co się stało z moderatorami????? - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-01-14, 22:38   #241
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Cytat:
Napisane przez BeataWi
Juz 2 razy w tym watku powtorzyla te same pytania
i sa wydaje mi się skutecznie omijane, jak nieraz już z innymi pytaniami bywało

dla jednych są widoczne, dla innych zaś nie...
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-14, 22:39   #242
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Kurcze, bo nie wytrzymam- Zło, naprawdę teraz piszę bez złośliwości- trzeźwa ocena. Zawsze robisz z siebie ofiarę- w moim przypadku byłeś ofiarą mojego niekompetentnego providera, teraz grupy moderatorek. No przykro mi bardzo, ale właśnie dlatego pozwalam sobie szczerze się śmiać z tego, co pisze Pitipel...
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-14, 22:39   #243
BeataWi
Wtajemniczenie
 
Avatar BeataWi
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 143
GG do BeataWi
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Cytat:
Napisane przez cattt
Wiesz,wcale nie takie miłe (wiem rozczarowałam Cię).Za późno to się stało.Zdecydowanie za późno.Za dużo wartościowych dziewczyn próbowało Ci to uświadomiśc na przestrzeni tych 200kilku postów,wiele z nich włożyło w ten poratal cholernie wiele pracy,serca...i zrezygnowały z tego,żebyś Ty wreszcie coś zrozumiał..... (choc nie do końca jestem pewna,czy coś do Ciebie dotarło)

Szkoda,szkoda,ze nie potrafisz zauważać tego co ważne...

Dziewczyny...


(pewnie i tak mnie nie zrozumiesz)
EOT
Nie zauwazy co wazne, na bank
Przeciez Zlos to cyborg i zawsze moze zwalic na oprogramowanie
a my wszystkie przeciez sie nie liczymy
__________________
Wszystkim zlodziejom przepisow mowie NIE

Becia69


http://www.pajacyk.pl/
http://www.polskieserce.pl/
BeataWi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-14, 22:40   #244
Szarada
Zakorzenienie
 
Avatar Szarada
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 5 185
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Nigdy nie rozumiałam Twojego zachowania, Złośliwcze. Najpierw okazujesz dyskutantom ostentacyjne wręcz lekceważenie pisząc, że nie będziesz się bawić w jakiekolwiek wyjaśnienia, a potem robisz z siebie ofiarę. Nie kumam tego, stworzyliście jeden z najbardziej znanych portali w Polsce, a nie potraficie załatwiać niedużych przecież problemów na poziomie, tylko zawsze z użyciem siły gromowładnego boga ojca. Co się z Wami dzieje ????
Szarada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-14, 22:40   #245
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Cytat:
Napisane przez Złośnica81
Wklejam tu - najwyżej prześlę na PW....

Po pierwsze - nie prosiłam o szczegóły techniczne, tylko o odpowiedź w jakich sytuacjach nie ma wpisu w pamiętniku - tyle.Dlaczego twierdzisz co innego?
Nie ma ich przez krótki moment w przypadku, w którym troll harvester (nazwa programu) sugeruje osoby do banów na podstawie ich IP, nazw użytkowników, adresów email i wklejanych linków. Potem admin musi je zatwierdzić i wpisać do pamiętnika przyczynę bana. Jeśli ich nie zatwierdza, status zmienia się automatycznie na ostatni aktywny.
Jest to kwestia ok. 2-5 minut, zanim status wróci do poprzedniego stanu.
Madzioonia miała podobne IP i nazwę użytkownika do spamera, stąd też cała akcja.
Cytat:

