Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014 - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-14, 11:56   #241
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

dziewczyny a którym tyg idziecie do ginekologa?? ja nie chce iść zbyt wcześnie bo to bez sensu a część badań miałam robionych w lipcu bo byłam na wizycie i powiedziałam że po ślubie będziemy się starać. Chciałam iść w 7 tyg żeby już było serduszko no i poźniej w 10 przed samymi świętami żeby mieć uzg i dać rodzicom pod choinkę. Na pierwszą wizytę chcę iść sama, a na drugą to nie wiem. Może jestem jakaś dziwna ale w 10 tyg to pewnie mój tż nic nie będzie i tak widział...
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 12:12   #242
rybka13
Zakorzenienie
 
Avatar rybka13
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 353
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez malwiska Pokaż wiadomość
dziewczyny a którym tyg idziecie do ginekologa?? ja nie chce iść zbyt wcześnie bo to bez sensu a część badań miałam robionych w lipcu bo byłam na wizycie i powiedziałam że po ślubie będziemy się starać. Chciałam iść w 7 tyg żeby już było serduszko no i poźniej w 10 przed samymi świętami żeby mieć uzg i dać rodzicom pod choinkę. Na pierwszą wizytę chcę iść sama, a na drugą to nie wiem. Może jestem jakaś dziwna ale w 10 tyg to pewnie mój tż nic nie będzie i tak widział...
Mysle, ze w 10 tc juz zobaczy dzidzie, na monitorze wszystko jest wieksze

Ja na te pierwsze wizyty ide sama, bo w pl bede bez meza. Pierwsze usg bede miala w polowie 8tc. Ale na to w 13 tyg na pewno ze mna bedzie, wtedy wszystko najlepiej widac, kregoslup, jak ziewa, macha raczka i na polowkowe tez idziemy razem.
rybka13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 12:17   #243
konefa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 50
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez Panna Migotka 86 Pokaż wiadomość
umowa jest automatycznie przedłużana do dnia porodu, a potem przysługuje Ci normalny zasiłek macierzyński
O to dobrze wiedziec, dzieki

Cytat:
Napisane przez malwiska Pokaż wiadomość
dziewczyny a którym tyg idziecie do ginekologa?? ja nie chce iść zbyt wcześnie bo to bez sensu a część badań miałam robionych w lipcu bo byłam na wizycie i powiedziałam że po ślubie będziemy się starać. Chciałam iść w 7 tyg żeby już było serduszko no i poźniej w 10 przed samymi świętami żeby mieć uzg i dać rodzicom pod choinkę. Na pierwszą wizytę chcę iść sama, a na drugą to nie wiem. Może jestem jakaś dziwna ale w 10 tyg to pewnie mój tż nic nie będzie i tak widział...
W 10 tygodniu to juz bedzie duzo widac A w 7 tyg serduszko juz bedzie, tak mi powiedzial moj lekarz. Ja mam juz zalozona karte ciazy, ale usg bede miala w przyszlym tygodniu. Badania tez zrobie w przyszlym tygodniu. Oczywiscie, zamiast sie cieszyc to sie zamartwiam czy bedzie dobrze..
konefa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 12:19   #244
slonko352
Raczkowanie
 
Avatar slonko352
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 341
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez Eydrith Pokaż wiadomość
rozumiem, pięknie dziękuję za wyjaśnienie może organizm oslabiony i dlatego tak marzniesz? w końcu niezla rewolucja się teraz u nas wszystkich dzieje. Nie martw się, to na pewno nic zlego. Mocno trzymam kciuki za wizytę i daj znać jak po wizycie!
może masz rację, mam nadzieję, że to taki mój normalny objaw

