Wszystko o Avonie - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-09-03, 21:44   #241
mischelle
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Z domu
Wiadomości: 673
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
Dobrze przetłumaczyłaś.
To Polkom wyżżre twarze a Brytyjkom nie!Super!
Cytat:
Napisane przez marta_md Pokaż wiadomość
dobrze przetłumaczyłaś - to oni mają jakieś sprzeczne informacje (niby jeden Avon na świecie ...)


Bo zaczęłam już powątpiewać w moją znajomość angielskiego



A w ogóle to żadna nie przypomni (bo ja ostatnio zakręcona jestem), ale miałam opisać testy kubka termo

Muszę przyznać, że narazie jestem zadowolona.Nie przecieka i kawka jest ciepła ok.2 godz.
Koszty niewielkie - zobaczymy jak długo pociągnie
__________________


Edytowane przez mischelle
Czas edycji: 2007-09-03 o 22:00 Powód: dopisek
mischelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-03, 22:04   #242
ika2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 164
Dot.: Wszystko o Avonie

cześć dziewczyny,

nie wiecie, czy ten zestaw do manikiuru i makijażu nadal jest w brakach

Podobno miał być dostępny od 31-08, może ktoś robił zamówienie w piątek i ma najświeższe info???

Prosze o pilną odpowiedź
ika2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-03, 22:09   #243
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Myśłę że bedzie pasował - to na tyle neutralny odcień ze dl akazdego bedzie dobry no i każdego makijazu, ubioru pasuje


patrzcie: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=240179131 ciekawe czy maseczki są jeszcze "ważne" - dosyć długo ich nei ma
były w ofercie około 4-5lat temu o ile mnie pamięć nie myli

Cytat:
Napisane przez amber2046 Pokaż wiadomość
Mam pytanie do dziewczyn posiadających już katalog 14:

Czy mini wody toaletowe 30ml objęte promocją 1 za 27,9zł dowolne 2 za 39,9zł mają normalny upust czy też 10%?

wg.mnie powinny mieć opust wypracowany gdyż nie jest to oferta łączona

Cytat:
Napisane przez kubioczek Pokaż wiadomość
O brakach już było..
W brakach jest zestaw do makijażu i manikiuru(nawet daja przeprosinowy za niego..) i peeling kokosowy z wyprzedaży.. reszta wszystko przychodzi..

[1=9c8d9cec639f523640ce6df 817fef7acb209e2c9_6267281 75cda8;5189602]Dokładnie Mi to na rękę ale wanny nie mam

Dla mnie trochę za jasny ale rozmarowywuję go tak, aby było ok

W k11 na I termin wzięłam kredkę big colour chocolate i naprawdę nie żałuję, piękny brązowy ze złotymi drobinkami

Przydawał się na podróże

Mam podgląd faktury z k11 na II termin i znów brak
ZEST.PRZYBOROW MANIK/MAKIJ jest jeszcze takie coś:
INT.NAW/KREM/RAK Z GLICER.P. bez opustu
PRODUKT/ PIELEG.PAZNOKCI P.P. bez opustu

Co to jest?
(zamówienie składałam w czwartek z kafejki i dopiero dzisiaj mogłam zobaczyć)
[/quote]

Cytat:
Napisane przez ika2 Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny,

nie wiecie, czy ten zestaw do manikiuru i makijażu nadal jest w brakach

Podobno miał być dostępny od 31-08, może ktoś robił zamówienie w piątek i ma najświeższe info???

