Tabletki antykoncepcyjne- wątek zbiorczy! - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Pokaż wyniki sondy: Przy stosowaniu tabletek pojawiły się u mnie:
niewielki wzrost wagi 735 19,73%
znaczący wzrost wagi (kilka kg lub więcej) 635 17,05%
niewielki spadek libido 549 14,74%
znaczący spadek libido 1 051 28,21%
ból głowy 769 20,64%
depresja 669 17,96%
plamy po opalaniu 234 6,28%
uczucie opuchnięcia 643 17,26%
żylaki 229 6,15%
ryzyko zakrzepicy 168 4,51%
plamienia, krwawienie 547 14,68%
cellulit/rozstępy 847 22,74%
ból brzucha, nudności 540 14,50%
pogorszenie stanu cery 406 10,90%
inne 471 12,64%
NIE POJAWIŁ SIĘ ŻADEN SKUTEK UBOCZNY 734 19,70%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 3725. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-26, 10:18   #2641
sailormaary
Zadomowienie
 
Avatar sailormaary
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Żary/Zielona Góra
Wiadomości: 1 965
Dot.: Tabletki anty - cała prawda o skutkach ubocznych

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
Zgadza się. Dlatego po 3 latach regularnego brania tabletek, o mało nie dostałam zawału, kiedy zapomniałam ostatniej tabletki z pierwszego tygodnia następnego dnia po stosunku. Pomimo systematycznego brania tabletek, ten jeden raz (w dodatku dzień po) mógł zadecydować, że zajdę w ciążę. Przyczyna banalna: zapomniałam wziąć kosmetyczki na wyjazd.
W każdym miesiącu może się coś takiego przytrafić, nawet nie tyle w dniu stosunku, ile następnego dnia.
Ale też jest jakaś granica, w której możesz się zmieścić i się nic nie stanie kilka godzin spóźnienia, jeśli weźmiesz tabletkę od razu jak ci się przypomni. Jak przekroczysz ten czas to musisz się zabezpieczać... i wziąć zaległą tabletkę.

---------- Dopisano o 11:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:18 ----------

Cytat:
Napisane przez kamila2006 Pokaż wiadomość
ech.... ja bym pani ginekolog pokazala ulotke i zapytala na jakiej podstawie snuje swoje spostrzeżenia.

Tabletki to nie jest ciąg brania.... kazdego miesiąca w jednej chwili (zapominając o tabl) mozemy stracić antykoncepcje. to skoro zabezpieczać sie przy 1 miesiacu to dlaczego nie przy 2...3... ?

---------- Dopisano o 09:26 ---------- Poprzedni post napisano o 09:25 ----------




takim zachowaniem kolezanka mogla sobie rozregulowac cykl więc w ciaze nie zaszla.
No wiadomo.
sailormaary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-26, 11:18   #2642
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Tabletki anty - cała prawda o skutkach ubocznych

Cytat:
Napisane przez sailormaary Pokaż wiadomość
Ale też jest jakaś granica, w której możesz się zmieścić i się nic nie stanie kilka godzin spóźnienia, jeśli weźmiesz tabletkę od razu jak ci się przypomni. Jak przekroczysz ten czas to musisz się zabezpieczać... i wziąć zaległą tabletkę.
Myślałam, że to oczywiste. :P

Dlatego pisałam, że zapomniałam kosmetyczki na wyjazd, siłą rzeczy przekroczyłam 12 h możliwego opóźnienia. Ok 60 h po wzięłam escapelle i na szczęście jest ok, ale uraz do tabletek pomimo bezproblemowego ich zażywania przez 3 lata pozostał. Wiem, że to był zwykły pech, bo o stałej porze chciałam wziąć tabletkę, patrzę do plecaka, a tu nie ma kosmetyczki, do której wcześniej zapobiegawczo przełożyłam tabsy. Każdemu zawsze może się coś takiego przytrafić niestety i zadecydować o zajściu w ciążę.
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-26, 11:28   #2643
lus_i
Rozeznanie
 
