Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-02, 16:08   #241
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Eibhlin_ Pokaż wiadomość
Ale, Cassia to nie henna teoretycznie i praktycznie też chyba Pytałam się o to tutaj: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=734126 i problemu podobno nie ma, z tym, że ta cassia zostawiła żółty barwnik. A nie uwzględniając tej Cassi, to co by mi wyszło gdybym na mój ciemny blond położyłam 9.13 z wodą 9%? Bo coraz bardziej mój mózg mi mówi: zrób to, zrób to! Chyba nie ma szans, że byłoby tak jasno jak na próbniku, więc może obawiam się o rzecz, która nie ma prawa się wydarzyć? I w ogóle jak nazywa się odcień blondu tej dziewczyny z youtube? To jest bardziej blond miodowy czy beżowy czy jeszcze jakiś inny? o.O Chociaż ja teraz myślę, że jakbym położyła tę 9.13 z wodą 9% na niby żółty barwnik po cassi, to czy ja nie powinnam obawiać się rudości? W sumie to aż taka tragedia by nie była, bo kiedyś bardzo podobał mi się taki blondo-rudy kolor (który chyba jest właśnie wynikiem nieprawidłowego farbowania włosów XD).
Jezeli masz odrosty klasyczny ciemny blond to po 9.13 bedziesz miec odrosty wsciekle rude.
Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Witojcie w nowym roku
i na kolejnej edycji wątku.
Ostatnio brała mnie głupotka na brązy ale się powstrzymałam i dobrze, bo potem byłby pewnie "płacz " po 2 tyg, rozjaśnianie, niszczenie i kolor rudy albo jakiś glon. Niestety raz na jakiś czas mam takie napady jak widzę piękne czekolady na głowach...

Nie chce mi się dalej studiować dziewczyny ale jak zaczęłam to jakoś skończę, podobno mgr szybko leci... Oby bezproblemowo i tego tego lenia muszę się pozbyć.
Kupiłam karnet na siłkę już 30grudniA i chodzę z chęcią,co mnie sama zaskakuje nawet się lepiej czuję z tym - i psychicznie i fizycznie.
Tez mam takie naloty na jakis soczysty braz, ale mi szybko mija...
Raz ze tz juz pokochal mnie w moim blondzie i juz nawet nie chcialby bym wracala do swojego jasnego brazu a dwa... Dodalabym sobie ciemnymi wlosami z 10 lat
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 16:22   #242
Eibhlin_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 28
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Ja nie mam żadnego odrostu... Tą Cassie kładłam na początku grudnia, ale ona chwyciła od uszu w dół tak delikatnie rozjaśniając o ton mój ciemny blond, a nawet nie do końca go rozjaśniając, a ocieplając. Różnicę w kolorze zauważyłam dopiero jak przyłożyłam końcówki do włosów na głowie, bo tak nic nie widać Kurcze, czyli ciemny blond + samo 9.13 to wściekła rudość :/ To już w ogóle nie mam żadnej koncepcji. Ale to dobrze, że się Was spytałam, bo pewnie w ciągu najbliższych dni chodziłabym z tym rudym czerepem (miało już to miejsce w przeszłości, ale wtedy tego chciałam). To może dlatego fryzjer tej dziewczyny miesza jej tą 9.13 z 9.01 popielatą, żeby zgasić ten rudy? A wg zasad mieszania farb chyba nie powinno na rudy kłaść popielatego, bo wyjdzie zieleń czy coś mieszam? Czy właśnie tak się robi? Bo z tego co ona tam mówiła, chyba jej odrosty to też ciemny blond. I jaki w ogóle ona ma kolor? Czym mogłabym go ewentualnie uzyskać zakładając, że mój wyjściowy to ciemny blond? Chciałam do końca tygodnia zrobić coś z tymi moimi kłakami, na zasadzie Nowy Rok, nowy kolor, a tu pod górkę...
Eibhlin_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 16:29   #243
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Eibhlin_ Pokaż wiadomość
Ja nie mam żadnego odrostu... Tą Cassie kładłam na początku grudnia, ale ona chwyciła od uszu w dół tak delikatnie rozjaśniając o ton mój ciemny blond, a nawet nie do końca go rozjaśniając, a ocieplając. Różnicę w kolorze zauważyłam dopiero jak przyłożyłam końcówki do włosów na głowie, bo tak nic nie widać Kurcze, czyli ciemny blond + samo 9.13 to wściekła rudość :/ To już w ogóle nie mam żadnej koncepcji. Ale to dobrze, że się Was spytałam, bo pewnie w ciągu najbliższych dni chodziłabym z tym rudym czerepem (miało już to miejsce w przeszłości, ale wtedy tego chciałam). To może dlatego fryzjer tej dziewczyny miesza jej tą 9.13 z 9.01 popielatą, żeby zgasić ten rudy? A wg zasad mieszania farb chyba nie powinno na rudy kłaść popielatego, bo wyjdzie zieleń czy coś mieszam? Czy właśnie tak się robi? Bo z tego co ona tam mówiła, chyba jej odrosty to też ciemny blond. I jaki w ogóle ona ma kolor? Czym mogłabym go ewentualnie uzyskać zakładając, że mój wyjściowy to ciemny blond? Chciałam do końca tygodnia zrobić coś z tymi moimi kłakami, na zasadzie Nowy Rok, nowy kolor, a tu pod górkę...
Jak nie masz odrostu? To ze henna nie zmienila koloru nie oznacza ze wymyla sie do zera i jej nie ma, a realnie oznacza to ze farba nierowno moze wyjsc-inaczej tu gdzie henny nie bylo, inaczej na tym co uroslo od czasu henny.

