o 5kg mniej - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-18, 14:42   #241
pinacolla
Raczkowanie
 
Avatar pinacolla
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 40
Dot.: o 5kg mniej

hej laseczki, dawno mnie nie było ale niestety czasu brak, cały tydzien pracowalam po 13h i jeden dzień wolnego był ale urodziny TŻ-ta więc też nie miałam kiedy.
Ehh u mnie nic do przodu niestety, chyba jedyna szansa na schudnięcie będzie jak zmienię pracę, bo pracując w cukiernii jst to chyba niemożliwe . Na szczęście w górę waga nie idzie, stoję cały czas w miejscu. Dajcie mi kopniaka żeby się zmotywować do działania

Buziaki ;*
pinacolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-18, 22:38   #242
Akashka
Zadomowienie
 
Avatar Akashka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Stad...
Wiadomości: 1 380
Dot.: o 5kg mniej

A ja dzis zjadlam duze frytki z majonezem I teraz zajadam takie malutkie kuleczki w smaku jak ptysie (mniam)
Mialam dzis podly humor, nie dosc ze tesciowa znow mnie i Tz do sklepu wywlokla cholera wie po co to jeszcze caly dzien deszcz pada i znow nici z rolek... Chcialabym miec rowerek stacjonarny
Dzis mam ogolnie dzien grzeszenia Z cwiczen zrobilam tylko a6w. Moze jeszcze sie zmobilizuje i zrobie inne brzuszki.
Krotko mowiac... Totalnie glupi dzien...
__________________



Akashka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 09:51   #243
Izdrathi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 126
Dot.: o 5kg mniej

A ja wam powiem, że mam kryzys jedzeniowy nie mogę patrzeć na serek wiejski, twaróg, jogurt, tuńczyka i owsiankę, czyli większość mojego jadłospisu Więc sobie pogrzeszę, a co! Taki plus, że rano na rowerkach w końcu umiałam kontrolować w miarę puls i nie skakał mi tak strasznie, ale skończył mi się już karnet Do tego zostały mi jeszcze 4 egzaminy, więc czas zaprzyjaźnić się z notatkami
Izdrathi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 09:59   #244
pinacolla
Raczkowanie
 
Avatar pinacolla
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 40
Dot.: o 5kg mniej

Wy przynajmniej ćwiczycie a ja się obijam pod każdym względem wstyd hihi.

Miłego dzionka niedzielnego ;*
pinacolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 21:37   #245
Lib_r4
Rozeznanie
 
Avatar Lib_r4
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 527
Dot.: o 5kg mniej

ja byłam na weekend u rodziców i dlatego nic nie pisałam. Ogólnie - jak to u mamy- dużo jedzenia, ciasta, słodkości... do tego piwko... więc te 2 kg co zrzuciłam chyba znowu przybrałam. Nie chciałam się ważyć bo nie chciałam psuć sobie humoru. Jutro napiszę jak z wagą...

ehhhhhhh czy ktoś zna jakieś czary, żeby schudnąć te 5 kg i mieć taką przemianę materii żeby niczym się już nie przejmować...
__________________
14.07.2016:
waga: 58 kg (Cel: 54 kg)
biust: 93 cm
talia: 71 cm (Cel: 65 cm)
biodra: 94 cm
udo: 53 cm
łydka: 33 cm
ramię: 25,5 cm (Cel: 23 cm)

Kolejne mierzenie środek sierpnia.
Lib_r4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 22:11   #246
Ines131
Rozeznanie
 
Avatar Ines131
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: home
Wiadomości: 623
Dot.: o 5kg mniej

Hej dziewczyny!

Widzę, że zaczęłyście od czerwca już odchudzanie, ale chciałabym się przyłączyć. Też mam do zrzucenia 5 kg. Od jakiegoś czasu ćwiczę codziennie 8 minut abs i trochę na twisterze, ale dokładnie 20 minut temu zakupiłam na allegro skakankę i zamierzam regularnie na niej skakać Od jutra postaram się zmienić swój jadłospis, czyli więcej owoców i warzyw, zamiast słodyczy. (z tym muszę iść na odwyk). Schudnąć chcę do końca sierpnia.