Avatar lus_i
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 992
Dot.: Tabletki anty - cała prawda o skutkach ubocznych

Dzięki dziewczyny za wszystkie odpowiedzi, nie boję się już tabletek
Mam receptę na JEANINE.
Czy któraś z Was ma jakieś doświadczenie z tymi tabletkami? ;>
Polecacie/odradzacie? ;>
lus_i jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-26, 17:12   #2644
sailormaary
Zadomowienie
 
Avatar sailormaary
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Żary/Zielona Góra
Wiadomości: 1 965
Dot.: Tabletki anty - cała prawda o skutkach ubocznych

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
Myślałam, że to oczywiste. :P

Dlatego pisałam, że zapomniałam kosmetyczki na wyjazd, siłą rzeczy przekroczyłam 12 h możliwego opóźnienia. Ok 60 h po wzięłam escapelle i na szczęście jest ok, ale uraz do tabletek pomimo bezproblemowego ich zażywania przez 3 lata pozostał. Wiem, że to był zwykły pech, bo o stałej porze chciałam wziąć tabletkę, patrzę do plecaka, a tu nie ma kosmetyczki, do której wcześniej zapobiegawczo przełożyłam tabsy. Każdemu zawsze może się coś takiego przytrafić niestety i zadecydować o zajściu w ciążę.
No zdarza się, niestety... U mnie za to z pamięcią bywa krucho... Powinnam brać jakieś leki na pamięć... XD
sailormaary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-27, 09:44   #2645
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: Tabletki anty - cała prawda o skutkach ubocznych

Żadnych skutków ubocznych

Za to ile pozytywnych! Miesiączki mniej obfite (czyli w końcu takie normalne), brzuch o wiele mniej boli, i libido większe, bo się nie stresuję, że zajdę w ciążę
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 10:26   #2646
sailormaary
Zadomowienie
 
Avatar sailormaary
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Żary/Zielona Góra
Wiadomości: 1 965
Dot.: Tabletki anty - cała prawda o skutkach ubocznych

Cytat:
Napisane przez Kolor Bzu Pokaż wiadomość
Żadnych skutków ubocznych

Za to ile pozytywnych! Miesiączki mniej obfite (czyli w końcu takie normalne), brzuch o wiele mniej boli, i libido większe, bo się nie stresuję, że zajdę w ciążę
Ja Dostałam pierwszy okres po odstawieniu, 2 dni wcześniej niż powinnam... Chyba to nie ma znaczenia?? Czuję się dobrze. Chociaż ostatnio miałam jakieś osłabienie organizmu i cały czas kręciło mi się w głowie, nie wiem czy to jakiś skutek uboczny odstawienia??
sailormaary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 16:53   #2647
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Tabletki anty - cała prawda o skutkach ubocznych

Dwa dni to pikuś. Zreszta przesuniecie okresu po odstawieniu tabletek to normalna rzecz, w sumie powinnas sie cieszyc, ze to tylko 2 dni
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-29, 13:33   #2648
telka146
Rozeznanie
 
Avatar telka146
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 657
Dot.: Tabletki anty - cała prawda o skutkach ubocznych

ja wlasnie koncze pierwsze opakowanie. mialam troche plamienia na samym poczatku, czasem bole glowy a od jakiegos tygodnia mdlosci... i wlasnie przez to, chce zmienic godziny przyjmowania tabletek zeby mdlosci po prostu przespac.
i stad mam pytanie- jutro koncze pierwsze opakowanie, o godzinie 9 przyjmuje ostatnia tabletke. w najblizsza niedziele zaczynam 7dniowa przerwe, nastepne opakowanie zaczynam wiec 8dnia, czyli rowniez w niedziele. jednak chcialabym zmienic godzine brania tabletek, np. na 22. myslicie, ze jesli po prostu wezme tabletke o 22 to antykoncepcja bedzie zachowana? teoretycznie jest to 13 godzin od godziny 9, wiec moze powinnam zmieniac godzine stopniowo? co myslicie?

