Zbiór opinii na temat sklepu Zalando. - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-06-23, 10:49   #241
monikaka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Cytat:
Napisane przez nika91nika Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś z was kupowała w Zalando ciuszki marek Anna Field (kompletnie mi nieznana, ale ładne ciuszki), New Look, Dorothy Perkins (tą akurat znam i jest ok)? Jak z jakością i wytrzymałością? Czy ceny mocno odbiegają od sklepów stacjonarnych - do New Looka mam ze 100 km ?
Kupiłam w zolando 2 rzeczy marki Anny Field. Jedna z nich to portfel, bardzo fajny jakościowo. Druga rzecz to bluzka. Była ok, ale musiałam ją odesłać bo była za duża. Niestety kupując ubrania przez internet to się często zdarza, ale przynajmniej można wszystko zwrócić .Ogólnie rzeczy tej marki mogę polecić.
monikaka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-23, 10:53   #242
nika91nika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 21
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Dzięki za odpowiedź. Nie mogłam nigdzie znaleźć informacji o tej marce. Zainteresowałam się nią, bo przyjmują właśnie zwroty.
Mam jeszcze pytanie związane z bonami - czy przy zwrocie oddają tę kwotę? Może ktoś coś wie.
nika91nika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-23, 19:41   #243
EK1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 23
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Ja również jestem zadowolona, produkt zgodny z opisem, rozmiar idealny dopasowany zgodnie z ich tabelami. Jedyne co to długo czekałam na przesyłke - ponad tydzień.
EK1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-24, 14:10   #244
bialarabit
Raczkowanie
 
Avatar bialarabit
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Ldz
Wiadomości: 122
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Jak najbardziej tak i osobiście polecam, jak na ilośc ciuchów które zamawiam zawsze 60% odsyłam bo rozmiar czy źle leży. Nigdy nie było problemów ze zwrotem. Polecam wszelkie kupony i obniżki, kupon na pierwszy zakup już chyba na każdego z moich najbliższych wykrozystalam :P
bialarabit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-29, 19:54   #245
Kocica77
Rozeznanie
 
Avatar Kocica77
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 555
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Do zwrotu w Zalando podaje się normalny nr konta bankowego bez IBAN czy Swift codu ?
Kocica77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-29, 21:35   #246
rokiowca
Przyczajenie
 
Avatar rokiowca
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 19
Thumbs down Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Ja mam pecha z Zalando. rok temu dostałam od lubego paczkę z zalando, bo był za granicą i chciał żebym miała pod choinką prezent od niego. Dostałam obleśną bluzę z golfem jakaś taka ściera no ale mniejsza najdziwniejsze w tej bluzie było to, że ona w tym golfie miała sznurki. Nie wiem może mój lub bez powodu tej bluzy nie zamówił. Jak go zdenerwuję to pociągnie za sznureczki i po krzyku.



Chyba 24 czerwca zamówiłam sobie conversy i sandałki Anna Field. Napaliłam się jak szczerbaty na suchary, bo to miał być prezent urodzinowy od rodziców. Dzisiaj przyszły otwieram paczke sprawdzam prawy sandałek, mierzę DOBRE! otwieram 2 pudełko z converami na nie najbardziej się napaliłam i patrze zonk. Kolor jakiś khaki, butelkowa zieleń, ciemna zieleń sama nie wiem. Na zdjęciu wychodzą na szare, wybrana czerń. W życiu bym nie powiedziała po zdjęciu, że to będzie zielone. Mogliby opisać, że kolor to ciemna zieleń czy coś, ale w nazwie tych butów jest collard dopiero jak wpisałam to w google wyskoczyło mi, że to jakaś kapusta czy coś. No ale dobra może być, bo sama robiłam zdjęcie przy świetle dziennym i też taki niewiadomy kolor wyszedł. Zrobiłam zwrot podałam numer konta itd. No i se myślę "Zobaczę sobie moje super sandałki" Wyciągam lewego patrzę jakaś krzywa ta kokarda patrzę, a ona prawie oderwana. Nie dość, ze krzywo przyszyta to jeszcze urwana. Nie wiem czy zamawiać jeszcze raz czy nie. Chyba jednak przejdę się po te conversy do normalnego sklepu zapłacę drożej, ale będę wiedziała co mam.
rokiowca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-02, 05:51   #247
DziadkaKalesony
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 153
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Hej, a jak zamawiacie buty to rozmiar większe niż normlanie? Bo mi w tej tabelce wyszło, że powinnam zamówić dwa rozmiary większe, ale to chyba przesada?;/ z 39 na 41?
DziadkaKalesony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-02, 09:32   #248
cranberry juice
ctrl alt delete
 
