Długi. Przyznałam się. - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-06-16, 12:45   #241
TSalata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 32
Dot.: Długi. Przyznałam się.

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Masz prawo nie pisać o swoim zwiazku. Ale następnym razem po prostu napisz: "Nie chcę o tym gadać". Publika to uszanuje. Ale publika też zasługuje na szacunek
Napisała:
Cytat:
Napisane przez Allga Pokaż wiadomość
Nie chce pisac na forum o tym, wole zostawic dla siebie to.
I publika to uszanowała...
[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;87913400]dlaczego?
przeciez o tym byl wlasnei ten watek ,o twoich dlugach i jego reakcji
jestescie dalej ze soba ?[/QUOTE]

Coś słaby research jak na moda, bo dosłownie o tych postach jest cała ta awantura.
TSalata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-16, 14:28   #242
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Długi. Przyznałam się.

Awantura poszła o zupełnie coś innego, z tego, co mi wiadomo. W postach xfridy nie ma agresji, w przeciwieństwie do reakcji na jej pytanie. Bo o to poszła awantura. Także research był zupełnie niezły a i powód do reakcji moderatora jasny i konkretny. I nie były to pytania zadawane przez xfridę.

W razie dalszych wątpliwosci zapraszam na priv.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-16, 15:00   #243
Pantegram
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 019
Dot.: Długi. Przyznałam się.

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Awantura poszła o zupełnie coś innego, z tego, co mi wiadomo. W postach xfridy nie ma agresji, w przeciwieństwie do reakcji na jej pytanie. Bo o to poszła awantura. Także research był zupełnie niezły a i powód do reakcji moderatora jasny i konkretny. I nie były to pytania zadawane przez xfridę.

W razie dalszych wątpliwosci zapraszam na priv.
To brzmi tak, jakby xfrida poleciała do Ciebie z płaczem, że ją tu szkalują, a Ty weszłaś na wątek już z góry uprzedzona do "szkalatorów" pomijając fakt, że szkalowanie xfridy było reakcją na jej chamskie (podkreślam - chamskie ) zachowanie.

Zachowania typu passive-aggresive to też agresja. Nie jesteś tu obiektywna i tyle. TSalata bardzo dobrze wyjaśniła, o co była awantura i dokładnie o to chodzi, co zresztą było wielokrotnie podkreślane również w późniejszych postach.

Najlepiej by było, jakbyś sobie przeczytała cały wątek od A do Z, a nie tylko posty xfridy (i zapewne moje) wyrwane z kontekstu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Pantegram
Czas edycji: 2020-06-16 o 15:03
Pantegram jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-16, 15:13   #244
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Długi. Przyznałam się.

Cytat:
Napisane przez Pantegram Pokaż wiadomość
To brzmi tak, jakby xfrida poleciała do Ciebie z płaczem, że ją tu szkalują, a Ty weszłaś na wątek już z góry uprzedzona do "szkalatorów" pomijając fakt, że szkalowanie xfridy było reakcją na jej chamskie (podkreślam - chamskie ) zachowanie.

Zachowania typu passive-aggresive to też agresja. Nie jesteś tu obiektywna i tyle. TSalata bardzo dobrze wyjaśniła, o co była awantura i dokładnie o to chodzi, co zresztą było wielokrotnie podkreślane również w późniejszych postach.

Najlepiej by było, jakbyś sobie przeczytała cały wątek od A do Z, a nie tylko posty xfridy (i zapewne moje) wyrwane z kontekstu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
grubo sie mylisz nie polecialam na zadna skarge mnie wasze posty mowiac szczerze ubawily a nie obrazily
pytanie dlaczego nie chce kontynuowac tego o czym sama zaczela tu pisac (co bylo wazna czescia tego topiku) nie jest niczym niespotykanym tutaj na forum i niczym chamskim
na forum udzielaja sie ludzie o roznych pogladach i roznych spojrzeniach na sprawe zakladajac watek o personalnych problemach trzeba sie liczyc z personalnymi pytaniami i wysluchiwaniem opini nie zawsze przyjemnych w koncu pytasz obcych ludzi co o tym mysla to powinnienes spodziewac sie ze otrzymasz nienajmilsza odpowiedz ale za to szczera
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-16, 15:45   #245
535de3f481873e06c5a5c33016fd2a44dce7d9b2_606b967225802
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 921
Dot.: Długi. Przyznałam się.

