 parametry poza normami a wszystko jest ok. Leksrka mowila ze moze byc np jakies nawet niewyczuwalne przeziebienie albo organizm sobie walczy bezobjawowo z zarazkami
Mysle ze tragedii nie ma

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez asiula1306
Czas edycji: 2017-11-27 o 17:52
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-27, 17:54   #2669
Kornelciaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Kornelciaczek
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 927
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Cytat:
Napisane przez asiula1306 Pokaż wiadomość
Ja przy pierwszym badaniu moczu mialam przekroczony ciezar wlasciwy i gin sie tym nie przejela. Przy kazdym kolejnym badaniu byl juz ok. Nablonek plaski mam prawie za kazdym razem i sluz tez. Leukocyty moga sugerowac jakas infekcje/stan zapalny ale moja gin powiedziala ze niewielkie odchyly od normy to nadal "norma". Neutrofile tez. Ja mialam teraz w badaniach 4 parametry poza normami a wszystko jest ok. Leksrka mowila ze moze byc np jakies nawet niewyczuwalne przeziebienie albo organizm sobie walczy bezobjawowo z zarazkami
Mysle ze tragedii nie ma

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trochę stresów mam i ciągałam nosem, ale mam dużo białego śluzu, więc bym w tym kierunku uderzała.
Kornelciaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-27, 17:54   #2670
Lunak
Wtajemniczenie
 
Avatar Lunak
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 353
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Kornelciaczek, ja mam zawsze nabłonek płaski i śluz (ostatnio coraz wiecej przez większe upławy) w moczu. Leukocyty tak do 5/7 tez sie zdarzają co drugie badanie, ale gin chwali wyniki, ze dobre.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Lunak jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-11 13:50:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:27.