Myślę o seksie z innym - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-09-04, 11:10   #241
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Myślę o seksie z innym

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;88115757]Mija ale czego ty chcesz od kolesia co ma teraz kobietę na wyłącznosć, a jednak to był wstanie iść do łóżka z była za jakies tam układy mieszkaniowe? Fakt z mieszkania nici, ale pochwalił sie, ze ocierał sie kroczem
Chwalił sie upojnymi chwilami z ta była.

No ale przecież według niego to nic złego. Przecież dopóki obecna nic nie wie to nic nie traci.[/QUOTE]


Chore naprawdę.
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-04, 11:11   #242
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 659
Dot.: Myślę o seksie z innym

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Związkek na wyłączność jest wtedy kiedy taki ustalisz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W naszej kulturze małżeństwo postrzegane jest jako związek na wyłączność . Tak więc raczej dopiero jak , którejś stronie to nie odpowiada to powinna to uzgodnić z partnerem.
Nadto dodam , że jeżeli para ma ślub kościelny to pewne rzeczy przysięgała :

"Ja (imię Panny Młodej) biorę Ciebie (imię Pana Młodego) za męża i ślubuję Ci miłość, wierność i uczciwość małżeńską oraz to, że Cię nie opuszczę aż do śmierci. Tak mi dopomóż Panie Boże Wszechmogący w Trójcy Jedyny i Wszyscy Święci."

Tak więc w takim przypadku o jakimkolwiek związku otwartym nie ma mowy .
__________________
Trzeba rozmawiać a nie czekać , aż się ktoś domyśli , co masz w głowie .
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-04, 11:34   #243
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Myślę o seksie z innym

Cytat:
Napisane przez ROZ-ter-KA Pokaż wiadomość
W naszej kulturze małżeństwo postrzegane jest jako związek na wyłączność . Tak więc raczej dopiero jak , którejś stronie to nie odpowiada to powinna to uzgodnić z partnerem.
Nadto dodam , że jeżeli para ma ślub kościelny to pewne rzeczy przysięgała :

"Ja (imię Panny Młodej) biorę Ciebie (imię Pana Młodego) za męża i ślubuję Ci miłość, wierność i uczciwość małżeńską oraz to, że Cię nie opuszczę aż do śmierci. Tak mi dopomóż Panie Boże Wszechmogący w Trójcy Jedyny i Wszyscy Święci."

Tak więc w takim przypadku o jakimkolwiek związku otwartym nie ma mowy .
Nie trzeba brać małżeństwa aby być w związku.
A sam termin związek nic nie znaczy, należy ustalić co wprowadzenie terminu "związek" zmienia po ustaniu singielstwa zainteresowanych stron. Jeśli się nie ustala, że termin "związek" wprowadza wyłączność, to znaczy, że nie ma tego ustalenia i tej wyłączności nie ma. Przecież to oczywiste.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-04, 11:42   #244
Solistka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 176
Dot.: Myślę o seksie z innym

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Mija,
Pisałem wielokrotnie jakie miałbym zastrzeżenia - głównie natury zdrowotnej, by partnerka wcześniej się upewniała, czy dany kochanek jest zdrowy. Jeśli jestem w jakiś układach, to staram się być w takowych ze swiadomymi kobietami.

Nie rozumiem porównywania uprawiania seksu do okłamywania i oszukiwania. Ludzie nie są monogamiczni, są zwierzętami, mają popędy, mają fantazje, mają chcicę. Dodatkowo wbrew temu co piszą co niektórzy, to uprawienie seksu nie powoduje utraty "czegoś". Nikomu nic nie ubywa, nikt się nie wymydla. Więcej, to wartość dodana, o ile taki seks jest satysfakcjonujący. Udowodniono naukowo, że dobry, fajny seks ma wiele właściwości prozdrowotnych, także korzystnie wpływa na psychikę.

A teraz wystarczy się zastanowić, czy racjonalnym jest denerwować się, wytykać, wkurzać się, krzyczeć, bo partner/ka na którym/ej nam zależy przeżyła szczęśliwe chwile i jest bardziej pogodny/a?

Przy czym zaznaczam, że piszę po prostu o seksie, a nie romansie, chęci zakończenia dotychczasowego związku.