Avatar cranberry juice
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 4 826
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Rozmiarówka butów zależy od marki, nie od sklepu. Conversy nr 39 bedą takie same na Zalando, w Auchanie i w Galerii Mokotów.
cranberry juice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-02, 16:37   #249
monikaka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Jeśli ktoś jest zainteresowany zniżkami -20% na zakupy w zolando, to proszę o wiadomość.
monikaka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-02, 17:04   #250
DziadkaKalesony
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 153
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Cytat:
Napisane przez cranberry juice Pokaż wiadomość
Rozmiarówka butów zależy od marki, nie od sklepu. Conversy nr 39 bedą takie same na Zalando, w Auchanie i w Galerii Mokotów.
No tak, w sumie to dość logiczne Zmyliła mnie ta tabelka rozmiarów.
Kupiłam dwie pary butów z moim rozmiarem, mam nadzieje, że będą dobre
DziadkaKalesony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-03, 08:28   #251
Pentesilea
Raczkowanie
 
Avatar Pentesilea
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 51
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Spokojnie, będą dobre, a jeśli okaże się, że jednak mają nieco inną rozmiarówkę to przecież możesz za darmo odesłać i zamówić sobie inne jak tam Wasze zakupy? Uwielbiam listę życzeń, dzięki temu mogę wrócić do rzeczy, które mi wpadły w oko, a na dodatek dostaje powiadomienie na maila o obniżce ceny.... super, będę składać kolejne zamówienie.
Pentesilea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-10, 13:59   #252
matgala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: KRAKÓW
Wiadomości: 6
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Ja zamawiałam w sklepie Zalando i jestem bardzo ale to bardzo zadowolona.Buty extra zgodne z opisem ładniejsze niż na zdjęciach. Zapłaciłam za nie mniej bo miałam kod rabatowy. Myślę, ze jeszcze nie raz zamówię tym bardziej, że mają szeroki wybór produktów i zwrot jest darmowy gdyby nie trafiło się z rozmiarem czy dana rzecz się nie spodobała.
matgala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-10, 19:03   #253
blordy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Ja bardzo polecam. Myślałam, że jest drogo, ale jak raz zrobiłam zakupy to okazało się, że zawsze można coś znaleźć w atrakcyjnej cenie. Do tego wysyłka gratis i możliwość zwrotu gratis. Wysyłka za darmo, błyskawiczna dostawa. Naprawdę jestem zadowolona zarówno z zakupionych ciuchów, jak i ogólnej obsługi w sklepie
blordy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-12, 19:37   #254
agusiaslonkowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 10
Dot.: Sklep zalando.pl

W zeszłym miesiącu zamówiłam czarne skórzane szpilki, po ok. 3 tygodniach zdecydowałam się na ich zwrot ze względu na zaniżoną rozmiarówkę (oczywiście obuwie było noszone) i nie było jakichkolwiek utrudnień. Kurier przyjechał po paczkę a po kilku dniach pieniądze z powrotem otrzymałam na konto. Naprawdę polecam, w razie niedobranego rozmiaru zwrot można zrobić w ciągu 100 dni i oczywiście jest on bezpłatny.
agusiaslonkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-12, 23:00   #255
kuczka99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