Jestem obecnie pełna zapału i mam nadzieję, że to nie zniknie do jutra i będzie mi towarzyszyć przez najbliższe tygodnie.
__________________
Blog mojej siostry! Zapraszam!


http://joannasylvia.blogspot.com/



Ines131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 23:21   #247
Akashka
Zadomowienie
 
Avatar Akashka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Stad...
Wiadomości: 1 380
Dot.: o 5kg mniej

Ja to co zrzucilam ostatnio przybralam z powrotem i poki co waga juz stoi w miejscu. Pocieszam sie ze byc moze po prostu tluszczyk zamienia sie w miesnie i dlatego na wadze nie widac roznicy
U mnie pogoda w dalszym ciagu paskudna i nadal caly czas deszcze Jak tak dalej pojdzie to depresji dostane
Ze wzgledu na pogode rolek nie bylo znowu.. Tancow tez nie bylo bo mi sie nie chcialo. Zrobilam tylko a6w (jestem juz na polmetku- dzis byl 21 dzien), i w sumie 150 innych brzuszkow.
Mysle tez nad kupnem skakanki bo rowerek stacjonarny troche za drogi Mimo ze bardzo chcialabym miec bo na taka pogode jak dzis bylby akurat No ale poki co ogranicze sie do skakanki
Ogolnie patrzac na moj brzuch stwierdzilam ze niby juz troche inaczej wyglada ale nadal jest grubawy i nie podoba mi sie. 21 dzien cwiczen czyli 3 tygodnie... Mogloby juz bardziej byc cos widac bo sie wezme i zniechece
__________________



Akashka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-20, 07:20   #248
Ines131
Rozeznanie
 
Avatar Ines131
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: home
Wiadomości: 623
Dot.: o 5kg mniej

Też chciałabym rowerek stacjonarny, wtedy oglądając telewizję czułabym, że coś robię dla siebie ale niestety kosztowny jest to wydatek.

Wstałam dziś o 5.30 i już po śniadaniu oraz 8 minutach abs. Miałam plan iść na miasto, ale niestety od godz. 7 się rozpadało. Siedzę tak to w domu i później do pracy. Trzymajcie się.
__________________
Blog mojej siostry! Zapraszam!


http://joannasylvia.blogspot.com/



Ines131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 08:08   #249
pinacolla
Raczkowanie
 
Avatar pinacolla
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 40
Dot.: o 5kg mniej

Mi też by się przydał rowerek stacjonarny ale niestety funduszy brak
A skakanka od jakiegoś tygodnia leży w szafie bo albo nie miałam czasu z niej korzystać albo poprostu lenistwo mi nie pozwalało.
Ja dziś jeszcze wolne mam ii co z tego, jak pogoda do bani.
pinacolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 21:18   #250
beacia440
Raczkowanie
 
Avatar beacia440
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 406
Dot.: o 5kg mniej

Heja, idę właśnie na bieżnie i rowerek na moją mini siłownie buziak

p.s zawaliłam egzamin dziś, no cóż wrzesień ;]

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------

Wróciłam mokrusieńka Jeszcze musiałam leciec do sklepu po wode mineralną, bo nic w domku nie miałam. Wypije teraz z litr, wezmę prysznic i do ukochanego
__________________
Bawaria


________________
będzie okej
beacia440 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 22:27   #251
Lib_r4
Rozeznanie
 
Avatar Lib_r4
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 527
Dot.: o 5kg mniej

No to ja się pochwalę

pomimo weekendowego podjadania ważę 58 kg, więc 2 kg spadły i nie wróciły z tej okazji dzisiaj:

biegałam 30min non stop,
zrobiłam A6W piąty dzień,
do tego 20 przysiadów
i 15 min innych ćwiczeń -wymachów, rowerków, itp itd.