jesli po drugim opakowaniu nie znikna skutki uboczne to chyba zmienie tabletki...
telka146 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 16:32   #2649
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Tabletki anty - cała prawda o skutkach ubocznych

Moze lepiej wez z 10h pozniej, nastepnego dnia godzien pozniej itd.
Tabletki moga miec skutki uboczne przez 3 miesiace, jesli dasz rade to przemecz sie jeszcze te dwa, moze jednak podpasuja?
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-30, 02:45   #2650
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: Tabletki anty - cała prawda o skutkach ubocznych

Cytat:
Napisane przez telka146 Pokaż wiadomość
ja wlasnie koncze pierwsze opakowanie. mialam troche plamienia na samym poczatku, czasem bole glowy a od jakiegos tygodnia mdlosci... i wlasnie przez to, chce zmienic godziny przyjmowania tabletek zeby mdlosci po prostu przespac.
i stad mam pytanie- jutro koncze pierwsze opakowanie, o godzinie 9 przyjmuje ostatnia tabletke. w najblizsza niedziele zaczynam 7dniowa przerwe, nastepne opakowanie zaczynam wiec 8dnia, czyli rowniez w niedziele. jednak chcialabym zmienic godzine brania tabletek, np. na 22. myslicie, ze jesli po prostu wezme tabletke o 22 to antykoncepcja bedzie zachowana? teoretycznie jest to 13 godzin od godziny 9, wiec moze powinnam zmieniac godzine stopniowo? co myslicie?

jesli po drugim opakowaniu nie znikna skutki uboczne to chyba zmienie tabletki...
Po co sie katujesz?! Zmien tabletki. Skoro zle sie czujesz po nich to je zmien. Jest wiele innych lepszych
A co jak bedzie Cie mdlic potem w nocy i noc bedzie nie przespana ?
Robilas badania przed, jakie powinnas brac tabsy czy P.doktor przepisala jak witaminke C ?
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-30, 19:45   #2651
sailormaary
Zadomowienie
 
Avatar sailormaary
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Żary/Zielona Góra
Wiadomości: 1 965
Dot.: Tabletki anty - cała prawda o skutkach ubocznych

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Dwa dni to pikuś. Zreszta przesuniecie okresu po odstawieniu tabletek to normalna rzecz, w sumie powinnas sie cieszyc, ze to tylko 2 dni
Spoko, paradoks jest taki, że brzuch mnie nie boli, bolał mnie w środku cyklu a na okres nic za to okres obfity znowu jak kiedyś
sailormaary jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-02, 21:57   #2652
telka146
Rozeznanie
 
Avatar telka146
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 657
Dot.: Tabletki anty - cała prawda o skutkach ubocznych

Cytat:
Napisane przez Samantha7 Pokaż wiadomość
Po co sie katujesz?! Zmien tabletki. Skoro zle sie czujesz po nich to je zmien. Jest wiele innych lepszych
A co jak bedzie Cie mdlic potem w nocy i noc bedzie nie przespana ?
Robilas badania przed, jakie powinnas brac tabsy czy P.doktor przepisala jak witaminke C ?
przepisala jak witaminke C, tzn. na podstawie krótkiego wywiadu

okazalo sie, ze mdlosci sa spowodowane czym innym, problemami zoladkowymi.
telka146 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 07:09   #2653
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: Tabletki anty - cała prawda o skutkach ubocznych

Cytat:
Napisane przez telka146 Pokaż wiadomość
przepisala jak witaminke C, tzn. na podstawie krótkiego wywiadu.
Kurde wg wywiadu jakiego chyba sledczego
Dokonala jakiejs wzrokowej penetracji hormonow czy jak
Moj gin tez mi tak raz przypisala tabsy,ja mloda bylam glupia to nie wiedzialam nic o tym.
a potem jeszcze nie chodzilam do niej po recepty co 3mce bo wiadomo trza bylo za wizyte zaplacic to mi znajoma aptekarka dawala bez recepty
Czlowiek to glupi czasem naprawde

