Uniwersytet Łódzki - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-11, 11:14   #241
aQa_jO
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 11
Dot.: Uniwersytet Łódzki

ja na szczęście od zawsze radziłam sobie z matematyką więc zdam na pewno
gorzej mi idzie z językami
aQa_jO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 11:27   #242
Cola_Ola
Zakorzenienie
 
Avatar Cola_Ola
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6 429
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Cytat:
Napisane przez aQa_jO Pokaż wiadomość
ja na szczęście od zawsze radziłam sobie z matematyką więc zdam na pewno
gorzej mi idzie z językami

A ja właśnie idę na germanistykę i zdawałam rozszerzony język...
__________________
A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej.

Andrzej Sapkowski – Ostatnie życzenie
Cola_Ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 11:32   #243
annked
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
Wiadomości: 43
Dot.: Uniwersytet Łódzki

z tego co wiem, to wyniki będą na stronie własnie pod koniec czerwca, ale przeciez 30. czerwca i tak idziemy do szkoly odebrac swiadectwo dojrzalosci, wiec na papierze beda wyniki rowniez. Mi te kody sie przydadza, bo wlasnie w tym czasie bede za granica. Mowicie ze na stronie CKE to bedzie, bo tak dali ten pesel i haslo a strony juz nie mogli dac
Co do matur to sie nie przejmuje, jak na fil. germanska to mi wystarczy na pewno, matury jakies straszne w tym roku nie byly, z matma troche nam humanistom dowalili, ale mysle, ze nie jakas masakra..
annked jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 11:41   #244
Karlitaa1992
Raczkowanie
 
Avatar Karlitaa1992
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 138
Dot.: Uniwersytet Łódzki

no właśnie strony nie podali ja akurat byłam w klasie europejskiej wiec jezyki i geografia matme tez pewnie zdam tak troszke ponad 40 ;/ ale na szczescie mi sie nie liczy;]
Karlitaa1992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 15:03   #245
mikimarta
Raczkowanie
 
Avatar mikimarta
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 277
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Cytat:
Napisane przez Bziu Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny ze te progi

---------- Dopisano o 01:14 ---------- Poprzedni post napisano o 01:06 ----------

chyba przeliczniki były inne bo dziwnie niskie te progi chyba że Łódź jest mało wymagająca.

Dziewczyny a powiedzcie mi coś o tej Łodzi, chodzi mi konkretnie czy warto wybierać się tam na studia? Czy lepiej wybrać Wrocław czy Poznań? Czy Łódź jest "upadająca" jak to niektórzy ją postrzegają czy wręcz przeciwnie? Wiecie idąc na studia wiążę się też z miastem na co najmniej 5 lat dlatego chcę wybrać jak najlepiej.


Łódź jest raczej mało wymagająca. Od wielu osob slyszalam ze Wroclaw i Poznan sa o wiele lepsze...sama nie wiem
mikimarta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 15:05   #246
agusia587
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 34
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Cytat:
Napisane przez agusia587 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny

Jestem zainteresowana studiowaniem logistyki na UŁ i w związku z tym mam do Was kilka pytań :

-jeżeli progi rok temu wynosiły: 240pkt na WZ i 272 na E-S to jet możliwość, że w tym roku nagle wystrzelą o np 100pkt czy więcej ?
(i czy system przeliczania punktów był taki sam co w tym roku )

-czy osoba, która chciała definitywnie zakończyć z matmą po szkole średniej (czyt osoba, która z matmy była mocno przeciętna ) ma szanse na utrzymanie się na owym kierunku ? (głównie zależy mi na opiniach osób studiujących ten kierunek ale i nie tylko)

-czy duża jest różnica pomiędzy WZ a E-S (głównie w poziomie matmy)

-jak ogólnie oceniacie ten kierunek na UŁ i sam uniwerek

Będę bardzo wdzięczna za pomoc
Może jednak ktoś się znajdzie ?
agusia587 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 15:06   #247
mikimarta
Raczkowanie
 