Cytat:
Napisane przez Pantegram Pokaż wiadomość
To brzmi tak, jakby xfrida poleciała do Ciebie z płaczem, że ją tu szkalują, a Ty weszłaś na wątek już z góry uprzedzona do "szkalatorów" pomijając fakt, że szkalowanie xfridy było reakcją na jej chamskie (podkreślam - chamskie ) zachowanie.

Zachowania typu passive-aggresive to też agresja. Nie jesteś tu obiektywna i tyle. TSalata bardzo dobrze wyjaśniła, o co była awantura i dokładnie o to chodzi, co zresztą było wielokrotnie podkreślane również w późniejszych postach.

Najlepiej by było, jakbyś sobie przeczytała cały wątek od A do Z, a nie tylko posty xfridy (i zapewne moje) wyrwane z kontekstu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czy Ty sie triggerujesz ciagle tym samym postem sprzed jakiegos dobrego tygodnia?

Bo jesli tak to
535de3f481873e06c5a5c33016fd2a44dce7d9b2_606b967225802 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-16, 15:49   #246
Pantegram
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 019
Dot.: Długi. Przyznałam się.

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;87932980]grubo sie mylisz nie polecialam na zadna skarge mnie wasze posty mowiac szczerze ubawily a nie obrazily
pytanie dlaczego nie chce kontynuowac tego o czym sama zaczela tu pisac (co bylo wazna czescia tego topiku) nie jest niczym niespotykanym tutaj na forum i niczym chamskim
na forum udzielaja sie ludzie o roznych pogladach i roznych spojrzeniach na sprawe zakladajac watek o personalnych problemach trzeba sie liczyc z personalnymi pytaniami i wysluchiwaniem opini nie zawsze przyjemnych w koncu pytasz obcych ludzi co o tym mysla to powinnienes spodziewac sie ze otrzymasz nienajmilsza odpowiedz ale za to szczera[/QUOTE]To, że coś jest to często spotykane, niestety nie znaczy jeszcze, że nie jest chamskie W szczególności Intymnie i Plotkowe słyną z nieprzyjemnej atmosfery, "wbijania szpil w białych rękawiczkach" i pasywno-agresywnych zachowań właśnie.

Jak ktoś Ci mówi, że nie chce czegoś robić, a Ty dalej tą osobę na to namawiasz, to serio nie widzisz w tym żadnego problemu?
Nie to nie. Nikt nie musi tłumaczyć Ci się z czegokolwiek, a w szczególności z tego, dlaczego nie chce dłużej pisać o swoim życiu osobistym. To, że postrzegasz to jako "ważne" dla wątku nie ma tu żadnego znaczenia. To, że "pisząc na forum publicznych trzeba liczyć się z tym, że padną nieprzyjemne opinie i różne pytania" też nie. Tak, trzeba się z tym liczyć, ale zawsze można te pytania i opinie po prostu olać, a naciskanie na to, by jednak ktoś odpisał, jest nie na miejscu.

Tak dla przykładu: wyobraź sobie, że ktoś z rodziny pyta "a kiedy dzieci?", Ty odpowiadasz, że nie chcesz o tym rozmawiać, a ta osoba pyta: "no ale dlaczego nie chcesz o tym rozmawiać?" To jest chamskie tak naciskać na kogoś nawet jak widać ewidentnie, że ktoś nie chce o czymś gadać, chociaż wierzę Ci na słowo, że po prostu nie pomyślałaś o tym, jak się może poczuć taka przypierana do muru osoba. A jak ktoś jest mało asertywny i każde "nie" kosztuje go sporo, to taka nagabywana osoba może czuć się okropnie.

PS. Albo jak sytuacja jest trudna i nawet to pierwsze pytanie jest bolesne (np. pytanie kobiety, która właśnie poroniła, kiedy będzie mieć dzieci), to nawet asertywna osoba może się poczuć bardzo źle, jak ktoś nie szanuje jej "nie, nie chcę o tym gadać". Jak ktoś mówi "nie chcę o tym mówić" to powinna być czerwona lampka, że temat jest delikatny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Pantegram
Czas edycji: 2020-06-16 o 15:57
Pantegram jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-16, 16:07   #247
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Długi. Przyznałam się.