Szukam na youtube filmiku żeby nauczyć się jakiegoś tańca, jakichś podstawowych kroków, znacie coś takiego? może belly dance? coś przyjemnego i giętkiego


Ines131 witamy! trzymam też za Ciebie kciuki!
o 5:30? o rety... nieludzka godzina! czemu tak wcześnie wstajesz?
__________________
14.07.2016:
waga: 58 kg (Cel: 54 kg)
biust: 93 cm
talia: 71 cm (Cel: 65 cm)
biodra: 94 cm
udo: 53 cm
łydka: 33 cm
ramię: 25,5 cm (Cel: 23 cm)

Kolejne mierzenie środek sierpnia.
Lib_r4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-21, 06:55   #252
Agatka_a
Raczkowanie
 
Avatar Agatka_a
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 413
Dot.: o 5kg mniej

Cytat:
Napisane przez Lib_r4 Pokaż wiadomość
No to ja się pochwalę

pomimo weekendowego podjadania ważę 58 kg, więc 2 kg spadły i nie wróciły z tej okazji dzisiaj:

biegałam 30min non stop,
zrobiłam A6W piąty dzień,
do tego 20 przysiadów
i 15 min innych ćwiczeń -wymachów, rowerków, itp itd.

Szukam na youtube filmiku żeby nauczyć się jakiegoś tańca, jakichś podstawowych kroków, znacie coś takiego? może belly dance? coś przyjemnego i giętkiego


Ines131 witamy! trzymam też za Ciebie kciuki!
o 5:30? o rety... nieludzka godzina! czemu tak wcześnie wstajesz?
Dla mnie Zumba wygląda ciekawie, ciągle się przymierzam, może w końcu spróbuję

Mi poleciało około 0,5kg, niby nic, ale zawsze to jakaś motywacja, a w weekend sobie nie żałowałam...
Poza tym dziś 10 dzień BBL i jestem dumna, że tyle wytrzymałam
Agatka_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 10:29   #253
Akashka
Zadomowienie
 
Avatar Akashka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Stad...
Wiadomości: 1 380
Dot.: o 5kg mniej

Ja sie cos nieco zniechecilam. Wczoraj zrobilam tylko a6w... szczyt lenistwa Zniechecilam sie chyba dlatego ze na poczatku efekty bylo widac a teraz wszystko stanelo... Zastanawiam sie czy nie kupic sobie spalacza tluszczu z Olimpu. Jest wlasciwie tylko z naturalnych produktow i podobno dosyc skuteczny.
Wczoraj wieczorem poszlismy z Tz na rolki ale pojezdzilismy doslownie chwilke bo Tz sie przyznal ze zle sie czuje wiec zagonilam go do domu. Jak sie pogoda utrzyma do wieczora to moze dzis troche pojezdzimy

---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatka_a Pokaż wiadomość
Dla mnie Zumba wygląda ciekawie, ciągle się przymierzam, może w końcu spróbuję

Mi poleciało około 0,5kg, niby nic, ale zawsze to jakaś motywacja, a w weekend sobie nie żałowałam...
Poza tym dziś 10 dzień BBL i jestem dumna, że tyle wytrzymałam
Co to to BBL i jak to cwiczysz? Masz jakis gotowy zestaw?


Jeszcze was zapytam. Znacie jakies smaczne niskokaloryczne przepisy ale takie zebysmy i ja i Tz sie najedli? I powiedzcie czym moge zastapic olej przy smazeniu zeby nie bylo tak tlusto i nie zdrowo? Oliwa z oliwek odpada bo smierdzi i jest wstretna

---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Lib_r4 Pokaż wiadomość
No to ja się pochwalę

pomimo weekendowego podjadania ważę 58 kg, więc 2 kg spadły i nie wróciły z tej okazji dzisiaj:

biegałam 30min non stop,
zrobiłam A6W piąty dzień,
do tego 20 przysiadów
i 15 min innych ćwiczeń -wymachów, rowerków, itp itd.