Avatar mikimarta
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 277
Dot.: Uniwersytet Łódzki

ja mam najgorzej bo chyba wszystko poszlo mi 'srednio' . Mata i wos licza mi sie minimalnie. Modle sie o rozszerzony niemiecki chociaz jak sprawdzalam odpowiedzi to licho to widze, no i podstawa polaka

---------- Dopisano o 16:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:06 ----------

Cytat:
Napisane przez agusia587 Pokaż wiadomość
Może jednak ktoś się znajdzie ?


nie wystrzela ;DDD w tym roku matura byla o wiele trudniejsza niz w zeszlym )) wiec moze progi beda nawet nizsze
mikimarta jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-12, 19:58   #248
Un_Girl
Raczkowanie
 
Avatar Un_Girl
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 144
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Agusia, mój dobry znajomy studiuje logistykę na ek-socu i mogę Ci coś na ten temat doradzić...

Co do punktów to chyba nikt tego nie może powiedzieć.
Co do matmy - jest ciężko, dużo osób, nawet tych radzących sobie wcześniej z matmą, ma trudności z zaliczeniem wszelkich matematycznych przedmiotów. Więc tam od matmy się nie odetniesz
Podobnież na WZ jest ciężej(ale to tylko to, co słyszałam od znajomych).
Co do kierunku - moi znajomi nie narzekają, więc chyba źle nie jest.
Co do UŁ - tu mam większe zastrzeżenia, jako była już studentka - odradzam. Poziom tragiczny(przynajmniej na kierunkach humanistycznych), organizacja leży...
Un_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 06:22   #249
201804271242
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 536
GG do 201804271242
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Cytat:
Napisane przez agusia587 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny

Jestem zainteresowana studiowaniem logistyki na UŁ i w związku z tym mam do Was kilka pytań :

-jeżeli progi rok temu wynosiły: 240pkt na WZ i 272 na E-S to jet możliwość, że w tym roku nagle wystrzelą o np 100pkt czy więcej ?
(i czy system przeliczania punktów był taki sam co w tym roku )

-czy osoba, która chciała definitywnie zakończyć z matmą po szkole średniej (czyt osoba, która z matmy była mocno przeciętna ) ma szanse na utrzymanie się na owym kierunku ? (głównie zależy mi na opiniach osób studiujących ten kierunek ale i nie tylko)

-czy duża jest różnica pomiędzy WZ a E-S (głównie w poziomie matmy)

-jak ogólnie oceniacie ten kierunek na UŁ i sam uniwerek

Będę bardzo wdzięczna za pomoc
Wypowiadałam się już o logistyce parę stron wcześniej.
Tak jak napisała Un_Girl- z matmą nie zerwiesz, ale bez przesady z ta trudnością... Owszem, najwięcej osób na pierwszym roku odpadło właśnie z matmy, ale nie znaczy to, że jest ona nie do przejścia. Całe życie byłam przekonana, że jestem humanistką, a matma to najgorsze zło, a jednak przebrnęłam przez ten przedmiot i z resztą podobnych też sobie daje radę. Odpadli raczej Ci, którzy przyszli na studia myśląc, że to same imprezy, na wykłady chodzić nie trzeba, a "to kolokwium to sobie zaliczę w drugim terminie. Po co już teraz się uczyć?".
Nie wiem jak jest na wydziale zarządzania, bo jestem na ek-socu, ale naprawdę serdecznie Ci polecam mój kierunek
Organizacja? Może rzeczywiście na kierunkach humanistycznych leży, ale na ek-socu jest ok. Wszystkie informacje podawane z odpowiednim wyprzedzeniem (tu dużo zależy od wykładowców, ale nie od dziś wiadomo, że humaniści są zazwyczaj gorzej zorganizowani - więc może stąd to się bierze? ), plan bardzo ładnie układany- mimo, że wybrałam specjalność niezgodną z moim kierunkiem, pokrywał mi się tylko 1 przedmiot i to tylko przez pół semestru
Nie mówię, że jest cud, miód i malina, ale porównując do znajomych z innych uczelni gdzie o egzaminie dowiadują się dzień przed i do ostatniej chwili nie znają planu zajęć- jest dobrze
201804271242 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 13:47   #250
Cola_Ola
Zakorzenienie
 