Cytat:
Napisane przez Pantegram Pokaż wiadomość
To, że coś jest to często spotykane, niestety nie znaczy jeszcze, że nie jest chamskie W szczególności Intymnie i Plotkowe słyną z nieprzyjemnej atmosfery, "wbijania szpil w białych rękawiczkach" i pasywno-agresywnych zachowań właśnie.

Jak ktoś Ci mówi, że nie chce czegoś robić, a Ty dalej tą osobę na to namawiasz, to serio nie widzisz w tym żadnego problemu?
Nie to nie. Nikt nie musi tłumaczyć Ci się z czegokolwiek, a w szczególności z tego, dlaczego nie chce dłużej pisać o swoim życiu osobistym. To, że postrzegasz to jako "ważne" dla wątku nie ma tu żadnego znaczenia. To, że "pisząc na forum publicznych trzeba liczyć się z tym, że padną nieprzyjemne opinie i różne pytania" też nie. Tak, trzeba się z tym liczyć, ale zawsze można te pytania i opinie po prostu olać, a naciskanie na to, by jednak ktoś odpisał, jest nie na miejscu.

Tak dla przykładu: wyobraź sobie, że ktoś z rodziny pyta "a kiedy dzieci?", Ty odpowiadasz, że nie chcesz o tym rozmawiać, a ta osoba pyta: "no ale dlaczego nie chcesz o tym rozmawiać?" To jest chamskie tak naciskać na kogoś nawet jak widać ewidentnie, że ktoś nie chce o czymś gadać, chociaż wierzę Ci na słowo, że po prostu nie pomyślałaś o tym, jak się może poczuć taka przypierana do muru osoba. A jak ktoś jest mało asertywny i każde "nie" kosztuje go sporo, to taka nagabywana osoba może czuć się okropnie.

PS. Albo jak sytuacja jest trudna i nawet to pierwsze pytanie jest bolesne (np. pytanie kobiety, która właśnie poroniła, kiedy będzie mieć dzieci), to nawet asertywna osoba może się poczuć bardzo źle, jak ktoś nie szanuje jej "nie, nie chcę o tym gadać". Jak ktoś mówi "nie chcę o tym mówić" to powinna być czerwona lampka, że temat jest delikatny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ziewww.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-06-16, 16:22   #248
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Długi. Przyznałam się.

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-16, 16:22   #249
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Długi. Przyznałam się.

Cytat:
Napisane przez Pantegram Pokaż wiadomość
To, że coś jest to często spotykane, niestety nie znaczy jeszcze, że nie jest chamskie W szczególności Intymnie i Plotkowe słyną z nieprzyjemnej atmosfery, "wbijania szpil w białych rękawiczkach" i pasywno-agresywnych zachowań właśnie.

Jak ktoś Ci mówi, że nie chce czegoś robić, a Ty dalej tą osobę na to namawiasz, to serio nie widzisz w tym żadnego problemu?
Nie to nie. Nikt nie musi tłumaczyć Ci się z czegokolwiek, a w szczególności z tego, dlaczego nie chce dłużej pisać o swoim życiu osobistym. To, że postrzegasz to jako "ważne" dla wątku nie ma tu żadnego znaczenia. To, że "pisząc na forum publicznych trzeba liczyć się z tym, że padną nieprzyjemne opinie i różne pytania" też nie. Tak, trzeba się z tym liczyć, ale zawsze można te pytania i opinie po prostu olać, a naciskanie na to, by jednak ktoś odpisał, jest nie na miejscu.

Tak dla przykładu: wyobraź sobie, że ktoś z rodziny pyta "a kiedy dzieci?", Ty odpowiadasz, że nie chcesz o tym rozmawiać, a ta osoba pyta: "no ale dlaczego nie chcesz o tym rozmawiać?" To jest chamskie tak naciskać na kogoś nawet jak widać ewidentnie, że ktoś nie chce o czymś gadać, chociaż wierzę Ci na słowo, że po prostu nie pomyślałaś o tym, jak się może poczuć taka przypierana do muru osoba. A jak ktoś jest mało asertywny i każde "nie" kosztuje go sporo, to taka nagabywana osoba może czuć się okropnie.

