Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.8 - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-11-22, 14:39   #241
cathlyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 630
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość
Alliw dzięki Ci kobieto za posta do cathlyn bo nie nadrobiłam jeszcze starego wątku i nie wiedziałam o poście i tak myślę sobie no o czym ona pisze o jakiej ścierce? przeglądam posty cathlyn no wszystkie przeczytane z tego wątku no i znalazłam tak więc:

Cathlyn ja trzymam ścierkę na kaloryferze do momentu aż nie wyschnie z resztą każdą mokrą ścierczkę od razu rozwieszam i później odkładam na swoje miejsce tak wiec, ścierkę od wycierania umywalki w łazience jak już wyschnie składam i leży pod kaloryferem na złożonych ręcznikach kąpielowych. U mnie wiszą tylko 2 ręczniki przy umywalkach do rąk. W kuchni ścierkę rozwieszam na zlewie jak wyschnie to składam i odkładam z boczku, do mniejszej komory lub pod zlewozmywak do szafki na pudełko z tabletkmi do zmywarki
Mam nadzieję że usatysfakconowała Cię moja odpowiedz
No prawie :P
TO ja chyba za często ręcę myję (w sumie to L. tak często myje) bo odwieszam właśnie na kaloryfer (ale mam maciupci przy umywalce) i zanim mi zdąży wyschnąć to znowu wycieram i cały czas ściera na kaloryferze mi wisi
Dzięki za odpowiedź sobie zwizualizowałam i brakuje mi miejsca, bo ręczniki mam wiszące na haczykach i nic mi niegdzie nie leży. Ale chyba jakieś małe pudełeczko sobie sprawię takie niby drewniane na różne szpargały i przy umywalce postawię to i ściereczkę upchnę :P

To Twoja łazienka jest? Bo pierwsze zdjęcie jak z magazynu o dekorowaniu domu (:emotka ze szczęĸą na ziemi

Cytat:
Napisane przez Malpka Pokaż wiadomość


ostatnio się nauczył :drań i jak mowię do nie go:drań jesteś to mówi: nie, Julia drań


moderna
jak szybka to wrzuć link z przepisem plis ostatnio robiłam ciasto (tylko francuskie) z jabłkami i mi nie wyszło


przy więksszym metrażu na pewno nie widać tak bałaganu, bo nie jest wszystko "na kupie".
U nas drugi pokój jest na razie graciarnią, ale będziemy pewnie na wakacje urządzać L. pokój i powiem szczerze, że nie wiem, jakl my tam wszystko ogarniemy. Nie wiem gdzie jej rzeczy składować, szafę jakąś??? Te dziecięce sa takie małe, nie pomieści mi się. Na razie tam, jest komoda z za dużymi rzeczami czy letnimi, a reszta ubranek jest w naszej szafie. Ale będziemy robić zamianę, bo teraz w pokoju L. jest sporo rzeczy TŻ i jego biurko z kompem itd i to musimy przenieść do salonu, więc będzie w salonie mniej miejsca, część rzeczy będę musiała upchnąć w pokoju L. i nie mam pomysłu czy szafę wnekową jej tam robić czy jak.. Kurcze, chciałabym 3 pokoje.

Kasia
ja kupuję L. Duplo farmę pod choinkę

Przyszła paczka z arosa Jak L. wstanie idziemy do paczkomatu
__________________
Szkrabencja 15.03.2013
cathlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-22, 14:41   #242
oldzinx
Raczkowanie
 
Avatar oldzinx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 493
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
też tak myślę.
w czasach przedtorresowych miałam czysto. ale też nie miałam tyle tysięcy rzeczy na 49 m2...
nie mam gdzie przerzucić, gdzie chować tych hipotetycznych pudeł. a wszystko co nie używane - oddaję, pożyczam.