Popielem gasi sie rudosci, jeszcze zalezy jakiej marki ale w wiekszosci tak. Gdybys pogrzebala na moim blogu czy w naszych watkach to bys takich watpliwosci teraz nie miala...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 16:57   #244
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

z tego co kiedys patrzylam to skladem one sa podobne lub identyczne, moze mi sie pomieszalo, bo patrzylam tez na bialo-czerwona serie i np. teraz uzywam maski i dla mnie identyko jak extreme, ja zadnej roznicy nie odczuwam...
wiec mysle ze i tu byloby podobnie, tyle ze maska 300ml kupiona w promo za ok 12-14zl jest dla ciebie duzo ekonomiczniejsza ale nim kupisz zerknij na sklady czy podobne. ale z tego co pamietam to tak.
u mnie w biedro tylko te czerwone i czarne zostały wklejam skład czerwonej i ten kuracji możesz mi pomóc to rozszyfrować ?? czerwona Skład: Aqua, Cetearyl Alkohol, Behentrimonium Chloride, Glicerin, Cetyl Esters, Hydroxypropyltrimonium Hydrolyzed Wheat Proteins, Dodecene, Phenoxyethanol, Arganine, Chlorhexidine Digluconate, Poloxamer 407, Limonene, Linalool, Benzyl Salicylate, Isopropyl Mystrate, 2-oleamido-1,3-Octadecanediol, Serine, BHT, Citric Acid, Butylphentyl Methylpropional, Lauryl PEG/PPG - 18/18 Methicone, Glutamic Acid, Hexyl Cinnamal, Glyceryl Linoleate, Glyceryl Oleate, Glyceryl Linolate, Parfum (28.02.2010) i kuracja zdjęcie zaporzyczone z bloga http://dziwnajestesbarbaro.blogspot....skawiczna.html
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
... Dodalabym sobie ciemnymi wlosami z 10 lat
to tak jak ja


nie ten skłąd i nie ta maska !!!
Bunny chodzi mi o tą color vive Skład: aqua/water, hydroxypropyl starch phosphate, quaternium-87, stearyl alcohol, behentrimonium chloride, CI 14700/red 4, CI 19140/yellow 5, tocopherol, sodium hydroxide, phenoxyethanol, ethylhexyl methoxycinnamate, trideceth-10, chlorhexidine dihydrochloride, candelilla cera/candelilla wax, benzophenone-3, benzyl salicylate, linalool, amodimethicone , 2-oleamido-1,3-octadecanediol, alpha-isomethyl ionone, geraniol, methylparaben, butylphenyl methylpropional, citronellol, hexyl cinnamal, glycine soja/soybean oil, parfum/fragrance (F.I.L. C25961/1)(05.11.2007)
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała

Edytowane przez asiabb1983
Czas edycji: 2014-01-02 o 17:04
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 17:27   #245
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
u mnie w biedro tylko te czerwone i czarne zostały wklejam skład czerwonej i ten kuracji możesz mi pomóc to rozszyfrować ?? czerwona Skład: Aqua, Cetearyl Alkohol, Behentrimonium Chloride, Glicerin, Cetyl Esters, Hydroxypropyltrimonium Hydrolyzed Wheat Proteins, Dodecene, Phenoxyethanol, Arganine, Chlorhexidine Digluconate, Poloxamer 407, Limonene, Linalool, Benzyl Salicylate, Isopropyl Mystrate, 2-oleamido-1,3-Octadecanediol, Serine, BHT, Citric Acid, Butylphentyl Methylpropional, Lauryl PEG/PPG - 18/18 Methicone, Glutamic Acid, Hexyl Cinnamal, Glyceryl Linoleate, Glyceryl Oleate, Glyceryl Linolate, Parfum (28.02.2010) i kuracja zdjęcie zaporzyczone z bloga http://dziwnajestesbarbaro.blogspot....skawiczna.html

