czym kierowaliście się przy wyborze daty ślubu??? - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-22, 10:35   #241
arrakis
Zakorzenienie
 
Avatar arrakis
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 14 725
GG do arrakis
Dot.: czym kierowaliście się przy wyborze daty ślubu???

Cytat:
Napisane przez KarmazynowyKamyk Pokaż wiadomość
Nie wiem czemu ludzie ustalają takie odległe terminy?
Mój brat się zdążył rozstać ze swoją byłą już teraz narzeczoną...
rowniez tego nie rozumiem...myskle,ze slub mozna zorganizowac w kilka miesiecy do roku to juz max...ja np bym nie chciala czekac kilka lat jakbym juz miala to zaplanowane...
__________________
...świat obrazów nie zna śmierci ani życia,
gdy nie materia tylko myśl jest ciałem...
arrakis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 12:04   #242
Rogusia_007
Raczkowanie
 
Avatar Rogusia_007
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 209
Dot.: czym kierowaliście się przy wyborze daty ślubu???

Ja znowu nie rozumiem Waszego toku rozumowania. Dlaczego ludzie nie mogą sobie zaplanować czegoś na najbliższe parę lat?? Przykładem tego jestem ja i mój TŻ... Chcemy ślub koniecznie w Naszą rocznicę i będzie. Mieszkamy w małym mieście i śluby odbywają się tylko w soboty, a najbliższa sobota 3 września jest właśnie w 2011 roku. Więc w czym problem??
Wszyscy w rodzinie wiedzą o tej dacie i nikomu to nie przeszkadza i nawet nie usłyszałam słowa negującego Naszą decyzję. Za ten czas zdążymy uzbierać potrzebne Nam do tego pieniądze, bo wesele na pewno nie będzie małe.
__________________
Szczęśliwi razem...

Rogusia_007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 14:36   #243
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: czym kierowaliście się przy wyborze daty ślubu???

Cytat:
Napisane przez arrakis Pokaż wiadomość
rowniez tego nie rozumiem...myskle,ze slub mozna zorganizowac w kilka miesiecy do roku to juz max...ja np bym nie chciala czekac kilka lat jakbym juz miala to zaplanowane...
zalezy gdzie. w mojej sali na 2010 na wakacje nie ma juz ani jednego wolnego terminu...
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 15:13   #244
onaella
Zakorzenienie
 
Avatar onaella
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: gdzieś... :)
Wiadomości: 4 775
Dot.: czym kierowaliście się przy wyborze daty ślubu???

Cytat:
Napisane przez arrakis Pokaż wiadomość
rowniez tego nie rozumiem...myskle,ze slub mozna zorganizowac w kilka miesiecy do roku to juz max...ja np bym nie chciala czekac kilka lat jakbym juz miala to zaplanowane...
a to byś się zdziwiła i to nawet bardzo
pod koniec maja szuakiliśmy z Tż sali na przyszły rok na sierpień no i wszystkie, które nam odpowiadały (przede wszystkim pod względem ilości miejsc) nie miały ani jednego wolnego terminu i musiliśmy przesunąć wesele o rok, ale nie zaluję ani trochę bo dłużej mogę się ciszyć przygotowaniami
__________________

14.08.2010
baby
onaella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 15:22   #245
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: czym kierowaliście się przy wyborze daty ślubu???

Cytat:
Napisane przez onaella Pokaż wiadomość
a to byś się zdziwiła i to nawet bardzo
pod koniec maja szuakiliśmy z Tż sali na przyszły rok na sierpień no i wszystkie, które nam odpowiadały (przede wszystkim pod względem ilości miejsc) nie miały ani jednego wolnego terminu i musiliśmy przesunąć wesele o rok, ale nie zaluję ani trochę bo dłużej mogę się ciszyć przygotowaniami
My z TŻem wymyśliliśmy dwa tygodnie temu, że się pobieramy w tym roku, poszliśmy do ulubionej restauracji i zarezerwowaliśmy odpowiadający nam termin.
I już...
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 15:27   #246
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: czym kierowaliście się przy wyborze daty ślubu???