I ja polecam sklep z czystym sumieniem. Mimo dłuuuugiego czasu na zwrot nie musiałam z niego korzystać, a uwierzcie-wybredniak ze mnie niemożliwy jeśli chodzi o ciuchy kupione w internecie...
kuczka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-13, 11:50   #256
juttti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Pplecam. Paczka szybko dochodzi, nie ma problemu ze zwrotem. Ja jestem bardzo zadowolona z zakupów
juttti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-13, 13:22   #257
klaudiuszz
Raczkowanie
 
Avatar klaudiuszz
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 84
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Ja też nie miałam nigdy przykrych przygód, ale też nigdy nic nie zwracałam.
klaudiuszz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-13, 19:26   #258
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

A ja dzisiaj mialam miec kuriera po zwrot - nie bylo go, nawet nie dzwonil... Co teraz?
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-13, 20:18   #259
magda20003
ex Moderator
 
Avatar magda20003
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 3 573
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj mialam miec kuriera po zwrot - nie bylo go, nawet nie dzwonil... Co teraz?

Sprawdź mejla, pewnie przesunęli odbiór np. na jutro
__________________


magda20003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-13, 23:54   #260
rokiowca
Przyczajenie
 
Avatar rokiowca
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 19
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj mialam miec kuriera po zwrot - nie bylo go, nawet nie dzwonil... Co teraz?
Miałam to samo. W środę miał być cały dzień dziada nie było. Rano w czwartek dzwonię, że kuriera nie było to ugadali mi kuriera na piątek, a około godziny 13 w czwartek przyjechał ten kurier ze środy. Wiec ani w pupę ani w oko, bo miał być chyba od 10 do 12.
rokiowca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-14, 12:57   #261
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 349
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Jeśli chodzi o rozmiary i jakość to moim zdaniem niektóre osoby przesadzają Kiedy kupujecie coś z np.: Nike to rozmiar będzie taki jak w Nike i jakość również taka jak w Nike
Jeśli sprzedają oryginalne ciuszki to pretensje można mieć co najwyżej do producenta Tak mi się wydaje.
Sama przymierzam się teraz do pierwszego zakupu na zalando. Padło na FLUX'y przecenione na 244 zł.
Napaliłam się na te buty, w dodatku świetny modelek kolorystycznie, niby taki zwykły, a jednak rzadko spotykany
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-14, 13:52   #262
cranberry juice
ctrl alt delete
 
Avatar cranberry juice
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 4 826
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Cytat:
Napisane przez Czarna2000 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o rozmiary i jakość to moim zdaniem niektóre osoby przesadzają Kiedy kupujecie coś z np.: Nike to rozmiar będzie taki jak w Nike i jakość również taka jak w Nike

Jeśli sprzedają oryginalne ciuszki to pretensje można mieć co najwyżej do producenta Tak mi się wydaje.
Dokładnie.
cranberry juice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-14, 17:33   #263
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Cytat:
Napisane przez rokiowca Pokaż wiadomość
Miałam to samo. W środę miał być cały dzień dziada nie było. Rano w czwartek dzwonię, że kuriera nie było to ugadali mi kuriera na piątek, a około godziny 13 w czwartek przyjechał ten kurier ze środy. Wiec ani w pupę ani w oko, bo miał być chyba od 10 do 12.
Ale cyrk! Ja im w końcu napisałam tylko e-maila - poczekam na odp do rana i zadzwonie, zeby wyslali kogos.