Uważam, że jak komuś zależy na drugiej osobie to chce aby ta miała jak najlepiej i była szczęśliwa. W mojej opinii szczęśliwą osobą nie będzie taka, której się zabrania tego, tego i tamtego. Bo nie wolno i już. To głupie. Głupie, bo nie traktuje się człowieka poważnie, traktuje się go jak własność. Wg mnie człowiek to nie rzecz, a związek nie powinien polegać na zakazach. Związki tworzą ludzie dorośli, to czemu traktować się jak dzieci?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale zrozum,że druga osoba za to może ni być szczęśliwa więc robienie czegoś co nas uszczęśliwia kosztem inne jest bez sensu.Próbujesz wmówić wszytkim,że ich nie tolerancja na zdradę jest zła a tak na prawdę tylko otwarte związki nam dają szczęście.Piszesz takie bzdury,że szok.Człowieka nie traktuje się jak własność i umówienie się,że się nie będzie zdradzać takowym nie jest.Jeśli taka umowa drugiej osobie nie pasi wcale w taki związek nie musi wchodzić.

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Nie trzeba brać małżeństwa aby być w związku.
A sam termin związek nic nie znaczy, należy ustalić co wprowadzenie terminu "związek" zmienia po ustaniu singielstwa zainteresowanych stron. Jeśli się nie ustala, że termin "związek" wprowadza wyłączność, to znaczy, że nie ma tego ustalenia i tej wyłączności nie ma. Przecież to oczywiste.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak na razie, to oczywiste dla ciebie jest, to,że seks, to tylko pocieranie.
Solistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-04, 11:43   #245
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Myślę o seksie z innym

Cytat:
Napisane przez Solistka Pokaż wiadomość
Ale zrozum,że druga osoba za to może ni być szczęśliwa więc robienie czegoś co nas uszczęśliwia kosztem inne jest bez sensu.Próbujesz wmówić wszytkim,że ich nie tolerancja na zdradę jest zła a tak na prawdę tylko otwarte związki nam dają szczęście.Piszesz takie bzdury,że szok.Człowieka nie traktuje się jak własność i umówienie się,że się nie będzie zdradzać takowym nie jest.Jeśli taka umowa drugiej osobie nie pasi wcale w taki związek nie musi wchodzić.
A czy ja pisałem że trzeba zmuszać do bycia w dojrzałym związku, gdzie nie potrzeba zakazów aby taki związek istniał?
Nie. Jak ktoś lubi zakazy, to droga wolna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-04, 11:47   #246
AshaN_
Rozeznanie
 
Avatar AshaN_
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 899
Dot.: Myślę o seksie z innym

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
A czy ja pisałem że trzeba zmuszać do bycia w dojrzałym związku, gdzie nie potrzeba zakazów aby taki związek istniał?
Nie. Jak ktoś lubi zakazy, to droga wolna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Związek na wyłączność to zakazy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AshaN_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-04, 11:49   #247
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Myślę o seksie z innym

Cytat:
Napisane przez AshaN_ Pokaż wiadomość
Związek na wyłączność to zakazy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przecież to nie ja, a Ty chcesz w związku narzucać co partnerowi wolno a czego mu nie wolno.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-09-04, 11:51   #248
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 659
Dot.: Myślę o seksie z innym

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Nie trzeba brać małżeństwa aby być w związku.
A sam termin związek nic nie znaczy, należy ustalić co wprowadzenie terminu "związek" zmienia po ustaniu singielstwa zainteresowanych stron. Jeśli się nie ustala, że termin "związek" wprowadza wyłączność, to znaczy, że nie ma tego ustalenia i tej wyłączności nie ma. Przecież to oczywiste.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zważ że , piszemy w wątku założonym przez mężatkę i ona prosiła o pochylenie się nad jej problemem , dlatego odniosłam się do związku małżeńskiego, po co dywagacje o innych związkach.
__________________
Trzeba rozmawiać a nie czekać , aż się ktoś domyśli , co masz w głowie .
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-04, 11:57   #249
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Myślę o seksie z innym

Cytat:
Napisane przez ROZ-ter-KA Pokaż wiadomość
Zważ że , piszemy w wątku założonym przez mężatkę i ona prosiła o pochylenie się nad jej problemem , dlatego odniosłam się do związku małżeńskiego, po co dywagacje o innych związkach.
Bo raz, że kontekst stał się bardziej ogólny. A dwa, że nie wiemy czy mają związek kościelny, nie wiemy też na ile między nimi dane słowa mają znaczenie. To ich związek ich ustalenia. Ich prywatna sprawa. Autorka nie prosiła o ocene jej wyboru, wręcz prosiła by tego nie robić. Może ich wewnętrzne uklady w związku są inne.
Jeśli nie, to jest to ich prywatna sprawa. Autorka w razie czego nikogo nie krzywdzi (z nas tutaj wszystkich), nie popełnia przestępstwa, a wiesza się na niej psy. Wstydźcie się.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-04, 12:04   #250
AshaN_
Rozeznanie
 