Cytat:
okazalo sie, ze mdlosci sa spowodowane czym innym, problemami zoladkowymi.
aha no to wszystko jasne. Zycze szybkiego powrotu do zdrowia
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 08:50   #2654
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Tabletki anty - cała prawda o skutkach ubocznych

Samantha7 - nie trzeba badać hormonów przed przepisaniem tabletek, a wywiad - nie śledczy, ale wypytanie o dolegliwości i stan pacjentki, a także o hormonozależne choroby w rodzinie - jest niezbędny prócz podstawowych badań krwi.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 13:06   #2655
telka146
Rozeznanie
 
Avatar telka146
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 657
Dot.: Tabletki anty - cała prawda o skutkach ubocznych

czyli na jakie badania krwi powinien wyslac nas ginekolog przed wypisaniem tabletek? na takie, ktore oznaczaja pozion hormonow we krwi? /?????/
jesli sa to podstatowe badania krwi, to moge je brac, bo badania mialam robione dwukrotkie w ciagu kilku ostatnich miesiecy.

jak widac tabletki mi sluza generalnie, moje libido jest wieksze niz bylo, cera lepsza, piersi ksztaltniejsze. mdlosci ii bole watroby spowodowane byly zupelnie czym innym, co zostalo stwierdzone w szpitalu. tak wiec vivat tabsy!

Edytowane przez telka146
Czas edycji: 2011-08-03 o 13:09
telka146 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 13:34   #2656
Tala1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Z dalekaaa;)
Wiadomości: 52
Dot.: Tabletki anty - cała prawda o skutkach ubocznych

Ja mialam skutki uboczne po tabletkach anty..
Dretwiala mi cala lewa strona, mialam niedowład lewej reki, mowilam niewyraznie i wymiotowalam..Po tych atakach musialam sie przespac..
Wszystko przez to ze ginekolog nie okreasli jaki choroby wystepowaly w mojej rodzinie;/ oni robia wszystko hurtowo;/ nawet dobrze nie badaja jesli idzie sie panstwowo..
Tala1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 10:45   #2657
Paulix1
Przyczajenie
 
Avatar Paulix1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1
Dot.: Tabletki anty - cała prawda o skutkach ubocznych

Czesc dziewczyny
podczas brania tabletek anty.wszystko było ok.(brałam Naraya),przestałam brac w niedziele we wtorek dostałam miesiaczke wszystko cudownie.W sobote skutki uboczne dały o sobie znac mialam straszne dusznosci,prawie zemdlalam pojechalam na pogotowie lekarz stwierdzil ze jest wszystko w porzadku.Później zawroty głowy szybkie bicie serca,częste oddawanie moczu,gorączka miedzy 37-37.5 Zrobiłam wszystkie badanie i wyszly w normie.Pani ginekolog powiedziala mi ze to przejdzie samo i że trzeba dużo pic i czesto oddawac mocz zeby to z siebie wydalic.Mam juz dosyc, taki stan utrzymuje sie od trzech tygodni mozna zwariowac
Paulix1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 10:56   #2658
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Tabletki anty - cała prawda o skutkach ubocznych

Rany, to ja nie biorę tabsów od 20 lipca i zero skutków ubocznych. D Nawet mam wrażenie, że ubyły mi 2 kilogramy. Libido wraca!
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-06, 11:34   #2659
mrowkaa06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Partington/Manchester
Wiadomości: 149
Dot.: Tabletki anty - cała prawda o skutkach ubocznych