PS. Albo jak sytuacja jest trudna i nawet to pierwsze pytanie jest bolesne (np. pytanie kobiety, która właśnie poroniła, kiedy będzie mieć dzieci), to nawet asertywna osoba może się poczuć bardzo źle, jak ktoś nie szanuje jej "nie, nie chcę o tym gadać". Jak ktoś mówi "nie chcę o tym mówić" to powinna być czerwona lampka, że temat jest delikatny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
twoje porownania sa poprostu z dupy
nie zapytalam o nic co nie bylo tematem topiku
temat nie byl delikatny bo o nim zalozyla topik wiec chciala o tym rozmawiac jakby byl delikatny to niebylby wogole poruszony .
do tej pory rozwodzila sie w detalach na ten temat wiec raptem nie chce o tym gadac wyglada poprrostu dziwnie dlatego chcialam sie dowiedziec dlaczego
to tak jakby kobieta zalozyla topik ze nie moze zajsc w ciaze i mowila ze partner i ona wykonali serie badan
pozniej by powrocila i powiedziala ze zaczela terapie aby polepszyc swoje szanse na zajacie w ciaze a na pytanie jak wyszly badania meza powiedzialaby ze nie chce o tym gadac i zaslaniala sie ze to zbyt personalne
nie widze nic ciazkiego w moim pytaniu czy chamskiego
to ty tu wpadlas od tygodnia mlocisz ten temat chociaz wszyscy juz dawno sie domyslili dlaczego nie odpowiedziala na to pytanie ;-)

Edytowane przez 7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Czas edycji: 2020-06-16 o 16:25
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-16, 16:37   #250
rybeczkawizaz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 193
Dot.: Długi. Przyznałam się.

dązy do przekonania xfridy co do siebie,

bo xfrida nawet nieswiadomie też przymusza do tego innych ,prawda?
wątek do zamknięcia !?
rybeczkawizaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-16, 16:40   #251
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Długi. Przyznałam się.

Pytania xfridy to jedna sprawa.

Ale używanie słów: "chamskie", "święta krowa" to zupełnie co innego. I do tego odniosłam swoje SŁOWNE ostrzeżenia. Czyli zgdnie z regulaminem. Regulamin nie zabrania pytań (nawet tych niezbyt taktownych, czy powodowanych ciekawoscią). Ale obrażania, czy używania słów obraliwych już tak.

I tego się trzymajmy.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-16, 16:42   #252
pfffh
Zadomowienie
 
Avatar pfffh
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 1 975
Dot.: Długi. Przyznałam się.

Uwaga cutuję wypowiedź autorki z pierwszego-założycielskiego posta: "Nie wiem jak tlumaczyc sobie to ze partner jednak zostawil mnie z tym sama. Czuje się zle ale jak inaczej moglabym sie czuc. Oczywiscie wiem ze inni maja takie i takie kredyty, ze sa choroby, i inne nieszczescia. Ale nie wiem czy obiektywnie zwlaszcza w tej chwili moge patrzec na swoj związek i na swoje najblizsze plany. Prosze o rady." Pytanie xfridy bylo jak najbardziej na miejscu, dotyczylo wątku i nie rozumiem obecnej dyskusji o tym jaka to xfrida jest bee.
__________________
"Mówimy o Polsce. Tam nic i nigdy nie jest normalne" A. Sapkowski "Narrenturm"
pfffh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-16, 16:42   #253
Allga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 63
Dot.: Długi. Przyznałam się.