Avatar AshaN_
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 899
Dot.: Myślę o seksie z innym

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Przecież to nie ja, a Ty chcesz w związku narzucać co partnerowi wolno a czego mu nie wolno.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie. Ja mojemu mężowi nie narzucam co mu wolno a co nie sami po prostu rozumiemy, że ślub oznacza, że seks i miłość jest tylko między naszą dwójką i większość ludzi tak to pojmuje. Stąd rozwody z winy jednej że stron z powodu zdrady zdradzając żonę trzeba też się liczyć z tym , że możesz jej potem płacić alimenty, na nią samą. Czyli mimo niekaralnosci wg kodeksu karnego i tak wielu zostanie sądownie ukazanych za zdradę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AshaN_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-04, 12:07   #251
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Myślę o seksie z innym

Cytat:
Napisane przez AshaN_ Pokaż wiadomość
Nie. Ja mojemu mężowi nie narzucam co mu wolno a co nie sami po prostu rozumiemy, że ślub oznacza, że seks i miłość jest tylko między naszą dwójką i większość ludzi tak to pojmuje. Stąd rozwody z winy jednej że stron z powodu zdrady zdradzając żonę trzeba też się liczyć, że możesz jej potem płacić alimenty, na nią samą. Czyli mimo niekaralnosci wg kodeksu karnego i tak wielu zostanie sądownie ukazanych za zdradę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co ma miłość do uprawiania seksu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------

Przecież nic o miłości nie pisałem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------

Wiadomo, że jak ktoś w związku z daną osoba być nie chce, to głupotą jest trzymanie tej osoby na siłę. Ale my piszemy o osobach które w związku być chcą nadal. I maja ochotę na seks z kimś z innym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-04, 12:08   #252
AshaN_
Rozeznanie
 
Avatar AshaN_
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 899
Dot.: Myślę o seksie z innym

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Co ma miłość do uprawiania seksu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------

Przecież nic o miłości nie pisałem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dodałam to od siebie różne rodzaje zwiazkow otwartych istnieją po prostu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AshaN_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-04, 12:10   #253
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Myślę o seksie z innym

Ty w związku swoim możesz ustalać ze swoim partnerem co chcesz. Także to, że nie wolno jadac poza domem, albo że nie wolno drapać się lewą reką. Spoko, jak takie ustalenia wam obojgu pasują to nikt spoza waszego związku tego się przecież czepiać nie będzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez edan84
Czas edycji: 2020-09-04 o 12:11
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-04, 12:24   #254
Solistka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 176
Dot.: Myślę o seksie z innym

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Ty w związku swoim możesz ustalać ze swoim partnerem co chcesz. Także to, że nie wolno jadac poza domem, albo że nie wolno drapać się lewą reką. Spoko, jak takie ustalenia wam obojgu pasują to nikt spoza waszego związku tego się przecież czepiać nie będzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Drogi edanie skończyłbyś już ponieważ zaczynasz się gubić dość poważnie.Teraz piszesz,że każdemu wolno mieć związek jaki chce i nic nikomu do tego a wcześniej cały czas narzucasz zdani,że zakaz uprawiania seksu poza związkiem jest głupotą i przywłaszczeniem kogoś sobie.Próbujesz się promować jako inteligent ale ci, to nie wychodzi.

---------- Dopisano o 12:24 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

Cytat:
Napisane przez AshaN_ Pokaż wiadomość
Dodałam to od siebie różne rodzaje zwiazkow otwartych istnieją po prostu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
On ma na celu robić gownoburze innej opcji nie widzę.
Solistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-04, 12:30   #255
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Myślę o seksie z innym

Cytat:
Napisane przez Solistka Pokaż wiadomość
Drogi edanie skończyłbyś już ponieważ zaczynasz się gubić dość poważnie.Teraz piszesz,że każdemu wolno mieć związek jaki chce i nic nikomu do tego a wcześniej cały czas narzucasz zdani,że zakaz uprawiania seksu poza związkiem jest głupotą i przywłaszczeniem kogoś sobie.Próbujesz się promować jako inteligent ale ci, to nie wychodzi.

