Finansowy problem z wizazanka - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-04, 08:28   #241
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: Finansowy problem z wizazanka

Cytat:
Napisane przez Brewka :) Pokaż wiadomość
no chyba żartujesz moim zdaniem to znakomita okazja do powiedzenia pannie w twarz paru słów prawdy
a jeśli cię na to nie stać to wklej link tego wątku do waszego spotkaniowego po prostu
napisałam, że dopóki sprawa się nie wyjaśni między nimi dla mnie to nieuczciwe, bo zarówno Caro jak i Mia są mi bardzo dobrze znanymi wizażankami. Nie dokonam linczu na nikim dopóki nie znam drugiej strony, choć w tym przypadku ewidentnie jest problem i wierzę Caro.A linku nie mam potrzeby szukać, bo co to da? Nie ma co robić afer gdy nie znamy osobiście obydwu dziewczyn. Znowu zasada ograniczonego zaufania. Jest to sprawa między nimi i policją na dzień dzisiejszy jeśli faktycznie Caro zdecyduje się dziś tam pójść.
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 08:29   #242
Liana
Zadomowienie
 
Avatar Liana
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 321
Dot.: Finansowy problem z wizazanka

Cytat:
Napisane przez bejbi19 Pokaż wiadomość
Ale wiadomo jak to jest z policja oni sie takimi głupstwami nie zajmują, mają wieksze problemy itd...tak mówią
Nie zawsze tak jest, ja kiedyś zgłosiłam na policję oszustwo allegrowe na podobną sumę i policja mi pomogła
450 zł to nie jest głupstwo. Kradzież takiej sumy to jest przestępstwo. Oszustwo jest zagrożone karą pozbawienia wolności do 8 lat a przywłaszczenie (a takie tu też jest) do lat 3. Jeśli Karo ma adres, numer konta, pełne namiary- nie widzę problemu żeby policja się tym zajęła. Najlepiej pokazać też np wydruk przelewu pieniędzy z konta na konto.

Cytat:
Napisane przez praline Pokaż wiadomość
nie to miałam na myśli, że kwota jest ważna. Zgadzam się z Tobą, że nawet jeśli chodziłoby o 1zł to trochę nie fair...Byłam tylko ciekawa jaka to suma.

btw. chyba kiedyś widziałam tę dziewczynę na uczelni
Jeśli ona z naszego wydziału jest to tysz wiem kto to
Liana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 08:35   #243
Brewka :)
sophisticated
 
Avatar Brewka :)
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 7 952
Dot.: Finansowy problem z wizazanka

Cytat:
Napisane przez side85 Pokaż wiadomość
napisałam, że dopóki sprawa się nie wyjaśni między nimi dla mnie to nieuczciwe, bo zarówno Caro jak i Mia są mi bardzo dobrze znanymi wizażankami. Nie dokonam linczu na nikim dopóki nie znam drugiej strony, choć w tym przypadku ewidentnie jest problem i wierzę Caro.A linku nie mam potrzeby szukać, bo co to da? Nie ma co robić afer gdy nie znamy osobiście obydwu dziewczyn. Znowu zasada ograniczonego zaufania. Jest to sprawa między nimi i policją na dzień dzisiejszy jeśli faktycznie Caro zdecyduje się dziś tam pójść.
nie zrozumiałyśmy się chyba, link wkleiłaś przecież (widziałam przed chwilą) i o tym mówiłam
a linczu nie miałam na myśli mówiąc o prawdzie w oczy
Ślązaczki same zdecydują, czy będą radośnie popijać trunki żartując z naiwności wizażanek, czy nie podadzą ręki na przykład po wysłuchaniu wyjaśnień Mii oczywiście
no bo Karo mogła wszystko wymyślić przecież, zdaje się, że ta opinia zdobywa coraz więcej zwolenników
__________________
elementarz reaktywacja
przepisy
Brewka :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 08:36   #244
katia84
Zakorzenienie
 
Avatar katia84
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 6 792
GG do katia84
Dot.: Finansowy problem z wizazanka

Cytat:
Napisane przez TuRQoUiS
no coś Ty?! przez magdzie?! jak Cie oszukała?!
JESTEM W SZOKU!! patrzcie jakie rzeczy wypływają... każda z nas nie chciała robić zamieszania na wizażu i widzicie? to był błąd! bo w taki sposób mogłyśmy uchronić inne przed oszustkami!!
Cytat:
Napisane przez Kasieńka666
Cytat:
Napisane przez praline
nie to miałam na myśli, że kwota jest ważna. Zgadzam się z Tobą, że nawet jeśli chodziłoby o 1zł to trochę nie fair...Byłam tylko ciekawa jaka to suma.

