Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-09-14, 09:19   #241
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
I ten ulubiony tekst mojej matki (który odpowiada mniej - więcej temu, co piszesz w ostatnim akapicie): "Matkę ma się tylko jedną, dzieci można mieć dziesiątki, po śmietnikach się poniewierają."
Dawno żaden tekst nie wprawił mnie w takie osłupienie.

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Tak. Nawet gdybyś miała ją "wysyłać na drzewo" nieszczerze - warto się do tego zmusić. Będzie dzwoniła rzadziej i z mniejszą pewnością siebie.
A Ty w końcu przekonasz się, że ta wymuszona asertywność staje się coraz bardziej naturalna.
Święte słowa. Kiedyś się "na tym drzewie" zastanowi, prędzej czy później przyjdzie refleksja. A jeśli nie... znaczy nie było warto się w ogóle przejmować.

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Kropko, mój mąż też nie pije, nie lubi po prostu odurzać się używkami. I wszyscy w koło się dziwią. A ja się cieszę
Ja z wiadomych względów również jestem za.
A swojego męża podziwiam za sposób w jaki to oznajmia i jak przyjmuje różne uwagi. Zawsze jestem pod wrażeniem widząc jego szczere rozbawienie minami innych ludzi i ten spokój z jakim odpowiada, jakby od niechcenia. Mnie by nie starczyło cierpliwości.

Cytat:
Napisane przez taka taka Pokaż wiadomość
właśnie odebrałam od litonosza paczkę z maleńkim 15ml Ogródkiem Nilowym, jest taki ładny, że chyba nie będę używać
może to i lepiej, bo ostatnio, jak używałam Nilowego to go stłukłam
Gratuluję. Flaszunia Ogródka jest piękna. Taka pojemność na pewno jeszcze więcej ma w sobie słodyczy.

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Maz i ja nie mozemy nazwac sie abstynentami, poniewaz kilka razy w roku siegamy po alkohol. Jednak mamy oboje "slabe glowy" i delikatnie mowiac; wyraznie odstajemy od innych, zarowno pod wzgledem tempa, jak i ilosci wysaczanych trunkow.
Szwedzi nie moga sie nadziwic- przeciez jestesmy Polakami
No tak.

Favkes - nie wiem co powiedzieć... Wspólne mieszkanie i czynny udział matki w Waszym życiu bardzo komplikuje sprawę. W zasadzie rozwiązanie przyjść może chyba dopiero z wyprowadzką...
W innym przypadku wróżę wojnę. Zwłaszcza, że Twoja mama "wygląda" na twardą osobę, raczej upartą i rządzącą w domu.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-14, 10:02   #242
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Stella Sheer - chłodna jak ten dzisiejszy dzień
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-14, 10:10   #243
street-spirit
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 276
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Dziś nowy nabytek - Kenzo Amour. Rozleniwiająca słodycz

Chyba muszę sobie znaleźć faceta, żeby mieć na kim testować męskie perfumy (nie znam się na nich kompletnie)
street-spirit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-14, 10:14   #244
agaa13
Zakorzenienie
 
Avatar agaa13
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 770
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
To przykre, ze z abstynencji trzeba sie tlumaczyc- w tym wieku
nienawidze jak ktos mnie chce namowic na tylko jeden kieliszek wodki jak jestem kierowca. nie, dziekuje -prowadze.


----------------
pachne sobie dzis w tem piekny sloneczny dzien DV.
__________________
agaa13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-14, 10:20   #245
DiTu77
Zakorzenienie
 
Avatar DiTu77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 834
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Passage d’Enfer na jednym nadgarstku, Dzing! na drugim... (ostatnio testuje L'Artisany)
DiTu77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-14, 10:28   #246
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Favkes - nie wiem co powiedzieć... Wspólne mieszkanie i czynny udział matki w Waszym życiu bardzo komplikuje sprawę. W zasadzie rozwiązanie przyjść może chyba dopiero z wyprowadzką...
W innym przypadku wróżę wojnę. Zwłaszcza, że Twoja mama "wygląda" na twardą osobę, raczej upartą i rządzącą w domu.
Kropko, czy jeśli napiszę, że teraz po raz kolejny ja się zgadzam, to już będzie Towarzystwo Wzajemnej Adoracji?