Cytat:
Napisane przez malwiska Pokaż wiadomość
ja właśnie sobie kupiłam, polecam Ci stronę http://www.srokao.pl/p/moje-analizy.html
dziewczyna analizuje słady kremów i balsamów różnego typu na podstawie składników z opakowań, w późniejszej fazie można zobaczyć co poleca np z chusteczek nawilżających dla dzieci itd.
ja już od prawie tygodnia smaruję się właśnie tym rossmannowski babydream dla mam. balsamem smaruję rano, a oliwką wieczorem. za oba zapłaciłam coś ok 24zł. słyszałam, że im wcześniej się zacznie tym lepiej się skóra przygotuje do rozciągania. słyszałam też, że jak ktoś ma predyspozycje to i tak będzie miał rozstępy, ale może chociaż dzięki temu smarowaniu trochę mniejsze? no i na pewno to nie zaszkodzi

Cytat:
Napisane przez rybka13 Pokaż wiadomość
Aaa i zapomnialam brawo dla slonka za wywalczenie watku miesiecznego
a dziękuję dziękuję

Cytat:
Napisane przez konefa Pokaż wiadomość
Czesc wszystkim, jak samopoczucie?
Doczytalam, ze slonko352 i karolina6139 maja jutro wizyty, trzymam kciuki za Was.
Slonko jeszcze pytanie z Twojego fachu A jak ciezarnej konczy sie umowa podczas ciazy, to po prostu sobie wygasa, czy pracodawca musi ja przedluzyc czy jak? Gdzies czytalam, ze do dnia porodu powinien, tak?
tak jak Panna Migotka napisała, umowa (chodzi Ci o umowę na czas określony?) przedłuża się automatycznie do dnia porodu, a potem macierzyński wypłaca ZUS, ale tylko wtedy, jeśli w dniu zakończenia umowy jesteś już po upływie 3 m-ca ciąży. (nie dotyczy to umowy na zastępstwo lub umowy na okres próbny nieprzekraczający miesiąca)

Cytat:
Napisane przez malwiska Pokaż wiadomość
dziewczyny a którym tyg idziecie do ginekologa?? ja nie chce iść zbyt wcześnie bo to bez sensu a część badań miałam robionych w lipcu bo byłam na wizycie i powiedziałam że po ślubie będziemy się starać. Chciałam iść w 7 tyg żeby już było serduszko no i poźniej w 10 przed samymi świętami żeby mieć uzg i dać rodzicom pod choinkę. Na pierwszą wizytę chcę iść sama, a na drugą to nie wiem. Może jestem jakaś dziwna ale w 10 tyg to pewnie mój tż nic nie będzie i tak widział...
ja idę jutro, to jest 7 tydzień a dokładnie 6 tydzień i 3 dni. mam nadzieję, że zobaczę już serduszko. pewnie im później tym więcej widać, ale ja bym już dłużej nie wytrzymała
__________________
czekamy na dzidziucha
Nela
slonko352 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 12:31   #245
konefa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 50
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez slonko352 Pokaż wiadomość

tak jak Panna Migotka napisała, umowa (chodzi Ci o umowę na czas określony?) przedłuża się automatycznie do dnia porodu, a potem macierzyński wypłaca ZUS, ale tylko wtedy, jeśli w dniu zakończenia umowy jesteś już po upływie 3 m-ca ciąży. (nie dotyczy to umowy na zastępstwo lub umowy na okres próbny nieprzekraczający miesiąca)
Czyli jesli nie bedzie sie w ciazy minimum 3 mies. w dniu zakonczenia umowy, to pracodawca nie ma obowiazku jej przedluzac, dobrze rozumiem?
konefa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 12:32   #246
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez slonko352 Pokaż wiadomość
ja już od prawie tygodnia smaruję się właśnie tym rossmannowski babydream dla mam.
ja idę jutro, to jest 7 tydzień a dokładnie 6 tydzień i 3 dni. mam nadzieję, że zobaczę już serduszko. pewnie im później tym więcej widać, ale ja bym już dłużej nie wytrzymała
ja też kupiłam sobie te z rossmana zaplanowałam wizyte na 6tyd 4d, ale to dopiero za dwa tygodnie. Daj znać jutro jak było. A co do smarowania ciała to ja jestem mega leniem ale też mam podatną i suchą skórę więc będę musiała, ale od czego ma sie męża
Cytat:
Napisane przez konefa Pokaż wiadomość
Oczywiscie, zamiast sie cieszyc to sie zamartwiam czy bedzie dobrze..
nie martw się, ja też niby się cieszę a mam taki niepokój ...