Czytam ten wątek i zaczynam sie zastanawiac nad tym wszystkim. Pigulki zaczelam brac w wieku ok.18 lat, pierwsze dostalam jako lek bo cos bylo nie tak z moim jajnikiem, lekarz z wieloletnia praktyka przepisal mi Harmonet i nawet nie powiedzial ze to anty, dowiedzialam sie z ulotki I tak jak wiele dziewczyn przede mna pisalo i ja bylam smutna i przygnebiona, masakra. Pozniej bralam Cilest bo moja cera pozostawiala wiele do zyczenia, pamietam ze probowalam jeszcze raz po jakims czasie Harmonet i znow bylo to samo co wczesniej. Bralam tez Yasminelle i to byly najlepsze pigulki, zero skutkow ubocznych. Jako skutki uboczne innych moge napisac depresja, spadek libidio, powiekszenie piersi ( ), bedac na Cillescie dzieki diecie udalo mi sie schudnac ok.15 kg takze jak sie chce to mozna
Rok temu jednak przyjechalam do UK, odstawilam anty bo ich nie potrzebowalam ale to zaczelo sie dziac z moja twarza to byl dramat, nic nie pomagalo i juz nie wiedzialam co mam zrobic ze soba, nie twierdze ze to byl tylko skutek odstawienia bo zmienialm tez otoczenie, inny klimat, woda, jedzenie. Poszlam w koncu do lekarza i dostalam recepte na Yasmin, niestety Yasminelle jest tu nie dostepny. Czulam sie dobrze, libido nie spadlo, waga szla do gory ale to dlatego ze jadlam ze dwoje, jedyne co to dopadly mnie straszne bole nog, bylam z tym u lekarza ale stwierdzil ze nie mam sie czym martwic. Z wlasnej glupoty tabletki raz bralam, raz odstawialam na miesiac i znow wracalam, cykl mi sie rozlegulowal.
Ogolnie zaczynam sie zastanawiac nad tymi calymi hormonami i nie czuje sie do konca pewna ze chce je brac ale nie znam zadnej innej tak skutecznej metody. Myslalam nad wkladka ale nie chce ryzykowac, probowalam zastrzyku ale na nim rowniez jestem humorzasta i wiecznie smutna, gumki odpadaja bo nie potrafilabym cieszyc sie sexem a kazdy miesiac bylby meczarnia w oczekiwaniu na okres. Zaczynam sie obawiac ze jak przyjdzie co do czego i bede chciala miec dziecko nie bede mogla zajsc w ciaze....
mrowkaa06 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-08, 12:49   #2660
ciq
Przyczajenie
 
Avatar ciq
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 8
Dot.: Tabletki anty - cała prawda o skutkach ubocznych

dziewczynki ja biore tabletki od 5 dni, dzis bedzie 6, to moje pierwsze w zyciu. doktor przepisala mi bo samym wywiadzie Logest. pierwsza tabletke wzielam w pierwzsym dniu miesiaczki. moj okres trwal 3 dni, potem to tak ciurkiem lecialo, bol brzucha w miare normalny, ani silny, ani slaby. i ogolnie porobily mi sie brzydkie krosty na udach, w ogole nie mam apetytu, a chyba i tak przytylam po wzieciu odczuwam mdlosci (wieczorem i troche rano nawet choc nie wymiotuje) i intensywniej odczuwam nastroje (jak jestem smutna z malego powodu, to mam ochote plakac, jak wesola, to z byle czego skacze po domu). domyslam sie ze przy pierwszych tabletkach moj organizm moze troche wariowac i chcialam sie zapytac was dla spokoju czy tez tak mialyscie, i czy brac przez 2 miesiace (dostalam od razu recepte na 2 pudeleczka) i zobaczyc czy sie uspokoi czy przy jesli nie przestanie to po jednym opakowaniu odpuscic..
ciq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 13:43   #2661
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Tabletki anty - cała prawda o skutkach ubocznych

ciq - błagam, nie pisz, że przytyłaś po 5 dniach
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 13:44   #2662
ciq
Przyczajenie
 