no ja teraz mam taką przerwę z Młodą mam zamiar znów być Pierwszym Łowczym tylko żal, że teraz tyyyle okazji ucieka. no i dziewczyńska wyprawka z łóżka się nie zrobi (więc będzie na początku klonem brata )


a nad Lego wciąż pieję ... gdyby nie "domek" to nie przeżyłabym tego tygodnia. a tak rano porządna budowa - a potem tylko podpowiedzi i syna nie było
(dziś rano domek był królestwem mamy mu, taty mu, a że nie mógł znaleźć cielaczka, to biały miś był synkiem - na traktorowej przyczepie wjazdy i wyjazdy, wchodzenie drzwiami, bramą, oknem...)
a jak Torres? W pon żłobek? ja myślę czy go dać czy ze 2 dni jeszcze poczekać...czyli farma duplowa wymiata? Mi się marzy pociąg co go tam reklamują non stop ale za kosztowny to zakup (cały zestaw).
haha, też zawsze myślę ile to okazji w lumpie ucieka Ale mnóstwo pięknych ciuszków jest właśnie na małe dziewczynki, aż żal nie brać, no ale na kogo jak tu same chłopy...

Scarlet jestem pod wrażeniem mowy Zosi. A tak z ciekawości, ona sama tak wyłapuje i powtarza?
Tom np. Ostatnio chodzi i pyta "co to". Najczęściej jak czeresniowa przeglądamy. I tym sposobem odkryłam że w części gdzie jest parada lampionów zakonnica niesie lampion w kształcie pingwina haha
__________________
Tomuś
oldzinx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-22, 14:49   #243
Moderna
Zakorzenienie
 
Avatar Moderna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9 050
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

cathlyn szarlotka sypana http://www.mojewypieki.com/post/szarlotka-sypana z tego przepisu pyyyycha, ja robie na 3/4 szklanki, 1 kg jablek (kwasne typowe do szarlotek - z polskich to chyba szara reneta? ja mam boskop) i tortownice ok. 18 cm (taka malutka)
Moderna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-22, 15:09   #244
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

właśnie upiekłam ciasto tylko za szybko chciałam mase zrobić i ....... masło mi się w budyniu rozpłynęło i czekam aż zastygnie zeby ciasto przełożyć.

Cathlyn tak to nasza łazienka jakieś pół roku po remoncie teraz już jest prawie 5 lat ale za dużo się nie zmieniło u mnie na pralce stoi takie pudełko właśnie na ścierki, chodniczki, wkłady od mopów.
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-22, 15:21   #245
jolanT
Zadomowienie
 
Avatar jolanT
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 135
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

lecę drugą stronę..

Cytat:
Napisane przez kwiatuszekkk21 Pokaż wiadomość
to miałaś szczeście z założeniem pampa oj byłoby roboty ze sprzątaniem hehe a Ewie nie przeszkadzało, że mokro w majtach?Bo Karolowi to wisi

ze śmiesznych rzeczy to Karol oprócz przekręcania tatuu i tatoł zaczął do dziadka wołać "dziadu/dadu"
zaczęła ściągać rajtuzy i jojczyła.. ja w tym czasie pobiegłam po nowe. więc chyba nie było jej to obojętne

dziadu


Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość
JolanT jakie sny masz nie ma co wyobraźnia działa ale ja też nie raz mam takie głupkowate że aż się przyznać ... ostatnio śniło mi się że wykradałam teściowi z portfela pieniądze ale tylko dwuzłotówki i wkładałam do buzi bo nie miałam gdzie schować więc udawałam że coś jem czy żuję a później jakieś gigantyczne stwory potfory
ja bym od razu brała banknoty

Cytat:
Napisane przez scarlett26 Pokaż wiadomość
tak, od dawna, ale wkładamy body pod spód - zawsze lepsza kontrola nieprzemieszczania się pieluchy, a poza tym nie marznie z w nocy jeśli się odkopie - mamy w mieszkaniu tak 16-18 stopni
ja ją ubieram w bodziaki i koszulki a na dół rajty ale przed snem zawsze chce mieć ściągnięte, więc nie wiem czy jej za ciepło czy co..a mamy też ok.18stopni.. i chce spróbować teraz piżamkę.. tylko czy tez nei będzie dołu ściągała muszę spróbować..



zrobiłam dziś wielkie nic.. no może poza obiadem..
robi się ciemno a musze umyć te okno w końcu.. ale żeby umyc musi chłop wrócić.. chopa jeszcze nie ma więc.. leżę
__________________
21.04.2013
EWA !