btw. chyba kiedyś widziałam tę dziewczynę na uczelni


no więc jeśli chodzi o mnie to była to kwota ok 20zł.
Ja oczywiście wywiązałam się z naszej umowy. Wpłaciłam pieniążki na koto i cierpliwie czekałam... ahh ta naiwność. Jako że to była mała kwota dość szybko przestałam ją nękać. Szkoda mi było nerwów.

super_karo oby się udało. Przecież takie coś nie może nikomu ujść płazem! Taka bezczelność... nawet szkoda słów..
dokadnie niewiellka kwota ale nie smak pozostaje..... szkoda że nie ujawniłyśmy się wcze sniej... niewiadomo ile jest jeszcze takich oszukanych jak my a mi tylko zależało na kolczykach z h&m - serduszka


Super_karo trzymam kciuki!
katia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 08:37   #245
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Finansowy problem z wizazanka

A tak swoją drogą, to ja proponuję powiadomić o tym wątku AgęZ. Może uda się sprawę jakoś nagłośnić na forum i okaże się, że w tej chwili koleżnka Mia22 oszukuje jeszcze kilka inych osób, albo znajdą się inne poszkodowane?
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 08:39   #246
DeeDee13
Rozeznanie
 
Avatar DeeDee13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Miasto smoków
Wiadomości: 508
Dot.: Finansowy problem z wizazanka

Jestem w szoku !! Mia22 kojarze ja doskonale, nie chce sie wierzyc!

Nie zgadzam sie z opinia ze te co sie mniej udzielaja moga byc mniej uczciwe - ta pseudo teoria nie wyjasnia niczego.

Jezeli Mia22 mialaby cos do powiedzenia w tej sprawie to juz dawno by to zrobila.

Karo jestem z Ciebie dumna, nie poddawaj sie i walcz!
To Ciebie oczukano i nikt nie powinien o tym zapominac!

EDIT: Dziewczyny piszcie jezeli zostalyście oszukane, naeet jezeli to mialby byc jeden grosz - oszustwo zawsze bedzie oszustwem!
__________________
Kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta mozliwość nie może być pewnością.
/Milan Kundera/

Edytowane przez DeeDee13
Czas edycji: 2008-04-04 o 09:16 Powód: dopisek
DeeDee13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 08:56   #247
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Finansowy problem z wizazanka

Cytat:
Ślązaczki same zdecydują, czy będą radośnie popijać trunki żartując z naiwności wizażanek, czy nie podadzą ręki na przykład po wysłuchaniu wyjaśnień Mii oczywiście
no bo Karo mogła wszystko wymyślić przecież, zdaje się, że ta opinia zdobywa coraz więcej zwolenników
Osobiście nie wierzę, żeby Mia pojawiła się na tym spotkaniu. Zapewne widziała ten wątek i już robi się jej gorąco bo sprawa przybrała nieoczekiwany obrót! I pewnie nikt nie będzie żartował z naiwności wizażanek - wysuwasz za daleko idące wnioski.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-04, 09:01   #248
Brewka :)
sophisticated
 
Avatar Brewka :)
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 7 952
Dot.: Finansowy problem z wizazanka

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Osobiście nie wierzę, żeby Mia pojawiła się na tym spotkaniu. Zapewne widziała ten wątek i już robi się jej gorąco bo sprawa przybrała nieoczekiwany obrót! I pewnie nikt nie będzie żartował z naiwności wizażanek - wysuwasz za daleko idące wnioski.
pewnie masz rację
__________________
elementarz reaktywacja
przepisy
Brewka :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 09:10   #249
LaLaRe
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 840
Dot.: Finansowy problem z wizazanka

sorry dziewczyny; troche mnie poniosło z tą 'wieśniarą'. nie chciałam was urazić, przepraszam po prostu aż trzęsę się ze złości, bo ta baba pewnie czyta te wiadomości i myśli, że jest bezkarna.. zdziwi się jak policja na nią najedzie:p
__________________
:::: Norwegia ::::
LaLaRe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 09:14   #250
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Finansowy problem z wizazanka

LaLaRe, Ciebie w ogóle ponosi strasznie w tym wątku.