Prosze o pilną odpowiedź
na fakturze, którą dostałam przy zestawach jest adnotacja, że produkcja opóźniona mimo to napisałam zapytanie kiedy będzie dostępny i taką oto odpowiedź dziś dostałam:

informujemy, że Zestaw akcesoriów do manikiuru i makijażu nie będzie już dostępny w naszych magazynach. W ramach przeprosin do kolejnego zamówienia dołączymy 3 prezenty.
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-03, 22:18   #244
olenkah
Raczkowanie
 
Avatar olenkah
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 129
Dot.: Wszystko o Avonie

3 prezenty? w sumie nie obraze sie zamowilam 2 te zestawy i mysle, ze jutro bede miala podglad faktury, moze mi cos od razu dadza to bede mogla dac klientce w ramach przeprosin. kolejna nowosc, ktorej pojawia sie i znika.
olenkah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-03, 22:28   #245
mischelle
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Z domu
Wiadomości: 673
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez patusia22 Pokaż wiadomość

na fakturze, którą dostałam przy zestawach jest adnotacja, że produkcja opóźniona mimo to napisałam zapytanie kiedy będzie dostępny i taką oto odpowiedź dziś dostałam:

informujemy, że Zestaw akcesoriów do manikiuru i makijażu nie będzie już dostępny w naszych magazynach. W ramach przeprosin do kolejnego zamówienia dołączymy 3 prezenty.
Powinni 4 prezenty - 3 dla klientek i 1 dla Ciebie, że muszisz za nich świecić oczami
__________________

mischelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-03, 22:29   #246
Ptaszysko
Zadomowienie
 
Avatar Ptaszysko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 879
Dot.: Wszystko o Avonie

Ja dzisiaj odebralam paczke i :

woda Rouge, mowcie co chcecie,ale ja nigdy nie wierze probkom kazda woda pachnie na mnie inaczej z probki a inaczej z falkonu, tak jest i z ta
woda pachnie na poczatku cytrusami, potem czuje przyprawy i korzenie,a na koncu jest cudne cieplo....probka tak sie na mnie nie rozwinela
buteleczka calkiem ladna, ma budzacy niejednoznczne skojarzenia kolornapisy i wzor sa wytlaczane,a nie naklejane, jedynie korek z plasitku no ale ....uwazam,ze warta jest tych pieniedzy,a pewnie z czasem bedzie mniej kosztowac bo teraz wpychaja ludziom te gratisy

szminki perfect wear---enduring teracotta-niezla czerwien przelamana koralem, bardzo intensywna, polecam tylko tym, ktorym pasuje, u mnie wziela ja mama, ktora ma rudo-brazowe wlosy i sliczne zielono-morskie oczy i w tej szmince wyglada przepieknie
always mocha---braz przelamany sliwka, bardzo ladny i mocny
i jesczze szminka sunset rose(ta w sztyfcie) --- identyczna jak w karcie kolorow, nieokreslony kolor---brazowo-zloto-sliwkowy---tez swietna, wzielam ja na czuja i trafilam!

kredka do powiek Emerald ---tez wziela mama, szkoda,ze nie ma innych kolorow bo bardzo mi sie spodobalafaktycznie jest metaliczna, gladko sie nia rysuje, naprawde fajna no i ma cudny, gleboki morski kolor, znow pasuje mamie jak ulal
cien do powiek Perfect Wear Zest --- tez dla mamy delikatna, pastelowa, perlowa zielen---ja nie lubie takich kolorow, kwestia gustu

blyszczyk multikolor natural flux ---bardzo blady kolor, niemal bialy, na ustach jest prawie niewidoczny,ale ma tysiace takich opalizujacych, holograficznych drobinek, ktore ujawniaja sie pod wplywem swiatla, taki bajer

zdjecia niekotrych kosmetykow juz wkleilam, jutro zrobie reszte w swietle dziennym bo lepiej odzwierciedli kolor

oprocz tego mam kilkanascie probek szminki UCR, ktore wraz z reszta fotek wrzuce jutro


Widzialam ponadto bizuterie:
Feline --- okropna.... nie dosc,ze wzor zwierzecy jest tandetny, to w dodatku ten lancuszek jest bardzo zloty i wyglada jak z plastiku....fuj

Bitter Chocolate ---calkiem ladna, identyczna jak w katalogu, stanowi imitacje bursztynow,ale w sumie ciekawa
__________________

I'm not livin' to be a Mrs.