29.04.2015
OLAF !



http://fajnamama.pl/suwaczki/yvpga7q.png
jolanT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-22, 15:26   #246
Moderna
Zakorzenienie
 
Avatar Moderna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9 050
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

Przy jakim katarze jest polecany inhalator - przy gestym?
Jaki model polecacie? Sa jakies nakladki, by stosowac u mniejszych i wiekszych dzieci, a moze doroslych?
(temat juz byl (nic nie zanotowalam ), ale M. jeszcze nie chorowal, a chcialabym miec na wszelki wypadek w domu)
Moderna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-22, 16:18   #247
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

Cytat:
Napisane przez oldzinx Pokaż wiadomość
a jak Torres? W pon żłobek? ja myślę czy go dać czy ze 2 dni jeszcze poczekać...czyli farma duplowa wymiata? Mi się marzy pociąg co go tam reklamują non stop ale za kosztowny to zakup (cały zestaw).
T. poniedziałek, wtorek będzie jeszcze w domu. babcia przyjedzie, więc luz mam nadzieję, że mu odda...
farma - super. ale pociąg też (mamy chyba mniejszy niż ten reklamowany; samo-jeżdżąca lokomotywa. ale już tory - nie kręcą T.). nie mamy chybionego zestawu

Cytat:
Napisane przez Moderna Pokaż wiadomość
Jaki model polecacie? Sa jakies nakladki, by stosowac u mniejszych i wiekszych dzieci, a moze doroslych?
http://www.ceneo.pl/3115605 - taki mamy. lekarka kazała kupić "tłokowy", to kupiliśmy.
w środku smoczek, maska. my używamy bez niczego (z rurki wdycha).
jak nie ma gęstych glutów, to lekarka zalecała inh. z soli fizjologicznej. teraz mamy fest katar i lek do inhalacji.
__________________
Fuck the past kiss the future Bono
T. 9.03.2013
O. 3.03.2015

pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-22, 16:22   #248
despa
Zakorzenienie
 
Avatar despa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 777
GG do despa
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

Panika, a co potrzebujesz/ chcesz dziewczynskiego? Jak mam to Wam dam, jak nie mam to przy lowach w lumpie jak cos znajde bede Ci foty wysylac
despa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-22, 16:32   #249
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

Cytat:
Napisane przez despa Pokaż wiadomość
Panika, a co potrzebujesz/ chcesz dziewczynskiego? Jak mam to Wam dam, jak nie mam to przy lowach w lumpie jak cos znajde bede Ci foty wysylac
dzięki. ale takiej biedy z nędzą nie ma
jest głód unieruchomionego łowcy
Michaliczenko miał masę białych ciuchów jakieś śpiworki miał pastelowe, także spoko-loko. ale dziękuję za chęci
chłop wczoraj odebrał pierwszy komplecik zakupiony przez neta (znam firmę, macać nie musiałam na pohybel dziewczyńskim kolorom - czarno-kolorowe).
__________________
Fuck the past kiss the future Bono
T. 9.03.2013
O. 3.03.2015

pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-22, 16:54   #250
Moderna
Zakorzenienie
 
Avatar Moderna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9 050
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
http://www.ceneo.pl/3115605 - taki mamy. lekarka kazała kupić "tłokowy", to kupiliśmy.
w środku smoczek, maska. my używamy bez niczego (z rurki wdycha).
jak nie ma gęstych glutów, to lekarka zalecała inh. z soli fizjologicznej. teraz mamy fest katar i lek do inhalacji.
wlasnie prezgladam i widze rozne, bo sa te z rurka do buzi, i maseczki, albo takie gdzie sie nachyla nad para - to jak te inhalacje przy katarze maja wygladac, rurka do ust? Czy z maseczki?