Avatar Cola_Ola
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6 429
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Ja chcę zerwać z matmą, bo chyba bym się powiesiła, autentycznie.
Trzymajcie za mnie kciuki, żebym w ogóle zdała tą maturę z matmy Nie dość, że nie dostanę się na żadne studia to o wakacjach będę mogła pomarzyć na poprawce :/
__________________
A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej.

Andrzej Sapkowski – Ostatnie życzenie
Cola_Ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 14:10   #251
mikimarta
Raczkowanie
 
Avatar mikimarta
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 277
Dot.: Uniwersytet Łódzki

asprawdzalas po maturze odpowiedzi w internecie?
mikimarta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-13, 16:32   #252
agusia587
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 34
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Cytat:
Napisane przez Indescriptible Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo za odpowiedz

W zasadzie tak jak pisałam, moją największą bolączką jest matma, z rozszerzeniem nie miałam nic wspólnego, podstawę napisze na 40-50%(). Nie jestem osobą, która olewa naukę, jeżeli mam się z czego uczyć i plan nauki jest stosunkowo usystematyzowany to staram się ogarnąć dany materiał, natomiast z tego co wiem to matma na logistyce opiera się na "zadaniach logicznych" z którymi to nigdy mi nie szło.

Mogłabyś jeszcze napisać czy wiele osób w twojej grupie było po matmie podstawowej i trwają na studiach po dziś dzień ? Bo mam nadzieję, że ta matma to jednak nie tak trudna jak na politechnice :P
agusia587 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 17:52   #253
Cola_Ola
Zakorzenienie
 
Avatar Cola_Ola
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6 429
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Cytat:
Napisane przez mikimarta Pokaż wiadomość
asprawdzalas po maturze odpowiedzi w internecie?

Nie pamiętałam w niektórych co zaznaczyłam... w najgorszym przypadku mogę mieć 14 pk. a w najlepszym 16... Chce mieć tylko 30% nic więcej.
__________________
A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej.

Andrzej Sapkowski – Ostatnie życzenie
Cola_Ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 19:10   #254
Un_Girl
Raczkowanie
 
Avatar Un_Girl
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 144
Dot.: Uniwersytet Łódzki

a czy ktoś wybiera się na międzynarodowe studia kulturowe lub dziennikarstwo zaoczne?
Un_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 19:20   #255
201804271242
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 536
GG do 201804271242
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Cytat:
Napisane przez agusia587 Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo za odpowiedz

W zasadzie tak jak pisałam, moją największą bolączką jest matma, z rozszerzeniem nie miałam nic wspólnego, podstawę napisze na 40-50%(). Nie jestem osobą, która olewa naukę, jeżeli mam się z czego uczyć i plan nauki jest stosunkowo usystematyzowany to staram się ogarnąć dany materiał, natomiast z tego co wiem to matma na logistyce opiera się na "zadaniach logicznych" z którymi to nigdy mi nie szło.

Mogłabyś jeszcze napisać czy wiele osób w twojej grupie było po matmie podstawowej i trwają na studiach po dziś dzień ? Bo mam nadzieję, że ta matma to jednak nie tak trudna jak na politechnice :P
Matma jest tylko jeden semestr, więc spokojnie
Ogólnie bardzo mało jest osób u mnie, które zdawały matmę rozszerzoną. Większość nie zdawała w cale, tak jak ja. Tak jak mówiłam, odpadły w większości osoby które nie przychodziły na zajęcia. Co prawda 'odpadły' to za duże słowo- nie szło im, nie pozaliczali kolokwiów, egzaminu i zamiast brać warunek, woleli zrezygnować ze studiów. Sporo osób wzięło warunek, zaliczyli go za rok i dalej spokojnie studiują
Nie stresuj się
201804271242 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 14:54   #256
agusia587
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 34
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Cytat:
Napisane przez Indescriptible Pokaż wiadomość
Jeżeli tak mówisz to chyba do was niedługo dołączę
agusia587 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 15:06   #257
mikimarta
Raczkowanie
 