Edytowane przez Ptaszysko
Czas edycji: 2007-09-03 o 23:30
Ptaszysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-03, 22:30   #247
Iselle
Zadomowienie
 
Avatar Iselle
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: woj. śląskie - Zagłębie
Wiadomości: 1 475
GG do Iselle
Dot.: Wszystko o Avonie

A czy to jest tak że ja płacę za zestaw a dostaję za to te prezenty (czy prezent, czy figę bo jestem tylko klientką) ? czy jak? (załóżmy że dostanę prezent).
Iselle jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-03, 22:48   #248
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez Iselle Pokaż wiadomość
A czy to jest tak że ja płacę za zestaw a dostaję za to te prezenty (czy prezent, czy figę bo jestem tylko klientką) ? czy jak? (załóżmy że dostanę prezent).
o ile nie dostaniesz produktu to za niego nie płacisz
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-03, 23:48   #249
kasiek1122
Zakorzenienie
 
Avatar kasiek1122
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 082
Dot.: Wszystko o Avonie

Chciałam zasięgnąć waszych opini o szmince URC, z tych co była w ostatnim katalogu z tuszem, jak się sprawuje? Bo zamówiłam mamie, kolorek super bardzo trafiony, oczywiście wy mi doradzałyście, ale trwałość jest straszna.. nawet nie chodzi o efekt na ustach ale ta szminka jest strasznie miękka, za miękka, złamała się mamie przy pierwszym użyciu, a zapewniam was, że moja mama potrafi się pomalować szminką i teraz jest taka rozdziabana i chyba tylko pędzelkiem można ją nakładać..ech, a jak wasze szmineczki?

i czy nikt nie może nic powiedziec o tej niebieskiej torebeczce halle?Która jest w netto 14?
__________________
Wymianka
kasiek1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-04, 04:54   #250
MagdaP
Zadomowienie
 
Avatar MagdaP
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 346
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez taka jedna Pokaż wiadomość
Moja mama ma kilka zegarków z Avonu i wszystkie się dobrze trzymają, nie czernieją, nie psują się itp. Koleżanka też jakiś zamawiała i nie składała reklamacji. Ja dostałam w TPS już prawie rok temu i do dzisiaj mi służy i nic mu się złego nie stało
Sklonnosc do rozwalania maja te plastikowe paski z zegarkow walentynkowych (ale mimo to zegarki sa ladne). Pozostale sa chyba trwalsze
MagdaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-04, 05:47   #251
porzeczka2602
Zakorzenienie
 
Avatar porzeczka2602
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 055
Dot.: Wszystko o Avonie

Ja kupiłam ostatnio w netto (kilka miesięcy temu) zegarek ten w kwiatki i na poczatku było ok a potem sie "zacinał", czy któraś z was go miała, może tam trzeba wyminić poprostu bataerie?
__________________


Poproszę o codzienny głos
porzeczka2602 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-04, 06:05   #252
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez aiso87 Pokaż wiadomość

Widziałam też,żel naprawczy pod oczy Anew za 18,90! Chwaliłyście go,wiec chyba warto skorzystać,biorąc np żel do mycia twarzy. Czy któraś z Was go może używała? Najbardziej zależy mi na tym,zeby dobrze oczyszczał (mam taką niesforną cerę... )
piszesz o tym retroactive? mam go po raz pierwszy, używam gdzieś około miesiąca, ale efekty mnie nie zadowalają. co prawda jak dla mnie, to pieni się ok i zmywa również dobrze, ale z oczyszczaniem radzi sobie już gorzej. poprzednio używałam YR pure calmille aqua gommage i chyba nic mu nie dorówna - tylko po nim czuję, że mam naprawdę czystą twarz.
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-04, 06:19   #253
aako
Zakorzenienie
 
Avatar aako
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 198
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez Ptaszysko Pokaż wiadomość

Widzialam ponadto bizuterie:
Feline --- okropna.... nie dosc,ze wzor zwierzecy jest tandetny, to w dodatku ten lancuszek jest bardzo zloty i wyglada jak z plastiku....fuj

Bitter Chocolate ---calkiem ladna, identyczna jak w katalogu, stanowi imitacje bursztynow,ale w sumie ciekawa

