Ból kręgosłupa lędźwiowego. - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Masaż

Notka

Masaż Miejsce dla osób, które interesują się masażem wyszczuplającym i zdrowotnym. Dołącz do nas, podziel się swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-06, 10:05   #241
eaa_062231
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 10
Dot.: Ból kręgosłupa lędźwiowego.

dziękuję z zainteresowanie, jutro mam rtg przeglądowe j. brzusznej, mam trochę obawy bo mój wujek (brat mojej mamy) oraz dziadek (tata mojej mamy) zmarli na raka jelita grubego, wujek miał 42 lata i leczony był latami na rwę kulszową a tu się okazało że to rak mój rehabilitant też twierdzi, że ze strony "przepukliny" nie powinny być aż takie dolegliwości i kazał zbadać się ginekologicznie co też zrobiłam i z tej str. wszystko ok. Martwę się więc, że może okazać się, że przyczyna bólu jest gdzieś indziej jutro mam rtg brzucha a 2 marca rezonans kr. lędźwiowego - zobaczymy.
eaa_062231 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 20:41   #242
elffee
Zadomowienie
 
Avatar elffee
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: a tu zza biureczka
Wiadomości: 1 788
GG do elffee Send a message via Skype™ to elffee
Dot.: Ból kręgosłupa lędźwiowego.

witam serdecznie

dołączam do was...

Od roku mam masakryczne bóle, w tym momencie sprawia mi problem chodzenie, siedzenie, leżenie, wychodzenie po schodach, pod górę, podnoszenie się (jak np kucam). Ból jest niesamowity, powoduje, że mam łzy w oczach, na dodatek, zauwazyłam, że mam pewnego rodzaju skurcze i braki czucia. Czuję się jakbym była własna babcią.

Miałam robione oczywiście rtg ale.... wszystko niby w normie. Ale jak skoro boli? na ostatnim rtg z 12 stycznia mam napisane: drobne zeszlifowania przednich krawędzi trzonów L
Wie ktoś co to znaczy?

Najgorsze jest jak idę spać i wiem, że rano nie wstanę wypoczęta jak normalny człowiek, tylko pewnie w nocy kilka razy obudzi mnie ból, a rano wstanę tak połamana, że z trudem dojdę do pracy.

Nie wiem czemu, ale szczególnie rano czuję takie jakby nie czucie... chodzi o to, że ja naprawdę nie potrafię po schodach wyjść, trzymam się barierki i nie dam rady. Uginają się kolana pode mną a ja nie mam na tyle siły by się podnieść o kolejny stopień to jest straszne, bo mam zaledwie 30 lat.
__________________
Idą wakacje a ja idę na plaże
elffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-14, 06:39   #243
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Ból kręgosłupa lędźwiowego.

Cytat:
Napisane przez elffee Pokaż wiadomość
witam serdecznie

dołączam do was...

Od roku mam masakryczne bóle, w tym momencie sprawia mi problem chodzenie, siedzenie, leżenie, wychodzenie po schodach, pod górę, podnoszenie się (jak np kucam). Ból jest niesamowity, powoduje, że mam łzy w oczach, na dodatek, zauwazyłam, że mam pewnego rodzaju skurcze i braki czucia. Czuję się jakbym była własna babcią.

Miałam robione oczywiście rtg ale.... wszystko niby w normie. Ale jak skoro boli? na ostatnim rtg z 12 stycznia mam napisane: drobne zeszlifowania przednich krawędzi trzonów L
Wie ktoś co to znaczy?

Najgorsze jest jak idę spać i wiem, że rano nie wstanę wypoczęta jak normalny człowiek, tylko pewnie w nocy kilka razy obudzi mnie ból, a rano wstanę tak połamana, że z trudem dojdę do pracy.

Nie wiem czemu, ale szczególnie rano czuję takie jakby nie czucie... chodzi o to, że ja naprawdę nie potrafię po schodach wyjść, trzymam się barierki i nie dam rady. Uginają się kolana pode mną a ja nie mam na tyle siły by się podnieść o kolejny stopień to jest straszne, bo mam zaledwie 30 lat.
szkoda, że robią ci rtg, bo jest to bardzo szkodliwe badanie, które tak naprawdę niewiele pomoże. Poproś lekarza o tomograf, a najlepiej rezonans.