Szukam na youtube filmiku żeby nauczyć się jakiegoś tańca, jakichś podstawowych kroków, znacie coś takiego? może belly dance? coś przyjemnego i giętkiego


Ines131 witamy! trzymam też za Ciebie kciuki!
o 5:30? o rety... nieludzka godzina! czemu tak wcześnie wstajesz?
Gratulacje i tak trzymaj Moje 2 paskudne kilogramy wrocily niestety
__________________




Edytowane przez Akashka
Czas edycji: 2011-06-21 o 10:28
Akashka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 10:34   #254
Agatka_a
Raczkowanie
 
Avatar Agatka_a
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 413
Dot.: o 5kg mniej

Cytat:
Napisane przez Akashka Pokaż wiadomość
Co to to BBL i jak to cwiczysz? Masz jakis gotowy zestaw?
BBL (Brazil Butt Lift) to ćwiczenia głównie na pośladki, ale podobno działają też na uda i boczki. Są 4 programy w zależności od oczekiwanego efektu (odchudzanie, rzeźbienie, cośtam jeszcze). W zależności od programu ćwiczy się wg rozpiski różne kombinacje kilku filmików (chyba jest ich 5), zajmuje to średnio 1h dziennie, jeden dzień w tygodniu wolny.

Po pierwszych dwóch dniach miałam takie zakwasy, że nie mogłam chodzić po schodach Ale teraz jest już okej. Ćwiczenia są nawet nawet, znajdzie się coś i na brzuch, i na ramiona, ale głównie pupa.

Chyba coś do tego dorzucę, bo tak mi się spodobały codzienne ćwiczenia, że mi mało tylko to pewnie słomiany zapał
Agatka_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 13:53   #255
Akashka
Zadomowienie
 
Avatar Akashka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Stad...
Wiadomości: 1 380
Dot.: o 5kg mniej

Cytat:
Napisane przez Agatka_a Pokaż wiadomość
BBL (Brazil Butt Lift) to ćwiczenia głównie na pośladki, ale podobno działają też na uda i boczki. Są 4 programy w zależności od oczekiwanego efektu (odchudzanie, rzeźbienie, cośtam jeszcze). W zależności od programu ćwiczy się wg rozpiski różne kombinacje kilku filmików (chyba jest ich 5), zajmuje to średnio 1h dziennie, jeden dzień w tygodniu wolny.

Po pierwszych dwóch dniach miałam takie zakwasy, że nie mogłam chodzić po schodach Ale teraz jest już okej. Ćwiczenia są nawet nawet, znajdzie się coś i na brzuch, i na ramiona, ale głównie pupa.

Chyba coś do tego dorzucę, bo tak mi się spodobały codzienne ćwiczenia, że mi mało tylko to pewnie słomiany zapał
Na razie nie bede sobie dokladac nowych cwiczen Ogladalam sobie teraz stroje kapielowe a wlasciwie modelki w strojach kapielowych z takimi pieknymi brzuszkami Zmotywowalo mnie to i zrobilam 200 brzuszkow a wieczorem zrobie jeszcze tych najzwyklejszych 50 lub 100 jak dam rade
__________________



Akashka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 15:44   #256
Agatka_a
Raczkowanie
 
Avatar Agatka_a
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 413
Dot.: o 5kg mniej

Cytat:
Napisane przez Akashka Pokaż wiadomość
Na razie nie bede sobie dokladac nowych cwiczen Ogladalam sobie teraz stroje kapielowe a wlasciwie modelki w strojach kapielowych z takimi pieknymi brzuszkami Zmotywowalo mnie to i zrobilam 200 brzuszkow a wieczorem zrobie jeszcze tych najzwyklejszych 50 lub 100 jak dam rade
Mnie dopadł leń Nic mi się nie chce, nawet pokręcić HH, pohulałam 10minut i odłożyłam. Może wieczorem powyginam się przy HipHop ABS albo aerobiku
Agatka_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 15:59   #257
Akashka
Zadomowienie
 
Avatar Akashka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Stad...
Wiadomości: 1 380
Dot.: o 5kg mniej