---------- Dopisano o 12:24 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------


On ma na celu robić gownoburze innej opcji nie widzę.
Przecież to Ty się gubisz. I to Ty narzucasz innym jak maja żyć, np autorce. Albo, że będziesz donosić na zamężna koleżankę jak się puści z kimś innym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:30 ---------- Poprzedni post napisano o 13:27 ----------

Imho narzucanie w związku co można a czego nie to głupota. Mogę mieć prywatną opinie. Ale nie będę leciał skarżyć, że chłopak Ashany zjadł w macu hamburgera, albo że się podrapał lewa ręką po dupie. Ich związek to ich prywatna sprawa i sami niech sobie wyciągają konsekwencje, zwłaszcza że to tylko oni wiedzą jakie reguły sobie ustalają.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-04, 13:05   #256
Frozen_Rose
Rozeznanie
 
Avatar Frozen_Rose
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 676
Dot.: Myślę o seksie z innym

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Mija,
Pisałem wielokrotnie jakie miałbym zastrzeżenia - głównie natury zdrowotnej, by partnerka wcześniej się upewniała, czy dany kochanek jest zdrowy. Jeśli jestem w jakiś układach, to staram się być w takowych ze swiadomymi kobietami.

Nie rozumiem porównywania uprawiania seksu do okłamywania i oszukiwania. Ludzie nie są monogamiczni, są zwierzętami, mają popędy, mają fantazje, mają chcicę. Dodatkowo wbrew temu co piszą co niektórzy, to uprawienie seksu nie powoduje utraty "czegoś". Nikomu nic nie ubywa, nikt się nie wymydla. Więcej, to wartość dodana, o ile taki seks jest satysfakcjonujący. Udowodniono naukowo, że dobry, fajny seks ma wiele właściwości prozdrowotnych, także korzystnie wpływa na psychikę.

A teraz wystarczy się zastanowić, czy racjonalnym jest denerwować się, wytykać, wkurzać się, krzyczeć, bo partner/ka na którym/ej nam zależy przeżyła szczęśliwe chwile i jest bardziej pogodny/a?

Przy czym zaznaczam, że piszę po prostu o seksie, a nie romansie, chęci zakończenia dotychczasowego związku.

Uważam, że jak komuś zależy na drugiej osobie to chce aby ta miała jak najlepiej i była szczęśliwa. W mojej opinii szczęśliwą osobą nie będzie taka, której się zabrania tego, tego i tamtego. Bo nie wolno i już. To głupie. Głupie, bo nie traktuje się człowieka poważnie, traktuje się go jak własność. Wg mnie człowiek to nie rzecz, a związek nie powinien polegać na zakazach. Związki tworzą ludzie dorośli, to czemu traktować się jak dzieci?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aha... No tak, bo ze stałym partnerem nie ma się fajnego seksu, trzeba szukać kogoś na boku. Tylko wtedy seks będzie dobrze wpływał na zdrowie.

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
A czy ja pisałem że trzeba zmuszać do bycia w dojrzałym związku, gdzie nie potrzeba zakazów aby taki związek istniał?
Nie. Jak ktoś lubi zakazy, to droga wolna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeśli przeszkadzają komuś ZAKAZY, to niech sobie żyje w otwartym związku i niech o tym na początku znajomości informuje. Nie każdy jest chętny na taki układ, a nie okłamuje drugą osobę i bezczelnie twierdzi, że to nic takiego.
Nie wciskaj kitu, że związek na wyłączność, to traktowanie drugiej osoby jak własność, rzecz. Według ciebie jestem tą złą, bo nie mam satysfakcji z tego, że jakaś laska zrobiła dobrze mojemu facetowi. Powinnam przecież skakać z radości do sufitu.
Nie będę się cieszyła, nie kosztem siebie, bo wtedy to ja będę się czuła jak przedmiot. Świętą męczennicą nie jestem.
Frozen_Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-04, 13:13   #257
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Myślę o seksie z innym

Cytat:
Napisane przez Frozen_Rose Pokaż wiadomość
Według ciebie jestem tą złą, bo nie mam satysfakcji z tego, że jakaś laska zrobiła dobrze mojemu facetowi. Powinnam przecież skakać z radości do sufitu.
Nie będę się cieszyła, nie kosztem siebie, bo wtedy to ja będę się czuła jak przedmiot. Świętą męczennicą nie jestem.
Nie określiłbym mianem złej. Po prostu lubisz mieć partnera jako swoją własność. Jeśli znajdziesz takiego faceta, który to lubi - ekstra.

Czemu jeśli jakaś inna dziewczyna zrobi dobrze Twojemu facetowi to uważasz że jest to Twoim kosztem? W sensie, że ta dziewczyna powinna Ci zapłacić za seks z TWOJĄ własnościa? Co tracisz jak laska zrobi jemu dobrze? Na czym ten koszt polega?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

Ja się cieszę kiedy mojej partnerce jest dobrze. Bezwarunkowo. Jeśli Ty uważasz że Twoj partner może okazywać szczęście tylko Tobie, to dziwna to relacja.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-04, 13:25   #258
AshaN_
Rozeznanie
 
Avatar AshaN_
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 899
Dot.: Myślę o seksie z innym

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Nie określiłbym mianem złej. Po prostu lubisz mieć partnera jako swoją własność. Jeśli znajdziesz takiego faceta, który to lubi - ekstra.