to tak jak ja
Asia sprawdzilam sklad tej twojej terapii z moja maska extreme, na blogu i maja rozne sklady.
Przy czym tresciwsza jest maska w sloiku, ta terapia jest bardziej maskujaca zniszczenia , bardziej silikonowa.

A w biedro byly tylko czerwone i czarne maski ale one sa inne od tej kuracji i od maski extreme.
Ja czerwona maske lubie, ale od extreme jest na pewno slabsza' bo tylko nawilzajaca i skupiona na tym by wlosy byly piekne, rozswietlone, miekkie, dzialanie odbudowujace jest raczej slabe.

---------- Dopisano o 18:27 ---------- Poprzedni post napisano o 18:22 ----------

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
u mnie w biedro tylko te czerwone i czarne zostały wklejam skład czerwonej i ten kuracji możesz mi pomóc to rozszyfrować ?? czerwona Skład: Aqua, Cetearyl Alkohol, Behentrimonium Chloride, Glicerin, Cetyl Esters, Hydroxypropyltrimonium Hydrolyzed Wheat Proteins, Dodecene, Phenoxyethanol, Arganine, Chlorhexidine Digluconate, Poloxamer 407, Limonene, Linalool, Benzyl Salicylate, Isopropyl Mystrate, 2-oleamido-1,3-Octadecanediol, Serine, BHT, Citric Acid, Butylphentyl Methylpropional, Lauryl PEG/PPG - 18/18 Methicone, Glutamic Acid, Hexyl Cinnamal, Glyceryl Linoleate, Glyceryl Oleate, Glyceryl Linolate, Parfum (28.02.2010) i kuracja zdjęcie zaporzyczone z bloga http://dziwnajestesbarbaro.blogspot....skawiczna.html

to tak jak ja


nie ten skłąd i nie ta maska !!!
Bunny chodzi mi o tą color vive Skład: aqua/water, hydroxypropyl starch phosphate, quaternium-87, stearyl alcohol, behentrimonium chloride, CI 14700/red 4, CI 19140/yellow 5, tocopherol, sodium hydroxide, phenoxyethanol, ethylhexyl methoxycinnamate, trideceth-10, chlorhexidine dihydrochloride, candelilla cera/candelilla wax, benzophenone-3, benzyl salicylate, linalool, amodimethicone , 2-oleamido-1,3-octadecanediol, alpha-isomethyl ionone, geraniol, methylparaben, butylphenyl methylpropional, citronellol, hexyl cinnamal, glycine soja/soybean oil, parfum/fragrance (F.I.L. C25961/1)(05.11.2007)
Z tym skladem sie zgodze, ta kuracja i maska vive beda b. Podobne, sa produktami maskujacymi i upiekszajacymi' czyli daja nawilzenie, miekkosc, wygladzenie wrecz prostowanie wlosa, ochrone, rozswietlenie koloru.

Niemniej odbudowy tu nie ma.
I maska extreme ma dzialanie bardziej poprawiajace jakosc wlosa.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 18:27   #246
Eibhlin_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 28
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