Avatar mikimarta
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 277
Dot.: Uniwersytet Łódzki

hej a wiecie moze czy latwo dostac miejsce w akademiku ? i ile kosztuje?
mikimarta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 11:12   #258
greenmars
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Jak myślicie dziewczyny z takimi wynikami dostanę się na FiR
anglik podstawa 60%
matma podstawa 60%
gegra rozszerzona 58%
Wiem nie są to oszałamiające wyniki
Dostane akademik jeżeli jestem z Gniezna, ale mam wysoki dochód na jednego członka rodziny?

Wydział nie ma znaczenia dla mnie ponieważ zapisałem się na dwa.
greenmars jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 14:18   #259
greenmars
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Mając takie wyniki z matury:
matma podstawa 60%
anglik podstawa 60%
gegra rozszerzona 58%
Mam szanse dostać się na FiR? Nie ma znaczenia dla mnie wydział ponieważ zapisałem się na dwa i wielkiej różnicy w programie nie widzę.
Mieszkając w Gnieźnie dostane akademik? Rodzice mają dosyć duże zarobki, a słyszałem, że dochód też jest uwzględniany.
greenmars jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-15, 15:53   #260
201804271242
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 536
GG do 201804271242
Dot.: Uniwersytet Łódzki

agusia587 - to się zobaczymy w październiku

----------
W akademiku nie mieszkam, więc za dużo nie pomogę, ale z tego co wiem od znajomych to zarobki są jednym z podstawowych czynników branych pod uwagę (tak samo jak odległość od Łodzi). Czy będzie w tym roku łatwo czy nie, zależy od ilości chętnych. Pierwszeństwo chyba mają starsze roczniki.
201804271242 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 17:01   #261
aQa_jO
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 11
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Cytat:
Napisane przez Indescriptible Pokaż wiadomość
agusia587 - to się zobaczymy w październiku

----------
W akademiku nie mieszkam, więc za dużo nie pomogę, ale z tego co wiem od znajomych to zarobki są jednym z podstawowych czynników branych pod uwagę (tak samo jak odległość od Łodzi). Czy będzie w tym roku łatwo czy nie, zależy od ilości chętnych. Pierwszeństwo chyba mają starsze roczniki.
możliwe że do was też dołączę...
ciekawe jakie szanse mam na dostanie się do akademika skoro jestem z Torunia. Odległość nie mała ale za to zarobki rodziców spore

myślicie że z podstawową matmą, angolem i bez dodatkowych przedmiotów jest szansa dostać się na Logistykę?
aQa_jO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 10:15   #262
agusia587
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 34
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Progi na logistykę wynosiły ok. 241 pkt / 270 pkt (nie pamiętam ile na którym wydziale :P). Jeżeli przelicznik rok temu był taki sam co w tym, to musiałabyś mieć po 95% z matmy i angielskiego na podstawie. Co innego na rozszerzeniu, bo samym rozszerzeniem z anglika na 60% pewnie byś sie dostała :P
agusia587 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 11:11   #263
Nunally
Przyczajenie
 
Avatar Nunally
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 5
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Dziewczyny, może Wy orientujecie się, ile (około) wynoszą progi na filologii rosyjskiej (od podstaw) z językiem angielskim (zaawansowanym)? Brany jest pod uwagę angielski + polski + przedmiot dodatkowy (w moim przypadku drugi język obcy). Maturę zdam mniej więcej tak:

angielski P - ok. 94%
angielski R - ok. 80%
polski P - nie mam pojęcia *.*
niemiecki R - ok. 50%