Czemu jeśli jakaś inna dziewczyna zrobi dobrze Twojemu facetowi to uważasz że jest to Twoim kosztem? W sensie, że ta dziewczyna powinna Ci zapłacić za seks z TWOJĄ własnościa? Co tracisz jak laska zrobi jemu dobrze? Na czym ten koszt polega?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

Ja się cieszę kiedy mojej partnerce jest dobrze. Bezwarunkowo. Jeśli Ty uważasz że Twoj partner może okazywać szczęście tylko Tobie, to dziwna to relacja.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Szkoda, że to nie Ty robisz jej dobrze tylko ktoś inny no ale może nie potrafisz więc zaspokaja się gdzies indziej.
Ja poza wzgledami uczuciowym i moralnymi nie zdradzilabym mojego męża też dlatego, że mnie zaspokaja aż nadto

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AshaN_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-04, 13:36   #259
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Myślę o seksie z innym

Cytat:
Napisane przez AshaN_ Pokaż wiadomość
Szkoda, że to nie Ty robisz jej dobrze tylko ktoś inny no ale może nie potrafisz więc zaspokaja się gdzies indziej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na pewno są lepsi ode mnie. Choć jeszcze o takich nie słyszałem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-04, 13:58   #260
Solistka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 176
Dot.: Myślę o seksie z innym

Skończymy tą farse, bo jest ona żenująca delikatnie mówiąc.Jak ktoś przeczyta ten wątek będzie miał nie zły ubaw.

Ani mru mru powinno się wzorować na tym co edan pisze, być może coś podłapią na skecze.
Solistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-04, 15:53   #261
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Myślę o seksie z innym

Cytat:
Napisane przez Solistka Pokaż wiadomość
Skończymy tą farse, bo jest ona żenująca delikatnie mówiąc.Jak ktoś przeczyta ten wątek będzie miał nie zły ubaw.

Ani mru mru powinno się wzorować na tym co edan pisze, być może coś podłapią na skecze.
E, nawet autorka wąteczku nie doceniła jego trudu i nie podziękowała za błogosławieństwo dla zdrady.
Ale może Kabaret Skeczów Męczących... Z nazwy jakoś tak bardziej...
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-04, 15:56   #262
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Myślę o seksie z innym

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Na pewno są lepsi ode mnie. Choć jeszcze o takich nie słyszałem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No, no: rabin, który sam się chwali ma pustą synagogę
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-04, 16:13   #263
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Myślę o seksie z innym

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
No, no: rabin, który sam się chwali ma pustą synagogę
Przecież się nie chwalę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-04, 17:17   #264
Frozen_Rose
Rozeznanie
 
Avatar Frozen_Rose
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 676
Dot.: Myślę o seksie z innym

Dyskusja przestaje być śmieszna, jest żałosna i beznadziejna. Ale muszę ostatni raz odpisać, bo nie wytrzymam.

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Nie określiłbym mianem złej. Po prostu lubisz mieć partnera jako swoją własność. Jeśli znajdziesz takiego faceta, który to lubi - ekstra.

Czemu jeśli jakaś inna dziewczyna zrobi dobrze Twojemu facetowi to uważasz że jest to Twoim kosztem? W sensie, że ta dziewczyna powinna Ci zapłacić za seks z TWOJĄ własnościa? Co tracisz jak laska zrobi jemu dobrze? Na czym ten koszt polega?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

Ja się cieszę kiedy mojej partnerce jest dobrze. Bezwarunkowo. Jeśli Ty uważasz że Twoj partner może okazywać szczęście tylko Tobie, to dziwna to relacja.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Traktuje partnera jak MOJĄ własność? No raczej nie, ja go siłą przy sobie nie trzymam, niczego nie zabraniam. Chce uprawiać seks z inną? Droga wolna, ale niech mnie później nie dotyka, uszanuje mnie, moje uczucia i usunie się z mojego życia. Jeśli stawiam sprawę jasno, chce związku na wyłączność i nie akceptuje zdrad, on się na to zgadza, a następnie zdradza i zaprzecza, kłamiąc prosto w oczy, to jest mi ciężko uwierzyć w to, że mnie kocha i szanuje.

Nie bądź śmieszny, jaka zapłata? Marny trolling i zarazem istna patologia. Po takim tekście, nie ma sensu odpowiadać na twoje pytanie.