Nie rozumiem uwagi Brewki, że niby teoria, że to Karo sobie wszystko wymyśliła zdobywa sobie coraz większa popularność. Sek w tym, że znamy historie tylko ze strony jednej osoby, a Mia22 być może jeszcze się wypowie. Zwróćcie uwagę na to, że jak tylko padł nick Mii, wiele dziewczyn od razu zaczęło najeżdżać na nią, a nie wiemy, jak sprawa wyglądała. Tak więc może trochę więcej umiarkowania w osądach?
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 09:23   #251
LaLaRe
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 840
Dot.: Finansowy problem z wizazanka

Aggie, chyba dlatego, że wiem jak czuje się Caro.. również zostałam oszukana całkiem niedawno. pracuję w zasadzie przez internet i od jednej z panienek nie doczekałam się sporej kwoty.. pije już melise na uspokojenie:p sorry, naprawde:p

Caro, jeszcze raz powodzenia ta paskuda nie może pozostać bezkarna!

btw. również jestem ciekawa jak to wszystko wygląda z punktu widzenia Mii22.. ciekawe co miałaby do powiedzenia, ale podejrzewam, że nie za wiele..
__________________
:::: Norwegia ::::
LaLaRe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-04, 09:28   #252
shatin
Wtajemniczenie
 
Avatar shatin
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 038
Dot.: Finansowy problem z wizazanka

nie sądzę aby w ogóle Mia pojawiła się już na forum moda. Po tym co zrobiła nikt jej juz nie zaufa i nie będzie trakowała poważnie...
shatin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 09:35   #253
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: Finansowy problem z wizazanka

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
LaLaRe, Ciebie w ogóle ponosi strasznie w tym wątku.

Nie rozumiem uwagi Brewki, że niby teoria, że to Karo sobie wszystko wymyśliła zdobywa sobie coraz większa popularność. Sek w tym, że znamy historie tylko ze strony jednej osoby, a Mia22 być może jeszcze się wypowie. Zwróćcie uwagę na to, że jak tylko padł nick Mii, wiele dziewczyn od razu zaczęło najeżdżać na nią, a nie wiemy, jak sprawa wyglądała. Tak więc może trochę więcej umiarkowania w osądach?
Ależ chętnie wysłuchamy Mii22, tylko, że mam spore obawy, że nie zechce się wypowiedzieć. Ma link do wątku, ma prawo wyrazić swoją opinię i opowiedzieć jak to było z jej perspektywy. No słuchamy, czekamy.... i?
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 09:55   #254
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Finansowy problem z wizazanka

Bardzo jestem ciekawa jak zostnie rozstrzygnięta ta sprawa.
W głowie mi się to nie mieści- może dlatego,że sama ufam ludziom i nigdy bym czegoś podobnego nie była w stanie zrobić.
Uważam,że policja jest bardzo dobrym rozwiązaniem.

Sama zostałam oszukana niedawno na kwotę ok 120 zł poprzez internet (prowadzę mały sklepik)i kobieta nie zapłaciła za kosmetyki.
Tylko,że z moim oszustwem policja nic nie zrobi bo jest zbyt..."małe"
Ja sądzę,że nie ważne na ile zostało się oszukanym na 20 zł czy na 2000zł - oszustwo to oszustwo.
przepraszam za OT.

caro trzymam kciuki i daj znać na forum co i jak
irsin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 10:01   #255
amber2046
Zakorzenienie
 
Avatar amber2046
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: na zachód od HollyŁódź
Wiadomości: 4 399
Dot.: Finansowy problem z wizazanka

Cytat:
Napisane przez super_karo Pokaż wiadomość
Dziewczyny jutro ide na policje, wlasnie wydrukowalam wszystkie rozmowy gg, PW i potwierdzenia-dziekuje ze mnie przekonalyscie!

A co do nicku to podaje go ,zeby ostrzec inne dziewczyny, mam nadzieje ze uda mi sie to zalatwic jutro
A wizazanka to Mia22

Kiedys okolo 1,5 roku temu kupila mi 2 razy na mniejsze kwoty, ale jak widac od pol roku trzyma moje pieniadze. Chciala pewnie zrobic dobre wrazenie po sobie..
Mia22 szok.

Znam ja dobrze z podforum Kultural(nie) jako miła, uczynną wizażankę, na której rady i dobre słowo zawsze można liczyć.

Przez myśl by mi nie przeszło, że mogłaby kogoś okraść. Przecież to nie nastolatka tylko dorosła świadoma swojego postępowania kobieta... Nie mogę w to uwierzyć.