Cytat:
Napisane przez Agatka_a Pokaż wiadomość
Mnie dopadł leń Nic mi się nie chce, nawet pokręcić HH, pohulałam 10minut i odłożyłam. Może wieczorem powyginam się przy HipHop ABS albo aerobiku
Wlacz sobie modelki w strojach kapielowych, mowie Ci
__________________



Akashka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 18:56   #258
Lib_r4
Rozeznanie
 
Avatar Lib_r4
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 527
Dot.: o 5kg mniej

no właśnie powiedzcie co Was motywuje?
modelki w strojach kąpielowych? jakieś gwiazdy? powiedzcie kto wg Was jest posiadaczką idealnego ciałka? wklejajcie fotki

Pisząc to zjadłam lizaka lodowego - kaktusa - niammm fajnie strzela ale za 45 min idę biegać więc to spalę, dzisiaj mam nadzieję na 4km biegania non stop, a co! a po powrocie brzuszki idę✂się porozciągać i wyprasować!
__________________
14.07.2016:
waga: 58 kg (Cel: 54 kg)
biust: 93 cm
talia: 71 cm (Cel: 65 cm)
biodra: 94 cm
udo: 53 cm
łydka: 33 cm
ramię: 25,5 cm (Cel: 23 cm)

Kolejne mierzenie środek sierpnia.
Lib_r4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 20:15   #259
Agatka_a
Raczkowanie
 
Avatar Agatka_a
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 413
Dot.: o 5kg mniej

Mnie dziś nic nie motywuje
Właśnie zajadam chipsy - pieczone żeberka i są przepyszne...
Coś dziś słaby dzień, od rana się trzymałam, ale "pieczone żeberka" są moją słabością... A już schudłam 0,5kg
Agatka_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-21, 20:27   #260
Ines131
Rozeznanie
 
Avatar Ines131
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: home
Wiadomości: 623
Dot.: o 5kg mniej

Cytat:
Napisane przez Lib_r4 Pokaż wiadomość
No to ja się pochwalę

pomimo weekendowego podjadania ważę 58 kg, więc 2 kg spadły i nie wróciły z tej okazji dzisiaj:

biegałam 30min non stop,
zrobiłam A6W piąty dzień,
do tego 20 przysiadów
i 15 min innych ćwiczeń -wymachów, rowerków, itp itd.

Szukam na youtube filmiku żeby nauczyć się jakiegoś tańca, jakichś podstawowych kroków, znacie coś takiego? może belly dance? coś przyjemnego i giętkiego


Ines131 witamy! trzymam też za Ciebie kciuki!
o 5:30? o rety... nieludzka godzina! czemu tak wcześnie wstajesz?


Dziękuję!
Wstałam z przyzwyczajenia, ostatnie pół roku musiałam wstawać o tej do pracy, a teraz mam na dwie zmiany. Ale przyzwyczajenie zostało.

Dziś też mam leniwy dzień. Nie chce mi się ćwiczyć, nie trzymałam się diety. Ech.. jutro wracam do ćwiczeń i diety. Tak w ogóle przyszła już moja skakanka, zamawiana na allegro
__________________
Blog mojej siostry! Zapraszam!


http://joannasylvia.blogspot.com/



Ines131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 23:43   #261
Akashka
Zadomowienie
 
Avatar Akashka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Stad...
Wiadomości: 1 380
Dot.: o 5kg mniej

Dziewczyny ja dzis zrobilam:
a6w i w sumie 300 brzuszkow (3 rodzaje- z kazdego po 100) Mialam isc na rolki ale zajechalismy z Tz do jego rodzicow i nam tam dlugo zeszlo bo oni pojutrze do Polski na wakacje jada i wielkie zamieszanie No ale bede musiala do nich chodzic codziennie przez 3 tygodnie podczas ich nie obecnosci a oni maja rowerek Juz sie ciesze

Cytat:
Napisane przez Ines131 Pokaż wiadomość
Dziękuję!
Wstałam z przyzwyczajenia, ostatnie pół roku musiałam wstawać o tej do pracy, a teraz mam na dwie zmiany. Ale przyzwyczajenie zostało.