Po drugie - dziękuję za odblokowanie mi dostępu i zapytuję po raz kolejny - dlaczego MIAŁAM status PNG?
Ponieważ chciałem wiedzieć, co robisz na forum. Taka rola admina.
Cytat:
Po trzecie - dlaczego jestem oskarżana o "rzucanie oskarżeń"? Wypowiedzialam sie tu 2 razy, wszystko spokojnie wyjaśniając.
Słowo pisane nie jest kontrolowane - chodziło o uporczywe dopytywanie się na forum o powyższe pomimo moich usilnych próśb, aby tego nie robić.
Cytat:
Po czwarte : dlaczego rozsyłano moją korespondencję bez mojej zgody...?
Powtarzam - nie rozsyłano, ale przedstawiono innym moderatorom, którzy na podstawie zasłyszanych/przeczytanych informacji postanowili dopiec mi i Agnieszce.
Informację przesłano w sposób zabezpieczający przez zapoznaniem się z nią przez osoby niezainteresowane.
Cytat:
Po piąte - dlaczego twierdzisz, że nikt nie dał szansy na wytłumaczenie?
Nie chodzi o Twoje pytania, ale o sposób postępowania moderatorów, którzy bez jakiegokolwiek pytania postanowili nam pokazać, jacy jesteśmy niedobrzy.
Cytat:
Prosiłam o nie wiele, wiele razy, także na privie, także w momencie gdy odpowiadała mi Maga i Ty to widziałeś....Także gdy Svenja "pomagała" mui w pytaniu....
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-14, 22:42   #246
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Cytat:
Napisane przez Marigold19
Kurcze, bo nie wytrzymam- Zło, naprawdę teraz piszę bez złośliwości- trzeźwa ocena. Zawsze robisz z siebie ofiarę- w moim przypadku byłeś ofiarą mojego niekompetentnego providera, teraz grupy moderatorek. No przykro mi bardzo, ale właśnie dlatego pozwalam sobie szczerze się śmiać z tego, co pisze Pitipel...
Sorry, ale nie rozumiem Twojej napastliwości na wizaz.pl w kwestii poprzedniej nieprzyjemnej sytuacji. Wciąż wyciągasz nas pod tablicę, podczas gdy Twój provider faktycznie nakłamał, a ja musiałem wypić JEGO piwo.

Stąd pytanie - proovider też Ciebie przeprosił, tak jak powinien?
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-14, 22:43   #247
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Cytat:
Napisane przez Szarada
Nigdy nie rozumiałam Twojego zachowania, Złośliwcze. Najpierw okazujesz dyskutantom ostentacyjne wręcz lekceważenie pisząc, że nie będziesz się bawić w jakiekolwiek wyjaśnienia, a potem robisz z siebie ofiarę. Nie kumam tego, stworzyliście jeden z najbardziej znanych portali w Polsce, a nie potraficie załatwiać niedużych przecież problemów na poziomie, tylko zawsze z użyciem siły gromowładnego boga ojca. Co się z Wami dzieje ????
Jednak okazało się, że skomasowanym atakiem można ze mnie wyciągnąć to i owo...
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-14, 22:43   #248
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Cytat:
Napisane przez Szarada
Nigdy nie rozumiałam Twojego zachowania, Złośliwcze. Najpierw okazujesz dyskutantom ostentacyjne wręcz lekceważenie pisząc, że nie będziesz się bawić w jakiekolwiek wyjaśnienia, a potem robisz z siebie ofiarę. Nie kumam tego, stworzyliście jeden z najbardziej znanych portali w Polsce, a nie potraficie załatwiać niedużych przecież problemów na poziomie, tylko zawsze z użyciem siły gromowładnego boga ojca. Co się z Wami dzieje ????
W tym właśnie problem
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-14, 22:46   #249
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec
Sorry, ale nie rozumiem Twojej napastliwości na wizaz.pl w kwestii poprzedniej nieprzyjemnej sytuacji. Wciąż wyciągasz nas pod tablicę, podczas gdy Twój provider faktycznie nakłamał, a ja musiałem wypić JEGO piwo.

Stąd pytanie - proovider też Ciebie przeprosił, tak jak powinien?
Nie dziwie sie Marigold w koncu to Ty dałeś przyzwolenie na jej "lincz" na wizażu.
Miałam sie nie odzywać w tym wątku bo wiem że nie wyjdzie mi to na dobre ale takie teksty Panie adminie są nie na miejscu względem użytkowników tego portalu.
__________________
Szukam twarzy do portretów - foto ---->https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=365223
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-14, 22:47   #250
wredne_slonko
Rozeznanie
 
Avatar wredne_slonko
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 665
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Właśnie przebrnęłam przez cały wątek i jestem w szoku. To co dzieję się ostatnio na wizażu jest poprostu przykre. Jednak zgadzam się z Little i Mambą. Oczywiście Złoś popełnił błąd, ale się przecież nie przyzna(ah ta męska duma ) ale wyjaśnił pobieżnie dlaczego stało się tak jak się stało. Wszyscy powinnie trochę ochłonąć, bo jeśli ta dyskusja będzie nadal tak przebiegać to faktycznie może się zrobić jeszcze bardziej nieprzyjemnie i już wogle będzie do ****
__________________
Zaginieni !!