---------- Dopisano o 07:39 ---------- Poprzedni post napisano o 07:35 ----------

Cytat:
Napisane przez eaa_062231 Pokaż wiadomość
dziękuję z zainteresowanie, jutro mam rtg przeglądowe j. brzusznej, mam trochę obawy bo mój wujek (brat mojej mamy) oraz dziadek (tata mojej mamy) zmarli na raka jelita grubego, wujek miał 42 lata i leczony był latami na rwę kulszową a tu się okazało że to rak mój rehabilitant też twierdzi, że ze strony "przepukliny" nie powinny być aż takie dolegliwości i kazał zbadać się ginekologicznie co też zrobiłam i z tej str. wszystko ok. Martwę się więc, że może okazać się, że przyczyna bólu jest gdzieś indziej jutro mam rtg brzucha a 2 marca rezonans kr. lędźwiowego - zobaczymy.
rtg brzucha nic ci nie wykarze. Rtg słabo pokazuje tkanki miękkie. Kurcze, jak ja widze, ze lekarze przepisują wam najtańsze, najmniej skuteczne oraz najbardziej szkodliwe badanie, to mnie szlag trafia
Ze mną robili to samo, dlatego diagnozę postawili zbyt późno...
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-14, 07:18   #244
eaa_062231
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 10
Dot.: Ból kręgosłupa lędźwiowego.

cześć wszystkim,
ja czekam na opis rtg (mam we środę), na razie ztrobiłam badania krwi i wyszła mi anemia + podwyższony cukier.
Do tego doszły jakieś dziwne drgania nóg i osabienie ich. Jednej nocy nie mogłam spać bo szarpało mi wszytkimi mięśniami nóg i do tego dostałam panicznego ataku lęku. Zaczynałam bać się, że to nerw gdzieś uciska ale na drugi dzień było ok (tyle, że strasznie rozbolał żołądek).
eaa_062231 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-14, 09:50   #245
kate3388
Raczkowanie
 
Avatar kate3388
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 217
Dot.: Ból kręgosłupa lędźwiowego.

Masaż tak!Tylko w połączeniu z ćwiczeniami!!!
Dobry chirug ortopeda jeśli zleca rehabiitacje zapisuje set, np : prądy kotsa, ćwiczenia i masaż. Chodzi się do placówki i odbywa się wszystko, pod okiem specjalistów ćwiczy się np. właśnie słabe mięśnie brzucha a do tego specjalista wykonuje masaż.

Sama mam problemy z odcinkiem lędźwiowym, kiedyś bolalo strasznie przy wstawaniu tak że miałam łzy w oczach. Od 2 lat co 3miesiace mam rehabilitacje takie wlasnie sety czasem jeszcze terapuls i jest niesamowita roznica!
__________________
O idee warto walczyć, nawet jeśli walka jest z góry przegrana.
-51,50,,49,48,47,3 dietuję i ćwiczę
-Prawko zdane! 28.06.11
kate3388 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-14, 10:11   #246
eaa_062231
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 10
Dot.: Ból kręgosłupa lędźwiowego.

ja bym zglosiła się na Twoim miejscu pilnie do neurologa, który zbada, przepisze odpowiednie leki p.zapalne i p. bólowe (żebyś mogła funkcjonować) i skieruje na tomografię lub rezonans oraz rehabilitację, czas jest najważniejszy - nie zwlekaj!!!
eaa_062231 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-14, 10:17   #247
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Ból kręgosłupa lędźwiowego.

Cytat:
Napisane przez kate3388 Pokaż wiadomość
Masaż tak!Tylko w połączeniu z ćwiczeniami!!!
Dobry chirug ortopeda jeśli zleca rehabiitacje zapisuje set, np : prądy kotsa, ćwiczenia i masaż. Chodzi się do placówki i odbywa się wszystko, pod okiem specjalistów ćwiczy się np. właśnie słabe mięśnie brzucha a do tego specjalista wykonuje masaż.