Widzisz ixfrido nie sugeruj ze wszyscy sie domyslili jak moj związek sie ma bo nie jestes tu na czele chociaz masz takie zapędy. Do głowy ci nie przyjdzie jak jest u mnie w tym temacie , Widac takze jak stale wizazanki zdazyly sie wypowiedzieć na twoj temat ze od kilku lat straszysz na forach. Ja nie mialabym śmiałości tak komus jechac w postach jak ty ale widac i z toba trzeba grubo. Więc moze zejdz z mojego watku a najlepiej z wizazu, jestes na kazdym poscie, wiesz wszystko widzialas takze wszystko kobieto moze odloz juz komputer i zacznij zyc. Jesli chcesz byc psychologiem wynajmij gabinet i spelniaj sie. Na prawdę śmieją się z ciebie od kilku lat. Ja mialam problem napisalam i widzę ze co rusz wątek odswiezany ty spedzasz tu kazda chwilę to nie jest normalne. Mysle ze traktujac cie z wzajemnoscia czyli po chamsku zrozumiesz.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Allga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-16, 16:48   #254
e36b38c1b02253f65e484b4d30ebb09d9d5f8578_646d4571ebe9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 892
Dot.: Długi. Przyznałam się.

Jeśli xfrida ma ochotę spędzać swój wolny czas na tym forum i komentować choćby każdy temat po 10 razy to chyba jej wolno? Co to za wycieczki personalne? Kto się śmieje? Skoro tak dobrze wiesz, kto i od kiedy się z xfridy śmieje, to chyba musiałaś tu spędzić co najmniej tyle samo czasu co ona. Przystopuj trochę z tą agresją, bo tutaj nikt Ci nie życzy źle.

Autorko, nie założyłaś tematu "jak wyjść z długów, nie daję rady" tylko "przyznałam się do długów, reakcja mojego partnera mnie zawiodła, co robić". Więc nie dziw się, że po jakimś czasie pytania o tego partnera padają, sama jestem ciekawa. Nikt Cię do odpowiedzi nie zmusza.

Skoro dla Ciebie rozwiązaniem problemu (wyimaginowanego, bo xfrida nic Ci nie zrobiła) jest traktować kogoś z wzajemności po chamku (Twoje własne słowa) to ja nie mam pytań.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
e36b38c1b02253f65e484b4d30ebb09d9d5f8578_646d4571ebe9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-16, 16:54   #255
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Długi. Przyznałam się.

Treść usunięta

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2020-06-16 o 16:58
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-16, 18:04   #256
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Długi. Przyznałam się.

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
I zostawila
Zapytalam RAZ a to jest bezsensu walkowane przez ostatnie 2 strony
Czy ja ją nagabuje ,szukam po internetach jej danych ,prześladuje?
Bez sensu krecona drama
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-16, 18:06   #257
Allga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 63
Dot.: Długi. Przyznałam się.

Koniec wątku. Temat wyczerpany.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Allga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-16, 18:18   #258
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Długi. Przyznałam się.

Autorko, załóż nowy temat, p.t. wychodzę z długów, dziennik i będzie jasne, a nie w wątku o Twoim związku burzysz się, że się ludzie dopytują jak związek.

Z resztą, dopytują, padło chyba raptem dwa razy: co z twoim facetem? - nie chcę mówić, - no ale czemu, przecież wątek jest o nim. - nie chcę mówić.
A dalej to już pojazd po babach ze wsi i wyzywanie od krów Bo się ktoś śmiał spytać jedna po drugiej słownie 2 razy o to samo. Same rozkręciłyście gówno burzę, z autorką na czele i się burzycie, że nie śnieg spada z nieba. Pokaz buractwa pierwsza klasa i to nie w wykonaniu Fridy. Ciężko było zignorować pytanie, trzeba było wylać wiadro pomyj. Autorka i "jej ratlerki" :P Co za hipokryzja.
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-16, 18:28   #259
rybeczkawizaz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 193
Dot.: Długi. Przyznałam się.

tuż powyżej
kolejny ratlerwk..kolejna...

---------- Dopisano o 18:28 ---------- Poprzedni post napisano o 18:28 ----------

tuż powyżej
kolejny ratlerwek..kolejna...byle pisać,byleco..
rybeczkawizaz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-16, 18:34   #260
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Długi. Przyznałam się.

Cytat:
Napisane przez rybeczkawizaz Pokaż wiadomość
tuż powyżej
kolejny ratlerwk..kolejna...

---------- Dopisano o 18:28 ---------- Poprzedni post napisano o 18:28 ----------

tuż powyżej
kolejny ratlerwek..kolejna...byle pisać,byleco..
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-16, 18:37   #261
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Długi. Przyznałam się.