Dziś też mam leniwy dzień. Nie chce mi się ćwiczyć, nie trzymałam się diety. Ech.. jutro wracam do ćwiczeń i diety. Tak w ogóle przyszła już moja skakanka, zamawiana na allegro
Zazdroszcze skakanki. Ja moze w weekend wyciagne Tz gdzies do jakiegos sportowego i tez sobie kupie i bede skakac


Zalaczam zdjecia ktore mnie dzis zmotywowaly. Zalaczam tylko 3 ale bylo ich wiele wiecej

EDIT: Jedno sie cos skopalo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg brzuch.jpg (28,2 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg brzuch2.jpg (20,1 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg brzuch1.jpg (17,7 KB, 15 załadowań)
__________________




Edytowane przez Akashka
Czas edycji: 2011-06-21 o 23:55
Akashka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 23:45   #262
beacia440
Raczkowanie
 
Avatar beacia440
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 406
Dot.: o 5kg mniej

dziewczyny, aż chce się ćwiczyć i brać za siebie, gdy się czyta te nasze posty teraz! Chyba, że tylko ja mam takie odczucia ?

Jutro jadę nad morze na 4dni, mam nadzieję, że będzie piękna pogoda, że się opalę, popływam, chcę skusić się na windsurfing

dziś niestety nie pojadłam zdrowo, ale byłam na półgodzinnym spacerku z psem, i przejechałam się na rowerze (zamiast autem) do wioski obok, do koleżanki.
Cytat:
Napisane przez Akashka Pokaż wiadomość
Zastanawiam sie czy nie kupic sobie spalacza tluszczu z Olimpu. Jest wlasciwie tylko z naturalnych produktow i podobno dosyc skuteczny.
Kup sobie, bo działa, oczywiście przy łączeniu z odpowiednim jedzonkiem, piciem wody i ćwiczeniami. Ja sama kupię sobie jak będę miała pieniążki. Kiedyś brałam bio cla z zieloną herbatą i też jestem zadowolona, ale drogie dość trochę.

Kładę się spać zaraz, a rano znowu z psem na spacer.
__________________
Bawaria


________________
będzie okej
beacia440 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 08:57   #263
Lib_r4
Rozeznanie
 
Avatar Lib_r4
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 527
Dot.: o 5kg mniej

Cytat:
Napisane przez beacia440 Pokaż wiadomość
dziewczyny, aż chce się ćwiczyć i brać za siebie, gdy się czyta te nasze posty teraz! .
i o to chodzi!
__________________
14.07.2016:
waga: 58 kg (Cel: 54 kg)
biust: 93 cm
talia: 71 cm (Cel: 65 cm)
biodra: 94 cm
udo: 53 cm
łydka: 33 cm
ramię: 25,5 cm (Cel: 23 cm)

Kolejne mierzenie środek sierpnia.
Lib_r4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 09:32   #264
Lib_r4
Rozeznanie
 
Avatar Lib_r4
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 527
Dot.: o 5kg mniej

Akashka wow super! ale Ty na maksa dużo ćwiczycsz, aż mnie ciekawi jak wygląda Twój brzuch.

A ja chcę mieć taaaki płaski
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg flat-stomach2-150x150.jpeg (7,1 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg imgres.jpg (11,3 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kelly-brook-looks-really-good-in-a-bikini.jpg (33,0 KB, 9 załadowań)
__________________
14.07.2016:
waga: 58 kg (Cel: 54 kg)
biust: 93 cm
talia: 71 cm (Cel: 65 cm)
biodra: 94 cm
udo: 53 cm
łydka: 33 cm
ramię: 25,5 cm (Cel: 23 cm)

Kolejne mierzenie środek sierpnia.
Lib_r4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 09:40   #265
Lib_r4
Rozeznanie
 