Asia Surowiecka

Maciek Marczak
wredne_slonko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-14, 22:48   #251
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 576
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec
moderatorom, którzy na podstawie zasłyszanych/przeczytanych informacji postanowili dopiec mi i Agnieszce.
.
skoro dobrowolny urlop od wizazu, po to by nie pisac nieprzemyslanych rzeczy i nie powodowac takiej grubej afery jak ta, nazywasz dopiekaniem wam...



ps. widzicie, jednak KWA nie istnieje teraz jest KDZ.
awia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-14, 22:48   #252
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Cytat:
Napisane przez Kiya
Nie dziwie sie Marigold w koncu to Ty dałeś przyzwolenie na jej "lincz" na wizażu.
Miałam sie nie odzywać w tym wątku bo wiem że nie wyjdzie mi to na dobre ale takie teksty Panie adminie są nie na miejscu względem użytkowników tego portalu.
Tłumaczyłem raz, ale widocznie niedostatecznie. Provider Mari powiedział mi coś, co oznaczało tylko jedno - że jej IP jest unikalne i niepowtarzalne; Wtedy miałem pewność, że to ona...
Jednak potem zmieniał zdanie wielokrotnie, za to jednak wciąż jestem obarczany ja, nie on.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-14, 22:50   #253
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec
Sorry, ale nie rozumiem Twojej napastliwości na wizaz.pl w kwestii poprzedniej nieprzyjemnej sytuacji. Wciąż wyciągasz nas pod tablicę, podczas gdy Twój provider faktycznie nakłamał, a ja musiałem wypić JEGO piwo.

Stąd pytanie - proovider też Ciebie przeprosił, tak jak powinien?
Dobra, nie wracam już dziś więcej do tej sprawy. Nie musiałeś pić JEGO piwa, bo to nie mój provider udostępnił wszystkie nicki i nr IP na forum. I ja sobie nie dam wmówić, choć uparcie to próbujesz zrobić, że to jest moja wina. Nie chcę mi się pisać o tym po raz kolejny- już pisałam w innym wątku- ale to są właśnie powody mojej "napastliwości", chociaż ja tego tak bym nie określiła. To, że wracam do tamtej sprawy- no cóż... ona się jednak zdarzyła. A to, że się śmieje z żartów Pitipel- drugie cóż... chyba mi wolno, bo są świetne, a że się zgadzam z treścią z nich płynącą w pewnych momentach to już inna sprawa.

Ale tak jak napisała Nan- taktyka już zmieniona, Zło, i tak tu zostaniesz, a za kilka dni wszystko rozejdzie się po kościach i znów będziesz jak najbardziej cacy
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-14, 22:51   #254
asinek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 496
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec
Sorry, ale nie rozumiem Twojej napastliwości na wizaz.pl w kwestii poprzedniej nieprzyjemnej sytuacji. Wciąż wyciągasz nas pod tablicę, podczas gdy Twój provider faktycznie nakłamał, a ja musiałem wypić JEGO piwo.

Stąd pytanie - proovider też Ciebie przeprosił, tak jak powinien?
no umieram!!!!
Zlosiu, czy Ty naprawde myslisz ze wiekszosc Wizazanek nie ma pojecia o IT, providerach i jak wyglada dystrybucja IP?!!!!!
obserwowalam sobie ten watek
spokojnie
ale teraz to mnie szlag trafil
i jasne, wiem, jak mnie teraz zbanujesz to bede musiala to wyjasniac z moim providerem