Cytat:
Napisane przez KarmazynowyKamyk Pokaż wiadomość
My z TŻem wymyśliliśmy dwa tygodnie temu, że się pobieramy w tym roku, poszliśmy do ulubionej restauracji i zarezerwowaliśmy odpowiadający nam termin.
I już...
to tylko pogratulowac. widocznie u ciebie w miescie nie ma z tym takich problemow jak u innych.
do mojej ulubionej restauracji nie zmiescilo by sie 100 osob.

ja chcialam slub w sierpniu 2010, ale ze wzgledu na brak wolnych terminow musialam przesunac na lipiec 2010. jakbym chciala zarezerwowac teraz to juz by mi sie to nie udalo. a na przyszly rok w mojej restauracji zostaly 3 wolne terminy...
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 16:04   #247
onaella
Zakorzenienie
 
Avatar onaella
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: gdzieś... :)
Wiadomości: 4 775
Dot.: czym kierowaliście się przy wyborze daty ślubu???

Cytat:
Napisane przez KarmazynowyKamyk Pokaż wiadomość
My z TŻem wymyśliliśmy dwa tygodnie temu, że się pobieramy w tym roku, poszliśmy do ulubionej restauracji i zarezerwowaliśmy odpowiadający nam termin.
I już...
ale o ile się nie myle to wybraliście w grudniu a jak wiadomo miesiące letnie są mniej bolegane jak wakacjyne. A ja od zawsze chciałam w sierpniu no i tak mam
__________________

14.08.2010
baby
onaella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-22, 22:42   #248
arrakis
Zakorzenienie
 
Avatar arrakis
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 14 725
GG do arrakis
Dot.: czym kierowaliście się przy wyborze daty ślubu???

Cytat:
Napisane przez Rogusia_007 Pokaż wiadomość
Ja znowu nie rozumiem Waszego toku rozumowania. Dlaczego ludzie nie mogą sobie zaplanować czegoś na najbliższe parę lat?? Przykładem tego jestem ja i mój TŻ... Chcemy ślub koniecznie w Naszą rocznicę i będzie. Mieszkamy w małym mieście i śluby odbywają się tylko w soboty, a najbliższa sobota 3 września jest właśnie w 2011 roku. Więc w czym problem??
Wszyscy w rodzinie wiedzą o tej dacie i nikomu to nie przeszkadza i nawet nie usłyszałam słowa negującego Naszą decyzję. Za ten czas zdążymy uzbierać potrzebne Nam do tego pieniądze, bo wesele na pewno nie będzie małe.
w sumie nie ma w tym nic zlego....
Ja napisalam,ze ja nie moglabym tak dlugiego czasu planowac - glownie z racji tego,ze jestem niecierpliwa i nie moglabym sie juz doczekac - wiec taki dlugi kilkuletni okres oczekiwania dzialalby mi na nerwy
__________________
...świat obrazów nie zna śmierci ani życia,
gdy nie materia tylko myśl jest ciałem...
arrakis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 06:44   #249
Rogusia_007
Raczkowanie
 
Avatar Rogusia_007
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 209
Dot.: czym kierowaliście się przy wyborze daty ślubu???

Cytat:
Napisane przez arrakis Pokaż wiadomość
w sumie nie ma w tym nic zlego....
Ja napisalam,ze ja nie moglabym tak dlugiego czasu planowac - glownie z racji tego,ze jestem niecierpliwa i nie moglabym sie juz doczekac - wiec taki dlugi kilkuletni okres oczekiwania dzialalby mi na nerwy
Ja też zaliczam się do niecierpliwych Ale jednak rozsądek bierze górę
Póki co zastanawiamy się tylko nad salą... Z tym może być ciężko... Na resztę przyjdzie czas....
__________________
Szczęśliwi razem...

Rogusia_007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 08:52   #250
enis84
Zakorzenienie
 
Avatar enis84
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 487
Dot.: czym kierowaliście się przy wyborze daty ślubu???

no z tymi salami to jest przerąbane, mnie się jeszcze udało zamówić na 5 września 2009 ale też już wzięłam jeden z ostanich terminów(a zamawiałam w marcu 2008), na sierpień już wszytsko było zajęte. U mnie w mieście jest kilka sal ale i tak trzeba rezerwować z dwuletnim wyprzedzeniem jeśli chce się jakąś szczególną datę chyba że w maju, bo na maj to chyba zawsze są miejsca przynajmniej u nas..
enis84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-24, 20:16   #251
Gustawek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 621
Dot.: czym kierowaliście się przy wyborze daty ślubu???