Favkes - Kropka ma rację. Dla ludzi tak zdominowanych jedynym ratunkiem jest ucieczka. Także taka pojmowana dosłownie - w kilometrach.

Cytat:
Napisane przez agaa13 Pokaż wiadomość
nienawidze jak ktos mnie chce namowic na tylko jeden kieliszek wodki jak jestem kierowca. nie, dziekuje -prowadze.
O ile normalne (powiedzmy, że normalne to własciwe określenie ) namawianie do picia uważam za buractwo, to namawianie do picia kierowców... najchętniej zgłaszałabym na policję. Toż to podżeganie do przestępstwa.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-14, 10:32   #247
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Dobrze, że pisanie na klawiaturze nie wymaga otwierania ust i wydawania z siebie dźwięków, bo najprawdopodobniej miałabym na klawiaturze pawia. Tradycyjnie z HCl.
Nie wiem, co robić, bo mam zupełnie puste jelita, jeździ mi w nich straszliwie - głupio tak iść na zaliczenie i burczeć do granic absurdu; a nic nie jestem w stanie zjeść. Może powiem kobitce, że się czymś strułam i że z góry przepraszam za dźwięki? ;]

Dziewczyny, przeczytałam Wasze posty, szczególnie dziękuję Kat, Róży i Sabbath
Na razie uciekam, muszę jeszcze przejrzeć notatki.


Nie pachnę, nie potrafię. Zapach mnie chyba już do końca zabije, a nie chciałabym latać po mieście szukając ustronnego miejsca na... no wiadomo na co.
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-14, 10:35   #248
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec Pokaż wiadomość
Ja ostatnio od nerwówki tyję.
A ja tyję i to bez nerwówki .
W dole brzucha wyskoczyła mi mała wypukłość i ni jak nie mogę jej opchnąć w żadne z moich starych spodni. Tak ze dziś latam ubrana w w żakiet z pod którego w przodu zwisa pięknie satynowy (od sukni wieczorowej ha ha ha) szal zakrywając moje brzuszysko no i zakrywając przy okazji moje rozpięte spodnie.
Jutro czekaja mnie jak widzę zakupy spodni. DZizas!!! jak ja nienawidze robić zakupów. niech ktoś zrobi za Mnie.

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
I ten ulubiony tekst mojej matki (który odpowiada mniej - więcej temu, co piszesz w ostatnim akapicie): "Matkę ma się tylko jedną, dzieci można mieć dziesiątki, po śmietnikach się poniewierają."
Sorry za Moje słowa ale powiedzenie dziecku takich słów moim zdaniem to najwyższy szczyt ha.m..stwa. Gosze już tylko jest chyba katowanie tego dziecka.
Choc przyznam szczerze ze gdy byłam dzieckiem to ja już wolałam pożadne lanie jakie dostawały inne dzieci jak coś przeskrobały niż to co robili moi rodzice.
Klapsa czasem dostałam (kapciem lub ściera do naczyń przez tyłek), areszt domowy dostawałam jak coś przeskrobałam, ale jak ich oszukałam lub okłamałam to moi rodzice poprostu milczeli, nie odzywali się traktowali przez 1-2-3 dni jak powietrze.
Rano miałam zostawiane w kuchni kanapki do szkoły, jak wracałam to miałam ciepły obiad na stole w pokoju ale robili to bez słów.
Do tej pory najgorsza rzeczą jaka dla Mnie jest to milczenie. Juz wole jak ktoś na Mnie pokrzyczy, powrzeszczy i powie mi ze jestem taka i owaka (rozumiem złość itp. nie zawsze mówi sie to co sie myśli a to co by kogoś zraniło) ale jak ktoś sie obrazi odwróci i odejdzie w milczeniu to dosłownie wprowadza Mnie w lekki stan depresyjny.