A odrost w tym sensie, że włosy pohennowane i świeże to jak najbardziej mam Myślałam, że gdzieś się już zamotałam i wychodzi, że mam odrost ciemny blond, bo te włosy po cassi się jakoś mocno kolorystycznie odznaczają, a nie robią tego na pewno, bo kilka dni temu szukałam takiego ewentualnego odrostu, żeby sprawdzić ile mi włosy urosły i kolorystycznej różnicy nie mogłam się dopatrzeć. A jeśli chodzi o zdobywanie informacji to chyba zdobyłam zbyt dużo w krótkim czasie i ładnie mi się do w głowie nie poukładało. Bo napotkałam np. na informację, że ciepłych farb nie powinno mieszać się z zimnymi, a właśnie te 9.13 z 9.01 to jest taka mieszanka i miałam lekkie wtf i stwierdziłam, że teraz to już nic nie wiem i z tego właśnie wynika moje szukanie pomocy na wizażu. Czyli jednak ta mieszanka ma logiczne uzasadnienie, chyba. A jak to położę na włosy to jest większe prawdopodobieństwo jakiegoś blondu bez rudości na odroście tak? A nawet jak mi jakaś rudość wyjdzie to po jakiś dwóch tygodniach mogłabym na to położyć to 9.01 żeby zgasić? Bo teraz mam koncepcję, żeby zmieszać te dwie z wodą 9% jak mówi ta dziewczyna i zrobić sobie kilka pasemek od spodu i zobaczyć co się stanie. Jak wyjdzie kolor o który mi chodzi tam gdzie była cassia i rudo na odroście to mogłabym później próbować zgasić to samą 9.01? Mówię cały czas o farbach loreal majirel bo ona też takich używała. Ryzykować z tą mieszanką 9.13 z 9.01? Ma to jakiś sens?
Eibhlin_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 18:44   #247
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Hej powoli wracam do żywych po tych świąteczno-sylwestrowych szaleństwach. Postanowienia noworoczne są mimo to z przymrużeniem oka bo zwykle się tak dzieje że jak się na noc zbyt mocno nastawię to nie wychodzi po mojej myśli oby ten rok był znacznie lepszy od poprzedniego bo 2013 okazał się dla mnie mega pechowym
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-02, 18:47   #248
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Ex ładnie Ci te włoski urosły i kolorek też ładny robiłam tą illuminą i pamiętam, że ładny kolor wyszedł taki wielotonowy,ale wydaje mi się, że Ty masz za ciemne włosy na to i nie wyjdzie ja już nie ogarniam jaki Ty chcesz kolor a fotki na wątku wstawiałam, zabij mnie, ale nie pamiętam czy się ocieplała, chociaż wydaje mi się, że nie

Bunny ładne bransoletki mi się bardziej beadsy podobają i też nie lubię jak są przeładowane a ta maska extreme to ta? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...szczonych.html dasz znać jak będziesz widziała gdzieś w promo szkoda, że w biedrze tej akurat nie ma

Kitkulka dziękuję kochanie może zbiorowe śluby będą
a powiedz jak się ogólnie czujesz w roli mamy?

Anngeli ja też robię teraz mgr szybko leci, zostaje mi praktycznie ostatnie półrocze i jakoś mi smutno, że to już koniec co studiujesz?
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 18:55   #249
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

KITKA dzięki za odp odnośnie bransoletki a pokażesz swoja?

Ciesze się ze u Was ok Dzień jak codzien poki co a potem będzie już lepiej, będzie więcej spala to i się wyśpisz
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 19:07   #250
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Napisałam u nas
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 19:17   #251
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Napisałam u nas


Boże dziewczyny ja to jestem normalnie ostatnio jakas wykończona. Siły na nic niemam ale spać niemoge po nocach :/
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-02, 19:37   #252
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Princesska w roki mamy... Bylo mi trudno bo przyznam ze nie czulam takiego instynktu jakiego sie spodziewalam ale teraz z dnia na dzien jest coraz lepiej, patrze na ta moja kluche i chociaz czasem jest upierdliwa jak nie wiem co to jedno jej spojrzenie i sie rozplywam jest cudna, kochana chociaz czasem jej mowie ze jak sie nie przestanie drzec to oddam cyganom
Jestem tez bardzo zmeczona, marze o tym aby przespac cala noc...


Agatko no u nas teraz to kupy, pampery i cyc taka rutyna...

Bransoletka wyglada tak poki co ImageUploadedByWizaz Forum1388691388.095803.jpg

A tam po lewej od aniolka nie widac koralika - jest wozeczek, o taki jak na tym drugim foto przekrecil sieImageUploadedByWizaz Forum1388691428.539503.jpg


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 20:12   #253
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Princesska w roki mamy... Bylo mi trudno bo przyznam ze nie czulam takiego instynktu jakiego sie spodziewalam ale teraz z dnia na dzien jest coraz lepiej, patrze na ta moja kluche i chociaz czasem jest upierdliwa jak nie wiem co to jedno jej spojrzenie i sie rozplywam jest cudna, kochana chociaz czasem jej mowie ze jak sie nie przestanie drzec to oddam cyganom
Jestem tez bardzo zmeczona, marze o tym aby przespac cala noc...


Agatko no u nas teraz to kupy, pampery i cyc taka rutyna...