Avatar Lib_r4
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 527
Dot.: o 5kg mniej

i z kolczykiem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg woman_flat_stomach.jpg (10,2 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg imgres-1.jpg (9,2 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg imgres-2.jpg (7,2 KB, 7 załadowań)
__________________
14.07.2016:
waga: 58 kg (Cel: 54 kg)
biust: 93 cm
talia: 71 cm (Cel: 65 cm)
biodra: 94 cm
udo: 53 cm
łydka: 33 cm
ramię: 25,5 cm (Cel: 23 cm)

Kolejne mierzenie środek sierpnia.
Lib_r4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 10:13   #266
Akashka
Zadomowienie
 
Avatar Akashka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Stad...
Wiadomości: 1 380
Dot.: o 5kg mniej

Cytat:
Napisane przez Lib_r4 Pokaż wiadomość
Akashka wow super! ale Ty na maksa dużo ćwiczycsz, aż mnie ciekawi jak wygląda Twój brzuch.

A ja chcę mieć taaaki płaski
No wlasnie moj brzuch nie wyglada jeszcze tak jak powinien Tzn widac troche miesnia tak ugory przy zebrach i po bokach ale na srodku nadal jest tluszczyk mimo ze pod spodem miesnie troche czuc... No i boczki mam nadal co tez mnie denerwuje bo nie wiem jak sie ich pozbyc...

Jako ze histeria z bakteria coli przycichla to od wczoraj jak chce cos przekasic to biore sie za chrupanie marchewki Mam nadzieje ze pomoze mi sie to tez opalac

Wlasciwie to powinnam tez wzmocnic rece bo mam strasznie slabe. Wczoraj chcialam zrobic damskie pompki i udalo mi sie zrobic az 2! Co za porazka Ale ja nigdy tych pompek nie umialam

A brzuszki piekne
__________________



Akashka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 23:24   #267
Lib_r4
Rozeznanie
 
Avatar Lib_r4
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 527
Dot.: o 5kg mniej

ja myśle o tym żeby wzmocnić mięśnie nóg, pośladków, bo przybieganiu bolą mnie biodra, tak jakby po bokach w stawach...
__________________
14.07.2016:
waga: 58 kg (Cel: 54 kg)
biust: 93 cm
talia: 71 cm (Cel: 65 cm)
biodra: 94 cm
udo: 53 cm
łydka: 33 cm
ramię: 25,5 cm (Cel: 23 cm)

Kolejne mierzenie środek sierpnia.
Lib_r4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 01:18   #268
Akashka
Zadomowienie
 
Avatar Akashka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Stad...
Wiadomości: 1 380
Dot.: o 5kg mniej

Cytat:
Napisane przez Lib_r4 Pokaż wiadomość
ja myśle o tym żeby wzmocnić mięśnie nóg, pośladków, bo przybieganiu bolą mnie biodra, tak jakby po bokach w stawach...
Mnie tez tak boli jak tancuje
__________________



Akashka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 09:26   #269
paulinka_22
Rozeznanie
 
Avatar paulinka_22
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 889
GG do paulinka_22
Dot.: o 5kg mniej

Kochane moje,dawno mnie tu nie było,ale zbyt wiele działo się ostatnio w moim życiu i niekoniecznie miałam czas na wizaż startowałam tutaj z wagą 56 kg,natomiast ostatnio ważyłam się,gdy byłam u rodziców i na wadze zobaczyłam........52,4 kg...... strasznie mnie to zmotywowało,jeszcze tylko 4 kg i będę zadowolona....
__________________
Nie ma rzeczy niemożliwych!!!

paulinka_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 09:38   #270
sanzinia
Raczkowanie
 
Avatar sanzinia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 53
Dot.: o 5kg mniej

Cytat:
Napisane przez Akashka Pokaż wiadomość
Mnie tez tak boli jak tancuje
Powiem wam, że to może być problem ze stawami, a dokładniej z mazią stawową (albo po prostu nie jesteście przyzwyczajone do takiej aktywności).
Mnie w czasie gdy tańczę kompletnie nic nie boli, dopiero jak schodzę z parkietu to czuję co sobie nadwyrężyłam tym razem
sanzinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:33.