ostatnio zamarzyła mi się data 26.12.2009 tj. pierwszy dzień swiąt BN w przyszłym roku wypada w sobotę, dopiero się zaręczyliśmy z moim Słonkiem i jeszcze nic nie zrobiliśmy w kierunku przygotowań, rezerwacji itp.ale w Wwie chyba jeszcze znajdziemy jakiś kościół i salę. Fajna data, w święta jest tak bardziej uroczyście tak mi się wydaje ale jeszcze nie wiem czy zostanie bo jednak ryzyko że zamiast śniegu i słonca będzie błoto i deszcz
Gustawek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-24, 20:27   #252
Gustawek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 621
Dot.: czym kierowaliście się przy wyborze daty ślubu???

ostatnio zamarzyła mi się data 26.12.2009 tj. pierwszy dzień swiąt BN w przyszłym roku wypada w sobotę, dopiero się zaręczyliśmy z moim Słonkiem i jeszcze nic nie zrobiliśmy w kierunku przygotowań, rezerwacji itp.ale w Wwie chyba jeszcze znajdziemy jakiś kościół i salę. Fajna data, w święta jest tak bardziej uroczyście tak mi się wydaje ale jeszcze nie wiem czy zostanie bo jednak ryzyko że zamiast śniegu i słonca będzie błoto i deszcz
Gustawek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-24, 21:00   #253
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: czym kierowaliście się przy wyborze daty ślubu???

ryzyko że będzie brzydka pogoda jest zawsze, nawet latem nie ma pewności, że będzie ładnie...
A data jest fajna, tylko weź pod uwagę, że dość popularna, jeśli chodzi o zimę, więc wszystkie sprawy związane ze wstępną rezerwacją terminu w kościele i knajpie powinniście dokonać jeszcze w tym roku.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-24, 22:15   #254
Gustawek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 621
Dot.: czym kierowaliście się przy wyborze daty ślubu???

eh no właśnie trochę mnie to przeraża że chcąc zdążyć w 2009 to już trzeba coś robić w tym kierunku, i boję się że ta całe te przygotowania zamienią się w wielki stres i pośpiech - z drugiej strony strasznie się cieszę i nie mogę doczekać
Gustawek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-30, 11:02   #255
zartownis
Zadomowienie
 
Avatar zartownis
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 313
Dot.: czym kierowaliście się przy wyborze daty ślubu???

No ja bede chyba jedyna ktora kieruje sie rozsadkiem, wybierajac date slubu
Jestem z moim narzeczonym juz prawie trzy lata i dobrze nam bylo bez slubu, ale jest male "ale" ja juz mam 30 lat no i czas pomyslec o dziecku i dlatego chcemy sie najpierw pobrac.
Restauracja juz zamowiona na kwiecien w przyszlym roku.
zartownis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-30, 13:18   #256
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: czym kierowaliście się przy wyborze daty ślubu???

Cytat:
Napisane przez zartownis Pokaż wiadomość
No ja bede chyba jedyna ktora kieruje sie rozsadkiem, wybierajac date slubu
Jestem z moim narzeczonym juz prawie trzy lata i dobrze nam bylo bez slubu, ale jest male "ale" ja juz mam 30 lat no i czas pomyslec o dziecku i dlatego chcemy sie najpierw pobrac.
Restauracja juz zamowiona na kwiecien w przyszlym roku.
My też dalej żylibyśmy bez ślubu, bo dobrze nam tak, ale tez jestem przed 30 tką i myślimy o dzidzi.
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-07, 19:17   #257
skarbek02
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6
Dot.: czym kierowaliście się przy wyborze daty ślubu???

\123

Edytowane przez skarbek02
Czas edycji: 2008-11-17 o 15:36
skarbek02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 13:32   #258
meaya
Przyczajenie
 
Avatar meaya
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3
Dot.: czym kierowaliście się przy wyborze daty ślubu???

Tydzień temu zdecydowaliśmy się na ślub. Data 13.03.2009. Mija wtedy 5 rocznica naszego bycia razem i tylko tym się kierowaliśmy - dobrze że to piątek a nie środek tygodnia, a poza tym zauważyłam że nie będzie problemu z salą, orkiestrą, fotografem itp.
meaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 14:39   #259
onaella
Zakorzenienie
 
Avatar onaella
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: gdzieś... :)
Wiadomości: 4 775
Dot.: czym kierowaliście się przy wyborze daty ślubu???