podziwiam Twoj tupet i umiejetnosc odwracania kota ogonem, mowie to szczerze.
Mnie by bylo wstyd tak sie wic jak piskorz.
asinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-14, 22:52   #255
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Cytat:
Napisane przez Marigold19
Dobra, nie wracam już dziś więcej do tej sprawy. Nie musiałeś pić JEGO piwa, bo to nie mój provider udostępnił wszystkie nicki i nr IP na forum. I ja sobie nie dam wmówić, choć uparcie to próbujesz zrobić, że to jest moja wina. Nie chcę mi się pisać o tym po raz kolejny- już pisałam w innym wątku- ale to są właśnie powody mojej "napastliwości", chociaż ja tego tak bym nie określiła. To, że wracam do tamtej sprawy- no cóż... ona się jednak zdarzyła. A to, że się śmieje z żartów Pitipel- drugie cóż... chyba mi wolno, bo są świetne, a że się zgadzam z treścią z nich płynącą w pewnych momentach to już inna sprawa.

Ale tak jak napisała Nan- taktyka już zmieniona, Zło, i tak tu zostaniesz, a za kilka dni wszystko rozejdzie się po kościach i znów będziesz jak najbardziej cacy
Czyli provider jest cacy, a ja niekoniecznie... cóż. Niech tak będzie.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-14, 22:52   #256
cheetah
Zadomowienie
 
Avatar cheetah
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 143
GG do cheetah
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Wow..dobrnelam do konca. Pfff..

Czuje sie po przeczytaniu tego watku podobnie jak po wizycie na targach slubnych w Palacu Kultury.. zmeczona..

A tak btw. nie szkoda wam czasu i energii, dziewczyny? To tylko forum, internet...i internetowa demokracja, either you like it or hate it.. [kwestia przyzwyczajenia].

Cheetah

p.s. Nie polecam tych targow, nudne straszliwie!
cheetah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-14, 22:53   #257
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Cytat:
Napisane przez asinek
no umieram!!!!
Zlosiu, czy Ty naprawde myslisz ze wiekszosc Wizazanek nie ma pojecia o IT, providerach i jak wyglada dystrybucja IP?!!!!!
obserwowalam sobie ten watek
spokojnie
ale teraz to mnie szlag trafil
i jasne, wiem, jak mnie teraz zbanujesz to bede musiala to wyjasniac z moim providerem

podziwiam Twoj tupet i umiejetnosc odwracania kota ogonem, mowie to szczerze.
Mnie by bylo wstyd tak sie wic jak piskorz.
Nie znasz sprawy, a mimo to... OK.

Prosze tylko o powrót do tematu. Mari miała swój wątek.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-14, 22:55   #258
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Cytat:
Napisane przez asinek
no umieram!!!!
Zlosiu, czy Ty naprawde myslisz ze wiekszosc Wizazanek nie ma pojecia o IT, providerach i jak wyglada dystrybucja IP?!!!!!
obserwowalam sobie ten watek
spokojnie
ale teraz to mnie szlag trafil
i jasne, wiem, jak mnie teraz zbanujesz to bede musiala to wyjasniac z moim providerem

podziwiam Twoj tupet i umiejetnosc odwracania kota ogonem, mowie to szczerze.
Mnie by bylo wstyd tak sie wic jak piskorz.
Ale ta strategia jednak przynosi efekty, bo to teraz dziewczyny muszą się tłumaczyć ze swoich zastrzeżeń...
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-14, 22:56   #259
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Doprawdy zdumiewa mnie Twoja dwulicowość...
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-14, 23:00   #260
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Cytat:
Napisane przez Marigold19
Doprawdy zdumiewa mnie Twoja dwulicowość...
Dwulicowy jest Twój provider, który najpierw stwierdził, że jedynym operatorem Twojego IP jesteś właśnie Ty.
Potem dopiero pojawił się mój nieszczęśliwy post o linczu, za który przepraszałem, widocznie niedostatecznie...
Następnie provider przypomniał sobie, że jednak na jednym IP to on ma 200 abonentów.

Masz problem - załóż swój wątek proszę. Wyjaśnię ponownie.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-14, 23:02   #261
Złośnica81
Zadomowienie
 
Avatar Złośnica81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 716
GG do Złośnica81
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Aha...