Cytat:
Napisane przez magda20003 Pokaż wiadomość
Sprawdź mejla, pewnie przesunęli odbiór np. na jutro
Niestety, nic nie było... A dziś znów żaden kurier się moim zwrotem nie zainteresował
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-15, 22:00   #264
ella16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Miałam okazję kupować w Zalando. Sklep dość prosty w obsłudze, przesyłka dotarła sprawnie i szybko, produkt osobiście mi się podoba ale nie wiem, czy to kwestia tego, że akurat mi się udało i trafiłam na dobry jakościowo produkt czy faktycznie wszystkie produkty takie są. Nie podobają mi się ceny, moim zdaniem jest za drogo oraz spore braki w rozmiarach. Jednak jak dla mnie osobiście dużą zaletą jest możliwość darmowego zwrotu w ciągu 100 dni co daje mi poczucie bezpieczeństwa.
ella16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-17, 09:48   #265
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 349
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Po prostu muszę dodać swoją opinię - właśnie przyszły buciki i może przekonam jakąś zbłąkaną duszę do zakupów na zalando

Zacznę od tego, że byłam pełna obaw, bałam się że kupie podróby, albo z paczką coś będzie nie tak . Jednak kiedy znalazłam buty, o których marzyłam Adidas ZX FLUX, w dodatku w oryginalnym wzorze, który wpisywał się w moje wymagania w cenie promocyjnej 244,30 zł (wcześniej 349,99 zł) wiedziałam, że będę je mieć , kiedy jeszcze dostałam kupon -40zł (a nie było to specjalnie skomplikowane) przestałam się zastanawiać i zamówiłam buty. Normalnie kosztują 379 zł, nie stać mnie na takie wydatki .
Obsługa strony - banalna. Bardzo łatwo założyć konto i zamówić produkt. Wybrałam przesyłkę za pobraniem - tak na wszelki wypadek . Tutaj chyba muszę wspomnieć, że przesyłka jest DARMOWA, a przy wyborze płatności "za pobraniem" nie ponosimy dodatkowych kosztów.
Zamówienia dokonałam we wtorek o około 20.30, kurier był dziś (piątek) o 10.00. Nieźle . Pana kuriera serdecznie pozdrawiam, bardzo sympatyczny, miły człowiek. Kiedy poprosiłam go o drobnych przeliczenie pieniędzy (końcówka ), machną ręką i powiedział, że się zgadza
Koleżanka nastraszyłam mnie, ze na pewno nie dostaną pudełka, bo ona Vansy dostała w zwykłym kartonie.
Moja przesyłka zapakowana w karton Zalando, mieściła w środku oryginalne pudełko Adidasa ze starannie zapakowanymi bucikami. Normalnie lepiej niż stacjonarnie !
Buty super, wszystko się zgadza, dobry rozmiar Na pewno oryginały .
Jeśli coś wan jednak nie pasuje możecie skorzystać ze 100-dniowego prawa bezpłatnego zwrotu. Kurier zabiera paczkę a pieniądze wracają na konto . O zwrocie nie będę nic więcej pisać, bo na pewno go nie zrobię .
Jedyne do czego mogę się przyczepić to ich śledzenie przesyłek . Na stronie internetowej moja paczka dopiero "opuściła magazyn" i opuszcza go od środy , nie była jeszcze w sortowni, ani nie jest przejęta do dostarczenia Mogliby nad tym popracować, bo wczoraj miałam niezły stres, że jednak coś jest nie tak. Śledzić przesyłkę dokładnie można dopiero od sortowni
Kiedy tylko będę kupować następne buty udam się na stronę Zalando Zapłaciłam prawie dwa razy taniej, a buty świetne.
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-21, 09:43   #266
t_89
Zakorzenienie
 
Avatar t_89
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 058
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Ja kupilam tam buty i torebkę z wygladu ladne na razie wszystko sie dobrze sparwuje, ale ceny maja duze rzeczywiscie.
t_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-22, 22:39   #267
Pysiak89
Raczkowanie
 
Avatar Pysiak89
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 54
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