Dziwna relacja, że w sensie wierność jest dziwna? No cóż... Co kto lubi.
Wierność nie ogranicza, to nie zakaz. Jeśli ktoś nie chce się w to bawić i źle się w tym czuje, to co go trzyma w takiej relacji? Za bardzo szanuje siebie, żeby pozwolić na to, aby mój facet zdradzał mnie za moimi plecami.

A tłumaczenie zdrady tym, że ludzie nie są monogamiczni jest godne pożałowania.
Frozen_Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-04, 19:51   #265
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 659
Dot.: Myślę o seksie z innym

[/COLOR]Imho narzucanie w związku co można a czego nie to głupota. Mogę mieć prywatną opinie. Ale nie będę leciał skarżyć, że chłopak Ashany zjadł w macu hamburgera, albo że się podrapał lewa ręką po dupie. Ich związek to ich prywatna sprawa i sami niech sobie wyciągają konsekwencje, zwłaszcza że to tylko oni wiedzą jakie reguły sobie ustalają.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]



nie ma to jak zrównać , akt seksualny z hamburgerem
__________________
Trzeba rozmawiać a nie czekać , aż się ktoś domyśli , co masz w głowie .
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-04, 22:50   #266
MsN
Femme fatale
 
Avatar MsN
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: the circles of dante's hell
Wiadomości: 1 261
Dot.: Myślę o seksie z innym

Cytat:
Napisane przez helenmar Pokaż wiadomość
Przed opisaniem mojego problemu proszę o powstrzymanie się od ocen. Liczę na pochylenie się nad tym tematem i kulturalne porady.

Jestem żoną i matką od wielu lat. Całe małżeństwo byłam wierna swojemu mężowi. Mam już ponad 40 lat. Jestem aktywna zawodowo, mam sukcesy w pracy. Wielokrotnie zaczepiali mnie mężczyźni, flirtowali i oferowali przygodę i zawsze odmawiałam. Nie chwalę się, ale muszę obiektywnie powiedzieć, że podobam się mężczyznom, bo inaczej nie miałabym tylu propozycji. Ale mam coraz więcej ochoty na seks a mąż wręcz przeciwnie. Do tego powiedzmy sobie szczerze - żaden polski mężczyzna po 40 roku życia atrakcyjny nie jest. Ja nadal przyciągam wzrok, nawet bardziej niż wcześniej.

Miałam w życiu tylko 7 partnerów seksualnych. Z rozmów z koleżankami wyszło, że jestem jedną z największych cnotek, bo one miały po kilkunastu lub kilkudziesięciu i są młodsze ode mnie. Czuję, że coś tracę w życiu. Chcę się cieszyć jeszcze życiem dopóki jestem atrakcyjna i dopóki chcę i potrafię cieszyć się seksem. Chciałabym spróbować nowych rzeczy. Chciałabym nowych mężczyzn. Wstyd to pisać ale chcę wiedzieć jak to jest z innym, ukrywać się, czuć dreszcz emocji, że nie powinnam a mimo to robię.

Dwa tygodnie temu zainstalowałam tindera. Opisalam czego szukam, zamieściłam odpowiednie zdjęcia bez twarzy i starając się aby nikt nie był w stanie po nich mnie poznać. Zrobiłam na tinderze furorę Codziennie jest ktoś nowy, młodsi mężczyźni, bardzo przystojni.

Nie będę ukrywać, że chcę spróbować. Bez emocji, na dziko, bez rozmów, w jego samochodzie pod miastem na parkingu. Tęsknię za spontanicznym seksem.

Męża nie namowię dlatego zostają mi inni. Boję się, że może się coś wydać, że ktoś zauważy ale równocześnie mnie to nakręca. I stoję tak w rozkroku moralnym. Wiem, że zasługuję na więcej, ale muszę sobie radzić w taki sposób. Mąż się nigdy przecież by nie zgodził a poza tym chcę tylko przygody.
Cytat:
Napisane przez helenmar Pokaż wiadomość
Liczę na i kulturalne porady.
Czyli takie, które będą zgodne z Twoim światopoglądem i zasadami? Takie są kulturalne inne to już brak kultury i istne chamstwo?

A ja Cię ocenię bo od tego jest to forum. I nie tylko dlatego, wiem dlaczego ludzie boją się prawdy. Dlaczego ich to tak boli i uwiera. Zawsze czyjeś poglądy jeśli są usłyszane i są zostawiane opinii publicznej (rodzinie, znajomym, przyjaciołom itd; nie mam na myśli teraz osób publicznych) będą komentowane. Ok, to jest internet i mogłoby być inaczej/może być inaczej, ale pogódź się z powyższym i przyjmij na klatę po prostu prawdę i to, że ktoś w życiu może Cię oceniać. Realnie bardziej mam na myśli. Łatwiej globalnie bo jak wiadomo, że nie każdy przyzna się do czegoś w realu, ale w necie łatwiej bo przecież ''nikt nie oceni i robię to anonimowo''. Aha, jasne.