Nie mniej jednak chyba bym wolała jak moi rodzice milcza niz usłyszec chocby raz: "Matkę ma się tylko jedną, dzieci można mieć dziesiątki, po śmietnikach się poniewierają."


Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Maluszek nilowy to chyba się Mojżesz nazywał...
Uwielbiam Twoje teksty.
Zawsze poziom mojego dobrego humoru skacze o kilka poziomów do góry. Ja poproszę częściej takie terapie śmiechem.
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-14, 10:38   #249
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Kropko, czy jeśli napiszę, że teraz po raz kolejny ja się zgadzam, to już będzie Towarzystwo Wzajemnej Adoracji?

Favkes - Kropka ma rację. Dla ludzi tak zdominowanych jedynym ratunkiem jest ucieczka. Także taka pojmowana dosłownie - w kilometrach.
Narazie przeprowadzamy się do budynku obok - będziemy sąsiadami - ale jest to już jakiś postęp Jak nie będzie poprawy relacji - to się skończy wojną - a wtedy będziiemy mieli bodziec, zeby uciec jeszcze dalej .. najchętniej do Autralii

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Dobrze, że pisanie na klawiaturze nie wymaga otwierania ust i wydawania z siebie dźwięków, bo najprawdopodobniej miałabym na klawiaturze pawia. Tradycyjnie z HCl.
Nie wiem, co robić, bo mam zupełnie puste jelita, jeździ mi w nich straszliwie - głupio tak iść na zaliczenie i burczeć do granic absurdu; a nic nie jestem w stanie zjeść. Może powiem kobitce, że się czymś strułam i że z góry przepraszam za dźwięki? ;]

Dziewczyny, przeczytałam Wasze posty, szczególnie dziękuję Kat, Róży i Sabbath
Na razie uciekam, muszę jeszcze przejrzeć notatki.


Nie pachnę, nie potrafię. Zapach mnie chyba już do końca zabije, a nie chciałabym latać po mieście szukając ustronnego miejsca na... no wiadomo na co.
Rachelo. Jestem z Tobą, rozumiem Cię doskonale ... Trzymam za Ciebie kciuki Kochana - bądź dzielna - napewno dasz radę wierzę w Ciebie.
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-14, 10:47   #250
street-spirit
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 276
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Rachelo, strasznie mi przykro, że tak się męczysz. Wiem jak destrukcyjny potrafi być stres szczególnie, kiedy nie ma się wsparcia u najbliższych. Mam nadzieję, że niedługo będziesz mogła odetchnąć. Trzymaj się
street-spirit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-14, 10:49   #251
taka taka
Zakorzenienie
 
Avatar taka taka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 085
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Dobrze, że pisanie na klawiaturze nie wymaga otwierania ust i wydawania z siebie dźwięków, bo najprawdopodobniej miałabym na klawiaturze pawia. Tradycyjnie z HCl.
Nie wiem, co robić, bo mam zupełnie puste jelita, jeździ mi w nich straszliwie - głupio tak iść na zaliczenie i burczeć do granic absurdu; a nic nie jestem w stanie zjeść. Może powiem kobitce, że się czymś strułam i że z góry przepraszam za dźwięki? ;]

Dziewczyny, przeczytałam Wasze posty, szczególnie dziękuję Kat, Róży i Sabbath
Na razie uciekam, muszę jeszcze przejrzeć notatki.


Nie pachnę, nie potrafię. Zapach mnie chyba już do końca zabije, a nie chciałabym latać po mieście szukając ustronnego miejsca na... no wiadomo na co.
Rachelo, znam to, dawno tak nie miałam, ale pamiętam jeszcze stan, kiedy nic nie mogłam zjeść
pamiętam takie nerwówki, kiedy zdarzało mi się nie jeść nic przez kilka dni, zawsze to było spowodowane jakąś nerwową sytuacją, kedy się wyjaśniała, zaczynałam jeść
mnie do takiego stanu dorowadzały najczęściej różne sytuacje związane z moją pracą
długo i ciężko pracowałm nad tym, żeby to wyciszyć pomogła mi najprostrza na świecie rzecz - ćwiczenia fizyczne
udało się chyba
pamiętam, że jak nie jadłam, to martwiło mnie to, ale też trochę cieszyło, bo podświadomie wyobrażłam sobie chyba, że schudnę
oczywiście na sylwetke to działo kompletnie odwrotnie