Wiem, że nie są to spektakularne wyniki. Dlatego nie wiem, czy w ogóle warto próbować...
Nunally jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 11:22   #264
mikimarta
Raczkowanie
 
Avatar mikimarta
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 277
Dot.: Uniwersytet Łódzki

mam ten sam problem. Moi rodzice zarabiaja ' duzo'. Ale wynajecie mieszkania to naprawde droga sprawa, wiec sama nie wiem. Prawdopodobnie bede musiala zebrac grupkeosob i cos sie wynajmie, jesli nie dostane miejsca w akademiku
mikimarta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 18:49   #265
201804271242
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 536
GG do 201804271242
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Ja wiem czy tak drogo te mieszkania... Ja płacę 450 (już z opłatami), a da się znaleźć i za 350- więc nie wiele więcej niż w akademikach, a komfort o niebo lepszy. Ekipy też nie trzeba zbierać, bo sporo jest osób które mają wolny pokój i szukają kolejnego współlokatora
201804271242 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 21:31   #266
mikimarta
Raczkowanie
 
Avatar mikimarta
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 277
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Cytat:
Napisane przez Indescriptible Pokaż wiadomość
Ja wiem czy tak drogo te mieszkania... Ja płacę 450 (już z opłatami), a da się znaleźć i za 350- więc nie wiele więcej niż w akademikach, a komfort o niebo lepszy. Ekipy też nie trzeba zbierać, bo sporo jest osób które mają wolny pokój i szukają kolejnego współlokatora

teraz to mnie ucieszylas ;oooo bo kiedys szukajac 'pomocy' w internecie uslyszalam ze wynajecie kawalerki kosztuje 1500 zl faktycznie mieszkania taniej niz w mojej pipidówie
mikimarta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 06:12   #267
201804271242
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 536
GG do 201804271242
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Cytat:
Napisane przez mikimarta Pokaż wiadomość
teraz to mnie ucieszylas ;oooo bo kiedys szukajac 'pomocy' w internecie uslyszalam ze wynajecie kawalerki kosztuje 1500 zl faktycznie mieszkania taniej niz w mojej pipidówie
Mieszkam właśnie w kawalerce Ale z narzeczonym, więc podałam koszta tylko na siebie Nasza kawalerka jest dość "droga", bo mieszkanie jest naprawdę w bardzo dobrym stanie- łazienka tuż po remoncie, całość odmalowana itp. Jak ktoś ma mniejsze wymagania, znajdzie taniej.
Za 1500 to znajdziesz mieszkanie 3-pokojowe i to już z opłatami Koleżanka szuka teraz 2-pokojowego, bo chce się wynieść ze znajomymi z akademika. Oglądałyśmy więc ostatnio zadbane, ogrooomne mieszkanie (swoją drogą, tuż przy Lumumbach ) i nam pani powiedziała 1300 już ze wszystkimi opłatami Jakby to podzielić na 4 (po 2 osoby w pokoju) to wyjdzie całkiem przystępnie

Ps. Jak będziesz szukać w samym centrum, to kawalerka i za 2000 może się trafić
201804271242 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 13:47   #268
mikimarta
Raczkowanie
 
Avatar mikimarta
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 277
Dot.: Uniwersytet Łódzki

odleglosc jest mi totalnie obojetna rok temu wyprowadzilam sie na przedmiescia do przystanku 1,5 km. Jestem przyzwyczajona do chodzenia. Bede musiala poszperac po ogloszeniach bo niestety znajomych nie mam w Łodzi
mikimarta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 16:25   #269
pingus11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 78
Dot.: Uniwersytet Łódzki

A kiedy beda wyniki matur w Internecie?

Edytowane przez pingus11
Czas edycji: 2011-06-17 o 16:36
pingus11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 16:50   #270
kajli28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 100
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Pewnie 30...Nie mam pojęcia co by się stało, gdyby je podali wcześniej Ale CKE jest tajemnicze jak Ministerstwo Magii.
__________________
L i g h t m y f i r e
kajli28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:50.