Nie wymagałam nigdy tak obszernego tłumaczenia, spokojnie by wystarczyło "jest to związane z działaniem takiego i tkiego programu..." Dlaczego trzeba było kasować moje wątki tak uparcie, zacierać moje pytania...? I NIKT mnie o nic mnie nie prosił! Nawet nie potrafił NORMALNIE się do mnie odezwać.

Co do PNG - nigdy nie wykazywałam się skłonnością do trollowania, nawet gdy postąpiono ze mną tak paskudnie, więc CZEMU akurat ja?

Dlaczego przesyłano moją korespondencję bez mojej zgody modom...?

Dlaczego zbywałeś moje PW sugerując mi urlop?
Czemu sugerowałeś, że wywołuję tu bunty?

Wydaje mi się, że dziś dałeś doskonały popis tego, co napisałeś wczoraj w PW o braku szacunku dla użytkowników.

I teraz jedna, zasadnicza sprawa:

Stanowczo protestuję przeciw "zwalaniu" teraz całej winy na modów! NIKT z nich nie zrobił nic złego. Ja o akcji "dobrowolnego" urlopu dowiedziałam się po południu, dziewczyny próbowały coś wyjaśnić w wątku na BO, ale od razu odebrałeś im moderowanie. Po prostu oburzyło je Wasze zachowanie, mnie zresztą też, bo nie uważam, bym na nie zasłużyła.
Potem ja - naprawdę tak spokojnie jak umiem, opisałam sprawę tu. Jedyną Twoją reakcją TU był PNG, kłamstwo na mój temat, jawne lekceważenie wszystkich użytkowników i tajemne działania z blokowaniem forum.

Sam używałeś tylko i wyłącznie zagrań poniżej pasa i pokazywałeś, gdzie masz użytkowniczki, więc bardzo, bardzo proszę o jedno - nie róbcie z siebie ofiar i nie próbujcie obwiniać moderatorek!
Złośnica81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-14, 23:06   #262
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Cytat:
Napisane przez Złośnica81
Aha...

Nie wymagałam nigdy tak obszernego tłumaczenia, spokojnie by wystarczyło "jest to związane z działaniem takiego i tkiego programu..." Dlaczego trzeba było kasować moje wątki tak uparcie, zacierać moje pytania...? I NIKT mnie o nic mnie nie prosił! Nawet nie potrafił NORMALNIE się do mnie odezwać.

Co do PNG - nigdy nie wykazywałam się skłonnością do trollowania, nawet gdy postąpiono ze mną tak paskudnie, więc CZEMU akurat ja?

Dlaczego przesyłano moją korespondencję bez mojej zgody modom...?

Dlaczego zbywałeś moje PW sugerując mi urlop?
Czemu sugerowałeś, że wywołuję tu bunty?

Wydaje mi się, że dziś dałeś doskonały popis tego, co napisałeś wczoraj w PW o braku szacunku dla użytkowników.

I teraz jedna, zasadnicza sprawa:

Stanowczo protestuję przeciw "zwalaniu" teraz całej winy na modów! NIKT z nich nie zrobił nic złego. Ja o akcji "dobrowolnego" urlopu dowiedziałam się po południu, dziewczyny próbowały coś wyjaśnić w wątku na BO, ale od razu odebrałeś im moderowanie. Po prostu oburzyło je Wasze zachowanie, mnie zresztą też, bo nie uważam, bym na nie zasłużyła.
Potem ja - naprawdę tak spokojnie jak umiem, opisałam sprawę tu. Jedyną Twoją reakcją TU był PNG, kłamstwo na mój temat, jawne lekceważenie wszystkich użytkowników i tajemne działania z blokowaniem forum.

Sam używałeś tylko i wyłącznie zagrań poniżej pasa i pokazywałeś, gdzie masz użytkowniczki, więc bardzo, bardzo proszę o jedno - nie róbcie z siebie ofiar i nie próbujcie obwiniać moderatorek!
Nikt nie obwinia moderatorek za to, co zrobiły. Miały do tego prawo, bo nie były i nie są pracownikami wizaz.pl, jedynie wolontariuszkami. Wolontariuszkami, za którymi co do jednej poszedłbym w ogień, miałem i chyba wciąż mam pełne, 100% zaufanie...