A widziałaś może ten pierścionek Feline ?
też taki zły?

witam wszystkich z rana i już lecę...do szkoły
__________________

aako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-04, 07:21   #254
Ślicznotka;)
Rozeznanie
 
Avatar Ślicznotka;)
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Goleniów
Wiadomości: 930
GG do Ślicznotka;)
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez aako Pokaż wiadomość
A widziałaś może ten pierścionek Feline ?
też taki zły?

witam wszystkich z rana i już lecę...do szkoły
Ja mam ten zegarek i jestem nim zachwycona, moje wszystkie koleżanki też!! Miałam go wczoraj pierwszy raz na sobie i od razu zamówiły go 3 moje koleżanki jak go zobaczyły Jest bardzo elegancki, porządnie wykonany, cyrkonie ślicznie migoczą. Polecam z czystym sumieniem

Dziewczynki, czy można zamówić po jednej buteleczce z każdego zapachu tych wód perfumowanych 30 ml z formularza zamówień, czy trzeba wybrać sobie tylko jeden zapach??
Ślicznotka;) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-04, 07:31   #255
kasiek1122
Zakorzenienie
 
Avatar kasiek1122
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 082
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez porzeczka2602 Pokaż wiadomość
Ja kupiłam ostatnio w netto (kilka miesięcy temu) zegarek ten w kwiatki i na poczatku było ok a potem sie "zacinał", czy któraś z was go miała, może tam trzeba wyminić poprostu bataerie?
moja siostra go ma już od dłuższego czasu i nic się z nim nie dzieje, myślę, że powinnaś spróbować wymienić w nim baterie
__________________
Wymianka
kasiek1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-04, 07:41   #256
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez kasiek1122 Pokaż wiadomość
Chciałam zasięgnąć waszych opini o szmince URC, z tych co była w ostatnim katalogu z tuszem, jak się sprawuje? Bo zamówiłam mamie, kolorek super bardzo trafiony, oczywiście wy mi doradzałyście, ale trwałość jest straszna.. nawet nie chodzi o efekt na ustach ale ta szminka jest strasznie miękka, za miękka, złamała się mamie przy pierwszym użyciu, a zapewniam was, że moja mama potrafi się pomalować szminką i teraz jest taka rozdziabana i chyba tylko pędzelkiem można ją nakładać..ech, a jak wasze szmineczki?
Z moją szminką jest wszystko ok - nie złamała się, nie rozdziabała się. Z trwałością też jest nie najgorzej.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-04, 07:45   #257
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez Ślicznotka;) Pokaż wiadomość
Ja mam ten zegarek i jestem nim zachwycona, moje wszystkie koleżanki też!! Miałam go wczoraj pierwszy raz na sobie i od razu zamówiły go 3 moje koleżanki jak go zobaczyły Jest bardzo elegancki, porządnie wykonany, cyrkonie ślicznie migoczą. Polecam z czystym sumieniem

Dziewczynki, czy można zamówić po jednej buteleczce z każdego zapachu tych wód perfumowanych 30 ml z formularza zamówień, czy trzeba wybrać sobie tylko jeden zapach??

tylko jeden
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-04, 07:50   #258
pAtiŚ
Zakorzenienie
 
Avatar pAtiŚ
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów / Stalowa Wola
Wiadomości: 12 704
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez Tajemnicza667 Pokaż wiadomość
Tak się składa że mam ten korektor w obydwu odcieniach, kupiłam medium i był za ciemny, więc wzięłam jeszcze light. Ogólnie rzecz biorąc jestem z niego zadowolona, korektor taki sam jak inne, ale nie kosztuje dużo i nawet sporo go jest w opakowaniu. Obiecuję, że wkleję dzisiaj fotki na "katalogi avonu", pod wieczór możesz już ich tam szukać.
To może zamówię go dla siebie... Jeśli jest taki dobry
__________________

pAtiŚ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-04, 07:52   #259
kasiek1122
Zakorzenienie
 