nie napiszę Ci więc, żebyś coś zjada, bo wiem, że nie możesz, ale napiszę, żebyś się o Siebie zatroszczyła, żeby udało Ci się pokonać nerwicę

edit;
uciekam sprzed komputera, bo odmawia mi posłuszeństwa, ten post musiałam kilka razy edytować
taka taka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-14, 10:55   #252
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Dobrze, że pisanie na klawiaturze nie wymaga otwierania ust i wydawania z siebie dźwięków, bo najprawdopodobniej miałabym na klawiaturze pawia. Tradycyjnie z HCl.
Nie wiem, co robić, bo mam zupełnie puste jelita, jeździ mi w nich straszliwie - głupio tak iść na zaliczenie i burczeć do granic absurdu; a nic nie jestem w stanie zjeść. Może powiem kobitce, że się czymś strułam i że z góry przepraszam za dźwięki? ;]

Dziewczyny, przeczytałam Wasze posty, szczególnie dziękuję Kat, Róży i Sabbath
Na razie uciekam, muszę jeszcze przejrzeć notatki.


Nie pachnę, nie potrafię. Zapach mnie chyba już do końca zabije, a nie chciałabym latać po mieście szukając ustronnego miejsca na... no wiadomo na co.
Rachelo, jejku, serducho mi się ściska.
Też zawsze miałam rozstrój żołądka przed egzaminami. Nawet jeśli wiedziałam, że zdam.

Rachelo - pij melisę - uspokaja brzuszek. I nerwy.
Słódź ją lekko miodem, najlepiej akacjowym - jest delikatny i nie drapie w gardle.
Staraj się jednak coś jeść. Po pierwsze dlatego, że kiedy nie jesz dzień, dwa - żołądek nie zechce przyjąć nic, co mu dasz po takiej przerwie. Po drugie zaś dlatego, że znacznie lepiej jest mieć czym wymiotować. Słowo. Mam za sobą takie objawy stresu.
Jedz rzeczy łatwo "wchodzące" i nie raniące gardła podczas wymiotów. Unikaj kwasów, jedz potrawy zasadowe. Ugotuj sobie budyń na chudym mleku, jedz suchy miąższ z bułki albo chleba, spróbuj uspokoić żołądek pijąc wodę z zalanego wrzątkiem (i wystudzonego oczywiście) siemienia lnianego. Kiedy jest Ci bardzo niedobrze - popijaj maleńkimi łykami zimną, niegazowaną wodę.

Wyślę Ci PW z numerem telefonu.
Gdybyś tylko miała ochotę - dzwoń.
Albo wyślij SMS - ja zadzwonię.


Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
A ja tyję i to bez nerwówki .
W dole brzucha wyskoczyła mi mała wypukłość i ni jak nie mogę jej opchnąć w żadne z moich starych spodni. Tak ze dziś latam ubrana w w żakiet z pod którego w przodu zwisa pięknie satynowy (od sukni wieczorowej ha ha ha) szal zakrywając moje brzuszysko no i zakrywając przy okazji moje rozpięte spodnie.
Jutro czekaja mnie jak widzę zakupy spodni. DZizas!!! jak ja nienawidze robić zakupów. niech ktoś zrobi za Mnie.
Łoł! A który to już miesiączek dokładnie? Bo zdawało mi się, że jeszcze dość wcześnie jest...

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
Narazie przeprowadzamy się do budynku obok - będziemy sąsiadami - ale jest to już jakiś postęp Jak nie będzie poprawy relacji - to się skończy wojną - a wtedy będziiemy mieli bodziec, zeby uciec jeszcze dalej .. najchętniej do Autralii
Masz rację. To jakiś postęp. Z naciskiem na jakiś.

Bądź silna - Twój dom jest Twoją twierdzą.