Cytat:
Napisane przez meaya Pokaż wiadomość
Tydzień temu zdecydowaliśmy się na ślub. Data 13.03.2009. Mija wtedy 5 rocznica naszego bycia razem i tylko tym się kierowaliśmy - dobrze że to piątek a nie środek tygodnia, a poza tym zauważyłam że nie będzie problemu z salą, orkiestrą, fotografem itp.
a mam takie pytanie, to będzie tylko ślub czy i wesele, bo ta data to już Wielki Post
__________________

14.08.2010
baby
onaella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-14, 20:44   #260
meaya
Przyczajenie
 
Avatar meaya
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3
Dot.: czym kierowaliście się przy wyborze daty ślubu???

Ślub + wesele na ok 50 osób. Tradycyjnie z orkiestrą. Powiem że z drżącym sercem szłam do kościoła zarezerwować termin ślubu ale całe szczęście ksiądz nie miał nic przeciwko. Ciekawa jestem teraz reakcji moich rodziców i rodzinki ale z tym się jeszcze wstrzymam będzie większa niespodzianka. \
meaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 21:12   #261
onaella
Zakorzenienie
 
Avatar onaella
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: gdzieś... :)
Wiadomości: 4 775
Dot.: czym kierowaliście się przy wyborze daty ślubu???

Cytat:
Napisane przez meaya Pokaż wiadomość
Ślub + wesele na ok 50 osób. Tradycyjnie z orkiestrą. Powiem że z drżącym sercem szłam do kościoła zarezerwować termin ślubu ale całe szczęście ksiądz nie miał nic przeciwko. Ciekawa jestem teraz reakcji moich rodziców i rodzinki ale z tym się jeszcze wstrzymam będzie większa niespodzianka. \
to Ci powiem, że odważna jesteś
Oczywiście zrobisz jak uważasz, ale ja jako osoba wierząca i praktykująca miałabym pewne opory przed weselem (podkreślam weselem, a nie ślubem) i jeżeli już bym poszla to pewnie bym nie tańczyła. Tak zostalam wychowana i dziwnie bym się czuła tańcząc w takim okresie.
I rzeczywiście też jestem ciekawa reakcji rodziny i chyba bym sie troszke obawiała, no ale to tylko moje zdanie
__________________

14.08.2010
baby
onaella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-16, 17:45   #262
_Kwiatek_
Przyczajenie
 
Avatar _Kwiatek_
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 27
Dot.: czym kierowaliście się przy wyborze daty ślubu???

My wybraliśmy datę 15.08.2008r. przede wszystkim dlatego, że 15.08 to dzień wolny od pracy i zawsze będziemy mogli go spędzić razem świętując kolejną rocznicę poza tym byl to dzień przed naszą pierwszą rocznicą zaręczyn i jedyny wolny termin w sierpniu w restauracji, którą sobie upatrzyliśmy
_Kwiatek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 10:09   #263
Nindża
Rozeznanie
 
Avatar Nindża
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 517
Dot.: czym kierowaliście się przy wyborze daty ślubu???

wolnym terminem w hotelu
Nindża jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 10:54   #264
SSR
Zadomowienie
 
Avatar SSR
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 094
GG do SSR
Dot.: czym kierowaliście się przy wyborze daty ślubu???

nasza data czyli 3.10.2009r, to była ostatnia data wolna, aby zgrać wymarzony zespół i salę, a zamawiałam 3 tygodnie temu, więc nie za bardzo miałam wybór, jeśli chcę wyjść za mąż w przyszłym roku
SSR jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 12:25   #265
olenkaa
Rozeznanie
 
Avatar olenkaa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 868
GG do olenkaa
Dot.: czym kierowaliście się przy wyborze daty ślubu???