A ja mam pytanko, jestem raczkująca w płatnościach (zawsze robi to TŻ, ale aktualnie nie może)...
Na Zalando jest możliwość różnego rodzaju płatności, ale czy można wykonać zwykły przelew? A jeżeli zapłace pay pal a nie mam takowego konta, to czy mogą mi zwrócić w razie potrzeby pieniazki na konto zwyklym przelewem?
Piszą, że zwracają tą samą metodą.. jak zapłacę Pay Pal a nie mam tam konta, to co?...
Może głupoty tu wypisuję, ale tak jak mówię, ja zawsze leżę brzuchem do góry, a przelewy się robią za mnie :P
__________________
Pasja https://www.facebook.com/CatCorporation
http://art-madam.pl/strona-artysty,Cat-Corporation


- Załóżmy, że te istoty są mądrzejsze od nas. Dlaczego nie przyjdą i nie powiedzą nam czego chcą?
- Jest Pan mądrzejszy od karalucha. Próbował mu Pan coś tłumaczyć?
Pysiak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-23, 07:00   #268
Niebieskooka arystokratka
Marszałkini II RP
 
Avatar Niebieskooka arystokratka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 547
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Cytat:
Napisane przez Pysiak89 Pokaż wiadomość
A ja mam pytanko, jestem raczkująca w płatnościach (zawsze robi to TŻ, ale aktualnie nie może)...
Na Zalando jest możliwość różnego rodzaju płatności, ale czy można wykonać zwykły przelew? A jeżeli zapłace pay pal a nie mam takowego konta, to czy mogą mi zwrócić w razie potrzeby pieniazki na konto zwyklym przelewem?
Piszą, że zwracają tą samą metodą.. jak zapłacę Pay Pal a nie mam tam konta, to co?...
Może głupoty tu wypisuję, ale tak jak mówię, ja zawsze leżę brzuchem do góry, a przelewy się robią za mnie :P
Z tego co wiem to teraz na Zalando jest tak, że nie można zapłacić zwykłym przelewem. Z Pay Pal miałam u nich kłopoty więc zawsze zamawiam za pobraniem.
Niebieskooka arystokratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-23, 07:21   #269
Lg_ago
Zadomowienie
 
Avatar Lg_ago
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 557
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Cytat:
Napisane przez Pysiak89 Pokaż wiadomość
A ja mam pytanko, jestem raczkująca w płatnościach (zawsze robi to TŻ, ale aktualnie nie może)...
Na Zalando jest możliwość różnego rodzaju płatności, ale czy można wykonać zwykły przelew? A jeżeli zapłace pay pal a nie mam takowego konta, to czy mogą mi zwrócić w razie potrzeby pieniazki na konto zwyklym przelewem?
Piszą, że zwracają tą samą metodą.. jak zapłacę Pay Pal a nie mam tam konta, to co?...
Może głupoty tu wypisuję, ale tak jak mówię, ja zawsze leżę brzuchem do góry, a przelewy się robią za mnie :P
Można zapłacić zwykłym przelewem - najprostsza, najlepsza i najbezpieczniejsza metoda, zwłaszcza gdy chodzi o zwrot, bo jest na konto, z którego szedł przelew


Co do kurierów - to nie wina Zalando, tylko firmy kurierskiej/konkretnego kuriera, który paczki do zwrotu odbiera. Już nie pierwszy raz mam taką sytuację, że kurier nie przyjeżdża po paczkę. Miał być w pon, nie dojechał do środy. Dzwoniłam na infolinię, nowy termin odbioru przeszyłki babeczka ustaliła, ale co mi o tym, jak wiem, że on znów nie przyjedzie 'bo mu się nie chce' - niby zostanie wysłana adnotacja do firmy kurierskiej, że kurier nie realizuje zleceń, ciekawe czy to coś da.
__________________
durna miłości,
gdzie chcesz nocą iść?

Lg_ago jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-23, 10:21   #270
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 349
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Jeśli chodzi o płatność na Zalando bardzo polecam wam wybranie opcji za pobraniem. Dopóki paczka nie przyjdzie nie płacicie za rzeczy , dla mnie to bardzo bezpieczna opcja.
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-21 14:01:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:36.