Edytowane przez Sabbath
Czas edycji: 2007-09-14 o 11:21 Powód: literówka
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-14, 11:12   #253
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Łoł! A który to już miesiączek dokładnie? Bo zdawało mi się, że jeszcze dość wcześnie jest...
Zerknij do podpisu Eenax
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-14, 11:18   #254
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Zerknij do podpisu Eenax
Tak jest! Zerknęłam.

Dzięki Contax.

Szybciutka kuleczka...
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-14, 11:18   #255
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Rachelo, spróbuj się uspokoić, nie zamartwiaj się tak i trzymaj się
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-14, 11:19   #256
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Kropko, czy jeśli napiszę, że teraz po raz kolejny ja się zgadzam, to już będzie Towarzystwo Wzajemnej Adoracji?
Na tym forum jeszcze nie widziałam wojny na temat tworzenia TWA, aż dziwne, więc będzie jak znalazł, od czegoś trzeba zacząć.

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
A ja tyję i to bez nerwówki .
W dole brzucha wyskoczyła mi mała wypukłość i ni jak nie mogę jej opchnąć w żadne z moich starych spodni. Tak ze dziś latam ubrana w w żakiet z pod którego w przodu zwisa pięknie satynowy (od sukni wieczorowej ha ha ha) szal zakrywając moje brzuszysko no i zakrywając przy okazji moje rozpięte spodnie.
Jutro czekaja mnie jak widzę zakupy spodni. DZizas!!! jak ja nienawidze robić zakupów. niech ktoś zrobi za Mnie.
Oj, mamuniu, chyba się musisz nastawić psychicznie na jeszcze "parę" takich zakupów. Miłego poszukiwania większych rozmiarów...
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-14, 11:21   #257
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Tak jest! Zerknęłam.

Dzięki Contax.

Szybciutka kuleczka...


Bardzo jeszcze parę chwil i będziemy składać gratulacje Mamusi
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-14, 11:48   #258
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Exclamation Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Łoł! A który to już miesiączek dokładnie? Bo zdawało mi się, że jeszcze dość wcześnie jest...
Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Szybciutka kuleczka...
No właśnie nie powinno być jeszcze nic widać. Czemu wredna wyskoczyła to ja nie wiem.
Fakt faktem zawsze miałam brzuch kompletnie plaski a teraz mam takie małe uwypuklenie u dołu które uwierają moje dotychczas bardzo dopasowane spodnie. I albo nowe spodnie albo siusianie co 5 minut.
I powiem szczerze pojawianie sie kulki trochę Mnie zdenerwowało. W końcu dopiero co (czyt. lipcu) 1 dzień zmarnowałam by kupić 3 pary spodni a teraz nie mogę w nich chodzić i czekają Mnie kolejne zakupy.

Cytat:
Napisane przez kropka75
Oj, mamuniu, chyba się musisz nastawić psychicznie na jeszcze "parę" takich zakupów. Miłego poszukiwania większych rozmiarów...
Ty Mnie tu nie strasz.
Ja właśnie jestem w trakcie kombinowania ze spodniami mojego P. co by tu zrobić by pasowały.

Cytat:
Napisane przez kropka75
Bardzo jeszcze parę chwil i będziemy składać gratulacje Mamusi
To badzie takich kilka sporych "parę chwil".
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-14, 11:50   #259
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
No właśnie nie powinno być jeszcze nic widać. Czemu wredna wyskoczyła to ja nie wiem.
Fakt faktem zawsze miałam brzuch kompletnie plaski a teraz mam takie małe uwypuklenie u dołu które uwierają moje dotychczas bardzo dopasowane spodnie. I albo nowe spodnie albo siusianie co 5 minut.
Wiesz, u każdej kobiety będzie to wyglądało inaczej
A spodenki najlepsze z rozciągliwą gumeczkę
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-14, 11:57   #260
taka taka
Zakorzenienie
 