Avatar kasiek1122
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 082
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Z moją szminką jest wszystko ok - nie złamała się, nie rozdziabała się. Z trwałością też jest nie najgorzej.
no to ja mam widać pecha, tzn moja mama, bo wszystko co jej zamówię rozwala się ech ech.. bo biedna się wkurzy i nic u mnie nie zamowi Hkosenko* od jakiego wieku jest ten peeling, który opisywałaś ostatnio?
__________________
Wymianka
kasiek1122 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-04, 07:56   #260
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Wszystko o Avonie

Wypróbowałam wczoraj nową maseczkę Naturals zielona herbata i liście oliwne. Jest dosyć przyjemna, ale zapach... inny niż w katalogu. Poczatkowo poczułam jakąś farbę czy lakier a potem zajechało lekarstwem - krem wachałam w COKu i pachniał jak w katalogu. Na szczęście zapach jest delikatny i wyczuwalny tylkow trakcie nakładania - gdy maseczka jest juz na twarzy to nie czuć. Po zmyciu twarz jest gładka, nie ściągnięta. Jak na piewrsze użycie nie podziałała powalająco ale myśłę że za kolejnym razem efekty będą jeszcze lepsze

I jeszcze pare slów o peelingu na noc: wczoraj przekonałam się że "zwykły" krem na dzień z filtrem jest niewystarczalny (mam Olay Complete care). Dlaczego? Po 4-godz siedzeniu przed komputerem skóra na policzkach była mocno rozgrzana i podrazniona, szczypała. Radze wiec używać wysokich filtrów aptecznych - dziś nałoże emulsję Iwostinu spf40. Avon poleca krem na dzień Agelless results, ale nie jest to wysoki i stabilny filtr.

kasiek1122: nie da sie powiedzieć od jakiego wieku - jeśłi skóra potrzebuje takiego peelingu to można używać nie zależnie od wieku. Tak jak pisałam, on działa jak kremy z kwasami apteczne (ma kwas glikolowy wysoko w składzie i kwas fitynowy) - powoduje więc złuszczanie naskórka, odsłonienie "zdrowej" skóry, pozbycie sie zaskórników, przebarwień, płytkich zmarszczek.

Co do szminki to uformuj ją w odpowiedni kształt () i włóż do lodówki - stwardnieje
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-04, 08:05   #261
kasiek1122
Zakorzenienie
 
Avatar kasiek1122
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 082
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
kasiek1122: nie da sie powiedzieć od jakiego wieku - jeśłi skóra potrzebuje takiego peelingu to można używać nie zależnie od wieku. Tak jak pisałam, on działa jak kremy z kwasami apteczne (ma kwas glikolowy wysoko w składzie i kwas fitynowy) - powoduje więc złuszczanie naskórka, odsłonienie "zdrowej" skóry, pozbycie sie zaskórników, przebarwień, płytkich zmarszczek.

Co do szminki to uformuj ją w odpowiedni kształt () i włóż do lodówki - stwardnieje
a czy wysokim filtrem można już nazwać pięćdziesiątkę?np aveve?
__________________
Wymianka
kasiek1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-04, 08:08   #262
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez kasiek1122 Pokaż wiadomość
a czy wysokim filtrem można już nazwać pięćdziesiątkę?np aveve?
50+ to jest najwyzszy filtr
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-04, 08:11   #263
kasiek1122
Zakorzenienie
 
Avatar kasiek1122
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 082
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
50+ to jest najwyzszy filtr
aha nawet nie wiedziałam, nie zwracałam szczegolnej uwagi na wysokie filtry, bardzo Ci dziękuję
z przykrością stwierdzam, że żel senses Divine Time wysusza skórę;( tzn moją;( a nigdy żaden żel tego nie robił
i jeszcze jedno czy linia FULL SPEED INTENSE ma też dezodorant w spray'u?Czy jest tylko woda toaletowa? Bo w 11 jest tylko woda.
__________________
Wymianka