Nie będę oryginalna jeżli powiem, że chciałabym, żeby stało się to w rocznicę poznania. (jeśli wogóle kiedykolwiek wyjdę za mąż. w co wątpie
__________________
bawię się w życie..
olenkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 13:06   #266
00aneczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 894
GG do 00aneczka
Dot.: czym kierowaliście się przy wyborze daty ślubu???

my oboje chcieliśmy żeby to był 15 sierpnia i tak będzie, dlatego, że jest to święto, czerwona kartka w kalendarzu, dzień wolny, poza tym mamy dobre skojarzenia z tą datą. Jednak nie była to data naszego poznania czy zaręczyn. Ważne, że nam się udało tak zorganizować i nasz ślub będzie 15 sierpnia 2009 roku
00aneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 13:41   #267
gabie1
Raczkowanie
 
Avatar gabie1
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 69
Dot.: czym kierowaliście się przy wyborze daty ślubu???

a my wybraliśmy datę 01.08.2009r. z trzech powodów:
1. 02,08,2009r kończę 29lat, więc noc poślubna będzie w moje urodziny
2. mojemu TŻ będzie łatwiej zapamiętać, bo jak już się nauczył daty moich urodzin, to będzie tak hurtowo
3. tak jak niektóre z Was - chcemy już dzidziusia, więc może w noc poślubną.....
gabie1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 13:59   #268
caameron
Raczkowanie
 
Avatar caameron
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: madryt
Wiadomości: 55
Dot.: czym kierowaliście się przy wyborze daty ślubu???

Ja z moim skarbem poznalam sie przez internet pierwsze nasze spotkanie odbylo sie 10 lipca i dlatego nasz slub odbedzie sie 10 lipca, a ze akurat w 2010 bedzie to sobota wiec 10.07.2010 faktycznie jest problem z rezerwacja sal, kamerzysty itd. ja mieszkam za granica dlatego tez juz teraz prosze moja mame zeby powoli "zaklepywala" sale, kucharke i szukala dobrego kamerzysty itd. moja mama pracuje w salonie slubnym wiec ma dojscia pozdrawiam wszystkie mezatki i narzeczone szczescia zycze
caameron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-23, 12:58   #269
nikicia86
Raczkowanie
 
Avatar nikicia86
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 62
GG do nikicia86
Dot.: czym kierowaliście się przy wyborze daty ślubu???

A my braliśmy pod uwage wiele czynników po pierwsze chcielismy w wakacje bo wtedy wiekszosc osob bierze urlopy po drugie chcielismy sierpien po trzecie w 2010 roku 14 wypada w sobote a w tym dniu moj tato ma urodzinki ...wiec od razu ta data nam się spodobała a jesli chodzi o terminy to na 2010 rok w sierpniu tylko nasz termin sali byl wolny jakby los z nieba ze taki jak wybralisy jest wolny stwierdzilismy ze to cos znaczy
__________________
ŚLUB 20.04.2014 ZAKOPANE

“Cierpliwość i wytrwałość mają magiczne działanie – dzięki nim trudności znikają, a przeszkody ulatniają się.”
nikicia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 13:11   #270
harlemgirl
Raczkowanie
 
Avatar harlemgirl
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 182
Dot.: czym kierowaliście się przy wyborze daty ślubu???

A ja sie obawialam, ze w kilka miesiecy sie nie da.. a sie da
W polowie pazdziernika zaczelismy sie rozgladac za restauracja na ok 100 osob i juz mamy zaklepane dwie sale na maj 2009 (teraz tylko sie trzeba zastanowic, ktora wolimy i czy 16 czy 30V). Zespol tez przyklepany wstepnie a i dwoch dj-ow rozchwytywanych w stolicy mialo wolne terminy, bo rozmyslil sie ktos kto rezerwowal 1,5 roku temu, mimo ze wplacil zaliczke..
Tak wiec uwazam, ze sie da! Teraz juz sie o nic nie martwie, fotografa, kiecke i wsio.. bo wiem, ze mozna i w pol roku i krocej Ba, jestem tego pewna! I dodam, ze nie godze sie na zadne kompromisy.. moze mam farta a moze to sztucznie nakrecany problem, ze trzeba na dwa lata do przodu.. Oczy wiscie nie ujmujac nikomu Ja po prostu nie wytrzymalabym czekac jak juz zaczelam planowac - skreciloby mnie haha (a z moim TZ jestem od 5 lat - 3 lata zareczeni Trzymajcie sie! Szczegolnie te spoznialskie jak ja! Dacie rade
harlemgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-17 19:22:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:55.