Bransoletka wyglada tak poki co Załącznik 5527538

A tam po lewej od aniolka nie widac koralika - jest wozeczek, o taki jak na tym drugim foto przekrecil sieZałącznik 5527539


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
wiesz co ja ją przygarnę nie oddawaj jej cyganom
No właśnie o to mi chodziło jak Ty się czujesz i jak to jest z tym instynktem a masz coś takiego, że nie możesz jej zostawić ani na chwilę, bo już tęsknisz czy coś takiego? a jak TŻ się spisuje w roli taty?
A bransoletka śliczna

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość


Boże dziewczyny ja to jestem normalnie ostatnio jakas wykończona. Siły na nic niemam ale spać niemoge po nocach :/
Co jest?
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 20:37   #254
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
wiesz co ja ją przygarnę nie oddawaj jej cyganom
No właśnie o to mi chodziło jak Ty się czujesz i jak to jest z tym instynktem a masz coś takiego, że nie możesz jej zostawić ani na chwilę, bo już tęsknisz czy coś takiego? a jak TŻ się spisuje w roli taty?
A bransoletka śliczna

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------


Co jest?
Przytłacza mnie wszystko ostatnio I serio chodze tak wykończona ze sie czasem jak zombie czuje. Każdy normalny człowiek by spał a ja nie
Plus mój jezyk mnie wykańcza, juz było troche lepiej a teraz non stop czuje takie podszczypywanie, drętwote
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 20:53   #255
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Przytłacza mnie wszystko ostatnio I serio chodze tak wykończona ze sie czasem jak zombie czuje. Każdy normalny człowiek by spał a ja nie
Plus mój jezyk mnie wykańcza, juz było troche lepiej a teraz non stop czuje takie podszczypywanie, drętwote
Ja tak miałam cały grudzień, teraz powiedziałam dość! I chcę być szczęśliwa, na niektóre rzeczy nie mamy wpływu i trzeba je olać
Ja się boję mojego chirurga, termin się zbliża, a najchętniej wcale bym tam nie poszła ;/ wzięłam już w pracy wolne do końca tygodnia
I nie mogę w nocy zasnąć, z tym to nie wiem co jest, jak byłam młodsza to też miałam problemy z zasypianiem, później minęło i teraz znowu wróciło, potrafię kilka godzin leżeć i się kręcić z boku na bok a rano zombie
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 21:17   #256
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Ja tak miałam cały grudzień, teraz powiedziałam dość! I chcę być szczęśliwa, na niektóre rzeczy nie mamy wpływu i trzeba je olać
Ja się boję mojego chirurga, termin się zbliża, a najchętniej wcale bym tam nie poszła ;/ wzięłam już w pracy wolne do końca tygodnia
I nie mogę w nocy zasnąć, z tym to nie wiem co jest, jak byłam młodsza to też miałam problemy z zasypianiem, później minęło i teraz znowu wróciło, potrafię kilka godzin leżeć i się kręcić z boku na bok a rano zombie
Ja 3 lutego ide na drugą, jak mi trzasnie jezyk po drugiej stronie to nie wiem
Wogóle jak sie z tym smiesznie całuje

Właśnie to jest to, wierce sie wierce i tyle z tego A położe sie w dzien to 10 minut i mnie nie ma
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 21:25   #257
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Princesska nie mam jeszcze czegos takiego poki co tylko jak zaplacze albo zasteka to biegne do niej ale zostawic jeszcze ja moge na troche


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 21:50   #258
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Princesska w roki mamy... Bylo mi trudno bo przyznam ze nie czulam takiego instynktu jakiego sie spodziewalam ale teraz z dnia na dzien jest coraz lepiej, patrze na ta moja kluche i chociaz czasem jest upierdliwa jak nie wiem co to jedno jej spojrzenie i sie rozplywam jest cudna, kochana chociaz czasem jej mowie ze jak sie nie przestanie drzec to oddam cyganom
Jestem tez bardzo zmeczona, marze o tym aby przespac cala noc...


Agatko no u nas teraz to kupy, pampery i cyc taka rutyna...

Bransoletka wyglada tak poki co Załącznik 5527538

A tam po lewej od aniolka nie widac koralika - jest wozeczek, o taki jak na tym drugim foto przekrecil sieZałącznik 5527539


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
wielbie cie
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-03, 05:24   #259
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja 3 lutego ide na drugą, jak mi trzasnie jezyk po drugiej stronie to nie wiem
Wogóle jak sie z tym smiesznie całuje

Właśnie to jest to, wierce sie wierce i tyle z tego A położe sie w dzien to 10 minut i mnie nie ma
Haha wyobrażam sobie jak nie czujesz języka
Ja mam to samo Ale staram się nie spać w dzień, bo potem już wcale nie zasnę ale ostatnio czytałam gdzieś, że jak nie możesz w nocy spać to ktoś o Tobie intensywnie myśli
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Princesska nie mam jeszcze czegos takiego poki co tylko jak zaplacze albo zasteka to biegne do niej ale zostawic jeszcze ja moge na troche