Treść usunięta

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2020-06-17 o 11:11
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-16, 18:39   #262
rybeczkawizaz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 193
Dot.: Długi. Przyznałam się.

i nawet zdaniem
nieodpowiedzieć..
rybeczkawizaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-16, 18:55   #263
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Długi. Przyznałam się.

Cytat:
Napisane przez rybeczkawizaz Pokaż wiadomość
i nawet zdaniem
nieodpowiedzieć..
i nawet zdaniem
nieodpowiedzieć..

chamstwo na forum
tak przy obiedzie

jak przykolacji
i przy śniadaniu

krowy latają
na poczekaniu

banda ratrewlków
kiedy nie wejdziesz

szczekają na siebie
z Xfridą na przedzie



Nimve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-17, 07:18   #264
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Długi. Przyznałam się.

Cytat:
Napisane przez Allga Pokaż wiadomość
Widzisz ixfrido nie sugeruj ze wszyscy sie domyslili jak moj związek sie ma bo nie jestes tu na czele chociaz masz takie zapędy. Do głowy ci nie przyjdzie jak jest u mnie w tym temacie , Widac takze jak stale wizazanki zdazyly sie wypowiedzieć na twoj temat ze od kilku lat straszysz na forach. Ja nie mialabym śmiałości tak komus jechac w postach jak ty ale widac i z toba trzeba grubo. Więc moze zejdz z mojego watku a najlepiej z wizazu, jestes na kazdym poscie, wiesz wszystko widzialas takze wszystko kobieto moze odloz juz komputer i zacznij zyc. Jesli chcesz byc psychologiem wynajmij gabinet i spelniaj sie. Na prawdę śmieją się z ciebie od kilku lat. Ja mialam problem napisalam i widzę ze co rusz wątek odswiezany ty spedzasz tu kazda chwilę to nie jest normalne. Mysle ze traktujac cie z wzajemnoscia czyli po chamsku zrozumiesz.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Brak klasy z Twojej strony + rzucanie się jak sfochowana nastolatka. Jak do tej pory właśnie Ty jedziesz po Xfridzie, która ma celne spostrzeżenia, więc tak ,, nie masz śmiałości '' . Nie możesz komuś kazać, żeby opuścił wątek . Możemy tutaj siedzieć 24 h i to nie Twoja sprawa kto co porabia xD. Radzę Ci żebyś nie zakładała już tematów, jeśli byle g... potrafi Cię tak urazić. Masz problem z emocjami, dlatego powinnaś udać się do psychologa.

Edytowane przez ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Czas edycji: 2020-06-17 o 07:22
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-17, 07:44   #265
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Długi. Przyznałam się.

Dziewczyny- dość już tego będzie.
Proszę wrócić RZECZOWO do tematu.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-17, 07:45   #266
renata_b_1993
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 157
Dot.: Długi. Przyznałam się.

Przeczytałam cały wątek, i chyba jest on już do zamknięcia i zarchiwizowania. Pół tego wątku to trochę żenada, zarówno 2 głównych bohaterek (chyba trafiły po prostu dwa ciężkie charaktery na siebie) . Reakcja Moderatora dla mnie też co najmniej zastanawiająca, według mnie całkowicie nie obiektywna, Także chyba pora ten cyrk zamknąć. Pozdrawiam Serdecznie
renata_b_1993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-17, 10:04   #267
Pantegram
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 019
Dot.: Długi. Przyznałam się.

Przykro mi, że tak się potoczyła dyskusja na wątku. Gdybym wiedziała, że tak będzie, byłabym bardziej powściągliwa i unikała rozwijania offtopu. Nie będę się wdawać w żadne dalsze kłótnie - mam nadzieję, że wątek będzie mógł być kontynowany.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pantegram jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-17, 12:27   #268
pfffh
Zadomowienie
 
Avatar pfffh
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 1 975
Dot.: Długi. Przyznałam się.

O ile sie orientuję, to kontynuacja wątku zależy od jego Autorki, bo tylko ona może wnioskować o jego zamknięcie.
__________________
"Mówimy o Polsce. Tam nic i nigdy nie jest normalne" A. Sapkowski "Narrenturm"
pfffh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-17, 14:56   #269
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Długi. Przyznałam się.

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-06-17 15:56:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:18.