Co to znaczy tlokowe?

bardzo aldny ten pingwinek - jestes zadowolona, polecilabys dalej?
rozumiem, ze T. zadowolony, skoro sam sie obsluguje

---------- Dopisano o 17:49 ---------- Poprzedni post napisano o 17:46 ----------

Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość
właśnie upiekłam ciasto tylko za szybko chciałam mase zrobić i ....... masło mi się w budyniu rozpłynęło i czekam aż zastygnie zeby ciasto przełożyć.
ojjj to arczej nie do odratowania
mnie sie keidys budyniowa tez tak sciela, cos tam zastygla, ale w smaku to nie bylo to..

---------- Dopisano o 17:54 ---------- Poprzedni post napisano o 17:49 ----------

M. padl mi na druga drzemke (w dzien mial krotka, bo godzinke, wiec pewnie dosypia) - mam nadzieje, ze sie zaraz obudzi, bo gotuje serowe kluseczki kladzione z maselkiem


JolanT co do kataru, to radzi sie by nawilzac sluzowke, bo przy suchej to alergeny latwiej wnikaja - najlepsze to jest plukanie nosa roztworem z sola - u mnie to najgorzej z realizacja - bo sie najzwyczajnie nie chce. Sa chyba tez takie spreje do nosa, ktore nawilzaja..

Edytowane przez Moderna
Czas edycji: 2014-11-22 o 16:56
Moderna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-22, 16:58   #251
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

Cytat:
Napisane przez Moderna Pokaż wiadomość
Co to znaczy tlokowe?

bardzo aldny ten pingwinek - jestes zadowolona, polecilabys dalej?
rozumiem, ze T. zadowolony, skoro sam sie obsluguje
chodzi o to by dziecko wdychało. czy smoczkiem czy rurką czy przez maskę czy nachylając się nad - wsio rawno.

"tłokowy" - nie wiem. nie miałam czasu na analizę. poszłam do sklepu i kupiłam ( i dlatego fest przepłaciłam )

Koleżanka ostatnio pożyczała od nas i od innej znajomej - dla porównania. mnie się wydawało, że pingwin głośny. podobno takie same natężenie.

nie polecam, bo nie znam innych. spełnia swoją rolę.

Michał uwielbia pingwina, gdy ten nie pełni swej funkcji jak zwierzątko domowe. Jak pracuje - drze się jak opętany (mnie krzyki nie przeszkadzają - lepiej dziecko wdycha; konkubent cierpi wraz z T.). nie obsługuje sam, bynajmniej. nam łatwiej manewrować gołą rurką
__________________
Fuck the past kiss the future Bono
T. 9.03.2013
O. 3.03.2015

pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-22, 16:58   #252
cathlyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 630
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

Oliwka a jakie masz pudełko kartonowe? Drewno?

Jola
L caly czas w pajacach śpi. Piżamka czeka ale jakoś msm wrażenie ze sie odkrywac będzie

Moderna dzięki wyprobuje lubie przepisy na moich wypiekach bo zawsze wychodza , ostatnio zrobilam cytrynowe dimples palce lizac a przedwczoraj pierniczki szybkie
__________________
Szkrabencja 15.03.2013
cathlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-22, 17:06   #253
kasia86bgo
Zakorzenienie
 
Avatar kasia86bgo
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: NO / PL
Wiadomości: 4 205
GG do kasia86bgo Send a message via Skype™ to kasia86bgo
Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

Skonczylam dzis o 14.30 przyjechala mama - i poszlam ba zakupy ( uwielbiam niespodzianki do Navu ) polazlam do Cubussa zakupilam spodnie, piekny sweterek z kapturem, czapki dla Milusia takie a'la kominiarki rekawiczki i kapcie dla siostry pod choinke. Podem pozlazlam do Hmu i kolejne koronki na majty poszly.
Wiec dzis dupla nie kupilam. Ale jeszcze mam tydzien tej promocji jakos musze sie tam ogarnac i zabrac .