Sama mam problemy z odcinkiem lędźwiowym, kiedyś bolalo strasznie przy wstawaniu tak że miałam łzy w oczach. Od 2 lat co 3miesiace mam rehabilitacje takie wlasnie sety czasem jeszcze terapuls i jest niesamowita roznica!
tylko najpierw trzeba zdiagnozować problem (przepisując odpowiednie badania) a później robić rehabilitacje. Bo bez tego, ćwiczenia nie mają sensu. To co na jedną dolegliwość pomaga, na inną może szkodzić...
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-16, 14:24   #248
linda00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 17
Dot.: Ból kręgosłupa lędźwiowego.

Niestety od pewnego czasu również odczuwam nieprzyjemny ból w okolicach odcinka lędźwiowego. Najbardziej nasila się on kiedy myją np. wannę albo odkurzam mieszkanie. Jest to bardziej przyjemne. Zastanawiam się też , czy z taką dolegliwością można chodzić na fitness ?
linda00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 20:46   #249
elffee
Zadomowienie
 
Avatar elffee
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: a tu zza biureczka
Wiadomości: 1 788
GG do elffee Send a message via Skype™ to elffee
Dot.: Ból kręgosłupa lędźwiowego.

a ja od poniedziałku chodzę do masażysty, który ocenil moje bóle na zapalenie mięśni a nie typowe problemy z kręgosłupem. Po 3 razach muszę przyznać, że czuję się o niebo lepiej. Całe napięcie które miałam tak skupione cudownie się rozchodzi. Wreszcie mogę ubrać buty na stojąco, i nie czuję się ciężka jak słoń
__________________
Idą wakacje a ja idę na plaże
elffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 09:11   #250
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Ból kręgosłupa lędźwiowego.

Cytat:
Napisane przez linda00 Pokaż wiadomość
Niestety od pewnego czasu również odczuwam nieprzyjemny ból w okolicach odcinka lędźwiowego. Najbardziej nasila się on kiedy myją np. wannę albo odkurzam mieszkanie. Jest to bardziej przyjemne. Zastanawiam się też , czy z taką dolegliwością można chodzić na fitness ?
nikt ci na to pytanie nie odpowie, nawet lekarz bez wyników badań...
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 11:24   #251
eaa_062231
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 10
Dot.: Ból kręgosłupa lędźwiowego.

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
nikt ci na to pytanie nie odpowie, nawet lekarz bez wyników badań...
Cześć, jak samopoczucie u Ciebie? pisałam prywatną wiadomość ale nie odpisujesz więc piszę tu :prosi

ja mam rezonans odcinka lędźwiowego we środę i mam nadzieję, że wynik będzie ok, rtg faktycznie nic nie wykazało, oprócz skoliozy lędźwiowej, którą już miałam i wygląda na to, że się pogłębiła

martią mnie bóle podbrzusza ale mam nadzieję, że to stresowe

Może będzie lepiej bo słoneczko się pokazało

pozdrawiam
eaa_062231 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-28, 18:30   #252
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Ból kręgosłupa lędźwiowego.

Cytat:
Napisane przez eaa_062231 Pokaż wiadomość
Cześć, jak samopoczucie u Ciebie? pisałam prywatną wiadomość ale nie odpisujesz więc piszę tu :prosi

ja mam rezonans odcinka lędźwiowego we środę i mam nadzieję, że wynik będzie ok, rtg faktycznie nic nie wykazało, oprócz skoliozy lędźwiowej, którą już miałam i wygląda na to, że się pogłębiła

martią mnie bóle podbrzusza ale mam nadzieję, że to stresowe

Może będzie lepiej bo słoneczko się pokazało

pozdrawiam
u mnie wszystko ok. Czasami dokucza mi ból kręgosłupa, jak za długo siedze. Gdyby nie ten plastikowy gorset, który nie potrafię sama nakładać, byłabym znacznie bardziej samodzielna.

Edytowane przez madzia.a
Czas edycji: 2011-02-28 o 20:14
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 08:29   #253
eaa_062231
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 10
Dot.: Ból kręgosłupa lędźwiowego.

super!!! cieszę się bardzo u nas w Krakowie piękna pogoda i cały organizm od razu lepiej się czuje, jutro rezonans mam nadzieję że wyleżę w tej kapsule
eaa_062231 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 20:13   #254
biedronka79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 15
Dot.: Ból kręgosłupa lędźwiowego.