może to i nienormalne ale ja już mam upatrzony wózek, pierwsze body w jakie ubiorę dzidzię, łóżeczko z pościelą itd, na razie niczego nie kupuję, lubie być super przygotowana, tak samo było przed ślubem, już w dniu zaręczyn miałam większość rzeczy określone jakie chce, ile mniej więcej to kosztuje itd teraz nie mogę przestać planować wszystkiego związanego z dzieckiem.. za miast obiadu dla tż ja szukam wanienki i planuje wydatki i oszczędności hehe
__________________
ŚLUB
OLIWKA

Edytowane przez malwiska
Czas edycji: 2013-11-14 o 12:33
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 12:32   #247
slonko352
Raczkowanie
 
Avatar slonko352
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 341
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez konefa Pokaż wiadomość
Czyli jesli nie bedzie sie w ciazy minimum 3 mies. w dniu zakonczenia umowy, to pracodawca nie ma obowiazku jej przedluzac, dobrze rozumiem?
niestety tak. wtedy umowa wygasa. no chyba, ze pracodawca będzie chciał przedłużyć, to oczywiście może.
aha i jeszcze jedno. jeśli pracodawca nie będzie chciał przedłużyć umowy, to ona wygasa, ale wtedy ciągniemy zwolnienie lekarskie i ZUS nam jeszcze za nie płaci. tylko potem nie ma macierzyńskiego.

Cytat:
Napisane przez malwiska Pokaż wiadomość
ja też kupiłam sobie te z rossmana zaplanowałam wizyte na 6tyd 4d, ale to dopiero za dwa tygodnie. Daj znać jutro jak było. A co do smarowania ciała to ja jestem mega leniem ale też mam podatną i suchą skórę więc będę musiała, ale od czego ma sie męża

nie martw się, ja też niby się cieszę a mam taki niepokój ...

może to i nienormalne ale ja już mam upatrzony wózek, pierwsze body w jakie ubiorę dzidzię, łóżeczko z pościelą itd, na razie niczego nie kupuję, lubie być super przygotowana, tak samo było przed ślubem, już w dniu zaręczyn miałam większość rzeczy określone jakie chce, ile mniej więcej to kosztuje itd teraz nie mogę przestać planować wszystkiego związanego z dzieckiem.. za miast obiadu dla tż ja szukam wanienki i planuje wydatki i oszczędności hehe
no mi też się nie chce, ale co zrobić..

a co do wózków itp, to ja też chwilami mam takie wkrętki, ale lepsze to niż czytać o chorobach, poronieniach i innych głupich rzeczach, także tym się tłumaczę
__________________
czekamy na dzidziucha
Nela

Edytowane przez slonko352
Czas edycji: 2013-11-14 o 12:35
slonko352 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-14, 12:34   #248
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

niech któraś mnie pocieszy i powie że też już za wszystkim dla dzidzi się ogląda??
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 12:37   #249
slonko352
Raczkowanie
 
Avatar slonko352
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 341
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

to ja też pozwolę sobie zarzucić kolorem

przypominam, że zbieram osoby do listy w pierwszym poście
wszystkie mamusie mi ładnie grzecznie piszą na pw swój nick, wiek i termin porodu (oczywiście na razie taki wyliczony wg OM)

dziękuję za uwagę

na razie mam 6 osób + Eydrith, która pijana była i nie pamięta terminu OM
__________________
czekamy na dzidziucha
Nela