Mam natomiast bardzo dużo żalu o to, w jaki sposób to zrobiono...


Uwagi odnośnie tego, że mam kogoś w dupie... Ech, niech będzie. Nie widzę ich, bom głupi i ślepy.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-14, 23:09   #263
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Chciałbym tez podziękować za wątek pt. "Tomasz i Agnieszka Zembrzyccy".

Miłe...
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-14, 23:11   #264
cheetah
Zadomowienie
 
Avatar cheetah
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 143
GG do cheetah
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec
Nikt nie obwinia moderatorek za to, co zrobiły. Miały do tego prawo, bo nie były i nie są pracownikami wizaz.pl, jedynie wolontariuszkami. Wolontariuszkami, za którymi co do jednej poszedłbym w ogień, miałem i chyba wciąż mam pełne, 100% zaufanie...
Uuuu Zlosliwcze, to moze zapros wszystkie panie na wodke..tfu, tfu na drinka i po sprawie?

Cheetah
cheetah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-14, 23:12   #265
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec
Dwulicowy jest Twój provider, który najpierw stwierdził, że jedynym operatorem Twojego IP jesteś właśnie Ty.
Potem dopiero pojawił się mój nieszczęśliwy post o linczu, za który przepraszałem, widocznie niedostatecznie...
Następnie provider przypomniał sobie, że jednak na jednym IP to on ma 200 abonentów.

Masz problem - załóż swój wątek proszę. Wyjaśnię ponownie.
A to takim mądrym trzeba być, żeby wiedzieć, że w zwykłej sieci osiedlowej jedno IP zewn ma więcej niż jeden użytkownik?
Zresztą, tak naprawdę, po Twoich przeprosinach w moim wątku ulżyło mi- pomyślałam sobie- fajnie, facet może faktycznie przesadził, ale przeprosił, jest fair. Ale i tak potem zeszło na to, że to moja wina, więc dziękuję bardzo za takie przeprosiny- I TO WŁAŚNIE JEST TA DWULICOWOŚĆ- "przepraszam, ale to Twoja wina jednak (tudzież providera)".
A provider jest cacy, bo to nie on ujawniał moje dane, nie on podsycał bzdurny wątek.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-14, 23:13   #266
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Cytat:
Napisane przez cheetah
Uuuu Zlosliwcze, to moze zapros wszystkie panie na wodke..tfu, tfu na drinka i po sprawie?