Nie no po prostu przyznaj, że mąż Ci się znudził i dlatego chcesz skoku w bok. Faceci jak zdradzają to rusz co rusz kolejna, inna, robią to dla sportu, mogą wybierać co wieczór inną, to kobiety najczęściej idą w romanse bo wg mojego zdania niestety jesteśmy emocjonalne i sama osobiście czasem nad tym ubolewam.
Jeśli chcesz seksu z innym to dlaczego nie zaproponujesz mężowi otwartego związku albo zapytasz czy nie pozwalałby Ci na zdrady kontrolowane i czy nie chciałby być tym rogaczem? O fantazjach też mu nie mówisz, choćby nawet o tych i skrywanych i najbardziej wyuzdanych? Wstydzisz się czy nie masz odwagi? To są dwie zupełnie różne od siebie aspekty.

Dziwi mnie, że chcesz aby się powstrzymać od oceny. No nie da się tak bo każda Twoja decyzja choćby i najbardziej kontrowersyjna czy niemoralna spotka się z komentarzem, oceną. Osobiście uważam, że można zjeść ciastko (małżeństwo) i mieć ciastko (zdrada, romans, inny facet), ale tylko jeśli wtajemniczysz męża w swoje plany, zapytasz go o zdanie ewentualnie potem o zgodę, jak porozmawiasz o tym z nim i on się zgodzi. Inaczej chcesz trzymać dwie sroki za ogon.

Może zwyczajnie boisz się, że gdy powiesz mężowi to on od Ciebie odejdzie. I zdziwiłabyś się? Bo ja bym się nie zdziwiła gdyby znał Twoje plany, a odszedłby. Nie każdy chce być rogaczem i nie każdy chciałby być zdradzony. Dlaczego czasem padają pytania ''czy chciałabyś wiedzieć, że facet Cię zdradził albo w drugą stronę ''czy chciałbyś wiedzieć, że kobieta Cię zdradziła?''

Cytat:
Napisane przez helenmar Pokaż wiadomość
Męża nie namowię dlatego zostają mi inni.
Po tym co napisałaś śmiem twierdzić, że chcesz przetestować innego i tyle. Chcesz zobaczyć jak to jest być z innym, skoro powiedzmy od 15 czy 20 lat jesteś z jednym, który jest Twoim mężem. O tym wyżej zresztą wspominasz choćby tutaj:
Cytat:
Napisane przez helenmar Pokaż wiadomość
Miałam w życiu tylko 7 partnerów seksualnych. Z rozmów z koleżankami wyszło, że jestem jedną z największych cnotek, bo one miały po kilkunastu lub kilkudziesięciu i są młodsze ode mnie. Czuję, że coś tracę w życiu. Chcę się cieszyć jeszcze życiem dopóki jestem atrakcyjna i dopóki chcę i potrafię cieszyć się seksem. Chciałabym spróbować nowych rzeczy.
Mąż Ci się znudził, ale nie masz jaj odejść od niego czy porozmawiać z nim o Twoich pomysłach, albo fantazjach. A mówisz, że się wstydzisz gdy to piszesz. No coś nie bardzo bo w myślach jesteś dużo bardziej odważniejsza i masz realne cele, które chcesz w tym kierunku zrealizować.
Z mężem powinnaś porozmawiać. Może jakiś aspekt życia u was zaczął powoli umierać więc może warto zastanowić się nad jego poprawą. Mąż nie wygląda jak 10-15 lat temu? Może warto zacząć od siłowni, podsunąć mu coś, zacząć ćwiczyć razem i znów się starać, żeby obojgu wam zależało to i w seksie można coś poprawić i w sypialni dodać pikanterii, no ale trzeba się komunikować i szczerze rozmawiać, jeśli tego nie robisz to nie potrafisz się komunikować i macie błędy w tej komunikacji i się nigdy nie dogadacie czy nie dojdziecie do porozumienia.