Witajcie

Tydzien temu chwycil mnie potworny bol w okolicy ledzwiowej. Byl okropny , ze nie moglam sie przekrecic w nocy na druga strone. Poszlam do lekarza - stwierdzil ze to dyskopatia, nerwy, stres i wlasnie wszytsko sie skumulowalo w kreglsupie i temu boli. Dostalam leki przeciw zapalne i rozluzniajace oraz skierowanie na laser i na pole magnetyczne oraz naswietlenia lampa. Poniewaz jestem dosc aktywna osoba i lubie ruch i sport, czy jest wskazne podczas terapii laserowe korzystanie z basenu? czy moze jakos to sie wyklucza?
biedronka79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 04:40   #255
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Ból kręgosłupa lędźwiowego.

Cytat:
Napisane przez biedronka79 Pokaż wiadomość
Witajcie

Tydzien temu chwycil mnie potworny bol w okolicy ledzwiowej. Byl okropny , ze nie moglam sie przekrecic w nocy na druga strone. Poszlam do lekarza - stwierdzil ze to dyskopatia, nerwy, stres i wlasnie wszytsko sie skumulowalo w kreglsupie i temu boli. Dostalam leki przeciw zapalne i rozluzniajace oraz skierowanie na laser i na pole magnetyczne oraz naswietlenia lampa. Poniewaz jestem dosc aktywna osoba i lubie ruch i sport, czy jest wskazne podczas terapii laserowe korzystanie z basenu? czy moze jakos to sie wyklucza?
z tego co wiem, to się nie wyklucza Basen jest wskazany przy dyskopatii.
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 08:40   #256
biedronka79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 15
Dot.: Ból kręgosłupa lędźwiowego.

Hej
dzieki za odpowiedz, nawet aerobik wodny jest wskazany?
biedronka79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 09:48   #257
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Ból kręgosłupa lędźwiowego.

Cytat:
Napisane przez biedronka79 Pokaż wiadomość
Hej
dzieki za odpowiedz, nawet aerobik wodny jest wskazany?
dokładne ćwiczenia jakie powinnaś wykonywać powie ci lekarz.
Ale myślę, ze aerobik wodny również ci nie zaszkodzi. Ja, jak chodziłam na rehabilitacje na basen, dokładnie wiedziałam jakich ćwiczeń nie mogę wykonywać (ale mój przypadek był wyjątkowo ekstramalny) dlatego myślę, że nie powinno ci zaszkodzić.
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 16:14   #258
Kama_30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3
Dot.: Ból kręgosłupa lędźwiowego!

Hej Moja mama miała bardzo podobne bóle. Chodziła na masaże i zaczęło jej to pomagać. Kupiła sobie nawet masażer. I powiemCi, ze jest duża poprawa. Owszem jest dzień, że boli ją bardziej, ale ból ustępuje dość szybko.
A tu zamieszczam Ci link z masażerem, jest mały a bardzo pomaga http://www.mevika.com/relaks/masa/mi...veinotens.html
Kama_30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 22:30   #259
eaa_062231
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 10
Dot.: Ból kręgosłupa lędźwiowego!

a ja w szoku jestem bo dziś miałam rezonan i dziś wyniki!!! i to nie było prywatne badanie! niech żyje rezonans w Krakowie wyniki już nie są takie wesołe ale jutro jadę do neurologa to dowiem się na ile są złe pozdrawiam wszystkich zwłaszcza Śląsk
eaa_062231 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-22, 11:58   #260
GraziaP
Raczkowanie
 
Avatar GraziaP
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 367
GG do GraziaP
Dot.: Ból kręgosłupa lędźwiowego.