Edytowane przez slonko352
Czas edycji: 2013-11-14 o 12:38
slonko352 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 12:44   #250
konefa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 50
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez slonko352 Pokaż wiadomość
to ja też pozwolę sobie zarzucić kolorem

przypominam, że zbieram osoby do listy w pierwszym poście
wszystkie mamusie mi ładnie grzecznie piszą na pw swój nick, wiek i termin porodu (oczywiście na razie taki wyliczony wg OM)

dziękuję za uwagę

na razie mam 6 osób + Eydrith, która pijana była i nie pamięta terminu OM
a piszemy skonczony wiek, czy rocznikowo? Bo rocznikowo to ja juz sie baaardzo staro czuje a tak to jeszcze przez ponad miesiac jestem o rok mlodsza
konefa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 12:45   #251
Mandragorrka
Zakorzenienie
 
Avatar Mandragorrka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 289
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Zastanawiałam się kiedy powstanie wątek mamus lipcowo-sierpniowych. On już istnieje tylko tak sprytnie go ukryłyście. A szkoda.
Życzę Wam spokojnych 9 miesięcy i łatwych porodów.
Mama lipcowa

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

"To nie my daliśmy Ci życie...
To życie dało nam Ciebie..."




Mandragorrka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-14, 12:52   #252
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez slonko352 Pokaż wiadomość
no mi też się nie chce, ale co zrobić..

a co do wózków itp, to ja też chwilami mam takie wkrętki, ale lepsze to niż czytać o chorobach, poronieniach i innych głupich rzeczach, także tym się tłumaczę
ja w ogóle nie chce wchodzić na takie wątki bo zawsze sobie coś ubzduram i sie zamęczam. Ostatnio oglądałam końcówkę programu na TLC - położne czy jakoś tak. Jak mój tż zobaczył jak dziecko wychodzi to chyba mu się odwidziało bycie przy porodzie. Tylko spytał czy ja też takiego wampirka umazanego krwią urodzę :P
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 12:53   #253
slonko352
Raczkowanie
 
Avatar slonko352
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 341
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez Mandragorrka Pokaż wiadomość
Zastanawiałam się kiedy powstanie wątek mamus lipcowo-sierpniowych. On już istnieje tylko tak sprytnie go ukryłyście. A szkoda.
Życzę Wam spokojnych 9 miesięcy i łatwych porodów.
Mama lipcowa

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
jak ukryłyśmy?

konefa dawaj rocznikowo, może się lepiej poczuję
__________________
czekamy na dzidziucha
Nela
slonko352 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 13:03   #254
Mandragorrka
Zakorzenienie
 
Avatar Mandragorrka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 289
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez slonko352 Pokaż wiadomość
jak ukryłyśmy?
Działam na komórce i nie wyświetla mi się cały tytul wątku. To co najważniejsze czyli mamusie lipcowe 2014 jest na końcu i nie widac od razu


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

"To nie my daliśmy Ci życie...
To życie dało nam Ciebie..."




Mandragorrka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 13:04   #255
Eydrith
Zadomowienie
 
Avatar Eydrith
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 667
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez malwiska Pokaż wiadomość
niech któraś mnie pocieszy i powie że też już za wszystkim dla dzidzi się ogląda??
ja tak samo, gdyby nie TŻ to bym już kupowala chociaż nawet u ginexa jeszcze nie byłam
Cytat:
Napisane przez slonko352 Pokaż wiadomość
na razie mam 6 osób + Eydrith, która pijana była i nie pamięta terminu OM
osz Ty no ja się boję że z racji mojego pijaństwa wypadnę z lipcowego grona, dlatego się jeszcze nie zgłaszam bo z moich kalkulacji to tak jestem w rozkroku, jedną nogą w czerwcu a drugą w lipcu]
ale mnie do Was ciągnie i nie mogę przestać się udzielać
Eydrith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 13:08   #256
slonko352
Raczkowanie
 