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
No właśnie ciekawią mnie takie reakcje nie wiem co będzie jak ja będę w ciąży chociaż już mam taki brzuch wielki po tych świętach, że mówię cały czas do TŻ, że Nikoś tam siedzi
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-03, 07:33   #260
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

hej
Ja tak tylko na chwile...chyba

Princeska
moje gratulacje jeszcze raz,pierścinek jest po prostu uroczy i słodki
ja sama ma skoromny,ale z góry powiedziałam mojemu,że absolutnie,nie chcę złotego
Nie lubię złota
ja mam taki jak w załaczniku

Kiteczko
ja muszę zacząć gdzieś spisywać twoje teksty dla ewentualnych moich potomnych

Moje włosy nie dość,że wypadają to zaczęły wyglądać jak miotła
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg img_prod3114_0_o.jpg (46,9 KB, 31 załadowań)
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-03, 07:48   #261
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Hej hej, ja dzis ide do szkoly (niestety )...
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2014-01-03 o 20:35
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-03, 09:37   #262
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Princesska ale powiem Ci ze na jej punkcie swiruje juz coraz bardziej, moglabym ja zacalowac i wyprzytulac
No i uwielbiam z nia spac szkoda mi jej zostawiac w tym wielkim lozeczku wiec zawsze ja przemycam do nas my z Tz poupychani w kącikach i na brzegach lozka a Tocha na srodku rozepchana i najczesciej jak na focie z fb - na Jezuska no boska jest
Wiem ze pozniej bedzie problem zeby ja odstawic do jej lozeczka ale trudno


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-03, 09:57   #263
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Ex ładnie Ci te włoski urosły i kolorek też ładny robiłam tą illuminą i pamiętam, że ładny kolor wyszedł taki wielotonowy,ale wydaje mi się, że Ty masz za ciemne włosy na to i nie wyjdzie ja już nie ogarniam jaki Ty chcesz kolor a fotki na wątku wstawiałam, zabij mnie, ale nie pamiętam czy się ocieplała, chociaż wydaje mi się, że nie

Bunny ładne bransoletki mi się bardziej beadsy podobają i też nie lubię jak są przeładowane a ta maska extreme to ta? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...szczonych.html dasz znać jak będziesz widziała gdzieś w promo szkoda, że w biedrze tej akurat nie ma

Kitkulka dziękuję kochanie może zbiorowe śluby będą
a powiedz jak się ogólnie czujesz w roli mamy?

Anngeli ja też robię teraz mgr szybko leci, zostaje mi praktycznie ostatnie półrocze i jakoś mi smutno, że to już koniec co studiujesz?
tak to ta, ja ja uwielbiam najlepsza z loreala
jak tylko gdzies ja wypatrze to dam wam znac na pewno
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Princesska w roki mamy... Bylo mi trudno bo przyznam ze nie czulam takiego instynktu jakiego sie spodziewalam ale teraz z dnia na dzien jest coraz lepiej, patrze na ta moja kluche i chociaz czasem jest upierdliwa jak nie wiem co to jedno jej spojrzenie i sie rozplywam jest cudna, kochana chociaz czasem jej mowie ze jak sie nie przestanie drzec to oddam cyganom
Jestem tez bardzo zmeczona, marze o tym aby przespac cala noc...


Agatko no u nas teraz to kupy, pampery i cyc taka rutyna...

Bransoletka wyglada tak poki co Załącznik 5527538

A tam po lewej od aniolka nie widac koralika - jest wozeczek, o taki jak na tym drugim foto przekrecil sieZałącznik 5527539


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
rutyna, bo jest malutka to co bys jeszcze miala z nia robic nie oddalabys jej nie wierze
bransoletka sliczna
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Princesska nie mam jeszcze czegos takiego poki co tylko jak zaplacze albo zasteka to biegne do niej ale zostawic jeszcze ja moge na troche


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
z czasem nei bedziesz mogla w spokoju wyjsc do kibla nie myslac co ona wtedy robi

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
hej
Ja tak tylko na chwile...chyba

Princeska
moje gratulacje jeszcze raz,pierścinek jest po prostu uroczy i słodki
ja sama ma skoromny,ale z góry powiedziałam mojemu,że absolutnie,nie chcę złotego
Nie lubię złota
ja mam taki jak w załaczniku

Kiteczko
ja muszę zacząć gdzieś spisywać twoje teksty dla ewentualnych moich potomnych