Ogolnie mlody spal od 9 do 13 ... W drodze do domu jadl bulke - i USNOL mlaskajac haha.
A najlepsza akcja troche go nerwa brala az tu nagle wchodzi pani Murzynka do tramwajj z 2dzieci - i CISZA mlody zapatrzony jak w obrazek ( nie powiem pani byla calkiem calkiem ) a jak jej bzuiaki slal fiuufiuu


Teraz troche zabawy kanapusia i do spania

---------- Dopisano o 18:06 ---------- Poprzedni post napisano o 18:06 ----------

Aaaa pidzamek jeszcze nje uzywam - poczekam az Milus z bodow "pajacykow" wyrosnje i kupie
__________________
Miluś

http://suwaczki.maluchy.pl/li-65599.png
kasia86bgo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-22, 17:11   #254
Moderna
Zakorzenienie
 
Avatar Moderna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9 050
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
chodzi o to by dziecko wdychało. czy smoczkiem czy rurką czy przez maskę czy nachylając się nad - wsio rawno.

"tłokowy" - nie wiem. nie miałam czasu na analizę. poszłam do sklepu i kupiłam ( i dlatego fest przepłaciłam )

Koleżanka ostatnio pożyczała od nas i od innej znajomej - dla porównania. mnie się wydawało, że pingwin głośny. podobno takie same natężenie.

nie polecam, bo nie znam innych. spełnia swoją rolę.

Michał uwielbia pingwina, gdy ten nie pełni swej funkcji jak zwierzątko domowe. Jak pracuje - drze się jak opętany (mnie krzyki nie przeszkadzają - lepiej dziecko wdycha; konkubent cierpi wraz z T.). nie obsługuje sam, bynajmniej. nam łatwiej manewrować gołą rurką
dziekuje
czyli rozumiem, ze niewazne czy dzeicko wdycha ustami czy nosem?

a dorosly tez moze z tego pingwina korzystac?

masz racje, ale kto ma mozliwosc wyprobowania kilku czy kilkunastu produktow

jak to pierwsze wrazenie moze mylic, bylam pewna, ze T. korzysta bez wrzaskow

---------- Dopisano o 18:11 ---------- Poprzedni post napisano o 18:09 ----------

Cytat:
Napisane przez cathlyn Pokaż wiadomość
Moderna dzięki wyprobuje lubie przepisy na moich wypiekach bo zawsze wychodza , ostatnio zrobilam cytrynowe dimples palce lizac a przedwczoraj pierniczki szybkie
wychodza

wazne jest, by maselko zetrzec na wierzch, na kazdym centymetrze powierzchni, ono da taka chrupiaca skorupke

u mnie hitem jest tort ananasowy z moich wypiekow, szybki i wychodzi mega pyszny, do tej pory hit wsrod znajomych/rodziny
Moderna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-22, 17:14   #255
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

Cytat:
Napisane przez kasia86bgo Pokaż wiadomość
i poszlam ba zakupy


mam wizytę w poniedziałek. i jak doktorek pozwoli to idę na zakupy - przekonałyście mnie

Cytat:
Napisane przez Moderna Pokaż wiadomość

a dorosly tez moze z tego pingwina korzystac?

nie ważne jak. ważne by trafiło do dróg oddechowych

każdy kto zna stosunki dzieć -pingwin jest zdziwiony, że T. sam sobie tego nie zapuszcza. kocha zwierzę, nienawidzi procesu.
__________________
Fuck the past kiss the future Bono
T. 9.03.2013
O. 3.03.2015

pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-22, 17:17   #256
Moderna
Zakorzenienie
 
Avatar Moderna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9 050
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość


mam wizytę w poniedziałek. i jak doktorek pozwoli to idę na zakupy - przekonałyście mnie


nie ważne jak. ważne by trafiło do dróg oddechowych

każdy kto zna stosunki dzieć -pingwin jest zdziwiony, że T. sam sobie tego nie zapuszcza. kocha zwierzę, nienawidzi procesu.


dziekuje
szukam pingwinka i im podobnych
Moderna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-22, 17:43   #257
cathlyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 630
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

Moderna
Tortow nie lubię w ogole żadnych ciast z kremem.
Musze jablka kupić...
__________________
Szkrabencja 15.03.2013
cathlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-22, 19:09   #258
despa
Zakorzenienie
 
Avatar despa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 777
GG do despa
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

Cathlyn jest wersja szarlotki sypanej gdzie zastepujesz sypkie skladniki kasza jaglana.