Witam Was kochane dziewczyny wspołczuje wam z powodu różenego rodzaju bóli kręgosłupa.
Mnie 3 tyg temu zwięło i najgorsze jest w tym to że lekarz za bardzo nie wie co się mi stało i skąd ten ból, najpierw brałam zastrzyki Naklofen a le nic nie pomagały teraz juz biorę 15 zstrzyków Ketonal jest trochę lepiej ale dajek czuję, jak posiedzę trochę muszę wstać i chodzić. Miałam robiony rtg i wyszło mi cos takiego, proszę powiedzcie czy to coś powaznego???
Pogłębienie fizjologicznej lordozy lędźwiowej,
Nadmiernie poziome ustawienie kości krzyżowej.
Dyskopatia L5/S1 z terminalnym zwężeniem przestrzeni międzytrzonowej.
Zmiany zwyrodnieniowe w stawach międzywyrostkowych na poziomie L5/S1.
GraziaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 17:41   #261
GraziaP
Raczkowanie
 
Avatar GraziaP
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 367
GG do GraziaP
Dot.: Ból kręgosłupa lędźwiowego.

szkoda, że nikogo nie ma ...
GraziaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 09:32   #262
natiria
Raczkowanie
 
Avatar natiria
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 56
Dot.: Ból kręgosłupa lędźwiowego.

choroba cywilizacyjna moim zdaniem - u mnie też jest stwierdzona lordoza - u mnie wynika z powodu tego, że mam pracę siedzącą. Był czas, że pracowałam dłuuuugo i później nie mogłam się ruszać bez bólu Rehabilitant powiedział mi że najlepsze wyjście to ćwiczenia - nie aerobowe, ale pilates, joga i przede wszystkim basen. Jak mnie przewieje, to zasiadam pod koc z termoforem, ciepła kąpiel lub jakieś kosmetyki do ciała (najlepiej jakąś oliwkę) i masaż.

Aaa ja czasem zamiast siedzieć na krześle to siedzę sobie na piłce i w ten sposób się gimnastykuję, to też fajne rozwiązanie
__________________

natiria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 18:18   #263
eaa_062231
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 10
Dot.: Ból kręgosłupa lędźwiowego.

praca siedząca i brak ruchu to w efekcie daje właśnie problemy z kręgosłupem ponieważ miężnie przykręgosłupowe pracują w ruchu.
Ja kupiłam do siedzenia taką poduszkę rehabilitacyjną (do kupienia w sklepach rehabilitacyjnych), która jest napełniona powietrzem i podczas siedzenia powoduje, że mięsnie nawet podczas siedzenia pracują. Do pracy przy komputerze są też takie, które zakłada się na oparcie krzesła i odciąża się odcinek lędźwiowy.

Ale basen to podstawa!!! i pilates też słyszałam, że jest dobry.
eaa_062231 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 12:08   #264
AguŚ87
Zakorzenienie
 
Avatar AguŚ87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 340
Dot.: Ból kręgosłupa lędźwiowego.

Witam dopisuje się, 24lata trafiony kręgosłup

3tyg temu coś mi 'strzeliło' na dole, 4 dni na czworakach chodzenie tyłka nie moglam podnieśc, teaz chodze ale nie moge siedziec bol na dole promieniuje w nogi i posladki
dostalam dzisaij skierowanie do neurologa i mam rposic o rezonans,.,.

skad mam wiedziec czy to korzonki czy dyski? lekarz ogolny oczywiscie nic mi nie powiedzial czy chodzic czy lezec i wogole..

bede mogla jeszcze w zyciu jezdzic na rowerze i robic wszystkoooo czy juz nie ?

jestem załamana ! nawet nei zaczelam pracowac bo studiuje.. a juz kregosłup trafiony, boej sie co to bedzie jak do pracy bede musiala isc w tym roku
__________________
Marzenia się nie spełniają... Marzenia się spełnia !
AguŚ87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 06:53   #265
GraziaP
Raczkowanie
 
Avatar GraziaP
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 367
GG do GraziaP
Dot.: Ból kręgosłupa lędźwiowego.

Cytat:
Napisane przez AguŚ87 Pokaż wiadomość
Witam dopisuje się, 24lata trafiony kręgosłup

3tyg temu coś mi 'strzeliło' na dole, 4 dni na czworakach chodzenie tyłka nie moglam podnieśc, teaz chodze ale nie moge siedziec bol na dole promieniuje w nogi i posladki
dostalam dzisaij skierowanie do neurologa i mam rposic o rezonans,.,.

skad mam wiedziec czy to korzonki czy dyski? lekarz ogolny oczywiscie nic mi nie powiedzial czy chodzic czy lezec i wogole..

bede mogla jeszcze w zyciu jezdzic na rowerze i robic wszystkoooo czy juz nie ?