Założycielce wątku życzę żeby odzyskała swoje pieniądze i bardzo współczuję tylu miesięcy nerwów.
__________________
"Związki partnerskie? Ja od razu na małżeństwa homoseksualne bym pozwolił. Nikt nigdzie nie powinien być zwalniany z tego koszmaru. (...)
Co to ma być - same romanse? Jakieś przyjemności? I uważam, że absolutnie powinni dostać prawo adopcji."
Janusz Głowacki

Crucify Your Mind
amber2046 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 10:05   #256
farfalla
Zakorzenienie
 
Avatar farfalla
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 12 521
Dot.: Finansowy problem z wizazanka

Cytat:
Napisane przez LaLaRe Pokaż wiadomość
a ja myślę, że ta małpa siedzi cicho, bo ma pełno w gaciach, o! co za wieśniara
A ja myślę że ten wątek zaczyna iść w trochę złą stronę przez takie wypowiedzi. Karo chodziło o uzyskanie porad i może pomocy w tej sprawie, a nie obrażanie innych wizażanek. Popełniła duży błąd jest winna i wierzę, że poneisie konsekwencje, ale to nie znaczy, że masz prawo nazywać ją "małpą", "wieśniarą" czy mówić że "ma pełno w gaciach". Proponuję zaprzyjaźnić się z innym słownikiem i dobierać troszkę inaczej słowa.

Cytat:
Napisane przez side85 Pokaż wiadomość
jedyne caro co mogłam dla ciebie zrobić to zrezygnować ze spotkania wizażanek ze śląska jeśli ona przyjdzie (a zapowiedziała się). jeśli do soboty się nie wypowie to niestety poświęcę spotkanie z przesympatycznymi dziewczynami (jak mniemam) bo w końcu ideą takich spotkań jest poznanie kogoś miłego/uczciwego/kogo znamy z forum
Myślę że poświęcani spotkania nie ma sensu. Po tym wątku nie wydaje mi się żeby przyszła na to spotkanie... a nawet jak przydzie to będzie dobrze wiedziała że część osób ze spotkania patrzy na nią krzywo, z żalem, wyrzutem nie wiem jak to ująć w słowa. A poświęcanie dlatego innych wizażanek byłoby niesprawiedliwe wobec nich

Cytat:
Napisane przez ryba82 Pokaż wiadomość
Być może, że Karo postąpiła naiwnie - ale któżby spodziewał się, że sympatyczna wizażanka, regularnie odwiedzająca forum dopuści się kradzieży? Postępowanie Mii nie może być usprawiedliwione przez ufność Karo do niej. Uważam, że tym bardziej ciążył na Mii obowiązek - ktoś jej zaufał. Dzieląc winę na pół możnaby wytłumaczyć każdego drania, przestępce....
Myślę że niekoniecznie chodzi o samo udzielanie się na forum, ale jak Karo sama napisała wcześnie prosiła już Mię o drobne przysługi za mniejsze kwoty i wszystko było ok ( zostawiała dobre wrażenie) więc jeśli przy tych mniejszych kwotach nie oszukała, to Karo zaufała też przy większej kwocie. Uważam że jest rozsądna na tyle żeby nie dawać pierwszej lepszej osobie z forum 400zł i prosić o przysługę


ED: Karo jak tylko będziesz coś wiedziała od policji to powiedz nam. Tyle osób trzyma kciuki że musi się to dobrze skończyć
__________________
"For beautiful eyes, look for the good in others
For beautiful lips, speak only words of kindness
And for poise, walk with the knowledge that you are never alone."
/A.H/
farfalla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 10:11   #257
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Finansowy problem z wizazanka

Cytat:
Napisane przez farfalla Pokaż wiadomość
A ja myślę że ten wątek zaczyna iść w trochę złą stronę przez takie wypowiedzi. Karo chodziło o uzyskanie porad i może pomocy w tej sprawie, a nie obrażanie innych wizażanek. Popełniła duży błąd jest winna i wierzę, że poneisie konsekwencje, ale to nie znaczy, że masz prawo nazywać ją "małpą", "wieśniarą" czy mówić że "ma pełno w gaciach". Proponuję zaprzyjaźnić się z innym słownikiem i dobierać troszkę inaczej słowa.
Autorka kontrowersyjnej wypowiedzi już za nią przeprosiła. Poniosło dziewczynę i tyle. Nie ma po co do tego wracać.