Moje włosy nie dość,że wypadają to zaczęły wyglądać jak miotła
sliczny pierscionek
ja za to mam taki lupiez ze chyba sobie cos zrobie od tygodnia walcze, po clearze tz jest lepiej, ale 2 dni i dupa, znow oblaze platami nie wiem co jest, moj łeb oszalal
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-03, 11:48   #264
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Princesska ale powiem Ci ze na jej punkcie swiruje juz coraz bardziej, moglabym ja zacalowac i wyprzytulac
No i uwielbiam z nia spac szkoda mi jej zostawiac w tym wielkim lozeczku wiec zawsze ja przemycam do nas my z Tz poupychani w kącikach i na brzegach lozka a Tocha na srodku rozepchana i najczesciej jak na focie z fb - na Jezuska no boska jest
Wiem ze pozniej bedzie problem zeby ja odstawic do jej lozeczka ale trudno


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Też spie z moją córą, do teraz najczęściej i mi z tym dobrze staram sie do tyc wszystkich rad psychologow dziecięcych itp podchodzic z dystansem i sluchac potrzeb mojego dziecka- a ona baaardzo chce ze mną spac, tka sie do mnie lepi, kładzie głowe na mój brzuch i zasypia no i co, mam na siłę ją wstawic do tego łóżeczka wtedy i niech płacze, ale spania z mamą nie ma? bezsens. Ona tego potrzebuje, mi to nie przeszkadza i jest git. Do tego mój TŻ często wyjezdza, to wtedy nie śpię sama a uwierz mi- jak dziecko podrosnie to samo pójdzie do swojego pokoju czy łóżka- moja juz tak czasem robi, a wiem to tez z przykładu dzieci kilku kolezanek. Wiadomo,że nawet parolatek wskoczy czasem rodzicom do łóżka, no i co? To takie miłe

ja mam niestety fazę,że nie umiem jej zostawic Ale moja córcia to hmmm.. ciezki przypadek- ma sporo alergii pokarmowych- tylko mama (ja)umie jej ugotowac wszystko co ona może i żeby jej smakowało (a musimy piec chleb nawet dla niej), rodziny tu nie mam, czasem wpadną totalnie nieuświadomieni i nie przyjmujacy kwestii alergii do siebie dziadkowie itp.. TŻ jest w domu w kratkę to zesmy sie do siebie nawzajem moocno przywiązały, ona łazi za mną wszędzie, nawet stoi naprzeciw mnie jak jestem w ubikacji, jak widzi że wychodzę z pokoju to wstaje i człap człap za mamą no kurde, jak ma potrzebe b yc blisko to uwazam ze niech bedzie, pozwala mi zrobic w domu itp wszystko- ale ciagle sie gdzies obok kręci. Wyrośnie i jeszcze bedziemy chciały żeby przyszła dac buziaka, a te stwierdzą,że "siara mama" i pójdą...

W jednym Cie tylko nie pociesze - moja ma 19miesięcy a ja nie przespałam ani jednej nocy w całosci. Da sie jednak i z tym życ, ten mały brzdąc to teraz sens mojego życia


Czesc dziewczyny

kupiłam sobię wczoraj dwie maski loreala w biedro, tzn. jedną maske i jedną kuracje, chyba jeszcze dokupie maske do farbowanych
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-03, 12:17   #265
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

kitka piekna bransoletka, mam tez tego aniołka
Co do małej to wiem wiem ze rutyna tak to chyba już jest-jak jest dziecko to jest troszkę rutyna...z czasem się przyzwyczaisz

princeska ja zajrze do nas wieczorkiem
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-03, 12:36   #266
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Hej

Ale macie piękne te bransoletki
Bardzo mi się podobają, ale dla mnie za drogo 200 zł za beadsa
Bunny, a ty też masz z Pandory czy Apartu? Czy kupujesz gdzieś taniej?


Byliśmy z mężem na zakupach, żeby kupić prysznic, umywslkę i sedes. I tak się pożarliśmy w sklepie, że aż wstyd Ale w końcu wszystko wybraliśmy


A w sprawie remontu wyszły nam nieplanowane dodatkowe wydatki. I to spore Zawsze musi coś się zj*ebać


Ex masz piękne włosy, i błyszczące

---------- Dopisano o 13:36 ---------- Poprzedni post napisano o 13:25 ----------

Princesska ja też chcę zobaczyć pierścionek


kitka na początku rzeczywiście jest rutyna, i jest ciężko, ale szybko się przyzwyczaisz do wszystkiego. A taka rutyna to sama przyjemność
Nasz mały też miał taki okres, że pchał się nam do łóżka. Ale później już sam chciał swoje łóżko.
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-03, 12:49   #267
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Hej

Ale macie piękne te bransoletki
Bardzo mi się podobają, ale dla mnie za drogo 200 zł za beadsa
Bunny, a ty też masz z Pandory czy Apartu? Czy kupujesz gdzieś taniej?