Olivka dobrze, ze Anielce lepiej.
Lazienka cudna!
despa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-22, 19:50   #259
Malpka
Zakorzenienie
 
Avatar Malpka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 7 226
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

Cytat:
Napisane przez scarlett26 Pokaż wiadomość
w niektórych tą samą literę mówi, a w niektórych nie, np. mówi pan, pani, pies, proszę, ale nie umie np. powiedzieć puder, tylko mówi uder. Ciągle bawi się moimi kosmetykami, na szczęście nie wie jeszcze, że są otwieralne - słowo podkład jest nie do przejścia, ale zamiast mówi tapeta, mówi cień, róż, tusz, zamiast żelu mówi el. Czasami wstawia inne litery czy sylaby - samolot to samoto, kanapa to kamaka. Mam sąsiadkę logopedkę to nie mogła uwierzyć ile Z mówi, no ale sama słyszała w końcu i mówi żeby się takimi rzeczami na razie w ogóle nie przejmować, ale powtarzać poprawnie, a nie bawić się w tworzenie nowego narzecza
dzięki
__________________
Ten znalazł swoje miejsce na ziemi, kto znalazł miejsce w sercu drugiego człowieka
05.07.2008
J http://www.suwaczek.pl/cache/ec6d661a82.png
K http://www.suwaczek.pl/cache/f2a2119f90.png
W http://www.suwaczek.pl/cache/ef8b004f6a.png
Malpka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-22, 19:56   #260
monicca1989
Zakorzenienie
 
Avatar monicca1989
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 644
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

Wodzę, że szarlotka na tapecie u nas dzisiaj Pani Walewska, zjadłam 4 kawałki

Cytat:
Napisane przez klementyna1 Pokaż wiadomość
Wróciliśmy, Kacper zdrowy!
Super!

Cytat:
Napisane przez alliw Pokaż wiadomość
Mysle ze psychika jest kluczem (wielokrotnie słyszałam ze pary które nie mogą mieć dzieci decydują sie na adopcje i w niedługim czasie bach jest ciąża) Jak to mawia mój tz: wszystko w głowie
Sama znam taki przypadek adoptowali dwójkę i za rok mieli swoje


KAsia bierz duplo, jak by Twoja mama zobaczyła jak Filip bawi się zwykłymi lego to pewnie by zawału dostała. Co prawda zawsze pod nadzorem ale jeszcze nigdy nie wziął do buzi. Uwielbia ściągać kaski i głowy.

Właśnie kończy mi się tydzień urlopu i trzeba wracać od poniedziałku do pracy
Przyjemnie było spędzać całe dnie z F
monicca1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-22, 20:13   #261
Agateczka*
Zakorzenienie
 
Avatar Agateczka*
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie góry...
Wiadomości: 3 332
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

Moderna ja mam TAKI inhalator jest w zestawie maseczka dla dziecka dla dorosłego i jeszcze taka końcówka do ust. A na tej aukcji widzę że jeszcze do nosa dają końcówkę ja w aptece zapłaciłam 95 zł więc nie dużo i mój też tłokowy.


Ja też uwielbiam w lumpku szukać perełek szczególnie dla małego, a mam taki jeden gdzie Amerykańskie firmy Carter's ,Gap , Old navy itp.


A odnośnie pidżamek to u nas body i spodenki pidżamkowe, ale też pajace jeszcze.