A kiedy karo idzie na policję?
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 10:37   #258
farfalla
Zakorzenienie
 
Avatar farfalla
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 12 521
Dot.: Finansowy problem z wizazanka

Cytat:
Napisane przez passionfruit Pokaż wiadomość
Autorka kontrowersyjnej wypowiedzi już za nią przeprosiła. Poniosło dziewczynę i tyle. Nie ma po co do tego wracać.

A kiedy karo idzie na policję?
A to ja również przepraszam, widocznie wśród tylu wypowiedzi musiałam przeoczyć część

Z tego co pisała to chyba dzisiaj miała iść ?
__________________
"For beautiful eyes, look for the good in others
For beautiful lips, speak only words of kindness
And for poise, walk with the knowledge that you are never alone."
/A.H/
farfalla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 10:47   #259
NiEBiE
Zakorzenienie
 
Avatar NiEBiE
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 261
Dot.: Finansowy problem z wizazanka

Jestem w szoku, że chodzi o Mię! Kiedyś kupowała mi torebkę z H&M. Miała kupić 2, ale nie było i sumiennie odesłała mi pieniądze. No, ale to było rok temu, widzę, że trochę się zmieniło...

Karo, trzymam kciuki. Informuj nas o postępach.
__________________

NiEBiE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-04, 10:58   #260
bejbi19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 3 624
GG do bejbi19
Dot.: Finansowy problem z wizazanka

Nawet nie liczcie na to ze ta Mia22 się wypowie moze dziewczyna potrzebowala na ksiazki i myslala ze ujdzie jej to płazem

Widzę, że strasznie się bulwersujecie. Spokojnie kobity To prawda ze nikt nie ma prawa przywłaszczac sobie kogos kasy ale trzeba tez byc swiadomym ze osoba moze byc nieuczciwa. To ze wypowiada sie kulturalnie na forum o niczym nie swiadczy. W dodatku zaufać komuś obcemu na tyle aby powierzyć mu az 450 zł...

Co innego allegro, tam jezeli nie jestesmy pewni możemy poprosić o przesyłkę za pobraniem z możliwością zobaczenia co jest w paczce. Dlatego nie można tego porównać do allegro, bo tam mamy większą pewność.

No nic, super karo zaufała i teraz będzie bardziej ostrożna. Nauczka dla wszystkich wizażanek zeby nie robic interesow na taka kwotę
bejbi19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 11:06   #261
tayniaczka
Rozeznanie
 
Avatar tayniaczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sandomingo
Wiadomości: 687
Dot.: Finansowy problem z wizazanka

czlowiek zaufa a tu taka w XXXXXX zrobi ;/ co do policji to bedzdiesz musiała ZGRAĆ NA CD TE ROZMOWY , bo wiesz policja musi miec niepodważalne dowody, albo bedziesz musiala udostepnić im dysk, i login , haslo do maila.

opisze wam podobna sprawe
moj kuzyn prowadzi skup owocow (taki nie oficjalny do konca) dal gosciowi na kreske pieniadze, on na drugi dzien mial przywiezc towar. nie przywiozl, sprawa ciągnela sie 3 miesiace w koncu zglosil to na policje, zrobili dochodzes' nie, facet sie nie poddawał bo nie podpisywal zadnej umowy, wiec trzeba bylo do prokuratury , gosc musial wyplacic kwote a bylo to 500 zl wiec podobnie jak u Ciebie. pokryć koszty procesu, kilka tysiecy, i 2 dni w areszcie za obraze sądu czy cos takiego ii "fstyt na cala wies

wiec widzicie że warto...mam nadzieje ze dobrze sie wszystko skonczy

ktoś wspominał o pannie Hill jestem z tego samego miasta co ona.. aż mi glupio
__________________
NOWY CIUSZKOWY 30.01 https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=307510
Sex, Drogen und Industrial






Edytowane przez AgaZ
Czas edycji: 2008-04-06 o 17:38
tayniaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 11:27   #262
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: Finansowy problem z wizazanka

Cytat:
Napisane przez farfalla Pokaż wiadomość
Myślę że poświęcani spotkania nie ma sensu. Po tym wątku nie wydaje mi się żeby przyszła na to spotkanie... a nawet jak przydzie to będzie dobrze wiedziała że część osób ze spotkania patrzy na nią krzywo, z żalem, wyrzutem nie wiem jak to ująć w słowa. A poświęcanie dlatego innych wizażanek byłoby niesprawiedliwe wobec nich


tak też zadecydowałyśmy z innymi wizażankami z Gliwic. Nie warto poświęcać wizażowych znajomości w imię przykrych incydentów, bo raczej nie będzie chciała spotkać sie z naszymi krzywymi spojrzeniami.
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 11:34   #263
springtime
Rozeznanie
 
Avatar springtime
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 524
Dot.: Finansowy problem z wizazanka

Mia22 właśnie przegląda ten wątek. Zobaczymy czy się wypowie, w co szczerze mówiąc, wątpie.