Byliśmy z mężem na zakupach, żeby kupić prysznic, umywslkę i sedes. I tak się pożarliśmy w sklepie, że aż wstyd Ale w końcu wszystko wybraliśmy


A w sprawie remontu wyszły nam nieplanowane dodatkowe wydatki. I to spore Zawsze musi coś się zj*ebać


Ex masz piękne włosy, i błyszczące

---------- Dopisano o 13:36 ---------- Poprzedni post napisano o 13:25 ----------

Princesska ja też chcę zobaczyć pierścionek


kitka na początku rzeczywiście jest rutyna, i jest ciężko, ale szybko się przyzwyczaisz do wszystkiego. A taka rutyna to sama przyjemność
Nasz mały też miał taki okres, że pchał się nam do łóżka. Ale później już sam chciał swoje łóżko.
nie aniu, ja nie mam ani z pandory ani z apartu
mam no-name ze srebra, ale ladnie i solidnie wykonana przez sklep ze srebrem "topaz" u nas w lbn ( maja tez oddzial w swidniku).
a zawieszki to roznie, z ronych sklepow jubilerskich, tam gdzie jestem i cos ladnego wypatrze a mam troche wolnej gotowki to najczesciej robie sobie maly prezent moj najdrozszy charms kosztowal chyba mniej niz 50zl...

ja z moim tez bym sie zabijala przy remoncie...
ja mam swoja wizje naszego przyszlego mieszkania a on swoja, ciut "wiejską" i na pewno mu nigdy nie ustapie
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-03, 12:57   #268
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
nie aniu, ja nie mam ani z pandory ani z apartu
mam no-name ze srebra, ale ladnie i solidnie wykonana przez sklep ze srebrem "topaz" u nas w lbn ( maja tez oddzial w swidniku).
a zawieszki to roznie, z ronych sklepow jubilerskich, tam gdzie jestem i cos ladnego wypatrze a mam troche wolnej gotowki to najczesciej robie sobie maly prezent moj najdrozszy charms kosztowal chyba mniej niz 50zl...

ja z moim tez bym sie zabijala przy remoncie...
ja mam swoja wizje naszego przyszlego mieszkania a on swoja, ciut "wiejską" i na pewno mu nigdy nie ustapie
To u nas jest to samo. Mamy dwie odrębne wizje. Jak pomyślę, że to dopiero początek, to słabo mi się robi.
Takie tanie są beadsy i zawieszki u jubilerów? Jak będę miała czas, to połażę i może i ja będę właścicielką takiej ładnej branzoletki
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-03, 13:10   #269
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Mi bardziej pandory sie podobaja ale takie nieoryginalne tez sa? Bo krucho u mnie z kasa na oryginał...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89

Edytowane przez shizaxa
Czas edycji: 2014-01-03 o 13:11
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-03, 13:16   #270
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
To u nas jest to samo. Mamy dwie odrębne wizje. Jak pomyślę, że to dopiero początek, to słabo mi się robi.
Takie tanie są beadsy i zawieszki u jubilerów? Jak będę miała czas, to połażę i może i ja będę właścicielką takiej ładnej branzoletki
zalezy gdzie kupujesz i z czego
ja opieram sie na srebrze 925 proba i na krysztalach swarovskiego- po prostu mam sentyment a lubie jak blyszczy

za baze- sama bransoletke ta ala pandorka dalam niecale 60zl...

---------- Dopisano o 14:16 ---------- Poprzedni post napisano o 14:13 ----------

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Mi bardziej pandory sie podobaja ale takie nieoryginalne tez sa? Bo krucho u mnie z kasa na oryginał...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
sa sa
tylko trzeba sie przejsc po jubilerach i pytac o bransoletke bazę w stylu np. pandora czyli ze ma byc jak żmijka o okreslonej grubosci (zeby koraliki daly sie nawlec) i dlugosci- to juz od waszej reki zalezy, ja np bralam chyba 19cm, bo nie rozpinam jej tylko musi mi przechodzic zapieta przez dlon ,
albo charms, czyli musza być oczka, wszystko zalezy od waszej fantazji i finansow
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-05 12:53:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:39.