Edytowane przez kasiek1122
Czas edycji: 2007-09-04 o 08:25 Powód: literówka:D zmieniająca sens zdania;D dopisek
kasiek1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-04, 08:37   #264
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez kasiek1122 Pokaż wiadomość
aha nawet nie wiedziałam, nie zwracałam szczegolnej uwagi na wysokie filtry, bardzo Ci dziękuję
z przykrością stwierdzam, że żel senses Divine Time wysusza skórę;( tzn moją;( a nigdy żaden żel tego nie robił
i jeszcze jedno czy linia FULL SPEED INTENSE ma też dezodorant w spray'u?Czy jest tylko woda toaletowa? Bo w 11 jest tylko woda.
jak na razie w ofercie widać tylko wodę (nic nowego z tej linii zapachowej nie ma ani w kat.12, 13 ani 14)
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-04, 08:50   #265
anna1112
Zadomowienie
 
Avatar anna1112
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 470
Dot.: Wszystko o Avonie

Witam z rana i jeszcze raz ponawiam moją prośbę czy mogłaby któraś Avonka zrobić mi zdjecie tych małych ręczniczków.
anna1112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-04, 08:56   #266
kootek_mamrotek
Zakorzenienie
 
Avatar kootek_mamrotek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 772
GG do kootek_mamrotek
Dot.: Wszystko o Avonie

kończy mi się strong results i wiem , że ją wezme wk12bo wychodzi taniutkoale męczy mnie tez jakas nowość, najpierw chciałam nail builder ale wyczytaam że schodzi całymi płatami- więc co taka odzywka działa? teraz męczy mnie multikompleks i czekam na jakieś opinie
__________________
"Burza łamie drzewa, a trzciną tylko kołysze.."
kootek_mamrotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-04, 09:13   #267
asia_z
Zakorzenienie
 
Avatar asia_z
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 9 155
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez Tajemnicza667 Pokaż wiadomość
Zainteresował mnie zegarek Sparkling Crystal z kącika wspomnień z k14, czy któraś z Was powie mi coś więcej na jego temat?
ja mam ten zegarek. mam go już chyba ze 2 lata i teraz go już nie noszę, bo zaczął ciemnieć tak bardzo minimalnie. ale to się da wytrzymać. najgorsze jest zapięcie, bo mi się całkiem rozregulowało i teraz mi się samo odpina i parę razy bym ten zegarek zgubiła.
__________________
asia_z jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-04, 09:20   #268
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez anna1112 Pokaż wiadomość
Witam z rana i jeszcze raz ponawiam moją prośbę czy mogłaby któraś Avonka zrobić mi zdjecie tych małych ręczniczków.
znalazłam jedynie zdjęcie ręczniczków w opakowaniu

http://allegro.pl/item240881130_avon...arzy_liiv.html
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-04, 09:22   #269
Ptaszysko
Zadomowienie
 
Avatar Ptaszysko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 879
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez aako Pokaż wiadomość
A widziałaś może ten pierścionek Feline ?
też taki zły?
Najbardziej nie spodobaly mi sie te zlote elementy czyli lancuszek, i te obwodki z tymi krysztalkami, przypominaja mi gangsterkie lancuchymaja rażący kolor, nie taki stonowany jak w katalogui wygladaja jak z plastiku maznietego zlota farbka....
wiesz, pierscionek tak bardzo nie rzuca sie w oczy, ale naszyjnika i kolczykow z tej serii w zyciu bym nie zamowila

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Z moją szminką jest wszystko ok - nie złamała się, nie rozdziabała się. Z trwałością też jest nie najgorzej.
moja szminka tez jest OK, ani miekka ani twarda, juz dwa razy mi spadla z wysokosci,ale nic jej sie nie stalo.
__________________

I'm not livin' to be a Mrs.





Ptaszysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-04, 09:24   #270
pAtiŚ
Zakorzenienie
 
Avatar pAtiŚ
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów / Stalowa Wola
Wiadomości: 12 704
Dot.: Wszystko o Avonie

moja mama wczoraj malowała się szminką UCR. dzisiaj patrzy - jest złamana, a wczoraj była cała. nie wiem co się stało
__________________

pAtiŚ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:37.