Oliwka super łazienkę macie
__________________
synek
Agateczka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-22, 20:21   #262
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

Cytat:
Napisane przez cathlyn Pokaż wiadomość
Tortow nie lubię w ogole żadnych ciast z kremem.
jak moja chłopiura

Cytat:
Napisane przez monicca1989 Pokaż wiadomość
Przyjemnie było spędzać całe dnie z F


Cytat:
Napisane przez Agateczka* Pokaż wiadomość
ale też pajace jeszcze.
tęsknię za pajacami dziecko ma jeszcze coś z dzidziusia

odkąd T. nie kp dużo pije w nocy i muszę zmieniać mu pieluchę. w piżamce jest to łatwiejsze.
__________________
Fuck the past kiss the future Bono
T. 9.03.2013
O. 3.03.2015

pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-22, 20:26   #263
achna79
Rozeznanie
 
Avatar achna79
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 771
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

Dobry wieczór


Cytat:
Napisane przez klementyna1 Pokaż wiadomość


Moniki Jakub czy Małpkowy Karol pewnie już nocnik myje po sobie, mój syn nocnik nosi na głowie



Cytat:
Napisane przez Moderna Pokaż wiadomość
Jestem sama dwa dni, maz pojechal do rodziny - na pocieche wstawilam do pieca szarlotke sypana




[/COLOR]achna jaki fajny avatarek, tylko czegos ty sie tak wystraszyla w tych krzaczorach? [COLOR="Silver"]

szarlotka i dzięki za przepis )

Dziękuje tyle nagle ciąż na wątku, że się wystrzaszyłam czy to aby nie jakieś zaraźliwe



Cytat:
Napisane przez jolanT Pokaż wiadomość
achna-
muszę zrobić jakieś postanowienie noworoczne chyba co do książek

Może razem zrobimy sobie takie postanowienie i będziemy się nawzajem dopingować


Cytat:
Napisane przez Malpka Pokaż wiadomość
a ostatnio się nauczył :drań i jak mowię do nie go:drań jesteś to mówi: nie, Julia drań

My się pytamy Mikołaja: gdzie jest Łobuz? i Miki pokazuje na siebie. I przyjechał do nas kiedyś kuzyn z córką (ostatnia klasa gimnazjum) i pytamy się Mikołaja gdzie jest Łobuz? a on bez zastanowienia wskazał na Darię hyhy Swój swego pozna

Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość

Cathlyn to u mnie wygląda to tak tylko teraz jeszcze w wannie stoi wanienka małej na stojaku.
https://lh4.googleusercontent.com/-9...o/DSC_0619.JPG

https://lh6.googleusercontent.com/-v...o/DSC_0617.JPG

Jeny jaka piękna łazienka jaka czysta
Szok
__________________
23.04.2013 - Mikołaj
achna79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-22, 20:35   #264
Agateczka*
Zakorzenienie
 
Avatar Agateczka*
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie góry...
Wiadomości: 3 332
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość

tęsknię za pajacami dziecko ma jeszcze coś z dzidziusia

odkąd T. nie kp dużo pije w nocy i muszę zmieniać mu pieluchę. w piżamce jest to łatwiejsze.
No mój B to jeszcze dużo z dzidziusia ma rozmiar 80/86 butki 20 waga nieco ponad 10kg malutek mój

A T. nie obejdzie się bez picia w nocy? ile razy wstaje?

Cytat:
Napisane przez achna79 Pokaż wiadomość
Dobry wieczór

Dziękuje tyle nagle ciąż na wątku, że się wystrzaszyłam czy to aby nie jakieś zaraźliwe
A to wiadomo skąd taki avek
__________________
synek
Agateczka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-22, 20:51   #265
kasia86bgo
Zakorzenienie
 
Avatar kasia86bgo
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: NO / PL
Wiadomości: 4 205
GG do kasia86bgo Send a message via Skype™ to kasia86bgo
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

ja tak z doskoku - wlasnie wydalam 550nok w sklepie ( no 99 za przesylke ) hihi - com kupila wstawie pozniej, bo mi dzis Milus myszka rzucil i nie dziala - a nie nawidze uztwac kursora w lapku

wstawiam wam COS - ktoras chetna na kupno


https://www.facebook.com/Mimmis.no/p...type=1&theater


jakbym miala dodatkowy pokoj tylko na zabawki od razu bym kupila
__________________
Miluś

http://suwaczki.maluchy.pl/li-65599.png
kasia86bgo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-22, 21:05   #266
Agateczka*
Zakorzenienie
 