Avatar slonko352
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 341
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez Eydrith Pokaż wiadomość
ja tak samo, gdyby nie TŻ to bym już kupowala chociaż nawet u ginexa jeszcze nie byłam
osz Ty no ja się boję że z racji mojego pijaństwa wypadnę z lipcowego grona, dlatego się jeszcze nie zgłaszam bo z moich kalkulacji to tak jestem w rozkroku, jedną nogą w czerwcu a drugą w lipcu]
ale mnie do Was ciągnie i nie mogę przestać się udzielać
a ja mam już jedną rzecz kupioną :P 2 pary skarpetek, które kupiłam w celu powiadomienia męża o ciąży

Eydrith w razie czego zrobimy jakieś tajne głosowanie i może mimo terminu czerwcowego przygarniemy Cię do naszego wątku
__________________
czekamy na dzidziucha
Nela
slonko352 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 13:19   #257
Eydrith
Zadomowienie
 
Avatar Eydrith
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 667
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez slonko352 Pokaż wiadomość
a ja mam już jedną rzecz kupioną :P 2 pary skarpetek, które kupiłam w celu powiadomienia męża o ciąży
słodko! ja chciałam kupić jakieś maleńkie śpioszki czy bodziaka żeby w ten sposób poinformować przyszłych dziadków maleństwa nie wspominam w ogóle że mam już listę rzeczy potrzebnych - jak będzie wszystko ok to będę tylko kupować i wykreślać ale na razie staram się wyciszać emocje.
Cytat:
Napisane przez slonko352 Pokaż wiadomość
Eydrith w razie czego zrobimy jakieś tajne głosowanie i może mimo terminu czerwcowego przygarniemy Cię do naszego wątku
jeżeli ogół się zgodzi to będzie mi bardzo miło bo ja sobie liczę z POM (PrzedOstatnią mam zanotowaną )
Eydrith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 14:40   #258
sylwianna1985
Zakorzenienie
 
Avatar sylwianna1985
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 666
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

ja poki co nic nie oglądam, bo mam ogrom pozostałości po córeczce. ale w pierwszej ciąży też szalałam. mam nadzieję, że będzie znowu dziewczynka bo mam różowy wózek głęboki no i całą masę sukieneczek które chciałabym jeszcze komuś założyć
__________________
wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post47257715

"Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cie ,
zanim się urodziłaś - kochałam Cię ,
nim minęła pierwsza minuta Twojego życia...
- byłam gotowa za Ciebie umrzeć..."
sylwianna1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 14:47   #259
rybka13
Zakorzenienie
 
Avatar rybka13
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 353
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Zazdroszcze pierwiastkom szalenstwa zakupowego
Ja jesli bede miala synusia to troszke ubranek pokupuje, a jak druga corcie to prawie nic, bo wszystko mam.
Ale wczesnie zaczynacie ja pierwsze body kupilam po polowkowym, a cala wyprawke skompletowalismy w 3 dni jakos 2.5 msc przed terminem ubranka jedynie byly na raty. I lozeczko mielismy juz w 3 msc ciazy, bo dostalismy. Ale wszystko ogladalam wczesniej, zreszta z dzialu dzieciecego to ja bym wcale nie wychodzila

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:43 ----------

Cytat:
Napisane przez slonko352 Pokaż wiadomość
to ja też pozwolę sobie zarzucić kolorem

przypominam, że zbieram osoby do listy w pierwszym poście
wszystkie mamusie mi ładnie grzecznie piszą na pw swój nick, wiek i termin porodu (oczywiście na razie taki wyliczony wg OM)

dziękuję za uwagę

na razie mam 6 osób + Eydrith, która pijana była i nie pamięta terminu OM
Slonko a moze trzeba wrzucic ta liste co jest, wtedy dziewczyny zaczna sie upominac czemu ich nie ma bo niektore rzadko zagladaja, nie doczytaja i ta lista bedzie potajemna przez caly watek
rybka13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-14, 15:00   #260
slonko352
Raczkowanie
 