Avatar ciq
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 8
Dot.: Tabletki anty - cała prawda o skutkach ubocznych

hehe no moze brzmi smiesznie, ale jednak kilogram juz mogl przybyc mam problemy z tarczyca, w zeszlym roku przytylam 21kg w niecale 2 miesiace wiec jestem bardzo wyczulona
ciq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 15:23   #2663
sailormaary
Zadomowienie
 
Avatar sailormaary
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Żary/Zielona Góra
Wiadomości: 1 965
Dot.: Tabletki anty - cała prawda o skutkach ubocznych

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
ciq - błagam, nie pisz, że przytyłaś po 5 dniach
Ja po odstawieniu tabletek zaczęłam chudnąć... mimo, że wszyscy mówią, że przytyłam, nie wiem o co chodzi... Przed tabletkami ważyłam 46kg a teraz raptem 41;/ nie wiem co jest...
sailormaary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 16:50   #2664
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: Tabletki anty - cała prawda o skutkach ubocznych

Cytat:
Napisane przez sailormaary Pokaż wiadomość
Ja po odstawieniu tabletek zaczęłam chudnąć... mimo, że wszyscy mówią, że przytyłam, nie wiem o co chodzi... Przed tabletkami ważyłam 46kg a teraz raptem 41;/ nie wiem co jest...
po odstawieniu tabletek schodzi zatrzymana woda w organizmie wiec zauwazalny jest spadek wagi.

Jesli inni mowią ze przytylas a waga pokazuje mnie to moze byc przyczyną zmiana stylu zycia. zamiana miesni w tkanke tluszczową.
Mozna wazyc mało i wygladac grubiej (przy duzej tkance tluszczowej)
oraz wazyc wiecej i wygladac szcvzuplej (przy wiekszej tkance miesniowej)

nie zapominajmy ze mięsnie waża wiecej niz tluszcz. Zatem waga nie jest tak istotna jak nam sie wydaje.
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png



kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 16:51   #2665
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Tabletki anty - cała prawda o skutkach ubocznych

Moja wga sie nie zmieniala ani w trakcie brania tabletek ani po ich odstawieniu. Tzn. troche sie wahala na przestrzeni tych 12 lat, ale to raczej nie mialo zwiazku z tabsami, a raczej ze stylem zycia
Gwoli scislosci, najwiecej wazylam jak zaczelam je brac, ale to pewnie byl taki wiek.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 19:15   #2666
sailormaary
Zadomowienie
 
Avatar sailormaary
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Żary/Zielona Góra
Wiadomości: 1 965
Dot.: Tabletki anty - cała prawda o skutkach ubocznych

Cytat:
Napisane przez kamila2006 Pokaż wiadomość
po odstawieniu tabletek schodzi zatrzymana woda w organizmie wiec zauwazalny jest spadek wagi.

Jesli inni mowią ze przytylas a waga pokazuje mnie to moze byc przyczyną zmiana stylu zycia. zamiana miesni w tkanke tluszczową.
Mozna wazyc mało i wygladac grubiej (przy duzej tkance tluszczowej)
oraz wazyc wiecej i wygladac szcvzuplej (przy wiekszej tkance miesniowej)

nie zapominajmy ze mięsnie waża wiecej niz tluszcz. Zatem waga nie jest tak istotna jak nam sie wydaje.
Wiem, że ważą więcej, ale jakoś nie zmieniłam ostatnio swojego trybu życia...
sailormaary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 19:39   #2667
ciq
Przyczajenie
 
Avatar ciq
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 8
Dot.: Tabletki anty - cała prawda o skutkach ubocznych

a moze po prostu... waga sie popsula..
ciq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 09:11   #2668
Sandra_92
Raczkowanie
 
Avatar Sandra_92
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 293
Dot.: Tabletki anty - cała prawda o skutkach ubocznych