Cytat:
Napisane przez helenmar Pokaż wiadomość
Miałam w życiu tylko 7 partnerów seksualnych. Z rozmów z koleżankami wyszło, że jestem jedną z największych cnotek, bo one miały po kilkunastu lub kilkudziesięciu i są młodsze ode mnie. Czuję, że coś tracę w życiu. Chcę się cieszyć jeszcze życiem dopóki jestem atrakcyjna i dopóki chcę i potrafię cieszyć się seksem. Chciałabym spróbować nowych rzeczy.
Koleżanki zrobiły Ci wodę z mózgu. Często, albo większość facetów tak ma, że próbują z wieloma kobietami, dziewczynami i wtedy mają/chcą dużo podbojów, kobiety raczej rzadziej, nie są to nagminne przypadki co nie oznacza, że nie masz prawa próbować, masz prawo, ale wtedy gdy szczerze porozmawiasz z mężem o tym, albo zdecydujesz się odejść zanim zaczniesz z kimś innym iść w seksy. I Ty się dziwisz, że zostajesz oceniana.
Od jakiej liczby zatem wg Ciebie kobieta przestaje być cnotką? Gdy ilu zaliczy? Stu czy może więcej?

---------- Dopisano o 22:50 ---------- Poprzedni post napisano o 22:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Frozen_Rose Pokaż wiadomość
A tłumaczenie zdrady tym, że ludzie nie są monogamiczni jest godne pożałowania.
Edan jak widać na wszystko ma argument. Choćby nie był przez większość ludności akceptowalny czy rozumiany ale zawsze jest. Ważne, że Edan rozumie reszta nie musi.
__________________
1. Lepiej być nielubianą za to, kim jesteś niż być kochaną za to kim nie jesteś.
2. Ludzie nie rodzą się dobrzy albo źli. Rodzą się z pewnymi skłonnościami, ale liczy się sposób, w jaki żyją. I to, jakich ludzi poznają.

Edytowane przez MsN
Czas edycji: 2020-09-04 o 22:51
MsN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-06, 14:20   #267
Lloyd
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 521
Dot.: Myślę o seksie z innym

Cytat:
Napisane przez Frozen_Rose Pokaż wiadomość
Dyskusja przestaje być śmieszna, jest żałosna i beznadziejna. Ale muszę ostatni raz odpisać, bo nie wytrzymam.



Traktuje partnera jak MOJĄ własność? No raczej nie, ja go siłą przy sobie nie trzymam, niczego nie zabraniam. Chce uprawiać seks z inną? Droga wolna, ale niech mnie później nie dotyka, uszanuje mnie, moje uczucia i usunie się z mojego życia. Jeśli stawiam sprawę jasno, chce związku na wyłączność i nie akceptuje zdrad, on się na to zgadza, a następnie zdradza i zaprzecza, kłamiąc prosto w oczy, to jest mi ciężko uwierzyć w to, że mnie kocha i szanuje.

Nie bądź śmieszny, jaka zapłata? Marny trolling i zarazem istna patologia. Po takim tekście, nie ma sensu odpowiadać na twoje pytanie.

Dziwna relacja, że w sensie wierność jest dziwna? No cóż... Co kto lubi.
Wierność nie ogranicza, to nie zakaz. Jeśli ktoś nie chce się w to bawić i źle się w tym czuje, to co go trzyma w takiej relacji? Za bardzo szanuje siebie, żeby pozwolić na to, aby mój facet zdradzał mnie za moimi plecami.

A tłumaczenie zdrady tym, że ludzie nie są monogamiczni jest godne pożałowania.
To jego ucieczka, bo był wielokrotnie zdradzany. Tłumaczy sobie, że tak musi być, że to normalne. Smutny przypadek. Należy mu współczuć.
Lloyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-21, 10:47   #268
helenmar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 3
Dot.: Myślę o seksie z innym

na tinderze poznałam wysokiego przystojnego chłopaka. jest młodszy ale piękny *.* mężowi powiedziałam że mam wyjazd integracyjny i spotkaliśmy się za miastem i było jak w erotycznych książkach. tego chciałam i w ogóle nie spaliśmy i on mógł cały czas. czuję się znów pożądaną mogę flirtować i koleżanki mówią jak dobrze dziś wyglądam bo promienieję! w ogóle nie żałuję bo inaczej bym zwariowała. po prostu musiałam bo widzę że tego było mi brak. to co innego bo mąż to mąż a przygoda to przygoda i to inne emocje. dzięki temu nie mam ochoty robić mężowi awantur i on też mi mówi że jestem spokojna. nie wiem na ile mi to wystarczy ale jesteśmy w kontakcie
helenmar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-21, 10:55   #269
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Myślę o seksie z innym

Jak maz zadowolony to nic tylko sie cieszyć ciekawe czy byłby taki happy jakby wiedział skad u ciebie taki super humorek


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-21, 12:11   #270
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Myślę o seksie z innym

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;88151164]Jak maz zadowolony to nic tylko sie cieszyć ciekawe czy byłby taki happy jakby wiedział skad u ciebie taki super humorek


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk[/QUOTE]A dlaczego miałby wiedzieć?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-27 19:36:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:03.