Avatar slonko352
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 341
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

ok, wysłałam listę do mamaya, ona musi wkleić w 1 post

ja też sporo rzeczy dostanę od mojej szwagierki, wózek, kołyskę, dużo ciuszków. ale i tak pewnie dużo nakupuję
__________________
czekamy na dzidziucha
Nela
slonko352 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 15:59   #261
mamaya
Zakorzenienie
 
Avatar mamaya
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 114
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Lista pojawiła się już w pierwszym poście Słonko, jeszcze raz dziękuję za pomoc
mamaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 17:38   #262
magdix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 68
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Witam wszystkich! Właśnie dołączam do Waszego grona przyszłych mam lipcowych. Jestem w 6 tc i tp wg kalkulatora mam 15 lipca. Do lekarza wybieram się w najbliższy poniedziałek (to będzie 5t6d ciąży). Bardzo jestem ciekawa, czy coś zobaczę...

"Dokuczających" objawów nie mam, od 2 dni tylko bolą mnie piersi. Jestem troszkę senna, ale to może być też trochę przez pogodę. No i czuję wzmożony głód, co chwilę mogłabym jeść.

Test zrobiłam 6 dni temu, po spóźniającej się @ - wyszły 2 wyraźne kreski Przeczuwałam już wcześniej, że coś się kroi, od kilku dni miałam wzdęty brzuch i czułam lekkie pobolewanie podbrzusza. Mąż od razu zakwestionował prawdomówność testu, więc na drugi dzień zrobiłam następny - wynik bez zmian. Mimo to, i tak nie uwierzył. Chyba przeżył lekki szok...

Jesteśmy ponad rok po ślubie, planowaliśmy dziecko, ale jeszcze nie teraz. Śmieję się, że ono zaplanowało nas wcześniej Ja nie mam pracy i może być ciężko. Ale nie mogę się już doczekać naszego maleństwa

Edytowane przez magdix
Czas edycji: 2013-11-14 o 18:20
magdix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 18:19   #263
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez magdix Pokaż wiadomość
Witam wszystkich! Właśnie dołączam do Waszego grona przyszłych mam lipcowych. Jestem w 6 tc i tp wg kalkulatora mam 15 lipca. Do lekarza wybieram się w najbliższy poniedziałek (to będzie 5t6d ciąży). Bardzo jestem ciekawa, czy coś zobaczę...

"Dokuczających" objawów nie mam, od 2 dni tylko bolą mnie piersi. Jestem troszkę senna, ale to może być też trochę przez pogodę. No i czuję wzmożony głód, co chwilę mogłabym jeść.

Test zrobiłam 6 dni temu, po spóźniającej się @ - wyszły 2 wyraźne kreski Przeczuwałam już wcześniej, że coś się kroi, od kilku dni miałam wzdęty brzuch i czułam lekkie pobolewanie podbrzusza. Mąż od razu zakwestionował prawdomówność testu, więc na drugi dzień zrobiłam następny - wynik bez zmian. Mimo to, i tak nie uwierzył. Chyba przeżył lekki szok...
Hehe tacy nasi mężowie. Gratulacje i 3mam kciuki za wizyte

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 18:23   #264
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Ja zbyt dużo rzeczy nie będę musiała kupować, bo mam po Antosiu wszystko... no chyba że to będzie dziewczynka (na co licze ) to wtedy nakupię sukieneczek
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 18:27   #265
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
Ja zbyt dużo rzeczy nie będę musiała kupować, bo mam po Antosiu wszystko... no chyba że to będzie dziewczynka (na co licze :diabełek: ) to wtedy nakupię sukieneczek
Ją też bym chciala dziewczynkę.. nawet mam już dla niej imię i tz jest ze mną zgodny. Gorzej bedzie z chłopakiem bo tz moje propozycje imion się nie podobają a jego mi. Więc jak nic musi być dziewczynka