Cheetah
Chętnie, ale po tym wszystkim nie wiem, czy przyjęłyby zaproszenie od "małżeństwa oszustów"....
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-14, 23:14   #267
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Cytat:
Napisane przez cheetah
Wow..dobrnelam do konca. Pfff..
Czuje sie po przeczytaniu tego watku podobnie jak po wizycie na targach slubnych w Palacu Kultury.. zmeczona..
A tak btw. nie szkoda wam czasu i energii, dziewczyny? To tylko forum, internet...i internetowa demokracja, either you like it or hate it.. [kwestia przyzwyczajenia].
Cheetah
p.s. Nie polecam tych targow, nudne straszliwie!
Cheetah, zupełnie się z Tobą zgadzam. Zbieram szczękę po przeczytaniu całości i mam nadzieję, że niedługo większość rozpędzonych Wizażanek pójdzie spać, a jutro spojrzycie na to trochę inaczej...
Bo ten wątek już dawno przeszedł granice dobrego smaku. Ogólna nagonka i wygrzebywanie jakichś brudów?... To nie Wizaż, który znam
Nie można po prostu zamknąć tego wątku? Wg mnie i tak już do niczego się nie nadaje...
Cytat:
Napisane przez zlosliwiec
Chciałbym tez podziękować za wątek pt. "Tomasz i Agnieszka Zembrzyccy".
Miłe...
Przecieram oczy ze zdumienia :l
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-14, 23:14   #268
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Wielu użytkowników, no i oczywiście moderatorzy, wkładają w ten serwis mnóstwo serca. I za to już nie raz dziękowałam, bo dla mnie to ciągle swoisty fenomen. Ale niestety w serwisie dzieje się naprawdę źle, a ta sytuacja jest tylko wynikiem ostatnich kłótni, jadu i pretensji. Teraz znalazłyście winnego – Złośliwca, a w drugiej kolejności mnie.
Obawiam się jednak, że problem tkwi o wiele głębiej i ma szerszy zasięg. Oczekujecie od adminów i moderatorów doskonałości, nieomylności. Tacy nie jesteśmy i nigdy nie będziemy. Staramy się prowadzić serwis w sposób otwarty i demokratyczny, ale niestety to się okrutnie mści. Bo teraz wszystko ma być jawne. A każdy błąd czy niedopatrzenie z naszej strony jest publicznie roztrząsane, analizowane. Niestety również koloryzowane.
Dlatego też Złośnico wysłałam kopię Twojej korespondencji do moderatorek. Bo ja nie lubię niedomówień i słów wyrwanych z kontekstu. Nie zrobiłabym tego, jeśli rozmowa toczyłaby się na forum publicznym czy Back – Office. Niestety nie dano mi szans wysłuchania jakiejkolwiek ze stron. O strajku dowiedziałam się od Zło. Od Was nie otrzymałam słowa! na temat przyczyn tej decyzji. I o to mam do Was wielki żal, bo między innymi po to powstał BO. Wydawało mi się, że do tej pory razem rozwiązywaliśmy pewne problemy i konflikty. Aż do dzisiaj. Stanęłyście po stronie Złośnicy. I nie mam o to pretensji i szanuję to, ale mam żal za sposób w jaki zademonstrowałyście swoją decyzję. Więc moja decyzja mogła być jedna. Nie chcę uszczęśliwiać nikogo na siłę moderowaniem serwisu za który się wstydzi. I tak jak pisałam do Was na privie, nie jest to kara i tylko od Waszej woli zależy czy nadal będziecie chciały tę funkcję.
Nie mam zamiaru wybielać siebie ani Zło. I sama przepraszam Złośnicę za ignorowanie jej problemu i uwag. Ale uważam, że niewybredne uwagi co poniektórych osób, komentarze są po pierwsze niekulturalne a po drugie nieadekwatne do przewinienia.


Złośnico, jeśli uraziłam Cię swoją oschłą odpowiedzią. Przepraszam Wiem, że zrozumiesz, że każdy ma lepsze i gorsze dni. Nasze ostatnie dni na wizażu, moje i Zło, nie należały do najlżejszych i najlepszych. Tylko tym mogę tłumaczyć swoje zachowanie.
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-14, 23:15   #269
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Cytat:
Napisane przez rachela
Cheetah, zupełnie się z Tobą zgadzam. Zbieram szczękę po przeczytaniu całości i mam nadzieję, że niedługo większość rozpędzonych Wizażanek pójdzie spać, a jutro spojrzycie na to trochę inaczej...
Bo ten wątek już dawno przeszedł granice dobrego smaku. Ogólna nagonka i wygrzebywanie jakichś brudów?... To nie Wizaż, który znam
Nie można po prostu zamknąć tego wątku? Wg mnie i tak już do niczego się nie nadaje...
Nie mogę zamknąć tego wątku - zostałbym posądzony o... właśnie, o co jeszcze?
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-14, 23:16   #270
Złośnica81
Zadomowienie
 
Avatar Złośnica81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 716
GG do Złośnica81
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec
Nikt nie obwinia moderatorek za to, co zrobiły. Miały do tego prawo, bo nie były i nie są pracownikami wizaz.pl, jedynie wolontariuszkami. Wolontariuszkami, za którymi co do jednej poszedłbym w ogień, miałem i chyba wciąż mam pełne, 100% zaufanie...

Mam natomiast bardzo dużo żalu o to, w jaki sposób to zrobiono...


Uwagi odnośnie tego, że mam kogoś w dupie... Ech, niech będzie. Nie widzę ich, bom głupi i ślepy.


Tak.... Też mam ogromny żal o to JAK mnie i moderatorki tu potraktowano i jak traktuje się mnie nadal - rozumiem, że moje pytania nie zasługują na odpowiedź... Szkoda.

Przykro mi, że jestem tu aż tak lekceważona. Tyle.
Złośnica81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:11.