Karo- trzymam kciuki
__________________
30.07.2015 - Milenka i Zuzia
springtime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 11:40   #264
Mia22
Zakorzenienie
 
Avatar Mia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: Finansowy problem z wizazanka

oj superkaro, szkoda, że nie napisałas dokładnie jak wszystko było bo napisałaś nieprawdę, ale rozumiem, że bardzo zależy Ci żeby mnie oczernić na wizażu, bo ofiarom zwykle się wierzy........ kilka osób napisało, że robiło ze mną wymianę, Ty zresztą też niejedną paczkę dostałaś, tego nie pamiętasz?? Za nic ma wszystko, jak tylko nie dostaniesz swoich ciuszków, szkoda gadać. Dopiero dziś otrzymałam linka do tego wątku szkoda, że nie mam czasu na dłuższą wypowiedź, ale na pewno ją pryzgotuje, żebyś się też musiała karo, gęsto tłumaczyć!
Mia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 11:41   #265
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Finansowy problem z wizazanka

Uważam, że każdy człowiek ma prawo do wypowiedzenia się we własnej sprawie.

Takie prawo ma też Mia22.

Ja poczekam bądź na wyjaśnienia Mii22, bądź na wieści z policji od super_karo.

A internet jest miejscem ograniczonego zaufania.
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 11:42   #266
Mia22
Zakorzenienie
 
Avatar Mia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: Finansowy problem z wizazanka

Cytat:
Napisane przez springtime Pokaż wiadomość
Mia22 właśnie przegląda ten wątek. Zobaczymy czy się wypowie, w co szczerze mówiąc, wątpie.

Karo- trzymam kciuki
gdybym zobaczyła wątek wcześniej to bym się od razu wypowiedziała, ale super karo ma odwagę najeżdzać na inncyh i kłamać, tylko i wyłącznie, za czyimiś plecami.
Mia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 11:44   #267
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Finansowy problem z wizazanka

no to się porobiło...
Reese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 11:44   #268
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Finansowy problem z wizazanka

Cytat:
Napisane przez Mia22 Pokaż wiadomość
oj superkaro, szkoda, że nie napisałas dokładnie jak wszystko było bo napisałaś nieprawdę, ale rozumiem, że bardzo zależy Ci żeby mnie oczernić na wizażu, bo ofiarom zwykle się wierzy........ kilka osób napisało, że robiło ze mną wymianę, Ty zresztą też niejedną paczkę dostałaś, tego nie pamiętasz?? Za nic ma wszystko, jak tylko nie dostaniesz swoich ciuszków, szkoda gadać. Dopiero dziś otrzymałam linka do tego wątku szkoda, że nie mam czasu na dłuższą wypowiedź, ale na pewno ją pryzgotuje, żebyś się też musiała karo, gęsto tłumaczyć!
a jakie to ma znaczenie jesli pozniej stracila 450 zl.Gdyby nie byla pewna swoich racji nie poszlaby "klamac" na policje
Zreszta na poczatku w ogole nie chciala mowic o kogo chodzi ,pod naciskiem to zrobila
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 11:45   #269
NiEBiE
Zakorzenienie
 
Avatar NiEBiE
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 261
Dot.: Finansowy problem z wizazanka

Mia czekamy na tę dłuższą wypowiedź, bo ciągle przeglądasz ten wątek - dlaczego nic więcej nie napiszesz??
__________________

NiEBiE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 11:45   #270
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: Finansowy problem z wizazanka

Cytat:
Napisane przez Mia22 Pokaż wiadomość
Za nic ma wszystko, jak tylko nie dostaniesz swoich ciuszków, szkoda gadać.

tez bym miala za nic wszystko, gdybym nie dostawala 'swoich ciuszkow' przez 6 mcy... racja, szkoda gadac.
jak narazie multum ogolnikow, zero konkretow.
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:27.