Avatar taka taka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 085
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
No właśnie nie powinno być jeszcze nic widać. Czemu wredna wyskoczyła to ja nie wiem.
Fakt faktem zawsze miałam brzuch kompletnie plaski a teraz mam takie małe uwypuklenie u dołu które uwierają moje dotychczas bardzo dopasowane spodnie. I albo nowe spodnie albo siusianie co 5 minut.
]

najlepiej jedno i drugie
Eenax, dbaj o FasUlkę i nie ściskaj jej spodniami

Favkes, kiedy idziemy do Quality w BC ?

ale się dziś lenię, chyba czas iść popracować
taka taka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-14, 12:03   #261
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Mi też szybko brzusio wyskoczył Ty się teraz Eenax przygotuj na częstsze zakupy Albo od razu kup porcięta z szerokim rozciągliwym pasem bo brzucho będzie rosło jak na drożdżach
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-14, 12:14   #262
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Mi też szybko brzusio wyskoczył Ty się teraz Eenax przygotuj na częstsze zakupy Albo od razu kup porcięta z szerokim rozciągliwym pasem bo brzucho będzie rosło jak na drożdżach
A mi poszło od razu po całości. Pojawiły się krągłości tu i ówdzie i wreszcie zaczęłam mieć czym oddychać. Brzusio wyskoczył nieco później.
Kilogramy przybywały bez opamietania i tak z 48-kilogramowego patyczaka stałam się 78-kilogramowym żuczkiem

Eenax, dbaj o siebie kochana i o FasUlkę również. Trzymajcie się ciepło i śmiejcie jak najwięcej
homyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-14, 12:17   #263
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Dzisiaj Addict. Właśnie wróciłam z zakupów, byłam u fryzjera na podciecie końcówek.
Ostatnio bardzo zastanawiam się nad kursem przedłuzania paznokci metoda akrylową. kurs 4 dniowy 600zł. Ile za to mozna by miec perfum ale z drugiej strony inwestycja po jakims czasie by mi sie zwróciła, o ile ja bede w stanie pojac formowanie paznokcia z kuleczek
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-14, 12:19   #264
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Widzę Homyku, że tak jak ja - 30 kg Same piersi ważyły mi z siedem
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-14, 12:22   #265
agaa13
Zakorzenienie
 
Avatar agaa13
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 770
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

a ja cala przytylam nie tylko mi brzusio wyskoczyl. musialam od razu pokupowac sobie ciazowe ubrania...najgorsze co moglobyc dla mnie to spodnie dzinsowe w gumnke.....na sama mysl mi ciarki przechodza. okropienstwo, brrrr....

niemilo wspominam je


ja przytylam ok 2okg.ale tej magiczej 2 na poczatku nie osiagnelam
__________________
agaa13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-14, 12:23   #266
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Same piersi ważyły mi z siedem
Mi z rozmiaru "0" zrobił się rozmiar "3". Szkoda, że tak nie zostało na zawsze


Mnie ciarki przechdzą po plecach na dzwięk słowa "ogrodniczki"
homyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-14, 12:27   #267
taka taka
Zakorzenienie
 
Avatar taka taka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 085
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

ja w ciąży przytyłam jedynie 6 kg, nadrobiłam po urodzeniu, przytyłam w ciągu roku 10kg, i gubię te kilogramy do dziś
taka taka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-14, 12:28   #268
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
Ty Mnie tu nie strasz.
Ja właśnie jestem w trakcie kombinowania ze spodniami mojego P. co by tu zrobić by pasowały.
Ty lepiej przejrzyj jego buty, czy nie ma tam gdzieś czasem jakichś ładnych, co by Ci się przydały na "za parę miesięcy". Spodnie się zawsze jakoś przerobi...
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-14, 12:30   #269
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Angel Innocent, po dłuuugim czasie przerwy tak samo doskonały
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-14, 12:33   #270
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez homyk Pokaż wiadomość
Mnie ciarki przechdzą po plecach na dzwięk słowa "ogrodniczki"
Mnie też, cała ciąza w ogrodniczkach W ciąży chodziłam 7 lat temu, nic w sklepach nie było dla młodych dziewczyn

A co do butów męża, to takie miałam spuchnięte stopy, że w ostatnim miesiącu mieściłam się tylko w buty mojego T. I to w jedną tylko pare.
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:26.