jestem załamana ! nawet nei zaczelam pracowac bo studiuje.. a juz kregosłup trafiony, boej sie co to bedzie jak do pracy bede musiala isc w tym roku
myślę, abyś się nie załamywała, podjerzewam że to jest chwilowe ale wszystko się okaże u lekarzaja idę jutro do neurologa i ciekawa jestem co mi powie
GraziaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 14:57   #266
gosiafab99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 29
Dot.: Ból kręgosłupa lędźwiowego.

jesteś super dziewczyną i na pewno te wszystkie dolegliwości miną, często przyczyną bólów pleców (odcinek lędźwiowy) jest stres, zmartwienie. Doświadczyłam już tego wielokrotnie, ale wiadomo, że nie zawsze, bywają inne przyczyny. Życzę wszystkim dużo zdrówka.
__________________
Zapraszam na mojego bloga

http://apetycznewnetrza.blogspot.com/
gosiafab99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 15:17   #267
AguŚ87
Zakorzenienie
 
Avatar AguŚ87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 340
Dot.: Ból kręgosłupa lędźwiowego.

wyszło ze mam przepukline krążkową na ostatnim kręgu, nie dostałam nic leków rehabilitacji nicccc zadnych wskazan przeciwskazan, tylko neurolog podał mi ta informacje i wsio

co teraz?

boli jeszcze czasami boli, nie przeszło calkiem
__________________
Marzenia się nie spełniają... Marzenia się spełnia !
AguŚ87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 16:04   #268
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Ból kręgosłupa lędźwiowego.

Cytat:
Napisane przez AguŚ87 Pokaż wiadomość
Witam dopisuje się, 24lata trafiony kręgosłup

3tyg temu coś mi 'strzeliło' na dole, 4 dni na czworakach chodzenie tyłka nie moglam podnieśc, teaz chodze ale nie moge siedziec bol na dole promieniuje w nogi i posladki
dostalam dzisaij skierowanie do neurologa i mam rposic o rezonans,.,.

skad mam wiedziec czy to korzonki czy dyski? lekarz ogolny oczywiscie nic mi nie powiedzial czy chodzic czy lezec i wogole..

bede mogla jeszcze w zyciu jezdzic na rowerze i robic wszystkoooo czy juz nie ?

jestem załamana ! nawet nei zaczelam pracowac bo studiuje.. a juz kregosłup trafiony, boej sie co to bedzie jak do pracy bede musiala isc w tym roku
Odnosze wrażenie, ze troszkę się nad sobą rozczulasz. Uwierz mi, jazda na rowerze to nie wszystko. Mnie to wygląda na dysk. Szczegółowo wykaże rezonans co ci dolega. Głowa do góry!
W życiu zdarzają się naprawdę wielkie tragedie, uwierz mi, wiem co mówie!

Edytowane przez madzia.a
Czas edycji: 2011-05-03 o 16:06
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 14:53   #269
gosiafab99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 29
Dot.: Ból kręgosłupa lędźwiowego.

skoro masz przepuklinę to zalecam udanie się do dobrego zakłądu fizjoterapii.. z tego co wiem moja droga na przepukline wykonuje się masaże i wyciągi. Leki nie za wiele pomogą tylko rehabilitacja... i tak jak moja przedmówczyni madzia.a mówi, rezonans pokaże sporo detali
__________________
Zapraszam na mojego bloga

http://apetycznewnetrza.blogspot.com/
gosiafab99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 14:55   #270
AguŚ87
Zakorzenienie
 
Avatar AguŚ87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 340
Dot.: Ból kręgosłupa lędźwiowego.

Cytat:
Napisane przez gosiafab99 Pokaż wiadomość
skoro masz przepuklinę to zalecam udanie się do dobrego zakłądu fizjoterapii.. z tego co wiem moja droga na przepukline wykonuje się masaże i wyciągi. Leki nie za wiele pomogą tylko rehabilitacja... i tak jak moja przedmówczyni madzia.a mówi, rezonans pokaże sporo detali
no ale ja wlasnie mialam rezonans i lekarz powiedział mi ze mam przepukline na ost kręgu i to wszystko nic nie zalecił
__________________
Marzenia się nie spełniają... Marzenia się spełnia !
AguŚ87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Masaż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-27 12:17:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:15.