Hej dziewczyny, ja biorę tabletki anty od 3 miesięcy (Madinette) i żadnych skutków ubocznych nie mam zauważyłam tylko lekkie powiększenie się piersi czuję się naprawdę dobrze i jestem z tego wszystkiego bardzo zadowolona tym bardziej, że wszyscy mówią że antykoncepcja jest taka zła. Tylko muszę wspomnieć, że ja te tabletki mam dobrze dobrane - robiłam wiele badań, z których wynikło, że mam za duży testosteron. No i właśnie teraz go zmniejszam. Buzia wygląda ładnie, praktycznie żadnych przebarwień itp, włosy mniej wypadają i co najważniejsze nie przetłuszczają się tak szybko ! Kiedyś musiałam je myć codziennie a teraz spokojnie co 2 lub nawet 3 dni
Sandra_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 12:07   #2669
sailormaary
Zadomowienie
 
Avatar sailormaary
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Żary/Zielona Góra
Wiadomości: 1 965
Dot.: Tabletki anty - cała prawda o skutkach ubocznych

Cytat:
Napisane przez ciq Pokaż wiadomość
a moze po prostu... waga sie popsula..
Heh może chłopak przestawił, bo on się odchudza Kiedyś już tak było, że stała na kablu i pokazywała mniej o 5 kg i on się cieszył, że schudła, więc się na wpierdzielał, a potem płakał, bo odkrył, że waga kłamała ;D

---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Sandra_92 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, ja biorę tabletki anty od 3 miesięcy (Madinette) i żadnych skutków ubocznych nie mam zauważyłam tylko lekkie powiększenie się piersi czuję się naprawdę dobrze i jestem z tego wszystkiego bardzo zadowolona tym bardziej, że wszyscy mówią że antykoncepcja jest taka zła. Tylko muszę wspomnieć, że ja te tabletki mam dobrze dobrane - robiłam wiele badań, z których wynikło, że mam za duży testosteron. No i właśnie teraz go zmniejszam. Buzia wygląda ładnie, praktycznie żadnych przebarwień itp, włosy mniej wypadają i co najważniejsze nie przetłuszczają się tak szybko ! Kiedyś musiałam je myć codziennie a teraz spokojnie co 2 lub nawet 3 dni
Tylko pozazdrościć
sailormaary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 14:00   #2670
Aredhel125
Zadomowienie
 
Avatar Aredhel125
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sudety
Wiadomości: 1 759
Dot.: Tabletki anty - cała prawda o skutkach ubocznych

Cytat:
Napisane przez Sandra_92 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, ja biorę tabletki anty od 3 miesięcy (Madinette) i żadnych skutków ubocznych nie mam zauważyłam tylko lekkie powiększenie się piersi czuję się naprawdę dobrze i jestem z tego wszystkiego bardzo zadowolona tym bardziej, że wszyscy mówią że antykoncepcja jest taka zła. Tylko muszę wspomnieć, że ja te tabletki mam dobrze dobrane - robiłam wiele badań, z których wynikło, że mam za duży testosteron. No i właśnie teraz go zmniejszam. Buzia wygląda ładnie, praktycznie żadnych przebarwień itp, włosy mniej wypadają i co najważniejsze nie przetłuszczają się tak szybko ! Kiedyś musiałam je myć codziennie a teraz spokojnie co 2 lub nawet 3 dni

Matko, ale ci zazdroszczę! Ja też bym chciała już zacząć to brać i chociaz zobaczyc jak sie sytuacja rozwinie lecz niestety ze względu na moją sytuację rozpocznę chyba gdzieś w grudniu. Nie wiem jak ja dalej się będę męczyć z moją okropną twarzą. Jest cała czerwona i obolała. Strasznie mi wstyd. Nawet nakładanie makijażu nei jest juz taką przyjemnością jak kiedyś. Maście nic nie pomagają. Można szału dostać!
Aredhel125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-27 19:47:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:08.