Avatar Agateczka*
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie góry...
Wiadomości: 3 332
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

Kasia świetna ta kuchnia


Mam pytanie, może któraś z was się orientuje jak wypada rozmiarówka kurtek z Zary ? Czy te 82 to typowe 86?
__________________
synek
Agateczka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-22, 21:46   #267
cathlyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 630
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

Cytat:
Napisane przez despa Pokaż wiadomość
Cathlyn jest wersja szarlotki sypanej gdzie zastepujesz sypkie skladniki kasza jaglana.

Olivka dobrze, ze Anielce lepiej.
Lazienka cudna!
Ale wszystkie sypkie - w sensie kasza jaglana ugotowana na to jabłka?
__________________
Szkrabencja 15.03.2013
cathlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-22, 22:43   #268
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
no ja teraz mam taką przerwę z Młodą mam zamiar znów być Pierwszym Łowczym tylko żal, że teraz tyyyle okazji ucieka. no i dziewczyńska wyprawka z łóżka się nie zrobi (więc będzie na początku klonem brata )
moja siostrzenica długo była klonem J., "chłopcem" śpiącym w wózku. cały czas nosi ciuchy po J., choć teraz i sukieneczki jakieś ma.

Cytat:
Napisane przez jolanT Pokaż wiadomość
a i mam pytanie.. czy Wasze dzieci śpią juz w pidżamie?
tak, na zmianę z pajacami.

Cytat:
Napisane przez Moderna Pokaż wiadomość
cathlyn szarlotka sypana http://www.mojewypieki.com/post/szarlotka-sypana z tego przepisu pyyyycha, ja robie na 3/4 szklanki, 1 kg jablek (kwasne typowe do szarlotek - z polskich to chyba szara reneta? ja mam boskop) i tortownice ok. 18 cm (taka malutka)
właśnie dziś myślałam o tej szarlotce.
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-22, 22:55   #269
despa
Zakorzenienie
 
Avatar despa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 777
GG do despa
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

Cytat:
Napisane przez cathlyn Pokaż wiadomość
Ale wszystkie sypkie - w sensie kasza jaglana ugotowana na to jabłka?
Tak.

Boze, dziewczyny odliczam juz, jeszcze dwa rozliczenia i wracam do zywych....oby do wtorku, oby do wtorku.

Na bank te lego od 24 w biedrze? Bo ja tak zakrecona jestem, ze od 20 oblatuje biedry i sie wkurzam...
despa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-22, 23:06   #270
Demeter
Wtajemniczenie
 
Avatar Demeter
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 713
GG do Demeter
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

Cytat:
Napisane przez Moderna Pokaż wiadomość
cathlyn szarlotka sypana http://www.mojewypieki.com/post/szarlotka-sypana z tego przepisu pyyyycha, ja robie na 3/4 szklanki, 1 kg jablek (kwasne typowe do szarlotek - z polskich to chyba szara reneta? ja mam boskop) i tortownice ok. 18 cm (taka malutka)
a ja nie mam piekarnika :/

Cytat:
Napisane przez Agateczka* Pokaż wiadomość
Dobra już nie marudzę bo wyjdę na jakąś nieporadną życiową łamagę co tylko narzeka.
Marudź jak masz ochote

JolanT ja bym chciała, żeby Osi wygrała bo ta Marta mnie drażni i ma taką 'ostrą' urode ładnie mówiąc Ale niestety widze, że Polacy to naród zacofany, czarnoskórzy są traktowani jak dziwolągi. Ostatnio w naszym miasteczku był czarnoskóry w sklepie to 4 osoby komentowały, ze "Murzynek przyszedł" i się smiały
K nie śpi w pizamie bo ciągle sie odkrywa i już widze te plecy na wierzchu brrr Zakladam pajace lub body + legginsy
Demeter jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-23 18:52:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:20.