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano o 19:25 ----------

Postanowiłam ze nie poznam płci dziecka aby uniknąć jednokolorowych ubranęk napływających od wszystkich hehe ciekawe czy ze swoją ciekawościa trzymam aż 9miesięcy

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 18:31   #266
magdix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 68
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Moja koleżanka, która też spodziewa się dziecka (w styczniu) też się zapierała, że nie chce znać płci, ale do następnego usg zmieniła zdanie...
magdix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 18:43   #267
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez malwiska Pokaż wiadomość
Ją też bym chciala dziewczynkę.. nawet mam już dla niej imię i tz jest ze mną zgodny. Gorzej bedzie z chłopakiem bo tz moje propozycje imion się nie podobają a jego mi. Więc jak nic musi być dziewczynka

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano o 19:25 ----------

Postanowiłam ze nie poznam płci dziecka aby uniknąć jednokolorowych ubranęk napływających od wszystkich hehe ciekawe czy ze swoją ciekawościa trzymam aż 9miesięcy

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka
to zdradź imiona ja dla dziewczynki mam Ada i Hania, a dla chłopca Leon, Miłosz, Tymon, Konstanty, Gustaw, Bolesław
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 18:48   #268
slonko352
Raczkowanie
 
Avatar slonko352
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 341
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Malwiska woow ja bym nie wytrzymała

Ale zawsze możesz poznać płeć a wszystkim powiedzieć, że nie znasz
__________________
czekamy na dzidziucha
Nela
slonko352 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 19:14   #269
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
to zdradź imiona ja dla dziewczynki mam Ada i Hania, a dla chłopca Leon, Miłosz, Tymon, Konstanty, Gustaw, Bolesław
będzie miała dwa Oliwia Halszka ja chciałam samo Halszka ale każdemu komu kiedyś mówiłam że jak będę miała dziecko to je tak nazwe to nie mógł wymówić, a mój tż powiedział że w szkole dzieci będą się z niej śmiać i może dać na drugie, a teraz naoglądał się ze mną serialu "przepis na zycie" i do naszej fasolki ciągle gada Petunia :P oczywiście śmieje się bo tak by nie chciał nazwać naszego dziecka ale nie może zapomnieć reakcji faceta w tym serialu jak usłyszał o tym imieniu

---------- Dopisano o 20:14 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------

Cytat:
Napisane przez slonko352 Pokaż wiadomość
Malwiska woow ja bym nie wytrzymała

Ale zawsze możesz poznać płeć a wszystkim powiedzieć, że nie znasz
no ja też nie wiem czy wytrzymam :P ale mam nadzieje że tak, to będzie kolejna niespodzianka
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 19:15   #270
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez malwiska Pokaż wiadomość
będzie miała dwa Oliwia Halszka ja chciałam samo Halszka ale każdemu komu kiedyś mówiłam że jak będę miała dziecko to je tak nazwe to nie mógł wymówić, a mój tż powiedział że w szkole dzieci będą się z niej śmiać i może dać na drugie, a teraz naoglądał się ze mną serialu "przepis na zycie" i do naszej fasolki ciągle gada Petunia :P oczywiście śmieje się bo tak by nie chciał nazwać naszego dziecka ale nie może zapomnieć reakcji faceta w tym serialu jak usłyszał o tym imieniu

---------- Dopisano o 20:14 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------


no ja też nie wiem czy wytrzymam :P ale mam nadzieje że tak, to będzie kolejna niespodzianka
hihi a chłopca nie przewidujesz?

ja też tak miałam... na 100%będzie dziewczynka, imię wybrane, sukienki kupione, a urodził się syn


Wam też tak zimno wieczorem ? w domu powyżej 22' a mnie telepie
__________________
bla bla bla

Edytowane przez karolina2121
Czas edycji: 2013-11-14 o 19:18
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-23 21:12:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:52.